Nr. 1. Meisjes, 400m wisselslag  Junioren 1,2,3
Nr. 2. Dames, 400m wisselslag  Jeugd 1,2 en senioren
Nr. 3. Jongens, 400m wisselslag  Junioren 1,2,3,4
Nr. 4. Heren, 400m wisselslag  Jeugd 1,2 en senioren
Nr. 5. Meisjes, 200m rugslag  Junioren 1,2,3
Nr. 6. Dames, 200m rugslag  Jeugd 1,2 en senioren
Nr. 7. Jongens, 200m rugslag  Junioren 1,2,3,4
Nr. 8. Heren, 200m rugslag  Jeugd 1,2 en senioren
Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag  Junioren 1,2,3
Nr. 10. Dames, 200m schoolslag  Jeugd 1,2 en senioren
Nr. 11. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 1,2,3,4
Nr. 12. Heren, 200m schoolslag  Jeugd 1,2 en senioren
Nr. 13. Meisjes, 400m vrije slag  Junioren 1,2,3
Nr. 14. Dames, 400m vrije slag  Jeugd 1,2 en senioren
Nr. 15. Jongens, 400m vrije slag  Junioren 1,2,3,4
Nr. 16. Heren, 400m vrije slag  Jeugd 1,2 en senioren
Nr. 17. Meisjes, 200m vlinderslag  Junioren 1,2,3
Nr. 18. Dames, 200m vlinderslag  Jeugd 1,2 en senioren
Nr. 19. Jongens, 200m vlinderslag  Junioren 1,2,3,4
Nr. 20. Heren, 200m vlinderslag  Jeugd 1,2 en senioren
Nr. 21. Meisjes, 200m wisselslag  Junioren 1,2,3
Nr. 22. Dames, 200m wisselslag  Jeugd 1,2 en senioren
Nr. 23. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 1,2,3,4
Nr. 24. Heren, 200m wisselslag  Jeugd 1,2 en senioren
Nr. 25. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 1,2,3
Nr. 26. Dames, 200m vrije slag  Jeugd 1,2 en senioren
Nr. 27. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 1,2,3,4
Nr. 28. Heren, 200m vrije slag  Jeugd 1,2 en senioren


A1
Zeist, 17-11-2012


Programmanr. 1
17-11-2012 - 17:00
Meisjes, 400m wisselslagJunioren 1,2,3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Melissa BaarsAquarijn5:38.401999003765:26.89
50m:
100m:
33.69
1:14.03
33.69
40.34
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:26.89
2.Milya van WeverwijkDe Fuut6:39.231999029906:26.24
50m:
100m:
40.46
1:31.49
40.46
51.03
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:26.24
AFGEMMendy KooDe Haaien6:50.02199905904


<< TOP >>
Programmanr. 2
17-11-2012 - 17:10
Dames, 400m wisselslagJeugd 1,2 en senioren
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Aranka SchoutenDe Fuut5:30.161995037425:25.96
50m:
100m:
34.78
1:16.05
34.78
41.27
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:25.96
2.Anne DuijstDe Amer5:55.841989010305:48.61
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:48.61
3.Vivian de KokDe Haaien7:07.071998018526:33.77
50m:
100m:
41.26
1:33.42
41.26
52.16
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:33.77


<< TOP >>
Programmanr. 3
17-11-2012 - 17:15
Jongens, 400m wisselslagJunioren 1,2,3,4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Theo ArpAz&Pc5:36.711997018695:18.66
50m:
100m:
32.69
1:13.64
32.69
40.95
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:18.66
2.Jelle BlankestijnDe Duinkikkers5:48.881998037375:33.62
50m:
100m:
37.45
1:21.38
37.45
43.93
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:33.62
3.Joshua VerkuilAquarijn6:07.811997008595:57.91
50m:
100m:
38.44
1:28.62
38.44
50.18
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:57.91


<< TOP >>
Programmanr. 4
17-11-2012 - 17:25
Heren, 400m wisselslagJeugd 1,2 en senioren
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Josha van den ElzenAz&Pc5:04.251996024234:55.92
50m:
100m:
31.09
1:07.16
31.09
36.07
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:55.92
2.Gerrit Klaas van der VaartDe Haaien5:29.701980015515:33.62
50m:
100m:
32.71
1:12.16
32.71
39.45
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:33.62


