Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag  Jongens Junioren 1 en 2


Speedo
Amersfoort, 8-12-2012


Programmanr. 1
8-12-2012 - 14:00
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Sophie StekelenburgZwemlust den Hommel1:37.422004001661:32.6041.731:32.60
2.Esmee DijkstraDe AmerNT2004009281:50.2351.891:50.23
3.Anna de KokZPC WatervloNT2004005721:57.3856.931:57.38
4.Milou NagelhoutAZ&PCNT2004016402:01.3954.542:01.39
5.Sanne ZondervanDe AmerNT2004010802:02.2958.482:02.29
6.Danique StamAZ&PCNT2005000042:02.6854.752:02.68
7.Giulia van HeestAZ&PCNT2005000202:04.7957.052:04.79
8.Lana GhauharaliAZ&PCNT2004010102:15.811:04.242:15.81
9.Noor LubbersDe AmerNT2005003462:18.321:02.072:18.32


<< TOP >>
Programmanr. 2
8-12-2012 - 14:05
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Tim TielkemeijerDe Amer1:50.722003013931:48.8952.071:48.89
2.Tim HaanschotenAZ&PC1:57.712003001631:57.9355.791:57.93
3.Niels TripZPC WatervloNT2003011352:06.8359.832:06.83
4.Maxim RuitenbeekAZ&PC1:58.922003003152:07.1359.342:07.13
5.Auke GielenAZ&PC2:09.092004000412:08.331:00.502:08.33
6.Jorrit OelderikZPC Watervlo2:15.582003006532:10.821:00.852:10.82
7.Jorick van BonAZ&PCNT2003000912:16.891:03.002:16.89
DISKaj van DoesburgZwemlust den Hommel2:12.46200400589
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
DISRense BaronZC de VuurscheNT200400649
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien., SO


<< TOP >>
Programmanr. 3
8-12-2012 - 14:10
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Maaike IssardAZ&PC1:33.252003000221:32.8946.231:32.89
2.Ilse SchoenmakerZPC WatervloNT2003014701:43.1252.611:43.12
3.Ymke DragstraAZ&PC1:50.972003009301:53.4957.151:53.49
4.Noa SteenpoorteAZ&PCNT2003018821:54.3153.661:54.31
5.Jet la CroixDe AmerNT2003010441:56.9558.201:56.95
6.Anna OelenZPC WatervloNT2003014681:59.4457.741:59.44
7.Liselot WristersZwemlust den HommelNT2003025302:06.0659.442:06.06
8.Roos van der KieftAZ&PCNT2003018802:07.9455.022:07.94
9.Ilse KorsDe Amer2:16.092003020902:09.821:00.132:09.82
DISSerah WeijlandDe AmerNT200302086
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGEMLieke NijmeijerAZ&PC1:36.12200300124


<< TOP >>
Programmanr. 4
8-12-2012 - 14:15
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Bjorn van DoesburgZwemlust den Hommel40.4520020186738.16
2.Daniël RykovAZ&PC40.5620020044739.54
3.Kirill HrabcunsZ.V. Utrecht48.3520020122143.40
4.Tim KannegieterZC de Vuursche44.6220020017544.87
5.Delano van BoschAquarijn44.7720020023745.97
6.Ben de KokZPC Watervlo1:00.1020020088151.93
7.Amin BouhtalaZ.V. Utrecht52.4820020121952.76
8.Benjamin LotfolahianAZ&PC51.1820020033152.96
9.Hans BlankensteijnAquarijn1:21.882002001591:00.72
10.Olivier van ValderenDe AmerNT2002010711:13.05
AFGEMKaspar van den HoogenAZ&PC53.12200201225


<< TOP >>
Programmanr. 5
8-12-2012 - 14:20
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Dyonne StamAZ&PC3:26.842002002922:52.1638.781:23.092:52.16
2.Lotte HosperZPC WatervloNT2002014142:54.4140.381:23.782:54.41
3.Lisa ShiZ.V. Utrecht3:19.302002009363:10.6443.071:31.893:10.64
4.Mariëlle DörrZPC WatervloNT2002011903:15.0844.841:35.753:15.08
5.Dóga TutarAquarijnNT2002040483:19.1846.141:37.743:19.18
6.Louise KoelemeijerAZ&PCNT2002032683:20.0244.571:36.363:20.02
7.Linda CosseeAZ&PC3:46.842002009763:23.1447.031:40.403:23.14
8.Suze BleekerAZ&PCNT2002021243:23.5646.271:37.253:23.56
9.Djelo GuddeAZ&PCNT2002004023:27.6145.431:39.053:27.61
10.Maaike BassantAZ&PCNT2002012143:29.7246.531:32.763:29.72
11.Romée HeijnenZPC WatervloNT2002026803:33.5148.171:44.443:33.51
12.Lisanne PosZPC WatervloNT2002028143:33.6347.211:43.963:33.63


