Nr. 2. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 3. Gemengd, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l
Nr. 4. Dames, 400m wisselslag  Senioren Open
Nr. 5. Dames, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag  Senioren 2 en later
Nr. 8. Jongens, 400m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 9. Jongens, 200m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 11. Meisjes, 100m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 14. Heren, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 15. Meisjes, 200m wisselslag  Junioren 3 en later
Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 2 en later
Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 1 en later
Nr. 18. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 6 en later
Nr. 19. Dames, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 20. Heren, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 21. Dames, 400m vrije slag  Senioren 2 en later
Nr. 22. Dames, 200m vrije slag  Senioren 2 en later
Nr. 23. Jongens, 100m schoolslag  Jeugd 2 en later
Nr. 24. Meisjes, 100m vlinderslag  Jeugd 2 en later
Nr. 25. Jongens, 200m rugslag  Junioren 4 en later
Nr. 26. Jongens, 100m rugslag  Junioren 4 en later
Nr. 27. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 28. Heren, 400m wisselslag  Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 31. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 2 en later
Nr. 32. Meisjes, 50m schoolslag  Junioren 1 en later
Nr. 33. Jongens, 100m rugslag  Minioren 6 en later
Nr. 34. Dames, 4 x 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 35. Heren, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open


2012-11-10 ABC competitie deel 2
Veenendaal, 10-11-2012


Programmanr. 2
10-11-2012 - 14:00
Jongens, 4 x 100m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.VZC E&P 1VZC E&P4:03.834:01.02
Thijs Molendijk
Leroy van Ooijik
99
98
30.58
27.06
1:04.45
57.29
Thom Delno
Ruben van Leeuwen
00
97
30.03
26.81
1:03.49
55.79
2.Van Vliet-Barracuda 1Van Vliet-Barracuda4:09.524:18.04
Ian Minnigh
Willem Zorg
97
98
27.02
30.88
56.01
1:06.33
Jeroen Bechtold
Ids de Klerk
00
98
30.31
31.81
1:05.93
1:09.77
3.RZC 1RZC4:35.114:32.96
Jelle van Dijk
Mees van Duinhoven
97
98
31.42
31.55
1:06.76
1:08.27
Dave van Leerdam
Menno Kooper
98
97
34.33
29.86
1:12.11
1:05.82
4.GoSwim 1GoSwim4:48.254:39.62
Jelle Schouten
Bas van Bentum
97
01
31.02
35.62
1:05.10
1:13.91
Karl van den Burg
Balder Haze
00
98
35.74
31.76
1:14.36
1:06.25


<< TOP >>
Programmanr. 3
10-11-2012 - 14:06
Gemengd, 4 x 50m vrije slag
(1j,1m,1j,1m)
Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.VZC E&P 1VZC E&P2:09.002:06.89
Vincent Crooijmans
Maaike Huijsmans
01
01
31.60
33.16
Sander Crooijmans
Aïcha Samaké
01
01
30.24
31.89
2.VZC E&P 2VZC E&P2:18.222:14.34
Daen Spoor
Silke Molendijk
01
01
33.17
32.35
Stanley Huynh
Lindsey de Harde
01
02
35.50
33.32
3.VZC E&P 3VZC E&P2:24.422:30.25
Rik Uijlenhoet
Sanne Vonk
01
03
36.90
42.40
Anthony Huynh
Demi van der Meijden
02
01
36.48
34.47
4.GoSwim 1GoSwim2:22.642:30.46
Bas van Bentum
Nikki Jonkman
01
01
35.11
37.09
Lucas Haze
Saskia Pietersen
03
01
47.23
31.03
5.RZC 1RZC2:30.472:30.73
Thomas Mantel
Linde van Duinhoven
01
01
42.26
34.13
Pepijn Verschoor
Lisa Spanbroek
03
02
38.84
35.50
6.VZC E&P 4VZC E&P2:34.962:34.95
Danny Seising
Anouk Meurs
02
02
37.45
37.09
Jeffrey Huynh
Annemiek Huijsmans
03
03
41.03
39.38
7.Van Vliet-Barracuda 1Van Vliet-Barracuda2:23.122:38.57
Boris Bruijninckx
Rosha Khelawan
01
01
41.45
34.19
Mark van Berkel
Ylva Visser
03
01
46.03
36.90


<< TOP >>
Programmanr. 4
10-11-2012 - 14:09
Dames, 400m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ivana LingenVan Vliet-Barracuda5:45.001993050205:25.91
50m:
100m:
32.75
1:10.58
32.75
37.83
150m:
200m:
1:51.95
2:32.61
41.37
40.66
250m:
300m:
3:20.96
4:10.66
48.35
49.70
350m:
400m:
4:48.86
5:25.91
38.20
37.05
2.Marijke KommersVan Vliet-Barracuda5:31.821993053345:35.07
50m:
100m:
36.98
1:21.22
36.98
44.24
150m:
200m:
2:04.56
2:46.90
43.34
42.34
250m:
300m:
3:33.15
4:19.99
46.25
46.84
350m:
400m:
5:48.69
5:35.07
1:28.70
3.Kris SiegersVan Vliet-Barracuda5:27.361993063685:35.51
50m:
100m:
33.89
1:14.02
33.89
40.13
150m:
200m:
1:54.64
2:35.48
40.62
40.84
250m:
300m:
3:28.13
4:20.73
52.65
52.60
350m:
400m:
4:58.76
5:35.51
38.03
36.75
AFGEMDanya MuilwijkVan Vliet-Barracuda5:33.04198803100


<< TOP >>
Programmanr. 5
10-11-2012 - 14:15
Dames, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Yvonne JanssenRZCNT1976000302:38.9234.021:15.642:01.572:38.92
2.Sanne RodenburgRZC2:37.351994047142:40.2633.671:15.292:03.132:40.26
3.Kayleigh BrouwersGoSwim2:41.181996034722:42.6034.831:19.992:08.132:42.60
4.Lobke SchoonderbeekVZC E&P2:45.241998020702:44.3535.701:17.952:07.042:44.35
5.Marieke van DodeweerdRZC2:46.471986008962:48.4537.111:20.002:09.742:48.45
6.Esther van MierloRZC2:43.201989066402:51.3632.861:14.892:09.182:51.36
7.Nadine van NimwegenVZC E&P2:54.261993005602:59.0737.731:22.762:16.132:59.07
8.Sandra den OudstenGoSwim2:48.291989066642:59.1238.151:24.182:17.022:59.12


