Speedo deel 2
Zetten (NED),    8-12-2012,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 4 en later
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag, Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag, Junioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 200m rugslag, Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 4 en later
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 4    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 200m vrije slag, Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag, Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag, Junioren 1 en 2
Nr. 101. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 2 en 3    Nr. 102. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 4 en later
Nr. 103. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 4 en 5    Nr. 104. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 5 en 6
Nr. 105. Meisjes, 25m vlinderslag, Minioren 2 en 3    Nr. 106. Jongens, 25m vlinderslag, Minioren 4 en later
Nr. 107. Meisjes, 25m vlinderslag, Minioren 4 en 5    Nr. 108. Jongens, 25m vlinderslag, Minioren 5 en 6


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                                       Meisjes, 100m vrije slag                                      Minioren 2 en 3
8-12-2012 - 17:04                                                                                                          Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd                       tijd                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vivian Gravemaker             De Rijn                               1:53.86  200400058         1:55.31                    
          1:55.31



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                                       Jongens, 100m schoolslag                                  Minioren 4 en later
8-12-2012 - 17:06                                                                                                          Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd                       tijd                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Timo Zittersteijn             De Rijn                               1:55.12  200300025         1:50.65                    
          1:50.65
    2.  Wietse Miessen                ZV Wijchen                            1:58.60  200300295         1:52.79                    
          1:52.79
    3.  Angelo Rou                    De Rijn                               2:06.56  200300027         1:57.85          FJ 1      
          1:57.85
    4.  Koen Scheepens                De Rijn                               2:06.49  200300045         1:57.85          FJ 2      
          1:57.85
    5.  Hezha Ibrahim                 De Waalstroom                              NT  200400243         2:01.89                    
          2:01.89
    6.  Thijs van Spanje              EZZ                                        NT  200400131         2:10.98                    
          2:10.98
    7.  Jorian Heerink                De Rijn                                    NT  200500097         2:18.02                    
          2:18.02
    8.  Willem Albeda                 De Rijn                                    NT  200300637         2:25.75                    
          2:25.75
    9.  Jona de Boer                  De Rijn                                    NT  200301731         2:28.72                    
          2:28.72
   10.  Thijs Bakker                  De Rijn                                    NT  200400439         2:30.92                    
          2:30.92
   11.  Jesper Hof                    De Rijn                                    NT  200400443         2:31.25                    
          2:31.25
   12.  Tom van Silfhout              De Rijn                                    NT  200500121         2:37.76                    
          2:37.76
   DIS  Jur van Hunen                 Aquapoldro                            2:04.43  200300703                          SL        
   DIS  Oscar Spuij                   De Rijn                                    NT  200301197                          SK        
    NG  Lex Bootsman                  De Rijn                                    NT  200300177                                    



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                                        Meisjes, 100m rugslag                                             Minioren 4
8-12-2012 - 17:18                                                                                                          Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd                       tijd                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nora Brouwer                  Aquapoldro                            1:33.84  200300480         1:38.43                    
          1:38.43
    2.  Amber Holtrop                 De Waalstroom                         1:40.94  200300348         1:44.09                    
          1:44.09
    3.  Janne Paardenkooper           De Waalstroom                         1:56.78  200300346         1:44.29                    
          1:44.29
    4.  Judith Neuteboom Spijker      Aquapoldro                            1:45.95  200300612         1:48.14                    
          1:48.14
    5.  Lara Broekhuijsen             De Rijn                               2:05.29  200300328         2:02.95                    
          2:02.95
    6.  Lisa Bakker                   De Rijn                               2:02.00  200300338         2:03.80                    
          2:03.80
    7.  Merel Smits                   De Waalstroom                         2:05.71  200301868         2:03.92                    
          2:03.92
    8.  Noyale Gofferjé               De Rijn                                    NT  200302464         2:12.68                    
          2:12.68
    9.  Rachèl Gallas                 De Rijn                               2:19.00  200300366         2:17.07                    
          2:17.07
 AFGEM  Frida Sinnema                 De Rijn                               1:49.44  200300580                                    
    NG  Noerani Rochman               De Rijn                               1:53.71  200300368                                    



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                                       Jongens, 50m vlinderslag                                           Minioren 5
8-12-2012 - 17:26                                                                                                          Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd                       tijd                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gjalt Panjer                  Aquapoldro                              48.19  200201943           48.74                    
    2.  Otto Joosten                  De Rijn                                 54.32  200200243           49.35                    
    3.  Jelle van Spanje              EZZ                                        NT  200200377           51.80                    
    4.  Ivo Braam                     De Rijn                                    NT  200201031           59.01                    
   DIS  Antoine van Dreumel           De Waalstroom                              NT  200200187                          VD        
   DIS  Luke Jansen                   De Rijn                                 57.93  200200247                          VC VE     
   DIS  Max van Silfhout              De Rijn                               1:02.09  200200245                          VB        
    NG  Bart Arends                   De Waalstroom                         1:06.24  200200761                                    