<< TOP >>
Programmanr. 6
8-12-2012 - 14:30
Jongens, 100m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Swen van ElterenAquarijn1:35.712001033311:29.95FJ 141.071:29.95
2.Stefan RoozeDe Fuut1:37.262001024611:29.95FJ 241.511:29.95
3.Sebastiaan van der MeerAZ&PC1:34.532001009131:31.1340.911:31.13
4.Jonah StekelenburgZwemlust den Hommel1:37.902001016671:39.3043.051:39.30
5.Milan de RooOne Team Swimming1:44.942001022151:39.6754.291:39.67
6.Rijk DragstraAZ&PC1:42.232001024731:42.6245.661:42.62
7.Rick HaanschotenAZ&PC1:49.702001002911:43.9550.931:43.95
8.Martijn BolanderDe FuutNT2001021071:45.4145.631:45.41
9.Pieter BreelAZ&PC1:47.742001014751:48.131:48.13
10.Jarmo ten BroekAZ&PC1:56.992001000851:58.4251.361:58.42
11.Mats van de WeerdAZ&PC2:02.632001016492:04.3155.762:04.31
DISDaniël OverwijkZPC WatervloNT200102081
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISThijmen OerlemansAZ&PCNT200103677
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd.
AFGEMFayssal LantemaZ.V. UtrechtNT200101379


<< TOP >>
Programmanr. 7
8-12-2012 - 14:40
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Michelle MiltenburgDe Fuut3:00.752000002242:58.3641.601:27.102:58.36
2.Shania Wijk vanDe Fuut3:01.372000009683:01.3943.221:29.173:01.39
3.Elise HardemanAZ&PC3:05.002001010683:05.1342.871:31.413:05.13
4.Bibianne OelderikZPC Watervlo3:11.652000006563:05.2843.541:31.973:05.28
5.Ilse van der ZonZPC WatervloNT2001007703:09.6642.631:30.773:09.66
6.Laura ButterZPC Watervlo3:33.202000019163:15.2044.971:34.903:15.20
7.Myckelle van WeverwijkDe FuutNT2001012643:17.1946.741:36.703:17.19
8.Veerle van MunsterOne Team SwimmingNT2001026323:20.7346.381:39.473:20.73
DISYasmina BouhtalaZ.V. UtrechtNT200103018
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NG.ZAMaisy BaasZPC WatervloNT200100080
AFGEMCharlotte van der LendeAZ&PCNT200103030
AFGEMManon HerberDe Fuut3:34.81200004172


