Nr. 1. Alle, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Min. 3, 4 en 5, Jongens Min. 4, 5 en 6
Nr. 2. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 5. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 6. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 8. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 9. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 15. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 17. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 18. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 19. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 5
Nr. 20. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Meisjes Minioren 3, 4 en 5
Nr. 21. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Minioren 4, 5 en 6


KSCM
Amersfoort, 18-11-2012


Programmanr. 1
18-11-2012 - 14:00
4 x 50m vrije slag
(2j,2m, volgorde vrij)
Meisjes Min. 3, 4 en 5, Jongens Min. 4, 5 en 6
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.VZC-E&P 1VZC-E&P2:29.132:23.37
Sanne Vonk
Daen Spoor
03
01
42.56Anouk Meurs
Vincent Crooijmans
02
01
2.AZ&PC 2 2AZ&PC 22:29.202:29.84
Thijmen Oerlemans
Louise Koelemeijer
01
02
36.85Lieke Nijmeijer
Pieter Breel
03
01
3.AZ&PC 1 1AZ&PC 12:45.062:41.83
Maaike Bassant
Marleen Hoeksma
02
02
42.13Mart Gielen
Mats van de Weerd
01
01
4.Z.V. Utrecht 1Z.V. UtrechtNT2:42.48
Sonja Arutyunova
Lisa Shi
03
02
50.35Naktal Assoussi
Anass Cherkaoui
01
01
5.De Haaien  1De Haaien2:45.422:42.62
Freek van Doorn
Daniek Hendriksen of Hendriks
03
02
42.81Midas Jager
Monica Walen
02
02
6.De Duinkikkers 1De Duinkikkers2:57.002:46.62
Tom Blankestijn
Lotte Hilhorst
02
04
40.50Femke Hoppenbrouwer
Koen van Keulen
03
01
7.Aquarijn 1AquarijnNT3:08.48
Stephanie Vos
Britt Steunenberg
04
03
58.01Hans Blankensteijn
Dóga Tutar
02
02
AFGEMZPC Watervlo 1ZPC WatervloNT


<< TOP >>
Programmanr. 2
18-11-2012 - 14:05
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Devi de GierDe Duinkikkers1:06.1120040018857.49
2.Anna de KokZPC Watervlo1:00.5720040057258.58
3.Alyssa WalenDe Haaien1:10.212005000921:02.39
4.Milou NagelhoutAZ&PC 2NT2004016401:02.83
5.Kess VahstalAZ&PC 2NT2004002521:04.96
6.Hanna LatourAZ&PC 1NT2004016581:13.96
DISGwen KuijpersVZC-E&PNT200500642SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISLiselotte MeijerVZC-E&PNT200401698SK
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 3
18-11-2012 - 14:05
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Florian van HeestAZ&PC 250.1920030062150.96FJ 1
2.Jeffrey HuynhVZC-E&P53.2720030014550.96FJ 2
3.Maxim RuitenbeekAZ&PC 154.8220030031554.36
4.Tim HaanschotenAZ&PC 255.2620030016355.22
5.Bas SamakéVZC-E&P1:01.0220040006756.51
6.Stijn van der SchaafDe HaaienNT20040058556.89
7.Tim SeisingVZC-E&P56.8020050010757.10
8.Stijn ZwartDe DuinkikkersNT20050007158.44
9.Jorrit OelderikZPC Watervlo1:03.9920030065358.46
10.Luka TammingaDe Haaien1:04.282003010651:00.08FJ 1
11.Daan HoogendoornAquarijnNT2005001131:00.08FJ 2
12.Danny Grondelle, vanZ.V. UtrechtNT2004009011:00.84
13.Auke GielenAZ&PC 11:00.392004000411:01.32
14.Wesley ShiZ.V. UtrechtNT2004004511:02.32
15.Jorick van BonAZ&PC 11:04.532003000911:03.55
DISMax BlankestijnDe DuinkikkersNT200400361SL
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISStefano BuistZ.V. UtrechtNT200301725SJ
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
DISAnders van NordenAZ&PC 1NT200400039SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 4
18-11-2012 - 14:10
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anouk MeursVZC-E&P41.8020020007042.31
2.Femke van BohemenDe HaaienNT20020150644.38
3.Dyonne StamAZ&PC 244.6720020029244.59
4.Monica WalenDe Haaien46.9920020042845.17FJ 1
5.Mariëlle DörrZPC Watervlo50.5320020119045.17FJ 2
6.Robin KuijerDe DuinkikkersNT20020140048.16
7.Linda CosseeAZ&PC 155.9820020097654.66
8.Marleen HoeksmaAZ&PC 11:06.7820020247859.76
9.Femke BosmanZPC WatervloNT20020281059.87
10.Lisanne PosZPC Watervlo1:01.342002028141:07.67
AFGEMLara RomboutDe Haaien1:11.42200202860


