Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 5


Speedo deel 1
Amersfoort, 6-10-2012


Programmanr. 1
6-10-2012 - 14:00
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Mart NiehoffDe Zwoer1:12.322001007591:10.2634.071:10.26
2.Bas van BentumGoSwim1:14.192001011091:13.1935.141:13.19
3.Sebastiaan van der MeerAZ&PC1:18.842001009131:16.4336.391:16.43
4.Pieter BreelAZ&PC1:23.702001014751:20.1637.091:20.16
5.Koen van KeulenDe Duinkikkers1:19.172001003791:20.2736.971:20.27
6.Rick DoumaDe Zwoer1:21.522001012051:20.5237.831:20.52
7.Rijk DragstraAZ&PC1:26.372001024731:20.8438.721:20.84
8.Thijmen OerlemansAZ&PC1:34.562001036771:22.8137.951:22.81
9.Austin NamesnikZwemclub Zeist1:17.822001018171:23.0639.681:23.06
10.Querijn HensenDe Duinkikkers1:23.582001021211:23.3739.501:23.37
11.Mats van de WeerdAZ&PC1:25.612001016491:25.0441.071:25.04
12.Jasper de GierDe Duinkikkers1:26.252001007931:25.7040.171:25.70
13.Rick HaanschotenAZ&PC1:26.332001002911:26.0541.541:26.05
14.Ishak OzdemirGoSwim1:33.452001020611:26.2142.051:26.21
15.Jarmo ten BroekAZ&PC1:31.942001000851:27.211:27.21
16.Ryan de BoerDe Amer1:40.282001021931:31.9843.481:31.98
17.Max KarelsenDe Duinkikkers1:35.872001022271:34.2343.571:34.23
18.Martijn OnverzaagtWoerden1:51.282001012391:41.3347.351:41.33
19.Haoxuan LiZwemclub Zeist1:47.262001035571:45.8348.671:45.83
20.Sjoerd LuijckxDe Amer2:03.152001035851:46.4749.061:46.47
21.Semi ErciyasDe Haaien2:46.662001026971:58.8457.811:58.84
NGLucas BuddingDe Zwoer2:04.75200102605


<< TOP >>
Programmanr. 2
6-10-2012 - 14:10
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Monica WalenDe Haaien1:46.112002004281:43.5850.421:43.58
2.Dyonne StamAZ&PC1:47.312002002921:44.7948.471:44.79
3.Femke van BoheemenDe Haaien1:57.812002015061:48.3451.571:48.34
4.Louise KoelemeijerAZ&PCNT2002032681:50.3550.531:50.35
5.Djelo GuddeAZ&PC1:47.842002004021:50.5951.651:50.59
6.Merel VerhulstDe Haaien1:53.952002031401:51.1952.271:51.19
7.Marleen HoeksmaAZ&PC2:03.022002024781:54.4955.221:54.49
Winneke LauwersZwemclub Zeist1:57.642002011741:54.4953.771:54.49
9.Maaike BassantAZ&PC1:57.982002012141:56.7456.381:56.74
10.Linda CosseeAZ&PC2:00.652002009761:58.0656.411:58.06
11.Maartje de KlaverDe Zwoer2:00.532002007541:58.9559.021:58.95
12.Daniek Hendriksen of HendriksDe Haaien2:07.502002003601:59.1057.961:59.10
13.Florence HietinkDe Zwoer2:03.772002006542:00.6558.202:00.65
14.Janet ImmerzeelWoerdenNT2002025042:00.8856.582:00.88
15.Lara RomboutDe Haaien2:07.932002028602:01.5858.122:01.58
16.Fenna van BredaZwemclub ZeistNT2002033322:02.3958.312:02.39
17.Suze BleekerAZ&PCNT2002021242:09.601:00.682:09.60
18.Marin HarmsGoSwim2:08.882002013382:10.161:01.102:10.16
19.Joelle van de GriftDe Amer2:27.982002008642:15.051:02.632:15.05
DISRobin KuijerDe Duinkikkers1:53.54200201400
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISMyrthe MuthertWoerden2:28.78200202058
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 3
6-10-2012 - 14:15
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Tim HaanschotenAZ&PC1:32.702003001631:26.2641.201:26.26
2.Florian van HeestAZ&PC1:34.782003006211:26.5439.961:26.54
3.Tim TielkemeijerDe AmerNT2003013931:37.2946.821:37.29
4.Rick DijkhuizenZwemclub Zeist1:41.982004001971:37.5446.281:37.54
5.Freek van DoornDe Haaien1:41.662003001651:38.9447.181:38.94
6.Joran VelisIJZ&PC1:47.432003008751:42.7047.031:42.70
7.Auke GielenAZ&PCNT2004000411:47.0549.861:47.05
8.Kai de JongIJZ&PC1:45.482003008791:47.5749.551:47.57
9.Jorick van BonAZ&PC1:53.032003000911:50.1050.311:50.10
10.Lucas HazeGoSwim1:56.062003002891:53.2947.361:53.29
11.Jip HoltermanIJZ&PCNT2004007291:55.2751.211:55.27
12.Anders van NordenAZ&PCNT2004000391:58.2452.841:58.24
DISJonas DonkersDe ZwoerNT200400905
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
NGMaxim RuitenbeekAZ&PC1:50.73200300315


