Nr. 1. Dames, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 2. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag  Minioren 5 en later
Nr. 4. Jongens, 200m wisselslag  Minioren 3 en 4
Nr. 5. Jongens, 200m wisselslag  Minioren 5 en 6
Nr. 6. Alle, 25m schoolslag  Minioren 3 en later
Nr. 7. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 10. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 11. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 12. Dames, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 13. Heren, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 14. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 15. Jongens, 100m rugslag  Minioren 3 en 4
Nr. 16. Jongens, 100m rugslag  Minioren 5 en 6
Nr. 17. Alle, 50m rugslag  Minioren 3 en later
Nr. 18. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 19. Heren, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 20. Meisjes, 50m schoolslag  Minioren 5 en later
Nr. 21. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 3 en 4
Nr. 22. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 5 en 6
Nr. 23. Alle, 25m vrije slag  Minioren 3 en later
Nr. 24. Dames, 4 x 50m wisselslag  Senioren Open
Nr. 25. Heren, 4 x 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 26. Meisjes, 4 x 50m schoolslag  Minioren 5 en later
Nr. 27. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Minioren 6 en later
Nr. 28. Gemengd, 4 x 25m vrije slag  6 - 8 jaar


4-kampwedstrijd dl 1
Brunssum, 21-10-2012


Programmanr. 1
21-10-2012
Dames, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangGeb.TijdPnt
1.Lisanne Jente96Brunssum2:35.28
50m:32.42200m:2:02.86
2.Ingrid Stevens-Jansen87Sg Hgn2:44.67
50m:35.29200m:2:09.38
3.Renee Roosen99Zce2:45.13
50m:35.57200m:2:09.56
4.Arijana Alijagic99Sg Hgn2:47.10
50m:36.76200m:2:10.34
5.Minke Theunissen98Zce2:49.64
50m:38.20200m:2:11.44
6.Jessica van Dijk98Zv Kimbria2:52.04
50m:37.67200m:2:14.37
7.Kathleen de Beer97Brunssum2:52.38
50m:36.91200m:2:15.47
8.Rani Skrabanja98Zv Kimbria2:54.02
50m:40.10200m:2:13.92
9.Sabine Vertommen98Zce2:54.36
50m:37.70200m:2:16.66
10.Charissa Drost97Sg Hgn2:56.44
50m:37.74200m:2:18.70
11.Kim Rebergen01Sg Hgn2:58.88
50m:39.83200m:2:19.05
12.Nina Vriezelaar99Zv Kimbria2:59.41
50m:39.94200m:2:19.47
13.Esmee Lanckohr00Sg Hgn2:59.43
50m:42.62200m:2:16.81
14.Simone Vroemen94Zv Kimbria3:01.26
50m:40.62200m:2:20.64
15.Lieke Janssen93Sg Hgn3:01.83
50m:41.04200m:2:20.79
16.Kyra Janssen98Zv Kimbria3:02.11
50m:42.51200m:2:19.60
17.Kyra Raadschilders96Zv Kimbria3:12.16
50m:41.76200m:2:30.40
18.Chayenne Odenhoven00Sg Hgn3:13.13
50m:41.46200m:2:31.67
19.Fabienne Jeukens84Zv Kimbria3:16.67
50m:44.26200m:2:32.41
20.Aniek van der Leij98Brunssum3:18.91
50m:47.38200m:2:31.53
21.Nikki Douma01Brunssum3:21.89
50m:47.04200m:2:34.85
22.Quinty Raes99Brunssum3:23.38
50m:47.35200m:2:36.03
23.Sara van Vlokhoven01Zce3:25.53
50m:47.58200m:2:37.95
24.Kitty-Sofie Hunt Alne98Sg Hgn3:26.95
50m:51.26200m:2:35.69
25.Aïcha van Oosten00Brunssum3:37.04
50m:51.30200m:2:45.74
26.Lisa Snijkers97Sg Hgn3:40.71
50m:53.09200m:2:47.62
27.Patricia van Dooren00Zv Kimbria3:52.60
50m:53.23200m:2:59.37
28.Sophia Donders00Zv Kimbria4:13.82
50m:54.13200m:3:19.69
29.Jill Budy01Zv Kimbria4:26.04
50m:53.39200m:3:32.65
DISMariecke de Beer99Brunssum
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMChelsea Essers01Zv Kimbria