<< TOP >>
Programmanr. 8
8-12-2012 - 14:50
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Max BondZwemlust den Hommel2:37.141999006052:30.8935.501:15.192:30.89
2.Tyrese WilsonDe Fuut2:40.642000002232:36.2037.751:17.332:36.20
3.Olivier JansDe Fuut2:36.032000018152:40.4538.731:20.322:40.45
4.Milan ten BroekAZ&PC2:50.452000002292:47.9238.231:20.472:47.92
5.Stijn van AkenAZ&PC2:55.211999026492:48.9540.671:24.952:48.95
6.Thijmen van HattumZPC Watervlo2:52.771999011012:51.9838.851:23.312:51.98
7.Samet BozkurtZ.V. UtrechtNT2000010712:53.3840.991:25.012:53.38
8.Youva AfajjayZ.V. Utrecht3:30.721999032292:59.1942.191:26.402:59.19
9.Maarten van VlietOne Team Swimming3:03.181999041173:03.7043.481:30.893:03.70
10.Daniël HarmsenAZ&PC3:11.091999038413:11.8347.121:35.913:11.83
11.Niels de LeeuwOne Team Swimming3:20.842000032253:17.0947.411:38.813:17.09
12.Luuk de RuiterOne Team Swimming3:24.292000014553:22.7947.691:39.613:22.79
13.Tobias van VulpenZC de VuurscheNT2000011073:25.0049.361:42.953:25.00
14.Menno BerendsDe AmerNT2000037173:25.4750.941:44.433:25.47
15.Jorrit van der VeldeZPC WatervloNT2000007013:34.5549.091:43.233:34.55
16.Tom de RuiterAZ&PC3:30.832000017513:36.1453.721:49.153:36.14
DISPieter van der MeulenZPC WatervloNT200001713
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 9
8-12-2012 - 15:05
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Sophie StekelenburgZwemlust den Hommel1:48.672004001661:48.5451.701:48.54
2.Esmee DijkstraDe AmerNT2004009282:09.411:00.732:09.41
3.Sanne ZondervanDe AmerNT2004010802:14.881:05.362:14.88
4.Anna de KokZPC WatervloNT2004005722:18.881:08.062:18.88
5.Noor LubbersDe AmerNT2005003462:19.861:07.642:19.86
DISLana GhauharaliAZ&PCNT200401010
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RC
DISGiulia van HeestAZ&PCNT200500020
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
DISMilou NagelhoutAZ&PCNT200401640
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel., RC, RF
DISDanique StamAZ&PCNT200500004
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 10
8-12-2012 - 15:10
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Tim HaanschotenAZ&PC54.5720030016355.75
2.Jorrit OelderikZPC Watervlo1:00.3620030065357.44
3.Tim TielkemeijerDe AmerNT20030139359.51
4.Auke GielenAZ&PCNT2004000411:02.88
5.Maxim RuitenbeekAZ&PC1:08.582003003151:17.18
DISNiels TripZPC WatervloNT200301135
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VH
DISJorick van BonAZ&PCNT200300091
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan).
DISRense BaronZC de VuurscheNT200400649
VA - Na de start en/of keerpunt meer dan één armdoortrekbeweging onder water gemaakt.


<< TOP >>
Programmanr. 11
8-12-2012 - 15:15
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Maaike IssardAZ&PC1:26.712003000221:22.7540.531:22.75
2.Ilse SchoenmakerZPC Watervlo1:42.042003014701:31.1944.471:31.19
3.Ymke DragstraAZ&PC1:30.572003009301:36.6146.661:36.61
4.Noa SteenpoorteAZ&PC1:42.862003018821:46.9146.921:46.91
5.Jet la CroixDe Amer1:44.982003010441:49.3351.771:49.33
6.Anna OelenZPC WatervloNT2003014681:53.5954.411:53.59
7.Roos van der KieftAZ&PC2:00.002003018801:54.22FJ 155.191:54.22
8.Liselot WristersZwemlust den HommelNT2003025301:54.22FJ 254.181:54.22
9.Ilse KorsDe AmerNT2003020902:01.7555.532:01.75
10.Serah WeijlandDe AmerNT2003020862:05.101:00.752:05.10
AFGEMLieke NijmeijerAZ&PC1:24.12200300124


<< TOP >>
Programmanr. 12
8-12-2012 - 15:20
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Bjorn van DoesburgZwemlust den Hommel1:50.632002018671:41.2949.291:41.29
2.Kirill HrabcunsZ.V. Utrecht1:46.642002012211:44.7950.321:44.79
3.Ben de KokZPC Watervlo1:48.002002008811:45.2249.711:45.22
4.Delano van BoschAquarijn1:48.292002002371:47.5952.411:47.59
5.Tim KannegieterZC de Vuursche1:47.212002001751:47.7352.661:47.73
6.Benjamin LotfolahianAZ&PC1:51.602002003311:51.1052.311:51.10
7.Daniël RykovAZ&PC1:54.762002004471:51.7853.461:51.78
8.Amin BouhtalaZ.V. Utrecht1:54.672002012192:00.6258.112:00.62
9.Jairano VinckAquarijnNT2002030512:01.5656.632:01.56
10.Hans BlankensteijnAquarijn2:04.022002001592:02.6657.342:02.66
11.Olivier van ValderenDe Amer2:11.992002010712:18.281:06.162:18.28
AFGEMKaspar van den HoogenAZ&PC1:58.12200201225


<< TOP >>
Programmanr. 13
8-12-2012 - 15:25
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Dyonne StamAZ&PC1:48.622002002921:49.5545.741:49.55
2.Lotte HosperZPC WatervloNT2002014141:53.1151.731:53.11
3.Mariëlle DörrZPC WatervloNT2002011901:54.5152.211:54.51
4.Dóga TutarAquarijnNT2002040481:57.3453.941:57.34
5.Djelo GuddeAZ&PCNT2002004021:59.3553.041:59.35
6.Linda CosseeAZ&PC2:09.922002009762:06.171:00.172:06.17
7.Louise KoelemeijerAZ&PCNT2002032682:13.0957.662:13.09
8.Maaike BassantAZ&PCNT2002012142:17.451:01.232:17.45
9.Suze BleekerAZ&PCNT2002021242:20.201:04.152:20.20


