Nr. 1. Meisjes, 200m wisselslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 2. Jongens, 200m wisselslag  Minioren 5 en 6
Nr. 3. Dames, 200m wisselslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 4. Heren, 200m wisselslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 5. Alle, 200m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 6. Meisjes, 400m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 7. Jongens, 400m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 8. Dames, 800m vrije slag  Junioren 2 en ouder
Nr. 9. Heren, 800m vrije slag  Junioren 1 en ouder
Nr. 10. Dames, 5 x 250m vrije slag  9 jaar en ouder
Nr. 11. Heren, 5 x 250m vrije slag  9 jaar en ouder


LAC 1e periode - Zaandam - 21 oktober 2012


Programmanr. 1
21-10-2012
Meisjes, 200m wisselslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Giulia CorsiOceanus3:00.652001004683:01.1138.933:01.11
2.Sophie AllersmaDe Reuring3:17.802001027403:14.0345.313:14.03
3.Tara van LeeuwenKzc3:24.432002011123:17.7345.363:17.73
4.Janneke RuiterDe Houtrib3:30.102002007823:18.2744.703:18.27
5.Sam EveleensOceanus3:30.302001005083:19.2744.843:19.27
6.Ya'elle LüchtDe Houtrib3:40.002001046283:20.5747.293:20.57
7.Naomi BuurOeza3:26.522001015203:20.9546.423:20.95
8.Femke RitmanKzc3:26.562001002863:21.3050.503:21.30
9.Amber BellaartOceanus3:49.102001012603:24.0948.223:24.09
10.Anouk HilgersOceanus3:35.352002018903:29.4446.983:29.44
11.Isa van den BergOceanus3:41.262001031563:38.3953.733:38.39
12.Rosa EbbingeOceanus3:43.032002009043:43.5957.503:43.59
13.Faith GirothZaanstad (SG)3:51.732002015903:51.4055.363:51.40
14.Sterre KieftKzcNT2002030104:02.1655.484:02.16
15.Madelon HulsingZaanstad (SG)NT2002015924:13.0355.994:13.03
AFGEMIsis KeijzerZV Haerlem3:30.37200101066


<< TOP >>
Programmanr. 2
21-10-2012
Jongens, 200m wisselslagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Christiaan SmitDe Dolfijn3:06.262001024633:03.2139.803:03.21
2.Thomas WeeningOceanus3:18.222002005233:03.5139.423:03.51
3.Remi van der ScheeDe Houtrib3:26.022001005833:04.3141.173:04.31
4.Miguel KloosterVzv3:20.282001006133:04.3243.203:04.32
5.Jarmo van den BlinkDe Houtrib3:08.282001005853:10.9545.563:10.95
6.Stefan WaalkensDe Houtrib3:26.562001006113:19.2346.153:19.23
7.Tristan DetmersZwemvereniging Hoorn3:26.362002002213:20.2947.463:20.29
8.Rick MoensOceanus3:17.052001010073:22.4847.923:22.48
9.Finn VosOceanus3:34.672002006653:27.0751.863:27.07
10.Kirill HrabcunsZ.V. UtrechtNT2002012213:34.2048.343:34.20
11.Mitch KolkmanZV HaerlemNT2002012113:45.1853.123:45.18
12.Jairo KauwohMSV- ZeemachtNT2001015993:48.621:03.153:48.62
13.Robin PhaffZaanstad (SG)NT2002013714:09.641:03.234:09.64
DISTim WijnbergerZwemvereniging Hoorn3:31.18200100467
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
DISJonah TerolZaanstad (SG)NT200201385
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan).
AFGEMGijs van OuwerkerkZaanstad (SG)3:30.95200101757