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                                       Meisjes, 200m vrije slag                                           Minioren 5
8-12-2012 - 17:30                                                                                                          Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd                       tijd                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Birgit van Buiten             Aquapoldro                            3:06.00  200200498         2:51.25                    
          2:51.25
    2.  Aicha Zwemmer                 De Rijn                               3:14.78  200200022         3:16.16                    
          3:16.16
    3.  Britt Hoogstede               De Rijn                               3:24.60  200200416         3:18.80                    
          3:18.80
    4.  Isa Eertink                   ZV Wijchen                            3:57.84  200202688         3:26.65                    
          3:26.65
    5.  Emma Rook                     De Rijn                                    NT  200200540         3:26.97                    
          3:26.97
    6.  Hannah Metselaar              De Rijn                                    NT  200200938         3:42.00                    
          3:42.00
    NG  Michelle Awater               ZV Wijchen                            3:45.05  200204004                                    



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                                      Jongens, 100m vlinderslag                                           Minioren 6
8-12-2012 - 17:38                                                                                                          Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd                       tijd                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rick Theunissen               ZV Wijchen                            1:32.86  200101257         1:24.20                    
          1:24.20
    2.  Wessel van Deelen             De Rijn                               1:39.95  200100049         1:29.63                    
          1:29.63
    3.  Anthony Markmann              Aquapoldro                            1:49.00  200102785         1:35.54                    
          1:35.54



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                                        Meisjes, 200m rugslag                                        Junioren 1 en 2
8-12-2012 - 17:42                                                                                                          Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd                       tijd                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anne Hoogstede                De Rijn                               3:10.45  200001168         3:09.45                    
          3:09.45
    2.  Milla Diks                    Aquapoldro                            3:36.00  200102096         3:11.03                    
          3:11.03
    3.  Suze Sips                     De Waalstroom                         3:27.39  200003788         3:14.17                    
          3:14.17
    4.  Maike Verploegen              De Waalstroom                         3:14.93  200102018         3:14.29                    
          3:14.29
    5.  Elena Haszing                 De Waalstroom                         3:15.52  200002174         3:16.45                    
          3:16.45
    6.  Nikki Pol                     ZV Wijchen                            3:29.22  200101610         3:18.14                    
          3:18.14
    7.  Tessa Stolk                   De Waalstroom                              NT  200003654         3:19.48                    
          3:19.48
    8.  Deirdre Vermerris             De Rijn                                    NT  200005750         3:20.18                    
          3:20.18
    9.  Honia Ibrahim                 De Waalstroom                              NT  200102422         3:27.15                    
          3:27.15
   10.  Kyra Theunissen               ZVW '74                               3:30.54  200001174         3:31.02                    
          3:31.02
   11.  Nikki Huijssoon               De Rijn                                    NT  200000456         3:49.45                    
          3:49.45
   12.  Madelief Potjens              ZV Wijchen                            4:09.64  200005334         4:03.34                    
          4:03.34
   13.  Caitlin Vrijdag               Aquapoldro                            4:40.00  200003356         4:07.74                    
          4:07.74
   DIS  Maureen van den Bergh         ZV Wijchen                            3:18.18  200101608                          RF        
   DIS  Semegn de Bruin               ZV Wijchen                            4:20.50  200004086                          RF        
   DIS  Gaby Phoelich                 ZV Wijchen                            4:36.32  200103860                          RF        
 AFGEM  Isabel Bruins                 ZV Wijchen                            3:28.43  200004084                                    
 AFGEM  Emma van Schadewijk           ZV Wijchen                            3:44.66  200101612                                    
    NG  Femke Vis                     ZVW '74                                    NT  200102206                                    



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                                        Jongens, 200m rugslag                                        Junioren 1 en 2
8-12-2012 - 17:58                                                                                                          Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd                       tijd                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stijn Moors                   ZV Wijchen                            3:02.35  199903751         2:54.09                    
          2:54.09
    2.  Zeno Koutsocheras             ZV Wijchen                            3:43.08  200003273         3:06.64                    
          3:06.64
    3.  Joost Geerdink                De Waalstroom                              NT  200002467         3:13.07                    
          3:13.07
    4.  Jasper Arends                 De Waalstroom                              NT  200001529         3:17.58                    
          3:17.58
    5.  Karsten Paardenkooper         De Waalstroom                         3:25.51  199902375         3:20.95                    
          3:20.95
    6.  Thijs Arends                  De Waalstroom                              NT  200001851         3:22.91                    
          3:22.91
   DIS  Ulke Wijbenga                 De Rijn                                    NT  200003013                          RC        



