Nr. 1. Gemengd, 4 x 50m vrije slag  11 - 15 jaar
Nr. 2. Alle, 25m vrije slag  Minioren 1 en 2
Nr. 3. Meisjes, 25m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 4. Jongens, 25m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 5. Meisjes, 50m vrije slag  Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 6 en later
Nr. 7. Meisjes, 50m schoolslag  Junioren 3 en later
Nr. 8. Jongens, 50m schoolslag  Junioren 2 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m schoolslag  Jeugd 2 en later
Nr. 10. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 4 en later
Nr. 11. Dames, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 12. Heren, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 13. Alle, 25m schoolslag  Minioren 1 en 2
Nr. 14. Meisjes, 25m schoolslag  Minioren 3 en 4
Nr. 15. Jongens, 25m schoolslag  Minioren 3 en 4
Nr. 16. Meisjes, 50m schoolslag  Junioren 1 en later
Nr. 17. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 6 en later
Nr. 18. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 19. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 2 en later
Nr. 20. Meisjes, 50m vlinderslag  Jeugd 2 en later
Nr. 21. Jongens, 50m vlinderslag  Junioren 4 en later
Nr. 22. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 23. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 24. Gemengd, 4 x 25m vrije slag  Minioren 4 en later


Fryselcup deel 2
Buitenpost, 13-10-2012


Programmanr. 1
13-10-2012 - 16:45
Gemengd, 4 x 50m vrije slag11 - 15 jaar
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Avena 1Avena2:08.272:08.96
Werner Veltman
Amber van der Ley
98
97
31.15Cor Politiek
Marrit van Aalzum
98
98
2.Neptunia '24 1Neptunia '242:19.202:18.45
Denise Hendriks
Meike Kuyer
99
98
34.40Mark Bartelds
Jason van der Sloot
98
00
3.PWC Buitenpost 1PWC2:24.142:26.05
Allysha van der Veer
Bindert Sietse Reitsma
01
99
40.52Nadine Prins
Herman Buist
99
98
4.Dz&Pc 1Dz&Pc2:37.112:28.39
Kirsten Westerhuis
Jorik Laskewitz
99
99
37.92Larissa Heddema
Ruben Pots
97
00
DISSG. Bolsward-Workum 1SG. Bolsward-WorkumNTEA
EA - Te vroeg overgenomen.
Jantina Fekken
Christiaan Penning
98
00
37.76Picabo Tienstra
Allard Sieperda
99
01


<< TOP >>
Programmanr. 2
13-10-2012 - 16:52
25m vrije slagMinioren 1 en 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
Minioren 1 en 2

1.Noa TeubenDe Vikings22.4020050025421.86
2.David da Silva MirandaDe Vikings26.7520050001924.89
3.Damian LigthartDe VikingsNT20050012525.30
4.Nina HelvrichDe VikingsNT20050043225.32
5.Lisanne BroersmaPWC29.9220050032027.59
6.Timo DijkstraSG. Bolsward-Workum27.7220050024327.62
7.Thomas van der GootSG. Bolsward-WorkumNT20050024128.45
8.Frederik MolenkampSG. Bolsward-Workum30.1220050001730.51
9.Djurra PostmaSG. Bolsward-Workum31.6620050040230.87

Minioren 1 en 2, Meisjes

1.Noa TeubenDe Vikings22.4020050025421.86
2.Nina HelvrichDe VikingsNT20050043225.32
3.Lisanne BroersmaPWC29.9220050032027.59
4.Djurra PostmaSG. Bolsward-Workum31.6620050040230.87

Minioren 1 en 2, Jongens

1.David da Silva MirandaDe Vikings26.7520050001924.89
2.Damian LigthartDe VikingsNT20050012525.30
3.Timo DijkstraSG. Bolsward-Workum27.7220050024327.62
4.Thomas van der GootSG. Bolsward-WorkumNT20050024128.45
5.Frederik MolenkampSG. Bolsward-Workum30.1220050001730.51


