Nr. 1. Jongens, 4 x 200m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 2. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 3. Alle, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 400m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 5. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 8. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 9. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 50m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 14. Heren, 200m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 15. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 19. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 50m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 21. Dames, 400m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 22. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 23. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 24. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 25. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 26. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 27. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 28. Heren, 400m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 31. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 32. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 33. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 34. Dames, 4 x 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 35. Heren, 4 x 100m wisselslag  Heren Senioren Open


Competie Hoofdklasse deel 2
Eindhoven, 10-11-2012


Programmanr. 1
10-11-2012
Jongens, 4 x 200m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Eiffel 1EIFFELswimmersPSV8:53.718:42.41
Max Hermans
Joko Vievermanns
Floris van Mierlo
Stijn Simons
97
99
97
99
28.0458.342:00.732:00.73
2.AZ&PC 1AZ&PC9:29.059:25.45
Milan ten Broek
Lennart Kruizinga
Skip de Mönnink
Theo Arp
00
97
99
97
30.42
29.50
31.85
30.93
1:06.92
1:03.88

1:06.93
1:46.30
1:39.87
1:47.32
1:44.31
2:26.26
2:14.34
2:24.51
2:20.34
2:26.26
2:14.34
2:24.51
2:20.34
3.Eiffel 2EIFFELswimmersPSV9:56.009:43.46
Elwin van Gerwen
Mees Schouten
Thomas Manuel
Timo van Lint
98
98
98
98
31.421:07.562:19.682:19.68


<< TOP >>
Programmanr. 2
10-11-2012
Jongens, 4 x 100m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 3
10-11-2012
4 x 50m vrije slag
(1j,1m,1j,1m)
Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Eiffel 1EIFFELswimmersPSV2:14.902:12.97
Xander v.d. Plas
Serina Damen
01
01
32.59Jan-Willem Topfer
Noa de Vries
01
01
2.AZ&PC 1AZ&PC2:15.992:14.31
Sebastiaan van der Meer
Charlotte van der Lende
01
01
33.52
34.41
Pieter Breel
Elise Hardeman
01
01
34.47
31.91
3.Eiffel 2EIFFELswimmersPSV2:25.092:21.72
Ananye Achintye
Floor Ketting
02
01
37.54
34.28
Luka Bouwman
Amy Verhouden
02
01
35.14
34.76
4.AZ&PC 2AZ&PC2:22.842:23.24
Thijmen Oerlemans
Dyonne Stam
01
02
35.18Floyd de Mönnink
Maaike Issard
02
03
5.Eiffel 3EIFFELswimmersPSV2:34.582:35.32
Thomas van Beers
Polina Schellekens
02
01
39.00
39.08
Pieter Tijs Nijsen
Isa van der Meijden
03
02
40.70
36.54
6.AZ&PC 4AZ&PC2:43.022:40.07
Mats van de Weerd
Maaike Bassant
01
02
38.13Rick Haanschoten
Suze Bleeker
01
02
7.AZ&PC 3AZ&PC2:40.612:47.65
Rijk Dragstra
Marleen Hoeksma
01
02
37.73
50.08
Kaspar van den Hoogen
Louise Koelemeijer
02
02
38.24
41.60


<< TOP >>
Programmanr. 4
10-11-2012
Dames, 400m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Rieneke TerinkEIFFELswimmersPSV4:36.911984024244:47.59
50m:
100m:
30.25
1:05.26
30.25
35.01
200m:
300m:
2:18.13
3:43.06
1:12.87
1:24.93
400m:4:47.591:04.53
2.Judith StapEIFFELswimmersPSV4:49.251993027024:54.91
50m:
100m:
30.41
1:06.20
30.41
35.79
150m:
200m:
1:45.45
2:22.74
39.25
37.29
250m:
300m:
3:04.22
3:47.06
41.48
42.84
350m:
400m:
4:21.89
4:54.91
34.83
33.02
3.Esmee BosAZ&PC4:50.941996006624:58.78
50m:
100m:
32.34
1:09.86
32.34
37.52
150m:
200m:
1:47.90
2:25.22
38.04
37.32
250m:
300m:
3:07.65
3:50.90
42.43
43.25
350m:
400m:
4:25.25
4:58.78
34.35
33.53
4.Merle VerkijkEIFFELswimmersPSV5:06.471994002785:01.21
50m:
100m:
31.54
1:07.38
31.54
35.84
150m:
250m:
1:46.38
3:07.65
39.00
1:21.27
300m:
350m:
3:51.77
4:26.77
44.12
35.00
400m:5:01.2134.44
5.Rachelle VisserAZ&PC5:02.451995001065:01.36
50m:
100m:
30.59
1:06.44
30.59
35.85
150m:
200m:
1:47.14
2:26.64
40.70
39.50
250m:
300m:
3:10.45
3:54.50
43.81
44.05
350m:
400m:
4:29.22
5:01.36
34.72
32.14
6.Lisa DreesensEIFFELswimmersPSV4:49.501991057985:01.55
50m:30.4930.49100m:1:05.6835.19400m:5:01.553:55.87
7.Iris PijtakAZ&PC5:17.941993006025:19.92
50m:
100m:
34.01
1:14.01
34.01
40.00
150m:
200m:
1:54.57
2:34.06
40.56
39.49
250m:
300m:
3:22.86
4:11.34
48.80
48.48
350m:
400m:
4:46.95
5:19.92
35.61
32.97
8.Larissa BrakAZ&PC5:16.201988005725:25.23
50m:34.2334.23100m:1:16.4242.19400m:5:25.234:08.81