<< TOP >>
Programmanr. 4
6-10-2012 - 14:20
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Noor LubbersDe AmerNT2005003462:11.541:00.512:11.54
2.Jolanda ten HakenAZ&PCNT2004009382:13.431:02.982:13.43
3.Esmee DijkstraDe AmerNT2004009282:17.891:03.762:17.89
4.Giulia van HeestAZ&PCNT2005000202:20.311:05.982:20.31
5.Alyssa WalenDe HaaienNT2005000922:31.191:10.212:31.19
DISKess VahstalAZ&PCNT200400252
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISAnniek van BoheemenDe HaaienNT200400920
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISDanique StamAZ&PCNT200500004
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 5
6-10-2012 - 14:25
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Daniel RykovAZ&PC1:20.612002004471:21.1737.541:21.17
2.Kaspar van den HoogenAZ&PC1:27.052002012251:23.9139.861:23.91
3.Benjamin LotfolahianAZ&PC1:30.902002003311:34.2143.921:34.21
4.Tom BlankestijnDe Duinkikkers1:37.532002011851:36.0043.811:36.00
5.Davey KreuningIJZ&PCNT2002025251:36.1243.991:36.12
6.Bob BroezeDe Duinkikkers1:23.042002000731:36.2544.291:36.25
7.Olivier van ValderenDe Amer1:59.202002010711:50.2150.431:50.21
NGJasper van VeenDe Zwoer1:24.68200201325


<< TOP >>
Programmanr. 6
6-10-2012 - 14:25
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Maaike IssardAZ&PC1:45.942003000221:39.0746.861:39.07
2.Lieke NijmeijerAZ&PC1:58.522003001241:52.6053.451:52.60
3.Noortje WijnstekersDe Duinkikkers2:02.552003010102:00.8156.092:00.81
4.Roos van der KieftAZ&PCNT2003018802:01.8657.892:01.86
5.Lisanne KleinIJZ&PC2:13.672003014842:04.0658.182:04.06
6.Joëlle EngelWoerden2:23.492003002762:14.231:02.832:14.23
7.Mayssara Al KachoutiDe ZwoerNT2003017162:19.281:05.002:19.28
DISSerah WeijlandDe AmerNT200302086
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISNoa SteenpoorteAZ&PCNT200301882
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt., SD - De beweging van de benen niet ten alle tijden gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd
DISJet la CroixDe AmerNT200301044
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISSol TerpstraGoSwim2:05.07200300396
SP - Tijdens de eerste slag na start/keerpunt een vlinderbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.


<< TOP >>
Programmanr. 7
6-10-2012 - 14:30
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Joey KreuningIJZ&PC2:26.221999026692:18.2029.741:04.922:18.20
2.Milan ten BroekAZ&PC2:38.832000002292:28.1931.411:08.902:28.19
3.Aaron Hendriksen of HendriksDe Haaien2:46.482000027112:35.8935.891:16.002:35.89
4.Alex RazzakAZ&PC2:53.321999004932:38.6734.221:14.652:38.67
5.Menno BasZwemclub Zeist2:51.271999029472:38.9436.031:17.202:38.94
6.Karl van den BurgGoSwim3:02.552000005532:50.0438.821:21.432:50.04
7.Bryan KuijerDe Duinkikkers2:58.592000023952:52.0236.871:20.622:52.02
8.Daniël HarmsenAZ&PC3:04.351999038413:01.3641.761:27.673:01.36
9.Faust RuitenbeekAZ&PCNT2000047633:01.9543.891:31.703:01.95
10.Tom de RuiterAZ&PC3:11.832000017513:05.9941.441:28.933:05.99
11.Mink RietveldAZ&PC3:31.322000026033:17.8544.511:36.223:17.85
12.Menno BerendsDe AmerNT2000037173:18.9047.441:38.523:18.90
13.Kobus KuipersDe HaaienNT2000005113:24.2947.641:41.533:24.29
14.Joost LeeuwenbergAZ&PC3:58.232000037793:25.8643.591:38.593:25.86
15.Lennart van AggelenGoSwim3:44.802000021013:31.7445.421:41.113:31.74
16.Ward van DoornikDe AmerNT2000029314:09.7154.982:03.534:09.71
17.Ruben WestermanDe ZwoerNT1999043494:11.9651.371:55.694:11.96


