Nr. 1. Heren, 50m vrije slag  12 jaar en ouder
Nr. 2. Dames, 50m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 3. Heren, 200m schoolslag  12 jaar en ouder
Nr. 4. Dames, 400m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 5. Heren, 100m rugslag  12 jaar en ouder
Nr. 6. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 7. Heren, 200m wisselslag  12 jaar en ouder
Nr. 8. Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 9. Dames, 4 x 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 10. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 11. Heren, 4 x 100m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 12. Dames, 50m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 13. Heren, 50m rugslag  12 jaar en ouder
Nr. 14. Dames, 200m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 15. Heren, 200m vlinderslag  12 jaar en ouder
Nr. 16. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 17. Heren, 100m vrije slag  12 jaar en ouder
Nr. 18. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 19. Jongens, 4 x 200m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 20. Heren, 4 x 200m vrije slag  Heren Senioren Open


A-Kringkampioenschappen 2012
Beverwijk, 12- - 13-5-2012


1 - A-Kringkampioenschappen 2012 deel 112-5-2012 - 14:15


Programmanr. 1
12-5-2012
Jongens, 50m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars van der VeldenDaw26.2119980017525.72
2.Carlo KempWZ&PC Purmerend24.8919960046725.74
3.Vincent SchramDaw25.4019940204125.96
4.Michael van DamHpc25.3519940150126.03
5.Jorrick DruyvenDaw25.8719940050726.08
6.Lars BottelierVZV25.9319970268126.55
7.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn25.7019960118526.70
8.Floris van WieringenHpc25.9619950038726.77
9.Jan PeereboomDaw27.2219950137126.83
10.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn27.2519960046926.89
11.Tim TuijpWZ&PC Purmerend26.3219980097526.95
12.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn26.4519940095527.08
Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht26.0119950388127.08
14.Alphonse de KosterZwemvereniging Hoorn28.6019960369527.17
15.Ben ZentveldVZV26.4219950585327.30
16.Keanu BosZ&PC AquaWaarD27.3119950590527.31
17.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn27.0319960052727.49
18.Pepijn JorinkDaw28.8719950257527.56
19.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn27.7219960107527.68
20.Beau KneppersZwemvereniging Hoorn28.1619970315727.77
21.Roy van der WoudeZV Haerlem27.4019970057927.82
22.Martin EmmaneelZ&PC AquaWaarD27.0219970481928.00
23.Jeroen BraspenningHpc27.5919950281328.01
24.Jelle SchelvisZaanstad (SG)27.5419970199328.08
25.Guus van BeverenZwemvereniging Hoorn30.8719960225128.09
26.Jordi de NijsMSV- Zeemacht27.6719980185128.21
27.Jeroen JongertA.Z.V.D.27.3719960044528.43
28.Wiebe HeetveltZV Haerlem30.1519960247728.53
29.Rick NobelsZwemvereniging Hoorn30.1919950556928.54
30.Ingmar BakkerA.Z.V.D.27.8419980049328.55
31.Jeffrey CamphensDwt29.4619950311328.64
32.Stan BlokZV Haerlem27.8419970056928.67FJ 1
33.Lex SandburgZaanstad (SG)27.8819980069928.67FJ 2
34.Jasper FalkDaw28.2519950278528.68
35.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend28.7519970303329.05
36.Kevin SchaafZV Haerlem28.0819960260329.11
37.Danny SchmidtZaanstad (SG)30.1819960231129.16
38.Cornee RozemeijerAquafit30.1819950567729.29
39.Timo HolZwemvereniging Hoorn29.4819970188529.49
40.Martijn BraspenningHpc28.9119970287529.53
41.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend29.1719970360929.58
42.Allard de VriesOeza30.3919960233729.66
43.Simon KoopenWZ&PC Purmerend29.1619980212729.75
44.Bryan AardenburgZ&PC AquaWaarD30.6619970524729.91
45.Erik BultDaw30.0219990215329.93
46.Mike MoriannerZaanstad (SG)30.6419990213729.96
47.Dani HoetmerDaw30.6019960450330.00
48.Jeroen HoebenZwemvereniging Hoorn30.0919960295530.11
49.Sam HaringWZ&PC Purmerend29.9119990149130.17
50.Wesley BosHpc29.9919990124130.26
51.Tim KieftZaanstad (SG)30.2619990192130.51
52.Rense RuigWZ&PC Purmerend30.4219990162730.54
53.Martin HogemaAquafit32.2019960434530.60
54.Brian OtjesZv Aquarius30.8619990113530.68
55.Martijn FalkDaw30.2419960145730.80
56.Ahmet LimanKzc30.6119970421530.81
57.Sean TuinstraOeza30.6619980168531.11
58.Tim WassenaarZaanstad (SG)30.5819990186931.34
59.Joost van ErkelensDaw31.6619990192731.54
60.Thomas HaneveldDaw31.1719980163131.78
61.Rick PeereboomDaw31.8519960067932.00
62.Zyco van EsveldDwt30.9819990384332.16
63.Koen GaalOeza31.9819990111332.44
64.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn32.0619990164332.52
DISChris DekkerZaanstad (SG)28.24199700915
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NG.ZAPaolo ValcamonicaZ&PC AquaWaarD28.78199406369
AFGEMBjork WestmeijerZ&PC AquaWaarD29.30199504351
AFGEMThomas HuismanVZV29.90199801081
AFGEMRik HoflandVZV28.26199701737
NGCorné BorstOeza31.07199602335