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                                        Meisjes, 100m rugslag                                        Minioren 2 en 3
8-12-2012 - 18:08                                                                                                          Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd                       tijd                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vivian Gravemaker             De Rijn                               2:09.24  200400058         2:09.15                    
          2:09.15



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                                      Jongens, 50m vlinderslag                                  Minioren 4 en later
8-12-2012 - 18:12                                                                                                          Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd                       tijd                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wietse Miessen                ZV Wijchen                              49.33  200300295           47.58                    
    2.  Timo Zittersteijn             De Rijn                                 45.61  200300025           47.87                    
    3.  Koen Scheepens                De Rijn                               1:03.25  200300045           50.94                    
    4.  Jur van Hunen                 Aquapoldro                              56.14  200300703           59.22                    
   DIS  Hezha Ibrahim                 De Waalstroom                              NT  200400243                          VD        
   DIS  Angelo Rou                    De Rijn                               1:04.68  200300027                          VB VC     
    NG  Lex Bootsman                  De Rijn                                    NT  200300177                                    



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                                      Meisjes, 100m vrije slag                                           Minioren 4
8-12-2012 - 18:18                                                                                                          Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd                       tijd                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nora Brouwer                  Aquapoldro                            1:25.33  200300480         1:29.03                    
          1:29.03
    2.  Judith Neuteboom Spijker      Aquapoldro                            1:43.70  200300612         1:34.12                    
          1:34.12
    3.  Amber Holtrop                 De Waalstroom                         1:41.51  200300348         1:38.64                    
          1:38.64
    4.  Janne Paardenkooper           De Waalstroom                         1:40.35  200300346         1:41.87                    
          1:41.87
    5.  Lisa Bakker                   De Rijn                               1:43.82  200300338         1:49.35                    
          1:49.35
    6.  Lara Broekhuijsen             De Rijn                               1:48.86  200300328         1:52.00                    
          1:52.00
    7.  Merel Smits                   De Waalstroom                         2:00.94  200301868         2:02.01                    
          2:02.01
    8.  Rachèl Gallas                 De Rijn                               2:17.18  200300366         2:12.72                    
          2:12.72
    9.  Noyale Gofferjé               De Rijn                                    NT  200302464         2:22.72                    
          2:22.72
 AFGEM  Frida Sinnema                 De Rijn                               1:45.23  200300580                                    
    NG  Noerani Rochman               De Rijn                               1:41.69  200300368                                    



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                                      Jongens, 100m schoolslag                                           Minioren 5
8-12-2012 - 18:26                                                                                                          Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd                       tijd                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gjalt Panjer                  Aquapoldro                            1:42.91  200201943         1:46.96                    
          1:46.96
    2.  Jelle van Spanje              EZZ                                   1:49.59  200200377         1:47.87                    
          1:47.87
    3.  Otto Joosten                  De Rijn                               2:13.27  200200243         1:55.81                    
          1:55.81
    4.  Max van Silfhout              De Rijn                               2:02.22  200200245         1:55.95                    
          1:55.95
    5.  Ivo Braam                     De Rijn                                    NT  200201031         1:56.32                    
          1:56.32
    6.  Luke Jansen                   De Rijn                               2:05.32  200200247         1:59.72                    
          1:59.72
    7.  Antoine van Dreumel           De Waalstroom                              NT  200200187         2:00.74                    
          2:00.74
    NG  Bart Arends                   De Waalstroom                         2:05.37  200200761                                    



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                                     Meisjes, 100m vlinderslag                                           Minioren 5
8-12-2012 - 18:32                                                                                                          Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd                       tijd                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Birgit van Buiten             Aquapoldro                            1:52.00  200200498         1:37.80                    
          1:37.80
   DIS  Aicha Zwemmer                 De Rijn                                    NT  200200022                          VC        



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                                      Jongens, 200m vrije slag                                           Minioren 6
8-12-2012 - 18:34                                                                                                          Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd                       tijd                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wessel van Deelen             De Rijn                               2:55.64  200100049         2:39.28                    
          2:39.28
    2.  Anthony Markmann              Aquapoldro                            2:47.82  200102785         2:46.35                    
          2:46.35
    3.  Rick Theunissen               ZV Wijchen                            3:01.68  200101257         2:51.26                    
          2:51.26
    4.  Thijmen Demaret               ZV Wijchen                            3:32.10  200102095         3:25.90                    
          3:25.90
    NG  Siem van Wijchen              ZV Wijchen                            4:06.56  200101975                                    
    NG  Nout Heesink                  ZVW '74                               3:26.54  200101721                                    



