Nr. 1. Dames, 4 x 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 2. Jongens, 4 x 100m schoolslag  Jeugd 2 en later
Nr. 3. Heren, 4 x 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 4. Meisjes, 4 x 100m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 5. Dames, 4 x 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 6. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Minioren 6 en later
Nr. 8. Heren, 4 x 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 4 x 100m schoolslag  Jeugd 2 en later
Nr. 10. Dames, 4 x 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 11. Jongens, 4 x 100m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 12. Heren, 4 x 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 13. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Junioren 1 en later
Nr. 14. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Minioren 6 en later
Nr. 15. Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 16. Dames, 4 x 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 17. Jongens, 4 x 100m wisselslag  Jeugd 2 en later
Nr. 18. Heren, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 19. Meisjes, 4 x 50m schoolslag  Junioren 1 en later
Nr. 20. Jongens, 4 x 50m schoolslag  Minioren 6 en later
Nr. 21. Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Jeugd 2 en later
Nr. 22. Dames, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 23. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 24. Heren, 4 x 100m vrije slag  Senioren Open


Kring Estafette 2012
Alkmaar, 4-11-2012


1 - Kring Estafette 20124-11-2012 - 13:30


Programmanr. 1
4-11-2012
Dames, 4 x 100m vlinderslag

Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daw 1Daw4:39.964:47.56
Brenda Zwarthoed
Rebecca Martens
96
96
31.981:10.53Laura Stokx
Roxann Geenen
96
96
2.Daw 2Daw5:00.424:58.54
Melissa Zwaan
Sandra Zwaanswijk
91
85
33.361:11.01Maxine Alfonsi
Tess de Boer
95
96


<< TOP >>
Programmanr. 2
4-11-2012
Jongens, 4 x 100m schoolslag

Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.ZV Haerlem 2ZV Haerlem5:09.435:04.93
Stan Blok
Jeljer Aldershof
97
98
33.481:11.75Kevin Schaaf
Roy van der Woude
96
97
2.Daw 1Daw5:08.935:16.24
Felix Geenen
Pepijn Jorink
95
95
35.491:15.74Frank Dekker
Keanu Bos
98
95
3.Daw 2Daw5:36.745:37.34
Jan Peereboom
Martijn Falk
95
96
38.381:21.66Sanjay Jagroep
Joost van Erkelens
97
99
4.Hpc 1Hpc6:29.486:14.08
Sam van Groen
Mike Schouw
99
98
45.431:38.45Bram Kerkhof
Martijn Braspenning
97
97
5.Zv Aquarius 1Zv Aquarius6:12.406:15.00
Friso Datema
Martijn de Ruiter
00
99
46.351:39.45Barry van Engeldorp
Brian Otjes
99
99
6.ZV Haerlem 3ZV Haerlem6:42.276:15.69
Nick van der Woude
Stijn Huitenga
00
99
41.981:27.92Swen Koster
Joost Visser
98
99


<< TOP >>
Programmanr. 3
4-11-2012
Heren, 4 x 100m schoolslag

Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.ZV Haerlem 1ZV HaerlemNT4:50.69
Stefan Haack
Sebastiaan Reijnen
82
86
32.281:10.34Wouter Allard
Marc Evers
90
91
2.Daw 1Daw4:41.415:04.18
Mart de Boer
Joey Stokx
93
93
33.781:12.13Vincent Schram
Jorrick Druyven
94
94
3.Hpc 1Hpc5:22.135:14.80
Timo v.d. Veen
Nils vd Sman
91
82
35.191:16.28Jeroen Braspenning
Gwyn Bird
95
96