<< TOP >>
Programmanr. 5
17-11-2012 - 17:30
Meisjes, 200m rugslagJunioren 1,2,3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Myrthe BeijenGoSwim2:36.632000023502:39.8036.961:16.402:39.80
2.Maartje StoofDe Fuut2:52.771999036962:56.3341.421:26.682:56.33
3.Michelle MiltenburgDe Fuut3:06.952000002243:00.7542.181:27.893:00.75
4.Mijke BergkotteDe Zwoer3:09.031999034343:02.3442.961:29.093:02.34
5.Tara HazeGoSwim3:06.002000028923:04.2542.851:30.653:04.25
AFGEMMendy KooDe Haaien3:11.86199905904


<< TOP >>
Programmanr. 6
17-11-2012 - 17:40
Dames, 200m rugslagJeugd 1,2 en senioren
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Jamilla van VeenOne Team Swimming2:23.701996031922:25.2633.391:09.912:25.26
2.Linda KampermanAquarijn2:36.611996012382:30.4635.831:14.122:30.46
3.Sigrid DoggerDe Zwoer2:29.801992004522:30.7035.241:12.992:30.70
4.Ilse van den WijngaardOne Team Swimming2:29.601989047362:35.6436.331:15.492:35.64
5.Cynthia SiebrandDe Haaien2:38.231996018282:38.4236.441:16.512:38.42
6.Nicole van ZuilenDe Amer2:46.621995054282:47.4739.381:22.042:47.47


<< TOP >>
Programmanr. 7
17-11-2012 - 17:45
Jongens, 200m rugslagJunioren 1,2,3,4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Duncan de VosAquarijn2:33.191997031772:32.6935.851:15.122:32.69
2.Tyrese WilsonDe Fuut2:40.642000002232:41.0138.141:18.992:41.01
3.Menno BasZwemclub Zeist2:58.281999029472:50.4641.041:24.442:50.46
4.Bram SmitsDe Amer2:57.091998047672:52.4441.821:26.042:52.44
5.Arjan RoozeDe Fuut2:55.251998025532:54.2840.011:23.952:54.28
6.Maarten van VlietOne Team Swimming3:10.591999041173:03.1845.101:31.873:03.18
AFGEMMichael den OudstenAquarijn2:42.45199703181


<< TOP >>
Programmanr. 8
17-11-2012 - 17:55
Heren, 200m rugslagJeugd 1,2 en senioren
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Efrim van BarneveldZwemclub Zeist2:34.901996052512:29.5235.111:13.032:29.52
2.Michiel van VlietOne Team Swimming2:26.911995038752:30.6634.301:11.662:30.66
3.Rick SmitDe Fuut2:30.781996015212:31.9933.741:11.472:31.99


<< TOP >>
Programmanr. 9
17-11-2012 - 17:55
Meisjes, 200m schoolslagJunioren 1,2,3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Claudia SchoutenGoSwim2:58.962000008122:57.4239.041:24.202:57.42
2.Quinty JansenGoSwim3:09.152000008103:07.3443.111:30.803:07.34
3.Riemke BosmaAz&Pc3:14.361999022023:10.8144.331:32.843:10.81
4.Louisa ShiZ.V. Utrecht3:22.391999049703:18.3246.111:37.023:18.32
5.Michelle BartenAquarijn3:22.351999037243:18.5546.271:37.003:18.55
6.Merve OzdemirGoSwim3:21.091999033803:22.5645.701:36.553:22.56


<< TOP >>
Programmanr. 10
17-11-2012 - 18:05
Dames, 200m schoolslagJeugd 1,2 en senioren
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Karlijn VeldhuizenDe Haaien3:16.321997002243:13.6344.481:33.843:13.63
2.Amber LauwersZwemclub Zeist3:31.791995049263:16.7544.441:35.323:16.75
3.Simone GroenewegenDe Amer3:23.961995060303:23.7145.201:36.283:23.71
4.Naomi StamDe Amer3:29.411998046803:29.4245.171:37.773:29.42
5.Vivian de KokDe Haaien4:07.361998018523:38.8849.331:45.723:38.88
AFGEMSarai LeanderDe Haaien3:21.14199700798


