Speedo
Veenendaal (NED),    8-12-2012,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag, Jongens Junioren 1 en 2

FINA Point Scoring 2012

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Meisjes, 100m vrije slag        Meisjes Minioren 2 en 3
8-12-2012 - 14:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Alyssa Walen                  05   De Haaien Leusden      2:13.76             
          1:03.02  2:13.76



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Jongens, 100m schoolslag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
8-12-2012 - 14:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey Huynh                 03   Vzc  E&P               1:55.80             
            56.25  1:55.80
    2.  Joran Velis                   03   Ijzpc                  1:57.59             
            56.11  1:57.59
    3.  Luuk Niehoff                  03   De Zwoer               2:04.76             
            59.59  2:04.76
    4.  Tim Seising                   05   Vzc  E&P               2:05.49             
            59.39  2:05.49
    5.  Kai de Jong                   03   Ijzpc                  2:06.58             
          1:00.00  2:06.58
    6.  Stijn van der Schaaf          04   De Haaien Leusden      2:06.76             
          1:00.16  2:06.76
    7.  Jesper Nibbelke               03   ZC Zeist               2:09.95             
          1:02.01  2:09.95
    8.  Luka Tamminga                 03   De Haaien Leusden      2:14.33             
          1:02.61  2:14.33
    9.  Lucas Haze                    03   GoSwim                 2:20.61             
          1:06.90  2:20.61
   10.  Bart van Stelten              03   De Haaien Leusden      2:28.65             
          1:10.97  2:28.65
   DIS  Thijs van Spingelen           03   zvDD                                       
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
   DIS  Rick Dijkhuizen               04   ZC Zeist                                   
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
   DIS  Freek van Doorn               03   De Haaien Leusden                          
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
   DIS  Bas Samaké                    04   Vzc  E&P                                   
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Meisjes, 100m rugslag               Meisjes Minioren 4
8-12-2012 - 14:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Annemiek Huijsmans            03   Vzc  E&P               1:32.86             
            45.38  1:32.86
    2.  Sanne Vonk                    03   Vzc  E&P               1:37.55             
            46.52  1:37.55
    3.  Noortje Wijnstekers           03   De Duinkikkers         1:51.71             
            55.32  1:51.71
    4.  Abigail Ketner                03   Vzc  E&P               1:52.93             
            54.59  1:52.93
    5.  Lisanne Klein                 03   Ijzpc                  1:56.59             
            57.88  1:56.59
    6.  Joëlle Engel                  03   Woerden                2:00.51             
            58.19  2:00.51
    7.  Mayssara Al Kachouti          03   De Zwoer               2:05.08             
            58.86  2:05.08
    8.  Mirte Reinders                03   De Haaien Leusden      2:12.31             
          1:00.25  2:12.31
    9.  Sol Terpstra                  03   GoSwim                 2:13.57             
          1:03.16  2:13.57
   DIS  Naomi van Kooten              03   Vzc  E&P                                   
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC - RE
 AFGEM  Anne-Fleur Opdam              03   Vzc  E&P                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 50m vlinderslag             Jongens Minioren 5
8-12-2012 - 14:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danny Seising                 02   Vzc  E&P                 49.48             
    2.  Anthony Huynh                 02   Vzc  E&P                 50.53        FJ 1 
    3.  Bob Broeze                    02   De Duinkikkers           50.53        FJ 2 
    4.  Jasper van Veen               02   De Zwoer                 51.27             
    5.  Nick van Oostrom              02   zvDD                     56.99             
    6.  Midas Jager                   02   De Haaien Leusden        58.20             
   DIS  Davey Kreuning                02   Ijzpc                                      
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
   DIS  Tom Blankestijn               02   De Duinkikkers                             
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Meisjes, 200m vrije slag             Meisjes Minioren 5
8-12-2012 - 14:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lindsey de Harde              02   Vzc  E&P               2:46.91             
            37.40  1:20.42  2:46.91
    2.  Anouk Meurs                   02   Vzc  E&P               3:01.67             
            40.77  1:27.65  3:01.67
    3.  Monica Walen                  02   De Haaien Leusden      3:09.06             
            42.17  1:30.33  3:09.06
    4.  Robin Kuijer                  02   De Duinkikkers         3:09.96             
            43.27  1:32.40  3:09.96
    5.  Bo Vierus                     02   De Haaien Leusden      3:11.52             
            41.68  1:29.77  3:11.52
    6.  Winneke Lauwers               02   ZC Zeist               3:15.94             
            44.21  1:32.82  3:15.94
    7.  Daniek Hendriksen of Hendriks 02   De Haaien Leusden      3:25.37             
            47.51  1:41.78  3:25.37
    8.  Lara Rombout                  02   De Haaien Leusden      3:42.57             
            47.70  1:45.15  3:42.57
    9.  Merel Verhulst                02   De Haaien Leusden      3:43.51             
            43.91  1:39.20  3:43.51
 AFGEM  Femke van Boheemen            02   De Haaien Leusden                          