<< TOP >>
Programmanr. 5
10-11-2012
Dames, 200m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 6
10-11-2012
Heren, 100m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jurjen WillemsenEIFFELswimmersPSV53.1319900331554.05
50m:25.3525.35100m:54.0528.70
2.Fabian BeiminAZ&PC54.3819910008755.74
50m:25.9225.92100m:55.7429.82
3.Bram DekkerEIFFELswimmersPSV54.0819890064956.76
50m:26.8026.80100m:56.7629.96
4.Kingue StruijfAZ&PC1:01.4219940091358.61
50m:27.0827.08100m:58.6131.53
5.Tim van DeutekomEIFFELswimmersPSV56.4319910045958.78
50m:26.1226.12100m:58.7832.66
6.Peter Paul HoutkampEIFFELswimmersPSV1:00.2319930065158.86
50m:27.6327.63100m:58.8631.23
7.Jordan KraaijenhofAZ&PC1:01.9119930111159.13
50m:27.9527.95100m:59.1331.18
8.Jeroen v.d. BosAZ&PC1:00.441992022991:00.42
50m:28.1628.16100m:1:00.4232.26
9.Huub van HouwelingenAZ&PC59.521994060191:00.74
50m:28.4628.46100m:1:00.7432.28
10.Kasper LeeuwAZ&PC1:01.401993044351:01.39
50m:28.5028.50100m:1:01.3932.89
11.Arjan KnippingEIFFELswimmersPSV1:02.451994016671:01.54
50m:29.0029.00100m:1:01.5432.54
12.Lars van der HeijdenEIFFELswimmersPSV1:00.481990051671:03.66
50m:29.3029.30100m:1:03.6634.36
AFGEMTwan BootAZ&PC1:04.74199601201


<< TOP >>
Programmanr. 7
10-11-2012
Dames, 100m schoolslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Macy OortwijnAZ&PC1:14.801995007221:14.92
50m:35.4835.48100m:1:14.9239.44
2.Sedona de KeijzerAZ&PC1:15.021996031641:17.92
50m:36.2336.23100m:1:17.9241.69
3.Jannah SonnenscheinEIFFELswimmersPSV1:21.291996065161:18.46
50m:37.1637.16100m:1:18.4641.30
4.Suzanne de VriesAZ&PC1:16.251995006281:18.72
50m:37.3437.34100m:1:18.7241.38
5.Laura MoolenaarAZ&PC1:18.801996006561:19.15
50m:37.3037.30100m:1:19.1541.85
6.Jovanna KoensEIFFELswimmersPSV1:21.251995056521:21.29
50m:37.7737.77100m:1:21.2943.52
7.Madelon van DamEIFFELswimmersPSV1:23.161996016241:21.95
50m:39.1039.10100m:1:21.9542.85
8.Shireen PostAZ&PC1:23.781995032861:24.41
50m:39.8839.88100m:1:24.4144.53


<< TOP >>
Programmanr. 8
10-11-2012
Jongens, 400m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Maarten BrzoskowskiEIFFELswimmersPSV3:50.311995007693:54.81
50m:27.3427.34100m:57.4430.10200m:1:57.821:00.38400m:3:54.811:56.99
2.Kyle StolkEIFFELswimmersPSV3:52.861996052313:55.81
50m:
100m:
27.04
57.28
27.04
30.24
150m:
200m:
1:27.77
1:58.19
30.49
30.42
250m:
300m:
2:27.66
2:57.26
29.47
29.60
350m:
400m:
3:26.97
3:55.81
29.71
28.84
3.Lucas GrevenEIFFELswimmersPSV4:09.301995019413:58.48
50m:
100m:
26.93
57.98
26.93
31.05
150m:
200m:
1:28.16
1:58.90
30.18
30.74
250m:
300m:
2:29.49
2:59.10
30.59
29.61
350m:
400m:
3:29.32
3:58.48
30.22
29.16
4.Stan PijnenburgEIFFELswimmersPSV4:08.531996004274:08.44
50m:28.1228.12100m:59.7031.58200m:2:03.191:03.49400m:4:08.442:05.25
5.Daniël BuijsAZ&PC4:23.181996001834:16.95
50m:
100m:
28.53
1:00.26
28.53
31.73
150m:
200m:
1:34.18
2:06.72
33.92
32.54
250m:
300m:
2:39.10
3:12.19
32.38
33.09
350m:
400m:
3:45.05
4:16.95
32.86
31.90
6.Stef van ZitterenEIFFELswimmersPSV4:44.311996014594:16.98
50m:
100m:
29.64
1:02.51
29.64
32.87
150m:
200m:
1:35.83
2:08.64
33.32
32.81
250m:
300m:
2:41.20
3:13.36
32.56
32.16
350m:
400m:
3:45.42
4:16.98
32.06
31.56
7.Arjan HanseAZ&PC4:25.321995006574:19.72
50m:
100m:
29.56
1:02.12
29.56
32.56
150m:
200m:
1:35.22
2:08.17
33.10
32.95
250m:
300m:
2:40.95
3:14.04
32.78
33.09
350m:
400m:
3:46.83
4:19.72
32.79
32.89
8.Pepijn SmitsEIFFELswimmersPSV4:27.201996006914:21.14
50m:
100m:
29.32
1:01.60
29.32
32.28
150m:
200m:
1:34.63
2:07.76
33.03
33.13
250m:
300m:
2:41.37
3:14.69
33.61
33.32
350m:
400m:
3:48.16
4:21.14
33.47
32.98
9.Sem HermansEIFFELswimmersPSV4:41.921996012594:22.22
50m:
100m:
29.28
1:02.50
29.28
33.22
200m:
300m:
2:09.66
3:16.06
1:07.16
1:06.40
400m:4:22.221:06.16
10.Josha van den ElzenAZ&PC4:26.981996024234:23.02
50m:29.2629.26100m:1:01.7332.47200m:2:08.921:07.19400m:4:23.022:14.10
11.Eddy NeggersEIFFELswimmersPSV6:37.841997011616:28.69
50m:
100m:
43.44
1:32.27
43.44
48.83
150m:
200m:
2:22.87
3:13.70
50.60
50.83
250m:
300m:
4:04.05
4:53.90
50.35
49.85
350m:
400m:
5:42.81
6:28.69
48.91
45.88
NG.ZAMartijn BartelsAZ&PC5:30.04199603493


