Clubsprint wedstrijd
Beverwijk (NED),    24-11-2012,    Lange baan (50m)

Nr. 1. Alle, 50m rugslag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 2. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 5 Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 5 en 6    Nr. 4. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 5. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 6. Alle, 50m schoolslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 7. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 5 Junioren 1    Nr. 8. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 9. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 10. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 11. Alle, 50m vrije slag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 12. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 5 Junioren 1
Nr. 13. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 5 en 6    Nr. 14. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 15. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 16. Alle, 50m vlinderslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 17. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 5 Junioren 1    Nr. 18. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 19. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 20. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open

FINA Point Scoring 2012

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                   Jongens, 50m rugslag      Jongens Minioren 4 en later
24-11-2012 - 8:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tycho de Jonge                04   KZC                      48.07   125       
    2.  Owen Barker                   03   KZC                      52.17    97       
    3.  Aaron Mientjes                04   KZC                      58.80    68       
    4.  Ramses Rinder                 03   KZC                    1:07.18    45       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                   Meisjes, 50m rugslag      Meisjes Minioren 4 en later
24-11-2012 - 8:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Talisa Mosk                   04   KZC                      48.06   178       
    2.  Dewi Welboren                 03   KZC                      56.17   111       
    3.  Quinty de Heij                03   KZC                      56.92   107       
    4.  Blossom Meijer                05   KZC                      56.95   107       
    5.  Lonneke Ritman                04   KZC                      57.64   103       
    6.  Resa Treffers                 04   KZC                      59.40    94       
    7.  Naomi van Eijsden             03   KZC                      59.47    94       
    8.  Cherel Doll                   03   KZC                    1:04.72    73       
    9.  Dana van Leeuwen              05   KZC                    1:08.80    60       
 AFGEM  Eva Volp                      04   KZC                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Meisjes, 50m rugslag    Meisjes Minioren 5 Junioren 1
24-11-2012 - 8:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fiona Koper                   01   OEZA                     40.60   296       
    2.  Sofie de Vriend               01   OEZA                     41.32   280       
    3.  Naomi Buur                    01   OEZA                     41.67   273       
    4.  Merel Doll                    01   KZC                      42.10   265       
    5.  Femke Ritman                  01   KZC                      42.40   259       
    6.  Tara van Leeuwen              02   KZC                      44.42   226       
    7.  Semmie van Kuilenburg         01   KZC                      50.62   152       
    8.  Sterre Kieft                  02   KZC                      53.29   130       
    9.  Jonell Barker                 01   KZC                      57.65   103       
   10.  Beau Porte                    01   KZC                      59.98    91       
   11.  Julia Westerborg              02   KZC                    1:13.12    50       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                   Jongens, 50m rugslag          Jongens Minioren 5 en 6
24-11-2012 - 8:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roel Gaal                     01   OEZA                     43.59   167       
    2.  Niels Martens                 01   KZC                      48.33   123       
    3.  Sep Smit                      02   KZC                      48.34   122       
    4.  Brian Knight                  02   KZC                      52.79    94       
    5.  Sam Lieuwes                   02   KZC                      52.94    93       
    6.  Thomas Vlieland               02   KZC                    1:04.91    50       
   DIS  Rares Marian Duiker           02   KZC                                        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 AFGEM  Naut Sevinga                  02   KZC                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                    Dames, 50m rugslag           Meisjes Junioren 2 en 3
24-11-2012 - 8:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kirsten Dijkman               00   KZC                      37.60   372       
    2.  Renee van Kuilenburg          99   KZC                      44.65   222       
    3.  Jessie Meijer                 99   KZC                      45.37   212       
    4.  Tessa Westerborg              99   KZC                      48.79   170       
    5.  Cindy Buur                    99   OEZA                     49.23   166       
    6.  Shirley Lippus                99   KZC                      49.38   164       
    7.  Sacha van der Kolk            00   KZC                      56.95   107       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                    Dames, 50m rugslag              Meisjes Jeugd 1 en 2