<< TOP >>
Programmanr. 3
13-10-2012 - 16:55
Meisjes, 25m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Rianne WeeningNeptunia '24NT20030230821.24
2.Mandy LigthartDe Vikings24.1920030118021.79
3.Birgit RozemaDz&Pc25.7320030152222.13
4.Marije PontDe Vikings25.9520030234424.37
5.Lejla BecirovicDe Vikings22.9220030188425.41
6.Lysbet SpeerstraSG. Bolsward-Workum30.0020040015227.74
7.Hilde de JongDe Vikings28.1820030234228.30
8.Shanne SieperdaSG. Bolsward-Workum35.4420030182428.96
9.Ilse WenumDz&PcNT20030247629.09
10.Anne-Marique KatsburgSG. Bolsward-Workum35.2120030076431.31


<< TOP >>
Programmanr. 4
13-10-2012 - 16:59
Jongens, 25m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Rolf NeveSG. Bolsward-Workum28.5720030183327.06
2.Eelco PostmaPWC29.3620040051130.43
3.Sytze BijlstraPWC37.1920030153331.75
4.Oskar IjpeDe Vikings35.5620040097537.02


<< TOP >>
Programmanr. 5
13-10-2012 - 17:01
Meisjes, 50m vrije slagJunioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Sigrid PafforaadAvena38.3520020113037.21
2.Sanne AbmaNeptunia '2438.6720020059037.39
3.Laura MarinusPWC42.4420010381643.01
4.Anna BremerDz&Pc43.5820030076644.27
5.Wieke TurkstraNeptunia '2445.7120010467444.63
6.Anna OostenveldAvenaNT20020337845.59
7.Sanne RoffelNeptunia '2446.6420020382446.11
8.Chantal YntemaSG. Bolsward-WorkumNT20010466246.62
9.Laura van der VeldeSG. Bolsward-WorkumNT20030063046.75
10.Marin BerendsDz&Pc48.5020020286247.74
11.Janneke BiermaPWC44.2720010189247.89
12.Sigrid HooglandAvena50.1920030197648.34
13.Naomi SipkemaAvena52.7520020274050.46
14.Yvanka GerdezPWC47.3620010331050.84
15.Tessa VernesAvena51.1820020274251.13
16.Chantal NijdamAvena50.2320020273851.18
17.Alicia SchefferDe Vikings56.2620020327051.58
18.Anna BulsingAvena47.4920030138652.99
19.Janneke de VriesPWC50.7720010345253.40
20.Halima BecirovicDe Vikings59.2720010470656.34
21.Inez WijkstraDe Vikings59.3720020240657.16
22.Irene WeijenbergSG. Bolsward-Workum1:00.7820010429458.87
23.Amber BosmaDe Vikings1:01.4820020371059.77
24.Roos MolenkampSG. Bolsward-Workum1:03.262002007081:03.70
25.Irus WesterhuisDe Vikings1:12.332001047081:07.99
DISChantal van WillegenAvena48.84200302422AA
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.
AFGEMMaike KuikenDe VikingsNT200104364
AFGEMAgnes BroersmaAvena44.23200203362


<< TOP >>
Programmanr. 6
13-10-2012 - 17:12
Jongens, 50m vrije slagMinioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Wouter KlasenNeptunia '2443.0420010390542.32
2.Hidde ZondervanPWC44.9020010361945.02
3.Marrick AlkemaPWC44.2320020064346.86
4.Kevin RinsmaDe Vikings49.4820010392146.90
5.Ruben KommeriePWC1:02.5920020255755.13
6.Jort HoekstraDe Vikings58.6420020244355.36
7.Richard van SlootenDe Vikings1:19.472002024371:05.19