<< TOP >>
Programmanr. 4
4-11-2012
Meisjes, 4 x 100m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daw 1Daw4:51.685:11.95
Yvanna Zuurveld
Lotte Hoogeterp
97
97
39.781:22.14Silke Jonk
Mirl de Boer
98
97
2.Daw 2Daw5:17.575:34.20
Lieke Alofs
Fenke Bosschert
99
97
43.791:31.59Tami de Lange
Stephania Bos
97
01
3.ZV Haerlem 1ZV Haerlem5:30.255:34.50
Chantal Beijer
Linda Böhm
97
97
40.461:22.41Tori Gijzen
Jill Jansen
97
97
4.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging HoornNT5:43.30
Takyiwa Sam
Daisy de Waal
98
98
37.211:15.33Sanne Baardse
Fabienne Scholing
01
00
5.ZV Haerlem 2ZV HaerlemNT6:04.61
Deveny Stijnman
Sarah Dekker
00
00
40.691:23.06Japke Kolkman
Florianne Bultje
99
98


<< TOP >>
Programmanr. 5
4-11-2012
Dames, 4 x 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.MSV- Zeemacht 1MSV- Zeemacht4:47.544:46.37
Suzanne Mosch
Anouk van de Sandt
94
96
33.821:10.22Tessa Mosch
Evelien Jurriansen
91
92
2.Daw 1Daw4:45.724:52.15
Roxann Geenen
Brenda Zwarthoed
96
96
35.921:13.91Mandy Verhage
Laura Stokx
95
96
3.Daw 2Daw5:02.385:18.10
Maxine Alfonsi
Tess de Boer
95
96
38.691:18.06Melissa Zwaan
Rebecca Martens
91
96
4.Hpc 1Hpc5:39.835:39.91
Anouk van Dam
Carmen Meijer
98
98
36.591:15.14Mandy v.d. Linden
Denise v.d. Linden
96
94


<< TOP >>
Programmanr. 6
4-11-2012
Meisjes, 4 x 50m wisselslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ed-Vo 1Ed-Vo2:57.672:52.64
Kim Veerman
Marit Veerman
03
03
45.17Danique Bernard
Calina van der Lem
02
02
2.Daw 1Daw2:51.382:54.27
Ilse Kruizinga
Jente Dekker
01
01
45.92Stephania Bos
Noortje Wisselo
01
02
3.MSV- Zeemacht 1MSV- ZeemachtNT3:05.41
Kim Janssen
Kyra Wesemann
02
02
44.14Anna Zijlstra
Dewi van Mierlo
02
02
4.ZV Haerlem 3ZV Haerlem3:29.043:25.81
Minke Bultje
Xena Gijzen
02
02
53.51Daphne Peters
Tinka Lindeman
02
02
DISZwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn3:36.22
EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
Sophie Doodeman
Sydney Grot
02
01
Sophie van Dulmen
Feia Persad
01
02


<< TOP >>
Programmanr. 7
4-11-2012
Jongens, 4 x 50m wisselslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ed-Vo 1Ed-Vo2:45.282:44.83
Ruud Veerman
Tom Veerman
02
02
40.70Luc Kroon
Jeff Kroon
01
03
2.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn3:07.883:02.05
Max Pera
Koen Becker
01
01
47.09Tristan Detmers
Tim Wijnberger
02
01
3.Daw 1Daw2:52.483:02.83
Nick Stikkelman
Luc Mul
01
02
42.79Maurits Sebastiaan Bos
Roel Wit
02
02
4.ZV Haerlem 4ZV Haerlem3:13.833:12.61
Moreno Stijnman
Bram Daalman
03
03
47.12Mitch Kolkman
coen schelhaas
02
02


<< TOP >>
Programmanr. 8
4-11-2012
Heren, 4 x 100m vlinderslag

Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daw 1Daw4:15.934:24.39
Joey Stokx
Jorrick Druyven
93
94
30.081:06.18Vincent Schram
Mart de Boer
94
93
2.Hpc 1Hpc4:27.004:48.78
Timo v.d. Veen
Nils vd Sman
91
82
31.791:11.18Jeroen Braspenning
Michael van Dam
95
94
3.Daw 2Daw5:23.105:20.59
Jasper Falk
Eoin Oude Essink
95
95
36.181:21.10Pepijn Jorink
Rico Roels
95
94