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                Jongens, 100m vlinderslag             Jongens Minioren 6
8-12-2012 - 14:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander Crooijmans             01   Vzc  E&P               1:25.97             
            38.42  1:25.97
    2.  Mart Niehoff                  01   De Zwoer               1:28.90             
            41.00  1:28.90
    3.  Vincent Crooijmans            01   Vzc  E&P               1:32.53             
            40.91  1:32.53
    4.  Bas van Bentum                01   GoSwim                 1:35.81             
            44.93  1:35.81
    5.  Daen Spoor                    01   Vzc  E&P               1:39.34             
            44.66  1:39.34
    6.  Austin Namesnik               01   ZC Zeist               1:40.33             
            45.34  1:40.33
    7.  Koen van Keulen               01   De Duinkikkers         1:49.77             
            48.79  1:49.77
    8.  Jasper de Gier                01   De Duinkikkers         1:59.36             
            54.16  1:59.36
    9.  Kennard Reinders              01   De Haaien Leusden      2:00.60             
            51.65  2:00.60
   10.  Lucas Merlijn van Ipenburg    01   zvDD                   2:12.60             
            55.86  2:12.60
   DIS  Rik Uijlenhoet                01   Vzc  E&P                                   
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
   DIS  Stanley Huynh                 01   Vzc  E&P                                   
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
   DIS  Rick Douma                    01   De Zwoer                                   
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
   DIS  Haoxuan Li                    01   ZC Zeist                                   
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 AFGEM  Querijn Hensen                01   De Duinkikkers                             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Meisjes, 200m rugslag          Meisjes Junioren 1 en 2
8-12-2012 - 14:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Beijen                 00   GoSwim                 2:37.09             
            36.86  1:16.88  2:37.09
    2.  Claudia Schouten              00   GoSwim                 2:43.64             
            38.99  1:21.84  2:43.64
    3.  Babet Kruger                  00   Vzc  E&P               2:45.99             
            39.71  1:22.02  2:45.99
    4.  Aïcha Samaké                  01   Vzc  E&P               2:49.32             
            40.02  1:23.23  2:49.32
    5.  Saskia Pietersen              01   GoSwim                 2:49.74             
            39.04  1:22.76  2:49.74
    6.  Maaike Huijsmans              01   Vzc  E&P               2:52.24             
            40.87  1:24.69  2:52.24
    7.  Tara Haze                     00   GoSwim                 3:08.73             
            43.73  1:31.61  3:08.73
    8.  Nikki Jonkman                 01   GoSwim                 3:12.44             
            45.82  1:35.27  3:12.44
    9.  Anne Middelkoop               00   Ijzpc                  3:26.96             
            49.06  1:41.17  3:26.96
   10.  Mirjam van Waaij              00   De Zwoer               3:30.97             
            49.27  1:43.32  3:30.97
   11.  Deborah Visser                01   De Duinkikkers         3:35.90             
            52.68  1:47.51  3:35.90
   12.  Joy de Jong                   01   Ijzpc                  3:37.52             
            51.12  1:48.31  3:37.52
   13.  Famke Wilhelm                 00   De Duinkikkers         3:38.46             
            50.68  1:48.82  3:38.46
   14.  Willemijn de Vries            00   De Duinkikkers         3:42.18             
            54.83  1:51.62  3:42.18
   15.  Emma Frankeberger             00   De Zwoer               4:53.56             
          1:07.22  2:22.62  4:53.56
   DIS  Marlieke Kuijpers             01   Ijzpc                                      
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 AFGEM  Quinty Jansen                 00   GoSwim                                     
    NG  Sigrid van Stralen            01   Ijzpc                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 1 en 2
8-12-2012 - 14:45                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joey Kreuning                 99   Ijzpc                  2:36.17             
            35.77  1:16.48  2:36.17
    2.  Thom Delno                    00   Vzc  E&P               2:37.16             
            36.84  1:17.52  2:37.16
    3.  Andy Huynh                    00   Vzc  E&P               2:40.53             
            38.54  1:19.50  2:40.53
    4.  Sten Postma                   00   Vzc  E&P               2:44.21             
          1:21.10  2:44.21
    5.  Karl van den Burg             00   GoSwim                 2:50.50             
            39.72  1:23.54  2:50.50
    6.  Aaron Hendriksen of Hendriks  00   De Haaien Leusden      2:52.00             
            42.30  1:26.38  2:52.00
    7.  Menno Bas                     99   ZC Zeist               2:53.42             
            41.84  1:26.37  2:53.42
    8.  Bram Buijvoets                00   De Duinkikkers         3:21.62             
            48.72  1:40.36  3:21.62
   DIS  Tijmen Kuijpers               99   Ijzpc                                      
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Bryan Kuijer                  00   De Duinkikkers                             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 AFGEM  Max van Keulen                99   De Duinkikkers                             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Minioren 2 en 3
8-12-2012 - 14:50                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Alyssa Walen                  05   De Haaien Leusden      2:16.69             
          1:07.09  2:16.69