<< TOP >>
Programmanr. 7
13-10-2012 - 17:16
Meisjes, 50m schoolslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Allysha van der VeerPWC45.0520010345045.10
2.Denise HendriksNeptunia '2445.2219990495646.02
3.Anne VeldmanNeptunia '2446.0720000359046.55
4.Susan MeijburgNeptunia '2445.5620000584446.76
5.Kirsten WesterhuisDz&Pc49.3519990132049.47
6.Liesette BruinsmaSG. Bolsward-Workum51.5020000434649.51
7.Lisanne PostmaPWC48.8919990536250.83
8.Anne DotingaNeptunia '2451.3220000579051.80
9.Grytsje KazimierPWC51.5320000518852.51
10.Daisy LangenbergPWC53.2320000147452.94
11.Rozemarijn van der BruggeSG. Bolsward-Workum54.8020010432054.17
12.Belle TienstraSG. Bolsward-Workum56.0320000180654.35
13.Yora SteenbergenDz&PcNT20000584854.57
14.Tara Al SammarryAvena55.5020010439455.23
15.Frauke PetersonPWC53.0320000518655.59
16.Anke FekkenSG. Bolsward-Workum58.4220010127656.89
17.Mariska HiemstraDz&Pc57.951999034861:00.84
18.Angela BeukerDe Vikings56.352000057961:04.50
AFGEMJulia de RooijNeptunia '2448.39200004366


<< TOP >>
Programmanr. 8
13-10-2012 - 17:25
Jongens, 50m schoolslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Bindert Sietse ReitsmaPWC46.6319990409344.56
2.Jason van der SlootNeptunia '2445.7620000480346.42
3.Sean GhoraniNeptunia '24NT19990472747.93
4.Jorik LaskewitzDz&Pc46.2219990460348.46
5.Maarten van der MeulenNeptunia '2449.1819990472949.55
6.Jan NollesPWC54.4119990381349.70
7.Allard SieperdaSG. Bolsward-Workum50.8420010136550.40
8.Ruben PotsDz&Pc53.0020000435552.47
DISChristiaan PenningSG. Bolsward-WorkumNT200004783SJ
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.


<< TOP >>
Programmanr. 9
13-10-2012 - 17:29
Meisjes, 100m schoolslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Marike de JongAvena1:34.942001010741:36.40
50m:45.8345.83100m:1:36.4050.57
2.Meike KuyerNeptunia '241:34.711998048841:37.40
50m:46.6446.64100m:1:37.4050.76
3.Picabo TienstraSG. Bolsward-Workum1:40.721999030061:39.69
50m:47.7347.73100m:1:39.6951.96
4.Nadine PrinsPWC1:38.251999047361:40.16
50m:46.7246.72100m:1:40.1653.44
5.Evelien de JongNeptunia '241:39.811998053161:41.29
50m:48.3548.35100m:1:41.2952.94
6.Larissa HeddemaDz&Pc1:41.111997054261:42.98
50m:48.6048.60100m:1:42.9854.38
7.Tanja BuwaldaSG. Bolsward-Workum1:45.582000004241:44.70
50m:48.7748.77100m:1:44.7055.93
8.Dieuwke MulderAvena1:46.862001022601:48.65
50m:51.5251.52100m:1:48.6557.13
9.Elin van der MeulenAvena1:56.062001034801:54.43
50m:55.1655.16100m:1:54.4359.27
10.Christine BerenschotSG. Bolsward-Workum1:58.961999016841:56.64
50m:53.9753.97100m:1:56.641:02.67
11.Sijtske EngelsmaSG. Bolsward-WorkumNT2000049261:57.56
50m:53.9053.90100m:1:57.561:03.66
12.Jessy DullemansSG. Bolsward-Workum1:58.091998051021:58.14
50m:54.0054.00100m:1:58.141:04.14
DISNora VeenstraSG. Bolsward-Workum1:39.31199901446SA
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
DISKiri AbeeNeptunia '241:44.57199706086SR
SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt gemaakt.
AFGEMAmarins BakkerSG. Bolsward-Workum1:44.16199902600