<< TOP >>
Programmanr. 9
10-11-2012
Jongens, 200m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 10
10-11-2012
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Dian van LeeuwenEIFFELswimmersPSV2:49.511998038382:34.95
50m:37.3737.37100m:1:16.4239.05150m:1:55.4339.01200m:2:34.9539.52
2.Esmée SixEIFFELswimmersPSV2:32.291997004902:37.94
50m:35.5635.56100m:1:14.5038.94200m:2:37.941:23.44
3.Sophie BrouwerAZ&PC2:41.441998021342:39.24
50m:37.0737.07100m:1:17.3840.31150m:1:58.4041.02200m:2:39.2440.84
4.Jasmin LotfolahianAZ&PC2:41.411997031482:39.52
50m:36.7836.78100m:1:17.1040.32200m:2:39.521:22.42
5.Eline HendriksAZ&PC2:46.231998027942:41.10
50m:37.3237.32100m:1:17.7040.38150m:2:00.7143.01200m:2:41.1040.39
6.Manon BroezeAZ&PC2:36.211997034682:44.66
50m:37.9037.90100m:1:19.0341.13150m:2:01.7942.76200m:2:44.6642.87
7.Esmee MorelAZ&PC2:54.301998023562:48.32
50m:40.0040.00100m:1:22.3442.34200m:2:48.321:25.98
8.Renske BassantAZ&PC3:05.381998039402:51.22
50m:40.5240.52100m:1:23.2042.68200m:2:51.221:28.02
9.Marlene BezemAZ&PC3:04.101998017043:01.32
50m:42.4142.41100m:1:27.3144.90150m:2:13.3546.04200m:3:01.3247.97


<< TOP >>
Programmanr. 11
10-11-2012
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 12
10-11-2012
Jongens, 100m vlinderslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Floris van MierloEIFFELswimmersPSV1:02.461997004891:02.36
50m:29.0829.08100m:1:02.3633.28
2.Max HermansEIFFELswimmersPSV1:02.361997008791:03.14
50m:30.0330.03100m:1:03.1433.11
3.Lennart KruizingaAZ&PC1:10.641997026331:10.58
50m:32.0232.02100m:1:10.5838.56
4.Theo ArpAZ&PC1:12.001997018691:10.91
50m:32.5632.56100m:1:10.9138.35
5.Timo van LintEIFFELswimmersPSV1:30.071998017851:22.31
50m:38.9438.94100m:1:22.3143.37
6.Mees SchoutenEIFFELswimmersPSV1:44.051998019751:25.03
50m:36.2736.27100m:1:25.0348.76
7.Thomas ManuelEIFFELswimmersPSV1:30.401998009191:26.23
50m:38.0238.02100m:1:26.2348.21
8.Elwin van GerwenEIFFELswimmersPSV1:30.361998011251:26.85
50m:38.4938.49100m:1:26.8548.36


<< TOP >>
Programmanr. 13
10-11-2012
Dames, 50m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Manon MinnebooEIFFELswimmersPSV32.5119930154832.81
2.Kelly de JongEIFFELswimmersPSV33.1819910147433.10
3.Kristel DoreleijersEIFFELswimmersPSV33.3119930256833.81FJ 1
4.Larissa BrakAZ&PC32.8019880057233.81FJ 2
5.Ilse van HoornAZ&PC33.5619900157833.89
6.Marjolein DelnoEIFFELswimmersPSV34.5419940002434.34
7.Floor RüwenEIFFELswimmersPSV34.6219940274634.64
8.Nelly VelthuijsEIFFELswimmersPSV36.5519940402836.38


<< TOP >>
Programmanr. 14
10-11-2012
Heren, 200m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Steven NonnekesEIFFELswimmersPSV1:49.821990037491:50.61
50m:26.1226.12100m:54.7628.64150m:1:23.2028.44200m:1:50.6127.41
2.Jurjen WillemsenEIFFELswimmersPSV1:49.271990033151:50.66
50m:25.8425.84100m:54.6428.80200m:1:50.6656.02
3.Joost GroeneveldEIFFELswimmersPSV1:51.201992004091:52.58
50m:25.9725.97100m:54.6828.71200m:1:52.5857.90
4.Mike MarissenAZ&PC1:51.841992021871:53.69
50m:27.3227.32100m:56.1728.85150m:1:24.9528.78200m:1:53.6928.74
5.Ruben KlinkersEIFFELswimmersPSV1:51.301994035111:54.74
50m:26.8626.86100m:55.9929.13150m:1:26.0230.03200m:1:54.7428.72
6.Jasper van MierloEIFFELswimmersPSV1:56.501990020051:55.89FJ 1
100m:54.5054.50150m:1:26.1631.66200m:1:55.8929.73
7.Jos de GraafEIFFELswimmersPSV1:57.741991060951:55.89FJ 2
50m:27.0627.06100m:57.8230.76150m:1:27.6029.78200m:1:55.8928.29
8.Jordan KraaijenhofAZ&PC1:55.941993011111:56.51
50m:28.0428.04100m:58.2030.16200m:1:56.5158.31
9.Kingue StruijfAZ&PC1:59.081994009132:00.68
50m:27.0427.04100m:57.6330.59200m:2:00.681:03.05
10.Dennis OverhageEIFFELswimmersPSV1:55.731990022232:02.38
50m:28.6728.67100m:59.2430.57150m:1:30.8131.57200m:2:02.3831.57
11.Jeroen v.d. BosAZ&PC1:59.241992022992:04.62
50m:28.1228.12100m:59.5931.47150m:1:32.0132.42200m:2:04.6232.61
NG.ZAHuub van HouwelingenAZ&PC2:01.37199406019
AFGEMFabian BeiminAZ&PC1:56.27199100087


