Nr. 1. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 2. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 3. Alle, 100m vrije slag  Minioren 4 en 5
Nr. 4. Alle, 50m vrije slag  6 - 8 jaar
Nr. 5. Dames, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 6. Heren, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 7. Dames, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 8. Heren, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 9. Alle, 50m vlinderslag  6 - 8 jaar
Nr. 10. Alle, 50m vlinderslag  Minioren 4 en 5
Nr. 11. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 12. Heren, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 13. Alle, 200m wisselslag  Minioren 5 en 6
Nr. 14. Dames, 200m wisselslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 15. Heren, 200m wisselslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 16. Alle, 50m rugslag  6 - 8 jaar
Nr. 17. Alle, 50m rugslag  Minioren 4 en 5
Nr. 18. Dames, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 19. Heren, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 20. Dames, 400m vrije slag  Senioren Open
Nr. 21. Heren, 400m vrije slag  Senioren Open
Nr. 22. Dames, 400m wisselslag  Senioren Open
Nr. 23. Heren, 400m wisselslag  Senioren Open
Nr. 24. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 25. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 26. Dames, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 27. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 28. Alle, 50m schoolslag  6 - 8 jaar
Nr. 29. Alle, 50m schoolslag  Minioren 4 en 5
Nr. 30. Dames, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 31. Heren, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 32. Alle, 100m wisselslag  Minioren 5 en later
Nr. 33. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 34. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open



Programmanr. 1
16-12-2012 - 15:00
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Mandy VerhageDaw1:02.251995013821:02.4429.971:02.44
2.Mariska van EngeldorpZv Aquarius1:01.841995023261:02.9329.861:02.93
3.Britt GerritseMSV- Zeemacht1:03.451996055141:03.3129.531:03.31
4.Caitlin SmithDe Zeeschuimers1:06.301997011001:04.1830.241:04.18
5.Maxine AlfonsiDaw1:05.291995029001:04.9530.621:04.95
6.Naomi CohenWZ&PC Purmerend1:07.071998012221:05.9631.441:05.96
7.Cynthia de GalanDe Dolfijn1:03.701992034161:06.2131.561:06.21
8.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht1:08.081999037781:06.7630.751:06.76
9.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht1:08.351998033421:07.6732.421:07.67
10.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht1:08.941999014381:08.6332.601:08.63
Naomi te LindertDaw1:06.571999047821:08.6331.921:08.63
A
Kim KenbeekWZ&PC Purmerend1:07.771999023121:08.6333.091:08.63
B
13.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend1:07.991999032921:08.8633.011:08.86
14.Daisy KoningDe Zeeschuimers1:05.131995003141:09.0733.211:09.07
15.Lola HolsboerDe Zeeschuimers1:06.001996015541:09.1832.641:09.18
16.Demi BramaDe Dolfijn1:10.872000035641:09.4433.451:09.44
17.Myrthe van BeekDaw1:10.111999010741:10.3033.681:10.30
18.Aurian VeldtDe Dolfijn1:11.791999017581:10.3533.341:10.35
19.Channe NoortDaw1:08.911986050321:10.4333.521:10.43
20.Kimberley KortDaw1:10.051998046981:10.4832.981:10.48
21.Patty KrasDe Zeeschuimers1:10.351995031121:10.9833.291:10.98
22.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht1:13.392000015461:11.1734.121:11.17
23.Charlotte JongebloetDe Zeeschuimers1:14.411997011021:12.7634.931:12.76
24.Lieke AlofsDaw1:12.641999032321:13.1934.461:13.19
25.Nikki ZandbergenMSV- Zeemacht1:14.441998027761:13.2134.601:13.21
26.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend1:13.771999028921:13.6135.951:13.61
27.Saskia van der VeldenDaw1:13.762000014781:13.7334.411:13.73
28.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn1:14.362000043801:14.5635.271:14.56
29.Jacqueline SchroerDaw1:14.001991084901:14.7635.201:14.76
30.Heleen CestacWZ&PC PurmerendNT2000059921:16.0035.581:16.00
31.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend1:14.572000004121:16.1237.261:16.12
32.Lisanne MarselisWZ&PC Purmerend1:15.802001031241:16.2935.311:16.29
33.Ilja WijnkerMSV- Zeemacht1:18.332000039001:17.6137.731:17.61
34.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend1:25.382001017621:19.4237.251:19.42
35.Josephine LambersMSV- Zeemacht1:26.162001008261:26.2940.291:26.29
36.Vera TilZv Aquarius1:42.342001047621:38.7146.671:38.71
37.Jennifer de RooijWZ&PC Purmerend1:40.652001022581:40.6146.771:40.61
38.Amber van der KrukMSV- Zeemacht1:50.662001027301:41.8346.221:41.83
39.Sydney GrotZwemvereniging HoornNT2001042421:42.1848.371:42.18
40.Benthe MastWZ&PC Purmerend2:04.102001047141:50.1153.401:50.11
DISDenise BoonstraDaw1:04.81199902662
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
DISSanne BaardseZwemvereniging Hoorn1:25.55200101630
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
DISLeonie VosDaw1:05.23199901662
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
NG.ZAIrene LigthartZv Aquarius1:50.90200002296
AFGEMElvira KorthagenWZ&PC Purmerend1:13.71199801004