<< TOP >>
Programmanr. 6
10-11-2012 - 14:19
Heren, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Pascal TimmermansRZC1:00.1719920234959.0227.0459.02
2.Kas Kop JansenVan Vliet-Barracuda1:01.091985014231:00.7028.401:00.70
3.Emiel GhaliVan Vliet-Barracuda1:02.951987010191:02.6029.261:02.60
4.Stefan TimmermansRZC1:00.481994030151:03.3027.531:03.30
5.Joeri ScheidtVZC E&P1:03.481991020111:05.6330.371:05.63
6.Thommy NickelVan Vliet-Barracuda1:05.031984016271:05.6730.481:05.67
7.Emiel van BeusekomVan Vliet-Barracuda1:05.501994039511:05.8030.421:05.80
8.Joren HarmsGoSwim1:07.091994031631:07.6630.191:07.66
9.Menno van GinkelVZC E&P1:02.801991007031:07.7829.371:07.78
10.Rudi ButselaarGoSwim1:07.391987005771:08.0731.391:08.07
11.Arno van SchuijlenborghRZC1:07.741984030571:08.39FJ 131.391:08.39
12.Tim NiekusVZC E&P1:06.111991037091:08.39FJ 229.611:08.39
13.Edgar van OostenVan Vliet-Barracuda1:12.631991045451:09.5331.301:09.53
14.Mark HensenVan Vliet-Barracuda1:05.021979004971:09.7332.131:09.73


<< TOP >>
Programmanr. 7
10-11-2012 - 14:23
Dames, 100m schoolslagSenioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Melissa van der HeijdenVan Vliet-Barracuda1:25.511996052261:25.0740.831:25.07
2.Georgette WortelboerRZC1:23.361996021441:25.8639.451:25.86
3.Annelou de JongVan Vliet-Barracuda1:23.521997017321:26.4241.661:26.42
4.Chantal van de KraatsVZC E&P1:28.801996002801:28.7541.991:28.75
5.Lisette RaijmannRZC1:26.321995059121:28.9841.231:28.98
6.Kirsten van der PoelVZC E&P1:30.261996045661:29.9242.071:29.92
7.Saskia KommersVan Vliet-Barracuda1:29.231995028461:30.5443.001:30.54
8.Tamara van KootenVZC E&P1:35.281996013521:32.7143.231:32.71
9.Giulia RolloosVan Vliet-Barracuda1:30.861995009461:33.6044.261:33.60
10.Laura ter StegeRZC1:27.041996023641:33.6143.741:33.61
11.Vera MartensRZC1:32.221996008521:33.7943.811:33.79
12.Merve OzdemirGoSwim1:33.001999033801:33.8844.631:33.88
13.Sanne ZuijdendorpGoSwim1:36.932000021021:34.8045.421:34.80
14.Masha OdijkGoSwim1:40.881999049221:40.1447.291:40.14
15.Rianne EdelbroekGoSwim1:50.591998051381:49.3651.761:49.36


<< TOP >>
Programmanr. 8
10-11-2012 - 14:28
Jongens, 400m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Martijn HouwelingVan Vliet-Barracuda4:42.561996008934:38.82
50m:
100m:
30.16
1:04.57
30.16
34.41
150m:
200m:
1:39.67
2:15.32
35.10
35.65
250m:
300m:
2:51.32
3:27.16
36.00
35.84
350m:
400m:
4:03.57
4:38.82
36.41
35.25
2.Mitchel BomVan Vliet-Barracuda4:58.821995019455:04.03
50m:
100m:
32.76
1:09.07
32.76
36.31
150m:
200m:
1:47.02
2:26.08
37.95
39.06
250m:
300m:
3:05.70
3:45.44
39.62
39.74
350m:
400m:
4:24.76
5:04.03
39.32
39.27
3.Niels RöderVan Vliet-Barracuda5:46.441996038755:14.52
50m:
100m:
33.92
1:14.01
33.92
40.09
150m:
200m:
1:55.09
2:36.71
41.08
41.62
250m:
300m:
3:17.48
3:58.88
40.77
41.40
350m:
400m:
4:39.35
5:14.52
40.47
35.17
4.Marc van RijVan Vliet-Barracuda5:31.571995009315:18.85
50m:
100m:
34.64
1:13.75
34.64
39.11
150m:
200m:
1:53.56
2:34.06
39.81
40.50
250m:
300m:
3:15.19
3:57.16
41.13
41.97
350m:
400m:
4:39.04
5:18.85
41.88
39.81


<< TOP >>
Programmanr. 9
10-11-2012 - 14:34
Jongens, 200m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Stijn van DuinhovenRZC2:07.141996016552:05.6728.291:00.511:33.392:05.67
2.Leroy van OoijikVZC E&P2:07.501998003612:07.7229.221:02.541:35.622:07.72
3.Jelle NapVZC E&P2:10.561995028752:08.2730.131:02.831:36.192:08.27
4.Bas NeelemanRZC2:11.951996030152:10.0729.391:02.751:36.132:10.07
5.Merijn HuibertsGoSwim2:27.341996002352:35.6733.291:11.571:53.392:35.67
6.Lorenzo MissioneGoSwim2:42.941996024332:42.0034.671:14.801:58.802:42.00
NG.ZARens van HoogdalemVan Vliet-Barracuda2:39.20199506039
AFGEMLeon HuynhVZC E&P2:39.51199704301