<< TOP >>
Programmanr. 15
10-11-2012
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Soraya WasserEIFFELswimmersPSV2:41.891999013582:40.60
50m:32.2832.28100m:1:17.9745.69150m:2:02.9444.97200m:2:40.6037.66
2.Esmée StriederEIFFELswimmersPSV2:58.791999022562:47.14
50m:40.0440.04100m:1:24.0043.96150m:2:08.4844.48200m:2:47.1438.66
3.Riemke BosmaAZ&PC2:51.651999022022:50.17
50m:35.7635.76100m:1:22.1746.41150m:2:12.1149.94200m:2:50.1738.06
4.Eline HartogsEIFFELswimmersPSV2:59.161999013882:50.80
50m:34.9434.94100m:1:20.3745.43150m:2:11.9351.56200m:2:50.8038.87
5.Julia van LeeuwenEIFFELswimmersPSV2:56.682000014642:52.96
50m:37.4537.45200m:2:52.962:15.51
6.Puck SchroverEIFFELswimmersPSV3:08.832000038502:54.04
50m:39.3939.39100m:1:20.4241.03150m:2:12.2951.87200m:2:54.0441.75
7.Alena KutuzovaEIFFELswimmersPSV3:08.472000052062:57.49
50m:38.9738.97100m:1:22.6743.70150m:2:15.5352.86200m:2:57.4941.96
8.Lisa de BeijerEIFFELswimmersPSV3:11.082000028143:05.90
50m:42.0342.03100m:1:29.4347.40150m:2:23.5354.10200m:3:05.9042.37
9.Wiecke v.d. PutEIFFELswimmersPSV3:13.422000028183:06.98
50m:40.5140.51100m:1:28.8248.31150m:2:23.5154.69200m:3:06.9843.47
10.Amber BakenEIFFELswimmersPSV3:12.362000028163:08.81
50m:44.9144.91100m:1:32.4547.54150m:2:24.8152.36200m:3:08.8144.00
11.Eline ZuidemaAZ&PC3:15.491999036903:11.47
50m:43.9643.96200m:3:11.472:27.51
12.Renske TinneveltAZ&PC3:24.152000036043:13.28
50m:46.3846.38100m:1:34.1947.81150m:2:29.9755.78200m:3:13.2843.31
13.Charlotte van der LendeAZ&PC3:26.622001030303:30.45
50m:49.8449.84100m:1:39.6749.83150m:2:38.4858.81200m:3:30.4551.97


<< TOP >>
Programmanr. 16
10-11-2012
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Stijn SimonsEIFFELswimmersPSV1:06.121999008131:01.09
50m:29.2729.27100m:1:01.0931.82
2.Joko VievermannsEIFFELswimmersPSV1:04.721999019151:04.00
50m:31.1431.14100m:1:04.0032.86
3.Skip de MönninkAZ&PC1:06.331999010351:04.73
50m:31.0631.06100m:1:04.7333.67
4.Milan ten BroekAZ&PC1:06.172000002291:05.80
50m:31.2831.28100m:1:05.8034.52
5.Wessel BrandsEIFFELswimmersPSV1:11.191999015631:10.08
50m:33.0133.01100m:1:10.0837.07
6.Stijn van AkenAZ&PC1:13.871999026491:10.48
50m:33.7433.74100m:1:10.4836.74
7.Derk BeemerEIFFELswimmersPSV1:21.712000029011:15.59
50m:35.9835.98100m:1:15.5939.61
8.Toby van TriestEIFFELswimmersPSV1:19.862000034131:17.20
50m:36.0436.04100m:1:17.2041.16
9.Xantier SlijngardAZ&PC1:25.551999015291:18.07
50m:37.1237.12100m:1:18.0740.95
10.Faust RuitenbeekAZ&PC1:24.312000047631:22.86
50m:39.6939.69100m:1:22.8643.17
11.Daniël HarmsenAZ&PC1:22.071999038411:23.00
50m:40.3840.38100m:1:23.0042.62
12.Tom de RuiterAZ&PC1:21.422000017511:24.51
50m:39.1139.11100m:1:24.5145.40


<< TOP >>
Programmanr. 17
10-11-2012
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Noa de VriesEIFFELswimmersPSV1:23.342001015561:23.97
50m:40.8140.81100m:1:23.9743.16
2.Elise HardemanAZ&PC1:28.072001010681:27.68
50m:43.3043.30100m:1:27.6844.38
3.Serina DamenEIFFELswimmersPSV1:32.442001002281:28.32
50m:43.1643.16100m:1:28.3245.16
4.Isa van der MeijdenEIFFELswimmersPSV1:35.812002019801:30.84
50m:44.1044.10100m:1:30.8446.74
5.Dyonne StamAZ&PC1:32.382002002921:31.12
50m:44.0144.01100m:1:31.1247.11
6.Marit RietveldEIFFELswimmersPSVNT2001025501:32.16
50m:44.0644.06100m:1:32.1648.10
7.Polina SchellekensEIFFELswimmersPSVNT2001041101:33.36
50m:45.1045.10100m:1:33.3648.26
8.Ilse BakenEIFFELswimmersPSVNT2001038521:37.42
50m:47.8647.86100m:1:37.4249.56
9.Hannah FranssenEIFFELswimmersPSV1:41.462002026461:38.30
50m:47.4247.42100m:1:38.3050.88
10.Meike SimonsEIFFELswimmersPSV1:41.062002011841:41.80
50m:50.1950.19100m:1:41.8051.61
11.Amber RietveldEIFFELswimmersPSVNT2001025301:42.30
50m:49.2049.20100m:1:42.3053.10
12.Marleen HoeksmaAZ&PC1:43.142002024781:44.88
50m:51.7851.78100m:1:44.8853.10
13.Maaike BassantAZ&PC1:46.852002012141:47.70
50m:53.0953.09100m:1:47.7054.61
14.Suze BleekerAZ&PC1:51.412002021241:47.90
50m:52.2852.28100m:1:47.9055.62
15.Louise KoelemeijerAZ&PC1:51.662002032681:51.09
50m:51.9551.95100m:1:51.0959.14
16.Emmelie van LeeuwenEIFFELswimmersPSVNT2001033221:56.42
50m:54.0754.07100m:1:56.421:02.35
DISMaaike IssardAZ&PC1:37.65200300022
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISAmy VerhoudenEIFFELswimmersPSV1:34.50200101400
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 18
10-11-2012
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Xander v.d. PlasEIFFELswimmersPSV43.8620010102942.89
2.Luka BouwmanEIFFELswimmersPSV45.2920020111943.00
3.Sebastiaan van der MeerAZ&PC44.7720010091343.28
4.Pieter BreelAZ&PC46.5020010147544.36
5.Jan-Willem TopferEIFFELswimmersPSV48.4020010182546.81
6.Rijk DragstraAZ&PC48.7520010247349.48
7.Rick HaanschotenAZ&PC50.4520010029149.76
8.Benjamin LotfolahianAZ&PC51.8020020033150.37
9.Thomas van BeersEIFFELswimmersPSV53.7220020202150.98
10.Thijmen OerlemansAZ&PC50.8420010367751.03
11.Pieter Tijs NijsenEIFFELswimmersPSV51.7020030056351.20
12.Floyd de MönninkAZ&PC52.9420020014351.74FJ 1
13.Mats van de WeerdAZ&PC55.0420010164951.74FJ 2
14.Daniël RykovAZ&PC55.9820020044753.58FJ 1
15.Kaspar van den HoogenAZ&PC56.1220020122553.58FJ 2
16.Ananye AchintyeEIFFELswimmersPSV1:04.9120020234954.86
17.Jarmo ten BroekAZ&PC55.1520010008554.95