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Jongens, 50m vlinderslag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
8-12-2012 - 14:55                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey Huynh                 03   Vzc  E&P                 55.53             
    2.  Joran Velis                   03   Ijzpc                    57.53             
    3.  Luuk Niehoff                  03   De Zwoer                 59.69             
    4.  Kai de Jong                   03   Ijzpc                    59.73             
    5.  Thijs van Spingelen           03   zvDD                   1:05.45             
    6.  Jesper Nibbelke               03   ZC Zeist               1:06.60             
   DIS  Rick Dijkhuizen               04   ZC Zeist                                   
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
   DIS  Lucas Haze                    03   GoSwim                                     
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
   DIS  Freek van Doorn               03   De Haaien Leusden                          
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
   DIS  Tim Seising                   05   Vzc  E&P                                   
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 4
8-12-2012 - 14:55                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Annemiek Huijsmans            03   Vzc  E&P               1:24.40             
            40.89  1:24.40
    2.  Sanne Vonk                    03   Vzc  E&P               1:35.72             
            43.88  1:35.72
    3.  Lisanne Klein                 03   Ijzpc                  1:40.43             
          1:40.43
    4.  Noortje Wijnstekers           03   De Duinkikkers         1:41.92             
            46.34  1:41.92
    5.  Mayssara Al Kachouti          03   De Zwoer               1:47.66             
            52.02  1:47.66
    6.  Joëlle Engel                  03   Woerden                1:49.01             
            48.66  1:49.01
    7.  Abigail Ketner                03   Vzc  E&P               1:50.78             
            50.64  1:50.78
    8.  Sol Terpstra                  03   GoSwim                 1:53.65             
            51.10  1:53.65
    9.  Mirte Reinders                03   De Haaien Leusden      2:02.14             
            54.79  2:02.14
   10.  Naomi van Kooten              03   Vzc  E&P               2:05.48             
            56.33  2:05.48
 AFGEM  Anne-Fleur Opdam              03   Vzc  E&P                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Jongens, 100m schoolslag             Jongens Minioren 5
8-12-2012 - 15:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anthony Huynh                 02   Vzc  E&P               1:43.01             
            48.86  1:43.01
    2.  Danny Seising                 02   Vzc  E&P               1:45.07             
            51.04  1:45.07
    3.  Jasper van Veen               02   De Zwoer               1:53.68             
            53.04  1:53.68
    4.  Nick van Oostrom              02   zvDD                   1:56.92             
            55.91  1:56.92
    5.  Bob Broeze                    02   De Duinkikkers         1:57.04             
            52.02  1:57.04
    6.  Midas Jager                   02   De Haaien Leusden      1:58.25             
            54.30  1:58.25
    7.  Davey Kreuning                02   Ijzpc                  2:07.33             
            58.91  2:07.33
    8.  Sabir Iabkrimen               02   Vzc  E&P               2:18.12             
          1:03.22  2:18.12
   DIS  Karel van Wijk                02   De Haaien Leusden                          
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
   DIS  Tom Blankestijn               02   De Duinkikkers                             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
   DIS  Lucas Blankenspoor            02   Vzc  E&P                                   
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
 AFGEM  Olaf Chwedorzewski            02   Vzc  E&P                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13               Meisjes, 100m vlinderslag             Meisjes Minioren 5
8-12-2012 - 15:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lindsey de Harde              02   Vzc  E&P               1:37.94             
            45.04  1:37.94
    2.  Anouk Meurs                   02   Vzc  E&P               1:38.22             
            45.04  1:38.22
    3.  Monica Walen                  02   De Haaien Leusden      1:52.38             
            49.57  1:52.38
    4.  Winneke Lauwers               02   ZC Zeist               1:56.02             
            51.83  1:56.02
    5.  Daniek Hendriksen of Hendriks 02   De Haaien Leusden      2:15.36             
            59.51  2:15.36
   DIS  Robin Kuijer                  02   De Duinkikkers                             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan)., VC - VH
   DIS  Bo Vierus                     02   De Haaien Leusden                          
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 AFGEM  Femke van Boheemen            02   De Haaien Leusden                          