<< TOP >>
Programmanr. 10
10-11-2012 - 14:38
Meisjes, 200m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Myrthe BeijenGoSwim2:36.632000023502:33.4235.261:14.071:53.922:33.42
2.Quinty JansenGoSwim2:50.542000008102:47.3038.881:20.962:04.042:47.30
3.Juliette van den BergVan Vliet-Barracuda3:01.571997050262:49.0239.731:22.572:07.132:49.02
4.Lotte de BrabanderRZC3:09.401998014702:51.6440.801:24.162:08.642:51.64
5.Lodieke RodenburgRZC2:50.601998010942:53.3741.001:25.572:09.842:53.37
6.Tamara van den BrinkVan Vliet-Barracuda3:08.131998041823:03.1142.161:30.112:17.323:03.11
7.Marijn MantelRZC3:14.261998014863:06.5142.451:30.202:18.733:06.51
8.Eveline HouwelingVan Vliet-Barracuda3:30.481998015323:11.3445.261:33.152:23.603:11.34
9.Esmée RolloosVan Vliet-Barracuda3:17.331998000563:11.8244.161:32.162:22.923:11.82
DISWietske BlijjenbergRZCNT199803988RD
DISElise ter ElstRZCNT199801468RC
NG.ZAAnne PetersenVan Vliet-Barracuda2:51.60199700454


<< TOP >>
Programmanr. 11
10-11-2012 - 14:46
Meisjes, 100m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Sanne ZitterVZC E&P1:25.542000033521:23.1340.821:23.13
2.Silke MolendijkVZC E&P1:23.982001001781:23.5640.621:23.56
AFGEMJanine VerkerkVZC E&P1:22.27199904236
AFGEMKim de VriesVZC E&P1:34.00199903488


<< TOP >>
Programmanr. 12
10-11-2012 - 14:48
Jongens, 100m vlinderslagJunioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Ruben van LeeuwenVZC E&P1:00.411997048031:00.6728.171:00.67
2.Ian MinnighVan Vliet-Barracuda1:07.131997027371:07.7030.781:07.70
3.Jos van HerkVZC E&P1:15.701998030371:15.8534.401:15.85
4.Rick PaardekooperVZC E&P1:24.861997013211:17.4834.261:17.48
5.Menno KooperRZC1:22.641997046251:20.681:20.68
6.Mees van DuinhovenRZC1:28.941998049131:21.1436.971:21.14
7.Ids de KlerkVan Vliet-Barracuda1:28.551998032371:22.0436.441:22.04
8.Jelle SchoutenGoSwim1:22.561997039691:23.4537.451:23.45
9.Willem ZorgVan Vliet-Barracuda1:26.171998032351:23.9237.261:23.92
10.Niels van BeekVZC E&P1:27.051998004091:26.0237.021:26.02
11.Kevin SlagmolenVan Vliet-Barracuda1:41.031997002911:38.2044.291:38.20
DISJelle van DijkRZC1:32.35199703365VB
AFGEMFloyd van HoofVan Vliet-Barracuda1:10.00199700605


<< TOP >>
Programmanr. 13
10-11-2012 - 14:53
Dames, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Yvonne JanssenRZC36.3919760003036.54
2.Marijke KommersVan Vliet-Barracuda37.6419930533438.33
3.Lobke SchoonderbeekVZC E&P40.0019980207039.76
4.Kayleigh BrouwersGoSwim39.6419960347240.18
5.Linda JanssenVan Vliet-Barracuda39.3319880208840.68
6.Sanne RodenburgRZC40.1619940471441.28
7.Alma JanssenVan Vliet-Barracuda42.3519940107841.30
8.Sandra den OudstenGoSwim42.1319890666443.66
9.Nadine van NimwegenVZC E&P40.6619930056043.73


<< TOP >>
Programmanr. 14
10-11-2012 - 14:56
Heren, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Kas Kop JansenVan Vliet-Barracuda2:00.891985014232:04.1129.141:01.751:34.252:04.11
2.Joeri ScheidtVZC E&P1:58.691991020112:04.3929.131:01.231:33.252:04.39
3.Mark HensenVan Vliet-Barracuda2:04.541979004972:06.3629.111:01.641:34.302:06.36
4.Tim NiekusVZC E&P2:00.581991037092:08.3629.071:01.281:34.532:08.36
5.Pascal TimmermansRZC2:03.331992023492:08.5729.081:01.921:35.112:08.57
6.Emiel van BeusekomVan Vliet-Barracuda2:06.481994039512:08.8229.541:02.801:36.802:08.82
7.Quint OttensVZC E&P2:03.091987045832:09.9528.731:01.291:35.292:09.95
8.Stefan TimmermansRZC2:07.381994030152:10.5728.231:00.641:35.512:10.57
9.Arno van SchuijlenborghRZC2:12.501984030572:14.0531.291:05.361:39.952:14.05
10.Jochem BenthemRZC2:16.611992032932:16.8730.041:04.841:40.722:16.87
11.Emiel GhaliVan Vliet-Barracuda2:10.191987010192:18.0931.391:06.651:43.202:18.09
12.Peter van den DoolGoSwim2:15.041987049732:18.4331.562:18.43
13.Jorian AantjesVan Vliet-Barracuda2:21.201994028392:23.8932.261:09.161:47.482:23.89
14.Rudi ButselaarGoSwim2:15.451987005772:26.9532.891:09.891:49.322:26.95
15.Martin van VaardegemGoSwim2:31.891982017672:29.9233.861:11.391:50.542:29.92
16.Erwin BeringenGoSwimNT1966015152:32.8833.311:11.501:52.722:32.88
17.Jeffrey TitoGoSwim2:35.731994038752:34.9234.451:14.451:55.922:34.92
18.Hendrik HazeGoSwimNT1964013872:44.3434.131:14.031:57.882:44.34
AFGEMRobert LijesenVan Vliet-Barracuda1:55.60198501579