<< TOP >>
Programmanr. 19
10-11-2012
Dames, 200m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Rieneke TerinkEIFFELswimmersPSV1:55.701984024241:59.36
50m:29.3229.32100m:59.9730.65150m:1:30.1630.19200m:1:59.3629.20
2.Clarissa van RheenenEIFFELswimmersPSV1:58.411991082702:03.98
50m:29.2929.29100m:1:01.2731.98150m:1:33.0931.82200m:2:03.9830.89
3.Esmee BosAZ&PC2:05.231996006622:04.33
50m:29.9029.90100m:1:03.0333.13200m:2:04.331:01.30
4.Judith StapEIFFELswimmersPSV2:00.491993027022:05.71
50m:29.4629.46100m:1:01.8932.43150m:1:34.4232.53200m:2:05.7131.29
5.Ilse van HoornAZ&PC2:05.991990015782:05.86
50m:29.6029.60100m:1:02.6433.04150m:1:35.2932.65200m:2:05.8630.57
6.Milou SchraverusAZ&PC2:05.831995038782:06.36
50m:29.6829.68100m:1:01.6731.99150m:1:34.3432.67200m:2:06.3632.02
7.Manon MinnebooEIFFELswimmersPSV2:08.291993015482:08.60
50m:29.1929.19100m:1:02.3733.18150m:1:35.6833.31200m:2:08.6032.92
8.Nelly VelthuijsEIFFELswimmersPSV2:12.061994040282:09.43
50m:29.4429.44100m:1:02.8733.43150m:1:36.4433.57200m:2:09.4332.99
9.Malissa van de HeuvelEIFFELswimmersPSV2:08.121993049222:11.39
50m:30.8730.87100m:1:04.1033.23150m:1:38.5434.44200m:2:11.3932.85
10.Iris PijtakAZ&PC2:09.111993006022:11.72
50m:30.9430.94100m:1:04.3533.41150m:1:38.3133.96200m:2:11.7233.41
11.Kim Anne BouwAZ&PC2:12.061990005002:15.14
50m:31.2131.21100m:1:05.2534.04150m:1:40.3235.07200m:2:15.1434.82
12.Floor RüwenEIFFELswimmersPSV2:15.061994027462:15.92
50m:35.0835.08100m:1:06.8931.81200m:2:15.921:09.03


<< TOP >>
Programmanr. 20
10-11-2012
Heren, 50m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Bram DekkerEIFFELswimmersPSV27.3019890064928.14
2.Tim van DeutekomEIFFELswimmersPSV29.3219910045928.98
3.Jordan KraaijenhofAZ&PC29.3419930111129.29
4.Peter Paul HoutkampEIFFELswimmersPSV30.0419930065129.65
5.Kasper LeeuwAZ&PC30.2319930443530.13
6.Steven NonnekesEIFFELswimmersPSV29.3719900374930.30FJ 1
7.Kingue StruijfAZ&PC30.6919940091330.30FJ 2
8.Jeroen v.d. BosAZ&PC32.5119920229931.88
9.Lars van der HeijdenEIFFELswimmersPSV35.2219900516734.56
10.Milan ten BroekAZ&PC37.7120000022937.23


<< TOP >>
Programmanr. 21
10-11-2012
Dames, 400m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Denise van ArkEIFFELswimmersPSV4:27.751996048004:24.95
50m:
100m:
30.82
1:03.58
30.82
32.76
150m:
200m:
1:36.57
2:10.65
32.99
34.08
250m:
300m:
2:44.57
3:17.70
33.92
33.13
350m:
400m:
3:51.39
4:24.95
33.69
33.56
2.Macy OortwijnAZ&PC4:27.561995007224:29.30
50m:
100m:
31.15
1:05.36
31.15
34.21
150m:
200m:
1:39.60
2:13.88
34.24
34.28
250m:
300m:
2:48.32
3:22.35
34.44
34.03
350m:
400m:
3:56.50
4:29.30
34.15
32.80
3.Lynn DybionaAZ&PC4:32.981995017864:32.15
50m:
100m:
31.47
1:05.67
31.47
34.20
200m:
300m:
2:15.42
3:24.82
1:09.75
1:09.40
400m:4:32.151:07.33
4.Laura MoolenaarAZ&PC4:54.311996006564:32.65
50m:
100m:
30.41
1:04.38
30.41
33.97
150m:
200m:
1:39.59
2:14.58
35.21
34.99
250m:
300m:
2:49.49
3:24.36
34.91
34.87
350m:
400m:
3:58.98
4:32.65
34.62
33.67
5.Shireen PostAZ&PC4:28.251995032864:38.97
50m:
100m:
33.12
1:09.03
33.12
35.91
150m:
200m:
1:44.58
2:20.18
35.55
35.60
250m:
300m:
2:55.27
3:29.77
35.09
34.50
350m:
400m:
4:04.62
4:38.97
34.85
34.35
6.Jovanna KoensEIFFELswimmersPSV4:34.541995056524:48.86
50m:
100m:
33.33
1:10.24
33.33
36.91
150m:
200m:
1:46.94
2:23.58
36.70
36.64
250m:
300m:
2:59.75
3:36.33
36.17
36.58
350m:
400m:
4:13.24
4:48.86
36.91
35.62
7.Sedona de KeijzerAZ&PC4:48.411996031644:49.07
50m:
100m:
32.64
1:08.10
32.64
35.46
150m:
200m:
1:44.32
2:20.82
36.22
36.50
250m:
300m:
2:57.89
3:35.20
37.07
37.31
350m:
400m:
4:12.92
4:49.07
37.72
36.15
8.Eline HendriksAZ&PC5:15.001998027945:19.99
50m:
100m:
34.12
1:12.75
34.12
38.63
150m:
200m:
1:53.56
2:35.53
40.81
41.97
250m:
300m:
3:17.90
3:59.40
42.37
41.50
350m:
400m:
4:41.75
5:19.99
42.35
38.24


