Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag  Jongens Junioren 1 en 2


Speedowedstrijd 2012 - 2013 deel 2
Zaandam, 9-12-2012


Programmanr. 1
9-12-2012
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Iris RenkemaOeza1:42.962004010301:39.6747.281:39.67
2.Shari KokZaanstad (SG)NT2004002481:45.5649.481:45.56
3.Alyssa CopierOezaNT2004016761:47.3551.711:47.35
4.Britt ScholtenOezaNT2004017281:49.0152.791:49.01
AFGEMTalisa MoskKzcNT200400602


<< TOP >>
Programmanr. 2
9-12-2012
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Kenan CörüzDwt1:44.362003003571:32.8743.651:32.87
2.Ruben de VriendOeza1:55.872003009811:51.6253.311:51.62
3.Rick OffringaOeza1:45.102003009791:51.9952.541:51.99
4.Owen BarkerKzc2:00.032003006791:53.0654.431:53.06
5.Bram DaalmanZV Haerlem1:57.692003006291:54.0056.141:54.00
6.Thierry OldenburgZaanstad (SG)2:05.512003006171:57.5053.181:57.50
7.Pepijn van der PuttenZaanstad (SG)NT2003003612:03.8058.062:03.80
8.Jur In de BraektZaanstad (SG)NT2003003652:04.4858.442:04.48
9.Naoufal QuandilDwt2:31.782003011552:13.771:04.542:13.77
10.Miquel Carillo MorenoZaanstad (SG)NT2003005832:17.741:03.622:17.74
11.Tycho de JongeKzc2:37.562004004112:18.701:07.992:18.70
DISKelvin DouwmaDwt2:30.89200400547SR
SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt gemaakt.


<< TOP >>
Programmanr. 3
9-12-2012
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Iris van't VeerA.Z.V.D.1:40.912003012541:34.2946.331:34.29
2.Melina Carrillo MorenoZaanstad (SG)1:42.082003008801:36.7748.251:36.77
3.Mila KokZaanstad (SG)NT2003011161:39.1347.251:39.13
4.Iris van DuijseZaanstad (SG)1:51.502003003221:40.0347.951:40.03
5.Sophie van EsveldDwt1:45.382003006541:42.1850.311:42.18
6.Indy van SteltenZaanstad (SG)1:46.262003003701:42.3649.481:42.36
7.Yente BlaauwOezaNT2003019321:42.7149.801:42.71
8.Eline HoekstraOeza1:45.292003012801:45.2953.211:45.29
9.Fleur van LeeuwenZaanstad (SG)NT2003007821:45.3150.951:45.31
10.Esmeralda Duarte de PinaZaanstad (SG)NT2003009081:46.1451.391:46.14
11.Marije KelderZaanstad (SG)1:54.652003004121:46.8250.191:46.82
12.Selma KoperOezaNT2003024681:50.3754.411:50.37
13.Made BuddingZV Haerlem2:03.902003015541:52.7354.901:52.73
AFGEMTamara AartsDwt2:19.38200300492


<< TOP >>
Programmanr. 4
9-12-2012
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Tristan DetmersZwemvereniging Hoorn43.8720020022142.05
2.Irvine HenarDwt46.8620020223743.21
3.Jelle BoschZaanstad (SG)50.7120020088748.70
4.Tobias de BoerOeza58.7720020149350.00
5.coen schelhaasZV HaerlemNT20020296351.21
6.Sep SmitKzcNT20020168754.73
7.Robin PhaffZaanstad (SG)NT2002013711:05.11
8.Sem de BoerOezaNT2002021751:09.23
9.Joel SiebenZaanstad (SG)1:07.092002008891:15.46
DISJonah TerolZaanstad (SG)NT200201385VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan).