<< TOP >>
Programmanr. 9
4-11-2012
Meisjes, 4 x 100m schoolslag

Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daw 1Daw5:24.935:37.08
Lieke Alofs
Mirl de Boer
99
97
40.291:26.79Yvanna Zuurveld
Silke Jonk
97
98
2.ZV Haerlem 1ZV Haerlem5:53.186:01.87
Linda Böhm
Chantal Beijer
97
97
39.581:26.10Jill Jansen
Tori Gijzen
97
97
3.Daw 2Daw5:55.256:09.13
Silke Jonk
Kimberley Kort
98
98
43.691:33.16Fenke Bosschert
Lotte Hoogeterp
97
97
4.Z&PC AquaWaarD 1Z&PC AquaWaarDNT6:25.97
Mariska Schuurmans
Dilara Yurdakadim
98
98
44.571:35.29Serena van Straten
Frederique Wennekes
99
99
5.ZV Haerlem 2ZV Haerlem6:32.076:33.13
Florianne Bultje
Sarah Dekker
98
00
44.891:35.66Japke Kolkman
Deveny Stijnman
99
00
DISHpc 1Hpc6:34.61
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
Femke van der Veen
Hesce Mourits
00
01
Nadine Dolfing
Ijke Mourits
00
99
DISZwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging HoornNT
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
Takyiwa Sam
Sanne Baardse
98
01
Daisy de Waal
Fabienne Scholing
98
00


<< TOP >>
Programmanr. 10
4-11-2012
Dames, 4 x 100m schoolslag

Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daw 1Daw5:30.945:40.42
Sandra Zwaanswijk
Roxann Geenen
85
96
38.671:23.83Maxine Alfonsi
Laura Stokx
95
96
2.Daw 2Daw5:51.036:05.11
Tess de Boer
Mandy Verhage
96
95
43.821:33.18Rebecca Martens
Melissa Zwaan
96
91


<< TOP >>
Programmanr. 11
4-11-2012
Jongens, 4 x 100m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daw 1Daw4:25.594:39.39
Rick Peereboom
Felix Geenen
96
95
35.971:13.17Jan Peereboom
Keanu Bos
95
95
2.ZV Haerlem 2ZV Haerlem4:39.214:45.17
Roy van der Woude
Jeljer Aldershof
97
98
31.881:06.55Stan Blok
Kevin Schaaf
97
96
3.Daw 2Daw5:01.965:09.44
Sanjay Jagroep
Martijn Falk
97
96
37.861:18.98Pepijn Jorink
Jasper Falk
95
95
4.Hpc 1Hpc5:50.515:34.02
Gwyn Bird
Sam van Groen
96
99
37.401:17.25Bram Kerkhof
Mike Schouw
97
98
5.ZV Haerlem 3ZV Haerlem6:01.685:52.56
Nick van der Woude
Stijn Huitenga
00
99
41.181:22.50Swen Koster
Joost Visser
98
99


<< TOP >>
Programmanr. 12
4-11-2012
Heren, 4 x 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daw 1Daw4:09.124:20.74
Jorrick Druyven
Joey Stokx
94
93
28.741:00.06Vincent Schram
Rico Roels
94
94
2.ZV Haerlem 1ZV Haerlem4:35.084:24.30
Wouter Allard
Wiebe Heetvelt
90
96
29.141:01.29Klaas van Beek
Marc Evers
88
91
3.Hpc 1Hpc4:48.834:55.38
Laurens Oomkens
David van Groen
87
97
36.441:17.54Nils vd Sman
Michael van Dam
82
94