BMKelly Geelen97Zce3:07.17
50m:40.45200m:2:26.72


<< TOP >>
Programmanr. 2
21-10-2012
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangGeb.TijdPnt
1.Erik Schwillens93Zv Kimbria2:28.26
50m:30.36200m:1:57.90
2.Stefan Lindenschmidt95Sg Hgn2:29.15
50m:33.69200m:1:55.46
3.Tim Greven92Zv Kimbria2:29.56
50m:30.62200m:1:58.94
4.Daan Jente99Brunssum2:30.92
50m:33.32200m:1:57.60
5.Lester Snackers94Brunssum2:31.74
50m:33.72200m:1:58.02
6.Rick Hellenbrand89Sg Hgn2:39.82
50m:33.70200m:2:06.12
7.Stefan Willigers98Zce2:45.10
50m:37.23200m:2:07.87
8.David Paulissen97Sg Hgn2:45.72
50m:37.03200m:2:08.69
9.Eric Scheijen94Sg Hgn2:52.74
50m:35.70200m:2:17.04
10.Pol Ypelaar98Sg Hgn2:58.20
50m:39.29200m:2:18.91
11.Bas Dijkstra00Sg Hgn2:59.78
50m:41.83200m:2:17.95
12.Milo Simons00Brunssum3:01.42
50m:46.00200m:2:15.42
13.Justus Donders97Zv Kimbria3:04.51
50m:38.19200m:2:26.32
14.Leroy de Brouwer99Sg Hgn3:11.92
50m:46.54200m:2:25.38
15.Pascal Driessen72Sg Hgn3:14.53
50m:40.16200m:2:34.37
16.Roy Lahou89Zv Kimbria3:16.10
50m:38.23200m:2:37.87
DISWesley Dohmen00Sg Hgn
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
AFGEMMark Gorissen86Sg Hgn
NGMarciano Wolfs98Zce


<< TOP >>
Programmanr. 3
21-10-2012
Meisjes, 200m wisselslagMinioren 5 en later
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangGeb.TijdPnt
Minioren 4

1.Isa Verberne03Sg Hgn3:18.48
50m:47.48200m:2:31.00
DISJudith Houtvast03Sg Hgn
VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.

Minioren 5

1.Bo Souhoka02Sg Hgn2:59.85
50m:38.65200m:2:21.20
2.Carolien Beckers02Sg Hgn3:04.48
50m:42.70200m:2:21.78
3.Isabel Dijkstra02Brunssum3:05.10
50m:41.54200m:2:23.56
4.Iris Dijkstra02Sg Hgn3:22.28
50m:42.07200m:2:40.21
5.Anne Köhlen02Sg Hgn3:50.28
50m:54.69200m:2:55.59


<< TOP >>
Programmanr. 4
21-10-2012
Jongens, 200m wisselslagMinioren 3 en 4
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangGeb.TijdPnt
<< TOP >>
Programmanr. 5
21-10-2012
Jongens, 200m wisselslagMinioren 5 en 6
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangGeb.TijdPnt
Minioren 5

DISStef Arntz02Sg Hgn
SE - De handen niet tezamen van de borst naar voren gebracht., dis VH+RD

Minioren 6

1.Luuk Roosen01Zce2:53.21
50m:37.05200m:2:16.16
DISJylano Nahr01Sg Hgn
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISJason Stone01Brunssum
WB - De wisselslag niet gezwommen in de juiste volgorde.


