Kring Speedo Club Meet 2012
Ede (NED),    17-11-2012,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Min. 3, 4 en 5, Jongens Min. 4, 5 en 6    Nr. 2. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 5. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 6    Nr. 6. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 8. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 9. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6    Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 5    Nr. 14. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 15. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5
Nr. 17. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6    Nr. 18. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 19. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 5    Nr. 20. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Minioren 3, 4 en 5
Nr. 21. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Minioren 4, 5 en 6    

FINA Point Scoring 2012

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Alle, 4 x 50m vrije slag Meisjes Min. 3, 4 en 5, Jongens Min. 4, 5 en 6
17-11-2012                      (2j,2m, volgorde vrij)                         Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Octopus 1                          Octopus                2:21.79   184       
        Lars van Hell, 01                      Denice Koolman, 02
        Merlin Bakker, 02                      Marnix van Bottenburg, 01
            34.25  1:11.15  1:49.00  2:21.79

    2.  Aqua-Novio ´94 1                   Aqua-Novio ´94         2:23.54   178       
        Tim Korstanje, 03                      Emma Haverdil, 03
        Franka de Bruin, 02                    Patrick Habeck, 01
            30.34  1:11.54  1:49.80  2:23.54

    3.  De Berkelduikers 1 1               De Berkelduikers 1     2:26.26   168       
        Indy Stegeman, 02                      Robin Dadema, 02
        Bjarne Herben, 01                      Ruben Kolkman, 01
            36.07  1:11.11  1:48.80  2:26.26

    4.  ESCA Zwemmen 1                     ESCA Zwemmen           2:26.28   168       
        Job Koot, 01                           Nienke Lammers, 02
        Rachel Verburgt, 02                    Matthijs Westmijze, 01
            40.03  1:18.13  1:53.77  2:26.28

    5.  DWK 1                              DWK                    2:40.98   126       
        Dylan Donkersteeg, 02                  Harma van der Meer, 02
        Rowan van de Poll, 02                  Thirza van de Kraats, 02
            44.71  1:26.49  2:04.33  2:40.98

    6.  De Rijn 1                          De Rijn                2:41.21   125       
        Emma Rook, 02                          Britt Hoogstede, 02
        Timo Zittersteijn, 03                  Otto Joosten, 02
            41.09  1:18.37  2:01.07  2:41.21

    7.  ZVV 1                              ZVV                    2:49.85        *    
        Sam van Niersen, 01                    Kjell Dieker, 01
        Jael van Drie, 02                      Roos van Niersen, 04
            36.69  1:20.24  1:56.52  2:49.85

    8.  ZV Zaltbommel 1                    ZV Zaltbommel          2:56.06    96       
        Remco van Krieken, 03                  Michelle Koerts, 03
        Rian van Tuijl, 02                     Gerben den Breejen, 01
            46.52  1:10.04  2:56.06

    9.  Aquapoldro 1                       Aquapoldro             2:59.53    91       
        Jur van Hunen, 03                      Daphne van Rees, 03
        Joris Stoetman, 03                     Judith Neuteboom Spijker, 03
            42.60  1:34.59  2:18.73  2:59.53

   10.  ZV Overbetuwe 2                    ZV Overbetuwe          3:08.38    78       
        Rosalie van Hulst, 02                  Annique van het Erve, 03
        Victor Willemse, 02                    William de Meij, 02
            55.96  1:38.42  2:30.77  3:08.38

   DIS  De Vrije Slag 1                    De Vrije Slag                              
        2e zwemmer AQ
        Kirsten Verhalle, 04                   Sven Hansma, 03
        Roos Boerman, 02                       Taddy Stolte, 01
            48.48




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Minioren 2 en 3
17-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisa Bakarbessy               04   EZ&PC                    54.94   144       
    2.  Lianne Beekman                05   ZVV                      55.22   141       
    3.  Bente Stegeman                04   De Berkelduikers 1       55.30   141       
    4.  Nora Dorsthorst               04   ZVV                      56.71   130  *    
    5.  Mardou Bakker                 04   Octopus                  58.33   120       
    6.  Isa Hartjes                   04   ESCA Zwemmen             58.63   118  *    
    7.  Lisa Schulenklopper           04   DWK                      59.08   115       
    8.  Julia Westmijze               05   ESCA Zwemmen             59.29   114       
    9.  Lynn Brummelman               04   De Berkelduikers 1       59.47   113       
   10.  Vivian Gravemaker             04   De Rijn                1:00.70   106       
   11.  Kirsten Verhalle              04   De Vrije Slag          1:00.81   106       
   12.  Isa Kaasjager                 04   ZV Zaltbommel          1:01.63   102       
   13.  Nina Maziachvili              05   Aqua-Novio ´94         1:04.09    90       
   14.  Imre Brouwer                  05   Aquapoldro             1:04.59    88  *    
   15.  Iris de Meij                  05   ZV Overbetuwe          1:06.03    82       
   DIS  Eline van Lagen               04   DWK                                   SL   
   DIS  Danique van Vliet             04   Aquapoldro                            SK   
   DIS  Maria Denissova               04   Aqua-Novio ´94                        SL   
   DIS  Thera Janssen                 05   Aqua-Novio ´94                        SJ   
    NG  Ymke van het Erve             04   ZV Overbetuwe                              