<< TOP >>
Programmanr. 10
13-10-2012 - 17:40
Jongens, 100m schoolslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Cor PolitiekAvena1:24.521998042731:25.49
50m:41.4041.40100m:1:25.4944.09
2.Werner VeltmanAvena1:26.071998034171:26.63
50m:41.0341.03100m:1:26.6345.60
3.Herman BuistPWC1:27.031998015251:28.68
50m:40.8240.82100m:1:28.6847.86
4.Mark BarteldsNeptunia '241:40.271998014591:39.60
50m:46.0046.00100m:1:39.6053.60
5.Sjoerd de JongAvena1:44.411999039071:42.99
50m:48.7348.73100m:1:42.9954.26
6.Timo KooimanNeptunia '24NT1998053951:51.65
50m:52.7752.77100m:1:51.6558.88
7.Foeke-Jan OostenveldAvena1:55.491999039051:52.36
50m:53.1653.16100m:1:52.3659.20
DISPaul MullerDz&PcNT199805433SP
SP - Tijdens de eerste slag na start/keerpunt een vlinderbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.
AFGEMYgram YpmaNeptunia '241:38.70199704291


<< TOP >>
Programmanr. 11
13-10-2012 - 17:47
Dames, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Larissa HeddemaDz&Pc36.5519970542636.35
2.Eline van der WalAvena40.4220010093037.86
3.Amber van der LeyAvena39.6319970517237.95
4.Marrit van AalzumAvena43.3119980320643.24
5.Raijsa BalasinghamAvena42.5419970218244.53
6.Judith van der BrugAvena47.0119970408248.10
7.Mayke VeltmanAvena45.3220000366248.70
8.Jantina FekkenSG. Bolsward-WorkumNT19980469650.74
AFGEMLisa SpoelstraDz&Pc43.78199706172
AFGEMAnna-Gre IdsingaSG. Bolsward-Workum37.53199603718
AFGEMMarijke PostmaPWC46.44199605724


<< TOP >>
Programmanr. 12
13-10-2012 - 17:52
Heren, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Rutger HovingPWC36.1019950366132.60
2.Nico KatsburgSG. Bolsward-Workum33.5919950508734.23
3.Douwe van der SteenPWC42.0519960425735.00
4.Cor PolitiekAvena37.9819980427337.01
5.Jorn den HamerPWC41.9219960425142.95
AFGEMHessel BiermaPWC55.12199602257


<< TOP >>
Programmanr. 13
13-10-2012 - 18:10
25m schoolslagMinioren 1 en 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
Minioren 1 en 2

1.Noa TeubenDe Vikings26.0920050025426.44
2.Thomas van der GootSG. Bolsward-WorkumNT20050024129.45
3.Timo DijkstraSG. Bolsward-Workum26.3320050024329.71
4.Nina HelvrichDe VikingsNT20050043230.20
5.Frederik MolenkampSG. Bolsward-Workum31.3720050001730.85
6.David da Silva MirandaDe Vikings30.3720050001934.67
7.Lisanne BroersmaPWC42.9620050032036.18FJ 1
8.Damian LigthartDe Vikings35.2920050012536.18FJ 2
DISDjurra PostmaSG. Bolsward-Workum34.53200500402AE
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd.

Minioren 1 en 2, Meisjes

1.Noa TeubenDe Vikings26.0920050025426.44
2.Nina HelvrichDe VikingsNT20050043230.20
3.Lisanne BroersmaPWC42.9620050032036.18
DISDjurra PostmaSG. Bolsward-Workum34.53200500402AE
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd.