<< TOP >>
Programmanr. 6
21-10-2012
25m schoolslagMinioren 3 en later
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangGeb.TijdPnt
Minioren 2, Jongens

1.Dennis Verhoeven05Sg Hgn34.67

Minioren 2, Meisjes

1.Francesca Theunissen05Zce27.57


<< TOP >>
Programmanr. 7
21-10-2012
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangGeb.TijdPnt
1.Clara Willigers96Zce1:04.32
2.Astrid van den Brandt95Zce1:04.51
3.Sabine Wetsels97Zce1:04.86
4.Ingrid Stevens-Jansen87Sg Hgn1:05.14
5.Bonnie van der Valk98Sg Hgn1:05.99
6.Anke Snijkers92Sg Hgn1:06.76
7.Manon Herben99Zce1:06.89
8.Melanie Leunissen98Sg Hgn1:06.94
9.Dahnee de la Croix98Zce1:07.42
10.Amber Raadschilders00Zv Kimbria1:07.56
11.Denise Blok99Zv Kimbria1:08.58
12.Minke Theunissen98Zce1:08.76
13.Kathleen de Beer97Brunssum1:09.30
14.Sabine Vertommen98Zce1:09.38
15.Kimberley de Brouwer95Sg Hgn1:09.92
16.Julie Theunissen97Zce1:10.14
17.Aukje Koetsier00Zv Kimbria1:11.35
18.Nieske Janssen96Sg Hgn1:11.53
19.Kendra Viehmann97Brunssum1:11.60
20.Inge Snijkers90Sg Hgn1:12.80
21.Loes Willigers00Zce1:13.58
22.Emmy Linssen96Brunssum1:13.76
23.Denise Wetsels95Zce1:14.03
24.Lieke Janssen93Sg Hgn1:14.41
25.Michelle Bartelet98Zv Kimbria1:14.94
26.Jasmijn van der Valk01Sg Hgn1:15.04
27.Luna van Acker98Zv Kimbria1:16.54
28.Shannon Odenhoven97Sg Hgn1:16.73
29.Lotte Offermans98Brunssum1:16.88
30.Chayenne Odenhoven00Sg Hgn1:17.78
31.Iris Willigers01Zce1:19.03
32.Julie Ouillon00Zv Kimbria1:19.57
33.Lara Disco01Brunssum1:20.29
34.Inge Bonné94Sg Hgn1:21.38
35.Jacqueline van Dooren98Zv Kimbria1:21.67
36.Kitty-Sofie Hunt Alne98Sg Hgn1:22.80
37.Dominique Craemers95Brunssum1:24.33
38.Marieke Huijnen00Zce1:24.39
39.Noor van Rooij97Zce1:25.39
40.Chiara Geilenkirchen01Sg Hgn1:26.70
41.Priscilla de Brouwer93Sg Hgn1:27.50
42.Pilar Algera98Sg Hgn1:28.54
43.Julie Feron00Zce1:31.20
44.Lisa Aarssen01Sg Hgn1:41.60
45.Iris Lammeriks01Sg Hgn2:15.27
NGLisa Jongen96Sg Hgn

BMKelly Geelen97Zce1:20.50


<< TOP >>
Programmanr. 8
21-10-2012
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangGeb.TijdPnt
1.Jochim Herben95Zce57.28
2.Toine Willigers99Zce58.76
3.Marty Kennis95Zv Kimbria59.62
4.Sander van den Berg87Sg Hgn59.64
5.Riku Wakabayashi99Zv Kimbria59.69
6.Mark Gorissen86Sg Hgn1:01.61
7.Axel Skrabanja95Zv Kimbria1:02.91
8.David Paulissen97Sg Hgn1:05.86
9.Joey Derhaag97Sg Hgn1:06.18
10.Stefan Willigers98Zce1:07.81
11.Tom Hinskens90Sg Hgn1:08.39
12.Jules Sinsel98Zce1:09.09
13.Jhamiro Habets98Brunssum1:09.18
14.Sven Claessens97Zce1:10.61
15.Bas Dijkstra00Sg Hgn1:11.66
16.Guy Huijnen97Zce1:12.20
17.Leroy de Brouwer99Sg Hgn1:13.84
18.Kobe Jans99Zce1:15.13
19.Sidney Duke00Zce1:18.25
20.Marc van Caldenberg87Sg Hgn1:19.10
21.Tim Hustinx92Sg Hgn1:19.61
22.Wesley Dohmen00Sg Hgn1:30.23
23.Mossie Klinkers01Zce1:31.47
DISBjorn van de Kuit93Brunssum
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.
NGMarciano Wolfs98Zce