<< TOP >>
Programmanr. 11
17-11-2012 - 18:10
Jongens, 200m schoolslagJunioren 1,2,3,4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Friso StolkDe Fuut2:55.981998014172:54.7540.121:25.922:54.75
2.Jeffrey HahnZwemclub Zeist2:58.081998024892:55.6840.771:26.702:55.68
3.Jelle SchoutenGoSwim3:07.281997039692:57.7440.261:26.012:57.74
4.Olivier JansDe Fuut3:15.522000018153:08.8543.611:32.823:08.85
5.Ruben de BruinZwemclub Zeist3:13.101998040573:10.0443.591:33.163:10.04
6.Menno BasZwemclub Zeist3:13.211999029473:21.2445.141:36.493:21.24


<< TOP >>
Programmanr. 12
17-11-2012 - 18:20
Heren, 200m schoolslagJeugd 1,2 en senioren
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Arn van LondenDe Fuut2:41.441991044972:44.4237.641:19.062:44.42
2.Sjoerd MurkAquarijn2:46.561995009672:46.7537.281:19.552:46.75
3.Gerrit Klaas van der VaartDe Haaien2:51.501980015512:52.9838.661:22.542:52.98
4.Emiel SlobOne Team Swimming2:58.891996051772:58.3639.671:24.222:58.36
DISEfrim van BarneveldZwemclub Zeist3:24.03199605251SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 13
17-11-2012 - 18:25
Meisjes, 400m vrije slagJunioren 1,2,3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Saskia PietersenGoSwim5:19.982001015805:09.23
50m:
100m:
32.58
1:10.66
32.58
38.08
150m:
200m:

2:30.45
250m:
300m:
350m:
400m:

5:09.23
2.Jessica BaarsAquarijn5:43.232001019665:38.07
50m:
100m:
36.78
1:17.81
36.78
41.03
150m:
200m:

2:41.99
250m:
300m:
350m:
400m:

5:38.07
3.Deborah VisserDe Duinkikkers7:21.162001026666:52.80
50m:
100m:
43.46
1:34.70
43.46
51.24
150m:
200m:

3:24.57
250m:
300m:
350m:
400m:

6:52.80
AFGEMShania Wijk vanDe Fuut5:48.35200000968


<< TOP >>
Programmanr. 14
17-11-2012 - 18:30
Dames, 400m vrije slagJeugd 1,2 en senioren
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Linda KampermanAquarijn4:41.301996012384:39.25
50m:
100m:
32.02
1:06.39
32.02
34.37
150m:
200m:

2:16.90
250m:
300m:
350m:
400m:

4:39.25
2.Kayleigh BrouwersGoSwim4:44.471996034724:46.40
50m:
100m:
31.55
1:06.73
31.55
35.18
150m:
200m:

2:18.48
250m:
300m:
350m:
400m:

4:46.40
3.Courtney van HuizenAquarijn5:03.991996016864:51.91
50m:
100m:
31.83
1:07.43
31.83
35.60
150m:
200m:

2:20.92
250m:
300m:
350m:
400m:

4:51.91
4.Sabine LinaOne Team Swimming5:24.811989026804:55.69
50m:
100m:
31.30
1:06.72
31.30
35.42
150m:
200m:

2:21.39
250m:
300m:
350m:
400m:

4:55.69
5.Sophie BrouwerAz&Pc4:59.721998021344:58.16
50m:
100m:
33.34
1:10.62
33.34
37.28
150m:
200m:

2:27.31
250m:
300m:
350m:
400m:

4:58.16
6.Sigrid DoggerDe Zwoer5:06.151992004524:58.34
50m:
100m:
34.78
1:12.06
34.78
37.28
150m:
200m:

2:27.25
250m:
300m:
350m:
400m:

4:58.34
7.Esmee MorelAz&Pc5:26.321998023565:29.34
50m:
100m:
36.16
1:17.30
36.16
41.14
150m:
200m:

2:41.15
250m:
300m:
350m:
400m:

5:29.34
8.Vivian de KokDe Haaien5:27.591998018525:45.76
50m:
100m:
38.91
1:22.92
38.91
44.01
150m:
200m:

2:52.28
250m:
300m:
350m:
400m:

5:45.76


<< TOP >>
Programmanr. 15
17-11-2012 - 18:45
Jongens, 400m vrije slagJunioren 1,2,3,4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Stijn AvezaatOne Team Swimming4:22.981997007294:17.18
50m:
100m:
28.79
1:00.46
28.79
31.67
150m:
200m:

