Nr. 1. Heren, 800m vrije slag  Junioren 1 en ouder
Nr. 2. Dames, 800m vrije slag  Junioren 2 en ouder
Nr. 3. Jongens, 400m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 4. Meisjes, 400m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 5. Alle, 200m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 6. Heren, 200m wisselslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 7. Dames, 200m wisselslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 8. Jongens, 200m wisselslag  Minioren 5 en 6
Nr. 9. Meisjes, 200m wisselslag  Minioren 5 en Junioren 1



Programmanr. 1
24-11-2012 - 6:30
Heren, 800m vrije slagJunioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sverre OelenWZ&PC Purmerend9:21.461990021479:42.30
50m:
100m:
32.17
1:08.39
32.17
36.22
200m:
400m:
2:19.71
4:46.05
1:11.32
2:26.34
800m:9:42.304:56.25
2.Alphonse de KosterZwemvereniging HoornNT1996036959:57.22
50m:
100m:
150m:
200m:
32.02
1:08.37
1:45.97
2:24.30
32.02
36.35
37.60
38.33
250m:
300m:
350m:
400m:
3:02.44
3:40.78
4:18.72
4:56.33
38.14
38.34
37.94
37.61
450m:
500m:
550m:
600m:
5:35.08
6:13.94
6:51.90
7:30.30
38.75
38.86
37.96
38.40
650m:
700m:
750m:
800m:
8:08.30
8:46.10
9:24.18
9:57.22
38.00
37.80
38.08
33.04
3.Remco TolEd-Vo10:03.461995015059:59.95
50m:
100m:
31.57
1:07.65
31.57
36.08
200m:
400m:
2:22.73
4:56.04
1:15.08
2:33.31
800m:9:59.955:03.91
4.Rick NobelsZwemvereniging Hoorn9:52.7619950556910:00.56
50m:
100m:
32.17
1:08.12
32.17
35.95
200m:
400m:
2:21.60
4:53.67
1:13.48
2:32.07
800m:10:00.565:06.89
5.Kaspur van der LemEd-Vo10:44.5819960027910:10.54
50m:
100m:
32.10
1:09.87
32.10
37.77
200m:
400m:
2:29.15
5:06.91
1:19.28
2:37.76
800m:10:10.545:03.63
6.Sander DorlandWZ&PC PurmerendNT19990264310:10.83
50m:
100m:
150m:
200m:
33.13
1:10.04
1:47.90
2:25.98
33.13
36.91
37.86
38.08
250m:
300m:
350m:
400m:
3:04.74
3:44.31
4:23.89
5:03.25
38.76
39.57
39.58
39.36
450m:
500m:
550m:
600m:
5:42.87
6:22.98
7:02.26
7:40.89
39.62
40.11
39.28
38.63
650m:
700m:
750m:
800m:
8:19.98
8:58.16
9:35.84
10:10.83
39.09
38.18
37.68
34.99
7.Jasper SmitsZwemvereniging Hoorn11:03.2819960514110:14.76
50m:
100m:
34.46
1:13.41
34.46
38.95
200m:
400m:
2:32.08
5:09.22
1:18.67
2:37.14
800m:10:14.765:05.54
8.Sam HaringWZ&PC Purmerend10:40.9519990149110:22.46
50m:
100m:
33.06
1:10.93
33.06
37.87
200m:
400m:
2:29.06
5:08.16
1:18.13
2:39.10
800m:10:22.465:14.30
9.Levi TolEd-Vo10:57.5819970035110:24.03
50m:
100m:
33.10
1:10.70
33.10
37.60
200m:
400m:
2:29.50
5:08.43
1:18.80
2:38.93
800m:10:24.035:15.60
10.Erno VriensZaanstad (SG)10:41.1319990258710:30.06
50m:
100m:
34.12
1:12.78
34.12
38.66
200m:
400m:
2:32.14
5:12.40
1:19.36
2:40.26
800m:10:30.065:17.66
11.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend12:16.8219970360910:52.04
50m:
100m:
33.42
1:11.30
33.42
37.88
200m:
400m:
2:31.22
5:16.97
1:19.92
2:45.75
800m:10:52.045:35.07
12.Ian van TielWZ&PC Purmerend10:39.6720000034910:58.53
50m:
100m:
34.84
1:14.32
34.84
39.48
200m:
400m:
2:36.77
5:23.90
1:22.45
2:47.13
800m:10:58.535:34.63
13.Elroy van de WeesWZ&PC PurmerendNT19990271711:38.02
50m:
100m:
150m:
200m:
37.28
1:19.41
2:03.75
2:48.78
37.28
42.13
44.34
45.03
250m:
300m:
350m:
400m:
3:33.59
4:18.99
5:03.81
5:49.49
44.81
45.40
44.82
45.68
450m:
500m:
550m:
600m:
6:33.84
7:18.78
8:01.48
8:46.06
44.35
44.94
42.70
44.58
650m:
700m:
750m:
800m:
9:31.22
10:15.63
11:00.19
11:38.02
45.16
44.41
44.56
37.83
14.Abdelrahman MohamedDwt13:00.0019980523711:55.28
50m:
100m:
150m:
200m:
37.68
1:20.18
2:04.68
2:48.98
37.68
42.50
44.50
44.30
250m:
300m:
350m:
400m:
3:32.93
4:18.09
5:03.98
5:48.70
43.95
45.16
45.89
44.72
450m:
500m:
550m:
600m:
6:33.84
7:19.85
8:06.39
8:53.27
45.14
46.01
46.54
46.88
650m:
700m:
800m:
9:39.58
10:26.18
11:55.28
46.31
46.60
1:29.10
15.Vito MeijWZ&PC Purmerend13:17.6719990077712:13.34
50m:
100m:
38.30
1:22.91
38.30
44.61
200m:
400m:
2:56.21
6:06.61
1:33.30
3:10.40
800m:12:13.346:06.73
16.Mike SchilderEd-Vo13:30.2520000076712:27.71
50m:
100m:
150m:
200m:
37.10
1:18.60
2:02.40
2:48.72
37.10
41.50
43.80
46.32
250m:
300m:
350m:
400m:
3:36.42
4:24.78
5:12.96
6:02.12
47.70
48.36
48.18
49.16
450m:
500m:
550m:
600m:
6:50.20
7:39.66
8:28.42
9:17.68
48.08
49.46
48.76
49.26
650m:
700m:
750m:
800m:
10:06.75
10:55.18
11:43.25
12:27.71
49.07
48.43
48.07
44.46
17.Jordi van der LemEd-Vo12:27.3520000018913:29.75
50m:
100m:
44.54
1:35.84
44.54
51.30
200m:
400m:
3:20.05
6:49.56
1:44.21
3:29.51
800m:13:29.756:40.19
18.Lars v.d. LindenWZ&PC PurmerendNT20000300714:29.38
50m:
100m:
150m:
200m:
48.47
1:41.85
2:37.50
3:32.53
48.47
53.38
55.65
55.03
250m:
300m:
350m:
400m:
4:28.68
5:23.85
6:20.80
7:17.38
56.15
55.17
56.95
56.58
450m:
500m:
550m:
600m:
8:13.63
9:11.30
10:08.44
11:03.75
56.25
57.67
57.14
55.31
650m:
700m:
750m:
800m:
11:56.42
12:48.81
13:40.19
14:29.38
52.67
52.39
51.38
49.19
AFGEMRitchoberto PeternellaWZ&PC Purmerend9:53.22199300991
AFGEMRoland HoogendoornDwt9:40.00199306099
AFGEMRuben TolEd-Vo9:11.69199501119