<< TOP >>
Programmanr. 15
10-11-2012 - 15:05
Meisjes, 200m wisselslagJunioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Claudia SchoutenGoSwim2:40.712000008122:42.3936.001:19.392:06.022:42.39
2.Isabelle den HartogVan Vliet-Barracuda2:50.922000026982:46.5038.731:22.182:08.332:46.50
3.Ellen ter StegeRZC2:51.581999006042:49.7238.391:21.662:10.492:49.72
4.Amber van de KraatsVZC E&P3:00.451999002362:50.9237.331:21.832:11.022:50.92
5.Babet KrugerVZC E&P2:52.362000033902:50.9838.111:22.272:11.942:50.98
6.Iris van BerkelVan Vliet-Barracuda3:04.042000004763:03.7642.541:28.452:20.303:03.76
7.Marieke de BoerRZC3:11.261999006083:05.6737.801:26.202:24.453:05.67
8.Soraya KuipersVan Vliet-Barracuda3:03.941999030683:07.3242.161:28.602:23.043:07.32
9.Tara HazeGoSwim3:06.312000028923:08.4544.891:32.762:27.733:08.45
10.Maaike KoedootVan Vliet-Barracuda3:18.091999016963:08.8140.881:28.662:25.673:08.81
11.Lisanne SeisingVZC E&P3:21.222000020843:11.5142.481:35.042:28.263:11.51
12.Manon KalmeijerVan Vliet-Barracuda3:20.791999039383:16.5343.971:31.862:29.473:16.53
13.Lisa KorvingVZC E&P3:30.581999003823:18.8242.261:33.262:32.073:18.82
14.Eline SchwietertRZCNT2001047843:22.6746.391:35.672:34.903:22.67
15.Marit van KootenVZC E&P3:29.932000015423:29.9548.431:42.262:40.043:29.95
DISLisa GeurtsGoSwim3:56.23199904924VB
NG.ZAAnnachiara LaganaVZC E&P3:32.16199905180
AFGEMEva MommersVan Vliet-Barracuda3:16.64199902206


<< TOP >>
Programmanr. 16
10-11-2012 - 15:18
Jongens, 100m vrije slagJunioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Thom DelnoVZC E&P1:04.092000000131:03.5730.161:03.57
2.Thijs MolendijkVZC E&P1:06.101999004771:04.1031.121:04.10
3.Sten PostmaVZC E&P1:07.092000000111:05.7232.151:05.72
4.Jeroen BechtoldVan Vliet-Barracuda1:05.922000026571:06.1632.011:06.16
5.Andy HuynhVZC E&P1:12.022000017251:09.4533.021:09.45
6.Karl van den BurgGoSwim1:19.212000005531:13.4535.421:13.45
7.Bryan WijnveldVZC E&P1:12.621999007051:14.1535.391:14.15
8.Joost PaardekooperVZC E&P1:20.421999001971:14.6735.001:14.67
9.Thomas HesperVan Vliet-Barracuda1:18.562000041811:16.0835.611:16.08
10.Sander KootVZC E&P1:24.152000036011:20.4737.701:20.47
11.Mike van KootenVZC E&P1:27.812000014191:22.4140.241:22.41


<< TOP >>
Programmanr. 17
10-11-2012 - 15:22
Meisjes, 100m rugslagJunioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Saskia PietersenGoSwim1:20.542001015801:18.2638.001:18.26
2.Aïcha SamakéVZC E&P1:22.652001015041:22.1140.541:22.11
3.Maaike HuijsmansVZC E&P1:23.832001001841:23.3240.951:23.32
4.Lindsey de HardeVZC E&P1:26.062002000981:25.1941.431:25.19
5.Linde van DuinhovenRZC1:26.662001003701:27.1041.921:27.10
6.Rosha KhelawanVan Vliet-Barracuda1:27.652001019241:28.9043.711:28.90
7.Demi van der MeijdenVZC E&P1:33.572001029941:30.0043.911:30.00
8.Robin PienaarVan Vliet-Barracuda1:35.182001022361:30.0943.871:30.09
9.Nikki JonkmanGoSwim1:33.502001026001:30.7544.391:30.75
10.Fleur GerritsenRZC1:31.572001010321:30.9244.741:30.92
11.Anouk MeursVZC E&P1:31.382002000701:32.7645.321:32.76
12.Ylva VisserVan Vliet-Barracuda1:35.822001019201:35.9545.671:35.95
13.Annemiek HuijsmansVZC E&P1:36.462003000281:37.9447.741:37.94
14.Marre FlantuaRZC1:38.302001039381:38.3247.451:38.32
15.Amber HesperVan Vliet-Barracuda1:41.312002021881:39.1347.701:39.13
16.Isa van der WalVan Vliet-Barracuda1:49.102002017161:39.8947.671:39.89
17.Janneke ZweersRZC1:45.952001005841:42.1050.181:42.10
18.Anne KorvingVZC E&P1:46.432001001561:42.9350.761:42.93
19.Elin HarmsGoSwim1:44.362001025981:43.2848.791:43.28
20.Christina AgussalimVan Vliet-Barracuda1:48.322003005821:45.9051.241:45.90
21.Emma MeerbeekVZC E&P1:59.622001006601:46.5751.601:46.57
22.Lisa van der BrinkVan Vliet-Barracuda1:47.112002016481:48.3951.511:48.39
23.Yara VisserVan Vliet-Barracuda1:49.972003001321:49.6054.861:49.60
24.Iris TalingRZCNT2001047821:50.8654.801:50.86
25.Abigail KetnerVZC E&P1:50.122003005761:50.9654.201:50.96
26.Marlies van der StoopRZC1:50.952001030621:52.8451.931:52.84
27.Emma DreuningRZC1:49.952002014761:55.2654.671:55.26
28.Tessa BurkelsRZCNT2003014642:15.101:05.022:15.10
DISLisa SpanbroekRZC1:39.84200201814RD
DISSylvie BrussenRZC2:01.69200300334RD/RC
DISSanne VonkVZC E&PNT200301848RE
AFGEMLune GrosRZCNT200202812
AFGEMIlse WijnveldVZC E&P1:29.92200100034


<< TOP >>
Programmanr. 18
10-11-2012 - 15:34
Jongens, 50m schoolslagMinioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Vincent CrooijmansVZC E&P44.6120010038142.32
2.Sander CrooijmansVZC E&P43.1720010038342.88
3.Bas van BentumGoSwim42.6220010110942.95
4.Daen SpoorVZC E&P44.3320010111744.76
5.Danny SeisingVZC E&P50.0020020008148.64
6.Anthony HuynhVZC E&P49.5220020060550.10
7.Stanley HuynhVZC E&P51.4620010125350.76
8.Jeffrey HuynhVZC E&P53.2720030014552.13
9.Pepijn VerschoorRZC53.5820030023153.33
10.Rik UijlenhoetVZC E&P53.9020010159153.97
11.Thijs MarskampRZC54.5420010149154.25
12.Thomas MantelRZC55.5420010025555.30
13.Boris BruijninckxVan Vliet-Barracuda54.9920010410955.57
14.Clemenz KochRZCNT2001039291:00.41
15.Mark van BerkelVan Vliet-Barracuda59.962003000391:02.42
16.Lucas HazeGoSwimNT2003002891:05.40
DISMax MesmanRZC1:04.32200202155SD
DISAxel van DijkRZC1:02.51200202157SA
AFGEMMerlijn den HartogVan Vliet-Barracuda43.30200100951


