Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag  Jongens Junioren 1 en 2


Speedowedstrijd 2012 - 2013 deel 2
Alkmaar, 9-12-2012


Programmanr. 1
9-12-2012
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Danique HennemanDawNT2004005301:36.0944.821:36.09
2.Mandy de DoesEd-Vo1:50.332004002121:40.5445.481:40.54
3.Siobhan Oude EssinkDawNT2004001101:40.7045.661:40.70
4.Anne van MarisWZ&PC Purmerend2:02.922004004521:52.2051.441:52.20
5.Jente DekkerZV De BronNT2005006941:55.2451.001:55.24


<< TOP >>
Programmanr. 2
9-12-2012
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Tim CohenWZ&PC Purmerend1:52.122003006851:52.6954.891:52.69
2.Aron UidamZV Waterland1:51.342003007791:53.36FJ 154.821:53.36
3.Stanley HauWZ&PC Purmerend1:53.272003006551:53.36FJ 255.221:53.36
4.Jeff KroonEd-Vo2:09.602003004012:01.0057.772:01.00
5.Barry SchotWZ&PC Purmerend2:07.812003003212:02.2058.262:02.20
6.Marc TolEd-Vo2:17.592004001252:02.2357.892:02.23
7.Vince CommandeurEd-Vo2:01.412003003992:02.9258.102:02.92
8.Robert-jan KleijwegtDe ReuringNT2003016452:03.3358.192:03.33
9.Collin SchoutenMSV- ZeemachtNT2004006972:09.271:00.372:09.27
10.Marco van der WulpMSV- Zeemacht2:24.372003020512:16.371:03.722:16.37
11.Liam WesemannMSV- Zeemacht2:26.642003005812:23.221:10.952:23.22
12.Roan BoonZV De BronNT2003019952:30.221:07.722:30.22
DISJuiliano SolianiDawNT20040035359.09
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISIwan DekkerZV De Bron2:01.17200301263
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISDean JonkersWZ&PC Purmerend2:07.60200400313
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.


<< TOP >>
Programmanr. 3
9-12-2012
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Kim VeermanEd-Vo1:38.562003005581:33.9945.481:33.99
2.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend1:37.602003010041:35.3545.831:35.35
3.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend1:41.272003010061:38.8248.211:38.82
4.Meike KooistraDe Reuring1:41.972003018421:40.3249.411:40.32
5.Isabel EngelenDaw1:44.462003004401:42.1050.101:42.10
6.Marit VeermanEd-Vo1:43.652003005601:42.4149.291:42.41
7.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend1:49.512003011181:46.7853.031:46.78
8.Yamilla BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend1:52.842003014801:51.8055.571:51.80
9.Daphne SolianiZV De BronNT2003024802:20.131:06.742:20.13
10.Melissa MerkusZV De BronNT2003024782:46.901:16.432:46.90
DISYara GolverdingenWZ&PC Purmerend1:36.18200300494
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

BMAmber van der KrukMSV- Zeemacht2:00.282001027301:59.9656.171:59.96


<< TOP >>
Programmanr. 4
9-12-2012
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ruud VeermanEd-Vo41.7720020058541.04
2.Elroy SchotWZ&PC Purmerend39.5720020068941.14
3.Tom VeermanEd-Vo43.3720020096541.49
4.Maurits Sebastiaan BosDaw42.8820020100943.02
5.Roel WitDaw46.9720020208545.45
6.Alex van WaverenZV Waterland47.8820020127146.05
7.Luc MulDaw47.1620020102546.50
8.Liam BurgerDaw51.9320020100148.11
9.Levi RahakbauwMSV- Zeemacht58.3020020149750.55
10.Ricardo MoriaDe ReuringNT20020239754.30
11.Dries HofZv Aquarius53.1120020129354.35
12.Joel BoonstraDawNT2002029091:05.04
13.Danny MerkusZV De BronNT2002029551:06.01
DISRemco SijmZV De BronNT200200461
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan).
AFGEMPatrick VisserDe Reuring52.42200200981


