Nr. 1. Jongens, 4 x 200m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 2. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 3. Alle, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 400m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 5. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 8. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 9. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 50m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 14. Heren, 200m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 15. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 19. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 50m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 21. Dames, 400m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 22. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 23. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 24. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 25. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 26. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 27. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 28. Heren, 400m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 31. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 32. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 33. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 34. Dames, 4 x 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 35. Heren, 4 x 100m wisselslag  Heren Senioren Open


Competitie deel 2
Purmerend, 11-11-2012


Programmanr. 1
11-11-2012 - 14:45
Jongens, 4 x 200m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.De Dolfijn 1De Dolfijn8:13.338:22.03
Michel van Nieuwkerk
Joris Diepeveen
Ivar de Jong
Ruben Stam
97
97
97
98
28.92
28.24
28.37
27.96
1:00.36
1:00.24
1:00.44
59.46
1:32.81
1:33.25
1:33.26
1:32.47
2:04.51
2:05.39
2:04.66
2:07.47
2:04.51
2:05.39
2:04.66
2:07.47
2.Daw 1Daw9:04.549:24.43
Jens de Groot
Erik Bult
Joost van Erkelens
Lars van der Velden
00
99
99
98
33.94
32.25
31.79
26.65
1:11.59
1:08.66
1:08.30
57.97
1:51.26
1:45.45
1:46.69
1:32.13
2:29.49
2:23.97
2:23.65
2:07.32
2:29.49
2:23.97
2:23.65
2:07.32
DISDe Dolfijn 2De Dolfijn10:08.89
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel., VRA
Enrico Molly
Arian Van Huis
Tijmen Kuin
Muharem Yilmaz
00
97
98
97


<< TOP >>
Programmanr. 2
11-11-2012 - 14:56
Jongens, 4 x 100m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Wzpc 1WZ&PC Purmerend4:11.484:09.37
Sam Haring
Danny Fabian Groen
99
97
28.87
30.68
1:01.33
1:03.58
Sjors de Bruin
Sander Dorland
97
99
29.16
28.95
1:03.16
1:01.30
2.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn4:32.274:28.10
Beau Kneppers
Bas Takken
97
99
27.25
32.72
56.59
1:09.32
Timo Hol
Tim van Deursen
97
00
31.03
36.45
1:05.08
1:17.11


<< TOP >>
Programmanr. 3
11-11-2012 - 15:02
4 x 50m vrije slag
(1j,1m,1j,1m)
Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.De Dolfijn 1De Dolfijn2:16.752:15.91
Christiaan Smit
Kaylin Stel
01
01
33.92
32.15
Valdemar de Jong
Kenza Bole
01
02
31.64
38.20
2.Daw 1Daw2:23.352:21.56
Stephania Bos
Roel Wit
01
02
35.03
35.63
Maurits Sebastiaan Bos
Jente Dekker
02
01
38.29
32.61
3.Wzpc 1WZ&PC Purmerend2:21.102:22.21
Lisanne Marselis
Tim Cohen
01
03
32.76
38.19
Donna van Beusekom
Elroy Schot
01
02
37.41
33.85
4.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn2:27.702:28.84
Tristan Detmers
Sophie van Dulmen
02
01
35.68
38.54
Tim Wijnberger
Sanne Baardse
01
01
37.79
36.83


<< TOP >>
Programmanr. 4
11-11-2012 - 15:05
Dames, 400m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lona KroeseDe Dolfijn4:49.771987023824:54.81
50m:
100m:
31.98
1:07.72
31.98
35.74
150m:
200m:
1:48.93
2:25.99
41.21
37.06
250m:
300m:
3:07.89
3:50.10
41.90
42.21
350m:
400m:
4:23.61
4:54.81
33.51
31.20
2.Tessa BrouwerDe Dolfijn5:10.451991055484:57.43
50m:
100m:
31.54
1:07.84
31.54
36.30
150m:
200m:
1:46.15
2:23.99
38.31
37.84
250m:
300m:
3:05.13
3:46.78
41.14
41.65
350m:
400m:
4:22.73
4:57.43
35.95
34.70
3.Mirthe LanfermeijerDe Dolfijn5:10.641994000745:08.57
50m:
100m:
32.07
1:09.60
32.07
37.53
150m:
200m:
1:49.12
2:27.32
39.52
38.20
250m:
300m:
3:11.22
3:55.88
43.90
44.66
350m:
400m:
4:33.33
5:08.57
37.45
35.24
4.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend5:14.921992027725:15.72
50m:
100m:
33.36
1:12.25
33.36
38.89
150m:
200m:
1:52.45
2:31.50
40.20
39.05
250m:
300m:
3:14.04
3:57.97
42.54
43.93
350m:
400m:
4:37.06
5:15.72
39.09
38.66
5.Chantal GroveDe Dolfijn5:20.871994018445:21.77
50m:
100m:
32.88
1:12.78
32.88
39.90
150m:
200m:
1:53.14
2:31.94
40.36
38.80
250m:
300m:
3:18.56
4:06.28
46.62
47.72
350m:
400m:
4:44.70
5:21.77
38.42
37.07
6.Brenda ZwarthoedDaw5:33.141996049385:34.95
50m:
100m:
32.95
1:13.23
32.95
40.28
150m:
200m:
1:56.20
2:37.88
42.97
41.68
250m:
300m:
3:28.45
4:20.35
50.57
51.90
350m:
400m:
4:57.82
5:34.95
37.47
37.13
7.Melissa ZwaanDaw5:28.731991036665:36.43
50m:
100m:
34.43
1:13.86
34.43
39.43
150m:
200m:
1:56.75
2:38.79
42.89
42.04
250m:
300m:
3:29.49
4:20.86
50.70
51.37
350m:
400m:
4:58.34
5:36.43
37.48
38.09
8.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn6:06.661998046845:40.58
50m:
100m:
36.81
1:24.58
36.81
47.77
150m:
200m:
2:07.68
2:48.96
43.10
41.28
250m:
300m:
3:36.64
4:25.56
47.68
48.92
350m:
400m:
5:04.80
5:40.58
39.24
35.78
9.Roxann GeenenDaw5:37.661996015185:53.54
50m:
100m:
33.64
1:17.67
33.64
44.03
150m:
200m:
2:05.29
2:50.86
47.62
45.57
250m:
300m:
3:43.10
4:34.76
52.24
51.66
350m:
400m:
5:14.45
5:53.54
39.69
39.09
10.Cynthia de GalanDe Dolfijn5:43.261992034166:01.37
50m:
100m:
34.86
1:15.94
34.86
41.08
150m:
200m:
2:00.81
2:44.52
44.87
43.71
250m:
300m:
3:35.65
4:28.65
51.13
53.00
350m:
400m:
5:15.28
6:01.37
46.63
46.09
11.Simone DruijfWZ&PC Purmerend6:36.771995058306:37.81
50m:
100m:
39.17
1:26.62
39.17
47.45
150m:
200m:
2:15.58
3:03.94
48.96
48.36
250m:
300m:
4:04.08
5:08.14
1:00.14
1:04.06
350m:
400m:
5:54.43
6:37.81
46.29
43.38


<< TOP >>
Programmanr. 5
11-11-2012 - 15:19
Dames, 200m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
<< TOP >>
Programmanr. 6
11-11-2012 - 15:19
Heren, 100m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jens BakkerDe Dolfijn53.1019930002155.3426.2555.34
2.Timon EvenhuisDe Dolfijn54.3919900084356.4426.2856.44
3.Roy SmeengeDe Dolfijn54.9219930555757.6026.5957.60
4.Kevin LebisWZ&PC Purmerend59.9519810103758.0626.8058.06
5.Lennart StekelenburgDe Dolfijn56.2519860297958.3426.5658.34
6.Jorrick DruyvenDaw57.6019940050759.6727.7959.67
7.Thom de BoerDe Dolfijn57.851991001811:00.0027.621:00.00
8.Jesse MeijerDe Dolfijn1:04.311994036331:03.0328.571:03.03
9.Patrick MolenkampDe Dolfijn1:01.131988024271:03.3728.711:03.37
10.Frank van der WolffDe Dolfijn1:01.111994009551:03.3929.261:03.39
11.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend1:02.121993030651:03.6728.651:03.67
12.Joey StokxDaw1:01.731993012511:03.8928.751:03.89
13.Jeroen BeemsterWZ&PC Purmerend1:08.111987001551:05.1129.351:05.11
14.Nico MakZwemvereniging Hoorn1:13.101995058311:05.3530.431:05.35
15.Rian VisserDaw1:05.981990071411:06.5029.741:06.50
16.Sverre OelenWZ&PC Purmerend1:06.861990021471:06.8530.431:06.85
17.Mart de BoerDaw1:06.171993035891:07.0730.941:07.07
18.Robin Döderlein de WinWZ&PC Purmerend1:07.871993024471:09.8931.021:09.89
19.Vincent SchramDaw1:11.681994020411:10.7331.221:10.73
20.Rick NobelsZwemvereniging HoornNT1995055691:10.9731.901:10.97
21.Alphonse de KosterZwemvereniging Hoorn1:11.381996036951:12.0531.511:12.05


<< TOP >>
Programmanr. 7
11-11-2012 - 15:24
Dames, 100m schoolslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Sanne BommerDe Dolfijn1:15.231995011321:14.7235.081:14.72
2.Irene TeuferDe Dolfijn1:11.821996023401:16.7836.091:16.78
3.Laura StokxDaw1:23.621996015101:22.1237.741:22.12
4.Tamara GroveDe Dolfijn1:25.461996012661:23.0639.031:23.06
5.Noa OldenhofDe Dolfijn1:24.101997006221:25.0139.641:25.01
6.Silke JonkDaw1:26.771998020421:26.7539.751:26.75
7.Naomi CohenWZ&PC Purmerend1:28.721998012221:26.8940.021:26.89
8.Rebecca MartensDaw1:29.391996043521:27.6041.191:27.60
9.Iranila PattipilohyDe Dolfijn1:27.791996052301:29.3041.341:29.30
10.Fenke BosschertDaw1:31.201997047241:31.0043.661:31.00
11.Janine RookerWZ&PC Purmerend1:31.981996003161:32.7943.671:32.79
12.Daisy de WaalZwemvereniging Hoorn1:32.721998052021:34.4844.661:34.48
13.Anne BeckerZwemvereniging HoornNT1998060681:46.6750.071:46.67


<< TOP >>
Programmanr. 8
11-11-2012 - 15:29
Jongens, 400m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lars HaarsmaDe Dolfijn4:10.601996007454:17.71
50m:
100m:
28.95
1:01.48
28.95
32.53
150m:
200m:
1:34.29
2:07.20
32.81
32.91
250m:
300m:
2:40.40
3:13.76
33.20
33.36
350m:
400m:
3:46.52
4:17.71
32.76
31.19
2.Michel van NieuwkerkDe Dolfijn4:23.731997024134:19.01
50m:
100m:
29.25
1:01.87
29.25
32.62
150m:
200m:
1:34.78
2:07.87
32.91
33.09
250m:
300m:
2:40.84
3:14.29
32.97
33.45
350m:
400m:
3:47.37
4:19.01
33.08
31.64
3.Jan PeereboomDaw4:24.421995013714:24.19
50m:
100m:
28.82
1:02.00
28.82
33.18
150m:
200m:
1:35.87
2:09.57
33.87
33.70
250m:
300m:
2:43.78
3:18.44
34.21
34.66
350m:
400m:
3:51.65
4:24.19
33.21
32.54
4.Felix GeenenDaw4:35.741995010854:26.73
50m:
100m:
28.04
1:00.85
28.04
32.81
150m:
200m:
1:34.68
2:08.85
33.83
34.17
250m:
300m:
2:43.72
3:18.98
34.87
35.26
350m:
400m:
3:52.97
4:26.73
33.99
33.76
5.Andy OnderstalDe Dolfijn4:32.871995014794:29.29
50m:
100m:
28.60
1:01.24
28.60
32.64
150m:
200m:
1:35.26
2:09.68
34.02
34.42
250m:
300m:
2:44.71
3:19.21
35.03
34.50
350m:
400m:
3:54.66
4:29.29
35.45
34.63
6.Danny BerlemonDe Dolfijn4:41.281996005274:43.45
50m:
100m:
29.04
1:03.38
29.04
34.34
150m:
200m:
1:38.92
2:15.81
35.54
36.89
250m:
300m:
2:53.01
3:31.06
37.20
38.05
350m:
400m:
4:08.11
4:43.45
37.05
35.34
7.Keanu BosDawNT1995059054:43.71
50m:
100m:
31.10
1:05.34
31.10
34.24
150m:
200m:
1:41.47
2:18.16
36.13
36.69
250m:
300m:
2:55.27
3:32.05
37.11
36.78
350m:
400m:
4:08.07
4:43.71
36.02
35.64
8.Jordi KerssensDe Dolfijn4:45.461996010754:43.93
50m:
100m:
30.93
1:06.09
30.93
35.16
150m:
200m:
1:42.58
2:19.69
36.49
37.11
250m:
300m:
2:56.81
3:33.47
37.12
36.66
350m:
400m:
4:09.40
4:43.93
35.93
34.53
9.Carlo KempWZ&PC Purmerend5:15.861996004674:48.23
50m:
100m:
30.75
1:05.44
30.75
34.69
150m:
200m:
1:41.69
2:18.69
36.25
37.00
250m:
300m:
2:57.10
3:35.25
38.41
38.15
350m:
400m:
4:12.76
4:48.23
37.51
35.47
10.Max GuthmanDe Dolfijn5:15.071996033175:00.80
50m:
100m:
29.26
1:02.15
29.26
32.89
150m:
200m:
1:38.31
2:17.13
36.16
38.82
250m:
300m:
2:56.82
3:37.65
39.69
40.83
350m:
400m:
4:19.71
5:00.80
42.06
41.09
11.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend5:07.921997036095:06.48
50m:
100m:
30.95
1:07.36
30.95
36.41
150m:
200m:
1:46.30
2:25.30
38.94
39.00
250m:
300m:
3:05.58
3:45.45
40.28
39.87
350m:
400m:
4:27.02
5:06.48
41.57
39.46
12.Timo HolZwemvereniging HoornNT1997018855:34.23
50m:
100m:
34.22
1:12.70
34.22
38.48
150m:
200m:
1:53.80
2:35.91
41.10
42.11
250m:
300m:
3:20.00
4:03.99
44.09
43.99
350m:
400m:
4:50.15
5:34.23
46.16
44.08