<< TOP >>
Programmanr. 19
10-11-2012 - 15:39
Dames, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Sanne RodenburgRZC2:15.071994047142:16.3430.661:05.121:40.552:16.34
2.Kris SiegersVan Vliet-Barracuda2:13.601993063682:16.45FJ 131.181:05.411:40.622:16.45
3.Ivana LingenVan Vliet-Barracuda2:15.701993050202:16.45FJ 232.181:07.151:42.052:16.45
4.Kayleigh BrouwersGoSwim2:13.841996034722:18.5031.421:43.872:18.50
5.Lobke SchoonderbeekVZC E&P2:22.421998020702:20.9231.541:07.391:44.102:20.92
6.Marijke KommersVan Vliet-Barracuda2:22.481993053342:24.1532.971:09.471:47.222:24.15
7.Yvonne JanssenRZC2:28.571976000302:26.4832.721:09.051:47.202:26.48
8.Marieke van DodeweerdRZC2:28.221986008962:27.9933.621:11.271:50.272:27.99
9.Rita van der HorstRZC2:28.451969002602:30.2132.761:10.751:50.212:30.21
10.Linda JanssenVan Vliet-Barracuda2:20.851988020882:31.6934.571:13.301:52.002:31.69
11.Nadine van NimwegenVZC E&P2:33.621993005602:38.5435.861:15.161:57.132:38.54
12.Sandra den OudstenGoSwim2:28.061989066642:38.8835.571:14.951:56.952:38.88
13.Alma JanssenVan Vliet-Barracuda2:28.121994010782:39.5536.341:16.751:58.632:39.55
14.Linda HulsteijnRZC2:35.211993027822:40.9737.341:17.721:59.562:40.97
AFGEMDanya MuilwijkVan Vliet-Barracuda2:22.50198803100


<< TOP >>
Programmanr. 20
10-11-2012 - 15:46
Heren, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Joren HarmsGoSwim31.4719940316331.12
2.Mark HensenVan Vliet-Barracuda33.4819790049732.69
3.Quint OttensVZC E&P32.4819870458333.26
4.Arno van SchuijlenborghRZC32.2019840305733.46
5.Tim NiekusVZC E&P31.4219910370933.49
6.Thommy NickelVan Vliet-Barracuda34.1919840162733.98
7.Jochem BenthemRZC31.6419920329334.02
8.Emiel GhaliVan Vliet-Barracuda34.4819870101934.35
9.Edgar van OostenVan Vliet-Barracuda35.4319910454534.62
10.Victor BarnarGoSwim33.5019780180535.29
11.Jorian AantjesVan Vliet-Barracuda35.3419940283935.59
12.Menno van GinkelVZC E&P37.6519910070337.10
13.Peter van den DoolGoSwim38.5419870497339.51
14.Martin van VaardegemGoSwim39.8919820176739.70
15.Erwin BeringenGoSwimNT19660151539.94
16.Hendrik HazeGoSwimNT19640138744.41
AFGEMRobert LijesenVan Vliet-Barracuda32.10198501579


<< TOP >>
Programmanr. 21
10-11-2012 - 15:50
Dames, 400m vrije slagSenioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Saskia KommersVan Vliet-Barracuda5:01.271995028464:57.45
50m:
100m:
34.02
1:11.13
34.02
37.11
150m:
200m:
1:49.27
2:27.84
38.14
38.57
250m:
300m:
3:05.90
3:43.97
38.06
38.07
350m:
400m:
4:21.37
4:57.45
37.40
36.08
2.Giulia RolloosVan Vliet-Barracuda5:01.591995009464:59.82
50m:
100m:
33.52
1:11.06
33.52
37.54
150m:
200m:
1:48.91
2:27.71
37.85
38.80
250m:
300m:
3:05.96
3:44.06
38.25
38.10
350m:
400m:
4:22.28
4:59.82
38.22
37.54
AFGEMMelissa van der HeijdenVan Vliet-Barracuda5:24.76199605226


<< TOP >>
Programmanr. 22
10-11-2012 - 15:56
Dames, 200m vrije slagSenioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Vera MartensRZC2:25.461996008522:23.0033.061:08.261:45.682:23.00
2.Merve OzdemirGoSwim2:31.671999033802:34.3536.031:15.911:56.662:34.35
3.Laura ter StegeRZC2:26.541996023642:34.7734.581:14.581:55.062:34.77
4.Georgette WortelboerRZC2:25.271996021442:35.0234.141:13.291:54.392:35.02
5.Chantal van de KraatsVZC E&P2:34.131996002802:36.0335.831:14.831:56.432:36.03
6.Lisette RaijmannRZC2:35.101995059122:38.3236.641:17.321:58.542:38.32
7.Tamara van KootenVZC E&P2:37.241996013522:42.9136.331:18.442:01.382:42.91
8.Rianne EdelbroekGoSwim2:49.381998051382:49.9538.091:22.092:08.092:49.95
9.Kirsten van der PoelVZC E&P2:58.651996045663:01.5738.271:23.022:11.923:01.57
10.Masha OdijkGoSwim3:13.021999049223:02.4641.661:29.182:16.593:02.46
11.Sanne ZuijdendorpGoSwim3:08.482000021023:07.3843.701:31.832:21.413:07.38