<< TOP >>
Programmanr. 9
21-10-2012
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangGeb.TijdPnt
Minioren 5

1.Yana Korczynski02Zce38.54
2.Inge Cauberg02Zv Kimbria38.65
3.Renske Koetsier02Zv Kimbria39.29
4.Maud Lanckohr02Sg Hgn40.81
5.Frederique Theunissen02Zce42.31
6.Alisha Hollands02Sg Hgn43.34
7.Florence Schaepkens02Sg Hgn43.59
8.Zohra Peels02Zv Kimbria45.08
9.Milou Fischer02Zv Kimbria45.97
10.Rafke Langenveld02Brunssum46.26
11.Evi Bindels02Sg Hgn1:00.39

Minioren 4

1.Imke Beekman03Sg Hgn40.95
2.Meyke Eyck03Zce43.23
3.Kyanie Blom03Sg Hgn43.84
4.Isa Coenen03Sg Hgn44.02
5.Mascha Verhoeven03Sg Hgn44.77
6.Lianne Kaanen03Sg Hgn45.50
7.Dunya Amzil03Sg Hgn49.41
8.Bianca Kieszl03Zv Kimbria49.50
9.Robin Kempers03Sg Hgn52.73

Minioren 3

1.Lies Eeckhout04Zv Kimbria43.59
2.Manoek van Vlokhoven04Zce44.78
3.Moyra Baggen04Sg Hgn59.81
NGBritt van de Boom04Sg Hgn


<< TOP >>
Programmanr. 10
21-10-2012
Jongens, 50m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangGeb.TijdPnt
Minioren 4

1.Maikel Nelissen03Zv Kimbria44.83
2.Bas Spijkers03Brunssum45.70
3.Job van Wanroij03Zce48.44
4.Guus van Wanroij03Zce49.46
5.Tom van Marum03Zce49.92

Minioren 3

1.Luca Bourdjanadze04Zv Kimbria40.51
2.Toine Eyck04Zce46.92
3.Reinier van Avesaath04Zv Kimbria48.67
4.Sven van Eeghem04Sg Hgn50.59
5.Jordan Labs04Brunssum54.51


<< TOP >>
Programmanr. 11
21-10-2012
Jongens, 50m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangGeb.TijdPnt
Minioren 5

1.Jasper Thomas02Sg Hgn35.48
2.Koen de Jonge02Sg Hgn38.03
3.Mees van Wanroij02Zce44.51
4.Guillaume Bams02Zce53.23
5.Sjoerd Veldhuijsen02Sg Hgn54.84

Minioren 6

1.Max van Marum01Zce35.76
2.Nicolas Theunissen01Zce39.03
3.Tom Sinsel01Zce46.30
DISJason Stone01Brunssum
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd.
AFGEMYouri van Lijf01Zce