<< TOP >>
Programmanr. 13
4-11-2012
Meisjes, 4 x 50m vrije slagJunioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.MSV- Zeemacht 1MSV- ZeemachtNT2:31.37
Dewi van Mierlo
Kim Janssen
02
02
36.44Kyra Wesemann
Anna Zijlstra
02
02
2.Ed-Vo 1Ed-Vo2:33.872:32.08
Marit Veerman
Kim Veerman
03
03
43.64Calina van der Lem
Danique Bernard
02
02
3.Daw 1Daw2:27.502:33.57
Jente Dekker
Stephania Bos
01
01
33.91Ilse Kruizinga
Noortje Wisselo
01
02
4.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn2:53.712:52.86
Sophie van Dulmen
Sophie Doodeman
01
02
39.21Sydney Grot
Feia Persad
01
02
5.ZV Haerlem 3ZV Haerlem2:58.553:01.76
Daphne Peters
Minke Bultje
02
02
44.39Tinka Lindeman
Xena Gijzen
02
02


<< TOP >>
Programmanr. 14
4-11-2012
Jongens, 4 x 50m vrije slagMinioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ed-Vo 1Ed-Vo2:24.302:20.39
Tom Veerman
Jeff Kroon
02
03
35.56Ruud Veerman
Luc Kroon
02
01
2.ZV Haerlem 4ZV Haerlem2:38.642:46.94
Mitch Kolkman
coen schelhaas
02
02
38.45Moreno Stijnman
Bram Daalman
03
03
DISZwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn2:32.90
EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
Tristan Detmers
Koen Becker
02
01
Max Pera
Tim Wijnberger
01
01
DISDaw 1Daw2:27.54
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
Marlon Bil
Roel Wit
01
02
Nick Stikkelman
Maurits Sebastiaan Bos
01
02


<< TOP >>
Programmanr. 15
4-11-2012
Meisjes, 4 x 100m vrije slag

Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daw 1Daw4:13.634:30.92
Mirl de Boer
Silke Jonk
97
98
30.641:03.26Fenke Bosschert
Yvanna Zuurveld
97
97
2.ZV Haerlem 1ZV Haerlem4:39.294:45.14
Chantal Beijer
Jill Jansen
97
97
34.541:11.92Tori Gijzen
Linda Böhm
97
97
3.Hpc 1Hpc4:46.234:48.13
Carmen Meijer
Veerle Claassen
98
98
32.661:08.79Danai Lytrokapi
Anouk van Dam
98
98
4.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging HoornNT5:03.26
Takyiwa Sam
Sanne Baardse
98
01
29.621:02.78Daisy de Waal
Fabienne Scholing
98
00
5.Z&PC AquaWaarD 1Z&PC AquaWaarD4:57.475:05.89
Frederique Wennekes
Dilara Yurdakadim
99
98
34.161:11.54Mariska Schuurmans
Serena van Straten
98
99
6.ZV Haerlem 2ZV Haerlem5:09.055:15.23
Deveny Stijnman
Japke Kolkman
00
99
36.791:16.59Sarah Dekker
Florianne Bultje
00
98
7.Hpc 2Hpc4:39.846:51.97
Femke van der Veen
Hesce Mourits
00
01
47.141:44.06Nadine Dolfing
Ijke Mourits
00
99


<< TOP >>
Programmanr. 16
4-11-2012
Dames, 4 x 100m vrije slag

Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daw 1Daw4:02.124:12.04
Sandra Zwaanswijk
Brenda Zwarthoed
85
96
30.541:02.94Roxann Geenen
Melissa Zwaan
96
91
2.MSV- Zeemacht 1MSV- Zeemacht4:18.184:17.94
Britt Gerritse
Anouk van de Sandt
96
96
30.301:04.37Evelien Jurriansen
Suzanne Mosch
92
94
3.Daw 2Daw4:16.054:20.17
Rebecca Martens
Maxine Alfonsi
96
95
30.841:05.74Mandy Verhage
Laura Stokx
95
96
4.De Zeeschuimers 1De Zeeschuimers4:33.424:34.27
Daisy Koning
Lola Holsboer
95
96
33.181:10.37Patty Kras
Caitlin Smith
95
97