<< TOP >>
Programmanr. 23
10-11-2012 - 16:04
Jongens, 100m schoolslagJeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Stijn van DuinhovenRZC1:15.911996016551:13.6533.711:13.65
2.Jelle NapVZC E&P1:15.001995028751:14.0935.471:14.09
3.Martijn HouwelingVan Vliet-Barracuda1:15.811996008931:15.2835.681:15.28
4.Leroy van OoijikVZC E&P1:20.361998003611:18.6736.111:18.67
5.Niels RöderVan Vliet-Barracuda1:24.611996038751:18.9537.391:18.95
6.Mitchel BomVan Vliet-Barracuda1:21.541995019451:20.3238.361:20.32
7.Bas NeelemanRZC1:23.731996030151:23.0938.221:23.09
8.Lorenzo MissioneGoSwim1:20.911996024331:24.9639.571:24.96
9.Merijn HuibertsGoSwim1:27.161996002351:28.2841.291:28.28
10.Marc van RijVan Vliet-Barracuda1:30.021995009311:29.2241.311:29.22
NG.ZARens van HoogdalemVan Vliet-Barracuda1:26.21199506039
AFGEMLeon HuynhVZC E&P1:29.07199704301


<< TOP >>
Programmanr. 24
10-11-2012 - 16:08
Meisjes, 100m vlinderslagJeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Myrthe BeijenGoSwim1:11.962000023501:12.3433.171:12.34
2.Annelou de JongVan Vliet-Barracuda1:16.541997017321:20.2436.561:20.24
3.Silke MolendijkVZC E&P1:25.482001001781:24.5438.141:24.54
4.Quinty JansenGoSwim1:27.092000008101:28.8041.601:28.80
5.Juliette van den BergVan Vliet-Barracuda1:30.971997050261:29.5240.161:29.52
6.Lodieke RodenburgRZC1:33.631998010941:29.8139.641:29.81
7.Lotte de BrabanderRZC1:36.911998014701:32.9841.561:32.98
8.Eveline HouwelingVan Vliet-Barracuda1:38.861998015321:34.0641.781:34.06
9.Wietske BlijjenbergRZCNT1998039881:37.2043.921:37.20
10.Sanne ZitterVZC E&P1:38.062000033521:37.6144.721:37.61
11.Esmée RolloosVan Vliet-Barracuda1:52.521998000561:41.1644.061:41.16
12.Tamara van den BrinkVan Vliet-Barracuda1:44.111998041821:44.7747.261:44.77
13.Elise ter ElstRZC1:40.721998014681:47.9546.821:47.95
DISAnne PetersenVan Vliet-Barracuda1:22.24199700454VD
DISMarijn MantelRZC1:32.07199801486VA
AFGEMKim de VriesVZC E&P1:24.28199903488


<< TOP >>
Programmanr. 25
10-11-2012 - 16:13
Jongens, 200m rugslagJunioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Ian MinnighVan Vliet-Barracuda2:29.041997027372:27.6835.071:13.641:51.762:27.68
2.Jeroen BechtoldVan Vliet-Barracuda2:43.442000026572:43.0236.811:19.772:02.302:43.02
3.Jelle SchoutenGoSwim2:47.611997039692:44.7638.881:22.192:05.672:44.76
4.Willem ZorgVan Vliet-Barracuda2:56.171998032352:47.8039.641:24.112:08.952:47.80
5.Jelle van DijkRZC2:47.321997033652:47.9239.771:22.362:05.832:47.92
6.Mees van DuinhovenRZCNT1998049132:53.9840.781:24.972:10.422:53.98
7.Kevin SlagmolenVan Vliet-Barracuda3:07.841997002912:57.8142.521:27.562:13.492:57.81
8.Ids de KlerkVan Vliet-Barracuda3:06.501998032372:58.6140.941:26.242:13.122:58.61
9.Menno KooperRZC2:55.201997046252:59.1940.501:25.892:12.282:59.19
10.Dave van LeerdamRZC3:07.481998016333:02.3844.281:30.472:16.473:02.38
DISBalder HazeGoSwim2:50.98199802449RC
AFGEMFloyd van HoofVan Vliet-Barracuda2:18.05199700605


<< TOP >>
Programmanr. 26
10-11-2012 - 16:21
Jongens, 100m rugslagJunioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Ruben van LeeuwenVZC E&P1:01.701997048031:01.7530.131:01.75
2.Niels van BeekVZC E&P1:11.991998004091:13.8236.411:13.82
3.Rick PaardekooperVZC E&P1:18.511997013211:18.2238.961:18.22
4.Jos van HerkVZC E&P1:20.241998030371:19.7938.771:19.79
5.Sander KootVZC E&P1:33.012000036011:29.6143.821:29.61


<< TOP >>
Programmanr. 27
10-11-2012 - 16:23
Dames, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Esther van MierloRZC1:08.901989066401:10.3232.711:10.32
2.Ivana LingenVan Vliet-Barracuda1:10.951993050201:10.8132.921:10.81
3.Kris SiegersVan Vliet-Barracuda1:12.451993063681:15.9334.661:15.93
4.Sanne RodenburgRZC1:12.511994047141:17.0834.651:17.08
5.Kayleigh BrouwersGoSwim1:15.441996034721:18.1036.891:18.10
6.Alma JanssenVan Vliet-Barracuda1:20.491994010781:18.7636.921:18.76
7.Linda JanssenVan Vliet-Barracuda1:17.601988020881:18.8836.541:18.88
8.Lobke SchoonderbeekVZC E&P1:22.071998020701:21.6936.531:21.69
9.Marieke van DodeweerdRZC1:23.611986008961:22.2536.731:22.25
10.Linda HulsteijnRZC1:24.361993027821:24.4737.991:24.47
11.Rita van der HorstRZC1:23.691969002601:25.9639.611:25.96
12.Nadine van NimwegenVZC E&P1:25.201993005601:29.3938.261:29.39
13.Sandra den OudstenGoSwim1:22.441989066641:31.0939.651:31.09
AFGEMDanya MuilwijkVan Vliet-Barracuda1:14.50198803100