Programmanr. 1
12-5-2012
Heren, 50m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thom de BoerDaw24.3519910018125.02
2.Wouter AllardZV Haerlem24.4519900003125.33
3.Roland HoogendoornDwt25.9319930609926.55
4.Mart de BoerDaw25.4819930358926.56
5.Klaas van BeekZV Haerlem25.9319880594126.80
6.Rian VisserDaw25.7119900714126.89
7.Thom WeverZwemvereniging Hoorn26.2019910271126.95
8.Jory van der GrachtOeza27.0519870109727.77
AFGEMEdo PietersZv Aquarius26.31198802749


Programmanr. 2
12-5-2012
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Roxann GeenenDaw30.3219960151830.60
2.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn29.9219960442630.97
3.Laura StokxDaw31.0219960151031.15FJ 1
4.Brenda ZwarthoedDaw30.4919960493831.15FJ 2
5.Mirl de BoerDaw31.8319970046831.84
6.Anouk ZandbergenMSV- Zeemacht31.5819980277432.06
7.Britt GerritseMSV- Zeemacht32.2619960551432.33
8.Rebecca MartensDaw33.3119960435233.20
9.Caitlin SmithDe Zeeschuimers35.0419970110033.25
10.Nienke van der zeeDaw33.7719960543033.26
11.Jade BroekA.Z.V.D.32.8419970230033.38
12.Melina KnolZaanstad (SG)32.3819980223233.53
13.Naomi BlommaertZV Haerlem33.4619960477034.27
14.Silke JonkDaw34.2319980204234.51
15.Ilse van SteenZaanstad (SG)35.3419970313034.57
16.Anouk van DamHpc34.4519980003234.77
17.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn35.7619980033634.80
18.Fenke BosschertDaw35.2319970472435.18
19.Renee v.d. BrinkMSV- Zeemacht35.9419960273235.40
20.Anouk van de SandtMSV- Zeemacht35.6719960462835.78
21.Linda BöhmZV Haerlem35.6619970316435.81
22.Florianne BultjeZV Haerlem35.0219980434235.82
23.Kelsey OkkersZaanstad (SG)35.7519980106235.99
24.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)35.0619980322836.00
25.Denise BoonstraDaw35.7919990266237.59
26.Kimberley KortDaw35.1619980469837.72
27.Samira MijnenZaanstad (SG)35.4519970132038.44

Programmanr. 2
12-5-2012
Dames, 50m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirthe LanfermeijerZwemvereniging Hoorn31.0619940007431.35
2.Kimberly MijnenZaanstad (SG)30.7819950364432.12
3.Melissa ZwaanDaw31.7819910366632.53
4.Anouk van der GrachtOeza32.9619890140832.66
5.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend30.7119920277232.78
6.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)32.1119950545432.90
7.Marcha KempWZ&PC Purmerend33.6719950481033.74
8.Dana van der ZeeZV Haerlem33.1819950053234.27
9.Maxine AlfonsiDaw33.6719950290035.26


Programmanr. 3
12-5-2012
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike MoriannerZaanstad (SG)2:59.611999021373:03.83
2.Joost van ErkelensDaw2:57.601999019273:07.78
3.Erik BultDaw3:15.451999021533:25.53

Programmanr. 3
12-5-2012
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars van der VeldenDaw2:48.151998001752:57.25
2.Jeljer AldershofZV Haerlem2:56.651998007193:04.56
3.Ingmar BakkerA.Z.V.D.2:57.651998004933:11.54
AFGEMLex SandburgZaanstad (SG)2:59.54199800699

Programmanr. 3
12-5-2012
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stan BlokZV Haerlem2:46.531997005692:53.42
2.Bjarne BruijnsKzc3:04.891997046173:08.80

Programmanr. 3
12-5-2012
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kevin SchaafZV Haerlem2:43.281996026032:53.66

Programmanr. 3
12-5-2012
Jongens, 200m schoolslag

Heren Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeffrey CamphensDwt2:51.401995031133:00.14

Programmanr. 3
12-5-2012
Jongens, 200m schoolslag

Heren Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jorrick DruyvenDaw2:35.541994005072:53.33

Programmanr. 3
12-5-2012
Heren, 200m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rian VisserDaw2:29.361990071412:35.91
2.Mart de BoerDaw2:34.511993035892:43.15
3.Roland HoogendoornDwt2:40.141993060992:47.79
4.Paul OudendijkOeza2:38.261981012872:50.59


Programmanr. 4
12-5-2012
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht5:41.682000015465:23.22
2.Kirsten DijkmanKzc5:52.952000008426:03.93

Programmanr. 4
12-5-2012
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Denise BoonstraDaw4:53.301999026625:15.56
2.Bibi StokvisDaw5:17.871999008925:23.91
3.Jet KleineOude Veer5:37.121999033845:35.85

Programmanr. 4
12-5-2012
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Silke JonkDaw4:51.101998020425:02.51
2.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn5:06.661998046845:06.40
3.Anne KasteleijnZwemvereniging Hoorn5:08.201998052805:10.59
4.Anne NoomDaw4:52.481998000625:11.15
5.Melina KnolZaanstad (SG)5:16.691998022325:11.16
6.Lisa BrantjesKzc5:02.591998009505:20.35