2:06.87
250m:
300m:
350m:
400m:

4:17.18
2.Martijn KornetOne Team Swimming4:26.881997002314:21.55
50m:
100m:
29.00
1:01.42
29.00
32.42
150m:
200m:

2:07.58
250m:
300m:
350m:
400m:

4:21.55
3.Jelle BlankestijnDe Duinkikkers5:26.301998037375:01.32
50m:
100m:
34.04
1:11.76
34.04
37.72
150m:
200m:

2:28.16
250m:
300m:
350m:
400m:

5:01.32
4.Joshua VerkuilAquarijn5:17.401997008595:11.84
50m:
100m:
33.68
1:12.33
33.68
38.65
150m:
200m:

2:33.06
250m:
300m:
350m:
400m:

5:11.84
5.Bas GiezemanZwemclub Zeist5:25.901997022855:15.97
50m:
100m:
34.27
1:13.26
34.27
38.99
150m:
200m:

2:33.94
250m:
300m:
350m:
400m:

5:15.97
AFGEMBalder HazeGoSwim5:27.85199802449


<< TOP >>
Programmanr. 16
17-11-2012 - 18:55
Heren, 400m vrije slagJeugd 1,2 en senioren
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Daniël BuijsAz&Pc4:34.081996001834:16.17
50m:
100m:
28.80
1:01.80
28.80
33.00
150m:
200m:

2:07.89
250m:
300m:
350m:
400m:

4:16.17
2.Auke KoopsDe Zwoer4:26.781995024554:25.47
50m:
100m:
29.86
1:03.47
29.86
33.61
150m:
200m:

2:11.63
250m:
300m:
350m:
400m:

4:25.47
3.Matthijs MulderDe Zwoer4:42.531995025974:40.99
50m:
100m:
31.12
1:06.13
31.12
35.01
150m:
200m:

2:18.29
250m:
300m:
350m:
400m:

4:40.99
4.Dick KampmanDe Amer5:10.571988017894:57.10
50m:
100m:
32.15
1:08.28
32.15
36.13
150m:
200m:

2:24.21
250m:
300m:
350m:
400m:

4:57.10
5.Gerrit Klaas van der VaartDe Haaien5:04.681980015515:06.54
50m:
100m:
33.48
1:11.67
33.48
38.19
150m:
200m:

2:30.20
250m:
300m:
350m:
400m:

5:06.54
NGSven DoggerDe Zwoer4:15.58199600617


<< TOP >>
Programmanr. 17
17-11-2012 - 19:00
Meisjes, 200m vlinderslagJunioren 1,2,3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
<< TOP >>
Programmanr. 18
17-11-2012 - 19:00
Dames, 200m vlinderslagJeugd 1,2 en senioren
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Elles BeckerZwemclub Zeist2:36.911996006282:33.9734.121:13.552:33.97
2.Aranka SchoutenDe Fuut2:42.071995037422:46.9137.021:20.722:46.91
3.Sybel van HelmDe Fuut3:33.711998032703:39.8344.201:40.973:39.83
AFGEMMarieke van der MeulenZPC Watervlo3:23.80199803078


<< TOP >>
Programmanr. 19
17-11-2012 - 19:05
Jongens, 200m vlinderslagJunioren 1,2,3,4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Tyrese WilsonDe Fuut3:04.212000002232:51.7237.761:20.452:51.72
2.Samet BozkurtZ.V. Utrecht3:11.072000010712:56.8037.401:22.642:56.80
3.Maarten van VlietOne Team Swimming3:44.381999041173:32.4146.441:40.913:32.41


<< TOP >>
Programmanr. 20
17-11-2012 - 19:10
Heren, 200m vlinderslagJeugd 1,2 en senioren
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
<< TOP >>
Programmanr. 21
17-11-2012 - 19:10
Meisjes, 200m wisselslagJunioren 1,2,3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Myrthe BeijenGoSwim2:37.092000023502:38.1134.042:38.11
2.Quinty JansenGoSwim2:53.602000008102:50.0140.632:50.01
3.Riemke BosmaAz&Pc2:51.651999022022:50.7136.992:50.71
4.Merve OzdemirGoSwim2:56.911999033802:51.6537.252:51.65
5.Michelle BartenAquarijn3:03.181999037242:54.6239.002:54.62
6.Michelle MiltenburgDe Fuut3:00.052000002242:58.0039.732:58.00
7.Maartje StoofDe Fuut3:19.351999036963:01.8346.703:01.83
8.Louisa ShiZ.V. Utrecht3:12.311999049703:02.7146.053:02.71
9.Yasmina BouhtalaZ.V. Utrecht3:24.272001030183:13.8745.323:13.87
10.Veerle van MunsterOne Team Swimming3:20.082001026323:22.1446.603:22.14
11.Deborah VisserDe Duinkikkers3:42.912001026663:45.2352.763:45.23
AFGEMMendy KooDe Haaien3:10.02199905904
AFGEMManon HerberDe Fuut3:22.16200004172