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                                     Meisjes, 200m vlinderslag                                      Junioren 1 en 2
8-12-2012 - 18:44                                                                                                          Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd                       tijd                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Suze Sips                     De Waalstroom                         4:24.12  200003788         3:47.47                    
          3:47.47
    2.  Tessa Stolk                   De Waalstroom                              NT  200003654         3:54.79                    
          3:54.79
    3.  Elena Haszing                 De Waalstroom                              NT  200002174         4:04.37                    
          4:04.37
    4.  Maike Verploegen              De Waalstroom                              NT  200102018         4:04.76                    
          4:04.76
    5.  Anne Hoogstede                De Rijn                               4:07.57  200001168         4:11.78                    
          4:11.78
    6.  Deirdre Vermerris             De Rijn                                    NT  200005750         4:16.53                    
          4:16.53



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                                     Jongens, 200m vlinderslag                                      Junioren 1 en 2
8-12-2012 - 18:52                                                                                                          Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd                       tijd                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stijn Moors                   ZV Wijchen                            3:44.64  199903751         3:22.27                    
          3:22.27
    2.  Joost Geerdink                De Waalstroom                              NT  200002467         3:43.65                    
          3:43.65
    3.  Karsten Paardenkooper         De Waalstroom                         3:43.03  199902375         3:46.53                    
          3:46.53
    4.  Jasper Arends                 De Waalstroom                              NT  200001529         4:00.53                    
          4:00.53
    5.  Ulke Wijbenga                 De Rijn                                    NT  200003013         4:27.47                    
          4:27.47



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 101                                     Meisjes, 50m vrije slag                                       Minioren 2 en 3
8-12-2012 - 17:00                                            Instroom                                                      Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd                       tijd                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Imre Brouwer                  Aquapoldro                              53.21  200500306           55.73                    
    NG  Pien Janssen                  EZZ                                     52.46  200400662                                    
    NG  Lieve Jansen                  De Rijn                               1:20.30  200500242                                    



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 102                                     Jongens, 50m vrije slag                                   Minioren 4 en later
8-12-2012 - 17:02                                            Instroom                                                      Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd                       tijd                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  David Hulstein                Aquapoldro                              44.88  200301499           46.60                    
    NG  Levi Faber                    Aquapoldro                            1:07.73  200400733                                    
    NG  Bram van der Linden           De Rijn                                    NT  200400627                                    



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 103                                     Meisjes, 50m vrije slag                                       Minioren 4 en 5
8-12-2012 - 17:14                                            Instroom                                                      Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd                       tijd                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nienke de Vries               De Waalstroom                              NT  200204096           42.60                    
    2.  Daphne van Rees               Aquapoldro                              44.14  200301766           43.45                    
    3.  Esmee Corman                  ZVW '74                                    NT  200202040           47.69                    
    4.  Leonie Veldhuis               Aquapoldro                              50.13  200301768           48.23                    



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 104                                     Jongens, 50m vrije slag                                       Minioren 5 en 6
8-12-2012 - 17:16                                            Instroom                                                      Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd                       tijd                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danny de Nijs                 EZZ                                     44.30  200101657           42.10                    
    2.  Thimo Aartsen                 De Waalstroom                           44.71  200103569           42.15                    
    3.  Kick Moors                    ZV Wijchen                              55.46  200103959           42.82                    
    4.  Koert Janssen                 EZZ                                     53.67  200202567           58.23                    



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 105                                     Meisjes, 25m vlinderslag                                      Minioren 2 en 3
8-12-2012 - 18:06                                            Instroom                                                      Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd                       tijd                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Imre Brouwer                  Aquapoldro                                 NT  200500306           38.31                    



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 106                                     Jongens, 25m vlinderslag                                  Minioren 4 en later
8-12-2012 - 18:08                                            Instroom                                                      Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd                       tijd                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  David Hulstein                Aquapoldro                                 NT  200301499           27.60                    
    NG  Levi Faber                    Aquapoldro                                 NT  200400733                                    



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 107                                     Meisjes, 25m vlinderslag                                      Minioren 4 en 5
8-12-2012 - 18:16                                            Instroom                                                      Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd                       tijd                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leonie Veldhuis               Aquapoldro                              25.57  200301768           25.28                    
    2.  Nienke de Vries               De Waalstroom                              NT  200204096           25.39                    
    3.  Daphne van Rees               Aquapoldro                              27.89  200301766           27.10                    
    4.  Esmee Corman                  ZVW '74                                    NT  200202040           36.44                    



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 108                                     Jongens, 25m vlinderslag                                      Minioren 5 en 6
8-12-2012 - 18:16                                            Instroom                                                      Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd                       tijd                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thimo Aartsen                 De Waalstroom                              NT  200103569           22.63                    
    2.  Kick Moors                    ZV Wijchen                              28.40  200103959           24.42                    
    3.  Danny de Nijs                 EZZ                                     28.11  200101657           26.70                    



SPLASH Meet Manager 11Registered to De Rijn