Programmanr. 4
12-5-2012
Meisjes, 400m vrije slag

Dames Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirl de BoerDaw4:46.101997004684:43.02
2.Samira MijnenZaanstad (SG)5:12.851997013205:23.34

Programmanr. 4
12-5-2012
Meisjes, 400m vrije slag

Dames Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Brenda ZwarthoedDaw4:31.231996049384:44.35
2.Rebecca MartensDaw5:08.171996043525:10.35

Programmanr. 4
12-5-2012
Dames, 400m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melissa ZwaanDaw4:46.631991036664:59.50
2.Kimberly MijnenZaanstad (SG)4:45.481995036445:15.62


Programmanr. 5
12-5-2012
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wesley BosHpc1:11.891999012411:14.89
2.Sander DorlandWZ&PC Purmerend1:15.841999026431:16.08
3.Tim KieftZaanstad (SG)1:19.401999019211:17.66
4.Rense RuigWZ&PC Purmerend1:16.311999016271:18.21
5.Sam HaringWZ&PC Purmerend1:12.251999014911:18.57
6.Erno VriensZaanstad (SG)1:19.801999025871:22.00
7.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn1:21.211999016431:22.88
8.Joost van ErkelensDaw1:21.051999019271:25.68
9.Koen GaalOeza1:21.041999011131:26.57
10.Mike MoriannerZaanstad (SG)1:21.111999021371:28.10

Programmanr. 5
12-5-2012
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars van der VeldenDaw1:04.521998001751:09.47
2.Jeljer AldershofZV Haerlem1:12.021998007191:12.90
3.Ingmar BakkerA.Z.V.D.1:08.831998004931:14.77
4.Simon KoopenWZ&PC Purmerend1:13.731998021271:16.08
5.Thomas HaneveldDaw1:12.441998016311:16.95
6.Lex SandburgZaanstad (SG)1:11.201998006991:17.42
7.Jordi de NijsMSV- Zeemacht1:15.101998018511:18.78

Programmanr. 5
12-5-2012
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Roy van der WoudeZV Haerlem1:07.481997005791:09.09
2.Martin EmmaneelZ&PC AquaWaarD1:12.281997048191:10.84
3.Chris DekkerZaanstad (SG)1:07.481997009151:12.07
4.Matthew de WitOeza1:42.461997038311:38.97

Programmanr. 5
12-5-2012
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn1:02.591996011851:08.62
2.Jeroen JongertA.Z.V.D.1:06.291996004451:10.34
3.Dani HoetmerDaw1:10.021996045031:14.72

Programmanr. 5
12-5-2012
Jongens, 100m rugslagHeren Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jan PeereboomDaw1:08.281995013711:11.39
2.Ben ZentveldVZV1:08.801995058531:11.80
3.Jeroen BraspenningHpc1:09.901995028131:13.99
DISFloris van WieringenHpc1:10.411995003871:15.97
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Programmanr. 5
12-5-2012
Jongens, 100m rugslagHeren Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jorrick DruyvenDaw57.511994005071:03.91
2.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn1:01.331994009551:05.42
3.Michael van DamHpc1:03.241994015011:07.32

Programmanr. 5
12-5-2012
Heren, 100m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wouter AllardZV Haerlem1:00.021990000311:04.93
2.Thom de BoerDaw1:01.701991001811:09.22
3.Paul OudendijkOeza1:04.731981012871:09.47


Programmanr. 6
12-5-2012
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melissa VallingaZaanstad (SG)1:34.712000016761:37.00
2.Laura DiamantAquafit1:35.832000033661:37.44
3.Deveny StijnmanZV Haerlem1:35.342000037201:37.56
4.Shira de HaanOeza1:38.482000011301:43.69

Programmanr. 6
12-5-2012
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nicolah CowlesDaw1:25.701999029121:29.87
2.Lieke AlofsDaw1:26.521999032321:31.29
3.Moïse TimmerZaanstad (SG)1:31.521999032921:32.91FJ 1
4.Leonie VosDaw1:31.141999016621:32.91FJ 2
5.Bibi StokvisDaw1:29.351999008921:33.24
6.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht1:32.281999037781:34.06
7.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht1:32.761999014381:36.18
8.Femke StevensZaanstad (SG)1:32.411999015461:37.00
9.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn1:33.631999005621:40.82
10.Denise BoonstraDaw1:33.601999026621:46.58

Programmanr. 6
12-5-2012
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn1:23.681998046841:30.10
2.Anne NoomDaw1:25.201998000621:30.66
3.Silke JonkDaw1:26.771998020421:31.52
4.Melina KnolZaanstad (SG)1:26.271998022321:37.52

Programmanr. 6
12-5-2012
Meisjes, 100m schoolslag

Dames Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirl de BoerDaw1:17.151997004681:20.63
2.Jade BroekA.Z.V.D.1:25.651997023001:26.70
3.Linda BöhmZV Haerlem1:24.021997031641:28.02
4.Caitlin SmithDe Zeeschuimers1:26.931997011001:31.16
5.Tori GijzenZV Haerlem1:25.941997031661:31.36

Programmanr. 6
12-5-2012
Meisjes, 100m schoolslag

Dames Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn1:21.401996044261:29.93
2.Roxann GeenenDaw1:22.581996015181:30.42
3.Laura StokxDaw1:23.621996015101:31.08
4.Brenda ZwarthoedDaw1:24.801996049381:31.36
5.Britt GerritseMSV- Zeemacht1:26.231996055141:33.47