<< TOP >>
Programmanr. 5
9-12-2012
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Danique BernardEd-Vo2:52.242002002242:46.0038.041:21.392:05.702:46.00
2.Calina van der LemEd-Vo3:09.402002000862:58.6538.671:24.482:11.932:58.65
3.Dewi van MierloMSV- ZeemachtNT2002019263:05.0541.811:31.292:20.603:05.05
4.Anna ZijlstraMSV- ZeemachtNT2002021023:05.6440.641:29.092:17.873:05.64
5.Kimberley BrinkDe ReuringNT2002032123:12.7442.551:32.012:24.133:12.74
6.Kyra WesemannMSV- ZeemachtNT2002014403:16.1547.501:37.712:28.133:16.15
7.Kim JanssenMSV- ZeemachtNT2002009863:16.8940.731:33.262:27.073:16.89
8.Stella PoortDawNT2002014303:20.0142.781:33.002:27.013:20.01
9.Anouk BraaksmaZv AquariusNT2002008403:20.7644.291:35.262:29.323:20.76
10.Amber OrfinoZV WaterlandNT2002026443:21.7042.591:35.842:31.153:21.70
11.Debra de LangeDawNT2002023803:25.5245.181:38.782:33.273:25.52
12.Noortje WisseloDawNT2002027443:30.9146.771:40.842:37.883:30.91
13.Marjet GeenenDawNT2002014723:31.8448.341:42.592:38.453:31.84
14.Emma HuizingaDawNT2002022463:56.7649.861:51.762:52.323:56.76
15.Bente de VosZV De BronNT2002041244:20.2754.912:02.783:11.754:20.27


<< TOP >>
Programmanr. 6
9-12-2012
Jongens, 100m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Luc KroonEd-Vo1:21.722001006971:23.1337.701:23.13
2.Miguel KloosterVzvNT2001006131:37.4544.931:37.45
3.Tobias van den NieuwendijkZv AquariusNT2001007471:41.7847.281:41.78
4.Michael van KerkwijkZV WaterlandNT2001022051:44.3847.361:44.38
5.Bjorn KeizerEd-VoNT2001021991:46.3148.711:46.31
6.Onno PellenkoftDe ReuringNT2001036292:00.8253.362:00.82
7.Liam LigthartDe ReuringNT2001036252:05.7355.852:05.73
DISMark KaagmanZV De BronNT200101423
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan).
DISFinn HouwenZV De BronNT200104177
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan).
AFGEMMarlon BilDawNT200102649
AFGEMNick StikkelmanDawNT200100593


<< TOP >>
Programmanr. 7
9-12-2012
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Michelle VerhoevenEd-Vo2:57.192000019222:50.8640.121:23.802:07.832:50.86
2.Rowie KampDe Reuring3:00.202000017062:53.8139.981:24.032:09.892:53.81
3.Saskia van der VeldenDaw2:56.672000014782:55.1040.481:24.982:10.862:55.10
4.Chantal HetjesEd-Vo3:05.022000015103:02.0342.211:29.572:16.893:02.03
5.Stephania BosDawNT2001027543:02.2642.921:28.542:16.543:02.26
6.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend3:06.252000004123:03.0643.451:29.732:17.223:03.06
7.Eline BaalemanDe ReuringNT2001027383:08.7543.781:31.332:22.023:08.75
8.Ilja WijnkerMSV- Zeemacht3:21.422000039003:09.0047.141:35.552:23.493:09.00
9.Sophie AllersmaDe ReuringNT2001027403:09.7745.771:35.582:26.093:09.77
10.Donna van BeusekomWZ&PC PurmerendNT2001017623:13.2846.851:37.412:27.763:13.28
11.Lisanne MarselisWZ&PC PurmerendNT2001031243:18.0444.821:34.142:28.263:18.04
12.Ilona StroekEd-Vo3:17.912000024343:23.4447.101:39.632:32.913:23.44
13.Jessica de BoerEd-VoNT2001034003:26.9748.771:42.282:35.963:26.97
14.Ilse KruizingaDawNT2001022143:31.2649.921:44.642:39.603:31.26
15.Feline VerheijZV WaterlandNT2001031603:36.3951.001:46.292:41.503:36.39
16.Irene DekkerZV De Bron3:58.142000052563:45.2349.661:47.802:48.693:45.23
17.Roos SchipperZV WaterlandNT2001024083:45.6555.111:54.202:51.983:45.65
18.Jennifer de RooijWZ&PC PurmerendNT2001022583:52.9554.801:55.162:55.643:52.95
19.Irene LigthartZv Aquarius4:29.662000022964:07.201:01.092:03.823:09.164:07.20
20.Desi KomenZV De BronNT2001044004:15.5256.642:03.113:11.704:15.52
DISSterre VeermanEd-Vo3:23.92200003544
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
DISJosephine LambersMSV- ZeemachtNT20010082647.781:41.84
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISBenthe MastWZ&PC PurmerendNT200104714
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISAnnamarie ZeekantWZ&PC PurmerendNT20010498254.162:00.13
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
NG.ZAYasmin LahlalWZ&PC PurmerendNT200002142
AFGEMCarmen HartmanZv AquariusNT200101970
AFGEMJente DekkerDawNT200102724
AFGEMAnnabel LukeDawNT200004384
AFGEMEline WiersmaDaw3:12.01200001482
AFGEMRoos WindtZV Waterland3:31.24200002614
AFGEMMariska KeetmanZV De Bron3:32.37200002430