<< TOP >>
Programmanr. 8
6-10-2012 - 14:45
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Myrthe BeijenGoSwim2:23.042000023502:18.7031.541:07.132:18.70
2.Claudia SchoutenGoSwim2:24.612000008122:28.9232.771:10.762:28.92
3.Quinty JansenGoSwim2:57.622000008102:38.7337.891:19.042:38.73
4.Elise HardemanAZ&PC2:57.152001010682:46.5536.291:18.232:46.55
5.Tara HazeGoSwim2:45.982000028922:48.1837.851:20.892:48.18
6.Nikki JonkmanGoSwim3:05.832001026003:00.0239.401:26.033:00.02
7.June van GroesenZwemclub Zeist3:09.222000038803:03.1142.521:31.673:03.11
8.Charlotte van der LendeAZ&PC3:23.262001030303:05.9939.091:26.713:05.99
9.Yentl HoefakkerZwemclub ZeistNT2000040483:10.9042.441:31.693:10.90
10.Sanne ZuijdendorpGoSwim3:13.022000021023:12.0243.571:32.803:12.02
11.Daisey MethorstDe Zwoer3:38.182000055203:16.7046.251:38.013:16.70
12.Famke WilhelmDe Duinkikkers3:28.202000029003:21.2043.941:37.883:21.20
13.Sigrid StralenIJZ&PC3:25.582001012883:21.9744.611:39.243:21.97
14.Deborah VisserDe Duinkikkers3:36.862001026663:22.2044.611:37.213:22.20
15.Willemijn de VriesDe DuinkikkersNT2000044083:23.4145.701:38.823:23.41
16.Elvira ScholtenDe AmerNT2001035223:23.8843.391:35.603:23.88
17.Ella RietveldAZ&PC3:32.902001023983:23.9845.661:40.463:23.98
18.Elin HarmsGoSwim3:45.452001025983:29.6844.801:41.893:29.68
19.Joy de JongIJZ&PC3:38.482001012843:29.9247.001:42.233:29.92
20.Anniek ReuijlDe AmerNT2001002463:41.1348.671:49.893:41.13
21.Jaimy SwartDe DuinkikkersNT2001036444:02.7554.731:58.034:02.75
22.Elif YilmazDe AmerNT2001028684:04.7454.101:57.354:04.74
23.Kaylee de VriesIJZ&PC4:39.512000026084:08.6049.301:52.534:08.60
NGMirjam van WaaijDe Zwoer3:36.40200003194


<< TOP >>
Programmanr. 9
6-10-2012 - 15:05
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Mart NiehoffDe Zwoer1:23.742001007591:22.8641.511:22.86
2.Sebastiaan van der MeerAZ&PC1:28.202001009131:23.3041.451:23.30
3.Bas van BentumGoSwim1:29.552001011091:29.1543.431:29.15
4.Rijk DragstraAZ&PC1:34.242001024731:30.2144.001:30.21
5.Austin NamesnikZwemclub Zeist1:33.962001018171:32.5048.071:32.50
6.Rick HaanschotenAZ&PC1:36.892001002911:33.8145.701:33.81
7.Koen van KeulenDe Duinkikkers1:35.472001003791:34.0745.901:34.07
8.Rick DoumaDe Zwoer1:34.192001012051:36.0447.471:36.04
9.Jasper de GierDe Duinkikkers1:35.912001007931:36.7647.131:36.76
10.Pieter BreelAZ&PC1:37.192001014751:37.4847.691:37.48
11.Mats van de WeerdAZ&PC1:42.282001016491:39.3949.191:39.39
12.Jarmo ten BroekAZ&PC1:46.102001000851:40.7448.581:40.74
13.Max KarelsenDe DuinkikkersNT2001022271:42.9248.721:42.92
14.Thijmen OerlemansAZ&PCNT2001036771:43.2550.481:43.25
15.Ishak OzdemirGoSwim1:50.562001020611:47.5653.321:47.56
16.Haoxuan LiZwemclub ZeistNT2001035572:06.651:00.122:06.65
17.Semi ErciyasDe HaaienNT2001026972:15.981:07.822:15.98
DISQuerijn HensenDe Duinkikkers1:38.07200102121
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISSjoerd LuijckxDe AmerNT200103585
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NGLucas BuddingDe Zwoer2:05.99200102605