<< TOP >>
Programmanr. 5
9-12-2012
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Kithapat BrauniusDwtNT2002015323:03.0039.221:26.033:03.00
2.Roxanne GrootjenZaanstad (SG)NT2002008323:06.4239.511:27.263:06.42
3.Merel KrijgsmanA.Z.V.D.NT2002015283:14.3642.091:32.563:14.36
4.Nouska de ReusZaanstad (SG)NT2002008303:14.8546.061:37.313:14.85
5.Xena GijzenZV HaerlemNT2002007763:18.7143.031:33.753:18.71
6.Manou ten HoornZaanstad (SG)NT2002020863:24.8044.701:38.203:24.80
7.Feia PersadZwemvereniging HoornNT2002018283:29.6147.711:42.963:29.61
8.Faith GirothZaanstad (SG)NT2002015903:33.2747.741:42.293:33.27
9.Daphne PetersZV HaerlemNT2002010563:35.2548.981:45.373:35.25
10.Sanne LagerweijZaanstad (SG)NT2002015523:35.5748.591:43.643:35.57
11.Elsa HoedemaekerZaanstad (SG)NT2002005423:36.7147.351:45.373:36.71
12.Sterre KieftKzcNT2002030103:36.8448.141:45.963:36.84
13.Liselot van SteekelenburgHpcNT2002029243:44.8445.761:42.293:44.84
14.Jonna EijndhovenOezaNT2002025923:47.7152.311:50.033:47.71
15.Lotus PluggeZaanstad (SG)NT2002036343:48.0048.891:46.093:48.00
16.Madelon HulsingZaanstad (SG)NT2002015923:54.4249.791:49.903:54.42
17.Merel WoudaZwemvereniging HoornNT2002006303:54.4848.411:47.233:54.48
18.Minke BultjeZV HaerlemNT2002017263:56.0048.781:53.083:56.00
19.Esmé BoonstraOezaNT2002038324:03.1652.371:05.244:03.16
DISTara van LeeuwenKzc3:02.21200201112VRA
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.