<< TOP >>
Programmanr. 2
24-11-2012 - 7:10
Dames, 800m vrije slagJunioren 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Naomi CohenWZ&PC Purmerend12:37.9619980122210:39.45
50m:
100m:
35.40
1:15.48
35.40
40.08
200m:
400m:
2:36.81
5:20.75
1:21.33
2:43.94
800m:10:39.455:18.70
2.Anne KasteleijnZwemvereniging Hoorn10:46.0819980528010:46.87
50m:
100m:
34.80
1:14.86
34.80
40.06
200m:
400m:
2:36.33
5:21.26
1:21.47
2:44.93
800m:10:46.875:25.61
3.Moïse Shae TimmerWZ&PC PurmerendNT19990329210:54.97
50m:
100m:
37.94
1:18.54
37.94
40.60
200m:
400m:
2:40.42
5:27.03
1:21.88
2:46.61
800m:10:54.975:27.94
4.Michelle VerhoevenEd-Vo11:30.4520000192211:03.82
50m:
100m:
34.76
1:15.15
34.76
40.39
200m:
400m:
2:38.98
5:29.99
1:23.83
2:51.01
800m:11:03.825:33.83
5.Elvira KorthagenWZ&PC PurmerendNT19980100411:27.00
50m:
100m:
150m:
200m:
38.97
1:20.77
2:03.72
2:46.70
38.97
41.80
42.95
42.98
250m:
300m:
350m:
400m:
3:29.91
4:14.09
4:58.09
5:41.59
43.21
44.18
44.00
43.50
450m:
500m:
550m:
600m:
6:25.56
7:09.69
7:53.61
8:37.68
43.97
44.13
43.92
44.07
650m:
700m:
750m:
800m:
9:21.68
10:05.00
10:47.93
11:27.00
44.00
43.32
42.93
39.07
6.Kim KenbeekWZ&PC Purmerend12:16.9419990231211:48.12
50m:
100m:
38.11
1:20.31
38.11
42.20
200m:
400m:
2:48.36
5:51.54
1:28.05
3:03.18
800m:11:48.125:56.58
7.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC PurmerendNT19990289211:53.57
50m:
100m:
40.56
1:24.69
40.56
44.13
200m:
400m:
2:56.56
5:59.46
1:31.87
3:02.90
800m:11:53.575:54.11
8.Desiree van der LemEd-Vo12:52.9019680028212:42.02
50m:
100m:
38.31
1:22.06
38.31
43.75
200m:
400m:
2:57.75
6:14.23
1:35.69
3:16.48
800m:12:42.026:27.79
9.Sharon van der LemEd-Vo13:24.6219980027012:49.47
50m:
100m:
38.49
1:26.11
38.49
47.62
200m:
400m:
3:04.96
6:23.80
1:38.85
3:18.84
800m:12:49.476:25.67
AFGEMMara Döderlein de WinWZ&PC PurmerendNT200000412