24-11-2012 - 8:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anouk Dijkman                 98   KZC                      37.80   366       
    2.  Fréderique van Tiel           97   KZC                      37.94   362       
    3.  Lisa Brantjes                 98   KZC                      38.74   340       
    4.  Rosa Westerborg               97   KZC                      47.26   187       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                    Dames, 50m rugslag               Dames Senioren Open
24-11-2012 - 8:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dyana van Pomeren             90   KZC                      37.36   379       
    2.  Willemijn Smit                93   KZC                      40.67   294       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                    Heren, 50m rugslag           Jongens Junioren 1 en 2
24-11-2012 - 8:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Phil Brantjes                 00   KZC                      36.30   290       
    2.  Koen Gaal                     99   OEZA                     41.18   198       
    3.  Kaj van der Pal               99   KZC                      41.53   193       
    4.  Ian Welboren                  00   KZC                      42.08   186       
    5.  Roy Vlieland                  99   OEZA                     43.71   166       
    6.  David Rinder                  00   KZC                      43.78   165       
    7.  Jur Smit                      00   KZC                      52.47    96       
    8.  Tijn Mantje                   00   KZC                      55.57    80       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                    Heren, 50m rugslag           Jongens Junioren 3 en 4
24-11-2012 - 8:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjarne Bruijns                97   KZC                      35.08   321       
    2.  Ahmet Liman                   97   KZC                      39.13   231       
    3.  Luuk Mantje                   98   KZC                      49.51   114       
    4.  Sven Martens                  98   KZC                      54.61    85       
   DIS  Hugo van Wezenbeek            98   KZC                                        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                    Heren, 50m rugslag               Heren Senioren Open
24-11-2012 - 8:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joep Uylings                  88   KZC                      31.28   453       
    2.  Patrick de Ruijter            89   KZC                      36.97   274       
    3.  Lars Kleijn                   89   KZC                      36.98   274       
    4.  Rene Bruijns                  61   KZC                      51.00   104       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Jongens, 50m schoolslag     Jongens Minioren 4 en later
24-11-2012 - 8:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben de Vriend               03   OEZA                     57.04   102       
    2.  Owen Barker                   03   KZC                      57.33   100       
    3.  Tycho de Jonge                04   KZC                    1:03.00    75       
    4.  Ramses Rinder                 03   KZC                    1:12.69    49       
   DIS  Aaron Mientjes                04   KZC                                        
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Meisjes, 50m schoolslag     Meisjes Minioren 4 en later
24-11-2012 - 8:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eline Hoekstra                03   OEZA                     53.90   168       
    2.  Talisa Mosk                   04   KZC                      57.59   138       
    3.  Cherel Doll                   03   KZC                      58.07   135       
    4.  Selma Koper                   03   OEZA                     58.28   133       
    5.  Quinty de Heij                03   KZC                    1:00.62   118       
    6.  Lonneke Ritman                04   KZC                    1:00.74   118       
    7.  Dewi Welboren                 03   KZC                    1:04.83    97       
    8.  Resa Treffers                 04   KZC                    1:08.44    82       
    9.  Naomi van Eijsden             03   KZC                    1:09.10    80       
   10.  Dana van Leeuwen              05   KZC                    1:11.40    72       
   11.  Blossom Meijer                05   KZC                    1:14.78    63       
 AFGEM  Eva Volp                      04   KZC                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Meisjes, 50m schoolslag   Meisjes Minioren 5 Junioren 1
24-11-2012 - 8:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merel Doll                    01   KZC                      45.07   289       
    2.  Femke Ritman                  01   KZC                      49.32   220  FJ 1 
    3.  Naomi Buur                    01   OEZA                     49.32   220  FJ 2 
    4.  Fiona Koper                   01   OEZA                     50.19   209       
    5.  Tara van Leeuwen              02   KZC                      51.58   192       
    6.  Jonell Barker                 01   KZC                      55.15   157       
    7.  Sterre Kieft                  02   KZC                      58.44   132       
    8.  Semmie van Kuilenburg         01   KZC                    1:00.58   119       
    9.  Beau Porte                    01   KZC                    1:01.64   112       
   10.  Julia Westerborg              02   KZC                    1:13.43    66       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 5 en 6
24-11-2012 - 8:45                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Niels Martens                 01   KZC                      50.25   149       
    2.  Sep Smit                      02   KZC                      57.99    97       
    3.  Brian Knight                  02   KZC                    1:00.10    87       