<< TOP >>
Programmanr. 6
9-12-2012
Jongens, 100m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Sem DikZaanstad (SG)NT2001004451:23.7737.811:23.77
2.Sjoerd JongertA.Z.V.D.1:40.952001004271:34.5743.061:34.57
3.Kenzo DoerkZaanstad (SG)NT2001010371:39.3945.861:39.39
4.Jarno GroenOezaNT2001022631:40.1743.711:40.17
5.Dave van der VoetZwemvereniging HoornNT2001027831:42.1745.391:42.17
6.Roel GaalOezaNT2001011731:44.2547.221:44.25
7.Remco JakZaanstad (SG)NT2001010391:44.2949.911:44.29
8.Teun van VegtenOezaNT2001033291:44.4246.461:44.42
9.Marnix BregmanHpcNT2001034191:47.6544.711:47.65
10.Matthé KnolZaanstad (SG)NT2001003091:47.9351.501:47.93
11.Frank BouquetA.Z.V.D.NT2001022791:51.2951.961:51.29
12.Gijs van OuwerkerkZaanstad (SG)NT2001017571:53.6752.781:53.67
13.Stijn van de WeteringZaanstad (SG)NT2001023071:55.0052.791:55.00
14.Tim WijnbergerZwemvereniging HoornNT2001004672:00.3155.812:00.31
15.Ivar KramerZaanstad (SG)NT2001016472:00.6654.742:00.66
16.Brock van der WeidenZV HaerlemNT2001016092:03.1555.342:03.15
17.Floris KooiZaanstad (SG)NT2001008012:12.461:00.532:12.46
DISXavier ReparonZV HaerlemNT200101583VB
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 7
9-12-2012
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)2:48.272000007262:46.1239.011:21.012:46.12
2.Kirsten DijkmanKzcNT2000008422:51.1141.171:24.632:51.11
3.Jennifer TuijpZaanstad (SG)3:02.512000041982:51.5342.381:25.572:51.53
4.Deveny StijnmanZV Haerlem3:01.832000037202:57.9842.661:27.762:57.98
5.Sofie de VriendOezaNT2001027862:59.8742.101:28.252:59.87
6.Shira de HaanOeza3:11.542000011303:04.5844.111:30.283:04.58
7.Merel DollKzcNT2001026103:05.3143.391:30.313:05.31
8.Fiona KoperOezaNT2001028163:07.8645.811:35.003:07.86
9.Ouassima QuandilDwtNT2001029483:10.4645.501:33.933:10.46
10.Isis KeijzerZV Haerlem3:17.032001010663:14.7045.561:34.633:14.70
11.Naomi BuurOezaNT2001015203:16.8846.101:38.443:16.88
12.Bianca KosterZaanstad (SG)NT2001006303:18.7349.871:40.663:18.73
13.Sarah DekkerZV Haerlem3:26.812000023623:23.5046.721:39.463:23.50
14.Sanne BaardseZwemvereniging HoornNT2001016303:23.7349.441:44.893:23.73
15.Nienke AngenentOezaNT2001047803:25.2249.361:43.193:25.22
16.Nikita van HuisstedeOezaNT2001031923:27.9049.541:42.673:27.90
17.Sophie van DulmenZwemvereniging HoornNT2001034983:33.5052.441:47.153:33.50
18.Nadine DolfingHpcNT2000011163:39.6151.641:48.143:39.61
19.Meike van EerdenOezaNT2000058883:39.6951.811:50.203:39.69
20.Iris JonkerZV HaerlemNT2001029923:40.1452.011:49.773:40.14
21.Merlin TerolZaanstad (SG)NT2000047083:40.6852.171:51.133:40.68
22.Deborah HartmanHpcNT2001003263:46.7055.281:52.403:46.70
23.Yasmin HoflandOezaNT2001042143:50.5155.651:57.463:50.51
24.Sofie KapteinZwemvereniging HoornNT2001028083:52.6953.871:52.103:52.69
25.Jeske WapstraZaanstad (SG)NT2001033283:53.6652.713:53.66
26.Demi NatZV HaerlemNT2000037143:55.6953.401:54.803:55.69
27.Iris PluggeZaanstad (SG)NT2001047384:03.5253.891:58.764:03.52
DISFabienne ScholingZwemvereniging Hoorn2:59.70200004380AA
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.
DISPien van GuldenerZV HaerlemNT2001GULDERF+RC
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISMorgan GirothZaanstad (SG)3:23.70200003806RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISNienke RaszinskiOezaNTRE
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
DISIsabel de WolffOezaNT200104216RF
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGEMSydney GrotZwemvereniging HoornNT200104242
AFGEMJeannine PosZaanstad (SG)NT200001710
NGZoë HalverkansZV HaerlemNT200102900
NGHanna BergkampZV HaerlemNT200004464
NGKayleigh KnightOeza3:40.94200002984
NGBuse GurbuzZV HaerlemNT200005318
NGLieke BrinkmanZwemvereniging HoornNT200100858
NGNeve BuijsA.Z.V.D.3:32.99200004720
NGKirsten PetitOezaNT200002986