<< TOP >>
Programmanr. 3
21-10-2012
Dames, 200m wisselslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Alice BravoHet Y2:28.411987053462:30.8032.342:30.80
2.Rafaëlla van NeeDe Dolfijn2:31.601999003582:35.1134.362:35.11
3.Chantal GroveDe Dolfijn2:28.711994018442:37.0032.972:37.00
4.Sandra ZwaanswijkDaw2:44.161985039342:39.9532.892:39.95
5.Fabiënne VorkOceanus2:41.531999024942:40.5335.532:40.53
6.Mariska van EngeldorpZv Aquarius2:33.491995023262:41.30FJ 134.022:41.30
7.Kimberly MijnenZaanstad (SG)2:32.491995036442:41.30FJ 233.922:41.30
8.Rebecca MartensDaw2:48.191996043522:41.7732.502:41.77
9.Melina KnolZaanstad (SG)2:45.291998022322:41.8933.792:41.89
10.Anouk ZandbergenMSV- Zeemacht2:45.151998027742:42.9533.132:42.95
11.Mariëlle VijverDe Dolfijn2:57.221998003362:43.2034.792:43.20
12.Lotte HoogeterpDaw2:43.731997038782:44.1035.952:44.10
13.Eva van der BornOceanus2:43.741997023802:45.4137.512:45.41
14.Stefanie TwiskerDe Houtrib2:50.891996061882:45.7035.042:45.70
15.Luca EbbingeOceanus2:52.661998024062:45.9234.792:45.92
16.Leonie VosDaw2:53.361999016622:46.7037.262:46.70
17.Anouk van NoordOceanus2:51.051999012942:50.8937.602:50.89
18.Chantal BeijerZV Haerlem2:45.781997008842:51.2338.142:51.23
19.Lee-Ann Hung Tung CheungDe Houtrib2:45.001998062822:51.5138.162:51.51
20.Elise DekkerDe Dolfijn2:47.801997009762:52.5237.452:52.52
21.Bibi StokvisDe Dolfijn2:52.691999008922:54.1238.042:54.12
22.Naomi te LindertDaw2:56.341999047822:55.9937.782:55.99
23.Lieveke van den ElshoutDe Houtrib2:50.801994071482:56.4436.972:56.44
24.Aïcha CroesDe Dolfijn2:52.221998033382:57.2138.272:57.21
25.Dieuwertje JorinkDaw2:54.481993023062:57.3438.352:57.34
26.Beau van der JagtOceanus3:03.391997026962:57.4738.642:57.47
27.Samira MijnenZaanstad (SG)2:53.021997013202:58.6941.532:58.69
28.Hannah BervoetsZaanstad (SG)2:55.072000007263:00.0038.783:00.00
29.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht2:51.851999014383:00.7139.753:00.71
30.Isaa EbbingeOceanus3:11.242000013143:01.5642.633:01.56
31.Femke StevensZaanstad (SG)3:00.501999015463:02.1040.893:02.10
32.Katelijn IJssennaggerDawNT1993067643:03.1640.203:03.16
33.Kimberley KortDaw3:00.641998046983:04.7641.823:04.76
34.Rowie KampDe Reuring3:02.702000017063:05.0342.933:05.03
35.Myrthe van BeekDaw2:59.831999010743:06.0540.253:06.05
36.Desiree VeenstraMSV- Zeemacht3:08.891997048863:06.7944.443:06.79
37.Shira de HaanOeza3:14.472000011303:10.0741.393:10.07
38.Sofie LamensDe Houtrib3:10.391998007783:12.8741.513:12.87
39.Ilja WijnkerMSV- Zeemacht3:22.642000039003:22.3448.093:22.34
40.Nouna ChelbiDe Dolfijn3:53.082000049403:24.5247.033:24.52
41.Carmen TavenierZaanstad (SG)3:19.911999041783:25.0447.703:25.04
42.Daphne LamensDe Houtrib3:20.861995010823:28.2248.673:28.22
43.Morgan GirothZaanstad (SG)3:28.292000038063:28.3646.323:28.36
44.Merlin TerolZaanstad (SG)4:16.302000047083:58.4455.583:58.44
DISMarit PlatOceanus2:53.97199407396
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 4
21-10-2012
Heren, 200m wisselslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Oliver BracheDe Dolfijn2:12.091996053172:12.2228.332:12.22
2.Wessel de JongOceanus2:21.421996014472:17.8129.492:17.81
3.Fred SminkHet Y2:24.061991045192:22.4530.192:22.45
4.Sander van ElburgHet Y2:24.511988009372:22.7029.632:22.70
5.Daan GlorieDaw2:22.001988011152:24.8430.742:24.84
6.Lars BottelierVzv2:29.831997026812:24.9630.332:24.96
7.Raoul EngelenburgHet Y2:22.941989008432:25.0829.932:25.08
8.Ben ZentveldVzv2:30.111995058352:25.5530.912:25.55
9.Thomas VeroudenOceanus2:26.861996028552:26.4030.892:26.40
10.Jesse van DijkDe Houtrib2:36.011999032592:27.8931.202:27.89
11.Bart SommelingOceanus2:33.031998007652:28.8932.262:28.89
12.Arjan BellaartOceanus2:29.641969000792:30.2531.552:30.25
13.Gerben RozieMSV- Zeemacht2:32.581990025072:33.8733.212:33.87
14.Rik HoflandVzv2:35.141997017372:35.0033.652:35.00
15.Damian MartensHet Y2:35.271997010952:35.9731.802:35.97
16.Jeffrey CamphensVzv2:30.191995031132:36.5834.342:36.58
17.Rense RuigZaanstad (SG)2:46.601999016272:37.7036.612:37.70
18.Martijn van der ZwaardOceanus2:37.671996023432:37.7734.422:37.77
19.Dennis WeeningOceanus2:38.022000008152:38.2234.852:38.22
20.Alphonse de KosterZwemvereniging Hoorn2:35.761996036952:39.0831.952:39.08
21.Mike MoriannerZaanstad (SG)2:47.251999021372:39.2834.032:39.28
22.Jetze PlatOceanusNT1991076132:41.1235.532:41.12
23.Martin RuiterDe Houtrib2:40.842000013092:41.4536.542:41.45
24.Pepijn JorinkDaw2:37.451995025752:42.3232.882:42.32
25.Tim WassenaarZaanstad (SG)2:52.801999018692:43.8135.852:43.81
26.Bjarne BruijnsKzc2:50.351997046172:44.2237.762:44.22
27.Jasper FalkDaw2:44.811995027852:45.9936.172:45.99
Carlin GrahamDe Houtrib3:06.861997042412:45.9937.112:45.99
29.Martijn FalkDaw2:51.301996014572:47.0841.002:47.08
30.Nick van der WoudeZV Haerlem2:47.282000013912:47.1340.172:47.13
31.Ruben van VierzenOceanus2:55.352000008032:49.8936.802:49.89
32.Joppe van BeekDaw2:57.381999006272:50.2438.532:50.24
33.Erno VriensZaanstad (SG)2:55.641999025872:57.3240.122:57.32
34.Mitchell GoneshOceanus3:04.181999007652:58.4940.402:58.49
35.Daan In de BraektZaanstad (SG)3:10.331999005713:00.9040.533:00.90
36.Roy VlielandOeza3:11.321999015173:06.8043.553:06.80
37.Sebastian van der BornOceanus3:19.852000008053:16.1044.943:16.10
38.Mike EngelOceanus3:46.691997048273:37.4452.373:37.44
DISSimon KoopenZaanstad (SG)2:44.27199802127
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISFriso DatemaZv Aquarius3:03.44200003027
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISBarry van EngeldorpZv Aquarius3:03.54199900089
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISOlaf van der ZwaardOceanus3:11.70199802777
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
AFGEMBas TakkenZwemvereniging Hoorn2:57.81199901643
AFGEMJustin Duarte de PinaZaanstad (SG)NT200003777


<< TOP >>
Programmanr. 5
21-10-2012
200m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Amber CelieOceanusNT2003007563:07.1141.681:29.973:07.11
2.Eline HoekstraOezaNT2003012803:23.5047.741:38.863:23.50
3.Ilse SchoenmakerWatervloNT2003014703:25.3648.201:42.043:25.36
4.Iris van DuijseZaanstad (SG)NT2003003223:34.4147.381:41.983:34.41
5.Femme BolOceanusNT2004003923:40.1149.541:46.953:40.11
6.Fleur van LeeuwenZaanstad (SG)NT2003007823:57.2655.801:57.293:57.26

Minioren 3 en 4, Jongens

1.Laurens SmitDe DolfijnNT2003013833:14.4846.071:37.393:14.48
2.Daan HogerhuisAlkemadeNT2003003173:21.9045.591:38.683:21.90
3.Gijs HockxOceanusNT2003007953:47.3349.271:46.363:47.33
4.Jur in de BraektZV De ZaanNT2003003654:03.9551.651:55.514:03.95
5.Pepijn van der PuttenZaanstad (SG)NT2003003614:10.3955.892:00.144:10.39
6.Tumani GrahamDe HoutribNT2004001014:39.851:01.902:14.484:39.85
DISJochem van ZantenOceanusNT200400249
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen.