Programmanr. 6
12-5-2012
Dames, 100m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend1:13.821992027721:15.44
2.Mirthe LanfermeijerZwemvereniging Hoorn1:17.701994000741:21.09
3.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)1:20.611995054541:25.67
4.Marcha KempWZ&PC Purmerend1:21.471995048101:26.44
5.Arianne HendriksZaanstad (SG)1:23.901995030281:28.08
6.Maxine AlfonsiDaw1:22.231995029001:28.64


Programmanr. 7
12-5-2012
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wesley BosHpc2:36.231999012412:39.88
2.Mike MoriannerZaanstad (SG)2:53.501999021372:47.97
3.Sander DorlandWZ&PC Purmerend2:45.981999026432:49.57
4.Joost van ErkelensDaw2:50.591999019272:50.34
5.Rense RuigWZ&PC Purmerend2:51.841999016272:51.71
6.Tim WassenaarZaanstad (SG)2:53.431999018692:52.80
7.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn2:57.811999016433:08.83
DISErik BultDaw2:54.641999021532:57.53
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISErno VriensZaanstad (SG)2:55.641999025872:57.75
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.

Programmanr. 7
12-5-2012
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars van der VeldenDaw2:22.361998001752:27.60
2.Jeljer AldershofZV Haerlem2:30.941998007192:34.17
3.Jordi de NijsMSV- Zeemacht2:38.471998018512:42.70
4.Ingmar BakkerA.Z.V.D.2:37.371998004932:48.37
5.Lex SandburgZaanstad (SG)2:40.871998006992:49.38
DISTim TuijpWZ&PC Purmerend2:32.091998009752:32.22
SH - Bij de achterwaartse beweging van de beenslag de voeten niet buitenwaarts bewogen.

Programmanr. 7
12-5-2012
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Beau KneppersZwemvereniging Hoorn2:27.891997031572:26.35
2.Jelle SchelvisZaanstad (SG)2:27.521997019932:31.46
3.Lars BottelierVZV2:29.831997026812:32.03
4.Roy van der WoudeZV Haerlem2:29.101997005792:35.14
5.Chris DekkerZaanstad (SG)2:35.051997009152:43.11

Programmanr. 7
12-5-2012
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn2:12.541996004692:23.14
2.Kevin SchaafZV Haerlem2:31.671996026032:36.29
3.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn2:29.661996005272:39.24

Programmanr. 7
12-5-2012
Jongens, 200m wisselslag

Heren Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht2:23.131995038812:26.34
2.Jan PeereboomDaw2:27.361995013712:31.30
3.Ben ZentveldVZV2:30.111995058532:35.93
4.Jeffrey CamphensDwt2:29.541995031132:38.64

Programmanr. 7
12-5-2012
Jongens, 200m wisselslag

Heren Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michael van DamHpc2:23.901994015012:23.54
2.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn2:19.361994009552:24.01
3.Jorrick DruyvenDaw2:11.601994005072:24.48

Programmanr. 7
12-5-2012
Heren, 200m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wouter AllardZV Haerlem2:15.291990000312:22.35
2.Roland HoogendoornDwt2:21.831993060992:29.34
3.Thom de BoerDaw2:13.081991001812:30.32
4.Jory van der GrachtOeza2:24.611987010972:31.98
5.Thom WeverZwemvereniging Hoorn2:22.871991027112:33.37
6.Paul OudendijkOeza2:24.601981012872:37.11
DISRian VisserDaw2:21.611990071412:35.49
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


Programmanr. 8
12-5-2012
Meisjes, 4 x 100m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daw 1Daw5:00.665:13.80
Anne Noom
Nicolah Cowles
98
99
1:16.10
1:27.97
Silke Jonk
Denise Boonstra
98
99
1:18.44
1:11.29
2.MSV- Zeemacht 1MSV- Zeemacht5:22.005:27.93
Suzanne van den Brink
Anouk van der Kruk
99
99
1:22.25
1:35.24
Anouk Zandbergen
Simone Anvelink
98
00
1:16.22
1:14.22
3.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)5:15.075:32.59
Moïse Timmer
Femke Stevens
99
99
1:24.28
1:37.81
Skye Tomie Doerk
Melina Knol
98
98
1:22.72
1:07.78
4.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn5:33.435:32.97
Dagmar Swier
Takyiwa Sam
99
98
1:23.61
1:30.64
Marielle Vijver
Laura Pomstra
98
98
1:23.92
1:14.80


Programmanr. 9
12-5-2012
Dames, 4 x 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daw 1Daw4:36.674:57.99
Mirl de Boer
Laura Stokx
97
96
1:11.32
1:29.03
Roxann Geenen
Brenda Zwarthoed
96
96
1:16.44
1:01.20
2.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)4:51.705:10.81
Eline den Brave
Arianne Hendriks
96
95
1:15.30
1:32.07
Lisanne van Zijl
Kimberly Mijnen
95
95
1:18.21
1:05.23