    4.  Sam Lieuwes                   02   KZC                    1:05.66    67       
   DIS  Thomas Vlieland               02   KZC                                        
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 AFGEM  Tobias de Boer                02   OEZA                                       
 AFGEM  Naut Sevinga                  02   KZC                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Dames, 50m schoolslag          Meisjes Junioren 2 en 3
24-11-2012 - 8:45                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kayleigh Knight               00   OEZA                     46.69   260       
    2.  Kirsten Dijkman               00   KZC                      48.84   227       
    3.  Shirley Lippus                99   KZC                      50.31   207       
    4.  Cindy Buur                    99   OEZA                     51.43   194       
    5.  Jessie Meijer                 99   KZC                      53.47   173       
    6.  Tessa Westerborg              99   KZC                      59.86   123       
    7.  Sacha van der Kolk            00   KZC                    1:04.61    98       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Dames, 50m schoolslag             Meisjes Jeugd 1 en 2
24-11-2012 - 8:45                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fréderique van Tiel           97   KZC                      42.65   341       
    2.  Anouk Dijkman                 98   KZC                      45.14   287       
    3.  Lisa Brantjes                 98   KZC                      48.31   234       
    4.  Rosa Westerborg               97   KZC                      53.51   172       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Dames, 50m schoolslag              Dames Senioren Open
24-11-2012 - 8:45                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Willemijn Smit                93   KZC                      43.99   310       
    2.  Dyana van Pomeren             90   KZC                      44.08   308       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Heren, 50m schoolslag          Jongens Junioren 1 en 2
24-11-2012 - 8:50                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ian Welboren                  00   KZC                      45.92   195       
    2.  Roy Vlieland                  99   OEZA                     47.79   173       
    3.  Phil Brantjes                 00   KZC                      48.43   167       
    4.  David Rinder                  00   KZC                      52.02   134       
    5.  Kaj van der Pal               99   KZC                      52.82   128       
    6.  Jur Smit                      00   KZC                      53.68   122       
   DIS  Tijn Mantje                   00   KZC                                        
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Heren, 50m schoolslag          Jongens Junioren 3 en 4
24-11-2012 - 8:50                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjarne Bruijns                97   KZC                      37.47   360       
    2.  Ahmet Liman                   97   KZC                      43.05   237       
    3.  Sven Martens                  98   KZC                      51.32   140       
    4.  Hugo van Wezenbeek            98   KZC                    1:00.08    87       
   DIS  Luuk Mantje                   98   KZC                                        
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Heren, 50m schoolslag              Heren Senioren Open
24-11-2012 - 8:50                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joep Uylings                  88   KZC                      38.84   323  FJ 1 
    2.  Stefan Tijms                  93   OEZA                     38.84   323  FJ 2 
    3.  Lars Kleijn                   89   KZC                      43.46   231       
    4.  Rene Bruijns                  61   KZC                      46.35   190       
    5.  Patrick de Ruijter            89   KZC                      47.54   176       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Jongens, 50m vrije slag     Jongens Minioren 4 en later
24-11-2012 - 9:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tycho de Jonge                04   KZC                      39.41   149       
    2.  Owen Barker                   03   KZC                      41.80   125       
    3.  Ramses Rinder                 03   KZC                      50.97    69       
    4.  Aaron Mientjes                04   KZC                      57.72    47       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Meisjes, 50m vrije slag     Meisjes Minioren 4 en later
24-11-2012 - 9:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Selma Koper                   03   OEZA                     46.73   130       
    2.  Eline Hoekstra                03   OEZA                     46.76   130       
    3.  Talisa Mosk                   04   KZC                      49.64   109       
    4.  Lonneke Ritman                04   KZC                      50.27   105       
    5.  Dewi Welboren                 03   KZC                      52.15    94       
    6.  Quinty de Heij                03   KZC                      52.65    91       
    7.  Resa Treffers                 04   KZC                      56.60    73       
    8.  Naomi van Eijsden             03   KZC                      58.09    68       
    9.  Cherel Doll                   03   KZC                      59.28    64       
   10.  Blossom Meijer                05   KZC                    1:02.57    54       
   11.  Dana van Leeuwen              05   KZC                    1:15.08    31       
 AFGEM  Eva Volp                      04   KZC                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Meisjes, 50m vrije slag   Meisjes Minioren 5 Junioren 1