    BM  Suriya Rey                    04   Aqua-Novio ´94         1:00.24   109       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Jongens, 50m schoolslag      Jongens Minioren 2, 3 en 4
17-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rens van Beek                 03   Aqua-Novio ´94           46.81   156       
    2.  Luuk Hulleman                 03   ZVV                      47.92   146       
    3.  Timo Zittersteijn             03   De Rijn                  50.77   123       
    4.  Wietse Miessen                03   ZV Wijchen               50.99   121       
    5.  Niels van Lanen               03   ZV Overbetuwe            52.47   111       
    6.  Niels Dieker                  03   ZVV                      52.60   110       
    7.  Jur van Hunen                 03   Aquapoldro               53.23   106       
    8.  Tom Thijssen                  03   NDD                      53.69   104       
    9.  Stijn van den Berg            03   ZVV                      54.77    97       
   10.  Thomas van Dijk               03   Aqua-Novio ´94           55.86    92       
   11.  Lex Bootsman                  03   De Rijn                  56.21    90       
   12.  Guido van Schalm              03   ZV Zaltbommel            56.89    87       
   13.  Hezha Ibrahim                 04   De Waalstroom            57.01    86       
   14.  Orlando Weering               03   ESCA Zwemmen             59.50    76       
   15.  Jurre Stegeman                04   De Berkelduikers 1     1:00.34    73       
   16.  Rick Rietbergen               05   ESCA Zwemmen           1:00.66    72       
   17.  Etiënne Dantuma               05   DWK                    1:05.51    57  *    
   18.  Robert den Breejen            04   ZV Zaltbommel          1:07.69    51       
   19.  Daan van Domselaar            04   DWK                    1:13.45    40  *    
   20.  Levi Faber                    04   Aquapoldro             1:16.09    36       
   DIS  Ivan Brummelman               03   De Berkelduikers 1                    SD   
   DIS  Jarno Bijsterbosch            03   Octopus                               SD   
   DIS  Lykele de Man                 05   EZ&PC                                 SJ   
   DIS  Berend Meyers                 03   ZV Zaltbommel                         SL   
   DIS  Jelle in 't Veld              04   ZV Zaltbommel                         SA   
   DIS  Joris Janssen                 03   Aqua-Novio ´94                        SD   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Meisjes, 50m vlinderslag             Meisjes Minioren 5
17-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Songhee Choi                  02   ESCA Zwemmen             38.07   262       
    2.  Zoë Ulkeman                   02   De Berkelduikers 1       38.57   252       
    3.  Lotus van Geemen              02   NDD                      38.82   247       
    4.  Birgit van Buiten             02   Aquapoldro               41.19   207       
    5.  Isa Eertink                   02   ZV Wijchen               43.40   177       
    6.  Merlin Bakker                 02   Octopus                  43.59   174       
    7.  Dewi Janssen                  02   ZV Wijchen               44.35   166       
    8.  Demi Schieven                 02   NDD                      44.60   163       
    9.  Michelle Awater               02   ZV Wijchen               46.01   148       
   10.  Marieke de Jong               02   DWK                      46.97   139       
   11.  Zanthe Janssen                02   Aqua-Novio ´94           47.22   137       
   12.  Isa van Ditshuizen            02   De Berkelduikers 1       47.84   132       
   13.  Jael van Drie                 02   ZVV                      50.41   113       
   14.  Ilse Hallie                   02   Octopus                  50.70   111       
   15.  Nikki Esmeijer                02   NDD                      51.55   105       
   16.  Suus van Dael                 02   Aqua-Novio ´94           52.92    97       
   17.  Hieke Slomp                   02   De Berkelduikers 2       54.57    89       
   18.  Sophie Koerts                 02   ZV Zaltbommel            55.61    84       
   19.  Senna Peters                  02   De Berkelduikers 2       56.31    81       
   20.  Rian van Tuijl                02   ZV Zaltbommel            57.92    74       
   21.  Britt Hoogstede               02   De Rijn                  58.57    72       
   DIS  Anne Ambagtsheer              02   Aquapoldro                            VC   
   DIS  Thirza Veugelink              02   NDD                                   VE   
   DIS  Emma Rook                     02   De Rijn                               VC   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Jongens, 50m vlinderslag             Jongens Minioren 6
17-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelle Smid                    01   Aqua-Novio ´94           35.29   235       
    2.  Rick Theunissen               01   ZV Wijchen               36.43   214       
    3.  Daniël Claasen                01   ZVV                      37.41   197       
    4.  Wessel van Deelen             01   De Rijn                  39.23   171       
    5.  Bart Muselaers                01   Octopus                  39.64   166       
    6.  Anthony Markmann              01   Aquapoldro               39.68   165       
    7.  Winston Geerlings             01   ESCA Zwemmen             40.76   152       
    8.  Bjarne Herben                 01   De Berkelduikers 1       40.99   150       
    9.  Sam van Niersen               01   ZVV                      44.14   120       
   10.  Mathijs van Dijk              01   Aqua-Novio ´94           45.58   109       
   11.  Joas Groeneveld               01   DWK                      46.55   102       
   12.  Robin Versteeg                01   ZV Overbetuwe            47.20    98       
   13.  Ruben Kolkman                 01   De Berkelduikers 1       47.65    95       
   14.  Ties van het Erve             01   ZV Overbetuwe            48.61    90       
   15.  Thomas Schepper               01   NDD                      49.02    87       
   16.  Wilco Stijf                   01   NDD                      50.75    79  *    
   17.  Floris Hartholt               01   ZV Wijchen               51.42    76       
   18.  Thijmen Demaret               01   ZV Wijchen               53.41    67  *    
   19.  Jarno Gruintjes               01   ZV Zaltbommel            55.72    59       
   20.  Sven Hogewoning               01   De Waalstroom            56.38    57       
   21.  Thimo Aartsen                 01   De Waalstroom          1:00.92    45       
   22.  Sander Burgers                01   NDD                    1:01.72    44       
   23.  Joep Lohschelder              01   NDD                    1:06.23    35       
   DIS  Sjoerd Nijhuis                01   NDD                                   VC-VD