<< TOP >>
Programmanr. 6
21-10-2012
Meisjes, 400m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Femke RitmanKzc5:53.012001002865:53.09
50m:
100m:
39.28
1:23.28
39.28
44.00
150m:
200m:

2:53.95
250m:
300m:
350m:
400m:

5:53.09
2.Yasmina BouhtalaZ.V. Utrecht6:12.702001030185:53.89
50m:
100m:
40.26
1:26.48
40.26
46.22
150m:
200m:

3:00.26
250m:
300m:
350m:
400m:

5:53.89
3.Giulia CorsiOceanus5:52.912001004685:56.13
50m:
100m:
42.19
1:28.03
42.19
45.84
150m:
200m:

2:59.69
250m:
300m:
350m:
400m:

5:56.13
4.Tara van LeeuwenKzc6:16.102002011126:11.18
50m:
100m:
42.66
1:29.90
42.66
47.24
150m:
200m:

3:04.64
250m:
300m:
350m:
400m:

6:11.18
5.Naomi BuurOeza6:31.772001015206:12.95
50m:
100m:
42.25
1:29.51
42.25
47.26
150m:
200m:

3:04.69
250m:
300m:
350m:
400m:

6:12.95
6.Janneke RuiterDe Houtrib6:22.502002007826:14.26
50m:
100m:
39.60
1:26.75
39.60
47.15
150m:
200m:

3:03.92
250m:
300m:
350m:
400m:

6:14.26
7.Sophie AllersmaDe Reuring6:13.212001027406:18.00
50m:
100m:
42.25
1:30.29
42.25
48.04
150m:
200m:

3:08.64
250m:
300m:
350m:
400m:

6:18.00
8.Ya'elle LüchtDe Houtrib6:25.002001046286:20.26
50m:
100m:
43.31
1:30.93
43.31
47.62
150m:
200m:

3:08.96
250m:
300m:
350m:
400m:

6:20.26
9.Jane SommelingOceanus6:45.172002004066:21.62
50m:
100m:
42.44
1:30.35
42.44
47.91
150m:
200m:

3:07.59
250m:
300m:
350m:
400m:

6:21.62
10.Sam EveleensOceanus6:23.912001005086:24.54
50m:
100m:
42.70
1:30.79
42.70
48.09
150m:
200m:

3:09.26
250m:
300m:
350m:
400m:

6:24.54
11.Amber BellaartOceanus6:27.162001012606:31.16
50m:
100m:
42.92
1:32.16
42.92
49.24
150m:
200m:

3:12.60
250m:
300m:
350m:
400m:

6:31.16
12.Ilse van der ZonWatervlo6:33.452001007706:37.25
50m:
100m:
42.85
1:31.75
42.85
48.90
150m:
200m:

3:14.35
250m:
300m:
350m:
400m:

6:37.25
13.Renske DutilhHet YNT2002011886:38.61
50m:
100m:
42.10
1:33.24
42.10
51.14
150m:
200m:

3:16.96
250m:
300m:
350m:
400m:

6:38.61
14.Maisy BaasWatervlo6:51.692001000806:53.34
50m:
100m:
43.09
1:32.21
43.09
49.12
150m:
200m:

3:18.58
250m:
300m:
350m:
400m:

6:53.34
15.Lisa ShiZ.V. UtrechtNT2002009366:57.33
50m:
100m:
43.72
1:34.81
43.72
51.09
150m:
200m:

3:22.97
250m:
300m:
350m:
400m:

6:57.33
16.Céline FouzaiDe DolfijnNT2002037307:03.93
50m:
100m:
46.83
1:39.05
46.83
52.22
150m:
200m:

3:27.93
250m:
300m:
350m:
400m:

7:03.93
17.Anouk HilgersOceanusNT2002018907:09.81
50m:
100m:
48.32
1:43.58
48.32
55.26
150m:
200m:

3:33.89
250m:
300m:
350m:
400m:

7:09.81
18.Rosa EbbingeOceanusNT2002009047:30.90
50m:
100m:
51.78
1:49.93
51.78
58.15
150m:
200m:

3:45.64
250m:
300m:
350m:
400m:

7:30.90
19.Isa van den BergOceanusNT2001031567:35.01
50m:
100m:
52.00
1:51.76
52.00
59.76
150m:
200m:

3:52.73
250m:
300m:
350m:
400m:

7:35.01
20.Faith GirothZaanstad (SG)NT2002015907:50.39
50m:
100m:
50.57
1:49.89
50.57
59.32
150m:
200m:

3:50.70
250m:
300m:
350m:
400m:

7:50.39
21.Madelon HulsingZaanstad (SG)NT2002015928:20.65
50m:
100m:
53.52
1:57.43
53.52
1:03.91
150m:
200m:

4:06.96
250m:
300m:
350m:
400m:

8:20.65
DISMyckelle van WeverwijkDe Fuut6:44.79200101264
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen.
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
DISSterre KieftKzcNT200203010
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
AFGEMIsis KeijzerZV Haerlem5:59.39200101066


<< TOP >>
Programmanr. 7
21-10-2012
Jongens, 400m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jarmo van den BlinkDe Houtrib5:48.862001005855:43.37
50m:
100m:
38.37
1:20.22
38.37
41.85
150m:
200m:

2:47.87
250m:
300m:
350m:
400m:

5:43.37
2.Christiaan SmitDe Dolfijn6:05.242001024635:45.04
50m:
100m:
37.64
1:20.61
37.64
42.97
150m:
200m:

2:49.70
250m:
300m:
350m:
400m:

5:45.04
3.Stefan WaalkensDe Houtrib6:01.302001006115:49.83
50m:
100m:
38.78
1:22.63
38.78
43.85
150m:
200m:

2:52.39
250m:
300m:
350m:
400m:

5:49.83
4.Remi van der ScheeDe Houtrib6:04.922001005835:54.56
50m:
100m:
38.49
1:21.21
38.49
42.72
150m:
200m:

2:50.81
250m:
300m:
350m:
400m:

5:54.56
5.Stefan RoozeDe Fuut6:41.742001024615:55.71
50m:
100m:
40.18
1:24.37
40.18
44.19
150m:
200m:

2:56.10
250m:
300m:
350m:
400m:

5:55.71
6.Sjoerd JongertA.Z.V.D.NT2001004276:13.16
50m:
100m:
40.87
1:29.14
40.87
48.27
150m:
200m:

3:08.10
250m:
300m:
350m:
400m:

6:13.16
7.Thomas WeeningOceanus6:32.082002005236:13.85
50m:
100m:
40.39
1:26.83
40.39
46.44
150m:
200m:

3:07.04
250m:
300m:
350m:
400m:

6:13.85
8.Finn VosOceanus6:46.012002006656:19.86
50m:
100m:
41.10
1:28.92
41.10
47.82
150m:
200m:

3:07.45
250m:
300m:
350m:
400m:

6:19.86
9.Tristan DetmersZwemvereniging Hoorn6:34.132002002216:23.28
50m:
100m:
43.46
1:31.63
43.46
48.17
150m:
200m:

3:10.85
250m:
300m:
350m:
400m:

6:23.28
10.Naktal AssoussiZ.V. UtrechtNT2001030116:27.99
50m:
100m:
40.30
1:28.40
40.30
48.10
150m:
200m:

3:08.80
250m:
300m:
350m:
400m:

6:27.99
11.Sven ElfferichHet YNT2001005296:31.03
50m:
100m:
42.40
1:32.21
42.40
49.81
150m:
200m:

3:13.28
250m:
300m:
350m:
400m:

6:31.03
12.Tim WijnbergerZwemvereniging Hoorn6:24.242001004676:34.91
50m:
100m:
46.18
1:37.06
46.18
50.88
150m:
200m:

3:20.68
250m:
300m:
350m:
400m:

6:34.91
13.Jairo KauwohMSV- ZeemachtNT2001015996:39.59
50m:
100m:
44.96
1:33.61
44.96
48.65
150m:
200m:

3:15.88
250m:
300m:
350m:
400m:

6:39.59
14.Rick MoensOceanus7:15.022001010076:41.80
50m:
100m:
44.48
1:35.45
44.48
50.97
150m:
200m:

3:20.26
250m:
300m:
350m:
400m:

6:41.80
15.Frank BouquetA.Z.V.D.NT2001022796:43.26
50m:
100m:
47.06
1:37.86
47.06
50.80
150m:
200m:

3:23.36
250m:
300m:
350m:
400m:

6:43.26
16.Mitch KolkmanZV HaerlemNT2002012116:57.95
50m:
100m:
46.06
1:38.32
46.06
52.26
150m:
200m:

3:29.24
250m:
300m:
350m:
400m:

6:57.95
17.Anass CherkaouiZ.V. Utrecht7:42.682001018577:03.41
50m:
100m:
46.32
1:40.53
46.32
54.21
150m:
200m:

3:31.49
250m:
300m:
350m:
400m:

7:03.41
18.Robin PhaffZaanstad (SG)NT2002013717:33.70
50m:
100m:
48.86
1:46.45
48.86
57.59
150m:
200m:

3:43.51
250m:
300m:
350m:
400m:

7:33.70
19.Michael MasseursOceanusNT2002017057:51.78
50m:
100m:
49.63
1:48.45
49.63
58.82
150m:
200m:

3:50.22
250m:
300m:
350m:
400m:

7:51.78
20.Viggo JongkindOceanusNT2002016917:52.12
50m:
100m:
49.54
1:48.52
49.54
58.98
150m:
200m:

3:49.42
250m:
300m:
350m:
400m:

7:52.12
21.Luc van RooijenAlkemadeNT2002014357:55.49
50m:
100m:
50.90
1:49.31
50.90
58.41
150m:
200m:

3:55.90
250m:
300m:
350m:
400m:

7:55.49
AFGEMGijs van OuwerkerkZaanstad (SG)NT200101757
NGFayssal LantemaZ.V. Utrecht6:13.07200101379


<< TOP >>
Programmanr. 8
21-10-2012
Dames, 800m vrije slagJunioren 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Alice BravoHet Y9:29.571987053469:32.94
50m:
100m:
150m:
200m:
32.61
1:07.63

2:19.02
32.61
35.02
250m:
300m:
350m:
400m:



4:44.31
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:32.94
2.Chantal GroveDe Dolfijn9:51.731994018449:51.50
50m:
100m:
150m:
200m:
34.91
1:11.69

2:25.84
34.91
36.78
250m:
300m:
350m:
400m:



4:53.16
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:51.50
3.Marjolein MarisDe Houtrib9:59.0219940021010:09.55
50m:
100m:
150m:
200m:
33.96
1:10.02

2:25.08
33.96
36.06
250m:
300m:
350m:
400m:



4:58.24
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:09.55
4.Rafaëlla van NeeDe Dolfijn10:38.5919990035810:18.29
50m:
100m:
150m:
200m:
33.80
1:10.10

2:26.80
33.80
36.30
250m:
300m:
350m:
400m:



5:04.73
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:18.29
5.Melina KnolZaanstad (SG)10:49.3119980223210:22.67
50m:
100m:
150m:
200m:
34.24
1:12.89

2:29.22
34.24
38.65
250m:
300m:
350m:
400m:



5:05.89
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:22.67
Kimberly MijnenZaanstad (SG)10:03.0919950364410:22.67
50m:
100m:
150m:
200m:
33.45
1:12.00

2:31.54
33.45
38.55
250m:
300m:
350m:
400m:



5:10.80
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:22.67
7.Eva van der BornOceanus10:39.4919970238010:26.63
50m:
100m:
150m:
200m:
35.62
1:14.25

2:35.68
35.62
38.63
250m:
300m:
350m:
400m:



5:15.70
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:26.63
8.Marit PlatOceanus10:59.2919940739610:27.60
50m:
100m:
150m:
200m:
36.32
1:16.23

2:39.16
36.32
39.91
250m:
300m:
350m:
400m:



5:21.60
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:27.60
9.Anouk ZandbergenMSV- ZeemachtNT19980277410:32.70
50m:
100m:
150m:
200m:
34.20
1:13.73

2:34.86
34.20
39.53
250m:
300m:
350m:
400m:



5:17.76
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:32.70
10.Ilona EversdijkHet Y10:27.0019920053610:43.87
50m:
100m:
150m:
200m:
36.29
1:14.97

2:35.02
36.29
38.68
250m:
300m:
350m:
400m:



5:18.38
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:43.87
11.Gemma MiddendorpDe Dolfijn10:45.9719810113610:44.69
50m:
100m:
150m:
200m:
37.33
1:17.21

2:38.99
37.33
39.88
250m:
300m:
350m:
400m:



5:21.01
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:44.69
12.Cynthia NoordermeerHet Y10:33.9719700035810:45.02
50m:
100m:
150m:
200m:
38.21
1:17.97

2:39.02
38.21
39.76
250m:
300m:
350m:
400m:



5:21.97
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:45.02
13.Luca EbbingeOceanus11:27.3619980240610:46.00
50m:
100m:
150m:
200m:
37.66
1:18.84

2:41.48
37.66
41.18
250m:
300m:
350m:
400m:



5:26.89
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:46.00
14.Anne KasteleijnZwemvereniging Hoorn10:50.6919980528010:46.08
50m:
100m:
150m:
200m:
35.49
1:15.70