<< TOP >>
Programmanr. 28
10-11-2012 - 16:27
Heren, 400m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Kas Kop JansenVan Vliet-Barracuda4:46.631985014234:51.54
50m:
100m:
29.06
1:03.38
29.06
34.32
150m:
200m:
1:48.82
2:19.17
45.44
30.35
250m:
300m:
3:01.17
3:44.02
42.00
42.85
350m:
400m:
4:18.18
4:51.54
34.16
33.36
2.Emiel van BeusekomVan Vliet-Barracuda5:14.601994039515:06.70
50m:
100m:
30.38
1:07.08
30.38
36.70
150m:
200m:
1:48.06
2:27.00
40.98
38.94
250m:
300m:
3:12.20
3:58.42
45.20
46.22
350m:
400m:
4:33.49
5:06.70
35.07
33.21
DISThommy NickelVan Vliet-Barracuda5:09.12198401627AF
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:


<< TOP >>
Programmanr. 29
10-11-2012 - 16:33
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Pascal TimmermansRZC2:20.011992023492:21.0928.261:03.721:46.552:21.09
2.Joeri ScheidtVZC E&P2:17.201991020112:24.9830.721:07.681:51.582:24.98
3.Joren HarmsGoSwim2:24.691994031632:27.5330.991:09.221:51.592:27.53
4.Tim NiekusVZC E&P2:23.351991037092:27.8431.131:10.181:52.642:27.84
5.Stefan TimmermansRZC2:28.221994030152:28.8929.341:08.871:54.662:28.89
6.Victor BarnarGoSwim2:29.751978018052:42.0934.141:20.082:05.142:42.09
7.Menno van GinkelVZC E&P2:28.641991007032:43.4229.821:10.542:02.022:43.42
8.Jochem BenthemRZC2:41.681992032932:43.5634.071:18.462:06.092:43.56
9.Jeffrey TitoGoSwim2:58.811994038753:07.2143.171:28.722:26.163:07.21


<< TOP >>
Programmanr. 30
10-11-2012 - 16:40
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Claudia SchoutenGoSwim1:05.952000008121:04.5931.061:04.59
2.Isabelle den HartogVan Vliet-Barracuda1:04.132000026981:05.4630.911:05.46
3.Ellen ter StegeRZC1:07.451999006041:08.0232.401:08.02
4.Babet KrugerVZC E&P1:10.002000033901:08.8132.711:08.81
5.Amber van de KraatsVZC E&P1:11.941999002361:10.7233.321:10.72
6.Marieke de BoerRZC1:12.921999006081:12.4733.951:12.47
7.Soraya KuipersVan Vliet-Barracuda1:12.151999030681:13.5834.921:13.58
8.Tara HazeGoSwim1:14.862000028921:13.8536.471:13.85
9.Iris van BerkelVan Vliet-Barracuda1:14.522000004761:14.7036.321:14.70
10.Maaike KoedootVan Vliet-Barracuda1:18.571999016961:18.0237.661:18.02
11.Manon KalmeijerVan Vliet-Barracuda1:20.601999039381:18.7136.901:18.71
12.Lisanne SeisingVZC E&P1:25.952000020841:20.9238.891:20.92
13.Eline SchwietertRZC1:20.822001047841:22.1538.821:22.15
14.Lisa KorvingVZC E&P1:23.751999003821:23.3639.911:23.36
15.Lisa GeurtsGoSwim1:31.451999049241:25.9741.481:25.97
16.Marit van KootenVZC E&P1:31.112000015421:27.2740.341:27.27
17.Iris TalingRZC1:36.822001047821:36.4044.111:36.40
18.Marlies van der StoopRZC1:57.042001030621:45.7049.351:45.70
NG.ZAAnnachiara LaganaVZC E&P1:23.29199905180
AFGEMEva MommersVan Vliet-Barracuda1:15.37199902206


<< TOP >>
Programmanr. 31
10-11-2012 - 16:47
Jongens, 200m wisselslagJunioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Thijs MolendijkVZC E&P2:37.521999004772:38.6834.051:13.422:03.202:38.68
2.Thom DelnoVZC E&P2:42.602000000132:38.9735.171:17.922:03.542:38.97
3.Sten PostmaVZC E&P2:45.672000000112:47.0538.361:20.842:08.842:47.05
4.Andy HuynhVZC E&P2:49.782000017252:50.5338.631:21.912:12.372:50.53
5.Jeroen BechtoldVan Vliet-Barracuda2:51.052000026572:52.2237.881:20.272:12.682:52.22
6.Karl van den BurgGoSwim3:12.342000005532:56.2239.381:23.072:15.202:56.22
7.Joost PaardekooperVZC E&P3:07.021999001973:11.1744.891:32.332:29.333:11.17
8.Bryan WijnveldVZC E&PNT1999007053:15.0940.271:31.382:28.053:15.09
9.Thomas HesperVan Vliet-Barracuda3:23.842000041813:16.0144.951:38.492:32.563:16.01
10.Mike van KootenVZC E&P3:26.942000014193:27.431:44.962:43.593:27.43


<< TOP >>
Programmanr. 32
10-11-2012 - 16:55
Meisjes, 50m schoolslagJunioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Maaike HuijsmansVZC E&P44.5320010018442.19
2.Elin HarmsGoSwim44.8720010259844.50
3.Aïcha SamakéVZC E&P45.0120010150445.11
4.Marre FlantuaRZC48.0820010393845.47
5.Saskia PietersenGoSwim44.8020010158045.75
6.Lindsey de HardeVZC E&P48.1620020009846.05
7.Linde van DuinhovenRZC46.7020010037046.21
8.Janneke ZweersRZC47.8620010058447.01
9.Anouk MeursVZC E&P50.3320020007048.45
10.Fleur GerritsenRZC47.8620010103249.05
11.Ylva VisserVan Vliet-Barracuda48.0720010192049.22
12.Lisa SpanbroekRZC52.0220020181449.30
13.Rosha KhelawanVan Vliet-Barracuda46.8920010192449.70
14.Annemiek HuijsmansVZC E&P50.6820030002850.20
15.Emma MeerbeekVZC E&P49.7220010066050.79
16.Isa van der WalVan Vliet-Barracuda52.3120020171651.09
17.Robin PienaarVan Vliet-Barracuda51.6220010223651.41
18.Amber HesperVan Vliet-Barracuda52.1920020218851.67
19.Demi van der MeijdenVZC E&P51.7420010299452.11
20.Christina AgussalimVan Vliet-Barracuda52.4420030058253.23
21.Yara VisserVan Vliet-Barracuda52.5520030013253.81
22.Lisa van der BrinkVan Vliet-Barracuda53.2820020164854.61
23.Anne KorvingVZC E&P57.4320010015657.59
24.Sylvie BrussenRZC1:00.8720030033459.20
25.Emma DreuningRZC1:03.272002014761:00.54
26.Sanne VonkVZC E&P1:00.482003018481:01.99
27.Abigail KetnerVZC E&P1:02.722003005761:02.91
28.Tessa BurkelsRZC1:11.192003014641:10.44
DISNikki JonkmanGoSwim51.97200102600SA
AFGEMLune GrosRZC1:08.49200202812
AFGEMIlse WijnveldVZC E&P48.15200100034