<< TOP >>
Programmanr. 5
18-11-2012 - 14:15
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sander CrooijmansVZC-E&P37.0320010038336.53
2.Sebastiaan van der MeerAZ&PC 240.4820010091338.36
3.Swen van ElterenAquarijn40.9420010333140.64
4.Rijk DragstraAZ&PC 246.9020010247342.19
5.Stanley HuynhVZC-E&P43.2320010125342.81
6.Rik UijlenhoetVZC-E&P48.4420010159144.88
7.Querijn HensenDe Duinkikkers45.5620010212146.80
8.Mart GielenAZ&PC 149.5320010096547.48
9.Jarmo ten BroekAZ&PC 148.7020010008548.70
10.Max KarelsenDe Duinkikkers55.3820010222749.20
11.Jasper de GierDe Duinkikkers49.6820010079351.26
12.Isaac GielissenZ.V. UtrechtNT20010337955.31
AFGEMAhmet UstaZ.V. Utrecht45.48200101381


<< TOP >>
Programmanr. 6
18-11-2012 - 14:20
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Lieke NijmeijerAZ&PC 21:24.362003001241:24.1240.171:24.12
2.Annemiek HuijsmansVZC-E&P1:25.222003000281:24.8240.451:24.82
3.Ymke DragstraAZ&PC 11:39.022003009301:30.5742.671:30.57
4.Ilse SchoenmakerZPC Watervlo1:42.042003014701:31.2345.581:31.23
5.Femke HoppenbrouwerDe DuinkikkersNT2003011241:35.0742.891:35.07
6.Sanne VonkVZC-E&P1:40.192003018481:35.1742.591:35.17
7.Emma de MosZPC Watervlo1:50.942003013381:38.9246.541:38.92
8.Roos ZwartDe DuinkikkersNT2003013301:39.2246.831:39.22
9.Noa SteenpoorteAZ&PC 1NT2003018821:42.8646.861:42.86
10.Abigail KetnerVZC-E&P1:45.712003005761:43.8647.081:43.86
11.Anne-Fleur OpdamVZC-E&P1:48.772003016121:44.8248.381:44.82
12.Anna OelenZPC WatervloNT2003014681:50.5251.031:50.52
13.Sonja ArutyunovaZ.V. UtrechtNT2003015841:56.8253.461:56.82
14.Roos van der KieftAZ&PC 1NT2003018802:00.0055.512:00.00


<< TOP >>
Programmanr. 7
18-11-2012 - 14:20
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Daniël RykovAZ&PC 21:20.612002004471:18.1537.071:18.15
2.Anthony HuynhVZC-E&P1:20.302002006051:18.6936.741:18.69
3.Nick van de VeldeAquarijn1:20.972002020351:19.6437.671:19.64
4.Kaspar van den HoogenAZ&PC 11:23.912002012251:20.4238.761:20.42
5.Delano van den BoschAquarijn1:22.722002002371:21.6839.111:21.68
6.Floyd de MönninkAZ&PC 21:24.612002001431:23.8238.651:23.82
7.Bob BroezeDe Duinkikkers1:23.042002000731:26.4839.601:26.48
8.Benjamin LotfolahianAZ&PC 21:29.492002003311:26.6840.641:26.68
9.Danny SeisingVZC-E&P1:28.312002000811:28.1143.891:28.11
10.Kirill HrabcunsZ.V. Utrecht1:30.682002012211:28.1241.471:28.12
11.Tom BlankestijnDe Duinkikkers1:36.002002011851:29.4041.971:29.40
12.Bas HilhorstDe Duinkikkers1:41.402002018231:30.2342.801:30.23
13.Ben de KokZPC Watervlo1:32.652002008811:35.4844.231:35.48
14.Midas JagerDe HaaienNT2002029831:37.4645.931:37.46
15.Amin BouhtalaZ.V. Utrecht1:38.162002012191:41.4048.841:41.40
16.Peter TuenterDe Duinkikkers1:55.102002014451:41.4246.441:41.42
17.Jelmer WitsenboerZ.V. Utrecht1:49.012002022231:45.7051.411:45.70
18.Loutfi MahdadZ.V. UtrechtNT2002024791:46.6547.241:46.65
19.Ilyas HourryZ.V. Utrecht1:52.542002023892:05.9457.672:05.94
20.Karel van WijkDe HaaienNT2002029852:16.761:03.322:16.76