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 4
17-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mila Geul                     03   Aqua-Novio ´94         1:14.02   327       
            35.34  1:14.02
    2.  Nora Brouwer                  03   Aquapoldro             1:25.33   213       
            41.03  1:25.33
    3.  Daniëlle Meinema              03   ZVV                    1:29.24   186       
            42.69  1:29.24
    4.  Britt ter Horst               03   De Berkelduikers 1     1:31.48   173       
            43.86  1:31.48
    5.  Lena Minderaa                 03   De Vrije Slag          1:33.79   160       
            43.90  1:33.79
    6.  Lisa Rinders                  03   De Berkelduikers 1     1:36.16   149       
            46.01  1:36.16
    7.  Ilse Meijer                   03   DWK                    1:36.83   146       
            45.77  1:36.83
    8.  Ana de Kievit                 03   ESCA Zwemmen           1:39.34   135       
            48.08  1:39.34
    9.  Daphne van Rees               03   Aquapoldro             1:39.90   133       
            48.24  1:39.90
   10.  Janne Paardenkooper           03   De Waalstroom          1:40.35   131       
            48.33  1:40.35
   11.  Vera Renshof                  03   DWK                    1:40.53   130  *    
            47.64  1:40.53
   12.  Samira Nikijuluw              03   EZ&PC                  1:40.93   129       
            47.06  1:40.93
   13.  Senna Vastenholt              03   ESCA Zwemmen           1:41.21   128       
            48.24  1:41.21
   14.  Romy de Weijer                03   ESCA Zwemmen           1:41.25   127       
            47.27  1:41.25
   15.  Noerani Rochman               03   De Rijn                1:41.69   126       
            47.87  1:41.69
   16.  Mayke Harmsen                 03   De Berkelduikers 1     1:42.41   123  *    
            46.01  1:42.41
   17.  Lisa Bakker                   03   De Rijn                1:43.82   118       
            50.60  1:43.82
   18.  Miranda de Wit                03   ZV Zaltbommel          1:44.22   117       
            49.30  1:44.22
   19.  Frida Sinnema                 03   De Rijn                1:45.23   113       
            51.03  1:45.23
   20.  Leonie Veldhuis               03   Aquapoldro             1:47.15   107       
            50.91  1:47.15
   21.  Geeke de Man                  03   EZ&PC                  1:47.96   105       
            50.66  1:47.96
   22.  Lara Broekhuijsen             03   De Rijn                1:48.86   102       
            51.17  1:48.86
   23.  Sterre Vink                   03   ESCA Zwemmen           1:50.05    99       
            50.80  1:50.05
   24.  Merel Smits                   03   De Waalstroom          2:00.94    75       
            56.31  2:00.94
   25.  Cynthia Koolman               03   Octopus                2:04.81    68       
            53.31  2:04.81
   26.  Anique Florijn                03   DWK                    2:06.99    64  *    
          1:00.13  2:06.99
   27.  Amber Remmerts                03   Octopus                2:07.46    64       
          1:01.45  2:07.46
   28.  Jorien Bloemen                03   De Berkelduikers 2     2:08.12    63       
            59.95  2:08.12
   29.  Marylène van Zetten           03   Octopus                2:08.84    62       
          1:04.52  2:08.84
   30.  Rachèl Gallas                 03   De Rijn                2:17.18    51       
          1:01.13  2:17.18
    NG  Annique van het Erve          03   ZV Overbetuwe                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 100m vrije slag             Jongens Minioren 5
17-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lars Verhalle                 02   De Vrije Slag          1:16.91   199       
            36.60  1:16.91
    2.  Ward in 't Veld               02   ZV Zaltbommel          1:20.34   175       
            38.90  1:20.34
    3.  Roel Stoopen                  02   ZV Overbetuwe          1:22.13   163       
            38.04  1:22.13
    4.  Gjalt Panjer                  02   Aquapoldro             1:24.51   150       
            38.72  1:24.51
    5.  William de Meij               02   ZV Overbetuwe          1:26.91   138       
            40.28  1:26.91
    6.  Dante Hendriks                02   De Berkelduikers 1     1:29.20   127  *    
            41.32  1:29.20
    7.  Rowan van de Poll             02   DWK                    1:30.61   122       
            43.16  1:30.61
    8.  Otto Joosten                  02   De Rijn                1:30.88   120       
            44.79  1:30.88
    9.  Bas Scholten                  02   Octopus                1:32.14   116       
            44.18  1:32.14
   10.  Victor Willemse               02   ZV Overbetuwe          1:32.29   115       
            43.59  1:32.29
   11.  Jeroen van Wijk               02   Aqua-Novio ´94         1:36.12   102  *    
            45.33  1:36.12
   12.  Ivo Braam                     02   De Rijn                1:37.02    99       
            47.43  1:37.02
   13.  Dave Stitselaar               02   DWK                    1:40.79    88       
            48.13  1:40.79
   14.  Bart Arends                   02   De Waalstroom          1:40.88    88       
            45.79  1:40.88
   15.  Daan Wensink                  02   De Berkelduikers 1     1:41.01    88       
            48.69  1:41.01
   16.  Dylan Donkersteeg             02   DWK                    1:42.74    83       
            48.34  1:42.74
   17.  Antoine van Dreumel           02   De Waalstroom          1:44.45    79       
            47.17  1:44.45
   18.  Michiel Koele                 02   ZVV                    1:50.99    66       
            56.62  1:50.99
   19.  Dirk-Johan Wyma               02   DWK                    1:53.00    62       
            53.81  1:53.00
   20.  Maarten van Duren             02   Octopus                1:59.02    53  *    
            54.75  1:59.02
   21.  Niels van Duren               02   Octopus                2:19.22    33       
          1:07.75  2:19.22
    NG  Remco Braakman                02   Octopus                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                   Meisjes, 50m rugslag          Meisjes Minioren 2 en 3
17-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thera Janssen                 05   Aqua-Novio ´94           49.68   138  *    
    2.  Lianne Beekman                05   ZVV                      50.48   131       
    3.  Lisa Schulenklopper           04   DWK                      51.51   124       
    4.  Lisa Bakarbessy               04   EZ&PC                    51.77   122       
    5.  Lynn Brummelman               04   De Berkelduikers 1       52.18   119       
    6.  Isa Hartjes                   04   ESCA Zwemmen             52.31   118       
    7.  Bente Stegeman                04   De Berkelduikers 1       53.43   111       
    8.  Mardou Bakker                 04   Octopus                  54.79   103       
    9.  Isa Kaasjager                 04   ZV Zaltbommel            57.76    88       
   10.  Vivian Gravemaker             04   De Rijn                  57.83    87       
   11.  Iris de Meij                  05   ZV Overbetuwe            59.17    81       
   12.  Imre Brouwer                  05   Aquapoldro               59.64    80       
   13.  Julia Westmijze               05   ESCA Zwemmen             59.69    79       
   14.  Eline van Lagen               04   DWK                    1:05.49    60  *    
   15.  Danique van Vliet             04   Aquapoldro             1:08.40    53  *    
   16.  Suriya Rey                    04   Aqua-Novio ´94         1:08.53    52  *    
   DIS  Sterre Kakerissa              04   Aqua-Novio ´94                        RH   
    NG  Ymke van het Erve             04   ZV Overbetuwe                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                   Jongens, 50m rugslag       Jongens Minioren 2, 3 en 4
17-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim Korstanje                 03   Aqua-Novio ´94           37.59   217       
    2.  Luuk Hulleman                 03   ZVV                      40.17   178       
    3.  Se-Jin Chao                   03   ESCA Zwemmen             40.79   170       
    4.  Wietse Miessen                03   ZV Wijchen               44.96   127       
    5.  Thomas van de Kraats          03   DWK                      45.54   122       
    6.  Jarno Bijsterbosch            03   Octopus                  45.78   120       
    7.  Bonno Dorsthorst              03   ZVV                      46.24   116       
    8.  Tom Thijssen                  03   NDD                      47.23   109       
    9.  Ivan Brummelman               03   De Berkelduikers 1       47.76   106  *    
   10.  Niels van Lanen               03   ZV Overbetuwe            49.53    95       
   11.  Joris Janssen                 03   Aqua-Novio ´94           51.14    86       
   12.  Jurre Stegeman                04   De Berkelduikers 1       52.40    80       
   13.  Remco van Krieken             03   ZV Zaltbommel            52.83    78       
   14.  Hezha Ibrahim                 04   De Waalstroom            53.27    76  *    
   15.  Thomas van Dijk               03   Aqua-Novio ´94           53.71    74       
   16.  Jelle in 't Veld              04   ZV Zaltbommel            53.81    74  *    
   17.  Lex Bootsman                  03   De Rijn                  53.83    74       
   18.  Niels Dieker                  03   ZVV                      55.31    68       
   19.  Berend Meyers                 03   ZV Zaltbommel            57.01    62       
   20.  Rick Rietbergen               05   ESCA Zwemmen             57.69    60       
   21.  Sven Hansma                   03   De Vrije Slag          1:00.95    51       
   22.  Joris Stoetman                03   Aquapoldro             1:01.57    49  *    
   23.  Daan van Domselaar            04   DWK                    1:04.75    42       
   24.  Etiënne Dantuma               05   DWK                    1:05.40    41  *    
   25.  Robert den Breejen            04   ZV Zaltbommel          1:06.21    39  *    
   26.  Levi Faber                    04   Aquapoldro             1:08.53    35  *    
   DIS  Angelo Rou                    03   De Rijn                               RD   
   DIS  Koen Scheepens                03   De Rijn                               RC   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Minioren 5
17-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Songhee Choi                  02   ESCA Zwemmen           1:25.20   311       
            38.65  1:25.20
    2.  Birgit van Buiten             02   Aquapoldro             1:26.70   295       
            39.94  1:26.70
    3.  Zoë Ulkeman                   02   De Berkelduikers 1     1:27.43   288       
            40.13  1:27.43
    4.  Lotus van Geemen              02   NDD                    1:28.01   282       
            39.89  1:28.01
    5.  Robin Dadema                  02   De Berkelduikers 1     1:34.11   230  *    
            42.64  1:34.11
    6.  Maryse de Vogel               02   ZV Zaltbommel          1:35.30   222       
            45.83  1:35.30
    7.  Demi Schieven                 02   NDD                    1:35.46   221       
            44.87  1:35.46
        Zanthe Janssen                02   Aqua-Novio ´94         1:35.46   221       
            44.30  1:35.46
    9.  Michelle Awater               02   ZV Wijchen             1:35.60   220       
            45.98  1:35.60
   10.  Rachel Verburgt               02   ESCA Zwemmen           1:35.70   219       
            43.77  1:35.70
   11.  Denice Koolman                02   Octopus                1:35.71   219       
            45.08  1:35.71
   12.  Dewi Janssen                  02   ZV Wijchen             1:35.76   219       
            48.58  1:35.76
   13.  Aicha Zwemmer                 02   De Rijn                1:38.91   198       
            46.80  1:38.91
   14.  Isa Eertink                   02   ZV Wijchen             1:40.91   187  *    
            45.41  1:40.91
   15.  Franka de Bruin               02   Aqua-Novio ´94         1:43.44   173  *    
            47.96  1:43.44
   16.  Thirza van de Kraats          02   DWK                    1:44.38   169       
            50.35  1:44.38
   17.  Marieke de Jong               02   DWK                    1:45.32   164       
            50.02  1:45.32
   18.  Loïs Kaasjager                02   ZV Zaltbommel          1:45.36   164       
            50.10  1:45.36
   19.  Madelon Gelderman             02   Octopus                1:46.55   159  *    
            49.95  1:46.55
   20.  Nikki Esmeijer                02   NDD                    1:48.61   150       
            51.21  1:48.61
   21.  Sophie Koerts                 02   ZV Zaltbommel          1:51.15   140       
            54.10  1:51.15
   22.  Hieke Slomp                   02   De Berkelduikers 2     1:53.94   130       
            55.88  1:53.94
   23.  Senna Peters                  02   De Berkelduikers 2     1:56.51   121       
            57.69  1:56.51
   24.  Thirza Veugelink              02   NDD                    1:58.17   116       
            59.51  1:58.17
   25.  Anne Ambagtsheer              02   Aquapoldro             1:59.20   113       
            59.47  1:59.20
   26.  Hannah Metselaar              02   De Rijn                2:01.79   106       
            59.77  2:01.79
   DIS  Annebritt Lemke               02   ZVV                                   VE   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Jongens, 100m wisselslag             Jongens Minioren 6
17-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelle Smid                    01   Aqua-Novio ´94         1:17.91   276       
            35.93  1:17.91
    2.  Jordy Wissink                 01   De Berkelduikers 1     1:21.87   238       
            38.36  1:21.87
    3.  Daniël Claasen                01   ZVV                    1:22.79   230       
            39.52  1:22.79
    4.  Marnix van Bottenburg         01   Octopus                1:26.52   201       
            41.04  1:26.52
    5.  Wessel van Deelen             01   De Rijn                1:26.59   201       
            39.08  1:26.59
    6.  Rick Theunissen               01   ZV Wijchen             1:26.95   198       
            42.18  1:26.95
    7.  Winston Geerlings             01   ESCA Zwemmen           1:28.16   190       
            41.41  1:28.16
    8.  Anthony Markmann              01   Aquapoldro             1:29.80   180       
            40.40  1:29.80
    9.  Jelle van Lanen               01   ZV Overbetuwe          1:31.16   172       
            43.12  1:31.16
   10.  Lars van Hell                 01   Octopus                1:31.54   170       
            42.54  1:31.54
   11.  Patrick Habeck                01   Aqua-Novio ´94         1:31.96   168       
            43.62  1:31.96
   12.  Joas Groeneveld               01   DWK                    1:32.80   163       
            42.59  1:32.80
   13.  Taddy Stolte                  01   De Vrije Slag          1:37.91   139       
            44.69  1:37.91
   14.  Ties van het Erve             01   ZV Overbetuwe          1:39.13   134       
            47.82  1:39.13
   15.  Gerben den Breejen            01   ZV Zaltbommel          1:40.14   130       
            49.01  1:40.14
   16.  Floris Hartholt               01   ZV Wijchen             1:42.57   121       
            48.81  1:42.57
   17.  Thomas Schepper               01   NDD                    1:43.40   118       
            48.77  1:43.40
   18.  Jarno Gruintjes               01   ZV Zaltbommel          1:44.93   113       
            51.49  1:44.93
   19.  Thijmen Demaret               01   ZV Wijchen             1:45.32   111       
            49.34  1:45.32
   20.  Sander Burgers                01   NDD                    1:48.31   102       
            52.77  1:48.31
   21.  Thimo Aartsen                 01   De Waalstroom          1:50.59    96  *    
            58.91  1:50.59
   22.  Joep Lohschelder              01   NDD                    1:54.23    87       
            57.75  1:54.23
   23.  Sven Hogewoning               01   De Waalstroom          1:57.66    80       
            55.65  1:57.66
   DIS  Tycho Jurjens                 01   De Berkelduikers 1                    RH   
   DIS  Sjoerd Nijhuis                01   NDD                                   VB-VC
   DIS  Wilco Stijf                   01   NDD                                   RH   
   DIS  Xander Willemsen              01   EZ&PC                                 VC   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Meisjes, 50m schoolslag              Meisjes Minioren 4
17-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daniëlle Meinema              03   ZVV                      49.56   196       
    2.  Emma Haverdil                 03   Aqua-Novio ´94           51.57   174       
    3.  Senna Vastenholt              03   ESCA Zwemmen             53.68   154       
    4.  Britt ter Horst               03   De Berkelduikers 1       53.70   154       
    5.  Lena Minderaa                 03   De Vrije Slag            53.88   152       
    6.  Amber Remmerts                03   Octopus                  54.10   150       
    7.  Ana de Kievit                 03   ESCA Zwemmen             54.50   147       
    8.  Merel Smits                   03   De Waalstroom            55.00   143       
    9.  Vera Renshof                  03   DWK                      55.07   143  *    
   10.  Lisa Bakker                   03   De Rijn                  55.50   139       
   11.  Michelle Koerts               03   ZV Zaltbommel            55.65   138       
   12.  Judith Neuteboom Spijker      03   Aquapoldro               57.34   126       
   13.  Annique van het Erve          03   ZV Overbetuwe            57.77   123       
   14.  Frida Sinnema                 03   De Rijn                  58.05   122       
   15.  Mayke Harmsen                 03   De Berkelduikers 1       58.27   120       
   16.  Lisa Rinders                  03   De Berkelduikers 1       58.40   119       
   17.  Kim Rietbergen                03   ESCA Zwemmen             58.54   119       
   18.  Geeke de Man                  03   EZ&PC                    58.76   117       
   19.  Romy de Weijer                03   ESCA Zwemmen             58.84   117  *    
   20.  Cynthia Koolman               03   Octopus                  59.96   110       
   21.  Noerani Rochman               03   De Rijn                1:01.09   104  *    
   22.  Anique Florijn                03   DWK                    1:01.30   103       
   23.  Janne Paardenkooper           03   De Waalstroom          1:02.10    99       
   24.  Marylène van Zetten           03   Octopus                1:03.09    95       
   25.  Leonie Veldhuis               03   Aquapoldro             1:03.11    95  *    
   26.  Jorien Bloemen                03   De Berkelduikers 2     1:03.42    93       
   27.  Rachèl Gallas                 03   De Rijn                1:04.02    91       
   28.  Lara Broekhuijsen             03   De Rijn                1:04.66    88       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                Jongens, 50m schoolslag              Jongens Minioren 5
17-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gjalt Panjer                  02   Aquapoldro               48.09   144       
    2.  Lars Verhalle                 02   De Vrije Slag            48.22   143       
    3.  Yannick Gruintjes             02   ZV Zaltbommel            49.75   130       
    4.  Victor Willemse               02   ZV Overbetuwe            53.18   107       
    5.  William de Meij               02   ZV Overbetuwe            53.50   105       
    6.  Dante Hendriks                02   De Berkelduikers 1       54.08   101       
    7.  Antoine van Dreumel           02   De Waalstroom            55.11    96       
    8.  Michiel Koele                 02   ZVV                      55.77    92  *    
    9.  Maarten van Duren             02   Octopus                  58.13    81  *    
   10.  Bart Arends                   02   De Waalstroom            59.29    77       
   11.  Daan Wensink                  02   De Berkelduikers 1     1:02.36    66  *    
   12.  Dirk-Johan Wyma               02   DWK                    1:10.03    46       
   DIS  Dave Stitselaar               02   DWK                                   SJ   
   DIS  Niels van Duren               02   Octopus                               SD   
   DIS  Jeroen van Wijk               02   Aqua-Novio ´94                        SD   
   DIS  Ivo Braam                     02   De Rijn                               SJ   
    NG  Remco Braakman                02   Octopus                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Minioren 2 en 3
17-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisa Bakarbessy               04   EZ&PC                    42.24   166  *    
    2.  Lianne Beekman                05   ZVV                      44.11   146       
    3.  Thera Janssen                 05   Aqua-Novio ´94           44.53   142       
    4.  Lynn Brummelman               04   De Berkelduikers 1       45.84   130       
    5.  Isa Hartjes                   04   ESCA Zwemmen             46.55   124       
    6.  Lisa Schulenklopper           04   DWK                      46.61   124       
    7.  Bente Stegeman                04   De Berkelduikers 1       47.20   119       
    8.  Roos van Niersen              04   ZVV                      50.24    99       
    9.  Maria Denissova               04   Aqua-Novio ´94           51.53    91       
   10.  Sterre Kakerissa              04   Aqua-Novio ´94           51.58    91       
   11.  Vivian Gravemaker             04   De Rijn                  51.66    91       
   12.  Nora Dorsthorst               04   ZVV                      52.25    88  *    
   13.  Mardou Bakker                 04   Octopus                  52.72    85       
   14.  Kirsten Verhalle              04   De Vrije Slag            52.78    85       
   15.  Imre Brouwer                  05   Aquapoldro               53.21    83       
   16.  Julia Westmijze               05   ESCA Zwemmen             53.52    81       
   17.  Isa Kaasjager                 04   ZV Zaltbommel            54.09    79       
   18.  Eline van Lagen               04   DWK                    1:00.58    56  *    
   19.  Iris de Meij                  05   ZV Overbetuwe          1:00.74    56       
    NG  Ymke van het Erve             04   ZV Overbetuwe                              

    BM  Nina Maziachvili              05   Aqua-Novio ´94           59.33    60       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Jongens, 50m vrije slag      Jongens Minioren 2, 3 en 4
17-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rens van Beek                 03   Aqua-Novio ´94           33.94   213       
    2.  Se-Jin Chao                   03   ESCA Zwemmen             34.60   201       
    3.  Luuk Hulleman                 03   ZVV                      35.50   186       
    4.  Wietse Miessen                03   ZV Wijchen               36.93   166       
    5.  Jarno Bijsterbosch            03   Octopus                  37.79   155       
    6.  Stijn van den Berg            03   ZVV                      38.10   151       
    7.  Thomas van de Kraats          03   DWK                      38.94   141       
    8.  Koen Scheepens                03   De Rijn                  39.53   135       
    9.  Jur van Hunen                 03   Aquapoldro               40.97   121       
   10.  Ivan Brummelman               03   De Berkelduikers 1       41.82   114       
   11.  Angelo Rou                    03   De Rijn                  42.26   110       
   12.  Tom Thijssen                  03   NDD                      42.46   109       
   13.  Bonno Dorsthorst              03   ZVV                      42.68   107       
   14.  Niels van Lanen               03   ZV Overbetuwe            42.69   107       
   15.  Guido van Schalm              03   ZV Zaltbommel            43.54   101       
   16.  Lex Bootsman                  03   De Rijn                  43.73   100       
   17.  Thomas van Dijk               03   Aqua-Novio ´94           44.63    94       
   18.  Joris Janssen                 03   Aqua-Novio ´94           45.95    86       
   19.  Jurre Stegeman                04   De Berkelduikers 1       46.75    81       
   20.  Remco van Krieken             03   ZV Zaltbommel            47.13    79       
   21.  Jelle in 't Veld              04   ZV Zaltbommel            47.32    78       
   22.  Hezha Ibrahim                 04   De Waalstroom            49.37    69       
   23.  Berend Meyers                 03   ZV Zaltbommel            50.82    63       
   24.  Rick Rietbergen               05   ESCA Zwemmen             53.42    54       
   25.  Sven Hansma                   03   De Vrije Slag            55.05    50       
   26.  Robert den Breejen            04   ZV Zaltbommel            56.52    46       
   27.  Joris Stoetman                03   Aquapoldro               58.41    41       
   28.  Orlando Weering               03   ESCA Zwemmen           1:03.55    32  *    
   29.  Levi Faber                    04   Aquapoldro             1:08.22    26  *    
   30.  Etiënne Dantuma               05   DWK                    1:09.87    24  *    
   31.  Daan van Domselaar            04   DWK                    1:12.63    21       
   DIS  Lykele de Man                 05   EZ&PC                                 AA   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 5
17-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotus van Geemen              02   NDD                    1:14.66   318       
            36.11  1:14.66
    2.  Indy Stegeman                 02   De Berkelduikers 1     1:19.70   262       
            37.64  1:19.70
    3.  Nienke Lammers                02   ESCA Zwemmen           1:20.67   252       
            37.96  1:20.67
    4.  Birgit van Buiten             02   Aquapoldro             1:21.44   245       
            38.26  1:21.44
    5.  Zanthe Janssen                02   Aqua-Novio ´94         1:25.74   210       
            39.89  1:25.74
    6.  Isa van Ditshuizen            02   De Berkelduikers 1     1:26.25   206       
            41.81  1:26.25
    7.  Michelle Awater               02   ZV Wijchen             1:26.41   205       
            42.18  1:26.41
    8.  Harma van der Meer            02   DWK                    1:26.93   202       
            42.74  1:26.93
    9.  Ilse Hallie                   02   Octopus                1:28.38   192       
            42.39  1:28.38
   10.  Aicha Zwemmer                 02   De Rijn                1:28.85   189       
            42.30  1:28.85
   11.  Demi Schieven                 02   NDD                    1:29.02   188       
            43.20  1:29.02
   12.  Maryse de Vogel               02   ZV Zaltbommel          1:29.15   187       
            43.19  1:29.15
   13.  Annebritt Lemke               02   ZVV                    1:30.24   180       
            43.32  1:30.24
   14.  Isa Eertink                   02   ZV Wijchen             1:31.56   172  *    
            43.01  1:31.56
   15.  Marijn Jonathans              02   ESCA Zwemmen           1:31.80   171       
            42.80  1:31.80
   16.  Dewi Janssen                  02   ZV Wijchen             1:32.17   169       
            43.79  1:32.17
   17.  Suus van Dael                 02   Aqua-Novio ´94         1:37.22   144       
            44.70  1:37.22
   18.  Loïs Kaasjager                02   ZV Zaltbommel          1:38.11   140       
            47.66  1:38.11
   19.  Hannah Metselaar              02   De Rijn                1:40.13   132       
            46.45  1:40.13
   20.  Hieke Slomp                   02   De Berkelduikers 2     1:41.29   127       
            47.33  1:41.29
   21.  Madelon Gelderman             02   Octopus                1:41.72   126  *    
            47.64  1:41.72
   22.  Thirza Veugelink              02   NDD                    1:42.92   121       
            49.59  1:42.92
   23.  Roos Boerman                  02   De Vrije Slag          1:43.57   119       
            51.50  1:43.57
   24.  Nikki Esmeijer                02   NDD                    1:44.41   116       
            48.71  1:44.41
   25.  Senna Peters                  02   De Berkelduikers 2     1:44.51   116       
            49.26  1:44.51
   26.  Rian van Tuijl                02   ZV Zaltbommel          1:44.70   115       
            51.33  1:44.70
   27.  Rosalie van Hulst             02   ZV Overbetuwe          2:06.60    65       
            56.64  2:06.60



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                Jongens, 100m vrije slag             Jongens Minioren 6
17-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelle Smid                    01   Aqua-Novio ´94         1:05.96   316       
            31.44  1:05.96
    2.  Daniël Claasen                01   ZVV                    1:10.64   257       
            33.63  1:10.64
    3.  Matthijs Westmijze            01   ESCA Zwemmen           1:10.96   254       
            33.98  1:10.96
    4.  Jordy Wissink                 01   De Berkelduikers 1     1:12.50   238       
            34.77  1:12.50
    5.  Wessel van Deelen             01   De Rijn                1:12.95   233       
            35.30  1:12.95
    6.  Anthony Markmann              01   Aquapoldro             1:18.12   190       
            36.98  1:18.12
    7.  Bart Muselaers                01   Octopus                1:18.89   184       
            38.18  1:18.89
    8.  Kjell Dieker                  01   ZVV                    1:19.14   183       
            37.36  1:19.14
    9.  Jelle van Lanen               01   ZV Overbetuwe          1:20.45   174       
            38.55  1:20.45
   10.  Gerben den Breejen            01   ZV Zaltbommel          1:23.06   158       
            40.12  1:23.06
   11.  Joas Groeneveld               01   DWK                    1:23.08   158       
            39.08  1:23.08
   12.  Mathijs van Dijk              01   Aqua-Novio ´94         1:24.10   152       
            38.89  1:24.10
   13.  Robin Versteeg                01   ZV Overbetuwe          1:27.68   134       
            41.20  1:27.68
   14.  Taddy Stolte                  01   De Vrije Slag          1:28.61   130       
            40.77  1:28.61
   15.  Wilco Stijf                   01   NDD                    1:29.20   127       
            40.94  1:29.20
   16.  Sjoerd Nijhuis                01   NDD                    1:31.80   117       
            41.43  1:31.80
   17.  Tycho Jurjens                 01   De Berkelduikers 1     1:33.76   110       
            42.45  1:33.76
   18.  Sander Burgers                01   NDD                    1:34.67   106       
            43.02  1:34.67
   19.  Thomas Schepper               01   NDD                    1:36.75   100       
            43.76  1:36.75
   20.  Thimo Aartsen                 01   De Waalstroom          1:41.06    87  *    
            48.21  1:41.06
   21.  Joep Lohschelder              01   NDD                    1:43.48    81       
            47.88  1:43.48
   22.  Sven Hogewoning               01   De Waalstroom          1:45.26    77  *    
            48.88  1:45.26
   DIS  Xander Willemsen              01   EZ&PC                                 VRA  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Minioren 4
17-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mila Geul                     03   Aqua-Novio ´94         1:28.93   273       
            43.52  1:28.93
    2.  Nora Brouwer                  03   Aquapoldro             1:40.34   190       
            49.01  1:40.34
    3.  Daniëlle Meinema              03   ZVV                    1:43.14   175       
            51.40  1:43.14
    4.  Ilse Meijer                   03   DWK                    1:46.96   157       
            50.64  1:46.96
    5.  Samira Nikijuluw              03   EZ&PC                  1:48.19   152       
            50.19  1:48.19
    6.  Britt ter Horst               03   De Berkelduikers 1     1:49.62   146       
            54.43  1:49.62
    7.  Lena Minderaa                 03   De Vrije Slag          1:50.14   144       
            54.66  1:50.14
    8.  Lisa Rinders                  03   De Berkelduikers 1     1:50.50   142       
            52.44  1:50.50
    9.  Senna Vastenholt              03   ESCA Zwemmen           1:53.63   131       
            52.30  1:53.63
   10.  Kim Rietbergen                03   ESCA Zwemmen           1:55.62   124       
            52.88  1:55.62
   11.  Frida Sinnema                 03   De Rijn                1:55.83   123       
            53.72  1:55.83
   12.  Janne Paardenkooper           03   De Waalstroom          1:56.26   122       
            56.35  1:56.26
   13.  Lara Broekhuijsen             03   De Rijn                1:57.86   117       
            54.14  1:57.86
   14.  Vera Renshof                  03   DWK                    2:01.42   107  *    
          1:00.74  2:01.42
   15.  Amber Remmerts                03   Octopus                2:03.44   102       
          1:00.16  2:03.44
   16.  Noerani Rochman               03   De Rijn                2:04.53    99  *    
          1:03.63  2:04.53
   17.  Jorien Bloemen                03   De Berkelduikers 2     2:19.02    71       
          1:08.21  2:19.02
   DIS  Mayke Harmsen                 03   De Berkelduikers 1                    VC   
   DIS  Anique Florijn                03   DWK                                   VC-RH
   DIS  Cynthia Koolman               03   Octopus                               VC   
   DIS  Marylène van Zetten           03   Octopus                               VC   
   DIS  Merel Smits                   03   De Waalstroom                         VC   
   DIS  Michelle Koerts               03   ZV Zaltbommel                         VC   
   DIS  Miranda de Wit                03   ZV Zaltbommel                         VC   
   DIS  Rachèl Gallas                 03   De Rijn                               RH   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                Jongens, 100m wisselslag             Jongens Minioren 5
17-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roel Stoopen                  02   ZV Overbetuwe          1:31.55   170       
            42.07  1:31.55
    2.  Lars Verhalle                 02   De Vrije Slag          1:32.52   165       
            42.00  1:32.52
    3.  Ward in 't Veld               02   ZV Zaltbommel          1:35.57   149       
            45.52  1:35.57
    4.  Gjalt Panjer                  02   Aquapoldro             1:35.58   149       
            46.75  1:35.58
    5.  Otto Joosten                  02   De Rijn                1:40.98   127       
            48.35  1:40.98
    6.  Yannick Gruintjes             02   ZV Zaltbommel          1:42.14   122       
            49.07  1:42.14
    7.  Dante Hendriks                02   De Berkelduikers 1     1:42.87   120       
            49.09  1:42.87
    8.  Bas Scholten                  02   Octopus                1:47.62   104       
            51.07  1:47.62
    9.  Antoine van Dreumel           02   De Waalstroom          1:57.87    79       
          1:00.28  1:57.87
   10.  Bart Arends                   02   De Waalstroom          1:58.49    78       
            57.11  1:58.49
   11.  Daan Wensink                  02   De Berkelduikers 1     2:03.04    70       
          1:01.26  2:03.04
   DIS  Rowan van de Poll             02   DWK                                   RH-SK
   DIS  Michiel Koele                 02   ZVV                                   VE   
   DIS  Jeroen van Wijk               02   Aqua-Novio ´94                        VE   
    NG  Remco Braakman                02   Octopus                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20              Meisjes, 4 x 50m wisselslag    Meisjes Minioren 3, 4 en 5
17-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ESCA Zwemmen 1                     ESCA Zwemmen           2:47.63   229       
        Nienke Lammers, 02                     Songhee Choi, 02
        Marijn Jonathans, 02                   Rachel Verburgt, 02
            43.14  1:32.68  2:10.34  2:47.63