<< TOP >>
Programmanr. 33
10-11-2012 - 17:02
Jongens, 100m rugslagMinioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Sander CrooijmansVZC E&P1:17.712001003831:17.7538.251:17.75
2.Vincent CrooijmansVZC E&P1:20.802001003811:20.9239.321:20.92
3.Bas van BentumGoSwim1:29.152001011091:27.7843.221:27.78
4.Daen SpoorVZC E&P1:27.812001011171:28.1143.101:28.11
5.Rik UijlenhoetVZC E&P1:32.022001015911:30.2844.171:30.28
6.Danny SeisingVZC E&P1:36.002002000811:32.2045.981:32.20
7.Anthony HuynhVZC E&P1:29.952002006051:37.8646.641:37.86
8.Stanley HuynhVZC E&P1:41.882001012531:37.9447.591:37.94
9.Pepijn VerschoorRZC1:47.132003002311:42.2648.871:42.26
10.Jeffrey HuynhVZC E&P1:49.462003001451:46.4553.481:46.45
11.Mark van BerkelVan Vliet-Barracuda2:03.472003000391:58.5857.281:58.58
12.Thijs MarskampRZC2:00.482001014912:05.761:03.792:05.76
13.Max MesmanRZCNT2002021552:16.511:06.622:16.51
DISAxel van DijkRZCNT200202157RD
DISThomas MantelRZC2:06.49200100255RC
DISClemenz KochRZCNT200103929RE
DISBoris BruijninckxVan Vliet-Barracuda2:04.16200104109RH
AFGEMMerlijn den HartogVan Vliet-Barracuda1:22.07200100951


<< TOP >>
Programmanr. 34
10-11-2012 - 17:09
Dames, 4 x 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Van Vliet-Barracuda 1Van Vliet-Barracuda4:11.874:16.16
Ivana Lingen
Isabelle den Hartog
93
00
30.971:03.93
1:05.20
Saskia Kommers
Kris Siegers
95
93
30.60
29.97
1:04.06
1:02.97
2.RZC 1RZC4:15.264:20.14
Sanne Rodenburg
Esther van Mierlo
94
89
30.52
31.46
1:03.96
1:05.17
Laura ter Stege
Vera Martens
96
96
31.05
30.82
1:05.39
1:05.62
3.GoSwim 1GoSwim4:20.854:21.90
Myrthe Beijen
Saskia Pietersen
00
01
31.02
31.48
1:04.43
1:08.34
Claudia Schouten
Kayleigh Brouwers
00
96
31.46
29.50
1:07.23
1:01.90
4.Van Vliet-Barracuda 2Van Vliet-Barracuda4:22.564:35.68
Giulia Rolloos
Linda Janssen
95
88
32.51
32.16
1:07.77
1:08.01
Annelou de Jong
Anne Petersen
97
97
34.56
31.97
1:12.51
1:07.39
5.VZC E&P 1VZC E&P4:36.844:40.74
Chantal van de Kraats
Tamara van Kooten
96
96
33.64
34.29
1:11.28
1:14.25
Babet Kruger
Lobke Schoonderbeek
00
98
33.45
30.08
1:10.39
1:04.82


<< TOP >>
Programmanr. 35
10-11-2012 - 17:14
Heren, 4 x 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.RZC 1RZC4:07.954:13.34
Pascal Timmermans
Arno van Schuijlenborgh
92
84
29.46
33.29
1:01.80
1:11.58
Stefan Timmermans
Bas Neeleman
94
96
27.97
27.18
1:02.39
57.57
2.Van Vliet-Barracuda 1Van Vliet-Barracuda4:08.994:14.96
Thommy Nickel
Kas Kop Jansen
84
85
31.67
33.00
1:05.05
1:10.13
Emiel Ghali
Mark Hensen
87
79
28.95
26.30
1:03.49
56.29
3.VZC E&P 1VZC E&P4:08.824:16.43
Joeri Scheidt
Tim Niekus
91
91
32.36
33.70
1:06.78
1:14.61
Ruben van Leeuwen
Quint Ottens
97
87
27.50
26.36
59.73
55.31
4.VZC E&P 2VZC E&P4:40.954:33.38
Niels van Beek
Jelle Nap
98
95
34.34
34.28
1:11.50
1:13.56
Leroy van Ooijik
Menno van Ginkel
98
91
29.83
28.34
1:07.32
1:01.00
5.Van Vliet-Barracuda 2Van Vliet-Barracuda4:18.834:33.66
Emiel van Beusekom
Martijn Houweling
94
96
33.64
35.55
1:08.95
1:16.11
Edgar van Oosten
Ian Minnigh
91
97
31.92
27.72
1:11.48
57.12
6.GoSwim 1GoSwim4:37.564:44.50
Balder Haze
Victor Barnar
98
78
37.77
35.70
1:16.77
1:17.00
Joren Harms
Peter van den Dool
94
87
30.04
29.40
1:08.20
1:02.53
7.Van Vliet-Barracuda 3Van Vliet-Barracuda4:32.444:52.51
Jeroen Bechtold
Jorian Aantjes
00
94
35.23
36.41
1:15.19
1:19.69
Mitchel Bom
Niels Röder
95
96
33.54
28.67
1:16.82
1:00.81
8.VZC E&P 3VZC E&P5:02.705:02.82
Sten Postma
Thom Delno
00
00
37.26
37.53
1:16.45
1:20.84
Thijs Molendijk
Andy Huynh
99
00
34.19
32.47
1:15.19
1:10.34