<< TOP >>
Programmanr. 14
8-12-2012 - 15:30
Jongens, 200m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Sebastiaan van der MeerAZ&PC3:03.902001009132:41.5337.501:19.722:41.53
2.Stefan RoozeDe Fuut2:56.102001024612:42.4938.311:21.392:42.49
3.Jonah StekelenburgZwemlust den Hommel2:48.432001016672:42.5937.621:19.392:42.59
4.Swen van ElterenAquarijnNT2001033312:49.9838.801:23.992:49.98
5.Milan de RooOne Team Swimming3:06.112001022152:51.0638.211:22.532:51.06
6.Pieter BreelAZ&PC3:29.452001014752:54.0338.031:22.342:54.03
7.Rijk DragstraAZ&PC3:33.262001024732:56.5640.591:26.592:56.56
8.Naktal AssoussiZ.V. UtrechtNT2001030113:00.6540.261:27.553:00.65
9.Rick HaanschotenAZ&PCNT2001002913:05.9543.191:32.343:05.95
10.Mats van de WeerdAZ&PCNT2001016493:09.4242.011:30.793:09.42
11.Thijmen OerlemansAZ&PCNT2001036773:11.4243.031:34.883:11.42
12.Anass CherkaouiZ.V. Utrecht3:45.692001018573:11.6542.531:31.963:11.65
13.Jarmo ten BroekAZ&PC3:33.202001000853:17.9243.401:33.943:17.92
14.Ryan de BoerDe AmerNT2001021933:18.8045.091:37.133:18.80
15.Ahmet UstaZ.V. UtrechtNT2001013813:30.1646.201:39.503:30.16
16.Daniël OverwijkZPC WatervloNT2001020813:37.7348.571:45.343:37.73
17.Martijn BolanderDe FuutNT2001021073:39.8451.131:48.353:39.84
AFGEMFayssal LantemaZ.V. Utrecht3:02.55200101379


<< TOP >>
Programmanr. 15
8-12-2012 - 15:45
Meisjes, 200m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Elise HardemanAZ&PC3:30.002001010683:22.5942.121:32.993:22.59
2.Shania Wijk vanDe Fuut3:31.202000009683:31.0642.241:33.673:31.06
3.Laura ButterZPC Watervlo4:01.512000019163:32.3646.341:41.283:32.36
4.Michelle MiltenburgDe Fuut4:01.172000002243:33.2544.061:37.803:33.25
5.Maisy BaasZPC WatervloNT2001000803:41.0346.971:42.443:41.03
6.Bibianne OelderikZPC WatervloNT2000006563:51.5848.751:48.013:51.58
AFGEMCharlotte van der LendeAZ&PCNT200103030
AFGEMManon HerberDe FuutNT200004172


<< TOP >>
Programmanr. 16
8-12-2012 - 15:55
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Max BondZwemlust den HommelNT1999006052:36.4033.751:15.862:36.40
2.Tyrese WilsonDe Fuut2:51.722000002232:52.4236.101:18.812:52.42
3.Samet BozkurtZ.V. Utrecht2:56.802000010712:59.1738.311:26.032:59.17
4.Olivier JansDe Fuut3:12.872000018153:03.7040.391:29.063:03.70
5.Milan ten BroekAZ&PC3:10.002000002293:12.7538.571:26.873:12.75
6.Stijn van AkenAZ&PCNT1999026493:29.5446.061:40.583:29.54
7.Thijmen van HattumZPC WatervloNT1999011013:30.7842.351:36.623:30.78
8.Maarten van VlietOne Team Swimming3:32.411999041173:39.2046.951:43.653:39.20
9.Youva AfajjayZ.V. Utrecht3:58.681999032293:40.4141.861:36.913:40.41
10.Niels de LeeuwOne Team SwimmingNT2000032253:46.2147.181:45.683:46.21
11.Daniël HarmsenAZ&PCNT1999038413:50.9350.681:50.323:50.93
12.Pieter van der MeulenZPC WatervloNT2000017133:54.3350.321:49.683:54.33
13.Tobias van VulpenZC de VuurscheNT2000011074:02.6752.211:56.724:02.67
14.Tom de RuiterAZ&PCNT2000017514:11.1351.161:55.634:11.13