Minioren 1 en 2, Jongens

1.Thomas van der GootSG. Bolsward-WorkumNT20050024129.45
2.Timo DijkstraSG. Bolsward-Workum26.3320050024329.71
3.Frederik MolenkampSG. Bolsward-Workum31.3720050001730.85
4.David da Silva MirandaDe Vikings30.3720050001934.67
5.Damian LigthartDe Vikings35.2920050012536.18


<< TOP >>
Programmanr. 14
13-10-2012 - 18:14
Meisjes, 25m schoolslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Rianne WeeningNeptunia '24NT20030230825.02
2.Mandy LigthartDe Vikings28.1820030118028.01
3.Anna BremerDz&Pc27.5920030076628.08
4.Marije PontDe Vikings27.2320030234428.57
5.Hilde de JongDe VikingsNT20030234230.14FJ 1
6.Ilse WenumDz&PcNT20030247630.14FJ 2
7.Birgit RozemaDz&Pc30.3320030152230.70
8.Lysbet SpeerstraSG. Bolsward-Workum28.8520040015230.94
9.Lejla BecirovicDe Vikings30.3620030188431.58
10.Anne-Marique KatsburgSG. Bolsward-Workum30.9520030076432.00FJ 1
11.Shanne SieperdaSG. Bolsward-Workum36.6320030182432.00FJ 2


<< TOP >>
Programmanr. 15
13-10-2012 - 18:18
Jongens, 25m schoolslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Rolf NeveSG. Bolsward-Workum29.5320030183330.18
2.Eelco PostmaPWC29.7520040051131.65
3.Sytze BijlstraPWC35.5420030153334.53
4.Oskar IjpeDe VikingsNT20040097536.37


<< TOP >>
Programmanr. 16
13-10-2012 - 18:19
Meisjes, 50m schoolslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Sanne AbmaNeptunia '2447.5620020059049.33
2.Sigrid PafforaadAvena49.0620020113050.58
3.Yvanka GerdezPWC52.5220010331051.04
4.Janneke BiermaPWC49.9920010189252.63
5.Wieke TurkstraNeptunia '2451.7520010467453.84
6.Sanne RoffelNeptunia '2454.5320020382453.95
7.Marin BerendsDz&Pc54.1420020286254.74
8.Janneke de VriesPWC54.2820010345255.14
9.Chantal van WillegenAvenaNT20030242255.45
10.Sigrid HooglandAvena57.3520030197655.74FJ 1
11.Anna BulsingAvena54.7620030138655.74FJ 2
12.Laura MarinusPWC56.3420010381657.74
13.Chantal YntemaSG. Bolsward-WorkumNT20010466259.38
14.Irene WeijenbergSG. Bolsward-Workum1:01.1320010429459.50FJ 1
15.Inez WijkstraDe Vikings59.3820020240659.50FJ 2
16.Chantal NijdamAvena58.3320020273859.88
17.Amber BosmaDe Vikings1:03.472002037101:03.33
18.Anna OostenveldAvenaNT2002033781:04.14
19.Naomi SipkemaAvena1:02.622002027401:05.73
20.Alicia SchefferDe VikingsNT2002032701:06.25
21.Irus WesterhuisDe Vikings1:10.652001047081:09.06
22.Halima BecirovicDe VikingsNT2001047061:09.80
23.Tessa VernesAvena1:10.482002027421:12.02
DISRoos MolenkampSG. Bolsward-Workum1:01.84200200708SA
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
DISLaura van der VeldeSG. Bolsward-WorkumNT200300630SJ
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
AFGEMMaike KuikenDe VikingsNT200104364
AFGEMAgnes BroersmaAvena1:02.25200203362


<< TOP >>
Programmanr. 17
13-10-2012 - 18:31
Jongens, 50m schoolslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Wouter KlasenNeptunia '2453.8520010390554.99
2.Kevin RinsmaDe Vikings53.6320010392157.11
3.Marrick AlkemaPWC58.012002006431:02.23
4.Hidde ZondervanPWC58.532001036191:03.08
5.Jort HoekstraDe Vikings1:01.152002024431:05.52
Ruben KommeriePWC1:05.122002025571:05.52
7.Richard van SlootenDe Vikings1:05.402002024371:09.17


