Speedo deel 2
Echt (NED),    9-12-2012,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag, Jongens Junioren 1 en 2

FINA Point Scoring 2012

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Meisjes, 100m vrije slag        Meisjes Minioren 2 en 3
9-12-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amy Tebben                    04   Eurode Kerkrade        1:34.45   157       
          1:34.45



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Jongens, 100m schoolslag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
9-12-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esper Schreurs                03   Zeps                   1:46.89   140       
          1:46.89
    2.  Mischa Hermans                03   Zeps                   1:51.07   125       
          1:51.07
    3.  Dann Göbbels                  03   Eurode Kerkrade        2:00.66    97       
          2:00.66



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Meisjes, 100m rugslag               Meisjes Minioren 4
9-12-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse Goritzer                03   Eurode Kerkrade        1:39.42   171       
          1:39.42
    2.  Sabine Strijp                 03   Patrick                1:48.45   132       
          1:48.45
    3.  Charlot Gelissen              03   De Roersoppers         1:59.62    98       
          1:59.62



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 50m vlinderslag             Jongens Minioren 5
9-12-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nino van Beek                 02   Zeps                     44.16   120       
    2.  Daan Wijnands                 02   De Roersoppers           46.21   104       
    3.  Mike Jansen                   02   De Roersoppers           52.70    70       
   DIS  Andy van Poll                 02   De Roersoppers                             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan).



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Meisjes, 200m vrije slag             Meisjes Minioren 5
9-12-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jenny Ven van de              02   Eurode Kerkrade        3:01.88   228       
          1:28.42  3:01.88
    2.  Fleur Beckers                 02   Patrick                3:06.23   212       
          1:25.32  3:06.23
    3.  Evie Camp                     02   Patrick                3:15.10   185       
          1:36.64  3:15.10
    4.  Maike Jetten                  02   Patrick                3:15.14   184       
          1:32.12  3:15.14
   DIS  Britt De Jong                 02   Eurode Kerkrade                            
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                Jongens, 100m vlinderslag             Jongens Minioren 6
9-12-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
   DIS  Jarno Hubers                  01   Zeps                                       
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
    NG  Remco Hattum van              01   Eurode Kerkrade                            



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Meisjes, 200m rugslag          Meisjes Junioren 1 en 2
9-12-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Ritten                  00   Eurode Kerkrade        2:48.00   364       
          1:21.08  2:48.00
    2.  Marjolein Schoonheim          00   De Roersoppers         3:06.02   268       
          1:31.51  3:06.02
    3.  Katinka Ummels                01   Zeps                   3:06.09   268       
          1:31.26  3:06.09
    4.  Esther Scholz                 01   Eurode Kerkrade        3:14.74   234       
          1:36.20  3:14.74
    5.  Lotte Beckers                 00   Patrick                3:15.88   230       
          1:38.79  3:15.88
    6.  Sarine van Rijt               00   Patrick                3:21.43   211       
          1:34.32  3:21.43
    7.  Amy Mooren                    00   De Roersoppers         3:23.54   205       
          1:40.08  3:23.54
    8.  Loes Gelissen                 01   De Roersoppers         3:23.76   204       
          1:38.13  3:23.76
    9.  Kiki de Nies                  01   De Roersoppers         3:33.48   177       
          1:44.99  3:33.48
   10.  Lindsey Driessen              01   Zeps                   3:35.02   173       
          1:43.08  3:35.02
   11.  Isa Claessen                  01   Patrick                4:38.32    80       
          2:15.27  4:38.32
   DIS  Jaimy Eerens                  00   De Roersoppers                             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Devony Kengen                 01   Zeps                                       
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 1 en 2
9-12-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Serve Nelissen                99   De Roersoppers         2:47.50   254       
          1:20.15  2:47.50
    2.  Roel Wijnands                 99   De Roersoppers         2:56.39   217       
          1:26.36  2:56.39
    3.  Roel Slobbe                   99   Patrick                3:01.58   199       
          1:30.56  3:01.58
    4.  Aaron Camp                    00   Patrick                3:09.20   176       
          1:31.95  3:09.20
    5.  Lars Rademakers               00   Patrick                3:19.32   150       
          1:37.79  3:19.32
    6.  Rick Vervoort                 00   De Roersoppers         3:30.83   127       
          1:42.51  3:30.83
   DIS  Luuk Meerten                  99   Patrick                                    
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn
   DIS  Mariano Paulussen             99   Patrick                                    
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Minioren 2 en 3
9-12-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amy Tebben                    04   Eurode Kerkrade        1:48.84   130       
          1:48.84



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Jongens, 50m vlinderslag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
9-12-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mischa Hermans                03   Zeps                     51.35    76       
    2.  Dann Göbbels                  03   Eurode Kerkrade        1:01.45    44       
   DIS  Esper Schreurs                03   Zeps                                       
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan).