<< TOP >>
Programmanr. 12
21-10-2012
Dames, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangGeb.TijdPnt
1.Arijana Alijagic99Sg Hgn38.23FJ 1
2.Julie Theunissen97Zce38.23FJ 2
3.Melanie Leunissen98Sg Hgn38.57
4.Kathleen de Beer97Brunssum39.82
5.Esmee Lanckohr00Sg Hgn40.17
6.Nina Vriezelaar99Zv Kimbria40.23
7.Inge Snijkers90Sg Hgn42.01
8.Mariecke de Beer99Brunssum42.08
9.Simone Vroemen94Zv Kimbria42.17
10.Myrthe Simons97Brunssum42.23
11.Emmy Linssen96Brunssum42.73
12.Sabine Wetsels97Zce42.98
13.Manon Herben99Zce43.07
14.Nieske Janssen96Sg Hgn43.42
15.Anke Snijkers92Sg Hgn43.72
Rani Skrabanja98Zv Kimbria43.72
17.Denise Wetsels95Zce44.80
18.Kyra Janssen98Zv Kimbria44.82
19.Kirsten Theunissen00Zce45.38
20.Fabienne Jeukens84Zv Kimbria45.51
21.Aniek van der Leij98Brunssum45.53
22.Inge Bonné94Sg Hgn46.96
23.Noor van Rooij97Zce47.70
24.Kyra Raadschilders96Zv Kimbria48.25
25.Pilar Algera98Sg Hgn49.06
26.Lara Disco01Brunssum49.29
27.Sara van Vlokhoven01Zce50.33
28.Patricia van Dooren00Zv Kimbria50.42
29.Julie Feron00Zce50.47
30.Quinty Raes99Brunssum50.91
31.Marieke Huijnen00Zce51.72
32.Iris Willigers01Zce53.98
33.Chiara Geilenkirchen01Sg Hgn54.76
34.Lisa Snijkers97Sg Hgn55.20
35.Sophia Donders00Zv Kimbria55.79
Jill Budy01Zv Kimbria55.79
37.Lisa Aarssen01Sg Hgn58.33
38.Iris Lammeriks01Sg Hgn1:15.86
AFGEMChelsea Essers01Zv Kimbria
AFGEMJanine Veltrop01Brunssum
NGLisa Jongen96Sg Hgn


<< TOP >>
Programmanr. 13
21-10-2012
Heren, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangGeb.TijdPnt
1.Tim Greven92Zv Kimbria33.63
2.Stefan Lindenschmidt95Sg Hgn35.39
3.Erik Schwillens93Zv Kimbria35.51
4.Bjorn van de Kuit93Brunssum37.85
5.Vincent de Munter00Brunssum38.02
6.Pol Ypelaar98Sg Hgn38.96
7.Jules Sinsel98Zce39.12
8.Pascal Driessen72Sg Hgn40.80
9.Guy Huijnen97Zce40.89
10.Kobe Jans99Zce41.10
11.Sven Claessens97Zce42.40
12.Tim Hustinx92Sg Hgn42.92
13.Jhamiro Habets98Brunssum43.59
14.Justus Donders97Zv Kimbria43.85
15.Milo Simons00Brunssum44.17
16.Joey Derhaag97Sg Hgn45.02
17.Roy Lahou89Zv Kimbria45.95
18.Sidney Duke00Zce48.04
19.Mossie Klinkers01Zce55.00


<< TOP >>
Programmanr. 14
21-10-2012
Meisjes, 100m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangGeb.TijdPnt
Minioren 5

1.Bo Souhoka02Sg Hgn1:21.80
2.Isabel Dijkstra02Brunssum1:23.64
3.Anne Köhlen02Sg Hgn1:47.25

Minioren 4

1.Judith Houtvast03Sg Hgn1:39.37
2.Imke Beekman03Sg Hgn1:52.45
3.Silke Bliek03Sg Hgn1:56.54
DISIsa Verberne03Sg Hgn
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Minioren 3

1.Cynthia Kugler04Sg Hgn1:59.02
NGBritt van de Boom04Sg Hgn


<< TOP >>
Programmanr. 15
21-10-2012
Jongens, 100m rugslagMinioren 3 en 4
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangGeb.TijdPnt
Minioren 4

1.Bas Spijkers03Brunssum1:56.26


<< TOP >>
Programmanr. 16
21-10-2012
Jongens, 100m rugslagMinioren 5 en 6
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangGeb.TijdPnt
Minioren 5

1.Stef Arntz02Sg Hgn1:41.95

Minioren 6

1.Jylano Nahr01Sg Hgn1:29.42
2.Jason Stone01Brunssum1:43.70


<< TOP >>
Programmanr. 17
21-10-2012
50m rugslagMinioren 3 en later
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangGeb.TijdPnt
Minioren 2, Jongens

DISTimo Kaanen05Sg Hgn
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Minioren 2, Meisjes

DISJennifer Koonen05Sg Hgn
RB - Stond tijdens de race.
DISFrancesca Theunissen05Zce
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.