2:37.68
35.49
40.21
250m:
300m:
350m:
400m:



5:21.32
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:46.08
15.Mariska van EngeldorpZv Aquarius10:29.4819950232610:48.58
50m:
100m:
150m:
200m:
33.45
1:10.41

2:30.27
33.45
36.96
250m:
300m:
350m:
400m:



5:14.59
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:48.58
16.Fabiënne VorkOceanus11:49.7219990249410:48.66
50m:
100m:
150m:
200m:
36.39
1:17.26

2:40.30
36.39
40.87
250m:
300m:
350m:
400m:



5:26.36
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:48.66
17.Rebecca MartensDaw10:40.9119960435210:49.92
50m:
100m:
150m:
200m:
34.16
1:13.54

2:35.13
34.16
39.38
250m:
300m:
350m:
400m:



5:19.95
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:49.92
18.Sandra ZwaanswijkDaw11:06.2819850393410:50.55
50m:
100m:
150m:
200m:
35.78
1:14.46

2:36.20
35.78
38.68
250m:
300m:
350m:
400m:



5:22.06
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:50.55
19.Samira MijnenZaanstad (SG)10:46.0619970132010:57.93
50m:
100m:
150m:
200m:
36.86
1:17.22

2:40.30
36.86
40.36
250m:
300m:
350m:
400m:



5:26.56
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:57.93
20.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht10:57.7019980334210:58.02
50m:
100m:
150m:
200m:
36.80
1:17.49

2:42.36
36.80
40.69
250m:
300m:
350m:
400m:



5:30.58
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:58.02
21.Stefanie TwiskerDe Houtrib11:13.2319960618811:00.75
50m:
100m:
150m:
200m:
36.49
1:15.61

2:37.88
36.49
39.12
250m:
300m:
350m:
400m:



5:25.06
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:00.75
22.Chantal BeijerZV Haerlem10:53.2519970088411:03.06
50m:
100m:
150m:
200m:
37.73
1:19.91

2:42.64
37.73
42.18
250m:
300m:
350m:
400m:



5:30.80
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:03.06
23.Lotte HoogeterpDaw11:18.6919970387811:03.43
50m:
100m:
150m:
200m:
35.84
1:17.14

2:39.78
35.84
41.30
250m:
300m:
350m:
400m:



5:29.43
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:03.43
24.Bibi StokvisDe Dolfijn11:01.3319990089211:04.46
50m:
100m:
150m:
200m:
37.47
1:17.84

2:40.55
37.47
40.37
250m:
300m:
350m:
400m:



5:28.63
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:04.46
25.Nina JoostenA.Z.V.D.11:21.0919940351811:04.57
50m:
100m:
150m:
200m:
35.48
1:15.70

2:38.26
35.48
40.22
250m:
300m:
350m:
400m:



5:27.36
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:04.57
26.Britt de WaalNtb10:45.0019950683611:09.29
50m:
100m:
150m:
200m:
34.25
1:12.61

2:33.54
34.25
38.36
250m:
300m:
350m:
400m:



5:22.78
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:09.29
27.Aïcha CroesDe Dolfijn11:32.7719980333811:14.87
50m:
100m:
150m:
200m:
38.25
1:20.15

2:45.16
38.25
41.90
250m:
300m:
350m:
400m:



5:37.46
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:14.87
28.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht11:28.1820000154611:15.07
50m:
100m:
150m:
200m:
36.30
1:16.47

2:40.43
36.30
40.17
250m:
300m:
350m:
400m:



5:31.88
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:15.07
29.Hannah van WestreenenDe DolfijnNT19990460411:16.29
50m:
100m:
150m:
200m:
38.80
1:20.66

2:45.29
38.80
41.86
250m:
300m:
350m:
400m:



5:26.23
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:16.29
30.Anouk van NoordOceanus11:47.6019990129411:18.32
50m:
100m:
150m:
200m:
38.13
1:20.76

2:47.23
38.13
42.63
250m:
300m:
350m:
400m:



5:39.57
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:18.32
31.Lieveke van den ElshoutDe Houtrib11:16.3919940714811:24.21
50m:
100m:
150m:
200m:
37.15
1:17.69

2:42.13
37.15
40.54
250m:
300m:
350m:
400m:



5:34.10
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:24.21
32.Dieuwertje JorinkDaw11:26.7319930230611:24.98
50m:
100m:
150m:
200m:
36.04
1:15.30

2:39.06
36.04
39.26
250m:
300m:
350m:
400m:



5:30.29
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:24.98
33.Milya van WeverwijkDe FuutNT19990299011:26.29
50m:
100m:
150m:
200m:
37.79
1:19.18

2:46.56
37.79
41.39
250m:
300m:
350m:
400m:



5:42.15
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:26.29
34.Naomi te LindertDaw11:37.1619990478211:31.97
50m:
100m:
150m:
200m:
37.88
1:20.67

2:48.34
37.88
42.79
250m:
300m:
350m:
400m:



5:45.75
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:31.97
35.Isaa EbbingeOceanus12:27.4320000131411:34.40
50m:
100m:
150m:
200m:
39.66
1:22.74

2:50.67
39.66
43.08
250m:
300m:
350m:
400m:



5:49.26
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:34.40
36.Leonie VosDaw12:19.9319990166211:39.40
50m:
100m:
150m:
200m:
38.06
1:21.06

2:48.69
38.06
43.00
250m:
300m:
350m:
400m:



5:47.60
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:39.40
37.Myrthe van BeekDaw11:55.0519990107411:40.31
50m:
100m:
150m:
200m:
37.84
1:20.90

2:48.71
37.84
43.06
250m:
300m:
350m:
400m:



5:47.44
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:40.31
38.Hannah BervoetsZaanstad (SG)11:41.2220000072611:45.37
50m:
100m:
150m:
200m:
36.99
1:17.43

2:42.37
36.99
40.44
250m:
300m:
350m:
400m:



5:40.46
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:45.37
39.Kirsten DijkmanKzc11:52.5120000084211:47.64
50m:
100m:
150m:
200m:
37.48
1:19.19

2:47.52
37.48
41.71
250m:
300m:
350m:
400m:



5:47.08
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:47.64
40.Lee-Ann Hung Tung CheungDe Houtrib11:30.0019980628211:50.42
50m:
100m:
150m:
200m:
38.54
1:21.78

2:51.01
38.54
43.24
250m:
300m:
350m:
400m:



5:51.19
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:50.42
41.Madelein SielemannZ.V. Utrecht12:13.9519910616611:51.37
50m:
100m:
150m:
200m:
38.17
1:20.84

2:49.09
38.17
42.67
250m:
300m:
350m:
400m:



5:47.93
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:51.37
42.Suzanne van den BrinkMSV- ZeemachtNT19990143811:51.86
50m:
100m:
150m:
200m:
38.94
1:23.68

2:54.48
38.94
44.74
250m:
300m:
350m:
400m:



5:55.62
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:51.86
43.Katelijn IJssennaggerDawNT19930676411:53.53
50m:
100m:
150m:
200m:
39.03
1:21.72

2:50.96
39.03
42.69
250m:
300m:
350m:
400m:



5:51.70
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:53.53
44.Kimberley KortDaw11:50.2119980469811:54.19
50m:
100m:
150m:
200m:
38.17
1:20.62

2:49.02
38.17
42.45
250m:
300m:
350m:
400m:



5:50.18
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:54.19
45.Desiree VeenstraMSV- ZeemachtNT19970488612:08.32
50m:
100m:
150m:
200m:
40.24
1:25.72

2:58.61
40.24
45.48
250m:
300m:
350m:
400m:



6:02.46
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



12:08.32
46.Lian BeenhakkerAlkemade12:19.5019960410212:16.48
50m:
100m:
150m:
200m:
39.57
1:24.60

2:55.04
39.57
45.03
250m:
300m:
350m:
400m:



6:02.04
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



12:16.48
47.Louisa ShiZ.V. UtrechtNT19990497012:26.60
50m:
100m:
150m:
200m:
39.41
1:23.91

2:57.04
39.41
44.50
250m:
300m:
350m:
400m:



6:10.32
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



12:26.60
48.Beau van der JagtOceanusNT19970269612:30.43
50m:
100m:
150m:
200m:
40.74
1:25.68

3:00.61
40.74
44.94
250m:
300m:
350m:
400m:



6:15.43
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



12:30.43
49.Rowie KampDe Reuring12:24.1820000170612:32.90
50m:
100m:
150m:
200m:
39.47
1:24.37

2:58.01
39.47
44.90
250m:
300m:
350m:
400m:



6:09.27
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



12:32.90
50.Sofie LamensDe Houtrib12:46.1719980077812:42.57
50m:
100m:
150m:
200m:
41.44
1:27.79

3:03.43
41.44
46.35
250m:
300m:
350m:
400m:



6:17.97
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



12:42.57
51.Yvonne SchoutenZ&PC AquaWaarDNT19950663413:03.41
50m:
100m:
150m:
200m:
39.60
1:25.98

3:01.00
39.60
46.38
250m:
300m:
350m:
400m:



6:19.10
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



13:03.41
52.Ilja WijnkerMSV- Zeemacht13:21.9820000390013:17.78
50m:
100m:
150m:
200m:
43.80
1:33.38

3:13.44
43.80
49.58
250m:
300m:
350m:
400m:



6:38.16
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



13:17.78
53.Eliza KuystermansAlkemadeNT19950523813:18.06
50m:
100m:
150m:
200m:
40.54
1:26.55

3:05.08
40.54
46.01
250m:
300m:
350m:
400m:



6:31.09
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



13:18.06
54.Shira de HaanOeza14:00.1120000113013:22.05
50m:
100m:
150m:
200m:
42.02
1:31.55

3:14.86
42.02
49.53
250m:
300m:
350m:
400m:



6:40.39
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



13:22.05
55.Morgan GirothZaanstad (SG)NT20000380613:26.35
50m:
100m:
150m:
200m:
44.80
1:33.38

3:13.50
44.80
48.58
250m:
300m:
350m:
400m:



6:39.38
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



13:26.35
56.Daphne LamensDe Houtrib12:55.3919950108213:37.89
50m:
100m:
150m:
200m:
41.56
1:30.93

3:13.53
41.56
49.37
250m:
300m:
350m:
400m:



6:45.93
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



13:37.89
57.Gislaine van BeekWatervloNT19970324613:50.68
50m:
100m:
150m:
200m:
42.68
1:29.17

3:05.51
42.68
46.49
250m:
300m:
350m:
400m:



6:36.35
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



13:50.68
58.Carmen TavenierZaanstad (SG)15:04.1619990417814:14.70
50m:
100m:
150m:
200m:
43.07
1:32.10

3:16.57
43.07
49.03
250m:
300m:
350m:
400m:



6:58.07
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



14:14.70
59.Beau van DommelenOceanusNT20000399214:25.54
50m:
100m:
150m:
200m:
44.32
1:35.82

3:23.20
44.32
51.50
250m:
300m:
350m:
400m:



7:07.20
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



14:25.54


<< TOP >>
Programmanr. 9
21-10-2012
Heren, 800m vrije slagJunioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Daan GlorieDaw8:43.991988011158:58.99FJ 1
50m:
100m:
150m:
200m:
31.73
1:05.71

2:14.56
31.73
33.98
250m:
300m:
350m:
400m:



4:30.00
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



8:58.99
2.Jan-Willem v.d. GraaffHet Y8:46.261989010238:58.99FJ 2
50m:
100m:
150m:
200m:
31.00
1:05.03

2:13.31
31.00
34.03
250m:
300m:
350m:
400m:



4:26.95
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



8:58.99
3.Fred SminkHet Y9:12.001991045199:00.50
50m:
100m:
150m:
200m:
30.40
1:03.45

2:10.20
30.40
33.05
250m:
300m:
350m:
400m:



4:26.50
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:00.50
4.Marco UppelschotenDe Houtrib8:54.591995003759:08.11
50m:
100m:
150m:
200m:
31.46
1:04.96

2:13.86
31.46
33.50
250m:
300m:
350m:
400m:



4:29.77
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:08.11
5.Frank RooversDe Houtrib9:10.251998002199:12.86
50m:
100m:
150m:
200m:
29.76
1:04.04

2:13.13
29.76
34.28
250m:
300m:
350m:
400m:



4:32.92
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:12.86
6.Lars BottelierVzv9:30.141997026819:16.74
50m:
100m:
150m:
200m:
31.67
1:05.45

2:15.33
31.67
33.78
250m:
300m:
350m:
400m:



4:35.17
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:16.74
7.Youri SeverinHet Y9:26.261983019319:17.58
50m:
100m:
150m:
200m:
31.49
1:05.79

2:14.77
31.49
34.30
250m:
300m:
350m:
400m:



4:33.79
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:17.58
8.Raoul EngelenburgHet Y9:11.661989008439:19.01
50m:
100m:
150m:
200m:
34.04
1:10.27

2:23.21
34.04
36.23
250m:
300m:
350m:
400m:



4:46.49
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:19.01
9.Sander van ElburgHet Y9:16.641988009379:21.20
50m:
100m:
150m:
200m:
33.83
1:09.02

2:19.39
33.83
35.19
250m:
300m:
350m:
400m:



4:40.95
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:21.20
10.Bart SommelingOceanus10:06.031998007659:36.04
50m:
100m:
150m:
200m:
32.20
1:08.36

2:21.30
32.20
36.16
250m:
300m:
350m:
400m:



4:47.39
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:36.04
11.Thomas VeroudenOceanus9:33.121996028559:37.66
50m:
100m:
150m:
200m:
30.32
1:05.22

2:15.80
30.32
34.90
250m:
300m:
350m:
400m:



4:40.73
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:37.66
12.Wessel de JongOceanus9:56.251996014479:46.86
50m:
100m:
150m:
200m:
33.48
1:08.80

2:22.19
33.48
35.32
250m:
300m:
350m:
400m:



4:49.61
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:46.86
13.Rick NobelsZwemvereniging Hoorn10:15.241995055699:52.76
50m:
100m:
150m:
200m:
33.02
1:08.14

2:21.93
33.02
35.12
250m:
300m:
350m:
400m:



4:50.13
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:52.76
14.Simon KoopenZaanstad (SG)10:50.511998021279:52.99
50m:
100m:
150m:
200m:
31.46
1:06.93

2:20.46
31.46
35.47
250m:
300m:
350m:
400m:



4:49.55
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:52.99
15.Jason SlijngardDe Houtrib10:07.771998012659:56.93
50m:
100m:
150m:
200m:
33.81
1:10.13

2:25.86
33.81
36.32
250m:
300m:
350m:
400m:



4:56.77
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:56.93
16.Arjan BellaartOceanus10:06.6019690007910:00.50
50m:
100m:
150m:
200m:
33.82
1:10.57

2:25.43
33.82
36.75
250m:
300m:
350m:
400m:



4:57.32
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:00.50
17.Jeffrey CamphensVzv9:45.2719950311310:02.21
50m:
100m:
150m:
200m:
34.24
1:11.00

2:24.93
34.24
36.76
250m:
300m:
350m:
400m:



4:57.49
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:02.21
18.Jasper FalkDaw9:51.1619950278510:03.54
50m:
100m:
150m:
200m:
33.38
1:10.20

2:25.64
33.38
36.82
250m:
300m:
350m:
400m:



4:56.35
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:03.54
19.Ingmar BakkerA.Z.V.D.10:18.0119980049310:08.57
50m:
100m:
150m:
200m:
33.23
1:10.07

2:27.26
33.23
36.84
250m:
300m:
350m:
400m:



5:03.92
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:08.57
20.Jesse van DijkDe Houtrib10:15.0019990325910:10.11
50m:
100m:
150m:
200m:
33.27
1:10.10

2:26.64
33.27
36.83
250m:
300m:
350m:
400m:



5:00.89
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:10.11
21.Martin RuiterDe Houtrib10:14.2620000130910:11.58
50m:
100m:
150m:
200m:
33.60
1:11.09

2:27.40
33.60
37.49
250m:
300m:
350m:
400m:



5:04.99
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:11.58
22.Jetze PlatOceanus10:20.0019910761310:13.09
50m:
100m:
150m:
200m:
32.98
1:09.11

2:24.70
32.98
36.13
250m:
300m:
350m:
400m:



5:02.51
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:13.09
23.Arjen KervezeeHet Y10:00.0019700056310:15.42
50m:
100m:
150m:
200m:
32.86
1:09.17

2:25.67
32.86
36.31
250m:
300m:
350m:
400m:



5:03.80
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:15.42
24.Martijn FalkDaw10:20.1419960145710:15.72
50m:
100m:
150m:
200m:
34.52
1:12.21

2:29.57
34.52
37.69
250m:
300m:
350m:
400m:



5:02.52
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:15.72
25.Damian MartensHet Y10:26.7919970109510:18.80
50m:
100m:
150m:
200m:
34.42
1:10.61

2:26.71
34.42
36.19
250m:
300m:
350m:
400m:



5:00.09
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:18.80
26.Ben ZentveldVzv9:45.3019950583510:18.85
50m:
100m:
150m:
200m:
32.38
1:07.99

2:22.61
32.38
35.61
250m:
300m:
350m:
400m:



4:58.66
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:18.85
27.Rense RuigZaanstad (SG)14:09.7619990162710:20.80
50m:
100m:
150m:
200m:
35.69
1:14.52

2:33.59
35.69
38.83
250m:
300m:
350m:
400m:



5:12.70
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:20.80
28.Rik HoflandVzv9:50.1719970173710:24.03
50m:
100m:
150m:
200m:
34.46
1:12.36

2:29.19
34.46
37.90
250m:
300m:
350m:
400m:



5:07.35
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:24.03
29.Gideon HeijDe Otters Het Gooi11:17.0819980065510:30.34
50m:
100m:
150m:
200m:
34.40
1:13.40

2:33.24
34.40
39.00
250m:
300m:
350m:
400m:



5:15.65
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:30.34
30.Olivier JansDe Fuut10:55.4720000181510:32.65FJ 1
50m:
100m:
150m:
200m:
35.93
1:15.97

2:35.08
35.93
40.04
250m:
300m:
350m:
400m:



5:15.28
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:32.65
31.Gerben RozieMSV- Zeemacht10:33.7619900250710:32.65FJ 2
50m:
100m:
150m:
200m:
35.52
1:14.00

2:33.30
35.52
38.48
250m:
300m:
350m:
400m:



5:13.94
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:32.65
32.Nick van der WoudeZV Haerlem11:56.5820000139110:33.40
50m:
100m:
150m:
200m:
36.41
1:16.57

2:35.88
36.41
40.16
250m:
300m:
350m:
400m:



5:17.98
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:33.40
Dennis WeeningOceanus10:51.4120000081510:33.40
50m:
100m:
150m:
200m:
36.76
1:16.13

2:37.92
36.76
39.37
250m:
300m:
350m:
400m:



5:19.10
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:33.40
34.Erno VriensZaanstad (SG)10:43.8519990258710:41.13
50m:
100m:
150m:
200m:
36.23
1:16.56

2:37.94
36.23
40.33
250m:
300m:
350m:
400m:



5:20.34
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:41.13
35.Tim WassenaarZaanstad (SG)12:43.0619990186911:01.71
50m:
100m:
150m:
200m:
37.59
1:18.12

2:41.05
37.59
40.53
250m:
300m:
350m:
400m:



5:27.74
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:01.71
36.Daan SommelingOceanus11:23.3019990076711:02.14
50m:
100m:
150m:
200m:
36.61
1:16.51