<< TOP >>
Programmanr. 10
6-10-2012 - 15:10
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Dyonne StamAZ&PC1:20.132002002921:19.5038.311:19.50
2.Femke van BoheemenDe Haaien1:26.132002015061:23.1240.071:23.12
3.Monica WalenDe Haaien1:28.232002004281:27.1142.311:27.11
4.Robin KuijerDe Duinkikkers1:30.812002014001:32.7144.581:32.71
5.Maaike BassantAZ&PC1:36.992002012141:32.7544.181:32.75
6.Suze BleekerAZ&PC1:37.022002021241:34.4344.651:34.43
7.Linda CosseeAZ&PC1:31.962002009761:35.0746.001:35.07
8.Winneke LauwersZwemclub Zeist1:36.102002011741:36.1244.151:36.12
9.Daniek Hendriksen of HendriksDe Haaien1:37.442002003601:37.2548.181:37.25
10.Louise KoelemeijerAZ&PC1:33.122002032681:37.4843.611:37.48
11.Djelo GuddeAZ&PC1:31.922002004021:38.4746.501:38.47
12.Janet ImmerzeelWoerden1:41.392002025041:40.5847.941:40.58
13.Bente WestermanDe Zwoer1:44.942002025621:40.8946.171:40.89
14.Marleen HoeksmaAZ&PC1:48.232002024781:43.0948.841:43.09
15.Lara RomboutDe Haaien2:01.652002028601:44.5947.621:44.59
16.Merel VerhulstDe Haaien1:47.812002031401:46.3547.321:46.35
17.Florence HietinkDe Zwoer1:39.502002006541:46.7850.171:46.78
18.Fenna van BredaZwemclub Zeist1:52.452002033321:47.521:47.52
19.Myrthe MuthertWoerden1:56.342002020581:49.1950.551:49.19
20.Maartje de KlaverDe Zwoer1:48.992002007541:53.9853.881:53.98
21.Joelle van de GriftDe Amer2:07.952002008641:56.1154.081:56.11
22.Marin HarmsGoSwim1:56.222002013381:57.6955.751:57.69


<< TOP >>
Programmanr. 11
6-10-2012 - 15:15
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Florian van HeestAZ&PCNT2003006211:43.0249.191:43.02
2.Rick DijkhuizenZwemclub Zeist1:52.582004001971:44.6352.121:44.63
3.Tim TielkemeijerDe AmerNT2003013931:45.2152.021:45.21
4.Joran VelisIJZ&PCNT2003008751:55.0454.481:55.04
5.Auke GielenAZ&PCNT2004000412:00.9959.332:00.99
6.Jorick van BonAZ&PC2:16.502003000912:04.671:01.452:04.67
7.Lucas HazeGoSwim2:15.982003002892:09.601:00.242:09.60
8.Jonas DonkersDe ZwoerNT2004009052:15.951:05.032:15.95
DISTim HaanschotenAZ&PC1:46.45200300163
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISFreek van DoornDe Haaien1:50.27200300165
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC - rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISKai de JongIJZ&PC1:52.33200300879
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISAnders van NordenAZ&PCNT200400039
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISJip HoltermanIJZ&PCNT200400729
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC - rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NGMaxim RuitenbeekAZ&PCNT200300315


<< TOP >>
Programmanr. 12
6-10-2012 - 15:20
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anniek van BoheemenDe HaaienNT20040092054.42
2.Esmee DijkstraDe AmerNT2004009281:19.89
DISGiulia van HeestAZ&PCNT200500020
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan)., VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.


