2012-11-11 B/C Competitie deel 2
Alkmaar (NED),    11-11-2012,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 5. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 9. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 11. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 13. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 14. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 15. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 19. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 22. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 23. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 24. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 25. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 26. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 27. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 29. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 31. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 32. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 33. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 34. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 35. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open

FINA Point Scoring 2012


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2               Jongens, 4 x 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
11-11-2012 - 13:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zaanstad (SG) 1                    Zaanstad (SG)          4:00.37   443       
        Tim Tuijp, 98                          Chris Dekker, 97
        Lex Sandburg, 98                       Rense Ruig, 99
            28.12    57.84  4:00.37

    2.  Ed-Vo 1                            Ed-Vo                  4:16.97   362       
        Levi Tol, 97                           Sander Karregat, 98
        Nico Karregat, 97                      Bas Vlugt, 99
            26.82    56.62  4:16.97

    3.  Zaanstad (SG) 2                    Zaanstad (SG)          4:17.57   360       
        Tim Wassenaar, 99                      Mike Morianner, 99
        Simon Koopen, 98                       Tim Kieft, 99
            30.89  1:05.01  4:17.57

    4.  DAW 1                              DAW                    4:42.42   273       
        Max Pusch, 98                          Thomas Haneveld, 98
        Joppe van Beek, 99                     Frank Dekker, 98
            34.03  1:11.88  4:42.42




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Alle, 4 x 50m vrije slag Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
11-11-2012 - 13:05                  (1j,1m,1j,1m)                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zaanstad (SG) 1                    Zaanstad (SG)          2:10.54   236       
        Sem Dik, 01                            Kenzo Doerk, 01
        Yara Galje, 01                         Nikky Keijzer, 01
            31.77  2:10.54

    2.  Ed-Vo 1                            Ed-Vo                  2:11.67   230       
        Ruud Veerman, 02                       Luc Kroon, 01
        Danique Bernard, 02                    Kim Groeneveld, 01
            34.82  2:11.67

    3.  MSV- Zeemacht 1                    MSV- Zeemacht          2:28.07   162       
        Jairo Kauwoh, 01                       Levi Rahakbauw, 02
        Anna Zijlstra, 02                      Dewi van Mierlo, 02
            35.15  2:28.07

    4.  Ed-Vo 2                            Ed-Vo                  2:29.16   158       
        Bjorn Keizer, 01                       Tom Veerman, 02
        Kim Veerman, 03                        Calina van der Lem, 02
            37.16  2:29.16

    5.  DAW 1                              DAW                    2:40.90   126       
        Luc Mul, 02                            Liam Burger, 02
        Ilse Kruizinga, 01                     Noortje Wisselo, 02
            38.00  2:40.90





TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                  Dames, 200m wisselslag             Dames Senioren Open
11-11-2012 - 13:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daphne ten Brink              85   Zaanstad (SG)          2:36.05   509       
            32.70  2:36.05
    2.  Maaike Vooren                 91   DAW                    2:36.14   508       
            33.96  2:36.14
    3.  Shelley de Boer               93   Zaanstad (SG)          2:39.17   479       
            31.97  2:39.17
    4.  Tessa Mosch                   91   MSV- Zeemacht          2:40.46   468       
            33.35  2:40.46
    5.  Kimberly Mijnen               95   Zaanstad (SG)          2:40.54   467       
            32.82  2:40.54
    6.  Evelien Jurriansen            92   MSV- Zeemacht          2:43.81   440       
            34.39  2:43.81
    7.  Ilona Hogerheyde              74   DAW                    2:45.47   426       
            34.55  2:45.47
    8.  Sandra Pannekeet              84   DAW                    2:47.42   412       
            34.82  2:47.42
    9.  Bianca Paape                  85   DAW                    2:55.11   360       
            37.61  2:55.11
   10.  Katelijn IJssennagger         93   DAW                    2:57.69   344       
            39.68  2:57.69
   11.  Joyce Geschiere               90   Ed-Vo                  2:59.15   336       
            38.34  2:59.15
   12.  Desiree van der Lem           68   Ed-Vo                  3:02.03   320       
            40.24  3:02.03
   13.  Angela Tol                    93   Ed-Vo                  3:10.05   281       
            40.58  3:10.05
 AFGEM  Agnes de Does                 82   Ed-Vo                                      
 AFGEM  Jenny de Does                 82   Ed-Vo                                      
 AFGEM  Channe Noort                  86   DAW                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Heren, 100m vlinderslag             Heren Senioren Open
11-11-2012 - 13:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey Appel                 92   Zaanstad (SG)          1:01.64   486       
            27.61  1:01.64
    2.  Fred Bond                     89   Ed-Vo                  1:02.28   471       
            28.25  1:02.28
    3.  Remco Tol                     95   Ed-Vo                  1:04.20   430       
            29.16  1:04.20
    4.  Arjan Baron                   91   DAW                    1:04.78   419       
            29.40  1:04.78
    5.  Richard Veerman               91   Ed-Vo                  1:05.52   405       
            29.78  1:05.52
    6.  Rico Roels                    94   DAW                    1:06.62   385       
            29.08  1:06.62
    7.  Michael Bes                   72   MSV- Zeemacht          1:07.36   372       
            31.25  1:07.36
    8.  Martijn Gras                  91   Zaanstad (SG)          1:08.16   359       
            30.34  1:08.16
    9.  Metten de Vries               89   Zaanstad (SG)          1:09.89   333       
            31.88  1:09.89
   10.  Alex Damen                    75   DAW                    1:10.50   325       
            31.07  1:10.50
   11.  Rene de Boer                  64   DAW                    1:11.32   314       
            32.52  1:11.32
   12.  Gerben Rozie                  90   MSV- Zeemacht          1:13.07   292       
            32.95  1:13.07
   13.  Fred Heemstra                 65   DAW                    1:13.31   289       
            34.33  1:13.31
   14.  Rob Tol                       92   Ed-Vo                  1:15.58   263       
            32.26  1:15.58
   15.  Hans Schoenmakers             69   DAW                    1:15.88   260       
            33.67  1:15.88
   16.  Edwin Feeke                   79   Zaanstad (SG)          1:15.94   260       
            32.73  1:15.94
 AFGEM  Kars Luttik                   78   DAW                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Dames, 100m schoolslag       Dames Senioren 2 en later
11-11-2012 - 13:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amber Ruig                    96   Zaanstad (SG)          1:16.38   553       
            35.06  1:16.38
    2.  Lisanne van Zijl              95   Zaanstad (SG)          1:21.82   450       
            38.31  1:21.82
    3.  Maxine Alfonsi                95   DAW                    1:22.82   433       
            39.09  1:22.82
    4.  Arianne Hendriks              95   Zaanstad (SG)          1:25.18   398       
            39.78  1:25.18
    5.  Anouk van der Kruk            99   MSV- Zeemacht          1:28.38   357       
            41.77  1:28.38
    6.  Britt Gerritse                96   MSV- Zeemacht          1:29.15   347       
            41.73  1:29.15
    7.  Tess de Boer                  96   DAW                    1:29.74   341       
            42.72  1:29.74
    8.  Lara Deul                     96   Ed-Vo                  1:31.28   324       
            42.33  1:31.28
    9.  Eline den Brave               96   Zaanstad (SG)          1:31.35   323       
            42.44  1:31.35
   10.  Anouk van de Sandt            96   MSV- Zeemacht          1:35.83   280       
            44.61  1:35.83
   11.  Janine Kroon                  96   Ed-Vo                  1:38.12   260       
            45.33  1:38.12
   12.  Annemarie Otte                96   Ed-Vo                  1:40.43   243       
            47.28  1:40.43
   13.  Sanne Rotteveel               00   MSV- Zeemacht          1:42.23   230       
            49.68  1:42.23




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Jongens, 200m vrije slag       Jongens Jeugd 2 en later
11-11-2012 - 13:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben Tol                     95   Ed-Vo                  2:04.55   507       
            26.49  2:04.55
    2.  Christiaan Zwaal              95   MSV- Zeemacht          2:05.11   501       
            28.07  2:05.11
    3.  Jasper Falk                   95   DAW                    2:14.77   400       
            29.64  2:14.77
    4.  Pepijn Jorink                 95   DAW                    2:15.39   395       
            30.44  2:15.39
    5.  Simon Koopen                  98   Zaanstad (SG)          2:15.53   394       
            30.55  2:15.53
    6.  Kaspur van der Lem            96   Ed-Vo                  2:16.71   384       
            28.62  2:16.71
    7.  Dani Hoetmer                  96   DAW                    2:17.37   378       
            31.31  2:17.37
    8.  Lex Sandburg                  98   Zaanstad (SG)          2:21.49   346       
            31.39  2:21.49
        Eoin Oude Essink              95   DAW                    2:21.49   346       
            32.52  2:21.49
   10.  Danny Schmidt                 96   Zaanstad (SG)          2:22.64   338       
            30.92  2:22.64
   11.  Rick Peereboom                96   DAW                    2:25.73   317       
            33.82  2:25.73
   12.  Davy Barrett                  97   MSV- Zeemacht          2:31.85   280       
            31.96  2:31.85
   13.  Brayn Geijs                   96   DAW                    2:34.04   268       
            34.08  2:34.04
 AFGEM  David Langerveld              96   Ed-Vo                                      
 AFGEM  Jelle Schelvis                97   Zaanstad (SG)                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Meisjes, 200m rugslag         Meisjes Jeugd 2 en later
11-11-2012 - 13:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bente Rogge                   97   Zaanstad (SG)          2:38.93   430       
            37.61  2:38.93
    2.  Lotte Hoogeterp               97   DAW                    2:40.20   420       
            38.80  2:40.20
    3.  Melina Knol                   98   Zaanstad (SG)          2:41.31   411       
            37.45  2:41.31
    4.  Samira Mijnen                 97   Zaanstad (SG)          2:49.20   357       
            39.57  2:49.20
    5.  Kimberley Kort                98   DAW                    3:02.49   284       
            42.74  3:02.49
 AFGEM  Skye Tomie Doerk              98   Zaanstad (SG)                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Meisjes, 100m rugslag         Meisjes Jeugd 2 en later
11-11-2012 - 13:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anouk Zandbergen              98   MSV- Zeemacht          1:12.98   433       
            35.75  1:12.98
    2.  Isabelle Otte                 97   Ed-Vo                  1:17.45   362       
            37.57  1:17.45
    3.  Kyra Wijnker                  98   MSV- Zeemacht          1:19.83   331       
            39.04  1:19.83
    4.  Merel Tol                     98   Ed-Vo                  1:23.22   292       
            40.04  1:23.22
    5.  Nikki Zandbergen              98   MSV- Zeemacht          1:26.41   261       
            41.23  1:26.41
    6.  Sharon van der Lem            98   Ed-Vo                  1:31.46   220       
            42.95  1:31.46
    7.  Desiree Veenstra              97   MSV- Zeemacht          1:33.51   206       
            46.31  1:33.51



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12               Jongens, 100m vlinderslag    Jongens Junioren 4 en later
11-11-2012 - 13:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim Tuijp                     98   Zaanstad (SG)          1:05.87   398       
            31.59  1:05.87
    2.  Levi Tol                      97   Ed-Vo                  1:07.25   374  FJ 1 
            31.13  1:07.25
    3.  Jordi de Nijs                 98   MSV- Zeemacht          1:07.25   374  FJ 2 
            30.98  1:07.25
    4.  Chris Dekker                  97   Zaanstad (SG)          1:09.41   340       
            32.22  1:09.41
    5.  Nico Karregat                 97   Ed-Vo                  1:23.19   197       
            38.64  1:23.19
    6.  Frank Dekker                  98   DAW                    1:23.46   195       
            38.76  1:23.46
    7.  Thomas Haneveld               98   DAW                    1:24.23   190       
            36.74  1:24.23
    8.  Sander Karregat               98   Ed-Vo                  1:25.49   182       
            37.83  1:25.49
    9.  Max Pusch                     98   DAW                    1:26.62   175       
            40.06  1:26.62
   10.  Vitken Vader                  98   MSV- Zeemacht          1:48.64    88       
            48.64  1:48.64
 AFGEM  Lex Sandburg                  98   Zaanstad (SG)                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Dames, 50m schoolslag              Dames Senioren Open
11-11-2012 - 13:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kimberly Mijnen               95   Zaanstad (SG)            38.36   423       
    2.  Tessa Mosch                   91   MSV- Zeemacht            38.58   415       
    3.  Monique Tol-Tuijp             69   Ed-Vo                    39.33   392       
    4.  Ilona Hogerheyde              74   DAW                      39.88   376       
    5.  Shelley de Boer               93   Zaanstad (SG)            40.55   358       
    6.  Suzanne Mosch                 94   MSV- Zeemacht            40.58   357       
    7.  Desiree van der Lem           68   Ed-Vo                    40.94   348       
    8.  Jacqueline Schroer            91   DAW                      41.42   336       
    9.  Evelien Jurriansen            92   MSV- Zeemacht            41.51   333       
   10.  Katelijn IJssennagger         93   DAW                      41.99   322       
   11.  Marianne vd Poll              89   DAW                      42.22   317       
   12.  Dieuwertje Jorink             93   DAW                      42.36   314       
   13.  Rozemarijn Huisman            94   DAW                      44.37   273       
   14.  Elise Keijzer                 92   Ed-Vo                    46.75   233       
   15.  Manon Sier                    94   Ed-Vo                    47.15   227       
 AFGEM  Agnes de Does                 82   Ed-Vo                                      
 AFGEM  Jenny de Does                 82   Ed-Vo                                      
 AFGEM  Channe Noort                  86   DAW                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Heren, 200m vrije slag             Heren Senioren Open
11-11-2012 - 13:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey Appel                 92   Zaanstad (SG)          2:03.29   523       
            27.69  2:03.29
    2.  Richard Veerman               91   Ed-Vo                  2:05.54   495       
            28.36  2:05.54
    3.  Rico Roels                    94   DAW                    2:11.17   434       
            28.24  2:11.17
    4.  Matthew van der Ent           90   Zaanstad (SG)          2:13.57   411       
            29.57  2:13.57
    5.  Rene de Boer                  64   DAW                    2:16.64   384       
            31.27  2:16.64
    6.  Remco Tol                     95   Ed-Vo                  2:17.17   380       
            28.75  2:17.17
    7.  Kristian Stam                 91   Zaanstad (SG)          2:17.87   374       
            30.58  2:17.87
    8.  Arjan Baron                   91   DAW                    2:23.08   334       
            31.14  2:23.08
    9.  Rob Tol                       92   Ed-Vo                  2:23.35   333       
            31.06  2:23.35
   10.  Fred Heemstra                 65   DAW                    2:24.65   324       
            37.34  2:24.65
   11.  Hans Schoenmakers             69   DAW                    2:25.02   321       
            32.94  2:25.02
   12.  Erwin van Boheemen            74   MSV- Zeemacht          2:26.23   313       
            31.57  2:26.23
   13.  Marcel van der Lem            65   Ed-Vo                  2:26.69   310       
            32.10  2:26.69
   14.  Jeroen Kort                   68   DAW                    2:29.74   292       
            33.79  1:11.10  2:29.74
   15.  Michael Bes                   72   MSV- Zeemacht          2:29.93   291       
            34.52  2:29.93
   16.  Twan Rozie                    91   MSV- Zeemacht          2:43.07   226       
            34.60  2:43.07



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Meisjes, 200m wisselslag    Meisjes Junioren 3 en later
11-11-2012 - 13:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle Verhoeven            00   Ed-Vo                  2:45.26   428       
            36.30  2:45.26
    2.  Suzanne van den Brink         99   MSV- Zeemacht          2:47.78   409       
            37.30  2:47.78
    3.  Chantal Hetjes                00   Ed-Vo                  2:50.17   392       
            35.24  2:50.17
    4.  Nikky Keijzer                 01   Zaanstad (SG)          2:50.45   390       
            35.64  2:50.45
    5.  Hannah Bervoets               00   Zaanstad (SG)          2:50.85   387       
            37.61  2:50.85
    6.  Nicolah Cowles                99   DAW                    2:55.17   359       
            40.36  2:55.17
    7.  Simone Anvelink               00   MSV- Zeemacht          2:58.64   339       
            40.89  2:58.64
    8.  Femke Stevens                 99   Zaanstad (SG)          2:58.84   338       
            40.72  2:58.84
    9.  Melissa Vallinga              00   Zaanstad (SG)          3:00.65   328       
            41.30  3:00.65
   10.  Myrthe van Beek               99   DAW                    3:05.08   305       
          3:05.08
   11.  Lieke Alofs                   99   DAW                    3:06.93   296       
            43.12  3:06.93
   12.  Jennifer Tuijp                00   Zaanstad (SG)          3:09.52   284       
            42.21  3:09.52
   13.  Eline Wiersma                 00   DAW                    3:21.38   236       
            46.56  3:21.38
   14.  Ilja Wijnker                  00   MSV- Zeemacht          3:24.80   225       
            49.44  3:24.80
   15.  Sterre Veerman                00   Ed-Vo                  3:37.39   188       
            48.98  3:37.39
   16.  Annabel Luke                  00   DAW                    3:57.39   144       
            58.42  3:57.39
 AFGEM  Ilona Stroek                  00   Ed-Vo                                      
 AFGEM  Melissa Zeeman                00   Zaanstad (SG)                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Jongens, 100m vrije slag    Jongens Junioren 2 en later
11-11-2012 - 14:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rense Ruig                    99   Zaanstad (SG)          1:00.64   407       
            29.69  1:00.64
    2.  Tim Wassenaar                 99   Zaanstad (SG)          1:03.70   351       
            30.11  1:03.70
    3.  Mike Morianner                99   Zaanstad (SG)          1:04.96   331       
            30.98  1:04.96
    4.  Tim Kieft                     99   Zaanstad (SG)          1:05.50   322       
            31.48  1:05.50
    5.  Bas Vlugt                     99   Ed-Vo                  1:07.58   294       
            32.37  1:07.58
    6.  Joppe van Beek                99   DAW                    1:11.54   247       
            35.19  1:11.54
    7.  Mike Schilder                 00   Ed-Vo                  1:15.92   207       
            35.77  1:15.92
    8.  Yassine Belhadaoui            00   Zaanstad (SG)          1:16.52   202       
            36.55  1:16.52
    9.  Jordi van der Lem             00   Ed-Vo                  1:20.49   174       
            37.95  1:20.49
   10.  Lucas Brazao                  99   DAW                    1:20.84   171       
            42.19  1:20.84
   11.  Ice Sangmalai                 00   DAW                    1:22.13   163       
            39.42  1:22.13
   12.  Jac de Boer                   99   Ed-Vo                  1:23.58   155       
            38.59  1:23.58
   13.  Tadhg Oude Essink             00   DAW                    1:26.60   139       
            41.32  1:26.60
 NG.ZA  Keanon Selister               00   MSV- Zeemacht                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                 Meisjes, 100m rugslag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
11-11-2012 - 14:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danique Bernard               02   Ed-Vo                  1:21.73   308       
            39.73  1:21.73
    2.  Yara Galje                    01   Zaanstad (SG)          1:23.54   288       
            41.63  1:23.54
    3.  Calina van der Lem            02   Ed-Vo                  1:27.09   255       
            42.28  1:27.09
    4.  Kim Groeneveld                01   Ed-Vo                  1:27.11   254       
            41.81  1:27.11
    5.  Rachel Jahn                   01   Zaanstad (SG)          1:27.70   249       
            42.21  1:27.70
    6.  Kim Janssen                   02   MSV- Zeemacht          1:35.56   193       
            46.62  1:35.56
    7.  Ilse Kruizinga                01   DAW                    1:36.58   187       
            48.59  1:36.58
    8.  Josephine Lambers             01   MSV- Zeemacht          1:36.73   186       
            46.46  1:36.73
    9.  Kim Veerman                   03   Ed-Vo                  1:38.56   175       
            48.54  1:38.56
   10.  Anna Zijlstra                 02   MSV- Zeemacht          1:39.65   170       
            48.44  1:39.65
   11.  Jessica de Boer               01   Ed-Vo                  1:44.13   149       
            50.92  1:44.13
   12.  Isabel Engelen                03   DAW                    1:44.46   147       
            49.96  1:44.46
   13.  Stella Poort                  02   DAW                    1:45.67   142       
            51.21  1:45.67
   14.  Noortje Wisselo               02   DAW                    1:46.85   138       
            50.82  1:46.85
   15.  Marit Veerman                 03   Ed-Vo                  1:49.07   129       
            54.55  1:49.07
   16.  Kyra Wesemann                 02   MSV- Zeemacht          1:54.44   112       
            56.00  1:54.44
   17.  Kim de Wit                    01   MSV- Zeemacht          1:57.04   105       
            56.26  1:57.04
   18.  Esmee Luiten                  01   MSV- Zeemacht          1:57.97   102       
            54.66  1:57.97
   19.  Emma Huizinga                 02   DAW                    1:59.63    98       
          1:59.63
   DIS  Amber van der Kruk            01   MSV- Zeemacht                              
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Jongens, 50m schoolslag          Jongens Minioren 4,5,6
11-11-2012 - 14:20                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luc Kroon                     01   Ed-Vo                    42.64   207       
    2.  Sem Dik                       01   Zaanstad (SG)            43.76   192       
    3.  Jairo Kauwoh                  01   MSV- Zeemacht            44.62   181       
    4.  Kenzo Doerk                   01   Zaanstad (SG)            46.89   156       
    5.  Marlon Bil                    01   DAW                      47.91   146       
    6.  Ruud Veerman                  02   Ed-Vo                    48.09   144       
    7.  Max Vonk                      01   Zaanstad (SG)            48.83   138       
    8.  Matthé Knol                   01   Zaanstad (SG)            49.29   134       
    9.  Mitchell Rijks                01   Zaanstad (SG)            50.61   124       
   10.  Tom Veerman                   02   Ed-Vo                    50.91   122       
   11.  Bjorn Keizer                  01   Ed-Vo                    52.61   110       
   12.  Luc Mul                       02   DAW                      52.85   109       
   13.  Liam Burger                   02   DAW                      53.82   103       
   14.  Levi Rahakbauw                02   MSV- Zeemacht            54.16   101       
   15.  Vince Commandeur              03   Ed-Vo                    55.16    95       
   16.  Jeff Kroon                    03   Ed-Vo                    56.82    87       
   17.  Marco van der Wulp            03   MSV- Zeemacht          1:07.25    52       
   18.  Liam Wesemann                 03   MSV- Zeemacht          1:10.53    45       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Dames, 200m vrije slag             Dames Senioren Open
11-11-2012 - 14:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daphne ten Brink              85   Zaanstad (SG)          2:17.48   528       
            30.60  2:17.48
    2.  Maaike Vooren                 91   DAW                    2:19.53   505       
            32.43  2:19.53
    3.  Kimberly Mijnen               95   Zaanstad (SG)          2:20.01   500       
            31.95  2:20.01
    4.  Evelien Jurriansen            92   MSV- Zeemacht          2:24.16   458       
            32.48  2:24.16
        Suzanne Mosch                 94   MSV- Zeemacht          2:24.16   458       
            32.47  2:24.16
    6.  Monique Tol-Tuijp             69   Ed-Vo                  2:29.21   413  FJ 1 
            33.24  2:29.21
    7.  Sandra Pannekeet              84   DAW                    2:29.21   413  FJ 2 
            32.71  2:29.21
    8.  Joyce Geschiere               90   Ed-Vo                  2:35.61   364       
            35.36  2:35.61
    9.  Katelijn IJssennagger         93   DAW                    2:38.43   345       
            35.64  2:38.43
   10.  Angela Tol                    93   Ed-Vo                  2:44.65   307       
            38.05  2:44.65
   11.  Rozemarijn Huisman            94   DAW                    2:48.65   286       
            38.48  2:48.65
   12.  Elise Keijzer                 92   Ed-Vo                  2:55.53   254       
            38.82  2:55.53
   13.  Manon Sier                    94   Ed-Vo                  3:16.37   181       
            42.16  3:16.37
 AFGEM  Channe Noort                  86   DAW                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                 Heren, 50m schoolslag              Heren Senioren Open
11-11-2012 - 14:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey Appel                 92   Zaanstad (SG)            31.38   520       
    2.  Ron Langelaan                 78   DAW                      32.31   477       
    3.  Fred Bond                     89   Ed-Vo                    32.94   450       
    4.  Edwin Feeke                   79   Zaanstad (SG)            33.87   414       
    5.  Richard Veerman               91   Ed-Vo                    34.49   392       
    6.  Arjan Baron                   91   DAW                      34.97   376       
    7.  Kevin vd Poll                 86   DAW                      35.33   365       
    8.  Metten de Vries               89   Zaanstad (SG)            35.68   354       
    9.  Gerben Rozie                  90   MSV- Zeemacht            35.99   345       
   10.  Matthew van der Ent           90   Zaanstad (SG)            36.16   340       
   11.  Marcel van der Lem            65   Ed-Vo                    36.23   338       
   12.  Hans Schoenmakers             69   DAW                      36.61   328       
   13.  Jeroen Kort                   68   DAW                      37.54   304       
   14.  Erwin van Boheemen            74   MSV- Zeemacht            37.96   294       
   15.  Rob Tol                       92   Ed-Vo                    40.42   243       
   16.  Twan Rozie                    91   MSV- Zeemacht            40.73   238       
   DIS  Rico Roels                    94   DAW                                        
        AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                 Dames, 200m vrije slag       Dames Senioren 2 en later
11-11-2012 - 14:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amber Ruig                    96   Zaanstad (SG)          2:20.63   494       
            30.80  2:20.63
    2.  Britt Gerritse                96   MSV- Zeemacht          2:22.03   479       
            30.57  2:22.03
    3.  Lisanne van Zijl              95   Zaanstad (SG)          2:24.70   453       
            33.16  2:24.70
    4.  Eline den Brave               96   Zaanstad (SG)          2:25.16   449       
            34.09  2:25.16
    5.  Anouk van de Sandt            96   MSV- Zeemacht          2:26.14   440       
            32.29  2:26.14
        Maxine Alfonsi                95   DAW                    2:26.14   440       
            32.92  2:26.14
    7.  Lara Deul                     96   Ed-Vo                  2:28.61   418       
            32.68  2:28.61
    8.  Tess de Boer                  96   DAW                    2:30.13   406       
            33.95  2:30.13
    9.  Nienke van der zee            96   DAW                    2:30.45   403       
            33.50  2:30.45
   10.  Anouk van der Kruk            99   MSV- Zeemacht          2:32.41   388       
            33.78  2:32.41
   11.  Arianne Hendriks              95   Zaanstad (SG)          2:34.44   372       
            35.90  2:34.44
   12.  Annemarie Otte                96   Ed-Vo                  2:41.21   327       
            36.47  2:41.21
   13.  Janine Kroon                  96   Ed-Vo                  2:53.20   264       
            38.79  2:53.20
   14.  Sanne Rotteveel               00   MSV- Zeemacht          3:00.99   231       
            41.54  3:00.99