<< TOP >>
Programmanr. 18
13-10-2012 - 18:35
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Denise HendriksNeptunia '241:20.751999049561:17.60
50m:36.7136.71100m:1:17.6040.89
2.Kirsten WesterhuisDz&Pc1:21.891999013201:23.07
50m:39.1639.16100m:1:23.0743.91
3.Belle TienstraSG. Bolsward-Workum1:26.752000018061:26.21
50m:40.5340.53100m:1:26.2145.68
4.Anne VeldmanNeptunia '241:26.262000035901:26.53
50m:40.9640.96100m:1:26.5345.57
5.Elin van der MeulenAvena1:32.942001034801:30.69
6.Anne DotingaNeptunia '24NT2000057901:32.95
50m:44.5244.52100m:1:32.9548.43
7.Anke FekkenSG. Bolsward-Workum1:37.602001012761:33.59FJ 1
50m:45.9245.92100m:1:33.5947.67
8.Allysha van der VeerPWC1:41.252001034501:33.59FJ 2
50m:44.4944.49100m:1:33.5949.10
9.Mariska HiemstraDz&Pc1:32.831999034861:33.68
50m:45.8345.83100m:1:33.6847.85
10.Lisanne PostmaPWC1:34.211999053621:35.50
50m:44.4144.41100m:1:35.5051.09
11.Dieuwke MulderAvena1:32.792001022601:36.19
50m:45.5745.57100m:1:36.1950.62
12.Daisy LangenbergPWC1:38.432000014741:38.68
50m:46.9146.91100m:1:38.6851.77
13.Grytsje KazimierPWCNT2000051881:39.50
14.Liesette BruinsmaSG. Bolsward-Workum1:42.282000043461:41.08
15.Frauke PetersonPWCNT2000051861:41.53
50m:48.1948.19100m:1:41.5353.34
16.Susan MeijburgNeptunia '24NT2000058441:42.53
50m:53.0953.09100m:1:42.5349.44
17.Yora SteenbergenDz&PcNT2000058481:52.84
50m:50.7750.77100m:1:52.841:02.07
18.Rozemarijn van der BruggeSG. Bolsward-WorkumNT2001043201:57.89
50m:51.4851.48100m:1:57.891:06.41
19.Angela BeukerDe VikingsNT2000057961:59.12
AFGEMJulia de RooijNeptunia '24NT200004366


<< TOP >>
Programmanr. 19
13-10-2012 - 18:46
Jongens, 100m vrije slagJunioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Sjoerd de JongAvena1:20.811999039071:21.42
50m:39.0339.03100m:1:21.4242.39
2.Jorik LaskewitzDz&PcNT1999046031:24.27
50m:37.5237.52100m:1:24.2746.75
3.Bindert Sietse ReitsmaPWC1:35.001999040931:30.00
50m:42.2642.26100m:1:30.0047.74
4.Jason van der SlootNeptunia '24NT2000048031:30.41
50m:44.3744.37100m:1:30.4146.04
5.Ruben PotsDz&Pc1:35.842000043551:31.85
50m:43.3943.39100m:1:31.8548.46
6.Sean GhoraniNeptunia '24NT1999047271:36.43
50m:45.9545.95100m:1:36.4350.48
7.Allard SieperdaSG. Bolsward-Workum1:44.272001013651:40.63
50m:48.9548.95100m:1:40.6351.68
8.Jan NollesPWC2:11.031999038131:49.27
50m:48.3048.30100m:1:49.271:00.97
9.Maarten van der MeulenNeptunia '24NT1999047291:58.67
50m:58.7758.77100m:1:58.6759.90
10.Christiaan PenningSG. Bolsward-WorkumNT2000047832:07.38
50m:58.5358.53100m:2:07.381:08.85