<< TOP >>
Programmanr. 2
16-12-2012 - 15:14
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Felix GeenenDaw54.7819950108554.6025.9754.60
2.Richard KrasDe Zeeschuimers53.30910340755.4925.9155.49
3.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht56.2519950388156.8827.1956.88
4.Richard RasmijnDe DolfijnNT19940648757.5727.6657.57
5.Keanu BosDaw59.5519950590557.6627.6557.66
6.Jordi KerssensDe Dolfijn58.1419960107559.3628.3359.36
7.Remy ZwemmerDe Zeeschuimers1:07.2395055451:01.0128.301:01.01
8.Klaas SchouteDe Dolfijn59.901995008911:01.8028.981:01.80
9.Anis el BachaouiDe Dolfijn1:04.301997020931:02.6929.851:02.69
10.Fabian BoerDe Houtrib1:01.841998005091:03.0329.301:03.03
11.Sam HaringWZ&PC Purmerend1:01.331999014911:03.5729.981:03.57
12.Muharem YilmazDe Dolfijn1:05.851997019311:04.8931.401:04.89
13.Ian van TielWZ&PC Purmerend1:06.322000003491:05.7731.251:05.77
14.Brian OtjesZv Aquarius1:09.411999011351:06.3532.351:06.35
15.Barry van EngeldorpZv Aquarius1:07.471999000891:07.1132.291:07.11
16.Joe Julien KassisDe Dolfijn1:10.031997041531:07.8431.711:07.84
17.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn1:08.131999016431:07.8532.171:07.85
18.Vito MeijWZ&PC Purmerend1:09.471999007771:08.0932.871:08.09
19.Martijn KlinkertDe Zeeschuimers1:10.411998makl1:08.4130.981:08.41
20.Joppe van BeekDaw1:11.541999006271:09.5733.541:09.57
21.Reijer BoodtDe Dolfijn1:10.321999010011:09.8033.991:09.80
22.Ivo StolkDe Zeehond '731:08.412001006151:09.8433.191:09.84
23.Elroy van de WeesWZ&PC Purmerend1:12.521999027171:12.0835.271:12.08
24.Tim van DeursenZwemvereniging Hoorn1:18.972000039571:14.5435.391:14.54
25.Ivar OldenhofDe Dolfijn1:13.792000000811:14.7935.861:14.79
26.Friso DatemaZv Aquarius1:13.792000030271:16.8336.811:16.83
27.Timo GolverdingenWZ&PC Purmerend1:34.902000034751:24.6138.791:24.61
28.Max PeraZwemvereniging Hoorn1:26.812001002751:25.2138.631:25.21
29.Kelvin van LieshoutWZ&PC PurmerendNT2001039011:32.4640.881:32.46
30.Koen BeckerZwemvereniging Hoorn1:31.872001036411:32.5442.891:32.54
DISMarc CastricumDe Dolfijn1:06.53200000321
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA


<< TOP >>
Programmanr. 3
16-12-2012 - 15:23
100m vrije slagMinioren 4 en 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Giorgia ColleDe Zeehond '731:12.142002017541:11.9034.621:11.90
2.Elroy SchotWZ&PC Purmerend1:16.612002006891:16.3435.431:16.34
3.Janneke RuiterDe Houtrib1:21.322002007821:19.3036.641:19.30
4.Tristan DetmersZwemvereniging Hoorn1:17.832002002211:20.0437.061:20.04
5.Dewi van MierloMSV- Zeemacht1:26.222002019261:23.3039.481:23.30
6.Sarah el BachaDe Dolfijn1:23.802002011041:23.4238.871:23.42
7.Tim CohenWZ&PC Purmerend1:23.292003006851:26.1041.991:26.10
8.Anouk BraaksmaZv Aquarius1:26.042002008401:28.6441.641:28.64
9.Barry SchotWZ&PC Purmerend1:38.812003003211:34.4444.561:34.44
10.Tessa TakkenZwemvereniging Hoorn1:44.602003016921:37.3946.451:37.39
11.Yamilla BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend1:41.312003014801:42.8249.581:42.82
12.Marc van MarisWZ&PC Purmerend1:44.072002017031:43.0246.341:43.02
13.Sofia VijsmaWZ&PC PurmerendNT2003026701:47.5151.341:47.51
14.Noa-Anna van BalenWZ&PC PurmerendNT2002041382:04.8457.752:04.84
DISEline MastWZ&PC PurmerendNT200302346
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA


<< TOP >>
Programmanr. 4
16-12-2012 - 15:29
50m vrije slag6 - 8 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anne van MarisWZ&PC Purmerend51.4420040045251.59
2.Joren OldenhofDe Dolfijn52.9820040004556.34
DISDean JonkersWZ&PC Purmerend46.88200400313
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
DISJasmijn van GenderenWZ&PC PurmerendNT200500656
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel., VRA


<< TOP >>
Programmanr. 5
16-12-2012 - 15:31
Dames, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Suzanne MoschMSV- Zeemacht2:29.601994005482:34.2435.371:14.442:34.24
2.Silke JonkDaw2:37.661998020422:40.2137.341:18.322:40.21
3.Tessa MoschMSV- Zeemacht2:34.151991021722:42.1936.531:16.862:42.19
4.Kaylin StelDe DolfijnNT2001002902:48.4538.561:21.042:48.45
5.Sabrin el BachaDe Dolfijn2:52.881999005482:50.7539.481:22.352:50.75
6.Aïcha CroesDe Dolfijn3:03.821998033382:58.2940.751:25.442:58.29


<< TOP >>
Programmanr. 6
16-12-2012 - 15:35
Heren, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Sverre OelenWZ&PC Purmerend2:28.981990021472:25.2232.641:08.592:25.22
2.Enrico MollyDe Dolfijn2:42.532000041472:40.091:18.662:40.09


<< TOP >>
Programmanr. 7
16-12-2012 - 15:39
Dames, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Maxine AlfonsiDaw3:00.221995029002:56.3138.941:23.112:56.31
2.Desiree VeenstraMSV- Zeemacht3:20.751997048863:12.5942.281:30.513:12.59
3.Sharan KeizerDe DolfijnNT2001003663:21.6747.161:38.483:21.67
4.Carline VerhagenDe Dolfijn3:37.011998041763:28.1148.571:42.883:28.11
5.Nada el BachaouiDe DolfijnNT2001017003:28.5646.971:40.563:28.56
6.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht3:34.712000015503:34.1949.261:44.963:34.19
7.Jennifer de RooijWZ&PC Purmerend3:56.832001022583:58.4453.551:59.083:58.44


<< TOP >>
Programmanr. 8
16-12-2012 - 15:44
Heren, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Bonk StoutDe Dolfijn2:48.131999021812:41.0135.911:16.502:41.01
2.Martin RuiterDe Houtrib2:56.662000013092:53.6136.501:20.812:53.61
3.Hans SchoenmakersDaw2:52.721969008632:57.6138.241:24.162:57.61
4.Joe Julien KassisDe Dolfijn3:23.851997041533:25.3041.721:31.613:25.30
5.Jairo KauwohMSV- Zeemacht3:27.952001015993:26.591:38.293:26.59