<< TOP >>
Programmanr. 8
9-12-2012
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Rense RuigZaanstad (SG)2:31.491999016272:30.6835.751:14.392:30.68
2.Phil BrantjesKzc2:45.232000004852:39.7137.531:18.602:39.71
3.Erno VriensZaanstad (SG)2:43.911999025872:44.1338.801:20.902:44.13
4.Tim WassenaarZaanstad (SG)2:55.441999018692:45.6339.381:21.202:45.63
5.Nick van der WoudeZV Haerlem2:42.442000013912:46.4039.871:21.762:46.40
6.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn2:59.681999016432:47.2139.791:23.622:47.21
7.Roy VlielandOeza3:02.181999015172:52.0840.901:25.992:52.08
8.Pascal BenjaminsA.Z.V.D.3:04.921999023792:56.0041.201:25.932:56.00
9.Raoul LieverstZaanstad (SG)3:02.321999007132:57.2439.241:24.262:57.24
10.Sam van GroenHpc3:06.201999015773:01.3942.641:28.453:01.39
11.Tim van DeursenZwemvereniging Hoorn3:04.162000039573:02.8042.711:29.043:02.80
12.Zyco van EsveldDwt3:09.511999038433:03.2141.061:26.713:03.21
13.Joost VisserZV HaerlemNT1999032553:03.9643.171:31.923:03.96
14.Yassine BelhadaouiZaanstad (SG)3:18.252000035313:06.1540.581:29.143:06.15
15.Bas BetsZaanstad (SG)NT2000010593:09.2845.771:35.183:09.28
16.Justin Duarte de PinaZaanstad (SG)NT2000037773:16.8544.521:36.123:16.85
17.Davey van der LaanZaanstad (SG)NT2000039913:18.6246.461:37.603:18.62
18.Lucas JakZaanstad (SG)NT2000011273:26.9346.871:40.883:26.93
DISKoen GaalOeza2:52.81199901113RF
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISStefan WoudsmaOezaNT200003437RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISBasil BarrettZaanstad (SG)3:32.88199902157RE+RD
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
AFGEMMitchel van SmirrenZaanstad (SG)NT200004411
AFGEMTjeerd IjntemaOezaNT199904617
AFGEMJordy KoanZaanstad (SG)NT199904519
AFGEMMaarten van der VeenA.Z.V.D.3:10.73199902381
NGOlaf LitjensOezaNT199903011


<< TOP >>
Programmanr. 9
9-12-2012
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Iris RenkemaOezaNT2004010301:53.9154.571:53.91
2.Alyssa CopierOezaNT2004016761:57.2558.211:57.25
3.Shari KokZaanstad (SG)NT2004002482:10.751:01.562:10.75
DISBritt ScholtenOezaNT200401728AF
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen.
AFGEMTalisa MoskKzcNT200400602


<< TOP >>
Programmanr. 10
9-12-2012
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Kenan CörüzDwt40.6920030035739.12
2.Rick OffringaOeza51.1720030097948.38
3.Ruben de VriendOeza52.4820030098150.12
4.Bram DaalmanZV Haerlem55.5020030062950.98
5.Tycho de JongeKzc1:01.7220040041152.16
6.Thierry OldenburgZaanstad (SG)59.0320030061757.27
7.Kelvin DouwmaDwtNT20040054759.14
8.Owen BarkerKzc1:33.902003006791:03.39
9.Pepijn van der PuttenZaanstad (SG)NT2003003611:11.08
10.Naoufal QuandilDwtNT2003011551:25.31
DISMiquel Carillo MorenoZaanstad (SG)NT200300583VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan).
DISJur In de BraektZaanstad (SG)NT200300365VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan).


<< TOP >>
Programmanr. 11
9-12-2012
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Sophie van EsveldDwt1:30.432003006541:26.4740.991:26.47
2.Melina Carrillo MorenoZaanstad (SG)1:39.172003008801:30.3842.741:30.38
3.Eline HoekstraOeza1:31.112003012801:31.3742.561:31.37
4.Made BuddingZV Haerlem1:48.422003015541:33.1443.651:33.14
5.Iris van't VeerA.Z.V.D.1:34.212003012541:34.2445.541:34.24
6.Marije KelderZaanstad (SG)1:41.162003004121:34.4044.861:34.40
7.Indy van SteltenZaanstad (SG)1:38.132003003701:34.5044.051:34.50
8.Iris van DuijseZaanstad (SG)1:53.002003003221:35.7445.261:35.74
9.Esmeralda Duarte de PinaZaanstad (SG)NT2003009081:35.7545.721:35.75
10.Fleur van LeeuwenZaanstad (SG)NT2003007821:42.2848.611:42.28
11.Selma KoperOeza1:46.302003024681:48.4250.671:48.42
12.Yente BlaauwOeza1:31.012003019321:53.5445.521:53.54
DISMila KokZaanstad (SG)NT200301116AA
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.
AFGEMTamara AartsDwt2:01.82200300492