<< TOP >>
Programmanr. 22
17-11-2012 - 19:25
Dames, 200m wisselslagJeugd 1,2 en senioren
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Cynthia SiebrandDe Haaien2:49.041996018282:35.5331.772:35.53
2.Lieke RemmitsOne Team Swimming2:38.671998018802:38.5232.742:38.52
3.Courtney van HuizenAquarijn2:43.211996016862:43.5835.582:43.58
4.Esmee MorelAz&Pc2:53.121998023562:53.8236.732:53.82
5.Amber LauwersZwemclub Zeist3:06.221995049262:54.0239.432:54.02
6.Nicole van ZuilenDe Amer2:56.361995054282:54.1339.022:54.13
7.Karlijn VeldhuizenDe Haaien2:58.461997002242:56.6540.562:56.65
8.Vivian de KokDe Haaien3:02.161998018523:00.1140.023:00.11
9.Michelle ZaalbergAquarijn3:04.471997051243:04.7539.993:04.75
10.Naomi StamDe Amer3:23.311998046803:18.0846.003:18.08
AFGEMSarai LeanderDe Haaien3:05.76199700798


<< TOP >>
Programmanr. 23
17-11-2012 - 19:30
Jongens, 200m wisselslagJunioren 1,2,3,4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Theo ArpAz&Pc2:30.391997018692:30.93FJ 133.222:30.93
2.Jeffrey HahnZwemclub Zeist2:30.851998024892:30.93FJ 231.682:30.93
3.Jelle SchoutenGoSwim2:50.331997039692:41.0336.682:41.03
4.Ruben de BruinZwemclub Zeist2:54.521998040572:53.4238.072:53.42
5.Samet BozkurtZ.V. Utrecht3:06.872000010713:03.3040.483:03.30
DISFriso StolkDe Fuut2:37.47199801417AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMBalder HazeGoSwim2:59.64199802449


<< TOP >>
Programmanr. 24
17-11-2012 - 19:40
Heren, 200m wisselslagJeugd 1,2 en senioren
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Josha van den ElzenAz&Pc2:21.721996024232:20.1930.252:20.19
2.Auke KoopsDe Zwoer2:25.341995024552:23.3031.822:23.30
3.Matthijs MulderDe Zwoer2:33.511995025972:32.3632.602:32.36
4.Gerrit Klaas van der VaartDe Haaien2:31.261980015512:35.1931.892:35.19
5.Sjoerd MurkAquarijn2:31.901995009672:36.4132.882:36.41
6.Efrim van BarneveldZwemclub Zeist2:41.361996052512:38.1833.442:38.18
NGSven DoggerDe Zwoer2:21.02199600617


<< TOP >>
Programmanr. 25
17-11-2012 - 19:45
Meisjes, 200m vrije slagJunioren 1,2,3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Melissa BaarsAquarijn2:15.511999003762:17.2031.701:06.542:17.20
2.Claudia SchoutenGoSwim2:21.562000008122:22.7833.431:11.272:22.78
3.Saskia PietersenGoSwim2:36.502001015802:26.6333.021:10.652:26.63
4.Milya van WeverwijkDe Fuut2:34.511999029902:35.6334.631:13.312:35.63
5.Mijke BergkotteDe Zwoer2:41.921999034342:38.0034.711:14.852:38.00
6.Tara HazeGoSwim2:45.982000028922:40.9536.731:17.692:40.95
7.Yasmina BouhtalaZ.V. Utrecht2:42.302001030182:42.3036.051:17.692:42.30
8.Veerle van MunsterOne Team Swimming3:01.212001026322:58.5740.291:26.892:58.57
DISJessica BaarsAquarijn2:36.85200101966AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMMendy KooDe Haaien2:48.03199905904
AFGEMJune van GroesenZwemclub Zeist3:03.11200003880
AFGEMShania Wijk vanDe Fuut2:44.52200000968