<< TOP >>
Programmanr. 8
9-12-2012
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Sander DorlandWZ&PC Purmerend2:29.601999026432:25.3034.141:10.701:48.612:25.30
2.Sam HaringWZ&PC Purmerend2:32.541999014912:30.2734.791:13.011:52.062:30.27
3.Ian van TielWZ&PC Purmerend2:46.452000003492:38.7337.611:18.291:59.862:38.73
4.Erik BultDaw2:42.551999021532:39.3636.971:17.241:59.482:39.36
5.Joppe van BeekDaw2:49.721999006272:44.6439.271:20.922:03.892:44.64
6.Bas VlugtEd-Vo2:45.751999007272:44.6940.281:21.532:04.282:44.69
7.Dave LeijenaarOude Veer2:58.931999024852:46.9038.161:20.222:04.362:46.90
8.Vito MeijWZ&PC Purmerend2:56.091999007772:47.0438.481:21.232:04.892:47.04
9.Jens de GrootDawNT2000013992:48.9539.671:23.412:07.692:48.95
10.Elroy van de WeesWZ&PC Purmerend3:13.441999027172:54.0742.511:27.092:11.732:54.07
11.Friso DatemaZv Aquarius2:56.002000030272:57.4840.121:26.922:14.072:57.48
12.Arjen van der VisZV Waterland2:59.532000029452:58.0842.951:28.452:14.272:58.08
13.Terrence PowerDawNT2000029052:58.4541.951:26.672:13.952:58.45
14.Joost van ErkelensDaw2:55.241999019272:58.8941.211:25.622:13.162:58.89
15.Brian OtjesZv Aquarius3:11.291999011353:04.9741.441:29.272:18.783:04.97
16.Jordi van der LemEd-Vo3:16.002000001893:05.5045.401:32.222:19.443:05.50
17.Ice SangmalaiDaw3:15.082000034293:12.2847.161:37.092:26.513:12.28
18.Lucas BrazaoDaw3:17.821999044593:12.9546.291:36.572:26.673:12.95
19.Mike SchilderEd-Vo3:16.002000007673:15.4243.951:33.422:26.543:15.42
20.Jac de BoerEd-Vo3:27.841999040813:16.6145.861:37.322:29.453:16.61
21.Ruben UidamZV Waterland3:14.582000029493:18.2145.751:36.602:28.423:18.21
22.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend3:27.482000030073:18.4147.591:38.002:29.443:18.41
23.Kees DetermanZV Waterland3:27.391999013653:19.2345.151:34.702:26.993:19.23
24.Stefan GanzevoortDe ReuringNT2000033833:19.3147.911:38.172:30.293:19.31
25.Tadhg Oude EssinkDaw3:28.722000036113:20.8648.381:40.192:32.353:20.86
26.Timo GolverdingenWZ&PC PurmerendNT2000034753:34.8452.241:47.802:43.703:34.84
27.Ruben HoppenbrouwerZV De BronNT2000025554:23.3555.822:05.363:14.764:23.35
DISYordi HakvoortZV Waterland3:59.67200004453
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMDevon JacobsWZ&PC PurmerendNT199901685


<< TOP >>
Programmanr. 9
9-12-2012
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Danique HennemanDawNT2004005301:47.1554.961:47.15
2.Mandy de DoesEd-Vo1:53.462004002121:51.6952.801:51.69
3.Anne van MarisWZ&PC PurmerendNT2004004522:02.871:00.402:02.87
4.Jente DekkerZV De BronNT2005006942:06.061:02.032:06.06
DISSiobhan Oude EssinkDawNT20040011057.90
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 10
9-12-2012
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Tim CohenWZ&PC Purmerend49.7120030068549.16
2.Aron UidamZV Waterland53.6220030077954.22
3.Iwan DekkerZV De Bron1:10.1120030126355.11
4.Juiliano SolianiDawNT20040035355.65
5.Stanley HauWZ&PC PurmerendNT20030065558.18
6.Barry SchotWZ&PC Purmerend1:06.582003003211:00.58
7.Collin SchoutenMSV- ZeemachtNT2004006971:02.13
8.Robert-jan KleijwegtDe ReuringNT2003016451:03.24
9.Marc TolEd-Vo1:04.612004001251:03.35
10.Vince CommandeurEd-VoNT2003003991:11.03
DISJeff KroonEd-Vo53.78200300401
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.
DISLiam WesemannMSV- ZeemachtNT200300581
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
DISRoan BoonZV De BronNT200301995
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan)., VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.