<< TOP >>
Programmanr. 8
18-11-2012 - 14:30
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Devi de GierDe Duinkikkers1:01.3320040018859.40
2.Milou NagelhoutAZ&PC 2NT2004016401:02.40
3.Lotte HilhorstDe DuinkikkersNT2004009741:03.78
4.Kess VahstalAZ&PC 2NT2004002521:03.94
5.Alyssa WalenDe Haaien1:06.672005000921:06.77
6.Gwen KuijpersVZC-E&PNT2005006421:08.63
7.Stephanie VosAquarijnNT2004010161:09.20
8.Liselotte MeijerVZC-E&PNT2004016981:15.49
DISAnna de KokZPC Watervlo1:04.24200400572RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISHanna LatourAZ&PC 1NT200401658
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


<< TOP >>
Programmanr. 9
18-11-2012 - 14:35
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Florian van HeestAZ&PC 249.1920030062145.80
2.Jeffrey HuynhVZC-E&P50.8520030014549.81
3.Freek van DoornDe Haaien48.1520030016549.84
4.Stijn van der SchaafDe HaaienNT20040058552.07
5.Niels TripZPC Watervlo52.3320030113553.24FJ 1
6.Auke GielenAZ&PC 157.0120040004153.24FJ 2
7.Bas SamakéVZC-E&P51.8020040006755.46
8.Maxim RuitenbeekAZ&PC 11:02.3420030031557.47
9.Jorick van BonAZ&PC 159.632003000911:00.40
10.Stijn ZwartDe DuinkikkersNT2005000711:00.51
11.Danny Grondelle, vanZ.V. UtrechtNT2004009011:01.55
12.Anders van NordenAZ&PC 1NT2004000391:01.92
13.Bart van SteltenDe HaaienNT2003020231:03.16
14.Daan HoogendoornAquarijnNT2005001131:04.48
15.Tim SeisingVZC-E&P1:04.612005001071:05.19
16.Max BlankestijnDe DuinkikkersNT2004003611:11.98
17.Wesley ShiZ.V. UtrechtNT2004004511:12.20
DISLuka TammingaDe HaaienNT200301065RF
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISStefano BuistZ.V. UtrechtNT200301725RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISTim HaanschotenAZ&PC 246.74200300163RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 10
18-11-2012 - 14:35
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Lindsey de HardeVZC-E&P1:30.282002000981:25.691:25.69
2.Dyonne StamAZ&PC 21:32.872002002921:31.761:31.76
3.Femke van BohemenDe HaaienNT2002015061:34.511:34.51
4.Mariëlle DörrZPC Watervlo1:37.192002011901:36.641:36.64
5.Lisa ShiZ.V. Utrecht1:44.642002009361:37.071:37.07
6.Robin KuijerDe DuinkikkersNT2002014001:38.371:38.37
7.Djelo GuddeAZ&PC 21:41.852002004021:39.061:39.06
8.Dóga TutarAquarijn1:48.452002012051:41.381:41.38
9.Daniek Hendriksen of HendriksDe Haaien1:55.312002003601:44.921:44.92
10.Maaike BassantAZ&PC 11:47.042002012141:46.451:46.45
11.Emma BatenburgDe Duinkikkers1:59.342002028761:48.581:48.58
12.Romée HeijnenZPC Watervlo1:56.252002026801:51.641:51.64
13.Femke BosmanZPC WatervloNT2002028101:52.291:52.29
14.Bo MellesAZ&PC 1NT2002039101:58.141:58.14
15.Zizi ZwiersDe Duinkikkers2:08.542002021562:00.132:00.13
DISInge MercyDe HaaienNT200202146VE/VC
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
DISFleur ZwartDe DuinkikkersNT200202996VB
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGEMLara RomboutDe HaaienNT200202860