<< TOP >>
Programmanr. 26
17-11-2012 - 19:55
Dames, 200m vrije slagJeugd 1,2 en senioren
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Jamilla van VeenOne Team Swimming2:10.241996031922:09.8529.561:02.642:09.85
2.Linda KampermanAquarijn2:11.681996012382:15.1231.031:05.122:15.12
3.Elles BeckerZwemclub Zeist2:14.861996006282:17.1731.321:06.402:17.17
4.Kayleigh BrouwersGoSwim2:13.841996034722:19.2330.671:05.202:19.23
5.Sophie BrouwerAz&Pc2:20.111998021342:19.7132.471:08.432:19.71
6.Ilse van den WijngaardOne Team Swimming2:18.691989047362:20.1931.551:07.232:20.19
7.Lieke RemmitsOne Team Swimming2:13.241998018802:20.3231.631:06.902:20.32
8.Anne DuijstDe Amer2:22.461989010302:22.0532.651:08.122:22.05
9.Courtney van HuizenAquarijn2:18.151996016862:25.0432.631:08.952:25.04
10.Sanne BolanderDe Fuut2:38.841997041522:32.3933.951:11.732:32.39
11.Demi MolenaarDe Fuut2:36.531998031562:35.0035.591:15.472:35.00
12.Karlijn VeldhuizenDe Haaien2:36.741997002242:36.5636.731:17.072:36.56
13.Michelle ZaalbergAquarijn2:37.231997051242:38.5337.031:18.312:38.53
14.Amber LauwersZwemclub Zeist2:37.771995049262:39.4237.671:19.102:39.42
15.Sybel van HelmDe Fuut2:42.401998032702:42.2135.751:16.602:42.21
16.Vivian de KokDe Haaien2:33.981998018522:44.8934.951:18.892:44.89
17.Simone GroenewegenDe Amer2:40.571995060302:46.5138.231:20.762:46.51
18.Kirsten BeckerZwemclub Zeist3:04.461998010803:04.631:26.563:04.63
AFGEMLynn DybionaAz&Pc2:07.93199501786


<< TOP >>
Programmanr. 27
17-11-2012 - 20:10
Jongens, 200m vrije slagJunioren 1,2,3,4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Stijn AvezaatOne Team Swimming2:01.531997007291:59.9827.3057.671:59.98
2.Duncan de VosAquarijn2:15.601997031772:12.1730.321:03.832:12.17
3.Jeffrey HahnZwemclub Zeist2:19.201998024892:15.2030.891:04.892:15.20
4.Tijmen LinthorstDe Amer2:28.451998011652:25.3331.321:08.232:25.33
5.Olivier JansDe Fuut2:26.672000018152:25.4833.421:11.642:25.48
6.Bas GiezemanZwemclub Zeist2:30.031997022852:28.9033.731:12.542:28.90
7.Ruben de BruinZwemclub Zeist2:33.831998040572:29.4835.631:14.832:29.48
8.Arjan RoozeDe Fuut2:29.871998025532:30.2333.321:12.062:30.23
9.Bram SmitsDe Amer2:44.521998047672:33.4233.321:12.762:33.42
10.Menno BasZwemclub Zeist2:38.941999029472:38.7236.001:16.682:38.72
11.Leon GrasmeijerDe Amer2:55.941999041572:40.8935.121:17.062:40.89
AFGEMMichael den OudstenAquarijn2:20.87199703181


<< TOP >>
Programmanr. 28
17-11-2012 - 20:15
Heren, 200m vrije slagJeugd 1,2 en senioren
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Rick SmitDe Fuut2:18.351996015212:14.4330.151:04.842:14.43
2.Arn van LondenDe Fuut2:18.501991044972:14.8331.261:05.262:14.83
3.Gerrit Klaas van der VaartDe Haaien2:17.321980015512:15.7531.061:05.442:15.75
4.Michiel van VlietOne Team Swimming2:13.051995038752:16.6130.871:05.452:16.61
5.Emiel SlobOne Team Swimming2:34.511996051772:39.2932.891:13.002:39.29