<< TOP >>
Programmanr. 11
9-12-2012
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Kim VeermanEd-Vo1:28.902003005581:24.0539.771:24.05
2.Meike KooistraDe Reuring1:28.402003018421:24.4840.251:24.48
3.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend1:28.982003010061:29.7943.041:29.79
4.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend1:29.782003011181:30.3542.351:30.35
5.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend1:33.212003010041:33.2444.961:33.24
6.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend1:37.082003004941:34.9545.001:34.95
7.Marit VeermanEd-Vo1:41.352003005601:36.7245.161:36.72
8.Yamilla BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend1:42.432003014801:41.3149.371:41.31
9.Isabel EngelenDawNT2003004401:43.4249.931:43.42
10.Daphne SolianiZV De BronNT2003024802:11.1756.182:11.17
11.Melissa MerkusZV De BronNT2003024783:05.873:05.87

BMAmber van der KrukMSV- Zeemacht1:50.662001027301:49.3549.871:49.35


<< TOP >>
Programmanr. 12
9-12-2012
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Alex van WaverenZV Waterland1:38.012002012711:34.0544.161:34.05
2.Elroy SchotWZ&PC Purmerend1:46.102002006891:40.5447.691:40.54
3.Maurits Sebastiaan BosDaw1:46.952002010091:41.6048.191:41.60
4.Roel WitDawNT2002020851:44.7749.401:44.77
5.Tom VeermanEd-Vo1:52.422002009651:45.9049.431:45.90
6.Dries HofZv Aquarius1:50.512002012931:48.6052.191:48.60
7.Luc MulDaw1:54.992002010251:51.7253.441:51.72
8.Levi RahakbauwMSV- Zeemacht2:12.922002014971:53.1954.561:53.19
9.Remco SijmZV De BronNT2002004611:55.4654.011:55.46
10.Liam BurgerDaw1:58.342002010011:55.7354.541:55.73
11.Joel BoonstraDawNT2002029092:00.6155.542:00.61
12.Ricardo MoriaDe ReuringNT2002023972:13.161:02.092:13.16
13.Danny MerkusZV De BronNT2002029552:15.271:03.012:15.27
DISRuud VeermanEd-Vo1:42.6820020058547.82
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
AFGEMPatrick VisserDe Reuring1:57.99200200981


<< TOP >>
Programmanr. 13
9-12-2012
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Danique BernardEd-VoNT2002002241:34.4242.991:34.42
2.Calina van der LemEd-VoNT2002000861:43.6144.801:43.61
3.Kimberley BrinkDe ReuringNT2002032121:49.6849.931:49.68
4.Dewi van MierloMSV- ZeemachtNT2002019261:55.2055.421:55.20
5.Kyra WesemannMSV- ZeemachtNT2002014401:56.1454.221:56.14
6.Anouk BraaksmaZv AquariusNT2002008401:57.1653.731:57.16
7.Amber OrfinoZV WaterlandNT2002026442:00.0154.382:00.01
8.Anna ZijlstraMSV- ZeemachtNT2002021022:03.6551.992:03.65
9.Kim JanssenMSV- ZeemachtNT2002009862:08.3957.002:08.39
10.Noortje WisseloDawNT2002027442:09.7357.322:09.73
11.Marjet GeenenDawNT2002014722:12.371:00.832:12.37
12.Debra de LangeDawNT2002023802:15.561:02.872:15.56
DISEmma HuizingaDawNT200202246
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen.
DISStella PoortDawNT200201430
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan).
DISBente de VosZV De BronNT200204124
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan)., VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.


<< TOP >>
Programmanr. 14
9-12-2012
Jongens, 200m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Miguel KloosterVzvNT2001006132:45.0638.561:21.272:45.06
2.Luc KroonEd-Vo2:44.042001006972:46.4338.351:20.982:05.812:46.43
3.Michael van KerkwijkZV WaterlandNT2001022053:02.1842.211:29.842:17.333:02.18
4.Bjorn KeizerEd-VoNT2001021993:07.2843.741:34.082:23.863:07.28
5.Mark KaagmanZV De BronNT2001014233:12.6841.251:31.002:22.143:12.68
6.Tobias van den NieuwendijkZv Aquarius3:53.862001007473:14.1543.221:33.872:25.763:14.15
7.Onno PellenkoftDe ReuringNT2001036293:21.5945.241:37.232:31.383:21.59
8.Liam LigthartDe ReuringNT2001036253:25.9245.931:39.192:33.753:25.92
9.Finn HouwenZV De BronNT2001041773:56.8551.971:52.992:56.783:56.85
AFGEMMarlon BilDawNT200102649
AFGEMNick StikkelmanDawNT200100593