<< TOP >>
Programmanr. 3
24-11-2012 - 7:34
Jongens, 400m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Luc KroonEd-Vo5:50.552001006975:33.65
50m:35.9335.93100m:1:17.5541.62200m:2:44.041:26.49400m:5:33.652:49.61
2.Elroy SchotWZ&PC Purmerend7:23.902002006896:15.38
50m:41.1841.18100m:1:29.3848.20200m:3:05.751:36.37400m:6:15.383:09.63
3.Ruud VeermanEd-Vo6:33.452002005856:22.24
50m:39.5839.58100m:1:27.6848.10200m:3:06.141:38.46400m:6:22.243:16.10
4.Marc van MarisWZ&PC PurmerendNT2002017037:47.38
50m:48.6648.66100m:1:45.5756.91200m:3:47.282:01.71400m:7:47.384:00.10


<< TOP >>
Programmanr. 4
24-11-2012 - 7:42
Meisjes, 400m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Danique BernardEd-Vo6:30.252002002245:52.64
50m:37.8637.86100m:1:21.4643.60200m:2:52.241:30.78400m:5:52.643:00.40
2.Kim GroeneveldEd-Vo5:59.442001009245:54.33
50m:36.0936.09100m:1:19.8043.71200m:2:51.341:31.54400m:5:54.333:02.99
3.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend6:23.932001017626:21.35
50m:42.1742.17100m:1:33.2851.11200m:3:11.861:38.58400m:6:21.353:09.49
4.Calina van der LemEd-Vo6:33.452002000866:33.22
50m:39.8839.88100m:1:28.5148.63200m:3:09.401:40.89400m:6:33.223:23.82
5.Jennifer de RooijWZ&PC PurmerendNT2001022588:03.10
50m:51.6051.60100m:1:50.0458.44200m:3:52.672:02.63400m:8:03.104:10.43
6.Benthe MastWZ&PC PurmerendNT2001047148:42.31
50m:58.0958.09100m:2:04.101:06.01200m:4:18.752:14.65400m:8:42.314:23.56
7.Annamarie ZeekantWZ&PC PurmerendNT2001049829:27.88
50m:53.2753.27100m:2:01.661:08.39200m:4:29.252:27.59400m:9:27.884:58.63


<< TOP >>
Programmanr. 5
24-11-2012 - 7:50
200m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Kenan CörüzDwt2:52.132003003572:55.89
50m:41.6941.69100m:1:27.3545.66200m:2:55.891:28.54
2.Tim CohenWZ&PC PurmerendNT2003006853:03.47
50m:41.8241.82100m:1:30.3948.57200m:3:03.471:33.08
3.Kim SchoonemanWZ&PC PurmerendNT2003010063:20.66
50m:43.8743.87100m:1:35.1351.26200m:3:20.661:45.53
4.Lisa MoerkensWZ&PC PurmerendNT2003011183:24.78
50m:44.8644.86100m:1:37.1652.30200m:3:24.781:47.62
5.Mabel FarenhorstWZ&PC PurmerendNT2003010043:27.93
50m:49.4649.46100m:1:41.8552.39200m:3:27.931:46.08
6.Barry SchotWZ&PC PurmerendNT2003003213:35.40
50m:48.9248.92100m:1:45.7056.78200m:3:35.401:49.70
7.Stanley HauWZ&PC PurmerendNT2003006553:41.11
50m:46.6646.66100m:1:45.3158.65200m:3:41.111:55.80
8.Yamilla BrinkhuijsenWZ&PC PurmerendNT2003014803:44.01
50m:51.5551.55100m:1:49.9258.37200m:3:44.011:54.09
9.Anne van MarisWZ&PC PurmerendNT2004004524:17.12
50m:55.5055.50100m:2:02.921:07.42200m:4:17.122:14.20
10.Sofia VijsmaWZ&PC PurmerendNT2003026704:18.93
50m:55.4155.41150m:3:11.492:16.08200m:4:18.931:07.44
AFGEMSimon AdamsWZ&PC PurmerendNT200400461


<< TOP >>
Programmanr. 6
24-11-2012 - 7:57
Heren, 200m wisselslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 7
24-11-2012 - 7:57
Dames, 200m wisselslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 8
24-11-2012 - 7:57
Jongens, 200m wisselslagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 9
24-11-2012 - 7:57
Meisjes, 200m wisselslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd