Nr. 1. Heren, 4 x 100m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 2. Heren, 4 x 50m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 3. Dames, 4 x 50m wisselslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 4. Alle, 25m vrije slag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 5. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 6. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 8. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 12. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 16. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 18. Dames, 50m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 19. Heren, 200m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 20. Heren, 100m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 21. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 22. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 23. Alle, 50m schoolslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 24. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 25. Jongens, 25m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 26. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 27. Meisjes, 25m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 28. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 29. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 30. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 31. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 33. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 34. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 35. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 36. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 37. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 39. Heren, 100m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 41. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 42. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 43. Alle, 4 x 50m vrije slag  Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el


D2-D3 Competitie deel 2
Buitenpost, 10-11-2012


Programmanr. 1
10-11-2012 - 16:00
Heren, 4 x 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.PWC Buitenpost 1PWC4:14.044:20.22
Rutger Hoving
Wesley Smit
95
91
1:05.72Jeroen Tijsma
Bouke van der Zaag
95
96
2.SG Middelse-Skelp 1SG Middelse-Skelp5:08.895:42.97
Jilles Kootstra
Evert Veldema
97
99
1:14.58Tjerk Menno Postma
Feie Klaas Heslinga
01
96


<< TOP >>
Programmanr. 2
10-11-2012 - 16:06
Heren, 4 x 50m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.ISIS 1ISIS1:55.842:01.04
Hendrik Veldkamp
Jouke van der Meer
97
94
33.49Harry Dijksma
René van Dijk
91
84


<< TOP >>
Programmanr. 3
10-11-2012 - 16:08
Dames, 4 x 50m wisselslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.PWC Buitenpost 2PWC2:27.392:29.86
Thea Baas
Allysha van der Veer
95
01
35.98Ellen Jager
Nadine Prins
98
99
2.SG Middelse-Skelp 1SG Middelse-Skelp2:20.382:30.15
Melanie van der Mossel
Nelie vd Kooi
95
98
40.11Simone Mus
Annet Postma
96
99


<< TOP >>
Programmanr. 4
10-11-2012 - 16:11
Jongens, 25m vrije slagJongens Minioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Ruben KommeriePWC27.8920040110524.06
2.Eelco PostmaPWC29.3620040051129.93
3.Sytze BijlstraPWC31.7520030153333.83

<< TOP >>
Programmanr. 4
10-11-2012 - 16:11
Meisjes, 25m vrije slagMeisjes Minioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Jantina PostmaSG Middelse-Skelp22.8220030125619.97
2.Marleen de RidderSG Middelse-Skelp28.2920040044024.09
3.Rigt OsingaSG Middelse-Skelp26.9420030125824.21
4.Brecht RobbenJZPC28.9920030029027.02


<< TOP >>
Programmanr. 5
10-11-2012 - 16:13
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Sytze Durk van der SpoelJZPCNT2002005251:51.43
2.Jelle BosmaISISNT2001006931:55.59
3.Tjerk Menno PostmaSG Middelse-Skelp2:01.102001036171:57.03
4.Jornt HiemstraISISNT2002005192:02.85
5.Steyn Pascal OosterhofSG Middelse-SkelpNT2002028852:10.45
DISHidde ZondervanPWCNT200103619
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMLolke SmitSG Middelse-SkelpNT200202887
AFGEMMarrick AlkemaPWCNT200200643


<< TOP >>
Programmanr. 6
10-11-2012 - 16:17
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Liset SijtemaISISNT2002007681:50.21
2.Wianne StoelwinderISISNT2002023281:50.97
3.Merel AzierJZPCNT2001019981:53.91
4.Laura MarinusPWCNT2001038161:54.80
5.Janneke BiermaPWC2:04.762001018921:56.77
6.Natasja WierdaISISNT2002030802:07.86
7.Umi KuiphuisISISNT2002002182:15.96
DISBerber Mayke JoutaSG Middelse-SkelpNT200104732
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 7
10-11-2012 - 16:21
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Evert VeldemaSG Middelse-Skelp1:42.061999040551:41.89
2.Jan NollesPWCNT1999038131:57.50


<< TOP >>
Programmanr. 8
10-11-2012 - 16:23
Jongens, 50m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Sherco AlgeraJZPC50.1219990070948.93
2.Tjisse RobbenJZPC51.8819990070752.26


<< TOP >>
Programmanr. 9
10-11-2012 - 16:25
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Rixt Anna JoutaSG Middelse-Skelp1:41.211999060181:39.43
2.Allysha van der VeerPWC1:46.972001034501:42.06
3.Lisanne PostmaPWCNT1999053621:52.47
4.Daisy LangenbergPWC1:58.222000014741:55.28
5.Elina de KeizerSG Middelse-SkelpNT2000052401:56.28
6.Janneke de VriesPWCNT2001034521:57.22
DISMaya NollesPWCNT200005372
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen.


<< TOP >>
Programmanr. 10
10-11-2012 - 16:29
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Myrna van DuijvenISIS40.9219990025240.23
2.Else HiemstraISIS46.6619990332248.16
3.Monique VeenstraISIS56.4319990025459.07


<< TOP >>
Programmanr. 12
10-11-2012 - 16:31
Jongens, 50m vlinderslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Herman BuistPWC34.8919980152536.10
2.Jilles KootstraSG Middelse-Skelp43.9719970132742.09
3.Hendrik VeldkampISIS43.3719970341942.59
4.Jelke J. RobbenJZPC52.2519980032146.65


<< TOP >>
Programmanr. 14
10-11-2012 - 16:32
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Ellen JagerPWC34.6119980138434.33
2.Annet PostmaSG Middelse-Skelp44.2619990560041.46
3.Nadine PrinsPWC40.3719990473643.80
4.Nelie vd KooiSG Middelse-Skelp53.4219980265243.90
5.Roelie KlaverPWCNT19980358848.92
6.Alieke MepschenISIS59.7919980515056.27


<< TOP >>
Programmanr. 16
10-11-2012 - 16:35
Jongens, 50m schoolslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Hessel BiermaPWC37.0019960225737.22
2.Jeroen TijsmaPWC36.7419950365537.43
3.Rutger HovingPWC40.1619950366141.04
4.Jorn den HamerPWC42.8019960425145.54
AFGEMMaarten ZuidhoornPWC48.82199802979
NGFeie Klaas HeslingaSG Middelse-Skelp42.17199602323


<< TOP >>
Programmanr. 18
10-11-2012 - 16:37
Dames, 50m schoolslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Simone MusSG Middelse-Skelp40.6019960193242.89
2.Anouk VeenstraISIS42.0819960141243.29
3.Marthe OldenhofISIS45.1519960661844.43
4.Thea BaasPWC41.5319950138844.84
5.Melanie van der MosselSG Middelse-Skelp44.3819950459046.18
6.Annet BiermaSG Middelse-Skelp51.0119960413052.54
AFGEMJosé SnoekSG Middelse-Skelp40.45199606050


<< TOP >>
Programmanr. 19
10-11-2012 - 16:40
Heren, 200m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Bouke van der ZaagPWC2:19.311996022552:20.24
100m:1:08.331:08.33200m:2:20.241:11.91
2.Jouke Minze BenedictusPWC2:24.561994011492:27.68
100m:1:11.811:11.81200m:2:27.681:15.87
3.Wesley SmitPWC2:34.901991070432:35.01
100m:1:13.301:13.30200m:2:35.011:21.71
AFGEMAlex OdingaSG Middelse-Skelp2:15.85199205557


<< TOP >>
Programmanr. 20
10-11-2012 - 16:43
Heren, 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Harry DijksmaISIS1:01.141991004871:02.18
2.Jouke van der MeerISIS1:02.711994050031:03.51
3.René van DijkISIS1:04.581984004891:08.18
4.Brian van LindeJZPC1:20.431986046271:24.22


<< TOP >>
Programmanr. 21
10-11-2012 - 16:45
Dames, 200m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Anja MusSG Middelse-Skelp2:26.931994039282:32.22
100m:1:12.261:12.26200m:2:32.221:19.96
2.Joke WeeningPWC2:58.311990070943:02.75
100m:1:27.811:27.81200m:3:02.751:34.94


<< TOP >>
Programmanr. 23
10-11-2012 - 17:03
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Ruben KommeriePWC1:05.122004011051:04.85
2.Eelco PostmaPWCNT2004005111:10.50
3.Sytze BijlstraPWCNT2003015331:18.61

<< TOP >>
Programmanr. 23
10-11-2012 - 17:03
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Jantina PostmaSG Middelse-Skelp54.8220030125655.77
2.Rigt OsingaSG Middelse-Skelp1:02.1720030125858.07
3.Marleen de RidderSG Middelse-Skelp1:07.182004004401:06.86
4.Brecht RobbenJZPC1:02.572003002901:08.44


<< TOP >>
Programmanr. 24
10-11-2012 - 17:06
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Hidde ZondervanPWC44.9020010361944.29
2.Tjerk Menno PostmaSG Middelse-Skelp45.9620010361745.48
3.Steyn Pascal OosterhofSG Middelse-SkelpNT20020288548.63
AFGEMLolke SmitSG Middelse-SkelpNT200202887
AFGEMMarrick AlkemaPWC44.23200200643


<< TOP >>
Programmanr. 25
10-11-2012 - 17:09
Jongens, 25m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Sytze Durk van der SpoelJZPC20.2420020052519.75FJ 1
2.Jelle BosmaISIS18.8120010069319.75FJ 2
3.Jornt HiemstraISIS19.9120020051921.52


<< TOP >>
Programmanr. 26
10-11-2012 - 17:09
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Berber Mayke JoutaSG Middelse-SkelpNT20010473240.37
2.Laura MarinusPWC42.4420010381645.11
3.Janneke BiermaPWC44.2720010189250.37
4.Janneke de VriesPWC50.7720010345252.47


<< TOP >>
Programmanr. 27
10-11-2012 - 17:11
Meisjes, 25m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Merel AzierJZPC19.9920010199819.25
2.Liset SijtemaISIS19.8020020076819.85
3.Wianne StoelwinderISIS18.7520020232820.50
4.Natasja WierdaISIS25.6620020308023.59
5.Umi KuiphuisISIS24.9320020021825.53


<< TOP >>
Programmanr. 28
10-11-2012 - 17:13
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Sherco AlgeraJZPC1:32.921999007091:31.39
2.Tjisse RobbenJZPC2:02.061999007071:44.37
3.Evert VeldemaSG Middelse-SkelpNT1999040551:45.46
4.Jan NollesPWCNT1999038131:59.32


<< TOP >>
Programmanr. 29
10-11-2012 - 17:15
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Lisanne PostmaPWCNT1999053621:46.16
2.Daisy LangenbergPWC1:55.392000014741:52.09
3.Allysha van der VeerPWCNT2001034501:54.83
DISElina de KeizerSG Middelse-SkelpNT200005240
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISRixt Anna JoutaSG Middelse-SkelpNT199906018
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 30
10-11-2012 - 17:19
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Herman BuistPWC1:09.351998015251:07.11
2.Jilles KootstraSG Middelse-Skelp1:16.021997013271:15.37
AFGEMMaarten ZuidhoornPWC1:42.95199802979


<< TOP >>
Programmanr. 31
10-11-2012 - 17:21
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Hendrik VeldkampISIS31.7219970341931.90
2.Jelke J. RobbenJZPC34.5019980032135.87


<< TOP >>
Programmanr. 32
10-11-2012 - 17:22
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Ellen JagerPWC1:09.931998013841:10.60
2.Annet PostmaSG Middelse-Skelp1:15.301999056001:17.95
3.Nelie vd KooiSG Middelse-Skelp1:26.941998026521:20.21
4.Nadine PrinsPWC1:19.481999047361:24.12
5.Roelie KlaverPWCNT1998035881:35.16
6.Maya NollesPWCNT2000053722:00.89


<< TOP >>
Programmanr. 33
10-11-2012 - 17:26
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Myrna van DuijvenISIS30.3219990025231.05
2.Else HiemstraISIS35.8719990332237.79
3.Alieke MepschenISIS39.8419980515042.06
4.Monique VeenstraISIS43.6919990025446.87


<< TOP >>
Programmanr. 34
10-11-2012 - 17:27
Jongens, 200m wisselslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Jeroen TijsmaPWC2:42.961995036552:45.87
2.Rutger HovingPWC2:44.841995036612:50.67
50m:35.1635.16200m:2:50.672:15.51
3.Hessel BiermaPWC3:48.621996022573:06.59
50m:43.4543.45200m:3:06.592:23.14
4.Jorn den HamerPWCNT1996042513:24.05
NGFeie Klaas HeslingaSG Middelse-SkelpNT199602323


<< TOP >>
Programmanr. 36
10-11-2012 - 17:34
Dames, 200m wisselslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Simone MusSG Middelse-Skelp2:47.321996019322:53.95
50m:37.1537.15200m:2:53.952:16.80
2.Melanie van der MosselSG Middelse-SkelpNT1995045903:18.94
50m:45.4045.40200m:3:18.942:33.54
3.Annet BiermaSG Middelse-SkelpNT1996041303:24.63
50m:46.4146.41200m:3:24.632:38.22
AFGEMJosé SnoekSG Middelse-SkelpNT199606050


<< TOP >>
Programmanr. 37
10-11-2012 - 17:37
Dames, 100m wisselslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Anouk VeenstraISIS1:24.041996014121:24.39
2.Marthe OldenhofISIS1:42.421996066181:33.05


<< TOP >>
Programmanr. 39
10-11-2012 - 17:40
Heren, 100m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Harry DijksmaISIS1:10.171991004871:10.85
2.Bouke van der ZaagPWC1:13.251996022551:13.09
3.Wesley SmitPWC1:19.991991070431:20.93
4.Jouke Minze BenedictusPWC1:20.171994011491:22.03
5.René van DijkISIS1:20.721984004891:23.67
6.Jouke van der MeerISIS1:25.351994050031:25.83
7.Brian van LindeJZPC1:41.111986046271:44.43
AFGEMAlex OdingaSG Middelse-Skelp1:11.01199205557


<< TOP >>
Programmanr. 41
10-11-2012 - 17:44
Dames, 100m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Anja MusSG Middelse-Skelp1:16.011994039281:16.45
2.Joke WeeningPWC1:38.431990070941:38.47


<< TOP >>
Programmanr. 43
10-11-2012 - 17:46
Alle, 4 x 50m vrije slag
(1j, 1m, 1j, 1m)
Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.ISIS 1ISIS3:05.943:00.41
Jelle Bosma
Liset Sijtema
01
02
45.78Jornt Hiemstra
Wianne Stoelwinder
02
02
2.SG Middelse-Skelp 1SG Middelse-SkelpNT3:17.22
Steyn Pascal Oosterhof
Rigt Osinga
02
03
48.50Tjerk Menno Postma
Jantina Postma
01
03
3.PWC Buitenpost 4PWC2:47.113:29.50
Sytze Bijlstra
Laura Marinus
03
01
1:15.41Hidde Zondervan
Janneke Bierma
01
01