<< TOP >>
Programmanr. 22
10-11-2012
Dames, 200m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 23
10-11-2012
Jongens, 100m schoolslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lucas GrevenEIFFELswimmersPSV1:02.601995019411:02.78
50m:30.0630.06100m:1:02.7832.72
2.Kyle StolkEIFFELswimmersPSVNT1996052311:04.01
50m:30.2230.22100m:1:04.0133.79
3.Stan PijnenburgEIFFELswimmersPSV1:10.061996004271:07.16
50m:31.4031.40100m:1:07.1635.76
4.Arjan HanseAZ&PC1:08.301995006571:08.07
50m:31.7731.77100m:1:08.0736.30
5.Maarten BrzoskowskiEIFFELswimmersPSV1:16.061995007691:08.25
50m:32.0732.07100m:1:08.2536.18
6.Sem HermansEIFFELswimmersPSV1:11.501996012591:08.59
50m:32.9632.96100m:1:08.5935.63
7.Josha van den ElzenAZ&PC1:17.951996024231:13.63
50m:34.8034.80100m:1:13.6338.83
8.Stef van ZitterenEIFFELswimmersPSV1:14.801996014591:15.92
50m:34.7934.79100m:1:15.9241.13
9.Daniël BuijsAZ&PC1:17.411996001831:15.98
50m:36.1236.12100m:1:15.9839.86
10.Martijn BartelsAZ&PC1:22.111996034931:20.74
50m:37.7537.75100m:1:20.7442.99
11.Pepijn SmitsEIFFELswimmersPSV1:24.921996006911:20.77
50m:38.1438.14100m:1:20.7742.63
12.Eddy NeggersEIFFELswimmersPSV1:41.051997011611:38.92
50m:47.0247.02100m:1:38.9251.90
AFGEMTwan BootAZ&PC1:14.11199601201


<< TOP >>
Programmanr. 24
10-11-2012
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Esmée SixEIFFELswimmersPSV1:08.751997004901:09.91
50m:31.9531.95100m:1:09.9137.96
2.Sophie BrouwerAZ&PC1:15.891998021341:15.52
50m:34.8634.86100m:1:15.5240.66
3.Jasmin LotfolahianAZ&PC1:16.161997031481:18.06
50m:35.7535.75100m:1:18.0642.31
4.Manon BroezeAZ&PC1:16.761997034681:19.92
50m:35.8035.80100m:1:19.9244.12
5.Esmee MorelAZ&PC1:19.321998023561:21.24
50m:36.7836.78100m:1:21.2444.46
6.Dian van LeeuwenEIFFELswimmersPSV1:45.391998038381:35.45
50m:40.1440.14100m:1:35.4555.31
7.Marlene BezemAZ&PC1:47.661998017041:45.27
50m:46.0446.04100m:1:45.2759.23


<< TOP >>
Programmanr. 25
10-11-2012
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Max HermansEIFFELswimmersPSV2:15.821997008792:20.92
50m:33.8233.82100m:1:09.5735.75150m:1:45.5736.00200m:2:20.9235.35
2.Floris van MierloEIFFELswimmersPSV2:31.101997004892:28.26
50m:34.7934.79100m:1:12.1637.37150m:1:49.9937.83200m:2:28.2638.27
3.Lennart KruizingaAZ&PC2:36.291997026332:31.21
50m:35.0935.09100m:1:13.4838.39150m:1:52.3638.88200m:2:31.2138.85
4.Elwin van GerwenEIFFELswimmersPSV2:35.571998011252:31.37
50m:34.8934.89100m:1:13.7038.81200m:2:31.371:17.67
5.Theo ArpAZ&PC2:32.951997018692:39.82
50m:37.2637.26100m:1:17.5140.25150m:1:58.9441.43200m:2:39.8240.88
6.Timo van LintEIFFELswimmersPSV2:43.431998017852:45.95
50m:39.7039.70100m:1:21.8942.19150m:2:04.4842.59200m:2:45.9541.47
7.Thomas ManuelEIFFELswimmersPSV3:01.731998009192:57.64
100m:1:26.521:26.52150m:2:12.6746.15200m:2:57.6444.97


<< TOP >>
Programmanr. 26
10-11-2012
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 27
10-11-2012
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Kelly de JongEIFFELswimmersPSV59.491991014741:01.63
50m:29.0029.00100m:1:01.6332.63
2.Rieneke TerinkEIFFELswimmersPSV1:00.571984024241:02.65
50m:29.5329.53100m:1:02.6533.12
3.Lisa DreesensEIFFELswimmersPSV1:00.961991057981:02.94
50m:28.8028.80100m:1:02.9434.14
4.Marjolein DelnoEIFFELswimmersPSV1:04.911994000241:03.97
50m:29.5629.56100m:1:03.9734.41
Malissa van de HeuvelEIFFELswimmersPSV1:03.141993049221:03.97
50m:29.9729.97100m:1:03.9734.00
6.Rachelle VisserAZ&PC1:03.951995001061:04.07
50m:29.6429.64100m:1:04.0734.43
7.Merle VerkijkEIFFELswimmersPSV1:03.901994002781:04.12
50m:29.8229.82100m:1:04.1234.30
8.Denise van ArkEIFFELswimmersPSV1:07.911996048001:05.41
50m:30.6330.63100m:1:05.4134.78
9.Ilse van HoornAZ&PC1:04.891990015781:05.46
50m:30.4130.41100m:1:05.4635.05
10.Kristel DoreleijersEIFFELswimmersPSV1:05.741993025681:06.65
50m:30.7130.71100m:1:06.6535.94
11.Nelly VelthuijsEIFFELswimmersPSV1:06.881994040281:07.54
50m:31.3931.39100m:1:07.5436.15
12.Lynn DybionaAZ&PC1:08.821995017861:08.89
50m:32.7532.75100m:1:08.8936.14
13.Milou SchraverusAZ&PC1:10.361995038781:11.04
50m:38.2838.28100m:1:11.0432.76
14.Floor RüwenEIFFELswimmersPSV1:10.611994027461:11.17
50m:33.1933.19100m:1:11.1737.98
15.Kim Anne BouwAZ&PC1:09.621990005001:15.17FJ 1
50m:34.4734.47100m:1:15.1740.70
16.Suzanne de VriesAZ&PC1:13.261995006281:15.17FJ 2
50m:34.4434.44100m:1:15.1740.73