<< TOP >>
Programmanr. 9
11-11-2012 - 15:41
Jongens, 200m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
<< TOP >>
Programmanr. 10
11-11-2012 - 15:41
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Tessa VermeulenDe Dolfijn2:18.861998000682:19.8333.461:08.411:43.972:19.83
2.Amy de LangenDe Dolfijn2:25.701997020462:22.2133.011:09.531:46.872:22.21
3.Mirl de BoerDaw2:21.571997004682:28.4234.561:11.701:49.982:28.42
4.Serena StelDe Dolfijn2:26.411998015282:34.3237.001:16.221:56.152:34.32
5.Mariëlle VijverDe Dolfijn2:45.291998003362:40.0835.911:16.131:57.582:40.08
6.Johnny Mae HauserDe DolfijnNT1997006822:47.3840.571:23.862:07.072:47.38
7.Elise DekkerDe Dolfijn2:46.961997009762:47.9538.601:20.892:04.862:47.95
8.Yvanna ZuurveldDaw2:41.961997029982:52.6139.361:23.402:08.292:52.61
9.Anne KasteleijnZwemvereniging HoornNT1998052802:54.9641.811:25.882:10.822:54.96
10.Elvira KorthagenWZ&PC Purmerend3:09.811998010042:56.6140.181:24.472:11.072:56.61
11.Carline VerhagenDe Dolfijn3:19.211998041763:04.2342.071:30.442:19.163:04.23
DISFabienne ScholingZwemvereniging Hoorn2:59.70200004380
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA
AFGEMRobin NeumannDe Dolfijn2:14.68199706190
AFGEMAïcha CroesDe Dolfijn3:03.23199803338
AFGEMFamke van HeckZwemvereniging Hoorn3:17.62200002578


<< TOP >>
Programmanr. 11
11-11-2012 - 15:48
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
<< TOP >>
Programmanr. 12
11-11-2012 - 15:48
Jongens, 100m vlinderslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Michael TonsbeekDe Dolfijn1:01.311997012871:01.5728.751:01.57
2.Ruben StamDe Dolfijn1:01.051998003311:02.4828.951:02.48
3.Lars van der VeldenDaw1:04.161998001751:04.8029.671:04.80
4.Ivar de JongDe Dolfijn1:05.621997008691:05.4030.671:05.40
5.Joris DiepeveenDe Dolfijn1:06.201997009411:05.6130.341:05.61
6.Jesse FrankenhuizenDe Dolfijn1:09.361997039511:08.9731.951:08.97
7.Sam HaringWZ&PC Purmerend1:15.421999014911:16.4235.111:16.42
8.Anis el BachaouiDe Dolfijn1:16.421997020931:18.3735.171:18.37
9.Rick Rodrigues de MercadoDe Dolfijn1:12.451997053571:18.9935.131:18.99
10.Muharem YilmazDe DolfijnNT1997019311:23.9638.361:23.96
11.Tijmen KuinDe Dolfijn1:41.451998021831:25.1539.001:25.15
12.Joe Julien KassisDe Dolfijn1:27.451997041531:28.1938.781:28.19
13.Tim van DeursenZwemvereniging Hoorn1:54.542000039571:50.1749.631:50.17
AFGEMSanjay JagroepDaw1:20.72199702635
AFGEMDanny Fabian GroenWZ&PC Purmerend1:19.20199703033


<< TOP >>
Programmanr. 13
11-11-2012 - 15:53
Dames, 50m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Moniek NijhuisDe Dolfijn29.6819880318831.06
2.Tessa BrouwerDe Dolfijn30.7119910554832.67
3.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend33.3219940303034.97FJ 1
4.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend34.6019920277234.97FJ 2
5.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn37.8219980468436.60
6.Femke SwierDe Dolfijn35.2419930512237.04
7.Sandra ZwaanswijkDaw37.9719850393438.51
8.Roxann GeenenDaw36.9119960151838.57
9.Manon WiersmaZwemvereniging HoornNT19960011239.00
10.Melissa ZwaanDaw39.2319910366639.55
11.Brenda ZwarthoedDaw37.6319960493841.53
12.Elena PeetersZwemvereniging HoornNT19960369041.72
13.Corine RookerWZ&PC Purmerend40.2419920152241.86
14.Kelly WillemsenZwemvereniging HoornNT19950635445.62


<< TOP >>
Programmanr. 14
11-11-2012 - 15:56
Heren, 200m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Joost ReijnsDe Dolfijn1:44.211987027251:46.7824.6351.631:18.961:46.78
2.Oliver BracheDe Dolfijn1:55.281996053171:54.9226.6755.761:27.001:54.92
3.Ruben DekkerDe Dolfijn1:54.921993006271:56.5926.9356.481:27.131:56.59
4.Stanley VleerlaagDe Dolfijn1:53.281985028131:56.6526.4856.341:27.601:56.65
5.Thom de BoerDe Dolfijn1:58.321991001811:57.3626.5556.661:27.381:57.36
6.Tom VerbeekDe Dolfijn1:53.991988035271:58.8027.4157.761:28.231:58.80
7.Jorrick DruyvenDaw2:01.351994005072:02.4127.3958.241:30.412:02.41
8.Jesse MeijerDe Dolfijn2:13.551994036332:02.8728.4659.321:31.482:02.87
9.Kevin LebisWZ&PC Purmerend2:11.181981010372:03.0428.0658.011:29.892:03.04
10.Thom WeverZwemvereniging Hoorn2:12.381991027112:06.7528.881:01.551:34.682:06.75
11.Sverre OelenWZ&PC Purmerend2:10.861990021472:07.7229.401:01.941:36.592:07.72
12.Mart de BoerDaw2:05.441993035892:08.5328.761:02.261:36.852:08.53
13.Joey StokxDaw2:06.551993012512:08.9029.081:02.511:36.812:08.90
14.Rian VisserDaw2:10.611990071412:09.3528.701:01.181:35.352:09.35
15.Jeroen BeemsterWZ&PC Purmerend2:13.181987001552:09.4129.781:01.561:34.682:09.41
16.Lorenzo OosterhoffDe DolfijnNT1994034672:10.3227.4859.621:34.332:10.32
17.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend2:13.061993030652:10.4228.291:00.291:35.072:10.42
18.Alphonse de KosterZwemvereniging Hoorn2:05.321996036952:14.4829.771:04.451:40.172:14.48
19.Robin Döderlein de WinWZ&PC Purmerend2:15.371993024472:16.86FJ 129.861:03.121:39.482:16.86
20.Rick NobelsZwemvereniging Hoorn2:21.931995055692:16.86FJ 231.101:06.571:43.152:16.86
21.Guus van BeverenZwemvereniging Hoorn2:35.911996022512:17.3829.921:04.791:41.832:17.38
22.Bas TietzeWZ&PC Purmerend2:07.001987033512:23.7630.291:06.011:43.882:23.76
23.Ritchoberto PeternellaWZ&PC Purmerend2:25.061993009912:27.8536.461:08.161:47.422:27.85


<< TOP >>
Programmanr. 15
11-11-2012 - 16:05
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Rafaëlla van NeeDe Dolfijn2:31.601999003582:29.5431.361:10.721:53.312:29.54
2.Naomi VisserDe Dolfijn2:33.281999030382:38.1730.961:14.642:02.992:38.17
3.Senna LimburgDe Dolfijn2:43.971999058462:43.5232.951:17.592:05.832:43.52
4.Leonie VosDaw2:47.441999016622:45.8936.681:18.172:07.972:45.89
5.Hannah van WestreenenDe Dolfijn2:56.421999046042:48.7435.781:19.282:09.142:48.74
Bibi StokvisDe Dolfijn2:52.691999008922:48.7436.861:20.582:10.232:48.74
7.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend2:50.841999032922:48.9237.151:20.302:10.472:48.92
8.Denise BoonstraDaw2:46.971999026622:50.2235.931:20.442:12.202:50.22
9.Naomi te LindertDaw2:56.341999047822:53.9937.681:23.912:15.652:53.99
10.Kim KenbeekWZ&PC Purmerend2:51.541999023122:56.5335.251:22.282:15.532:56.53
11.Demi BramaDe Dolfijn3:00.352000035643:00.6037.631:25.692:19.383:00.60
12.Saskia van der VeldenDaw3:03.172000014783:03.6940.613:03.69
13.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend3:14.371999028923:04.8038.921:24.662:23.613:04.80
14.Nouna ChelbiDe Dolfijn3:24.522000049403:27.6848.141:38.122:38.153:27.68
15.Sanne BaardseZwemvereniging HoornNT2001016303:30.7049.831:44.812:44.443:30.70
16.Sophie van DulmenZwemvereniging Hoorn3:55.062001034983:47.0857.081:53.652:54.933:47.08
DISSabrin el BachaDe Dolfijn2:53.23199900548
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd., VE
AFGEMAurian VeldtDe Dolfijn2:59.13199901758


<< TOP >>
Programmanr. 16
11-11-2012 - 16:17
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Sander DorlandWZ&PC Purmerend1:01.571999026431:00.9329.201:00.93
2.Bonk StoutDe Dolfijn1:01.671999021811:01.44FJ 129.561:01.44
3.Erik BultDaw1:03.261999021531:01.44FJ 229.951:01.44
4.Joost van ErkelensDaw1:08.081999019271:04.7131.121:04.71
5.Enrico MollyDe Dolfijn1:05.882000041471:06.1832.171:06.18
6.Ian van TielWZ&PC Purmerend1:06.322000003491:06.6531.591:06.65
7.Jens de GrootDaw1:11.082000013991:06.7231.661:06.72
8.Marc CastricumDe Dolfijn1:06.532000003211:07.6332.741:07.63
9.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn1:10.231999016431:08.1332.861:08.13
10.Vito MeijWZ&PC Purmerend1:13.781999007771:09.4733.381:09.47
11.Reijer BoodtDe Dolfijn1:11.381999010011:10.32FJ 132.961:10.32
12.Terrence PowerDaw1:16.302000029051:10.32FJ 234.241:10.32
13.Elroy van de WeesWZ&PC Purmerend1:18.831999027171:12.5235.081:12.52
14.Anouar AznouDe Dolfijn1:29.441999011111:12.8534.131:12.85
15.Ivar OldenhofDe Dolfijn1:13.792000000811:14.3135.331:14.31
16.Devon JacobsWZ&PC Purmerend1:23.341999016851:19.2536.541:19.25
17.Tim WijnbergerZwemvereniging Hoorn1:17.692001004671:23.39FJ 140.791:23.39
18.Dave van der VoetZwemvereniging Hoorn1:22.492001027831:23.39FJ 240.071:23.39
19.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend1:28.372000030071:23.5539.451:23.55
20.Max PeraZwemvereniging Hoorn1:26.812001002751:27.7839.961:27.78
NG.ZAKouhei KinugawaDe DolfijnNT200004865


<< TOP >>
Programmanr. 17
11-11-2012 - 16:23
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Kaylin StelDe Dolfijn1:17.222001002901:19.0437.961:19.04
2.Stephania BosDaw1:25.262001027541:26.6542.871:26.65
3.Lisanne MarselisWZ&PC Purmerend1:27.762001031241:28.5443.221:28.54
4.Jente DekkerDaw1:25.152001027241:28.9842.401:28.98
5.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend1:35.022001017621:29.9043.071:29.90
6.Nada el BachaouiDe Dolfijn1:38.482001017001:31.5144.761:31.51
7.Emina AgovicDe Dolfijn1:34.432001035601:31.9045.601:31.90
8.Kenza BoleDe Dolfijn1:35.882002025661:32.6145.391:32.61
9.Tanja SajinovicDe Dolfijn1:37.662002022761:35.7746.641:35.77
10.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend1:42.092003004941:36.1846.281:36.18
11.Olivia SchalekampDe Dolfijn1:43.152002037321:37.4446.821:37.44
12.Mabel FarenhorstWZ&PC PurmerendNT2003010041:37.6047.571:37.60
13.Sarah el BachaDe Dolfijn1:39.422002011041:39.9748.291:39.97
14.Emma DomartiniDe Dolfijn1:53.362002028521:40.3149.291:40.31
15.Céline FouzaŃ—De Dolfijn1:45.812002027501:40.3448.231:40.34
16.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend1:51.242003011181:49.5151.451:49.51
17.Sydney GrotZwemvereniging HoornNT2001042421:51.9853.221:51.98
18.Yamilla BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend1:55.522003014801:52.8454.341:52.84
19.Feia PersadZwemvereniging Hoorn1:54.462002018281:53.9755.531:53.97
20.Zofia SensDe Dolfijn1:55.742002027481:54.8557.501:54.85
AFGEMAda DolanayDe DolfijnNT200302506
AFGEMSharan KeizerDe Dolfijn1:25.13200100366
AFGEMJetske van HeckZwemvereniging Hoorn1:49.54200200396


<< TOP >>
Programmanr. 18
11-11-2012 - 16:30
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anvar VeldtDe Dolfijn46.6920010028143.28
2.Nick StikkelmanDaw47.1120010059343.44
3.Valdemar de JongDe Dolfijn45.0520010022143.61
4.Christiaan SmitDe Dolfijn47.0520010246344.97
5.Elroy SchotWZ&PC Purmerend48.9220020068946.44
6.Tristan DetmersZwemvereniging Hoorn47.8020020022147.67
7.Roel WitDaw49.6820020208547.83
8.Maurits Sebastiaan BosDaw50.5220020100948.98
9.Peer van BemmelenDe Dolfijn53.3320010266749.88
10.Stefan KerssensDe Dolfijn51.1920020036150.47
11.Stanley HauWZ&PC Purmerend51.3020030065550.90
12.Jeroen RekveltDe DolfijnNT20010393551.07
13.Tim CohenWZ&PC Purmerend54.2120030068552.74
14.Koen BeckerZwemvereniging Hoorn57.3120010364155.29
15.Emiel Van ArkelDe DolfijnNT20010393755.93
16.Laurens SmitDe Dolfijn1:04.6720030138357.79
17.Barry SchotWZ&PC Purmerend1:00.7920030032158.90
AFGEMStefano JonjicWZ&PC Purmerend56.17200200999
AFGEMMarc van MarisWZ&PC Purmerend53.18200201703


<< TOP >>
Programmanr. 19
11-11-2012 - 16:35
Dames, 200m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Lona KroeseDe Dolfijn2:00.271987023822:02.7829.141:00.641:32.162:02.78
2.Rosa VeermanDe Dolfijn2:01.761996008622:02.8829.011:00.441:32.042:02.88
3.Brenda ZwarthoedDaw2:12.251996049382:13.2630.561:04.741:39.252:13.26
4.Melissa ZwaanDaw2:11.831991036662:13.9030.191:04.021:38.982:13.90
5.Mirthe LanfermeijerDe Dolfijn2:10.801994000742:15.5031.161:05.411:41.102:15.50
6.Femke SwierDe Dolfijn2:08.631993051222:15.6530.531:04.431:39.792:15.65
7.Chantal GroveDe Dolfijn2:19.421994018442:20.4332.581:08.861:44.952:20.43
8.Roxann GeenenDaw2:15.931996015182:20.6330.971:06.501:42.792:20.63
9.Cynthia de GalanDe Dolfijn2:21.911992034162:27.8733.101:10.461:49.162:27.87
10.Sandra ZwaanswijkDaw2:19.241985039342:29.1232.091:08.161:47.702:29.12
11.Simone DruijfWZ&PC Purmerend2:32.491995058302:31.8334.281:12.041:52.402:31.83
12.Corine RookerWZ&PC Purmerend2:30.471992015222:35.1034.411:13.031:53.662:35.10
13.Elena PeetersZwemvereniging Hoorn2:35.591996036902:39.891:16.361:58.462:39.89
14.Kelly WillemsenZwemvereniging HoornNT1995063542:44.9336.341:17.072:01.182:44.93
DISMarcha KempWZ&PC Purmerend2:23.93199504810
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen., AF


<< TOP >>
Programmanr. 20
11-11-2012 - 16:41
Heren, 50m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Timon EvenhuisDe Dolfijn27.3319900084328.41
2.Lennart StekelenburgDe Dolfijn26.8519860297928.50
3.Roy SmeengeDe Dolfijn27.8819930555729.13
4.Rutger SloofDe Dolfijn28.4819880314129.43
5.Rian VisserDaw30.7019900714130.06
6.Bas TietzeWZ&PC Purmerend29.8419870335130.43
7.Vincent SchramDaw32.6619940204131.56
8.Tom VerbeekDe Dolfijn30.8119880352732.54
9.Patrick MolenkampDe Dolfijn32.4219880242732.61FJ 1
10.Mart de BoerDaw32.0219930358932.61FJ 2
11.Stanley VleerlaagDe Dolfijn31.2519850281333.16
12.Frank van der WolffDe Dolfijn32.9019940095533.36
13.Nico MakZwemvereniging Hoorn35.7619950583134.47
14.Joey StokxDaw35.0219930125134.72
15.Thom WeverZwemvereniging Hoorn35.9419910271135.67
16.Alphonse de KosterZwemvereniging HoornNT19960369535.93
17.Ritchoberto PeternellaWZ&PC Purmerend35.7919930099136.54
18.Robin Döderlein de WinWZ&PC Purmerend37.8519930244737.02
19.Jorrick DruyvenDaw32.0019940050738.71


<< TOP >>
Programmanr. 21
11-11-2012 - 16:45
Dames, 400m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sanne BommerDe Dolfijn4:40.971995011324:41.84
50m:
100m:
31.81
1:07.05
31.81
35.24
150m:
200m:
1:43.23
2:19.25
36.18
36.02
250m:
300m:
2:55.51
3:30.98
36.26
35.47
350m:
400m:
4:06.92
4:41.84
35.94
34.92
2.Tamara GroveDe Dolfijn4:46.501996012664:43.38
50m:
100m:
31.35
1:05.91
31.35
34.56
150m:
200m:
1:41.72
2:18.19
35.81
36.47
250m:
300m:
2:54.53
3:30.94
36.34
36.41
350m:
400m:
4:07.53
4:43.38
36.59
35.85
3.Noa OldenhofDe Dolfijn4:44.671997006224:44.73
50m:
100m:
31.94
1:06.87
31.94
34.93
150m:
200m:
1:43.31
2:19.62
36.44
36.31
250m:
300m:
2:56.28
3:32.75
36.66
36.47
350m:
400m:
4:09.71
4:44.73
36.96
35.02
4.Irene TeuferDe Dolfijn4:38.141996023404:45.74
50m:
100m:
31.06
1:06.94
31.06
35.88
150m:
200m:
1:43.32
2:20.12
36.38
36.80
250m:
300m:
2:56.43
3:33.16
36.31
36.73
350m:
400m:
4:09.90
4:45.74
36.74
35.84
5.Iranila PattipilohyDe Dolfijn5:09.901996052304:54.07
50m:
100m:
32.39
1:09.98
32.39
37.59
150m:
200m:
1:47.98
2:26.30
38.00
38.32
250m:
300m:
3:04.45
3:42.07
38.15
37.62
350m:
400m:
4:18.95
4:54.07
36.88
35.12
6.Silke JonkDaw4:50.391998020424:59.04
50m:
100m:
33.09
1:10.66
33.09
37.57
150m:
200m:
1:48.59
2:26.70
37.93
38.11
250m:
300m:
3:04.70
3:43.04
38.00
38.34
350m:
400m:
4:21.70
4:59.04
38.66
37.34
7.Naomi CohenWZ&PC Purmerend5:25.031998012225:02.89
50m:
100m:
34.85
1:12.56
34.85
37.71
150m:
200m:
1:51.48
2:30.32
38.92
38.84
250m:
300m:
3:09.07
3:47.69
38.75
38.62
350m:
400m:
4:25.90
5:02.89
38.21
36.99
8.Rebecca MartensDaw5:08.171996043525:03.11
50m:
100m:
32.37
1:09.87
32.37
37.50
150m:
200m:
1:48.30
2:26.62
38.43
38.32
250m:
300m:
3:05.72
3:44.44
39.10
38.72
350m:
400m:
4:22.94
5:03.11
38.50
40.17
9.Mandy VerhageDaw4:52.081995013825:04.66
50m:
100m:
31.69
1:07.43
31.69
35.74
150m:
200m:
1:45.00
2:23.71
37.57
38.71
250m:
300m:
3:03.10
3:43.14
39.39
40.04
350m:
400m:
4:24.07
5:04.66
40.93
40.59
10.Janine RookerWZ&PC Purmerend5:12.451996003165:09.33
50m:
100m:
34.27
1:12.12
34.27
37.85
150m:
200m:
1:50.48
2:28.98
38.36
38.50
250m:
300m:
3:08.39
3:48.17
39.41
39.78
350m:
400m:
4:29.02
5:09.33
40.85
40.31
11.Laura StokxDaw5:30.861996015105:13.78
50m:
100m:
32.18
1:10.25
32.18
38.07
150m:
200m:
1:50.05
2:30.66
39.80
40.61
250m:
300m:
3:11.25
3:52.50
40.59
41.25
350m:
400m:
4:34.81
5:13.78
42.31
38.97
12.Fenke BosschertDaw5:40.311997047245:13.97
50m:
100m:
34.76
1:12.91
34.76
38.15
150m:
200m:
1:51.94
2:31.16
39.03
39.22
250m:
300m:
3:11.10
3:51.91
39.94
40.81
350m:
400m:
4:33.44
5:13.97
41.53
40.53
13.Daisy de WaalZwemvereniging HoornNT1998052025:49.48
50m:
100m:
37.12
1:18.95
37.12
41.83
150m:
200m:
2:02.45
2:47.68
43.50
45.23
250m:
300m:
3:33.69
4:19.80
46.01
46.11
350m:
400m:
5:05.76
5:49.48
45.96
43.72


<< TOP >>
Programmanr. 22
11-11-2012 - 16:58
Dames, 200m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
<< TOP >>
Programmanr. 23
11-11-2012 - 16:58
Jongens, 100m schoolslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Lars HaarsmaDe Dolfijn1:08.001996007451:07.8031.701:07.80
2.Beau KneppersZwemvereniging Hoorn1:09.231997031571:09.5232.761:09.52
3.Michel van NieuwkerkDe Dolfijn1:11.871997024131:11.9733.501:11.97
4.Andy OnderstalDe Dolfijn1:09.791995014791:12.3234.211:12.32
5.Jordi KerssensDe Dolfijn1:15.961996010751:15.5434.671:15.54
6.Felix GeenenDaw1:16.801995010851:16.2535.481:16.25
7.Max GuthmanDe Dolfijn1:16.971996033171:18.1935.901:18.19
8.Keanu BosDaw1:20.661995059051:18.5436.801:18.54
9.Danny BerlemonDe Dolfijn1:21.261996005271:20.0437.301:20.04
10.Jan PeereboomDaw1:22.151995013711:20.7338.041:20.73
11.Timo HolZwemvereniging Hoorn1:26.281997018851:27.6240.641:27.62
12.Jesper KokDe Dolfijn1:34.881996002471:33.4143.181:33.41
13.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend1:33.131997036091:34.4143.721:34.41


<< TOP >>
Programmanr. 24
11-11-2012 - 17:02
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Tessa VermeulenDe Dolfijn1:07.631998000681:06.0430.541:06.04
2.Amy de LangenDe Dolfijn1:07.011997020461:06.5130.041:06.51
3.Mirl de BoerDaw1:09.661997004681:10.3932.521:10.39
4.Serena StelDe Dolfijn1:15.071998015281:12.8234.411:12.82
5.Johnny Mae HauserDe Dolfijn1:12.981997006821:15.4733.531:15.47
6.Anne NoomDe Dolfijn1:15.221998000621:16.6832.561:16.68
7.Mariëlle VijverDe Dolfijn1:20.881998003361:18.98FJ 11:18.98
8.Anne KasteleijnZwemvereniging Hoorn1:27.311998052801:18.98FJ 236.191:18.98
9.Yvanna ZuurveldDaw1:13.181997029981:19.4135.621:19.41
10.Elvira KorthagenWZ&PC Purmerend1:26.701998010041:22.4236.911:22.42
11.Elise DekkerDe Dolfijn1:17.981997009761:23.6438.091:23.64
12.Carline VerhagenDe Dolfijn1:41.671998041761:38.9344.741:38.93
13.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn1:37.532000043801:39.7445.111:39.74
AFGEMFamke van HeckZwemvereniging Hoorn1:51.99200002578
AFGEMAïcha CroesDe Dolfijn1:19.54199803338


<< TOP >>
Programmanr. 25
11-11-2012 - 17:07
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Michael TonsbeekDe Dolfijn2:14.791997012872:16.4131.591:05.471:41.212:16.41
2.Joris DiepeveenDe Dolfijn2:17.201997009412:17.6032.611:06.981:42.592:17.60
3.Ivar de JongDe Dolfijn2:19.441997008692:17.6933.341:08.591:43.692:17.69
4.Ruben StamDe Dolfijn2:24.691998003312:23.9233.201:09.491:46.572:23.92
5.Lars van der VeldenDaw2:15.901998001752:24.1732.771:07.811:45.462:24.17
6.Sam HaringWZ&PC Purmerend2:36.841999014912:32.5435.901:16.461:57.122:32.54
7.Rick Rodrigues de MercadoDe Dolfijn2:38.081997053572:36.6436.541:16.231:57.232:36.64
8.Anis el BachaouiDe Dolfijn2:44.341997020932:43.5138.581:19.432:02.112:43.51
9.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend2:37.591997030332:44.4937.011:17.942:01.722:44.49
10.Tim van DeursenZwemvereniging Hoorn3:04.162000039573:06.3446.321:32.702:20.033:06.34
AFGEMSanjay JagroepDaw2:43.05199702635


<< TOP >>
Programmanr. 26
11-11-2012 - 17:14
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
<< TOP >>
Programmanr. 27
11-11-2012 - 17:14
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Parand ZarekianiDe Dolfijn1:00.771994021501:00.9628.751:00.96
2.Willemijn KnotDe Dolfijn1:00.061990020101:01.4228.401:01.42
3.Tessa BrouwerDe Dolfijn1:03.631991055481:06.0330.271:06.03
4.Moniek NijhuisDe Dolfijn1:05.751988031881:06.2530.761:06.25
5.Melissa ZwaanDaw1:11.401991036661:09.7932.651:09.79
6.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend1:10.351992027721:10.1332.471:10.13
7.Chantal GroveDe Dolfijn1:07.311994018441:10.9132.321:10.91
8.Roxann GeenenDaw1:08.861996015181:10.9330.541:10.93
9.Brenda ZwarthoedDaw1:08.601996049381:11.9731.731:11.97
10.Sandra ZwaanswijkDaw1:13.381985039341:13.6833.201:13.68
11.Mandy VerhageDaw1:12.271995013821:17.1834.421:17.18
12.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn1:30.791998046841:25.4737.461:25.47
DISMarcha KempWZ&PC Purmerend1:22.56199504810
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen., AF


<< TOP >>
Programmanr. 28
11-11-2012 - 17:18
Heren, 400m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jens BakkerDe Dolfijn4:21.141993000214:26.38
50m:
100m:
27.79
1:00.35
27.79
32.56
150m:
200m:
1:36.17
2:11.33
35.82
35.16
250m:
300m:
2:47.45
3:24.19
36.12
36.74
350m:
400m:
3:56.01
4:26.38
31.82
30.37
2.Rutger SloofDe Dolfijn4:33.521988031414:43.98
50m:
100m:
29.60
1:04.18
29.60
34.58
150m:
200m:

2:20.35
250m:
300m:
2:57.38
3:35.38
37.03
38.00
350m:
400m:
4:09.85
4:43.98
34.47
34.13
3.Oliver BracheDe Dolfijn4:41.651996053174:51.39
50m:
100m:
29.03
1:02.85
29.03
33.82
150m:
200m:
1:41.37
2:19.56
38.52
38.19
250m:
300m:
3:44.72
4:19.12
1:25.16
34.40
350m:
400m:

4:51.39
4.Jorrick DruyvenDaw4:52.381994005074:58.91
50m:
100m:
29.79
1:06.47
29.79
36.68
150m:
200m:
1:45.06
2:24.28
38.59
39.22
250m:
300m:
3:06.85
3:51.53
42.57
44.68
350m:
400m:
4:25.91
4:58.91
34.38
33.00
5.Thom WeverZwemvereniging HoornNT1991027115:09.69
50m:
100m:
32.53
1:10.11
32.53
37.58
150m:
200m:
1:49.28
2:29.13
39.17
39.85
250m:
300m:
3:15.10
4:01.14
45.97
46.04
350m:
400m:
4:35.75
5:09.69
34.61
33.94
6.Nico MakZwemvereniging Hoorn5:29.101995058315:10.34
50m:
100m:
32.08
1:10.90
32.08
38.82
150m:
200m:
1:51.90
2:31.90
41.00
40.00
250m:
300m:
3:15.68
3:59.81
43.78
44.13
350m:
400m:
4:35.85
5:10.34
36.04
34.49
7.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend5:08.001993030655:14.04
50m:
100m:
30.58
1:08.65
30.58
38.07
150m:
200m:
1:49.12
2:28.34
40.47
39.22
250m:
300m:
3:14.04
4:00.40
45.70
46.36
350m:
400m:
4:37.27
5:14.04
36.87
36.77
8.Kevin LebisWZ&PC Purmerend5:10.001981010375:14.40
50m:
100m:
30.05
1:05.48
30.05
35.43
150m:
200m:
1:45.59
2:26.72
40.11
41.13
250m:
300m:
3:11.82
3:58.90
45.10
47.08
350m:
400m:
4:37.37
5:14.40
38.47
37.03
9.Rian VisserDawNT1990071415:15.90
50m:
100m:
31.47
1:10.38
31.47
38.91
150m:
200m:
1:54.60
2:37.16
44.22
42.56
250m:
300m:
3:17.32
4:00.57
40.16
43.25
350m:
400m:
4:39.45
5:15.90
38.88
36.45
10.Mart de BoerDaw5:06.581993035895:19.77
50m:
100m:
33.06
1:12.36
33.06
39.30
150m:
200m:
1:56.98
2:40.31
44.62
43.33
250m:
300m:
3:22.14
4:05.64
41.83
43.50
350m:
400m:
4:43.67
5:19.77
38.03
36.10
11.Joey StokxDaw5:14.991993012515:29.70
50m:
100m:
33.09
1:14.17
33.09
41.08
150m:
200m:
1:56.85
2:38.54
42.68
41.69
250m:
300m:
3:25.20
4:12.80
46.66
47.60
350m:
400m:
4:51.39
5:29.70
38.59
38.31
AFGEMRick NobelsZwemvereniging HoornNT199505569


<< TOP >>
Programmanr. 29
11-11-2012 - 17:30
Heren, 200m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
<< TOP >>
Programmanr. 30
11-11-2012 - 17:30
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Rafaëlla van NeeDe Dolfijn1:05.131999003581:01.5029.411:01.50
2.Naomi VisserDe Dolfijn1:01.851999030381:02.1030.411:02.10
3.Senna LimburgDe Dolfijn1:04.721999058461:02.8630.311:02.86
4.Denise BoonstraDaw1:04.811999026621:05.2831.161:05.28
5.Bibi StokvisDe Dolfijn1:06.081999008921:06.4431.511:06.44
6.Leonie VosDaw1:05.231999016621:06.7831.741:06.78
7.Naomi te LindertDaw1:06.571999047821:07.2731.011:07.27
8.Kim KenbeekWZ&PC Purmerend1:07.771999023121:08.2931.451:08.29
9.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend1:07.991999032921:08.9033.461:08.90
10.Hannah van WestreenenDe Dolfijn1:08.091999046041:10.0740.631:10.07
11.Sabrin el BachaDe Dolfijn1:09.641999005481:10.2133.681:10.21
12.Demi BramaDe Dolfijn1:12.162000035641:11.0033.751:11.00
13.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend1:15.951999028921:13.7735.731:13.77
14.Saskia van der VeldenDaw1:13.762000014781:13.8934.631:13.89
15.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend1:15.312000004121:14.5734.441:14.57
16.Nouna ChelbiDe Dolfijn1:22.032000049401:22.1538.691:22.15
17.Sanne BaardseZwemvereniging Hoorn1:25.552001016301:27.0633.501:27.06
18.Sophie van DulmenZwemvereniging Hoorn1:34.642001034981:29.6042.331:29.60
AFGEMAurian VeldtDe Dolfijn1:12.16199901758


<< TOP >>
Programmanr. 31
11-11-2012 - 17:36
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Sander DorlandWZ&PC Purmerend2:39.411999026432:29.9834.482:29.98
2.Bonk StoutDe Dolfijn2:34.141999021812:30.2233.612:30.22
3.Erik BultDaw2:44.781999021532:41.3234.062:41.32
4.Joost van ErkelensDaw2:50.841999019272:42.7536.682:42.75
5.Vito MeijWZ&PC Purmerend2:53.661999007772:46.3234.812:46.32
6.Enrico MollyDe Dolfijn2:52.292000041472:47.0936.012:47.09
7.Jens de GrootDaw2:57.632000013992:49.5537.052:49.55
8.Marc CastricumDe Dolfijn2:52.032000003212:53.2738.222:53.27
9.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn2:57.811999016432:55.9542.902:55.95
10.Reijer BoodtDe Dolfijn2:56.761999010012:56.6839.362:56.68
11.Terrence PowerDaw3:14.182000029052:58.4037.622:58.40
12.Ian van TielWZ&PC Purmerend2:49.252000003493:02.7239.503:02.72
13.Ivar OldenhofDe Dolfijn3:06.462000000813:05.3544.063:05.35
14.Elroy van de WeesWZ&PC Purmerend3:21.311999027173:05.9746.463:05.97
15.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend3:32.172000030073:20.1845.293:20.18
16.Adem AgovicDe Dolfijn3:49.121999042033:22.8448.323:22.84
17.Tim WijnbergerZwemvereniging Hoorn3:31.182001004673:36.6854.713:36.68
18.Dave van der VoetZwemvereniging Hoorn3:54.232001027833:38.2650.891:43.093:38.26
19.Max PeraZwemvereniging HoornNT2001002753:45.2557.973:45.25
DISAnouar AznouDe DolfijnNT199901111
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen., RF
DISDevon JacobsWZ&PC Purmerend3:35.35199901685
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC, SL
NG.ZAKouhei KinugawaDe DolfijnNT200004865


<< TOP >>
Programmanr. 32
11-11-2012 - 17:49
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lisanne MarselisWZ&PC Purmerend40.4620010312440.91
2.Emina AgovicDe Dolfijn44.7220010356042.34
3.Kaylin StelDe Dolfijn44.3320010029042.51
4.Jente DekkerDaw42.3920010272443.77
5.Stephania BosDaw47.3020010275445.55
6.Tanja SajinovicDe Dolfijn48.6020020227646.01
7.Nada el BachaouiDe Dolfijn46.8120010170046.13
8.Kenza BoleDe Dolfijn51.8320020256647.93
9.Céline FouzaŃ—De Dolfijn49.9320020275048.84
10.Sarah el BachaDe Dolfijn52.3420020110450.53
11.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend52.8520030049452.01
12.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend55.4020030100452.17
13.Feia PersadZwemvereniging Hoorn52.8020020182852.28
14.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend57.5820030111853.68
15.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend53.3320010176254.51
16.Zofia SensDe Dolfijn55.2720020274855.75FJ 1
17.Olivia SchalekampDe DolfijnNT20020373255.75FJ 2
18.Margot RoelofsDe Dolfijn57.7620010398457.46
19.Yamilla BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend1:05.772003014801:06.14
DISEmma DomartiniDe Dolfijn52.36200202852
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt., SL
AFGEMSharan KeizerDe Dolfijn47.49200100366
AFGEMAda DolanayDe DolfijnNT200302506
AFGEMJetske van HeckZwemvereniging Hoorn50.93200200396


<< TOP >>
Programmanr. 33
11-11-2012 - 17:53
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Christiaan SmitDe Dolfijn1:24.312001024631:24.911:24.91
2.Elroy SchotWZ&PC Purmerend1:32.452002006891:30.0242.981:30.02
3.Valdemar de JongDe Dolfijn1:25.542001002211:30.1944.581:30.19
4.Anvar VeldtDe Dolfijn1:31.472001002811:30.2243.241:30.22
5.Nick StikkelmanDaw1:31.352001005931:30.6044.321:30.60
6.Tim CohenWZ&PC Purmerend1:35.772003006851:32.1447.461:32.14
7.Roel WitDaw1:35.602002020851:34.8046.291:34.80
8.Maurits Sebastiaan BosDaw1:32.962002010091:35.8345.791:35.83
9.Peer van BemmelenDe Dolfijn1:39.982001026671:38.3446.591:38.34
10.Stefan KerssensDe Dolfijn1:41.302002003611:38.7249.371:38.72
11.Laurens SmitDe Dolfijn1:52.252003013831:43.8651.011:43.86
12.Barry SchotWZ&PC Purmerend1:51.782003003211:51.1057.451:51.10
13.Emiel Van ArkelDe DolfijnNT2001039371:51.5056.001:51.50
14.Stanley HauWZ&PC Purmerend1:55.512003006551:54.0755.201:54.07
DISTristan DetmersZwemvereniging Hoorn1:30.86200200221
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC
DISJeroen RekveltDe DolfijnNT200103935
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD
DISKoen BeckerZwemvereniging Hoorn1:46.35200103641
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC
AFGEMMarc van MarisWZ&PC Purmerend1:56.74200201703
AFGEMStefano JonjicWZ&PC Purmerend1:49.18200200999


<< TOP >>
Programmanr. 34
11-11-2012 - 18:01
Dames, 4 x 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.De Dolfijn 1De Dolfijn3:44.603:47.87
Rosa Veerman
Amy de Langen
96
97
27.6856.90Willemijn Knot
Lona Kroese
90
87
2.De Dolfijn 2De Dolfijn4:00.914:02.07
Parand Zarekiani
Sanne Bommer
94
95
28.0058.41Irene Teufer
Tamara Grove
96
96
3.Daw 1Daw3:58.014:08.80
Melissa Zwaan
Roxann Geenen
91
96
29.921:02.80Mirl de Boer
Brenda Zwarthoed
97
96
4.Wzpc 1WZ&PC Purmerend4:08.904:20.41
Sharon van der Leest
Janine Rooker
92
96
30.351:03.06Naomi Cohen
Pascalle Spiekerman
98
94
5.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn4:35.974:35.31
Takyiwa Sam
Daisy de Waal
98
98
29.201:02.01Manon Wiersma
Anne Kasteleijn
96
98


<< TOP >>
Programmanr. 35
11-11-2012 - 18:06
Heren, 4 x 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.De Dolfijn 1De Dolfijn3:40.843:46.17
Ruben Dekker
Timon Evenhuis
93
90
28.0857.67Jens Bakker
Thom de Boer
93
91
2.Wzpc 1WZ&PC Purmerend4:08.234:05.71
Robin Döderlein de Win
Bas Tietze
93
87
31.081:05.86Kevin Lebis
Carlo Kemp
81
96
3.Daw 1Daw4:00.074:08.64
Joey Stokx
Rian Visser
93
90
31.021:04.28Jorrick Druyven
Felix Geenen
94
95
4.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn4:31.564:31.63
Thom Wever
Nico Mak
91
95
33.411:08.94Beau Kneppers
Alphonse de Koster
97
96