<< TOP >>
Programmanr. 12
9-12-2012
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Tristan DetmersZwemvereniging Hoorn1:40.662002002211:42.0748.131:42.07
2.Jelle BoschZaanstad (SG)1:48.242002008871:45.3050.331:45.30
3.Sep SmitKzc2:01.862002016871:55.1054.221:55.10
4.Tobias de BoerOeza1:55.592002014931:55.7954.381:55.79
5.Irvine HenarDwt1:57.192002022371:58.4953.731:58.49
6.Robin PhaffZaanstad (SG)NT2002013712:01.2657.552:01.26
7.Sem de BoerOeza2:09.062002021752:01.9758.432:01.97
8.Joel SiebenZaanstad (SG)2:06.092002008892:02.4657.952:02.46
9.Jonah TerolZaanstad (SG)NT2002013852:07.352:07.35
DIScoen schelhaasZV Haerlem1:58.85200202963SL
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 13
9-12-2012
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Tara van LeeuwenKzcNT2002011121:37.6145.151:37.61
2.Roxanne GrootjenZaanstad (SG)NT2002008321:48.1048.261:48.10
3.Faith GirothZaanstad (SG)NT2002015901:51.9150.501:51.91
4.Merel KrijgsmanA.Z.V.D.NT2002015281:54.6750.941:54.67
5.Manou ten HoornZaanstad (SG)NT2002020861:56.5953.531:56.59
6.Madelon HulsingZaanstad (SG)NT2002015921:58.5558.541:58.55
7.Kithapat BrauniusDwtNT2002015321:59.0549.421:59.05
8.Elsa HoedemaekerZaanstad (SG)NT2002005421:59.82FJ 155.691:59.82
9.Sanne LagerweijZaanstad (SG)NT2002015521:59.82FJ 253.291:59.82
10.Sterre KieftKzcNT2002030102:06.2357.532:06.23
11.Nouska de ReusZaanstad (SG)NT2002008302:07.4657.392:07.46
12.Daphne PetersZV HaerlemNT2002010562:10.3558.522:10.35
13.Xena GijzenZV HaerlemNT2002007762:10.3857.662:10.38
14.Feia PersadZwemvereniging HoornNT2002018282:12.0059.702:12.00
15.Minke BultjeZV HaerlemNT2002017262:13.111:00.102:13.11
16.Liselot van SteekelenburgHpcNT2002029242:16.941:01.752:16.94
DISLotus PluggeZaanstad (SG)NT200203634VC+VI
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan).


<< TOP >>
Programmanr. 14
9-12-2012
Jongens, 200m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Sem DikZaanstad (SG)3:14.622001004452:43.1635.311:17.062:43.16
2.Roel GaalOezaNT2001011732:47.2739.441:24.702:47.27
3.Kenzo DoerkZaanstad (SG)NT2001010372:52.3538.681:24.842:52.35
4.Tim WijnbergerZwemvereniging Hoorn3:08.412001004672:55.0638.701:24.802:55.06
5.Sjoerd JongertA.Z.V.D.NT2001004272:55.1038.181:23.992:55.10
6.Dave van der VoetZwemvereniging Hoorn3:19.752001027832:55.4339.281:25.932:55.43
7.Frank BouquetA.Z.V.D.NT2001022792:58.9242.161:28.762:58.92
8.Matthé KnolZaanstad (SG)NT2001003092:59.6642.811:30.982:59.66
9.Gijs van OuwerkerkZaanstad (SG)NT2001017573:01.2939.841:27.273:01.29
10.Teun van VegtenOezaNT2001033293:01.7540.611:28.333:01.75
11.Brock van der WeidenZV HaerlemNT2001016093:05.0939.961:28.953:05.09
12.Marnix BregmanHpcNT2001034193:05.2139.951:27.953:05.21
13.Jarno GroenOeza3:15.752001022633:07.0140.861:28.923:07.01
14.Remco JakZaanstad (SG)NT2001010393:07.9043.561:33.813:07.90
15.Floris KooiZaanstad (SG)NT2001008013:12.7442.451:32.103:12.74
16.Stijn van de WeteringZaanstad (SG)NT2001023073:17.5643.051:31.953:17.56
17.Koen BeckerZwemvereniging HoornNT2001036413:19.2945.601:38.093:19.29
18.Ivar KramerZaanstad (SG)4:10.392001016473:31.9246.461:41.283:31.92
19.Xavier ReparonZV HaerlemNT2001015833:33.4055.701:42.823:33.40
20.Maarten WoudsmaOezaNT2001031814:03.1256.092:00.224:03.12