<< TOP >>
Programmanr. 28
10-11-2012
Heren, 400m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Bram DekkerEIFFELswimmersPSV4:28.351989006494:23.68
50m:
100m:
27.85
59.76
27.85
31.91
150m:
200m:
1:35.21
2:09.65
35.45
34.44
250m:
300m:
2:45.05
3:21.47
35.40
36.42
350m:
400m:
3:52.92
4:23.68
31.45
30.76
2.Mike MarissenAZ&PC4:35.181992021874:25.70
50m:28.4828.48100m:1:01.0532.57400m:4:25.703:24.65
3.Fabian BeiminAZ&PC4:25.411991000874:29.93
50m:
100m:
26.76
57.81
26.76
31.05
150m:
200m:
1:32.88
2:06.87
35.07
33.99
250m:
300m:
2:46.44
3:27.07
39.57
40.63
350m:
400m:
3:59.05
4:29.93
31.98
30.88
4.Ruben KlinkersEIFFELswimmersPSV4:27.171994035114:32.73FJ 1
50m:
100m:
28.30
1:02.06
28.30
33.76
150m:
200m:
1:37.40
2:11.86
35.34
34.46
250m:
300m:
2:50.23
3:29.74
38.37
39.51
350m:
400m:
4:01.86
4:32.73
32.12
30.87
5.Joost GroeneveldEIFFELswimmersPSV4:45.021992004094:32.73FJ 2
50m:
100m:
28.07
1:00.48
28.07
32.41
150m:
200m:
1:36.54
2:11.39
36.06
34.85
250m:
300m:
2:51.39
3:32.23
40.00
40.84
350m:
400m:
4:03.02
4:32.73
30.79
29.71
6.Arjan KnippingEIFFELswimmersPSV4:43.601994016674:39.34
50m:
100m:
29.95
1:04.84
29.95
34.89
150m:
200m:
1:40.86
2:15.50
36.02
34.64
250m:
300m:
2:55.55
3:35.34
40.05
39.79
350m:
400m:
4:08.54
4:39.34
33.20
30.80
7.Kasper LeeuwAZ&PC4:46.891993044354:40.32
50m:
100m:
29.85
1:04.89
29.85
35.04
150m:
200m:
1:42.75
2:19.60
37.86
36.85
250m:
300m:
2:56.66
3:35.16
37.06
38.50
350m:
400m:
4:08.45
4:40.32
33.29
31.87
8.Huub van HouwelingenAZ&PC4:54.961994060194:50.04
50m:
100m:
31.05
1:07.51
31.05
36.46
150m:
200m:
1:46.82
2:23.71
39.31
36.89
250m:
300m:
3:03.84
3:45.05
40.13
41.21
350m:
400m:
4:18.55
4:50.04
33.50
31.49


<< TOP >>
Programmanr. 29
10-11-2012
Heren, 200m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 30
10-11-2012
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Eline HartogsEIFFELswimmersPSV1:06.841999013881:04.85
50m:30.8630.86100m:1:04.8533.99
2.Soraya WasserEIFFELswimmersPSV1:05.861999013581:05.04
50m:31.5031.50100m:1:05.0433.54
3.Riemke BosmaAZ&PC1:06.761999022021:05.57
50m:32.0632.06100m:1:05.5733.51
4.Esmée StriederEIFFELswimmersPSV1:10.951999022561:07.26
50m:32.3232.32100m:1:07.2634.94
5.Julia van LeeuwenEIFFELswimmersPSV1:07.882000014641:09.05FJ 1
50m:33.5133.51100m:1:09.0535.54
6.Alena KutuzovaEIFFELswimmersPSV1:11.492000052061:09.05FJ 2
50m:33.2333.23100m:1:09.0535.82
7.Puck SchroverEIFFELswimmersPSV1:13.222000038501:10.17
50m:33.2933.29100m:1:10.1736.88
8.Wiecke v.d. PutEIFFELswimmersPSV1:16.462000028181:13.90
50m:34.2234.22100m:1:13.9039.68
9.Lisa de BeijerEIFFELswimmersPSV1:19.042000028141:16.04
50m:36.8036.80100m:1:16.0439.24
10.Renske TinneveltAZ&PC1:17.602000036041:17.95
50m:37.7637.76100m:1:17.9540.19
11.Eline ZuidemaAZ&PC1:21.351999036901:20.24
50m:37.7837.78100m:1:20.2442.46
12.Amber BakenEIFFELswimmersPSV1:22.042000028161:23.31
50m:39.2339.23100m:1:23.3144.08
13.Charlotte van der LendeAZ&PC1:22.752001030301:27.11
50m:38.7438.74100m:1:27.1148.37


<< TOP >>
Programmanr. 31
10-11-2012
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Stijn SimonsEIFFELswimmersPSV2:39.941999008132:31.43
50m:33.3133.31100m:1:13.8740.56150m:1:57.6543.78200m:2:31.4333.78
2.Joko VievermannsEIFFELswimmersPSV2:44.921999019152:41.10
50m:36.5936.59100m:1:17.2340.64150m:2:05.4148.18200m:2:41.1035.69
3.Milan ten BroekAZ&PC2:48.932000002292:46.10
50m:37.5837.58100m:1:20.4842.90150m:2:07.6647.18200m:2:46.1038.44
4.Stijn van AkenAZ&PC3:13.001999026492:56.60
50m:41.7741.77100m:1:26.5844.81150m:2:17.8851.30200m:2:56.6038.72
5.Xantier SlijngardAZ&PCNT1999015293:13.47
50m:44.9544.95100m:1:34.0449.09150m:2:28.2554.21200m:3:13.4745.22
6.Toby van TriestEIFFELswimmersPSV3:37.582000034133:17.95
50m:45.6445.64100m:1:35.7050.06150m:2:31.4455.74200m:3:17.9546.51
7.Derk BeemerEIFFELswimmersPSVNT2000029013:19.23
50m:49.9049.90100m:1:42.2852.38150m:2:38.2856.00200m:3:19.2340.95
8.Daniël HarmsenAZ&PC3:25.611999038413:19.60
50m:46.6446.64100m:1:39.8953.25150m:2:36.0456.15200m:3:19.6043.56
9.Tom de RuiterAZ&PC3:30.032000017513:30.78
50m:49.0849.08100m:1:42.8153.73150m:2:44.111:01.30200m:3:30.7846.67
10.Faust RuitenbeekAZ&PCNT2000047633:36.58
50m:55.0755.07100m:1:50.6055.53150m:2:49.2558.65200m:3:36.5847.33
DISSkip de MönninkAZ&PC3:00.10199901035
- KNZB Diskwalificatiecodelijst 2012-2013 (sept), na 125 meter keerpunt onvolledige cyclus gezwommen.