<< TOP >>
Programmanr. 20
13-10-2012 - 18:53
Meisjes, 50m vlinderslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Kiri AbeeNeptunia '2447.5319970608640.59
2.Evelien de JongNeptunia '2442.8019980531641.11
3.Meike KuyerNeptunia '2441.6219980488441.32
4.Marike de JongAvena37.9320010107441.49
5.Nadine PrinsPWC40.3719990473643.55
6.Picabo TienstraSG. Bolsward-Workum48.2119990300643.94
7.Nora VeenstraSG. Bolsward-Workum53.8919990144646.97
8.Tanja BuwaldaSG. Bolsward-WorkumNT20000042448.33
9.Christine BerenschotSG. Bolsward-Workum53.8919990168451.69
10.Jessy DullemansSG. Bolsward-Workum53.8919980510252.84
11.Tara Al SammarryAvena57.9920010439457.02
DISSijtske EngelsmaSG. Bolsward-WorkumNT200004926VD
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
AFGEMLisa SpoelstraDz&Pc43.78199706172
AFGEMAmarins BakkerSG. Bolsward-WorkumNT199902600


<< TOP >>
Programmanr. 21
13-10-2012 - 19:00
Jongens, 50m vlinderslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Herman BuistPWC34.8919980152537.24
2.Mark BarteldsNeptunia '2438.6019980145937.42
3.Werner VeltmanAvena38.7019980341738.33
4.Timo KooimanNeptunia '24NT19980539553.21
AFGEMYgram YpmaNeptunia '2437.47199704291


<< TOP >>
Programmanr. 22
13-10-2012 - 19:03
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Eline van der WalAvena1:12.692001009301:12.27
50m:34.7834.78100m:1:12.2737.49
2.Amber van der LeyAvena1:12.131997051721:14.07
50m:35.0135.01100m:1:14.0739.06
3.Judith van der BrugAvena1:14.181997040821:15.39
50m:36.6236.62100m:1:15.3938.77
4.Marike de JongAvena1:13.412001010741:16.44
50m:36.7336.73100m:1:16.4439.71
5.Marrit van AalzumAvena1:16.651998032061:17.35
50m:37.0537.05100m:1:17.3540.30
6.Raijsa BalasinghamAvena1:15.611997021821:19.76
50m:38.9338.93100m:1:19.7640.83
7.Mayke VeltmanAvena1:16.702000036621:20.39
50m:38.6738.67100m:1:20.3941.72
8.Jantina FekkenSG. Bolsward-Workum1:25.281998046961:28.95
50m:43.0943.09100m:1:28.9545.86
AFGEMAnna-Gre IdsingaSG. Bolsward-Workum1:12.26199603718
AFGEMMarijke PostmaPWC1:27.34199605724


<< TOP >>
Programmanr. 23
13-10-2012 - 19:09
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Rutger HovingPWC1:05.291995036611:03.32
50m:30.0530.05100m:1:03.3233.27
2.Cor PolitiekAvena1:05.361998042731:05.69
50m:30.8230.82100m:1:05.6934.87
3.Werner VeltmanAvena1:12.041998034171:08.20
50m:33.0233.02100m:1:08.2035.18
4.Douwe van der SteenPWC1:25.021996042571:09.13
5.Nico KatsburgSG. Bolsward-Workum1:08.391995050871:12.93
50m:33.1433.14100m:1:12.9339.79
6.Jorn den HamerPWC1:17.481996042511:17.86
50m:38.1838.18100m:1:17.8639.68
7.Paul MullerDz&PcNT1998054331:23.81
50m:38.1038.10100m:1:23.8145.71
8.Foeke-Jan OostenveldAvena1:22.911999039051:23.89
50m:39.6339.63100m:1:23.8944.26
AFGEMHessel BiermaPWC1:09.59199602257


<< TOP >>
Programmanr. 24
13-10-2012 - 19:16
Gemengd, 4 x 25m vrije slagMinioren 4 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.De Vikings 1De VikingsNT1:46.18
Noa Teuben
Damian Ligthart
05
05
Mandy Ligthart
David da Silva Miranda
03
05
2.SG. Bolsward-Workum 1SG. Bolsward-Workum2:04.892:03.49
Shanne Sieperda
Frederik Molenkamp
03
05
Djurra Postma
Timo Dijkstra
05
05