<< TOP >>
Programmanr. 11
18-11-2012 - 14:45
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Sander CrooijmansVZC-E&P1:19.802001003831:19.061:19.06
2.Vincent CrooijmansVZC-E&P1:22.732001003811:20.531:20.53
3.Sebastiaan van der MeerAZ&PC 21:28.162001009131:21.881:21.88
4.Rijk DragstraAZ&PC 21:36.332001024731:29.391:29.39
5.Koen van KeulenDe Duinkikkers1:35.542001003791:31.901:31.90
6.Rick HaanschotenAZ&PC 11:33.962001002911:34.941:34.94
7.Rik UijlenhoetVZC-E&P1:37.872001015911:35.161:35.16
8.Jasper de GierDe Duinkikkers1:39.502001007931:36.621:36.62
9.Max KarelsenDe DuinkikkersNT2001022271:42.761:42.76
10.Jarmo ten BroekAZ&PC 11:38.362001000851:43.401:43.40
11.Isaac GielissenZ.V. UtrechtNT2001033791:55.291:55.29
DISVincent WolfsZPC WatervloNT200103653SL
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
AFGEMAhmet UstaZ.V. Utrecht1:47.43200101381


<< TOP >>
Programmanr. 12
18-11-2012 - 14:50
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Maaike IssardAZ&PC 245.0720030002247.17
2.Annemiek HuijsmansVZC-E&P50.6820030002848.44
3.Ilse SchoenmakerZPC Watervlo53.2820030147054.08
4.Britt SteunenbergAquarijnNT20030258854.40
5.Emma de MosZPC Watervlo53.4720030133854.99
6.Sonja ArutyunovaZ.V. Utrecht54.6120030158455.81
7.Roos ZwartDe Duinkikkers54.5520030133056.66FJ 1
8.Anne-Fleur OpdamVZC-E&P57.5020030161256.66FJ 2
9.Roos van der KieftAZ&PC 157.7620030188056.73
10.Noa SteenpoorteAZ&PC 158.8820030188257.97
11.Abigail KetnerVZC-E&P1:02.722003005761:00.17
12.Anna OelenZPC Watervlo59.452003014681:00.48


<< TOP >>
Programmanr. 13
18-11-2012 - 14:55
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anthony HuynhVZC-E&P49.5220020060548.41
2.Danny SeisingVZC-E&P50.0020020008148.47
3.Bob BroezeDe Duinkikkers50.3520020007349.30
4.Ben de KokZPC Watervlo50.5220020088149.60FJ 1
5.Kirill HrabcunsZ.V. Utrecht48.1720020122149.60FJ 2
6.Benjamin LotfolahianAZ&PC 251.7720020033150.23
7.Floyd de MönninkAZ&PC 253.6720020014351.64
8.Kaspar van den HoogenAZ&PC 152.9420020122553.16
9.Bas HilhorstDe Duinkikkers55.8120020182354.88
10.Jelmer WitsenboerZ.V. Utrecht55.1820020222356.72
11.Amin BouhtalaZ.V. Utrecht54.8120020121959.03
12.Loutfi MahdadZ.V. Utrecht58.4220020247959.23
13.Hans BlankensteijnAquarijn56.982002001591:00.38
14.Peter TuenterDe Duinkikkers58.102002014451:01.67
15.Ilyas HourryZ.V. Utrecht1:01.282002023891:05.94
DISKarel van WijkDe Haaien1:10.20200202985SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 14
18-11-2012 - 14:55
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anna de KokZPC Watervlo54.2720040057254.33
2.Lotte HilhorstDe Duinkikkers55.6720040097456.47
3.Milou NagelhoutAZ&PC 2NT20040164056.60
4.Devi de GierDe Duinkikkers56.9220040018856.99
5.Stephanie VosAquarijn59.3420040101657.32
6.Kess VahstalAZ&PC 258.3020040025257.47
7.Alyssa WalenDe Haaien58.9620050009258.91
8.Liselotte MeijerVZC-E&PNT2004016981:12.50
9.Gwen KuijpersVZC-E&PNT2005006421:18.13
10.Hanna LatourAZ&PC 1NT2004016581:22.71


<< TOP >>
Programmanr. 15
18-11-2012 - 15:00
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Florian van HeestAZ&PC 237.7720030062138.47
2.Jeffrey HuynhVZC-E&P41.6720030014540.29
3.Tim HaanschotenAZ&PC 241.2020030016344.28
4.Auke GielenAZ&PC 145.2720040004145.19
5.Bas SamakéVZC-E&P51.1420040006747.12
6.Stijn van der SchaafDe HaaienNT20040058547.76
7.Niels TripZPC WatervloNT20030113548.32
8.Maxim RuitenbeekAZ&PC 147.4820030031548.34
9.Stijn ZwartDe Duinkikkers50.8220050007150.80
10.Daan HoogendoornAquarijnNT20050011351.33
11.Jorick van BonAZ&PC 150.3120030009151.47
12.Anders van NordenAZ&PC 152.1620040003952.63
13.Stefano BuistZ.V. Utrecht1:00.1820030172553.67
14.Bart van SteltenDe Haaien55.9520030202354.95
15.Tim SeisingVZC-E&P53.8820050010755.23
16.Wesley ShiZ.V. Utrecht55.5820040045157.83
17.Max BlankestijnDe Duinkikkers55.272004003611:00.37
18.Danny Grondelle, vanZ.V. UtrechtNT2004009011:08.81