2:39.45
36.61
39.90
250m:
300m:
350m:
400m:



5:29.92
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:02.14
37.Carlin GrahamDe Houtrib12:16.0719970424111:05.47
50m:
100m:
150m:
200m:
36.11
1:16.81

2:39.09
36.11
40.70
250m:
300m:
350m:
400m:



5:28.27
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:05.47
38.Jasper SmitsZwemvereniging Hoorn11:03.2819960514111:12.49
50m:
100m:
150m:
200m:
37.53
1:18.23

2:40.34
37.53
40.70
250m:
300m:
350m:
400m:



5:28.78
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:12.49
39.Casper GrasZaanstad (SG)11:08.2219920040311:24.43
50m:
100m:
150m:
200m:
35.21
1:15.41

2:39.24
35.21
40.20
250m:
300m:
350m:
400m:



5:32.41
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:24.43
40.Arend BreedZ&PC AquaWaarDNT19640012311:28.13
50m:
100m:
150m:
200m:
37.23
1:11.71

2:42.42
37.23
34.48
250m:
300m:
350m:
400m:



5:38.93
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:28.13
41.Chris RooversDe Houtrib11:39.2019690162311:37.68
50m:
100m:
150m:
200m:
35.46
1:14.30

2:38.87
35.46
38.84
250m:
300m:
350m:
400m:



5:37.07
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:37.68
42.Pascal BenjaminsA.Z.V.D.NT19990237911:54.76
50m:
100m:
150m:
200m:
37.10
1:20.36

2:48.95
37.10
43.26
250m:
300m:
350m:
400m:



5:51.60
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:54.76
43.Daan In de BraektZaanstad (SG)13:04.8219990057111:55.20
50m:
100m:
150m:
200m:
39.77
1:24.45

2:55.80
39.77
44.68
250m:
300m:
350m:
400m:



6:00.51
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:55.20
44.Roy VlielandOeza15:14.8219990151712:03.71
50m:
100m:
150m:
200m:
39.00
1:23.42

2:54.75
39.00
44.42
250m:
300m:
350m:
400m:



5:59.71
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



12:03.71
45.Ruben van VierzenOceanusNT20000080312:07.48
50m:
100m:
150m:
200m:
38.37
1:22.46

2:53.04
38.37
44.09
250m:
300m:
350m:
400m:



6:05.12
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



12:07.48
46.Joppe van BeekDaw13:19.6119990062712:07.99
50m:
100m:
150m:
200m:
40.75
1:25.54

2:56.94
40.75
44.79
250m:
300m:
350m:
400m:



6:02.50
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



12:07.99
47.Friso DatemaZv Aquarius12:25.9820000302712:08.87
50m:
100m:
150m:
200m:
40.12
1:24.94

2:56.02
40.12
44.82
250m:
300m:
350m:
400m:



6:04.63
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



12:08.87
48.Barry van EngeldorpZv Aquarius14:09.6919990008912:10.10
50m:
100m:
150m:
200m:
40.62
1:24.97

2:55.53
40.62
44.35
250m:
300m:
350m:
400m:



6:04.57
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



12:10.10
49.Joris BosmaZ&PC AquaWaarDNT19980474112:17.19
50m:
100m:
150m:
200m:
38.60
1:22.87

2:55.18
38.60
44.27
250m:
300m:
350m:
400m:



6:06.25
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



12:17.19
50.Samet BozkurtZ.V. UtrechtNT20000107112:17.45
50m:
100m:
150m:
200m:
40.43
1:26.15

3:00.70
40.43
45.72
250m:
300m:
350m:
400m:



6:09.79
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



12:17.45
51.Thijmen van HattumWatervloNT19990110112:17.54
50m:
100m:
150m:
200m:
40.82
1:25.70

3:00.59
40.82
44.88
250m:
300m:
350m:
400m:



6:14.81
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



12:17.54
52.Danny Santana SanzDe Houtrib13:28.2019970073512:24.84
50m:
100m:
150m:
200m:
38.29
1:23.01

2:56.71
38.29
44.72
250m:
300m:
350m:
400m:



6:12.81
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



12:24.84
53.Youva AfajjayZ.V. UtrechtNT19990322912:35.27
50m:
100m:
150m:
200m:
39.79
1:24.65

2:57.32
39.79
44.86
250m:
300m:
350m:
400m:



6:10.21
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



12:35.27
54.Jan Jaap VinkOeza12:34.0019590080912:39.31
50m:
100m:
150m:
200m:
44.97
1:31.06

3:05.94
44.97
46.09
250m:
300m:
350m:
400m:



6:15.91
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



12:39.31
55.Hayo v.d. WerfHet Y12:00.0619670108512:39.92
50m:
100m:
150m:
200m:
46.80
1:34.13

3:09.37
46.80
47.33
250m:
300m:
350m:
400m:



6:21.87
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



12:39.92
56.Brian OtjesZv Aquarius13:55.1119990113513:03.56
50m:
100m:
150m:
200m:
40.12
1:25.01

3:01.87
40.12
44.89
250m:
300m:
350m:
400m:



6:25.18
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



13:03.56
57.Sebastian van der BornOceanusNT20000080513:11.57
50m:
100m:
150m:
200m:
42.17
1:30.70

3:11.15
42.17
48.53
250m:
300m:
350m:
400m:



6:35.98
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



13:11.57
58.Lorenzo KliffenOceanus14:40.3619930708314:06.54
50m:
100m:
150m:
200m:
45.26
1:35.92

3:23.92
45.26
50.66
250m:
300m:
350m:
400m:



7:00.80
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



14:06.54
59.Mike EngelOceanus15:22.7319970482714:16.84
50m:
100m:
150m:
200m:
45.27
1:36.23

3:21.75
45.27
50.96
250m:
300m:
350m:
400m:



7:00.81
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



14:16.84
60.Jorrit van der VeldeWatervloNT20000070114:17.17
50m:
100m:
150m:
200m:
46.13
1:36.27

3:20.90
46.13
50.14
250m:
300m:
350m:
400m:



6:59.33
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



14:17.17
DISBas de WaalNtb9:30.00199406531
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
DISPepijn JorinkDaw10:30.07199502575
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen.
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
AFGEMBas TakkenZwemvereniging Hoorn11:00.76199901643


<< TOP >>
Programmanr. 10
21-10-2012
Dames, 5 x 250m vrije slag

9 jaar en ouder
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 11
21-10-2012
Heren, 5 x 250m vrije slag

9 jaar en ouder
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
AFGEMOceanus 1Oceanus15:23.14