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                Jongens, 100m schoolslag       Jongens Jeugd 2 en later
11-11-2012 - 14:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben Tol                     95   Ed-Vo                  1:13.44   434       
            34.70  1:13.44
    2.  Christiaan Zwaal              95   MSV- Zeemacht          1:15.83   394       
            36.28  1:15.83
    3.  Kaspur van der Lem            96   Ed-Vo                  1:22.00   311       
            38.61  1:22.00
    4.  Pepijn Jorink                 95   DAW                    1:24.20   288       
            39.14  1:24.20
    5.  Lex Sandburg                  98   Zaanstad (SG)          1:24.94   280       
            39.88  1:24.94
    6.  Danny Schmidt                 96   Zaanstad (SG)          1:25.32   276       
            38.94  1:25.32
    7.  Brayn Geijs                   96   DAW                    1:26.58   264       
            40.72  1:26.58
    8.  Dani Hoetmer                  96   DAW                    1:26.89   262       
            40.84  1:26.89
    9.  Eoin Oude Essink              95   DAW                    1:27.02   260       
            41.41  1:27.02
   10.  Jasper Falk                   95   DAW                    1:28.78   245       
            41.05  1:28.78
   11.  Rick Peereboom                96   DAW                    1:29.10   243       
            42.31  1:29.10
   12.  Davy Barrett                  97   MSV- Zeemacht          1:34.16   205       
            44.27  1:34.16
 AFGEM  Jelle Schelvis                97   Zaanstad (SG)                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24               Meisjes, 100m vlinderslag       Meisjes Jeugd 2 en later
11-11-2012 - 14:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anouk Zandbergen              98   MSV- Zeemacht          1:11.61   454       
            32.11  1:11.61
    2.  Melina Knol                   98   Zaanstad (SG)          1:14.53   402       
            33.56  1:14.53
    3.  Isabelle Otte                 97   Ed-Vo                  1:18.22   348       
            35.29  1:18.22
    4.  Lotte Hoogeterp               97   DAW                    1:19.33   334       
            36.69  1:19.33
    5.  Bente Rogge                   97   Zaanstad (SG)          1:22.90   292       
            38.71  1:22.90
    6.  Merel Tol                     98   Ed-Vo                  1:23.15   290       
            37.84  1:23.15
    7.  Kyra Wijnker                  98   MSV- Zeemacht          1:30.45   225       
            39.54  1:30.45
    8.  Kimberley Kort                98   DAW                    1:35.86   189       
            40.99  1:35.86
    9.  Desiree Veenstra              97   MSV- Zeemacht          1:36.43   186       
            42.81  1:36.43
   10.  Nikki Zandbergen              98   MSV- Zeemacht          1:45.74   141       
            45.83  1:45.74
   11.  Sharon van der Lem            98   Ed-Vo                  1:49.97   125       
            46.48  1:49.97
 NG.ZA  Samira Mijnen                 97   Zaanstad (SG)                              
 AFGEM  Skye Tomie Doerk              98   Zaanstad (SG)                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                 Jongens, 200m rugslag      Jongens Junioren 4 en later
11-11-2012 - 14:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim Tuijp                     98   Zaanstad (SG)          2:19.39   441       
            33.06  2:19.39
    2.  Chris Dekker                  97   Zaanstad (SG)          2:29.40   358       
            35.56  2:29.40
    3.  Simon Koopen                  98   Zaanstad (SG)          2:33.30   331       
            35.14  2:33.30
    4.  Thomas Haneveld               98   DAW                    2:46.75   257       
            38.79  2:46.75
    5.  Frank Dekker                  98   DAW                    2:53.93   227       
            40.25  2:53.93
    6.  Max Pusch                     98   DAW                    3:04.08   191       
            42.89  3:04.08
 AFGEM  Lex Sandburg                  98   Zaanstad (SG)                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                 Jongens, 100m rugslag      Jongens Junioren 4 en later
11-11-2012 - 15:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Levi Tol                      97   Ed-Vo                  1:10.02   341       
            34.31  1:10.02
    2.  Jordi de Nijs                 98   MSV- Zeemacht          1:12.17   311       
            35.12  1:12.17
    3.  Nico Karregat                 97   Ed-Vo                  1:24.20   196       
            41.25  1:24.20
    4.  Sander Karregat               98   Ed-Vo                  1:24.98   191       
            41.15  1:24.98
    5.  Vitken Vader                  98   MSV- Zeemacht          1:29.27   164       
            43.78  1:29.27
 NG.ZA  Keanon Selister               00   MSV- Zeemacht                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                Dames, 100m vlinderslag             Dames Senioren Open
11-11-2012 - 15:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shelley de Boer               93   Zaanstad (SG)          1:12.08   445       
            33.02  1:12.08
    2.  Daphne ten Brink              85   Zaanstad (SG)          1:12.41   439       
            33.76  1:12.41
    3.  Suzanne Mosch                 94   MSV- Zeemacht          1:13.15   426       
            33.73  1:13.15
    4.  Ilona Hogerheyde              74   DAW                    1:15.23   391       
            34.35  1:15.23
    5.  Nienke van der zee            96   DAW                    1:18.67   342       
            35.76  1:18.67
    6.  Monique Tol-Tuijp             69   Ed-Vo                  1:19.24   335       
            36.09  1:19.24
    7.  Tessa Mosch                   91   MSV- Zeemacht          1:19.65   330       
            36.60  1:19.65
    8.  Marianne vd Poll              89   DAW                    1:20.98   314       
            34.91  1:20.98
    9.  Bianca Paape                  85   DAW                    1:22.80   293       
            37.22  1:22.80
   10.  Dieuwertje Jorink             93   DAW                    1:25.10   270       
            38.20  1:25.10
   11.  Joyce Geschiere               90   Ed-Vo                  1:25.83   263       
            38.55  1:25.83
   12.  Angela Tol                    93   Ed-Vo                  1:32.40   211       
            42.56  1:32.40
   13.  Elise Keijzer                 92   Ed-Vo                  1:35.95   188       
            42.80  1:35.95
   14.  Rozemarijn Huisman            94   DAW                    1:39.86   167       
            45.73  1:39.86
   15.  Manon Sier                    94   Ed-Vo                  1:42.39   155       
            47.78  1:42.39
 AFGEM  Agnes de Does                 82   Ed-Vo                                      
 AFGEM  Jenny de Does                 82   Ed-Vo                                      