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 4
9-12-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse Goritzer                03   Eurode Kerkrade        1:35.28   153       
          1:35.28
    2.  Sabine Strijp                 03   Patrick                1:45.13   114       
          1:45.13
    3.  Charlot Gelissen              03   De Roersoppers         1:57.12    82       
          1:57.12



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Jongens, 100m schoolslag             Jongens Minioren 5
9-12-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nino van Beek                 02   Zeps                   1:52.00   122       
          1:52.00
    2.  Andy van Poll                 02   De Roersoppers         1:56.73   108       
          1:56.73
    3.  Mike Jansen                   02   De Roersoppers         1:58.95   102       
          1:58.95
   DIS  Sybe Bouwels                  02   De Roersoppers                             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
   OPG  Daan Wijnands                 02   De Roersoppers                             
        ziek tijdens wedstrijd



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13               Meisjes, 100m vlinderslag             Meisjes Minioren 5
9-12-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jenny Ven van de              02   Eurode Kerkrade        1:42.38   155  FJ 1 
          1:42.38
    2.  Evie Camp                     02   Patrick                1:42.38   155  FJ 2 
          1:42.38
    3.  Fleur Beckers                 02   Patrick                1:43.39   150       
          1:43.39
    4.  Maike Jetten                  02   Patrick                1:49.35   127       
          1:49.35



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Jongens, 200m vrije slag             Jongens Minioren 6
9-12-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim van Poll                  01   De Roersoppers         3:06.60   151       
          1:30.53  3:06.60
    2.  Jarno Hubers                  01   Zeps                   3:37.95    94       
          1:45.93  3:37.95
    3.  Eloy Mooren                   01   De Roersoppers         3:51.73    78       
          1:49.56  3:51.73
    4.  Martijn Eerens                01   De Roersoppers         3:58.33    72       
          1:49.13  3:58.33
    NG  Remco Hattum van              01   Eurode Kerkrade                            



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15               Meisjes, 200m vlinderslag        Meisjes Junioren 1 en 2
9-12-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieve Göbbels                 00   Eurode Kerkrade        3:09.92   257       
          1:31.57  3:09.92
    2.  Manon Ritten                  00   Eurode Kerkrade        3:18.07   226       
          1:32.99  3:18.07
    3.  Marjolein Schoonheim          00   De Roersoppers         3:34.11   179       
          1:39.16  3:34.11
    4.  Sarine van Rijt               00   Patrick                3:40.99   163       
          1:42.61  3:40.99
    5.  Lotte Beckers                 00   Patrick                3:44.16   156       
          1:44.34  3:44.16
    6.  Esther Scholz                 01   Eurode Kerkrade        3:45.62   153       
          1:45.96  3:45.62
    7.  Devony Kengen                 01   Zeps                   3:57.94   130       
          1:47.61  3:57.94
    8.  Loes Gelissen                 01   De Roersoppers         4:00.45   126       
          1:48.21  4:00.45
    9.  Lindsey Driessen              01   Zeps                   4:15.54   105       
          1:59.93  4:15.54
   DIS  Kiki de Nies                  01   De Roersoppers                             
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
   DIS  Katinka Ummels                01   Zeps                                       
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16               Jongens, 200m vlinderslag        Jongens Junioren 1 en 2
9-12-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Niels de Boer                 00   Eurode Kerkrade        2:56.39   236       
          1:24.30  2:56.39
    2.  Serve Nelissen                99   De Roersoppers         3:09.53   190       
          1:22.49  3:09.53
    3.  Roel Slobbe                   99   Patrick                3:16.79   170       
          1:32.50  3:16.79
    4.  Roel Wijnands                 99   De Roersoppers         3:42.59   117       
          1:40.09  3:42.59
    5.  Luuk Meerten                  99   Patrick                3:44.14   115       
          1:48.08  3:44.14
    6.  Aaron Camp                    00   Patrick                4:02.12    91       
          1:53.50  4:02.12
    7.  Mariano Paulussen             99   Patrick                4:30.00    65       
          2:09.97  4:30.00



SPLASH Meet Manager 11Registered to Patrick