Minioren 3, Jongens

DISKoen de Groot04Zce
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.


<< TOP >>
Programmanr. 18
21-10-2012
Dames, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangGeb.TijdPnt
1.Lisanne Jente96Brunssum1:08.70
2.Clara Willigers96Zce1:15.13
3.Renee Roosen99Zce1:17.27
4.Astrid van den Brandt95Zce1:17.53
5.Dahnee de la Croix98Zce1:19.64
6.Denise Blok99Zv Kimbria1:21.32
7.Charissa Drost97Sg Hgn1:24.83
8.Jessica van Dijk98Zv Kimbria1:26.83
9.Amber Raadschilders00Zv Kimbria1:27.83
10.Myrthe Simons97Brunssum1:28.03
11.Jasmijn van der Valk01Sg Hgn1:29.48
12.Kirsten Theunissen00Zce1:30.78
13.Luna van Acker98Zv Kimbria1:32.00
14.Lotte Offermans98Brunssum1:32.75
15.Shannon Odenhoven97Sg Hgn1:33.39
16.Emmy Linssen96Brunssum1:35.39
17.Aukje Koetsier00Zv Kimbria1:35.76
Michelle Bartelet98Zv Kimbria1:35.76
19.Julie Ouillon00Zv Kimbria1:38.76
20.Mariecke de Beer99Brunssum1:40.60
21.Loes Willigers00Zce1:41.48
22.Nikki Douma01Brunssum1:43.60
23.Jacqueline van Dooren98Zv Kimbria1:53.48
24.Aïcha van Oosten00Brunssum1:57.07
AFGEMJanine Veltrop01Brunssum


<< TOP >>
Programmanr. 19
21-10-2012
Heren, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangGeb.TijdPnt
1.Jochim Herben95Zce1:05.59
2.Marty Kennis95Zv Kimbria1:05.92
3.Sander van den Berg87Sg Hgn1:06.39
4.Toine Willigers99Zce1:07.95
5.Mark Gorissen86Sg Hgn1:09.76
6.Daan Jente99Brunssum1:10.46
7.Rick Hellenbrand89Sg Hgn1:10.86
8.Riku Wakabayashi99Zv Kimbria1:11.80
9.Vincent de Munter00Brunssum1:17.89
10.Axel Skrabanja95Zv Kimbria1:19.04
11.Tom Hinskens90Sg Hgn1:19.54
12.Eric Scheijen94Sg Hgn1:21.21
13.Luuk Roosen01Zce1:26.76
DISMarc van Caldenberg87Sg Hgn
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.


<< TOP >>
Programmanr. 20
21-10-2012
Meisjes, 50m schoolslagMinioren 5 en later
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangGeb.TijdPnt
Minioren 5

1.Carolien Beckers02Sg Hgn49.54
2.Inge Cauberg02Zv Kimbria52.54
3.Maud Lanckohr02Sg Hgn52.64
4.Iris Dijkstra02Sg Hgn52.91
5.Florence Schaepkens02Sg Hgn53.67
6.Zohra Peels02Zv Kimbria55.32
7.Renske Koetsier02Zv Kimbria55.51
8.Frederique Theunissen02Zce55.69
9.Rafke Langenveld02Brunssum57.10
10.Alisha Hollands02Sg Hgn59.39
11.Yana Korczynski02Zce59.92
12.Evi Bindels02Sg Hgn1:01.51
DISMilou Fischer02Zv Kimbria
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.

Minioren 4

1.Kyanie Blom03Sg Hgn51.30
2.Silke Bliek03Sg Hgn51.50
3.Dunya Amzil03Sg Hgn55.42
4.Bianca Kieszl03Zv Kimbria58.06
5.Meyke Eyck03Zce58.25
6.Mascha Verhoeven03Sg Hgn58.46
7.Isa Coenen03Sg Hgn58.95
8.Lianne Kaanen03Sg Hgn1:01.97
9.Robin Kempers03Sg Hgn1:08.23

Minioren 3

1.Cynthia Kugler04Sg Hgn52.22
2.Lies Eeckhout04Zv Kimbria56.70
3.Manoek van Vlokhoven04Zce57.76
4.Moyra Baggen04Sg Hgn1:15.42


<< TOP >>
Programmanr. 21
21-10-2012
Jongens, 50m schoolslagMinioren 3 en 4
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangGeb.TijdPnt
Minioren 3

1.Luca Bourdjanadze04Zv Kimbria56.37
2.Sven van Eeghem04Sg Hgn58.80
3.Jordan Labs04Brunssum59.12
4.Reinier van Avesaath04Zv Kimbria1:01.96
5.Koen de Groot04Zce1:03.03
6.Toine Eyck04Zce1:08.13

Minioren 4

1.Maikel Nelissen03Zv Kimbria58.67
2.Guus van Wanroij03Zce1:03.04
3.Tom van Marum03Zce1:04.37
DISJob van Wanroij03Zce
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 22
21-10-2012
Jongens, 50m schoolslagMinioren 5 en 6
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangGeb.TijdPnt
Minioren 5

1.Jasper Thomas02Sg Hgn50.67
2.Koen de Jonge02Sg Hgn56.41
3.Mees van Wanroij02Zce57.02
4.Sjoerd Veldhuijsen02Sg Hgn1:02.42
5.Guillaume Bams02Zce1:08.50

Minioren 6

1.Nicolas Theunissen01Zce50.39
2.Max van Marum01Zce55.45
3.Jason Stone01Brunssum56.99
4.Tom Sinsel01Zce1:07.02
AFGEMYouri van Lijf01Zce


<< TOP >>
Programmanr. 23
21-10-2012
25m vrije slagMinioren 3 en later
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangGeb.TijdPnt
Minioren 2, Meisjes

1.Jennifer Koonen05Sg Hgn26.56

Minioren 2, Jongens

1.Timo Kaanen05Sg Hgn22.23
2.Dennis Verhoeven05Sg Hgn35.52


<< TOP >>
Programmanr. 24
21-10-2012
Dames, 4 x 50m wisselslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangTijdPnt
1.Sg Hgn 1Sg Hgn2:15.26
Arijana Alijagic
Melanie Leunissen
99
98
33.80Ingrid Stevens-Jansen
Anke Snijkers
87
92
2.Zce 1Zce2:16.36
Astrid van den Brandt
Julie Theunissen
95
97
35.13Clara Willigers
Sabine Wetsels
96
97
3.Brunssum 1Brunssum2:21.36
Myrthe Simons
Kathleen de Beer
97
97
37.76Lisanne Jente
Emmy Linssen
96
96
4.Zce 2Zce2:24.92
Manon Herben
Sabine Vertommen
99
98
36.60Renee Roosen
Dahnee de la Croix
99
98
5.Zv Kimbria 1Zv Kimbria2:25.53
Jessica van Dijk
Nina Vriezelaar
98
99
37.17Denise Blok
Amber Raadschilders
99
00
6.Sg Hgn 2Sg Hgn2:33.65
Bonnie van der Valk
Inge Snijkers
98
90
37.39Lieke Janssen
Nieske Janssen
93
96
7.Zce 3Zce2:34.29
Loes Willigers
Denise Wetsels
00
95
40.23Kirsten Theunissen
Minke Theunissen
00
98
8.Sg Hgn 3Sg Hgn2:36.36
Jasmijn van der Valk
Esmee Lanckohr
01
00
39.59Chayenne Odenhoven
Kitty-Sofie Hunt Alne
00
98
9.Zv Kimbria 3Zv Kimbria2:36.91
Fabienne Jeukens
Luna van Acker
84
98
39.57Michelle Bartelet
Kyra Janssen
98
98
10.Brunssum 2Brunssum2:43.13
Lotte Offermans
Mariecke de Beer
98
99
46.23Kendra Viehmann
Dominique Craemers
97
95
11.Sg Hgn 4Sg Hgn2:52.89
Lisa Snijkers
Pilar Algera
97
98
45.36Shannon Odenhoven
Chiara Geilenkirchen
97
01
12.Zce 4Zce2:58.45
Iris Willigers
Julie Feron
01
00
44.80Sara van Vlokhoven
Marieke Huijnen
01
00
DISZv Kimbria 2Zv Kimbria
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
Aukje Koetsier
Simone Vroemen
00
94
38.86Julie Ouillon
Rani Skrabanja
00
98