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Jongens, 200m vrije slag             Jongens Minioren 6
8-12-2012 - 15:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander Crooijmans             01   Vzc  E&P               2:24.17             
            33.15  1:10.46  2:24.17
    2.  Mart Niehoff                  01   De Zwoer               2:31.34             
            33.36  1:12.34  2:31.34
    3.  Vincent Crooijmans            01   Vzc  E&P               2:33.50             
            34.46  1:14.17  2:33.50
    4.  Bas van Bentum                01   GoSwim                 2:38.95             
            37.38  1:18.44  2:38.95
    5.  Daen Spoor                    01   Vzc  E&P               2:45.69             
            37.88  1:20.86  2:45.69
    6.  Rik Uijlenhoet                01   Vzc  E&P               2:55.08             
            40.51  1:26.25  2:55.08
    7.  Stanley Huynh                 01   Vzc  E&P               2:56.51             
            38.57  1:24.24  2:56.51
    8.  Rick Douma                    01   De Zwoer               2:58.58             
            42.24  1:30.05  2:58.58
    9.  Koen van Keulen               01   De Duinkikkers         3:01.32             
            41.58  1:28.61  3:01.32
   10.  Austin Namesnik               01   ZC Zeist               3:01.93             
            43.27  1:32.66  3:01.93
   11.  Jasper de Gier                01   De Duinkikkers         3:04.62             
            40.75  1:28.71  3:04.62
   12.  Ishak Ozdemir                 01   GoSwim                 3:06.92             
            59.51  2:15.36  3:06.92
   13.  Max Karelsen                  01   De Duinkikkers         3:20.43             
            43.56  1:33.52  3:20.43
   14.  Wim van Duuren                01   Woerden                3:23.65             
            44.96  1:37.42  3:23.65
   15.  Kennard Reinders              01   De Haaien Leusden      3:25.83             
            45.33  1:40.42  3:25.83
   16.  Haoxuan Li                    01   ZC Zeist               3:40.43             
            48.44  1:48.35  3:40.43
   17.  Lucas Merlijn van Ipenburg    01   zvDD                   3:41.47             
            48.31  1:44.95  3:41.47
 AFGEM  Querijn Hensen                01   De Duinkikkers                             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15               Meisjes, 200m vlinderslag        Meisjes Junioren 1 en 2
8-12-2012 - 15:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Beijen                 00   GoSwim                 2:45.90             
            34.52  1:17.38  2:45.90
    2.  Claudia Schouten              00   GoSwim                 3:13.13             
            40.71  1:31.15  3:13.13
    3.  Mirjam van Waaij              00   De Zwoer               3:59.87             
            49.69  1:50.16  3:59.87
    4.  Tara Haze                     00   GoSwim                 4:10.90             
            45.89  1:49.07  4:10.90
    5.  Deborah Visser                01   De Duinkikkers         4:17.75             
            53.81  2:00.44  4:17.75
    6.  Joy de Jong                   01   Ijzpc                  4:20.34             
            55.71  2:04.47  4:20.34
 AFGEM  Quinty Jansen                 00   GoSwim                                     
    NG  Sigrid van Stralen            01   Ijzpc                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16               Jongens, 200m vlinderslag        Jongens Junioren 1 en 2
8-12-2012 - 15:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thijs Molendijk               99   Vzc  E&P               2:43.73             
            34.50  1:16.56  2:43.73
    2.  Karl van den Burg             00   GoSwim                 2:55.77             
            38.84  1:23.65  2:55.77
    3.  Joey Kreuning                 99   Ijzpc                  2:58.01             
            35.55  1:22.38  2:58.01
    4.  Aaron Hendriksen of Hendriks  00   De Haaien Leusden      3:07.40             
            42.54  1:31.43  3:07.40
    5.  Thom Delno                    00   Vzc  E&P               3:17.30             
            41.28  1:35.51  3:17.30
    6.  Andy Huynh                    00   Vzc  E&P               3:19.84             
            41.76  1:33.85  3:19.84
    7.  Sten Postma                   00   Vzc  E&P               3:24.01             
            46.27  1:39.68  3:24.01
    8.  Tijmen Kuijpers               99   Ijzpc                  3:48.98             
            46.76  1:45.49  3:48.98
    9.  Menno Bas                     99   ZC Zeist               3:54.28             
            50.35  1:52.58  3:54.28
   10.  Bram Buijvoets                00   De Duinkikkers         3:56.18             
            49.91  1:49.99  3:56.18



SPLASH Meet Manager 11Registered to VZC Veenendaal