    2.  De Berkelduikers 1 1               De Berkelduikers 1     2:48.50   226       
        Indy Stegeman, 02                      Zoë Ulkeman, 02
        Robin Dadema, 02                       Isa van Ditshuizen, 02
            42.88  1:30.92  2:10.81  2:48.50

    3.  DWK 1                              DWK                    3:07.27   164       
        Thirza van de Kraats, 02               Marieke de Jong, 02
        Ilse Meijer, 03                        Harma van der Meer, 02
            45.38  1:38.80  2:28.51  3:07.27

    4.  Octopus 1                          Octopus                3:12.34   152  *    
        Ilse Hallie, 02                        Merlin Bakker, 02
        Denice Koolman, 02                     Madelon Gelderman, 02
            50.91  1:40.51  2:25.43  3:12.34

    5.  ZV Zaltbommel 1                    ZV Zaltbommel          3:18.31   138       
        Miranda de Wit, 03                     Loïs Kaasjager, 02
        Sophie Koerts, 02                      Maryse de Vogel, 02
            54.15  1:43.75  2:39.06  3:18.31

    6.  Aquapoldro 1                       Aquapoldro             3:23.87   127       
        Anne Ambagtsheer, 02                   Nora Brouwer, 03
        Leonie Veldhuis, 03                    Judith Neuteboom Spijker, 03
            51.37  1:55.13  2:43.31  3:23.87

    7.  ZVV 1                              ZVV                    3:28.70   119       
        Annebritt Lemke, 02                    Jael van Drie, 02
        Nora Dorsthorst, 04                    Roos van Niersen, 04
            47.23  1:46.08  2:37.00  3:28.70

   DIS  Aqua-Novio ´94 1                   Aqua-Novio ´94                        RC   
        Suus van Dael, 02                      Mila Geul, 03
        Franka de Bruin, 02                    Emma Haverdil, 03

   DIS  De Rijn 1                          De Rijn                               RC-RD
        Britt Hoogstede, 02                    Aicha Zwemmer, 02
        Lisa Bakker, 03                        Emma Rook, 02




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21              Jongens, 4 x 50m wisselslag    Jongens Minioren 4, 5 en 6
17-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aqua-Novio ´94 1                   Aqua-Novio ´94         2:39.19   191       
        Patrick Habeck, 01                     Tim Korstanje, 03
        Mathijs van Dijk, 01                   Rens van Beek, 03
            42.43  1:31.59  2:06.51  2:39.19

    2.  De Berkelduikers 1 1               De Berkelduikers 1     2:44.61   173       
        Ruben Kolkman, 01                      Bjarne Herben, 01
        Jordy Wissink, 01                      Tycho Jurjens, 01
            39.45  1:22.57  2:05.25  2:44.61

    3.  Octopus 1                          Octopus                2:45.36   171       
        Lars van Hell, 01                      Bart Muselaers, 01
        Marnix van Bottenburg, 01              Bas Scholten, 02
            40.32  1:24.58  2:05.50  2:45.36

    4.  ESCA Zwemmen 1                     ESCA Zwemmen           2:46.82   166       
        Matthijs Westmijze, 01                 Winston Geerlings, 01
        Job Koot, 01                           Se-Jin Chao, 03
            39.67  1:30.40  2:11.66  2:46.82

    5.  ZVV 1                              ZVV                    2:51.64   152       
        Bonno Dorsthorst, 03                   Sam van Niersen, 01
        Kjell Dieker, 01                       Stijn van den Berg, 03
            46.82  1:32.56  2:14.46  2:51.64

    6.  ZV Wijchen 1                       ZV Wijchen             2:52.42   150       
        Wietse Miessen, 03                     Rick Theunissen, 01
        Floris Hartholt, 01                    Thijmen Demaret, 01
            44.51  1:37.55  2:14.48  2:52.42

    7.  ZV Overbetuwe 1                    ZV Overbetuwe          2:52.96   149       
        Jelle van Lanen, 01                    Roel Stoopen, 02
        Ties van het Erve, 01                  Robin Versteeg, 01
            42.92  1:32.69  2:14.84  2:52.96

    8.  ZV Zaltbommel 1                    ZV Zaltbommel          3:20.79    95       
        50 m. *
        Guido van Schalm, 03                   Ward in 't Veld, 02
        Jarno Gruintjes, 01                    Yannick Gruintjes, 02
            59.38  1:51.15  2:37.26  3:20.79

    9.  DWK 1                              DWK                    3:35.41    77       
        Dirk-Johan Wyma, 02                    Thomas van de Kraats, 03
        Dave Stitselaar, 02                    Dylan Donkersteeg, 02
            55.15  1:58.36  2:51.79  3:35.41

   DIS  De Rijn 1                          De Rijn                               RC   
        Angelo Rou, 03                         Timo Zittersteijn, 03
        Ivo Braam, 02                          Koen Scheepens, 03




SPLASH Meet Manager 11Registered to De Rijn