<< TOP >>
Programmanr. 25
21-10-2012
Heren, 4 x 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangTijdPnt
1.Zv Kimbria 1Zv Kimbria1:47.74
Riku Wakabayashi
Marty Kennis
99
95
27.89Tim Greven
Erik Schwillens
92
93
2.Sg Hgn 1Sg Hgn1:50.89
Stefan Lindenschmidt
David Paulissen
95
97
27.51Mark Gorissen
Sander van den Berg
86
87
3.Zce 1Zce1:58.04
Jochim Herben
Stefan Willigers
95
98
26.81Toine Willigers
Luuk Roosen
99
01
4.Brunssum 1Brunssum1:58.28
Daan Jente
Jhamiro Habets
99
98
28.15Milo Simons
Bjorn van de Kuit
00
93
5.Sg Hgn 2Sg Hgn2:05.29
Rick Hellenbrand
Marc van Caldenberg
89
87
29.76Pascal Driessen
Tom Hinskens
72
90
6.Zce 2Zce2:05.95
Kobe Jans
Guy Huijnen
99
97
32.78Sven Claessens
Jules Sinsel
97
98
7.Sg Hgn 3Sg Hgn2:19.29
Bas Dijkstra
Leroy de Brouwer
00
99
33.89Wesley Dohmen
Pol Ypelaar
00
98


<< TOP >>
Programmanr. 26
21-10-2012
Meisjes, 4 x 50m schoolslagMinioren 5 en later
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangTijdPnt
1.Sg Hgn 1Sg Hgn3:11.29
Carolien Beckers
Silke Bliek
02
03
49.02Anne Köhlen
Bo Souhoka
02
02
2.Sg Hgn 3Sg Hgn3:33.84
Florence Schaepkens
Kyanie Blom
02
03
51.91Isa Coenen
Judith Houtvast
03
03
3.Zv Kimbria 1Zv Kimbria3:34.21
Milou Fischer
Zohra Peels
02
02
52.43Lies Eeckhout
Inge Cauberg
04
02
DISSg Hgn 4Sg Hgn
SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt gemaakt.
Mascha Verhoeven
Alisha Hollands
03
02
58.63Imke Beekman
Dunya Amzil
03
03
DISSg Hgn 2Sg Hgn
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
Iris Dijkstra
Isa Verberne
02
03
Maud Lanckohr
Cynthia Kugler
02
04


<< TOP >>
Programmanr. 27
21-10-2012
Jongens, 4 x 50m vrije slagMinioren 6 en later
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangTijdPnt
1.Sg Hgn 1Sg Hgn2:33.13
Jylano Nahr
Stef Arntz
01
02
34.57Koen de Jonge
Jasper Thomas
02
02
2.Zce 1Zce2:45.86
Tom Sinsel
Mossie Klinkers
01
01
49.16Max van Marum
Nicolas Theunissen
01
01


<< TOP >>
Programmanr. 28
21-10-2012
Gemengd, 4 x 25m vrije slag

6 - 8 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangTijdPnt
1.Zce 1Zce1:28.48
Toine Eyck
Francesca Theunissen
04
05
Koen de Groot
Manoek van Vlokhoven
04
04
2.Sg Hgn 1Sg Hgn1:52.04
Timo Kaanen
Jennifer Koonen
05
05
Dennis Verhoeven
Moyra Baggen
05
04