Programmanr. 10
12-5-2012
Jongens, 4 x 100m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wzpc 1WZ&PC Purmerend3:58.224:05.50
Carlo Kemp
Tim Tuijp
96
98
57.18
59.99
Simon Koopen
Danny Fabian Groen
98
97
1:03.98
1:04.35
2.ZV Haerlem 1ZV Haerlem4:00.424:09.27
Roy van der Woude
Wiebe Heetvelt
97
96
1:01.03
1:01.97
Kevin Schaaf
Jeljer Aldershof
96
98
1:03.89
1:02.38
3.Daw 1Daw4:09.274:18.91
Lars van der Velden
Rick Peereboom
98
96
58.72
1:08.26
Dani Hoetmer
Martijn Falk
96
96
1:04.72
1:07.21
4.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)4:06.694:22.02
Lex Sandburg
Danny Schmidt
98
96
1:04.09
1:06.53
Chris Dekker
Jelle Schelvis
97
97
1:07.28
1:04.12
5.Zaanstad (SG) 2Zaanstad (SG)4:32.794:45.34
Tim Kieft
Tim Wassenaar
99
99
1:09.60
1:14.16
Erno Vriens
Mike Morianner
99
99
1:11.22
1:10.36
6.Oeza 1Oeza4:38.855:03.68
Allard de Vries
Sean Tuinstra
96
98
1:07.50
1:16.56
Matthew de Wit
Koen Gaal
97
99
1:26.24
1:13.38


Programmanr. 11
12-5-2012
Heren, 4 x 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daw 1Daw3:38.364:44.93
Jorrick Druyven
Jan Peereboom
94
95
1:10.99
1:12.72
Mart de Boer
Thom de Boer
93
91
1:11.38
1:09.84


2 - A-Kringkampioenschappen 2012 deel 213-5-2012 - 13:15


Programmanr. 12
13-5-2012
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Amber RuigWZ&PC Purmerend33.9819960324035.15
2.Mirl de BoerDaw37.6719970046836.85
3.Jade BroekA.Z.V.D.37.9219970230038.25
4.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn36.8119960442639.08
5.Melina KnolZaanstad (SG)39.6019980223239.38
6.Brenda ZwarthoedDaw37.6319960493840.35
7.Roxann GeenenDaw38.5119960151840.45
8.Silke JonkDaw38.3319980204240.77
9.Tori GijzenZV Haerlem39.9419970316641.33
10.Nicolah CowlesDaw40.9519990291241.55
11.Bibi StokvisDaw41.0519990089242.06
12.Lieke AlofsDaw39.5319990323242.19
13.Eline den BraveZaanstad (SG)41.4919960168242.29
14.Linda BöhmZV Haerlem39.0919970316442.71
15.Chantal BeijerZV Haerlem41.4519970088443.47
16.Tess de BoerDaw40.9119960151644.20

Programmanr. 12
13-5-2012
Dames, 50m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirthe LanfermeijerZwemvereniging Hoorn35.8319940007435.95
2.Marcha KempWZ&PC Purmerend37.2719950481038.29
3.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)37.8619950545439.36
4.Arianne HendriksZaanstad (SG)38.2919950302839.73
5.Kimberly MijnenZaanstad (SG)37.1119950364439.79
6.Maxine AlfonsiDaw37.7019950290039.95
7.Sandra ZwaanswijkDaw38.3319850393440.00
8.Suzanne MoschMSV- Zeemacht39.6119940054842.82


Programmanr. 13
13-5-2012
Jongens, 50m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jorrick DruyvenDaw27.7919940050728.48
2.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn28.4519940095529.52
3.Michael van DamHpc30.5719940150130.15
4.Vincent SchramDaw29.7419940204130.39
5.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn29.3419960118530.67
6.Lars van der VeldenDaw30.6819980017531.00
7.Tim TuijpWZ&PC Purmerend31.0519980097531.30
8.Chris DekkerZaanstad (SG)32.2119970091531.92
9.Martin EmmaneelZ&PC AquaWaarD32.9919970481932.34FJ 1
10.Jelle SchelvisZaanstad (SG)32.5919970199332.34FJ 2
11.Jan PeereboomDaw32.5119950137132.64
12.Jeroen JongertA.Z.V.D.31.5019960044532.68
13.Roy van der WoudeZV Haerlem32.4419970057932.75
14.Ingmar BakkerA.Z.V.D.32.5219980049333.32
15.Dani HoetmerDaw32.6519960450334.02

Programmanr. 13
13-5-2012
Heren, 50m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend26.6319920002728.04
2.Wouter AllardZV Haerlem28.1219900003129.39
3.Barry KleijneOeza28.8019930066129.60
4.Thom de BoerDaw28.9819910018131.39
5.Quintin TrauselA.Z.V.D.30.4719870340331.49
6.Paul OudendijkOeza30.6819810128731.50
7.Klaas van BeekZV Haerlem31.0119880594132.25
8.Marijn NijssenZwemvereniging Hoorn30.9119870398333.16
AFGEMDennis EliveldZV Haerlem30.13199202351


Programmanr. 14
13-5-2012
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melissa VallingaZaanstad (SG)3:01.232000016763:04.15
2.Deveny StijnmanZV Haerlem3:02.942000037203:04.64FJ 1
3.Rowie KampDe Reuring3:00.202000017063:04.64FJ 2
4.Jennifer TuijpWZ&PC Purmerend3:03.332000041983:05.30
5.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht3:04.752000015463:05.90
6.Saskia van der VeldenDaw2:57.112000014783:07.88
7.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn3:09.352000043803:14.60
8.Kirsten PetitOeza3:08.162000029863:17.04