<< TOP >>
Programmanr. 9
16-12-2012 - 15:49
50m vlinderslag6 - 8 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anne van MarisWZ&PC Purmerend1:00.5620040045258.92


<< TOP >>
Programmanr. 10
16-12-2012 - 15:51
50m vlinderslagMinioren 4 en 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Janneke RuiterDe Houtrib44.7020020078246.07
2.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend49.0620030100649.35
3.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend59.1220030111852.18
4.Barry SchotWZ&PC Purmerend1:00.582003003211:00.91
5.Daphne van HalZv Aquarius1:06.022002030081:04.39
DISTristan DetmersZwemvereniging Hoorn43.87200200221
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd., VE


<< TOP >>
Programmanr. 11
16-12-2012 - 15:53
Dames, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Anouk ZandbergenMSV- Zeemacht1:10.551998027741:09.4031.331:09.40
2.Mandy VerhageDaw1:12.271995013821:14.3733.941:14.37
3.Caitlin SmithDe Zeeschuimers1:18.001997011001:20.4635.841:20.46
4.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend1:21.111999032921:20.9936.431:20.99
5.Naomi te LindertDaw1:19.961999047821:24.4337.011:24.43
6.Myrthe van BeekDaw1:26.431999010741:30.3240.451:30.32


<< TOP >>
Programmanr. 12
16-12-2012 - 15:55
Heren, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jan PeereboomDaw1:02.421995013711:00.8827.551:00.88
2.Jordi de NijsMSV- Zeemacht1:05.831998018511:04.6830.141:04.68
3.Keanu BosDaw1:19.001995059051:07.0930.021:07.09
4.Brian OtjesZv Aquarius1:18.151999011351:13.6032.641:13.60
5.Anis el BachaouiDe Dolfijn1:16.421997020931:15.4734.281:15.47
6.Sander DorlandWZ&PC Purmerend1:21.151999026431:17.7535.351:17.75
7.Vito MeijWZ&PC Purmerend1:21.831999007771:18.6536.581:18.65
8.Mart NiehoffDe Zwoer1:39.072001007591:23.4537.931:23.45
9.Ivo StolkDe Zeehond '731:17.922001006151:28.3137.721:28.31


<< TOP >>
Programmanr. 13
16-12-2012 - 16:00
200m wisselslagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Giorgia ColleDe Zeehond '733:00.422002017542:53.8338.791:23.092:14.792:53.83
2.Elroy SchotWZ&PC PurmerendNT2002006893:18.5943.061:35.032:33.853:18.59
3.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend3:22.132001017623:19.4444.391:35.192:36.603:19.44
4.Stefan KerssensDe Dolfijn4:27.502002003613:32.3450.671:43.862:42.993:32.34


<< TOP >>
Programmanr. 14
16-12-2012 - 16:05
Dames, 200m wisselslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Silke JonkDaw2:38.171998020422:43.1034.552:43.10
2.Demi BramaDe Dolfijn3:00.352000035642:57.8538.352:57.85
3.Aurian VeldtDe Dolfijn2:59.131999017583:05.1644.883:05.16
4.Jacqueline SchroerDaw3:05.001991084903:07.4738.993:07.47
5.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend3:04.801999028923:09.3842.923:09.38


<< TOP >>
Programmanr. 15
16-12-2012 - 16:09
Heren, 200m wisselslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Sverre OelenWZ&PC Purmerend2:31.611990021472:33.1631.102:33.16
2.Richard RasmijnDe DolfijnNT1994064872:33.4928.662:33.49
3.Fabian BoerDe Houtrib2:35.361998005092:36.6633.782:36.66
4.Joppe van BeekDaw2:50.241999006272:51.7237.492:51.72
5.Reijer BoodtDe Dolfijn2:56.681999010012:59.8638.632:59.86