<< TOP >>
Programmanr. 17
4-11-2012
Jongens, 4 x 100m wisselslag

Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daw 1Daw4:23.414:31.20
Keanu Bos
Frank Dekker
95
98
34.031:09.03Jan Peereboom
Felix Geenen
95
95
2.ZV Haerlem 2ZV Haerlem4:34.245:07.72
Roy van der Woude
Jeljer Aldershof
97
98
33.261:08.18Stan Blok
Kevin Schaaf
97
96
3.Zv Aquarius 1Zv Aquarius5:27.555:29.28
Martijn de Ruiter
Friso Datema
99
00
39.191:18.90Brian Otjes
Barry van Engeldorp
99
99
4.ZV Haerlem 3ZV Haerlem5:53.926:01.41
Joost Visser
Stijn Huitenga
99
99
42.091:26.37Nick van der Woude
Swen Koster
00
98
DISDaw 2Daw4:56.40
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
Sanjay Jagroep
Joost van Erkelens
97
99
Rick Peereboom
Martijn Falk
96
96


<< TOP >>
Programmanr. 18
4-11-2012
Heren, 4 x 100m wisselslag

Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daw 1Daw4:03.364:10.88
Joey Stokx
Mart de Boer
93
93
31.071:04.19Jorrick Druyven
Rico Roels
94
94
2.ZV Haerlem 1ZV Haerlem4:10.174:16.20
Stefan Haack
Marc Evers
82
91
31.691:05.86Sebastiaan Reijnen
Klaas van Beek
86
88
3.Hpc 1Hpc4:34.304:31.06
Jeroen Braspenning
David van Groen
95
97
33.501:10.13Michael van Dam
Timo v.d. Veen
94
91


<< TOP >>
Programmanr. 19
4-11-2012
Meisjes, 4 x 50m schoolslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daw 1Daw3:12.653:18.24
Jente Dekker
Stephania Bos
01
01
44.21Ilse Kruizinga
Noortje Wisselo
01
02
2.Ed-Vo 1Ed-Vo3:28.543:21.62
Kim Veerman
Marit Veerman
03
03
55.03Calina van der Lem
Danique Bernard
02
02
3.MSV- Zeemacht 1MSV- ZeemachtNT3:32.41
Anna Zijlstra
Kim Janssen
02
02
52.85Kyra Wesemann
Dewi van Mierlo
02
02
DISZwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn3:37.34
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
Feia Persad
Sophie Doodeman
02
02
Sydney Grot
Sophie van Dulmen
01
01
DISZV Haerlem 3ZV Haerlem3:44.03
EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
Xena Gijzen
Daphne Peters
02
02
Minke Bultje
Tinka Lindeman
02
02


<< TOP >>
Programmanr. 20
4-11-2012
Jongens, 4 x 50m schoolslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daw 1Daw3:17.213:18.07
Nick Stikkelman
Luc Mul
01
02
46.32Maurits Sebastiaan Bos
Roel Wit
02
02
2.Ed-Vo 1Ed-Vo3:26.993:19.08
Tom Veerman
Jeff Kroon
02
03
50.19Ruud Veerman
Luc Kroon
02
01
3.ZV Haerlem 4ZV HaerlemNT3:36.75
Mitch Kolkman
Moreno Stijnman
02
03
53.96coen schelhaas
Bram Daalman
02
03
DISZwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn3:33.61
EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
Tim Wijnberger
Koen Becker
01
01
Max Pera
Tristan Detmers
01
02