Programmanr. 14
13-5-2012
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Denise BoonstraDaw2:43.541999026622:54.39
2.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht2:49.081999014382:55.30
3.Femke StevensZaanstad (SG)2:55.021999015462:55.46
4.Jet KleineOude Veer2:52.011999033842:58.68
5.Iona van SteltenZaanstad (SG)2:51.591999023142:59.73
6.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn2:51.101999005623:01.78
7.Bibi StokvisDaw2:53.841999008923:04.56
8.Leonie VosDaw2:50.551999016623:07.10
9.Naomi te LindertDaw2:57.401999047823:09.01
10.Kim KenbeekZaanstad (SG)2:56.811999023123:10.12

Programmanr. 14
13-5-2012
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anne NoomDaw2:33.351998000622:40.41
2.Silke JonkDaw2:40.871998020422:44.27
3.Anouk van DamHpc2:48.671998000322:46.92
4.Anouk ZandbergenMSV- Zeemacht2:45.711998027742:49.12
5.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn2:45.291998003362:49.86

Programmanr. 14
13-5-2012
Meisjes, 200m rugslagDames Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirl de BoerDaw2:31.481997004682:28.90
2.Samira MijnenZaanstad (SG)2:40.681997013202:39.83
3.Jade BroekA.Z.V.D.2:38.361997023002:44.78
4.Lotte HoogeterpDaw2:42.121997038782:47.49
5.Tami de LangeDaw2:39.581997041162:48.67

Programmanr. 14
13-5-2012
Meisjes, 200m rugslagDames Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Eline den BraveZaanstad (SG)2:38.861996016822:39.83
2.Anouk van de SandtMSV- Zeemacht2:42.961996046282:43.81
3.Brenda ZwarthoedDaw2:36.521996049382:46.61
4.Janine RookerWZ&PC Purmerend2:44.821996003162:48.69

Programmanr. 14
13-5-2012
Dames, 200m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirthe LanfermeijerZwemvereniging Hoorn2:19.051994000742:26.91
2.Ingrid JongertA.Z.V.D.2:27.611991014902:29.69
3.Suzanne MoschMSV- Zeemacht2:34.621994005482:37.57
4.Anne GroenOeza2:41.671995059962:43.81
5.Marcha KempWZ&PC Purmerend2:39.011995048102:44.46


Programmanr. 15
13-5-2012
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wesley BosHpc2:44.031999012412:44.65
2.Joost van ErkelensDaw3:02.961999019273:06.95
3.Mike MoriannerZaanstad (SG)3:02.131999021373:12.31
4.Erno VriensZaanstad (SG)3:11.051999025873:20.76
5.Raoul LieverstZaanstad (SG)3:30.391999007133:45.30

Programmanr. 15
13-5-2012
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars van der VeldenDaw2:33.271998001752:32.71
2.Jordi de NijsMSV- Zeemacht2:35.431998018512:38.69
3.Simon KoopenWZ&PC Purmerend3:01.571998021273:04.44

Programmanr. 15
13-5-2012
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.David van GroenHpc2:54.461997013413:04.72

Programmanr. 15
13-5-2012
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeroen JongertA.Z.V.D.2:40.701996004452:48.00
2.Danny SchmidtZaanstad (SG)2:53.141996023112:56.26

Programmanr. 15
13-5-2012
Jongens, 200m vlinderslag

Heren Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jan PeereboomDaw2:20.551995013712:27.68
2.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht2:32.851995038812:29.76

Programmanr. 15
13-5-2012
Jongens, 200m vlinderslag

Heren Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jorrick DruyvenDaw2:08.981994005072:17.78
2.Michael van DamHpc2:13.061994015012:20.67

Programmanr. 15
13-5-2012
Heren, 200m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Roland HoogendoornDwt2:23.771993060992:29.27
2.Thom WeverZwemvereniging Hoorn2:28.131991027112:35.23
3.Jory van der GrachtOeza2:27.061987010972:38.39
4.Mart de BoerDaw2:31.011993035892:38.79
5.Thom de BoerDaw2:23.261991001812:47.15


Programmanr. 16
13-5-2012
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht1:29.042000015461:34.74
2.Hannah BervoetsZaanstad (SG)1:30.122000007261:35.02
3.Rowie KampDe Reuring1:29.032000017061:35.44
4.Saskia van der VeldenDaw1:36.952000014781:44.63
5.Kirsten PetitOeza1:35.612000029861:45.27

Programmanr. 16
13-5-2012
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kim KenbeekZaanstad (SG)1:21.201999023121:22.02
2.Moïse TimmerZaanstad (SG)1:22.741999032921:22.73
3.Jet KleineOude Veer1:25.531999033841:31.92
4.Denise BoonstraDaw1:27.691999026621:33.19

Programmanr. 16
13-5-2012
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anouk ZandbergenMSV- Zeemacht1:15.211998027741:15.95
2.Silke JonkDaw1:15.961998020421:17.45
3.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)1:17.371998032281:21.01
4.Anouk van DamHpc1:21.961998000321:23.31
5.Florianne BultjeZV Haerlem1:24.241998043421:30.19

Programmanr. 16
13-5-2012
Meisjes, 100m vlinderslag

Dames Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirl de BoerDaw1:12.891997004681:12.57

