Nr. 1. Alle, 200m wisselslag  Minioren 5 en 6
Nr. 2. Alle, 200m wisselslag  12 jaar en ouder
Nr. 3. Alle, 200m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 4. Alle, 400m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 5. Alle, 800m vrije slag  12 jaar en ouder



Programmanr. 1
25-11-2012 - 15:35
Meisjes, 200m wisselslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Eva Willebrandsde Granaet3:07.132001015103:00.29
50m:41.3641.36200m:3:00.292:18.93
2.Ingrid de Vriesde Granaet3:05.552001005003:04.30
50m:41.5841.58200m:3:04.302:22.72
3.Nynke ZandstraWetterwille3:12.952002020443:18.41
50m:44.0644.06200m:3:18.412:34.35
4.Liya JansenWetterwilleNT2002015023:45.27
50m:47.8347.83200m:3:45.272:57.44
DISMartine KammingaZpd3:33.77200201172
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.


<< TOP >>
Programmanr. 2
25-11-2012 - 15:40
Meisjes, 200m wisselslagJunioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Danieke van der Kooide Granaet2:56.552000005522:50.92
50m:35.8935.89200m:2:50.922:15.03
2.Marijke PoortingaZpd3:34.991999023403:28.62
50m:50.0250.02200m:3:28.622:38.60

<< TOP >>
Programmanr. 2
25-11-2012 - 15:40
Meisjes, 200m wisselslagJeugd 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Nynke YtsmaWetterwille2:45.991997007922:54.10
50m:35.4835.48200m:2:54.102:18.62

<< TOP >>
Programmanr. 2
25-11-2012 - 15:40
Dames, 200m wisselslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Johanna de BoerZpd2:43.601994039442:40.07
50m:35.6735.67200m:2:40.072:04.40
2.Nynke VlietstraWetterwille2:52.611989071102:53.85
50m:37.7937.79200m:2:53.852:16.06

<< TOP >>
Programmanr. 2
25-11-2012 - 15:40
Jongens, 200m wisselslagJunioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Noah Vincent StavorinusZpd2:57.842000003592:53.32
50m:39.4939.49200m:2:53.322:13.83

<< TOP >>
Programmanr. 2
25-11-2012 - 15:40
Jongens, 200m wisselslagJunioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mirko van LigtenbergWetterwille2:32.471998007352:26.58
50m:30.4830.48200m:2:26.581:56.10
2.Bart WeilandWetterwille2:35.291997007772:38.24
50m:32.7232.72200m:2:38.242:05.52
3.Patrick de RoosZpd2:40.881997020712:39.72
50m:33.5633.56200m:2:39.722:06.16

<< TOP >>
Programmanr. 2
25-11-2012 - 15:40
Jongens, 200m wisselslagJeugd 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lennart van LigtenbergWetterwille2:37.371995019512:37.42
50m:32.0232.02200m:2:37.422:05.40
2.Matthijs JansenWetterwille2:39.111996023792:43.55
50m:35.4335.43200m:2:43.552:08.12

<< TOP >>
Programmanr. 2
25-11-2012 - 15:40
Heren, 200m wisselslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Bauke YtsmaWetterwille2:29.081993013112:37.42
50m:31.0231.02200m:2:37.422:06.40


<< TOP >>
Programmanr. 3
25-11-2012 - 15:49
Meisjes, 200m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Merle StavorinusZpdNT2004001383:52.37
50m:51.6851.68100m:1:53.431:01.75200m:3:52.371:58.94


<< TOP >>
Programmanr. 4
25-11-2012 - 15:53
Meisjes, 400m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Eva Willebrandsde Granaet5:47.892001015105:43.04
50m:
100m:
38.70
1:22.92
38.70
44.22
150m:
200m:
2:08.64
2:53.80
45.72
45.16
250m:
300m:
3:39.07
4:22.89
45.27
43.82
350m:
400m:
5:07.36
5:43.04
44.47
35.68
2.Ingrid de Vriesde Granaet6:24.562001005006:16.70
100m:
150m:
1:25.30
2:13.61
1:25.30
48.31
200m:
250m:
3:03.36
3:52.67
49.75
49.31
300m:
350m:
4:42.86
5:31.86
50.19
49.00
400m:6:16.7044.84
3.Nynke ZandstraWetterwille6:33.732002020446:23.65
50m:
100m:
42.22
1:30.87
42.22
48.65
150m:
200m:
2:22.41
3:13.53
51.54
51.12
250m:
300m:
4:01.50
4:52.28
47.97
50.78
350m:
400m:
5:41.84
6:23.65
49.56
41.81
4.Martine KammingaZpdNT2002011727:07.23
50m:
100m:
46.76
1:40.80
46.76
54.04
150m:
200m:
2:36.54
3:32.48
55.74
55.94
250m:
300m:
4:27.76
5:22.45
55.28
54.69
350m:
400m:
6:17.29
7:07.23
54.84
49.94
NGLiya JansenWetterwilleNT200201502