24-11-2012 - 9:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Ritman                  01   KZC                      35.68   294       
    2.  Merel Doll                    01   KZC                      36.58   272       
    3.  Naomi Buur                    01   OEZA                     37.21   259       
    4.  Sofie de Vriend               01   OEZA                     37.43   254       
    5.  Fiona Koper                   01   OEZA                     37.88   245       
    6.  Tara van Leeuwen              02   KZC                      38.21   239       
    7.  Yasmin Hofland                01   OEZA                     38.73   230       
    8.  Sterre Kieft                  02   KZC                      46.28   134       
    9.  Semmie van Kuilenburg         01   KZC                      46.32   134       
   10.  Jonell Barker                 01   KZC                      46.44   133       
   11.  Beau Porte                    01   KZC                    1:01.19    58       
   12.  Julia Westerborg              02   KZC                    1:15.21    31       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 5 en 6
24-11-2012 - 9:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roel Gaal                     01   OEZA                     34.49   222       
    2.  Teun van Vegten               01   OEZA                     35.81   199       
    3.  Jarno Groen                   01   OEZA                     38.71   157       
    4.  Niels Martens                 01   KZC                      41.32   129       
    5.  Sep Smit                      02   KZC                      42.67   117       
    6.  Brian Knight                  02   KZC                      46.09    93       
    7.  Sam Lieuwes                   02   KZC                      50.91    69       
    8.  Thomas Vlieland               02   KZC                      55.72    52       
 AFGEM  Tobias de Boer                02   OEZA                                       
 AFGEM  Naut Sevinga                  02   KZC                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Dames, 50m vrije slag          Meisjes Junioren 2 en 3
24-11-2012 - 9:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kirsten Dijkman               00   KZC                      34.15   335       
    2.  Shirley Lippus                99   KZC                      37.95   244       
    3.  Kayleigh Knight               00   OEZA                     38.07   242       
    4.  Jessie Meijer                 99   KZC                      38.22   239       
    5.  Tessa Westerborg              99   KZC                      40.55   200       
    6.  Cindy Buur                    99   OEZA                     40.71   198       
    7.  Renee van Kuilenburg          99   KZC                      41.04   193       
    8.  Sacha van der Kolk            00   KZC                      55.79    76       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Dames, 50m vrije slag             Meisjes Jeugd 1 en 2
24-11-2012 - 9:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisa Brantjes                 98   KZC                      33.28   362       
    2.  Anouk Dijkman                 98   KZC                      33.54   354       
    3.  Fréderique van Tiel           97   KZC                      33.94   341       
    4.  Rosa Westerborg               97   KZC                      36.54   273       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Dames, 50m vrije slag              Dames Senioren Open
24-11-2012 - 9:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dyana van Pomeren             90   KZC                      31.03   447       
    2.  Willemijn Smit                93   KZC                      32.02   407       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                 Heren, 50m vrije slag          Jongens Junioren 1 en 2
24-11-2012 - 9:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Phil Brantjes                 00   KZC                      32.64   262       
    2.  Ian Welboren                  00   KZC                      34.53   222  FJ 1 
    3.  Roy Vlieland                  99   OEZA                     34.53   222  FJ 2 
    4.  Koen Gaal                     99   OEZA                     34.91   214       
    5.  Kaj van der Pal               99   KZC                      35.63   202       
    6.  David Rinder                  00   KZC                      35.86   198       
    7.  Jur Smit                      00   KZC                      41.50   127       
    8.  Tijn Mantje                   00   KZC                      54.09    57       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                 Heren, 50m vrije slag          Jongens Junioren 3 en 4
24-11-2012 - 9:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjarne Bruijns                97   KZC                      29.88   342       
    2.  Ahmet Liman                   97   KZC                      31.23   300       
    3.  Luuk Mantje                   98   KZC                      39.26   151       
    4.  Hugo van Wezenbeek            98   KZC                      39.71   146       
    5.  Sven Martens                  98   KZC                      40.57   136       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                 Heren, 50m vrije slag              Heren Senioren Open
24-11-2012 - 9:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joep Uylings                  88   KZC                      26.39   497       
    2.  Stefan Tijms                  93   OEZA                     28.04   414       
    3.  Lars Kleijn                   89   KZC                      31.11   303       
    4.  Patrick de Ruijter            89   KZC                      31.26   299       
    5.  Rene Bruijns                  61   KZC                      39.61   147       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Jongens, 50m vlinderslag    Jongens Minioren 4 en later