Programmanr. 16
13-5-2012
Meisjes, 100m vlinderslag

Dames Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Brenda ZwarthoedDaw1:08.601996049381:11.55
2.Roxann GeenenDaw1:09.111996015181:12.41
3.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn1:08.591996044261:15.54
4.Rebecca MartensDaw1:13.511996043521:16.58
5.Tess de BoerDaw1:17.381996015161:22.38

Programmanr. 16
13-5-2012
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melissa ZwaanDaw1:11.221991036661:11.84
2.Mirthe LanfermeijerZwemvereniging Hoorn1:08.301994000741:12.41
3.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)1:13.831995054541:14.10
4.Laura van der VeenA.Z.V.D.1:11.931994040901:16.00
5.Sandra ZwaanswijkDaw1:13.831985039341:16.58
6.Suzanne MoschMSV- Zeemacht1:11.711994005481:17.12
7.Kimberly MijnenZaanstad (SG)1:14.771995036441:18.55
8.Anouk van der GrachtOeza1:16.421989014081:19.40
9.Daniëlle HoekOeza1:15.401988017901:21.38


Programmanr. 17
13-5-2012
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sam HaringWZ&PC Purmerend1:08.151999014911:05.18
2.Erik BultDaw1:08.621999021531:05.57
3.Wesley BosHpc1:04.531999012411:05.69
4.Rense RuigWZ&PC Purmerend1:05.951999016271:07.08
5.Mike MoriannerZaanstad (SG)1:06.661999021371:08.19
6.Tim KieftZaanstad (SG)1:07.781999019211:08.46
7.Tim WassenaarZaanstad (SG)1:07.781999018691:09.29
8.Joost van ErkelensDaw1:08.081999019271:09.59
9.Zyco van EsveldDwt1:08.591999038431:12.25

Programmanr. 17
13-5-2012
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars van der VeldenDaw55.2519980017558.20
2.Tim TuijpWZ&PC Purmerend57.1519980097559.88
3.Jordi de NijsMSV- Zeemacht1:00.741998018511:01.87
4.Jeljer AldershofZV Haerlem59.691998007191:02.58
5.Lex SandburgZaanstad (SG)1:01.331998006991:02.82
6.Simon KoopenWZ&PC Purmerend1:02.941998021271:03.97
7.Ingmar BakkerA.Z.V.D.1:01.101998004931:04.04

Programmanr. 17
13-5-2012
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars BottelierVZV56.0519970268159.09
2.Jelle SchelvisZaanstad (SG)59.871997019931:00.36
3.Martin EmmaneelZ&PC AquaWaarD59.841997048191:00.76
4.Roy van der WoudeZV Haerlem58.701997005791:01.11
5.David van GroenHpc59.231997013411:02.40
6.Chris DekkerZaanstad (SG)1:02.691997009151:03.57
7.Matthew de WitOeza1:25.081997038311:27.65

Programmanr. 17
13-5-2012
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Carlo KempWZ&PC Purmerend55.0619960046757.10
2.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn56.5419960046958.21
3.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn55.3819960118558.41
4.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn58.811996010751:00.07
5.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn59.001996005271:01.70
6.Jeroen JongertA.Z.V.D.1:00.491996004451:02.32
7.Kevin SchaafZV Haerlem59.841996026031:03.42

Programmanr. 17
13-5-2012
Jongens, 100m vrije slagHeren Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jan PeereboomDaw56.3419950137158.39
2.Floris van WieringenHpc56.8119950038759.22
3.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht56.251995038811:00.11
4.Pepijn JorinkDaw59.271995025751:00.75
5.Jeroen BraspenningHpc59.251995028131:01.70

Programmanr. 17
13-5-2012
Jongens, 100m vrije slagHeren Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michael van DamHpc55.0419940150157.25
2.Jorrick DruyvenDaw53.9319940050757.99
3.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn56.3519940095558.92

Programmanr. 17
13-5-2012
Heren, 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thom de BoerDaw50.7919910018154.73
2.Wouter AllardZV Haerlem53.5419900003155.00
3.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend52.2119920002755.10
4.Klaas van BeekZV Haerlem57.7619880594158.23
5.Barry KleijneOeza56.6919930066158.63
6.Quintin TrauselA.Z.V.D.56.0619870340359.27
7.Roland HoogendoornDwt57.0819930609959.55FJ 1
8.Mart de BoerDaw57.2119930358959.55FJ 2
9.Thom WeverZwemvereniging Hoorn56.691991027111:01.28
AFGEMDennis EliveldZV Haerlem52.18199202351


Programmanr. 18
13-5-2012
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht2:35.792000015462:39.38
100m:1:17.901:17.90200m:2:39.381:21.48
2.Jennifer TuijpWZ&PC Purmerend2:39.172000041982:39.54
100m:1:17.421:17.42200m:2:39.541:22.12
3.Hannah BervoetsZaanstad (SG)2:39.412000007262:41.61
100m:1:17.251:17.25200m:2:41.611:24.36
4.Rowie KampDe Reuring2:45.942000017062:55.61
100m:1:24.401:24.40200m:2:55.611:31.21