<< TOP >>
Programmanr. 16
16-12-2012 - 16:13
50m rugslag6 - 8 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jasmijn van GenderenWZ&PC PurmerendNT2005006561:05.77


<< TOP >>
Programmanr. 17
16-12-2012 - 16:15
50m rugslagMinioren 4 en 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Janneke RuiterDe Houtrib43.2520020078242.07
2.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend45.8320030100444.18
3.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend45.9020030049444.91
4.Anouk BraaksmaZv Aquarius47.3820020084045.45
5.Tim CohenWZ&PC Purmerend44.3520030068545.91
6.Sarah el BachaDe Dolfijn46.1120020110446.24
7.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend46.8620030100646.72
8.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend51.4520030111850.25
9.Daphne van HalZv Aquarius51.8720020300853.33
10.Yamilla BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend53.8820030148053.51
11.Eline MastWZ&PC PurmerendNT20030234655.26
NG.ZAJerre JonkmanDe ZeeschuimersNT2003jejo
AFGEMMarc van MarisWZ&PC Purmerend53.27200201703


<< TOP >>
Programmanr. 18
16-12-2012 - 16:18
Dames, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht2:33.242000015462:30.7935.911:14.842:30.79
2.Aïcha CroesDe Dolfijn2:26.341998033382:31.1136.031:15.322:31.11
3.Channe NoortDaw2:30.731986050322:34.512:34.51
4.Myrthe van BeekDaw2:38.501999010742:37.6836.131:17.082:37.68
5.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend2:45.582000004122:46.4738.071:20.632:46.47
AFGEMMarianne vd PollDaw2:27.45198903352


<< TOP >>
Programmanr. 19
16-12-2012 - 16:21
Heren, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Jan PeereboomDaw2:02.311995013712:01.3527.3758.372:01.35
2.Felix GeenenDaw2:04.721995010852:01.6626.9557.962:01.66
3.Jordi de NijsMSV- Zeemacht2:12.581998018512:07.3429.271:01.382:07.34
4.Jordi KerssensDe Dolfijn2:12.841996010752:12.9929.931:03.662:12.99
5.Sam HaringWZ&PC Purmerend2:21.141999014912:19.4431.261:06.772:19.44
6.Martin RuiterDe Houtrib2:18.682000013092:19.4731.531:07.322:19.47
7.Ian van TielWZ&PC Purmerend2:27.582000003492:21.9732.211:08.212:21.97
8.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn2:29.661999016432:26.5534.161:12.722:26.55
9.Marc CastricumDe Dolfijn2:28.352000003212:28.6134.301:12.532:28.61
10.Mart NiehoffDe Zwoer2:32.742001007592:30.9534.371:13.982:30.95


<< TOP >>
Programmanr. 20
16-12-2012 - 16:28
Dames, 400m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Denise BoonstraDaw4:53.301999026625:00.44
50m:
100m:
32.08
1:08.43
32.08
36.35
150m:
200m:

2:24.15
250m:
300m:
350m:
400m:

5:00.44
2.Sharan KeizerDe Dolfijn6:42.972001003666:08.76
50m:
100m:
41.00
1:27.28
41.00
46.28
150m:
200m:

3:02.46
250m:
300m:
350m:
400m:

6:08.76


<< TOP >>
Programmanr. 21
16-12-2012 - 16:36
Heren, 400m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Bonk StoutDe Dolfijn4:45.621999021814:36.05
50m:
100m:
30.58
1:04.45
30.58
33.87
150m:
200m:

2:14.84
250m:
300m:
350m:
400m:

4:36.05
2.Enrico MollyDe Dolfijn5:18.602000041475:06.13
50m:
100m:
34.40
1:12.10
34.40
37.70
150m:
200m:

2:30.85
250m:
300m:
350m:
400m:

5:06.13
3.Richard RasmijnDe DolfijnNT1994064875:06.51
50m:
100m:
30.82
1:04.64
30.82
33.82
150m:
200m:

2:21.02
250m:
300m:
350m:
400m:

5:06.51
4.Ivar OldenhofDe Dolfijn5:44.262000000815:51.39
50m:
100m:
37.40
1:21.15
37.40
43.75
150m:
200m:

2:57.43
250m:
300m:
350m:
400m:

5:51.39


<< TOP >>
Programmanr. 22
16-12-2012 - 16:42
Dames, 400m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 23
16-12-2012 - 16:42
Heren, 400m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 24
16-12-2012 - 16:42
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Leonie VosDaw1:12.861999016621:11.7434.601:11.74
2.Cynthia de GalanDe Dolfijn1:13.891992034161:12.7035.261:12.70
3.Mandy VerhageDaw1:10.081995013821:13.1334.861:13.13
4.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend1:18.761999032921:18.4139.011:18.41
5.Naomi CohenWZ&PC Purmerend1:18.031998012221:19.5138.611:19.51
6.Saskia van der VeldenDaw1:21.252000014781:21.0538.991:21.05
7.Denise OtjesZv Aquarius1:23.641996013781:23.9840.141:23.98
AFGEMIrene LigthartZv Aquarius1:54.69200002296


<< TOP >>
Programmanr. 25
16-12-2012 - 16:47
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Fabian BoerDe Houtrib1:17.531998005091:17.3937.511:17.39
2.Richard RasmijnDe DolfijnNT1994064871:20.0439.111:20.04
3.Ivo StolkDe Zeehond '731:19.672001006151:22.1438.561:22.14
4.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend1:34.712000030071:33.6445.421:33.64
DISFriso DatemaZv Aquarius1:19.72200003027
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD


<< TOP >>
Programmanr. 26
16-12-2012 - 16:50
Dames, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Lieke AlofsDaw1:26.131999032321:24.9039.451:24.90
2.Lisanne MarselisWZ&PC Purmerend1:31.592001031241:29.2841.081:29.28
3.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht1:32.351998033421:31.3141.851:31.31
4.Kimberley KortDaw1:36.691998046981:31.7541.461:31.75
5.Kaylin StelDe Dolfijn1:39.762001002901:32.8044.101:32.80
6.Nada el BachaouiDe Dolfijn1:36.252001017001:37.7746.971:37.77
7.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht1:41.002000015501:40.8849.061:40.88
8.Anne BeckerZwemvereniging Hoorn1:46.671998060681:44.7448.841:44.74
9.Amber van der KrukMSV- Zeemacht2:04.872001027301:59.7355.621:59.73
10.Sydney GrotZwemvereniging HoornNT2001042422:00.2255.352:00.22
DISBenthe MastWZ&PC Purmerend2:01.92200104714
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
DISSophie KoopmansWZ&PC Purmerend1:56.19200104672
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA


<< TOP >>
Programmanr. 27
16-12-2012 - 16:55
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jordi KerssensDe Dolfijn1:14.891996010751:16.3236.031:16.32
2.Hans SchoenmakersDaw1:19.581969008631:20.6537.631:20.65
3.Martin RuiterDe Houtrib1:21.202000013091:20.8036.911:20.80
4.Brayn GeijsDaw1:26.581996055711:24.8939.471:24.89
5.Barry van EngeldorpZv Aquarius1:29.191999000891:26.2039.861:26.20
6.Reijer BoodtDe Dolfijn1:34.521999010011:35.4044.511:35.40
7.Timo GolverdingenWZ&PC Purmerend1:45.892000034751:42.3048.221:42.30
8.Koen BeckerZwemvereniging Hoorn2:07.652001036412:03.7357.912:03.73


<< TOP >>
Programmanr. 28
16-12-2012 - 17:00
50m schoolslag6 - 8 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anne van MarisWZ&PC Purmerend55.4120040045255.45
2.Joren OldenhofDe Dolfijn1:03.422004000451:05.42
DISJasmijn van GenderenWZ&PC PurmerendNT200500656
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt., SL


<< TOP >>
Programmanr. 29
16-12-2012 - 17:02
50m schoolslagMinioren 4 en 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Janneke RuiterDe Houtrib47.5420020078249.45
2.Daphne van HalZv Aquarius52.7620020300852.14
3.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend52.1720030100452.39
4.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend52.0120030049452.86
5.Sofia VijsmaWZ&PC PurmerendNT20030267053.70
6.Tessa TakkenZwemvereniging Hoorn1:02.2820030169257.56
DISEline MastWZ&PC PurmerendNT200302346
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
NG.ZAJerre JonkmanDe ZeeschuimersNT2003jejo