<< TOP >>
Programmanr. 5
25-11-2012 - 16:01
Meisjes, 800m vrije slagJunioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Danieke van der Kooide Granaet11:06.7220000055211:03.36
50m:
100m:
200m:
36.00
1:16.70
2:42.23
36.00
40.70
1:25.53
300m:
400m:
500m:
4:07.32
5:31.64
6:55.26
1:25.09
1:24.32
1:23.62
600m:
700m:
800m:
8:18.67
9:42.70
11:03.36
1:23.41
1:24.03
1:20.66
2.Marijke PoortingaZpdNT19990234014:43.96
50m:
100m:
200m:
48.62
1:43.72
3:38.81
48.62
55.10
1:55.09
300m:
400m:
500m:
5:35.06
7:28.09
9:22.02
1:56.25
1:53.03
1:53.93
600m:
700m:
800m:
11:15.78
13:04.75
14:43.96
1:53.76
1:48.97
1:39.21

<< TOP >>
Programmanr. 5
25-11-2012 - 16:01
Meisjes, 800m vrije slagJeugd 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Nynke YtsmaWetterwille11:43.8319970079211:52.05
50m:
100m:
200m:
40.16
1:25.08
2:55.17
40.16
44.92
1:30.09
300m:
400m:
500m:
4:26.42
5:57.17
7:29.77
1:31.25
1:30.75
1:32.60
600m:
700m:
800m:
9:00.08
10:29.32
11:52.05
1:30.31
1:29.24
1:22.73

<< TOP >>
Programmanr. 5
25-11-2012 - 16:01
Dames, 800m vrije slagSenioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Johanna de BoerZpd10:21.7519940394410:25.76
100m:
200m:
1:12.82
2:31.67
1:12.82
1:18.85
300m:
400m:
3:51.02
5:10.32
1:19.35
1:19.30
500m:
600m:
6:29.82
7:50.02
1:19.50
1:20.20
700m:
800m:
9:09.92
10:25.76
1:19.90
1:15.84
2.Nynke VlietstraWetterwille11:56.1419890711011:41.13
50m:
100m:
200m:
38.95
1:21.67
2:51.48
38.95
42.72
1:29.81
300m:
400m:
500m:
4:21.00
5:50.48
7:20.26
1:29.52
1:29.48
1:29.78
600m:
700m:
800m:
8:49.54
10:18.48
11:41.13
1:29.28
1:28.94
1:22.65

<< TOP >>
Programmanr. 5
25-11-2012 - 16:01
Jongens, 800m vrije slagJunioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Noah Vincent StavorinusZpd13:15.8020000035912:30.55
50m:
100m:
200m:
38.08
1:21.68
2:54.39
38.08
43.60
1:32.71
300m:
400m:
500m:
4:28.61
6:05.43
7:44.86
1:34.22
1:36.82
1:39.43
600m:
700m:
800m:
9:22.86
11:00.52
12:30.55
1:38.00
1:37.66
1:30.03

<< TOP >>
Programmanr. 5
25-11-2012 - 16:01
Jongens, 800m vrije slagJunioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mirko van LigtenbergWetterwille10:22.591998007359:55.47
50m:
100m:
200m:
30.18
1:05.94
2:20.78
30.18
35.76
1:14.84
300m:
400m:
500m:
3:36.80
4:53.23
6:10.98
1:16.02
1:16.43
1:17.75
600m:
700m:
800m:
7:28.06
8:44.64
9:55.47
1:17.08
1:16.58
1:10.83
2.Bart WeilandWetterwille10:38.6419970077710:18.73
50m:
100m:
200m:
32.42
1:10.36
2:28.13
32.42
37.94
1:17.77
300m:
400m:
500m:
3:47.23
5:07.07
6:27.54
1:19.10
1:19.84
1:20.47
600m:
700m:
800m:
7:45.67
9:04.13
10:18.73
1:18.13
1:18.46
1:14.60
3.Patrick de RoosZpd10:39.2719970207110:59.24
50m:
100m:
200m:
35.05
1:13.90
2:34.21
35.05
38.85
1:20.31
300m:
400m:
500m:
3:57.12
5:21.74
6:46.40
1:22.91
1:24.62
1:24.66
600m:
700m:
800m:
8:11.80
9:38.43
10:59.24
1:25.40
1:26.63
1:20.81

<< TOP >>
Programmanr. 5
25-11-2012 - 16:01
Jongens, 800m vrije slagJeugd 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lennart van LigtenbergWetterwille11:04.4019950195111:10.31
50m:
100m:
200m:
33.50
1:12.15
2:33.96
33.50
38.65
1:21.81
300m:
400m:
500m:
3:59.18
5:25.56
6:53.81
1:25.22
1:26.38
1:28.25
600m:
700m:
800m:
8:21.87
9:48.56
11:10.31
1:28.06
1:26.69
1:21.75
NGMatthijs JansenWetterwille11:24.00199602379

<< TOP >>
Programmanr. 5
25-11-2012 - 16:01
Heren, 800m vrije slagSenioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Bauke YtsmaWetterwille10:09.051993013119:55.39
50m:
100m:
200m:
32.07
1:08.20
2:23.10
32.07
36.13
1:14.90
300m:
400m:
500m:
3:39.00
4:55.51
6:13.02
1:15.90
1:16.51
1:17.51
600m:
700m:
800m:
7:29.86
8:45.76
9:55.39
1:16.84
1:15.90
1:09.63