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                 Heren, 200m wisselslag             Heren Senioren Open
11-11-2012 - 15:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey Appel                 92   Zaanstad (SG)          2:13.56   559       
            28.56  2:13.56
    2.  Fred Bond                     89   Ed-Vo                  2:21.08   475       
            29.08  2:21.08
    3.  Rico Roels                    94   DAW                    2:30.12   394       
            30.66  2:30.12
    4.  Martijn Gras                  91   Zaanstad (SG)          2:31.12   386       
            31.25  2:31.12
    5.  Kristian Stam                 91   Zaanstad (SG)          2:32.24   378       
            33.88  2:32.24
    6.  Michael Bes                   72   MSV- Zeemacht          2:33.99   365       
            33.42  2:33.99
    7.  Alex Damen                    75   DAW                    2:37.25   343       
            32.71  2:37.25
    8.  Erwin van Boheemen            74   MSV- Zeemacht          2:37.40   342       
            33.03  2:37.40
    9.  Gerben Rozie                  90   MSV- Zeemacht          2:37.77   339       
            34.36  2:37.77
   10.  Remco Tol                     95   Ed-Vo                  2:40.75   321       
            31.19  2:40.75
   11.  Metten de Vries               89   Zaanstad (SG)          2:41.60   316       
            32.37  2:41.60
   12.  Arjan Baron                   91   DAW                    2:47.85   282       
            33.13  2:47.85
   DIS  Twan Rozie                    91   MSV- Zeemacht                              
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen.
 AFGEM  David Langerveld              96   Ed-Vo                                      
 AFGEM  Kars Luttik                   78   DAW                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                Meisjes, 100m vrije slag    Meisjes Junioren 3 en later
11-11-2012 - 15:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle Verhoeven            00   Ed-Vo                  1:06.05   460       
            32.29  1:06.05
    2.  Hannah Bervoets               00   Zaanstad (SG)          1:06.40   453       
            31.65  1:06.40
    3.  Chantal Hetjes                00   Ed-Vo                  1:08.30   416       
            32.83  1:08.30
    4.  Suzanne van den Brink         99   MSV- Zeemacht          1:08.94   405       
            32.78  1:08.94
    5.  Myrthe van Beek               99   DAW                    1:10.11   385       
            33.54  1:10.11
    6.  Jennifer Tuijp                00   Zaanstad (SG)          1:11.54   362       
            34.58  1:11.54
    7.  Nicolah Cowles                99   DAW                    1:13.24   337       
            35.70  1:13.24
    8.  Femke Stevens                 99   Zaanstad (SG)          1:15.04   314       
            36.16  1:15.04
    9.  Lieke Alofs                   99   DAW                    1:15.20   312       
            36.06  1:15.20
   10.  Melissa Vallinga              00   Zaanstad (SG)          1:15.86   304       
            37.05  1:15.86
   11.  Simone Anvelink               00   MSV- Zeemacht          1:16.31   298       
            36.65  1:16.31
   12.  Ilja Wijnker                  00   MSV- Zeemacht          1:20.33   256       
            39.60  1:20.33
   13.  Eline Wiersma                 00   DAW                    1:22.65   235       
            38.50  1:22.65
   14.  Sterre Veerman                00   Ed-Vo                  1:24.25   221       
            39.15  1:24.25
   15.  Maaike Teunisse               00   MSV- Zeemacht          1:39.20   135       
            48.28  1:39.20
   16.  Annabel Luke                  00   DAW                    1:40.96   128       
            47.19  1:40.96
 AFGEM  Ilona Stroek                  00   Ed-Vo                                      
 AFGEM  Nikky Keijzer                 01   Zaanstad (SG)                              
 AFGEM  Melissa Zeeman                00   Zaanstad (SG)                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                Jongens, 200m wisselslag    Jongens Junioren 2 en later
11-11-2012 - 15:20                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rense Ruig                    99   Zaanstad (SG)          2:36.86   345       
            37.28  2:36.86
    2.  Mike Morianner                99   Zaanstad (SG)          2:37.96   338       
            34.02  2:37.96
    3.  Tim Wassenaar                 99   Zaanstad (SG)          2:43.54   304       
            37.60  2:43.54
    4.  Bas Vlugt                     99   Ed-Vo                  2:48.25   280       
            36.07  2:48.25
    5.  Joppe van Beek                99   DAW                    2:54.18   252       
            39.22  2:54.18
    6.  Tim Kieft                     99   Zaanstad (SG)          2:54.87   249       
          2:54.87
    7.  Jordi van der Lem             00   Ed-Vo                  3:13.78   183       
            45.66  3:13.78
    8.  Mike Schilder                 00   Ed-Vo                  3:14.60   181       
            44.89  3:14.60
    9.  Ice Sangmalai                 00   DAW                    3:15.31   179       
            45.57  3:15.31
   10.  Yassine Belhadaoui            00   Zaanstad (SG)          3:21.96   161       
            43.30  3:21.96
   11.  Jac de Boer                   99   Ed-Vo                  3:22.67   160       
            46.28  3:22.67
   12.  Lucas Brazao                  99   DAW                    3:25.79   153       
            49.57  3:25.79
   13.  Tadhg Oude Essink             00   DAW                    3:36.96   130       
            54.03  3:36.96