<< TOP >>
Programmanr. 30
16-12-2012 - 17:05
Dames, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Suzanne MoschMSV- Zeemacht1:12.221994005481:11.0631.751:11.06
2.Mariska van EngeldorpZv Aquarius1:10.751995023261:11.6032.161:11.60
3.Maxine AlfonsiDaw1:15.451995029001:13.391:13.39
4.Tessa MoschMSV- Zeemacht1:10.411991021721:14.1933.131:14.19
5.Caitlin SmithDe Zeeschuimers1:16.341997011001:14.401:14.40
6.Britt GerritseMSV- Zeemacht1:14.841996055141:15.5033.681:15.50
7.Daisy KoningDe Zeeschuimers1:14.621995003141:19.0336.401:19.03
8.Simone DruijfWZ&PC Purmerend1:20.941995058301:21.5535.611:21.55
9.Lola HolsboerDe Zeeschuimers1:16.801996015541:21.8038.001:21.80
10.Aïcha CroesDe Dolfijn1:23.611998033381:22.1438.291:22.14
11.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht1:25.461999037781:22.841:22.84
12.Charlotte JongebloetDe Zeeschuimers1:27.801997011021:23.1138.881:23.11
13.Desiree VeenstraMSV- Zeemacht1:22.061997048861:23.6241.721:23.62
14.Patty KrasDe Zeeschuimers1:24.511995031121:23.681:23.68
15.Carline VerhagenDe Dolfijn1:30.971998041761:24.8840.211:24.88
16.Heleen CestacWZ&PC PurmerendNT2000059921:25.401:25.40
17.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn1:32.092000043801:26.4938.821:26.49
18.Denise OtjesZv Aquarius1:23.111996013781:26.8840.071:26.88
19.Nikki ZandbergenMSV- Zeemacht1:28.431998027761:26.9938.981:26.99
20.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend1:32.171999028921:27.011:27.01
21.Ilja WijnkerMSV- Zeemacht1:35.512000039001:32.6344.441:32.63
22.Sanne BaardseZwemvereniging HoornNT2001016301:32.6847.321:32.68
23.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend1:34.982001017621:35.121:35.12
24.Josephine LambersMSV- Zeemacht1:40.232001008261:41.3247.941:41.32
25.Vera TilZv Aquarius1:51.252001047621:51.0954.711:51.09
AFGEMIrene LigthartZv Aquarius1:55.65200002296
AFGEMElvira KorthagenWZ&PC Purmerend1:27.58199801004


<< TOP >>
Programmanr. 31
16-12-2012 - 17:14
Heren, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht1:05.131995038811:04.5530.141:04.55
2.Richard KrasDe Zeeschuimers1:03.6791034071:05.1630.041:05.16
3.Sverre OelenWZ&PC Purmerend1:11.531990021471:07.9330.001:07.93
4.Klaas SchouteDe Dolfijn1:09.321995008911:10.6032.411:10.60
5.Sander DorlandWZ&PC Purmerend1:17.411999026431:10.6333.111:10.63
6.Remy ZwemmerDe Zeeschuimers1:17.2495055451:12.891:12.89
7.Sam HaringWZ&PC Purmerend1:18.761999014911:19.501:19.50
8.Marc CastricumDe Dolfijn1:18.602000003211:20.161:20.16
9.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn1:24.001999016431:21.6538.411:21.65
10.Elroy van de WeesWZ&PC Purmerend1:35.631999027171:24.3240.521:24.32
11.Martijn KlinkertDe Zeeschuimers1:36.881998makl1:24.341:24.34
12.Friso DatemaZv Aquarius1:22.712000030271:28.5340.781:28.53
13.Tim van DeursenZwemvereniging Hoorn1:30.772000039571:31.5243.401:31.52
14.Tim WijnbergerZwemvereniging Hoorn1:38.952001004671:35.751:35.75
15.Max PeraZwemvereniging Hoorn1:43.282001002751:40.2448.261:40.24
16.Koen BeckerZwemvereniging HoornNT2001036411:46.0750.591:46.07
DISBrayn GeijsDaw1:19.20199605571
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen., RF
DISJairo KauwohMSV- Zeemacht1:40.94200101599
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA


<< TOP >>
Programmanr. 32
16-12-2012 - 17:21
100m wisselslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Elroy SchotWZ&PC Purmerend1:28.862002006891:30.181:30.18
2.Tristan DetmersZwemvereniging Hoorn1:31.082002002211:32.341:32.34
3.Anouk BraaksmaZv Aquarius1:35.162002008401:37.521:37.52
4.Dewi van MierloMSV- ZeemachtNT2002019261:39.231:39.23
5.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend1:41.682003010061:42.311:42.31
6.Tim CohenWZ&PC Purmerend1:39.792003006851:42.521:42.52
7.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend1:50.962003011181:44.691:44.69
8.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend1:48.762003010041:45.051:45.05
9.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend1:42.022003004941:45.201:45.20
10.Yamilla BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend2:01.222003014801:54.911:54.91
DISDean JonkersWZ&PC PurmerendNT200400313
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
DISBarry SchotWZ&PC Purmerend1:56.57200300321
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA


<< TOP >>
Programmanr. 33
16-12-2012 - 17:26
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anouk ZandbergenMSV- Zeemacht28.6919980277428.12
2.Leonie VosDaw29.5819990166229.30
3.Kim KenbeekWZ&PC Purmerend31.4519990231230.20
4.Naomi te LindertDaw30.7019990478230.21
5.Aurian VeldtDe Dolfijn31.3119990175830.56
6.Simone DruijfWZ&PC Purmerend29.7419950583030.74
7.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht32.7319990143831.18
8.Myrthe van BeekDaw33.1619990107432.30FJ 1
A
9.Channe NoortDaw31.5319860503232.30FJ 2
B
10.Kimberley KortDaw31.2119980469832.42
11.Saskia van der VeldenDaw33.1120000147833.33
12.Nada el BachaouiDe Dolfijn35.8020010170036.90
13.Anne BeckerZwemvereniging Hoorn44.2819980606840.90
14.Benthe MastWZ&PC Purmerend48.7320010471445.20
15.Sophie KoopmansWZ&PC Purmerend55.8020010467253.70
DISSydney GrotZwemvereniging Hoorn41.44200104242
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
AFGEMMarianne vd PollDaw29.48198903352
AFGEMLieke AlofsDaw33.94199903232


<< TOP >>
Programmanr. 34
16-12-2012 - 17:30
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Felix GeenenDaw25.7919950108525.14
2.Lorenzo OosterhoffDe Dolfijn26.4719940346725.79
3.Keanu BosDaw27.2419950590526.11
4.Richard RasmijnDe DolfijnNT19940648726.38
5.Jordi KerssensDe Dolfijn27.3219960107527.28
6.Sander DorlandWZ&PC Purmerend28.8319990264328.35
7.Bonk StoutDe Dolfijn28.9419990218128.40
8.Brian OtjesZv Aquarius29.4219990113528.62
9.Anis el BachaouiDe Dolfijn29.7919970209328.85
10.Fabian BoerDe Houtrib29.3419980050929.54
11.Ian van TielWZ&PC Purmerend30.4820000034929.73
12.Martin RuiterDe Houtrib30.0520000130929.93
13.Barry van EngeldorpZv Aquarius31.0719990008930.09
14.Hans SchoenmakersDaw30.2919690086330.19
15.Vito MeijWZ&PC Purmerend31.9119990077730.20
16.Mart NiehoffDe Zwoer31.3620010075930.36
17.Brayn GeijsDaw31.0219960557130.70
18.Joppe van BeekDaw31.4919990062731.32
19.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend39.4520000300737.74
20.Timo GolverdingenWZ&PC Purmerend43.7120000347538.53
21.Kelvin van LieshoutWZ&PC Purmerend45.7120010390140.05