<< TOP >>
Programmanr. 16
18-11-2012 - 15:05
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Lindsey de HardeVZC-E&P1:15.172002000981:13.7734.651:13.77
2.Dyonne StamAZ&PC 21:19.502002002921:18.3337.161:18.33
3.Lotte HosperZPC Watervlo1:26.622002014141:20.0438.551:20.04
4.Lisa ShiZ.V. Utrecht1:27.332002009361:28.3743.001:28.37
5.Robin KuijerDe Duinkikkers1:30.812002014001:29.971:29.97
6.Linda CosseeAZ&PC 11:31.962002009761:30.0644.951:30.06
7.Dóga TutarAquarijn1:39.302002012051:31.1741.741:31.17
8.Emma BatenburgDe Duinkikkers1:44.252002028761:41.2246.711:41.22
9.Femke BosmanZPC WatervloNT2002028101:42.7749.201:42.77
10.Lisanne PosZPC Watervlo1:46.752002028141:43.4448.311:43.44
11.Romée HeijnenZPC Watervlo1:43.292002026801:45.661:45.66
12.Bo MellesAZ&PC 1NT2002039101:47.0149.371:47.01
13.Zizi ZwiersDe Duinkikkers1:56.592002021561:47.3348.081:47.33
14.Fleur ZwartDe DuinkikkersNT2002029961:48.9551.211:48.95
15.Inge MercyDe Haaien2:08.272002021462:14.441:01.622:14.44


<< TOP >>
Programmanr. 17
18-11-2012 - 15:10
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Sander CrooijmansVZC-E&P1:06.342001003831:06.7532.041:06.75
2.Daen SpoorVZC-E&P1:15.862001011171:14.0335.661:14.03
3.Sebastiaan van der MeerAZ&PC 21:16.312001009131:14.3735.831:14.37
4.Swen van ElterenAquarijn1:17.002001033311:17.2637.151:17.26
5.Pieter BreelAZ&PC 21:19.742001014751:17.4736.031:17.47
6.Koen van KeulenDe Duinkikkers1:19.172001003791:19.1937.691:19.19
7.Stanley HuynhVZC-E&P1:18.982001012531:20.3438.081:20.34
8.Thijmen OerlemansAZ&PC 21:22.812001036771:22.1438.921:22.14
9.Mats van de WeerdAZ&PC 11:25.042001016491:22.4338.441:22.43
10.Querijn HensenDe Duinkikkers1:23.372001021211:23.4739.341:23.47
11.Naktal AssoussiZ.V. Utrecht1:19.612001030111:23.5239.571:23.52
12.Rick HaanschotenAZ&PC 11:26.052001002911:27.2342.591:27.23
13.Anass CherkaouiZ.V. Utrecht1:25.722001018571:28.2241.331:28.22
14.Vincent WolfsZPC WatervloNT2001036531:39.6346.051:39.63
15.Isaac GielissenZ.V. Utrecht1:44.572001033791:54.1352.911:54.13
AFGEMDaniël OverwijkZPC Watervlo1:44.15200102081


<< TOP >>
Programmanr. 18
18-11-2012 - 15:15
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Maaike IssardAZ&PC 21:28.862003000221:29.881:29.88
2.Annemiek HuijsmansVZC-E&P1:38.752003000281:41.811:41.81
3.Ymke DragstraAZ&PC 11:56.002003009301:50.041:50.04
4.Noa SteenpoorteAZ&PC 1NT2003018821:53.911:53.91
5.Abigail KetnerVZC-E&P1:57.572003005762:05.432:05.43
6.Roos van der KieftAZ&PC 1NT2003018802:05.752:05.75
7.Anna OelenZPC WatervloNT2003014682:11.402:11.40
DISEmma de MosZPC Watervlo1:55.49200301338VB
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGEMFemke HoppenbrouwerDe DuinkikkersNT200301124