24-11-2012 - 9:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben de Vriend               03   OEZA                     53.91    72       
    2.  Tycho de Jonge                04   KZC                      54.04    71       
    3.  Owen Barker                   03   KZC                    1:07.31    37       
    4.  Ramses Rinder                 03   KZC                    1:24.06    18       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Meisjes, 50m vlinderslag    Meisjes Minioren 4 en later
24-11-2012 - 9:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lonneke Ritman                04   KZC                    1:07.52    51       
    2.  Dewi Welboren                 03   KZC                    1:11.72    42       
    3.  Quinty de Heij                03   KZC                    1:16.35    35       
    4.  Cherel Doll                   03   KZC                    1:18.69    32       
        Talisa Mosk                   04   KZC                    1:18.69    32       
 AFGEM  Eva Volp                      04   KZC                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 5 Junioren 1
24-11-2012 - 9:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Naomi Buur                    01   OEZA                     44.50   178       
    2.  Merel Doll                    01   KZC                      44.73   176       
    3.  Tara van Leeuwen              02   KZC                      45.58   166       
    4.  Femke Ritman                  01   KZC                      51.90   112       
    5.  Yasmin Hofland                01   OEZA                     55.52    92       
    6.  Jonell Barker                 01   KZC                    1:06.84    52       
        Sterre Kieft                  02   KZC                    1:06.84    52       
   DIS  Julia Westerborg              02   KZC                                        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan).



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Jongens, 50m vlinderslag        Jongens Minioren 5 en 6
24-11-2012 - 9:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jarno Groen                   01   OEZA                     44.04   132       
    2.  Teun van Vegten               01   OEZA                     47.93   102       
    3.  Niels Martens                 01   KZC                      55.33    66       
    4.  Sep Smit                      02   KZC                    1:03.00    45       
 AFGEM  Naut Sevinga                  02   KZC                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Dames, 50m vlinderslag         Meisjes Junioren 2 en 3
24-11-2012 - 9:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kirsten Dijkman               00   KZC                      42.08   211       
    2.  Kayleigh Knight               00   OEZA                     48.26   140       
    3.  Jessie Meijer                 99   KZC                      49.45   130       
    4.  Shirley Lippus                99   KZC                      51.34   116       
    5.  Tessa Westerborg              99   KZC                      53.38   103       
    6.  Renee van Kuilenburg          99   KZC                      54.86    95       
    7.  Cindy Buur                    99   OEZA                     57.53    82       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Dames, 50m vlinderslag            Meisjes Jeugd 1 en 2
24-11-2012 - 9:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisa Brantjes                 98   KZC                      37.87   290       
    2.  Anouk Dijkman                 98   KZC                      39.81   249       
    3.  Rosa Westerborg               97   KZC                      47.81   144       
    4.  Fréderique van Tiel           97   KZC                      48.28   140       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Dames, 50m vlinderslag             Dames Senioren Open
24-11-2012 - 9:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dyana van Pomeren             90   KZC                      38.26   281       
    2.  Willemijn Smit                93   KZC                      39.57   254       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                 Heren, 50m vlinderslag         Jongens Junioren 1 en 2
24-11-2012 - 9:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Phil Brantjes                 00   KZC                      37.44   215       
    2.  Ian Welboren                  00   KZC                      46.92   109       
    3.  Kaj van der Pal               99   KZC                      49.09    95       
    4.  Roy Vlieland                  99   OEZA                     49.52    92       
    5.  David Rinder                  00   KZC                      59.71    53       
   DIS  Tijn Mantje                   00   KZC                                        
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                 Heren, 50m vlinderslag         Jongens Junioren 3 en 4
24-11-2012 - 9:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjarne Bruijns                97   KZC                      35.99   242       
    2.  Ahmet Liman                   97   KZC                      36.28   236       
    3.  Luuk Mantje                   98   KZC                      53.35    74       
    4.  Hugo van Wezenbeek            98   KZC                      53.95    71       
    5.  Sven Martens                  98   KZC                    1:00.93    49       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                 Heren, 50m vlinderslag             Heren Senioren Open
24-11-2012 - 9:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joep Uylings                  88   KZC                      30.03   416       
    2.  Lars Kleijn                   89   KZC                      33.61   297       
    3.  Patrick de Ruijter            89   KZC                      34.35   278       



SPLASH Meet Manager 11Registered to KZC