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                Meisjes, 50m schoolslag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
11-11-2012 - 15:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kim Groeneveld                01   Ed-Vo                    44.73   266       
    2.  Rachel Jahn                   01   Zaanstad (SG)            44.77   266  FJ 1 
    3.  Yara Galje                    01   Zaanstad (SG)            44.77   266  FJ 2 
    4.  Danique Bernard               02   Ed-Vo                    46.41   238       
    5.  Dewi van Mierlo               02   MSV- Zeemacht            48.16   213       
    6.  Calina van der Lem            02   Ed-Vo                    48.18   213       
    7.  Ilse Kruizinga                01   DAW                      49.38   198       
    8.  Josephine Lambers             01   MSV- Zeemacht            50.52   185       
    9.  Kyra Wesemann                 02   MSV- Zeemacht            51.93   170       
   10.  Emma Huizinga                 02   DAW                      52.36   166       
   11.  Anna Zijlstra                 02   MSV- Zeemacht            52.50   165       
   12.  Marit Veerman                 03   Ed-Vo                    52.73   162       
   13.  Jessica de Boer               01   Ed-Vo                    52.75   162       
   14.  Stella Poort                  02   DAW                      53.06   159       
   15.  Kim de Wit                    01   MSV- Zeemacht            54.03   151       
   16.  Kim Janssen                   02   MSV- Zeemacht            54.55   147       
   17.  Kim Veerman                   03   Ed-Vo                    54.95   143       
   18.  Esmee Luiten                  01   MSV- Zeemacht            55.65   138       
   19.  Amber van der Kruk            01   MSV- Zeemacht            57.98   122       
   20.  Isabel Engelen                03   DAW                      59.14   115       
   21.  Noortje Wisselo               02   DAW                    1:00.25   109       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                 Jongens, 100m rugslag           Jongens Minioren 4,5,6
11-11-2012 - 15:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sem Dik                       01   Zaanstad (SG)          1:16.25   264       
            36.34  1:16.25
    2.  Kenzo Doerk                   01   Zaanstad (SG)          1:28.91   166       
            43.19  1:28.91
    3.  Ruud Veerman                  02   Ed-Vo                  1:29.12   165       
            44.07  1:29.12
    4.  Mitchell Rijks                01   Zaanstad (SG)          1:32.29   149       
            45.92  1:32.29
    5.  Max Vonk                      01   Zaanstad (SG)          1:33.56   143       
            45.35  1:33.56
    6.  Tom Veerman                   02   Ed-Vo                  1:35.01   136       
            46.96  1:35.01
    7.  Luc Mul                       02   DAW                    1:35.18   135       
            47.19  1:35.18
    8.  Matthé Knol                   01   Zaanstad (SG)          1:36.82   129       
            48.02  1:36.82
    9.  Liam Burger                   02   DAW                    1:37.59   126       
            47.45  1:37.59
   10.  Marlon Bil                    01   DAW                    1:41.84   110       
            49.03  1:41.84
   11.  Jairo Kauwoh                  01   MSV- Zeemacht          1:48.92    90       
            52.97  1:48.92
   12.  Jeff Kroon                    03   Ed-Vo                  1:51.38    84       
            53.13  1:51.38
   13.  Marco van der Wulp            03   MSV- Zeemacht          2:00.14    67       
            59.27  2:00.14
   14.  Vince Commandeur              03   Ed-Vo                  2:08.46    55       
          1:02.31  2:08.46
   15.  Liam Wesemann                 03   MSV- Zeemacht          2:18.04    44       
          1:07.15  2:18.04
   DIS  Bjorn Keizer                  01   Ed-Vo                                      
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Luc Kroon                     01   Ed-Vo                                      
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Levi Rahakbauw                02   MSV- Zeemacht                              
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34               Dames, 4 x 100m vrije slag           Dames Senioren Open
11-11-2012 - 15:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zaanstad (SG) 1                    Zaanstad (SG)          4:12.19   562       
        Melina Knol, 98                        Shelley de Boer, 93
        Kimberly Mijnen, 95                    Daphne ten Brink, 85
            30.23  1:04.55  4:12.19

    2.  MSV- Zeemacht 1                    MSV- Zeemacht          4:16.91   532       
        Anouk Zandbergen, 98                   Suzanne Mosch, 94
        Evelien Jurriansen, 92                 Tessa Mosch, 91
            30.46  1:03.45  4:16.91

    3.  Zaanstad (SG) 2                    Zaanstad (SG)          4:24.53   487       
        Lisanne van Zijl, 95                   Bente Rogge, 97
        Amber Ruig, 96                         Eline den Brave, 96
            31.26  1:06.03  4:24.53

    4.  Ed-Vo 1                            Ed-Vo                  4:25.37   483       
        Michelle Verhoeven, 00                 Isabelle Otte, 97
        Lara Deul, 96                          Monique Tol-Tuijp, 69
            31.37  1:05.09  4:25.37

    5.  DAW 1                              DAW                    4:29.29   462       
        Nienke van der zee, 96                 Maaike Vooren, 91
        Marianne vd Poll, 89                   Tess de Boer, 96
            32.12  1:06.12  4:29.29

    6.  MSV- Zeemacht 2                    MSV- Zeemacht          4:31.89   449       
        Anouk van der Kruk, 99                 Britt Gerritse, 96
        Kyra Wijnker, 98                       Anouk van de Sandt, 96
            32.17  1:09.53  4:31.89

    7.  Ed-Vo 2                            Ed-Vo                  4:46.00   385       
        Chantal Hetjes, 00                     Annemarie Otte, 96
        Merel Tol, 98                          Janine Kroon, 96
            32.96  1:08.90  4:46.00




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35               Heren, 4 x 100m wisselslag           Heren Senioren Open
11-11-2012 - 15:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ed-Vo 1                            Ed-Vo                  4:14.28   480       
        Remco Tol, 95                          Fred Bond, 89
        Ruben Tol, 95                          Richard Veerman, 91
            31.04  1:05.03  4:14.28

    2.  Zaanstad (SG) 1                    Zaanstad (SG)          4:17.57   462       
        Jeffrey Appel, 92                      Tim Tuijp, 98
        Edwin Feeke, 79                        Matthew van der Ent, 90
            28.81  1:00.06  4:17.57

    3.  DAW 1                              DAW                    4:34.30   382       
        Rick Peereboom, 96                     Arjan Baron, 91
        Ron Langelaan, 78                      Pepijn Jorink, 95
            36.65  1:14.17  4:34.30

    4.  MSV- Zeemacht 1                    MSV- Zeemacht          4:37.49   369       
        Christiaan Zwaal, 95                   Michael Bes, 72
        Gerben Rozie, 90                       Jordi de Nijs, 98
            33.13  1:09.28  4:37.49

    5.  Zaanstad (SG) 2                    Zaanstad (SG)          4:42.74   349       
        Chris Dekker, 97                       Lex Sandburg, 98
        Martijn Gras, 91                       Metten de Vries, 89
          1:07.89  4:42.74

    6.  DAW 2                              DAW                    4:45.65   338       
        Fred Heemstra, 65                      Rene de Boer, 64
        Hans Schoenmakers, 69                  Alex Damen, 75
            34.97  1:12.30  4:45.65

    7.  Ed-Vo 2                            Ed-Vo                  4:48.83   327       
        Kaspur van der Lem, 96                 Levi Tol, 97
        Marcel van der Lem, 65                 Rob Tol, 92
            35.46  1:12.38  4:48.83




SPLASH Meet Manager 11Registered to DAW-FINENZO