<< TOP >>
Programmanr. 15
9-12-2012
Meisjes, 200m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Chantal HetjesEd-Vo3:06.782000015102:58.3037.271:21.782:10.802:58.30
2.Michelle VerhoevenEd-Vo3:16.072000019223:02.9938.311:24.082:14.293:02.99
3.Stephania BosDawNT2001027543:15.4543.991:35.952:28.663:15.45
4.Rowie KampDe ReuringNT2000017063:17.1542.371:32.342:25.483:17.15
5.Saskia van der VeldenDaw3:37.612000014783:34.7245.691:41.412:39.913:34.72
6.Sophie AllersmaDe ReuringNT2001027403:34.9047.981:46.122:45.813:34.90
7.Donna van BeusekomWZ&PC PurmerendNT2001017623:41.631:46.372:44.823:41.63
8.Eline BaalemanDe ReuringNT2001027383:51.2249.601:50.132:55.143:51.22
9.Ilja WijnkerMSV- ZeemachtNT2000039003:53.1649.101:50.082:52.783:53.16
10.Sterre VeermanEd-VoNT2000035443:55.4649.052:54.393:55.46
11.Ilse KruizingaDawNT2001022144:02.0351.311:52.872:58.274:02.03
12.Ilona StroekEd-Vo4:32.482000024344:20.0954.172:01.013:10.874:20.09
13.Feline VerheijZV WaterlandNT2001031604:21.3954.001:59.603:10.164:21.39
14.Roos SchipperZV WaterlandNT2001024084:33.511:01.702:10.653:24.294:33.51
15.Desi KomenZV De BronNT2001044004:39.2256.342:07.323:24.204:39.22
DISIrene DekkerZV De Bron4:49.21200005256
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd.
AFGEMCarmen HartmanZv AquariusNT200101970
AFGEMJente DekkerDawNT200102724
AFGEMEline WiersmaDawNT200001482
AFGEMRoos WindtZV Waterland4:04.70200002614
AFGEMMariska KeetmanZV De Bron4:12.32200002430


<< TOP >>
Programmanr. 16
9-12-2012
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Bas VlugtEd-Vo3:00.461999007272:51.8036.671:18.802:03.312:51.80
2.Brian OtjesZv Aquarius3:15.001999011352:59.5838.071:23.962:12.742:59.58
3.Joost van ErkelensDaw3:02.961999019273:02.1438.161:23.782:12.323:02.14
4.Vito MeijWZ&PC Purmerend3:30.391999007773:04.0838.941:26.692:17.393:04.08
5.Sander DorlandWZ&PC Purmerend3:26.311999026433:06.0639.821:28.152:18.613:06.06
6.Jens de GrootDawNT2000013993:08.1537.911:25.112:15.083:08.15
7.Joppe van BeekDaw3:40.261999006273:13.5339.061:29.282:22.803:13.53
8.Ian van TielWZ&PC PurmerendNT2000003493:15.9042.181:33.172:25.833:15.90
9.Mike SchilderEd-VoNT2000007673:32.7543.591:36.172:32.843:32.75
10.Terrence PowerDawNT2000029053:36.7641.261:35.042:35.173:36.76
11.Arjen van der VisZV WaterlandNT2000029453:47.8748.901:48.992:49.653:47.87
12.Jordi van der LemEd-VoNT2000001893:47.9451.851:50.032:47.473:47.94
13.Lucas BrazaoDawNT1999044593:49.3649.241:49.612:51.483:49.36
14.Jac de BoerEd-Vo4:12.001999040813:50.1142.481:42.862:47.123:50.11
15.Ice SangmalaiDawNT2000034293:51.7249.241:47.472:50.613:51.72
16.Kees DetermanZV WaterlandNT1999013653:53.0848.721:47.492:50.263:53.08
17.Stefan GanzevoortDe ReuringNT2000033833:57.3049.791:51.242:56.163:57.30
18.Lars v.d. LindenWZ&PC PurmerendNT2000030074:15.7355.882:01.883:08.624:15.73
19.Ruben UidamZV WaterlandNT2000029494:26.3556.282:04.883:15.134:26.35
DISFriso DatemaZv AquariusNT200003027
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen.
DISDave LeijenaarOude Veer3:44.22199902485
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen.
DISYordi HakvoortZV WaterlandNT200004453
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISRuben HoppenbrouwerZV De BronNT2000025552:20.473:44.81
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
NGErik BultDaw3:11.38199902153