<< TOP >>
Programmanr. 21
4-11-2012
Meisjes, 4 x 100m wisselslag

Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daw 1Daw4:44.644:57.44
Silke Jonk
Yvanna Zuurveld
98
97
38.851:19.81Mirl de Boer
Fenke Bosschert
97
97
2.Daw 2Daw5:03.775:18.08
Tami de Lange
Lieke Alofs
97
99
37.041:16.25Lotte Hoogeterp
Kimberley Kort
97
98
3.ZV Haerlem 1ZV Haerlem5:16.855:28.90
Chantal Beijer
Linda Böhm
97
97
40.781:23.22Jill Jansen
Tori Gijzen
97
97
4.Hpc 1Hpc6:15.855:45.85
Anouk van Dam
Veerle Claassen
98
98
37.131:16.97Danai Lytrokapi
Carmen Meijer
98
98
5.ZV Haerlem 2ZV Haerlem5:40.125:51.71
Deveny Stijnman
Japke Kolkman
00
99
42.001:24.38Florianne Bultje
Sarah Dekker
98
00
6.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging HoornNT6:03.38
Daisy de Waal
Sanne Baardse
98
01
43.281:29.43Takyiwa Sam
Fabienne Scholing
98
00
DISZ&PC AquaWaarD 1Z&PC AquaWaarDNT
EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
Mariska Schuurmans
Dilara Yurdakadim
98
98
Serena van Straten
Frederique Wennekes
99
99
DISHpc 2HpcNT
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VC+RH: Ruglugging verlaten bij het eindpunt.
Femke van der Veen
Hesce Mourits
00
01
Nadine Dolfing
Ijke Mourits
00
99


<< TOP >>
Programmanr. 22
4-11-2012
Dames, 4 x 100m wisselslag

Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daw 1Daw4:44.334:48.35
Mandy Verhage
Sandra Zwaanswijk
95
85
34.271:10.90Roxann Geenen
Brenda Zwarthoed
96
96
2.MSV- Zeemacht 1MSV- Zeemacht4:52.255:02.74
Anouk van de Sandt
Britt Gerritse
96
96
34.841:13.85Suzanne Mosch
Tessa Mosch
94
91
3.Daw 2Daw4:52.895:08.68
Laura Stokx
Tess de Boer
96
96
36.391:17.39Rebecca Martens
Melissa Zwaan
96
91
4.De Zeeschuimers 1De Zeeschuimers5:11.895:13.70
Daisy Koning
Caitlin Smith
95
97
36.181:14.56Patty Kras
Lola Holsboer
95
96
5.Hpc 1Hpc5:50.856:00.09
Veerle Claassen
Mandy v.d. Linden
98
96
43.531:31.22Denise v.d. Linden
Nina Schoonbeek
94
89


<< TOP >>
Programmanr. 23
4-11-2012
Jongens, 4 x 100m vrije slag

Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daw 1Daw3:43.543:50.19
Felix Geenen
Jan Peereboom
95
95
26.3055.07Keanu Bos
Pepijn Jorink
95
95
2.ZV Haerlem 2ZV Haerlem3:57.383:59.77
Roy van der Woude
Jeljer Aldershof
97
98
28.561:00.37Stan Blok
Kevin Schaaf
97
96
3.Daw 2Daw4:27.004:13.77
Jasper Falk
Sanjay Jagroep
95
97
28.981:01.33Martijn Falk
Eoin Oude Essink
96
95
4.Hpc 1Hpc4:44.834:40.63
Sam van Groen
Mike Schouw
99
98
35.301:13.85Bram Kerkhof
Martijn Braspenning
97
97
5.Zv Aquarius 1Zv Aquarius4:45.354:47.47
Brian Otjes
Martijn de Ruiter
99
99
33.671:11.47Friso Datema
Barry van Engeldorp
00
99
6.ZV Haerlem 3ZV Haerlem5:14.164:59.69
Nick van der Woude
Swen Koster
00
98
33.571:08.54Joost Visser
Stijn Huitenga
99
99


<< TOP >>
Programmanr. 24
4-11-2012
Heren, 4 x 100m vrije slag

Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daw 1Daw3:45.233:43.62
Jorrick Druyven
Rico Roels
94
94
24.8952.99Mart de Boer
Vincent Schram
93
94
2.ZV Haerlem 1ZV Haerlem3:43.833:46.10
Wouter Allard
Wiebe Heetvelt
90
96
26.0654.25Sebastiaan Reijnen
Klaas van Beek
86
88
3.Hpc 1Hpc3:50.593:51.53
Jeroen Braspenning
Timo v.d. Veen
95
91
28.2459.65David van Groen
Michael van Dam
97
94