<< TOP >>
Programmanr. 19
18-11-2012 - 15:20
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Daniël RykovAZ&PC 21:35.192002004471:32.421:32.42
2.Delano van den BoschAquarijn1:34.982002002371:32.721:32.72
3.Anthony HuynhVZC-E&P1:35.622002006051:32.941:32.94
4.Kirill HrabcunsZ.V. Utrecht1:38.762002012211:33.641:33.64
5.Nick van de VeldeAquarijn1:38.042002020351:35.001:35.00
6.Floyd de MönninkAZ&PC 21:34.722002001431:37.381:37.38
7.Danny SeisingVZC-E&P1:38.732002000811:37.571:37.57
8.Kaspar van den HoogenAZ&PC 11:37.122002012251:38.091:38.09
9.Benjamin LotfolahianAZ&PC 21:43.782002003311:38.911:38.91
10.Tom BlankestijnDe Duinkikkers1:51.842002011851:41.591:41.59
11.Bob BroezeDe Duinkikkers1:39.172002000731:43.531:43.53
12.Ben de KokZPC Watervlo1:47.452002008811:44.711:44.71
13.Jelmer WitsenboerZ.V. UtrechtNT2002022232:01.892:01.89
14.Loutfi MahdadZ.V. Utrecht2:12.762002024792:04.732:04.73
15.Ilyas HourryZ.V. Utrecht2:10.632002023892:13.162:13.16
DISPeter TuenterDe Duinkikkers2:13.31200201445VB
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGEMAmin BouhtalaZ.V. Utrecht1:46.03200201219


<< TOP >>
Programmanr. 20
18-11-2012 - 15:25
Meisjes, 4 x 50m wisselslagMeisjes Minioren 3, 4 en 5
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.AZ&PC 2 2AZ&PC 22:56.192:51.78
Djelo Gudde
Louise Koelemeijer
02
02
43.28Maaike Issard
Lieke Nijmeijer
03
03
2.ZPC Watervlo 1ZPC Watervlo3:10.863:02.79
Ilse Schoenmaker
Lotte Hosper
03
02
47.97Mariëlle Dörr
Romée Heijnen
02
02
3.VZC-E&P 1VZC-E&P3:05.643:03.91
Anouk Meurs
Anne-Fleur Opdam
02
03
43.41Lindsey de Harde
Sanne Vonk
02
03
4.De Haaien  1De Haaien3:20.343:16.18
Femke van Bohemen
Inge Mercy
02
02
44.04Monica Walen
Daniek Hendriksen of Hendriks
02
02
5.AZ&PC 1 1AZ&PC 13:24.113:21.18
Marleen Hoeksma
Maaike Bassant
02
02
47.46Linda Cossee
Ymke Dragstra
02
03
6.De Duinkikkers 1De Duinkikkers3:41.013:22.24
Emma Batenburg
Fleur Zwart
02
02
51.28Roos Zwart
Zizi Zwiers
03
02


<< TOP >>
Programmanr. 21
18-11-2012 - 15:30
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Minioren 4, 5 en 6
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.AZ&PC 2 2AZ&PC 22:43.542:40.01
Rijk Dragstra
Pieter Breel
01
01
40.15Daniël Rykov
Thijmen Oerlemans
02
01
2.De Duinkikkers 1De Duinkikkers2:58.072:59.56
Jasper de Gier
Max Karelsen
01
01
45.02Querijn Hensen
Bas Hilhorst
01
02
3.Aquarijn 1Aquarijn3:02.923:01.35
Nick van de Velde
Delano van den Bosch
02
02
44.45Swen van Elteren
Hans Blankensteijn
01
02
4.AZ&PC 1 1AZ&PC 13:02.553:04.30
Mart Gielen
Rick Haanschoten
01
01
45.87Jarmo ten Broek
Mats van de Weerd
01
01
5.Z.V. Utrecht 1Z.V. Utrecht2:53.743:04.62
Kirill Hrabcuns
Naktal Assoussi
02
01
42.99Amin Bouhtala
Anass Cherkaoui
02
01
6.De Haaien  1De HaaienNT3:37.30
Midas Jager
Luka Tamminga
02
03
51.11Freek van Doorn
Bart van Stelten
03
03
DISVZC-E&P 1VZC-E&P2:43.95AE
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd., Derde zwemmer AE
Rik Uijlenhoet
Daen Spoor
01
01
40.41Vincent Crooijmans
Stanley Huynh
01
01
AFGEMZPC Watervlo 1ZPC WatervloNT