<< TOP >>
Programmanr. 32
10-11-2012
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Noa de VriesEIFFELswimmersPSV45.4220010155641.55
2.Serina DamenEIFFELswimmersPSV43.9720010022843.24
3.Maaike IssardAZ&PC46.8620030002245.33
4.Amy VerhoudenEIFFELswimmersPSV49.4720010140045.72FJ 1
5.Elise HardemanAZ&PC47.1020010106845.72FJ 2
6.Polina SchellekensEIFFELswimmersPSV50.1820010411046.49
7.Dyonne StamAZ&PC48.4720020029247.55
8.Ilse BakenEIFFELswimmersPSV53.5020010385248.49
9.Isa van der MeijdenEIFFELswimmersPSV52.0820020198049.35
10.Meike SimonsEIFFELswimmersPSV52.3120020118449.55
11.Hannah FranssenEIFFELswimmersPSV52.0220020264649.76
12.Emmelie van LeeuwenEIFFELswimmersPSV53.5320010332250.93
13.Louise KoelemeijerAZ&PC50.5320020326851.89
14.Marleen HoeksmaAZ&PC55.2220020247856.78
15.Maaike BassantAZ&PC54.1420020121457.32
16.Suze BleekerAZ&PC1:00.682002021241:01.62


<< TOP >>
Programmanr. 33
10-11-2012
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sebastiaan van der MeerAZ&PC1:23.302001009131:21.45
50m:39.9139.91100m:1:21.4541.54
2.Xander v.d. PlasEIFFELswimmersPSV1:27.762001010291:27.19
50m:41.0041.00100m:1:27.1946.19
3.Daniël RykovAZ&PC1:31.832002004471:30.42
50m:44.7444.74100m:1:30.4245.68
4.Jan-Willem TopferEIFFELswimmersPSV1:35.742001018251:33.76
50m:45.7145.71100m:1:33.7648.05
5.Luka BouwmanEIFFELswimmersPSV1:31.572002011191:34.36
50m:46.2346.23100m:1:34.3648.13
6.Ananye AchintyeEIFFELswimmersPSV1:38.372002023491:34.38
50m:47.0847.08100m:1:34.3847.30
7.Kaspar van den HoogenAZ&PC1:35.642002012251:34.43
50m:46.3046.30100m:1:34.4348.13
8.Pieter BreelAZ&PC1:37.192001014751:35.62
50m:46.1246.12100m:1:35.6249.50
9.Rick HaanschotenAZ&PC1:33.812001002911:36.16
50m:47.6747.67100m:1:36.1648.49
10.Floyd de MönninkAZ&PC1:34.302002001431:37.22
50m:49.0649.06100m:1:37.2248.16
11.Thomas van BeersEIFFELswimmersPSV1:38.402002020211:37.42
50m:47.6647.66100m:1:37.4249.76
12.Benjamin LotfolahianAZ&PC1:40.752002003311:42.95
50m:49.7749.77100m:1:42.9553.18
13.Thijmen OerlemansAZ&PC1:43.252001036771:43.47
50m:50.7550.75100m:1:43.4752.72
14.Mats van de WeerdAZ&PC1:39.392001016491:43.70
50m:49.8249.82100m:1:43.7053.88
15.Jarmo ten BroekAZ&PC1:38.432001000851:44.39
50m:51.0951.09100m:1:44.3953.30
16.Pieter Tijs NijsenEIFFELswimmersPSV1:47.232003005631:45.81
50m:53.4653.46100m:1:45.8152.35
DISRijk DragstraAZ&PC1:30.21200102473
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 34
10-11-2012
Dames, 4 x 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Eiffel 1EIFFELswimmersPSV3:40.453:46.27
Kelly de Jong
Rieneke Terink
91
84
28.1257.67Manon Minneboo
Clarissa van Rheenen
93
91
2.AZ&PC 1AZ&PC3:49.013:52.44
Esmee Bos
Laura Moolenaar
96
96
27.6358.08Rachelle Visser
Ilse van Hoorn
95
90
3.Eiffel 2EIFFELswimmersPSV3:49.513:55.97
Judith Stap
Lisa Dreesens
93
91
27.9657.68Jovanna Koens
Nelly Velthuijs
95
94
4.AZ&PC 2AZ&PC3:55.874:03.76
Lynn Dybiona
Milou Schraverus
95
95
29.611:00.71Macy Oortwijn
Iris Pijtak
95
93


<< TOP >>
Programmanr. 35
10-11-2012
Heren, 4 x 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Eiffel 1EIFFELswimmersPSV3:38.723:44.14
Jurjen Willemsen
Bram Dekker
90
89
26.2054.24Tim van Deutekom
Steven Nonnekes
91
90
2.AZ&PC 1AZ&PC3:44.523:47.78
Mike Marissen
Jordan Kraaijenhof
92
93
28.5957.40Fabian Beimin
Kingue Struijf
91
94
3.Eiffel 2EIFFELswimmersPSV3:52.313:49.53
Jos de Graaf
Peter Paul Houtkamp
91
93
27.8257.72Joost Groeneveld
Ruben Klinkers
92
94
4.AZ&PC 2AZ&PC4:02.494:06.61
Daniël Buijs
Arjan Hanse
96
95
29.1859.91Huub van Houwelingen
Kasper Leeuw
94
93
5.Eiffel 3EIFFELswimmersPSV4:01.764:06.83
Stan Pijnenburg
Arjan Knipping
96
94
30.001:03.77Stef van Zitteren
Dennis Overhage
96
90