<< TOP >>
Programmanr. 15
9-12-2012
Meisjes, 200m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)NT2000007263:23.9340.591:30.883:23.93
2.Kirsten DijkmanKzcNT2000008423:29.8543.671:37.123:29.85
3.Deveny StijnmanZV Haerlem3:55.842000037203:36.8647.101:42.633:36.86
4.Jennifer TuijpZaanstad (SG)NT2000041983:41.1346.721:45.633:41.13
5.Shira de HaanOeza3:52.732000011303:42.9543.831:40.543:42.95
6.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn3:45.862000043803:45.9046.841:45.483:45.90
7.Naomi BuurOezaNT2001015204:08.2250.681:57.654:08.22
8.Sarah DekkerZV HaerlemNT2000023624:13.0755.842:02.354:13.07
9.Demi NatZV HaerlemNT2000037144:18.9756.472:05.474:18.97
DISJeske WapstraZaanstad (SG)NT200103328VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan).
DISDeborah HartmanHpcNT200100326VD
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
DISPien van GuldenerZV HaerlemNT2001GULDEVC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan).
DISNadine DolfingHpcNT200001116VC+VD
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISMorgan GirothZaanstad (SG)NT200003806AF
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen.
DISIris PluggeZaanstad (SG)NT200104738AF
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen.
AFGEMJeannine PosZaanstad (SG)NT200001710
NGKayleigh KnightOeza4:18.31200002984
NGBuse GurbuzZV HaerlemNT200005318
NGZoë HalverkansZV HaerlemNT200102900
NGKirsten PetitOeza3:40.30200002986
NGHanna BergkampZV HaerlemNT200004464
NGNeve BuijsA.Z.V.D.4:09.56200004720
NGIris JonkerZV HaerlemNT200102992


<< TOP >>
Programmanr. 16
9-12-2012
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Tim WassenaarZaanstad (SG)3:24.281999018692:55.5638.241:23.012:55.56
2.Rense RuigZaanstad (SG)3:36.701999016273:06.3039.731:26.383:06.30
3.Erno VriensZaanstad (SG)3:11.051999025873:09.9840.721:28.163:09.98
4.Pascal BenjaminsA.Z.V.D.3:30.921999023793:26.7840.601:31.783:26.78
5.Lucas JakZaanstad (SG)NT2000011273:33.811:36.443:33.81
6.Yassine BelhadaouiZaanstad (SG)NT2000035313:33.9545.251:40.383:33.95
7.Zyco van EsveldDwt3:31.471999038433:34.7642.451:37.353:34.76
8.Sam van GroenHpcNT1999015773:43.1244.121:38.753:43.12
9.Roy VlielandOeza3:47.871999015173:44.0544.961:43.243:44.05
10.Basil BarrettZaanstad (SG)4:01.711999021574:01.8451.441:52.474:01.84
DISBas BetsZaanstad (SG)NT200001059VI
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMMaarten van der VeenA.Z.V.D.4:00.19199902381