Programmanr. 18
13-5-2012
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Denise BoonstraDaw2:21.341999026622:31.99
2.Bibi StokvisDaw2:25.771999008922:33.15
100m:1:14.471:14.47200m:2:33.151:18.68
3.Kim KenbeekZaanstad (SG)2:35.581999023122:35.66
100m:1:16.151:16.15200m:2:35.661:19.51
4.Moïse TimmerZaanstad (SG)2:37.201999032922:37.90
100m:1:18.421:18.42200m:2:37.901:19.48
5.Naomi te LindertDaw2:32.451999047822:38.32
100m:1:14.601:14.60200m:2:38.321:23.72
6.Jet KleineOude Veer2:33.541999033842:39.72
100m:1:17.111:17.11200m:2:39.721:22.61
7.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht2:35.281999014382:46.20
100m:1:18.521:18.52200m:2:46.201:27.68

Programmanr. 18
13-5-2012
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn2:18.721998046842:21.43
100m:1:07.781:07.78200m:2:21.431:13.65
2.Silke JonkDaw2:18.581998020422:24.63
100m:1:10.441:10.44200m:2:24.631:14.19
3.Melina KnolZaanstad (SG)2:20.691998022322:25.64
100m:1:09.091:09.09200m:2:25.641:16.55
4.Anouk ZandbergenMSV- Zeemacht2:23.541998027742:30.70
100m:1:13.551:13.55200m:2:30.701:17.15
5.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn2:24.831998003362:32.86FJ 1
100m:1:11.891:11.89200m:2:32.861:20.97
6.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht2:31.271998033422:32.86FJ 2
100m:1:16.111:16.11200m:2:32.861:16.75
7.Anne NoomDaw2:22.811998000622:32.87
100m:1:11.671:11.67200m:2:32.871:21.20
8.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)2:28.551998032282:37.07
100m:1:15.901:15.90200m:2:37.071:21.17

Programmanr. 18
13-5-2012
Meisjes, 200m vrije slagDames Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirl de BoerDaw2:11.221997004682:16.79
100m:1:06.081:06.08200m:2:16.791:10.71
2.Jade BroekA.Z.V.D.2:25.781997023002:28.26
100m:1:10.001:10.00200m:2:28.261:18.26
3.Samira MijnenZaanstad (SG)2:26.301997013202:36.87
100m:1:16.371:16.37200m:2:36.871:20.50

Programmanr. 18
13-5-2012
Meisjes, 200m vrije slagDames Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Brenda ZwarthoedDaw2:11.101996049382:14.50
100m:1:04.671:04.67200m:2:14.501:09.83
2.Amber RuigWZ&PC Purmerend2:16.831996032402:23.59
100m:1:08.991:08.99200m:2:23.591:14.60
3.Roxann GeenenDaw2:15.931996015182:23.96
100m:1:09.481:09.48200m:2:23.961:14.48
4.Rebecca MartensDaw2:23.811996043522:25.57
100m:1:09.431:09.43200m:2:25.571:16.14
5.Janine RookerWZ&PC Purmerend2:21.991996003162:26.02
100m:1:10.571:10.57200m:2:26.021:15.45
6.Britt GerritseMSV- Zeemacht2:24.371996055142:30.45
100m:1:11.531:11.53200m:2:30.451:18.92
7.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn2:19.671996044262:31.84
100m:1:13.321:13.32200m:2:31.841:18.52
8.Tess de BoerDaw2:24.041996015162:36.91
100m:1:15.221:15.22200m:2:36.911:21.69

Programmanr. 18
13-5-2012
Dames, 200m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melissa ZwaanDaw2:15.591991036662:16.60
100m:1:06.061:06.06200m:2:16.601:10.54
2.Ingrid JongertA.Z.V.D.2:17.121991014902:20.20
100m:1:07.601:07.60200m:2:20.201:12.60
3.Mirthe LanfermeijerZwemvereniging Hoorn2:10.801994000742:24.20
100m:1:08.201:08.20200m:2:24.201:16.00


Programmanr. 19
13-5-2012
Jongens, 4 x 200m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)9:21.639:39.54
Jelle Schelvis
Chris Dekker
97
97
1:09.27
1:11.05
2:21.20
2:26.96
Danny Schmidt
Lex Sandburg
96
98
1:10.06
1:07.02
2:30.75
2:20.63
2.Daw 1Daw9:16.269:59.02
Joost van Erkelens
Erik Bult
99
99
1:11.26
1:13.53
2:30.95
2:33.47
Thomas Haneveld
Lars van der Velden
98
98
1:15.38
1:00.11
2:40.60
2:14.00
3.Zaanstad (SG) 2Zaanstad (SG)9:58.7910:11.15
Tim Wassenaar
Erno Vriens
99
99
1:13.36
1:13.64
2:34.54
2:31.75
Tim Kieft
Mike Morianner
99
99
1:11.89
1:13.32
2:30.62
2:34.24


Programmanr. 20
13-5-2012
Heren, 4 x 200m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daw 1Daw8:08.488:56.30
Jorrick Druyven
Mart de Boer
94
93
1:05.31
1:06.12
2:14.77
2:18.13
Jan Peereboom
Thom de Boer
95
91
1:03.78
1:01.05
2:11.86
2:11.54
2.OezaOezaNT9:19.74
Stefan Tijms
Jory van der Gracht
93
87
1:07.15
1:06.00
2:24.79
2:17.55
Paul Oudendijk
Barry Kleijne
81
93
1:06.06
1:05.25
2:19.49
2:17.91