<< TOP >>
Programmanr. 13
6-10-2012 - 15:25
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Daniel RykovAZ&PC1:33.232002004471:31.8344.431:31.83
2.Kaspar van den HoogenAZ&PC1:35.642002012251:39.1349.101:39.13
3.Benjamin LotfolahianAZ&PC1:41.382002003311:43.3550.281:43.35
4.Bob BroezeDe Duinkikkers1:35.412002000731:51.5153.331:51.51
5.Tom BlankestijnDe Duinkikkers1:51.272002011851:51.601:51.60
6.Davey KreuningIJZ&PCNT2002025251:56.1956.981:56.19
7.Olivier van ValderenDe Amer2:03.112002010712:07.251:00.462:07.25
NGJasper van VeenDe Zwoer1:39.02200201325


<< TOP >>
Programmanr. 14
6-10-2012 - 15:25
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Maaike IssardAZ&PC46.4120030002240.07
2.Lieke NijmeijerAZ&PC49.9020030012448.94
3.Lisanne KleinIJZ&PC56.0720030148456.79
4.Noa SteenpoorteAZ&PCNT2003018821:05.50
5.Jet la CroixDe AmerNT2003010441:07.16
6.Joëlle EngelWoerden1:16.112003002761:09.41
7.Sol TerpstraGoSwimNT2003003961:22.52
DISMayssara Al KachoutiDe ZwoerNT200301716
VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
DISRoos van der KieftAZ&PCNT200301880
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.


<< TOP >>
Programmanr. 15
6-10-2012 - 15:30
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Milan ten BroekAZ&PC3:15.672000002293:04.2440.471:27.793:04.24
2.Joey KreuningIJZ&PC3:19.991999026693:07.8741.761:30.323:07.87
3.Menno BasZwemclub Zeist3:32.021999029473:18.2444.061:35.283:18.24
4.Aaron Hendriksen of HendriksDe HaaienNT2000027113:21.3547.101:39.813:21.35
5.Faust RuitenbeekAZ&PCNT2000047633:51.7854.021:54.093:51.78
6.Daniël HarmsenAZ&PC3:49.171999038413:53.3254.391:54.763:53.32
7.Tom de RuiterAZ&PCNT2000017513:54.2653.701:55.293:54.26
8.Bryan KuijerDe DuinkikkersNT2000023953:56.9956.061:57.313:56.99
9.Menno BerendsDe AmerNT2000037174:04.2157.672:01.324:04.21
10.Lennart van AggelenGoSwimNT2000021014:06.2355.441:58.314:06.23
11.Kobus KuipersDe HaaienNT2000005114:08.4256.571:05.674:08.42
12.Ruben WestermanDe ZwoerNT1999043494:15.4457.842:04.374:15.44
DISAlex RazzakAZ&PC3:39.01199900493
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISWard van DoornikDe AmerNT200002931
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISMink RietveldAZ&PCNT200002603
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISKarl van den BurgGoSwimNT200000553
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISJoost LeeuwenbergAZ&PCNT200003779
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt., SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 16
6-10-2012 - 15:45
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Claudia SchoutenGoSwim3:00.052000008123:00.7839.541:26.213:00.78
2.Myrthe BeijenGoSwim3:04.032000023503:05.2241.531:29.043:05.22
3.Quinty JansenGoSwim3:16.112000008103:14.1644.811:33.913:14.16
4.June van GroesenZwemclub Zeist3:35.192000038803:24.3546.731:38.273:24.35
5.Elise HardemanAZ&PCNT2001010683:26.9847.101:39.573:26.98
6.Elin HarmsGoSwimNT2001025983:27.5847.491:40.433:27.58
7.Sanne ZuijdendorpGoSwim3:39.842000021023:29.0448.891:42.863:29.04
8.Tara HazeGoSwim3:35.452000028923:33.4148.881:43.313:33.41
9.Yentl HoefakkerZwemclub ZeistNT2000040483:41.8851.751:48.503:41.88
10.Nikki JonkmanGoSwimNT2001026003:55.1353.901:55.833:55.13
11.Daisey MethorstDe Zwoer4:18.092000055203:57.2356.461:58.633:57.23
12.Ella RietveldAZ&PCNT2001023984:02.0355.521:59.524:02.03
13.Famke WilhelmDe Duinkikkers4:36.362000029004:03.5354.941:58.754:03.53
14.Elvira ScholtenDe AmerNT2001035224:05.9953.771:55.774:05.99
15.Jaimy SwartDe DuinkikkersNT2001036444:06.3857.352:01.104:06.38
16.Willemijn de VriesDe DuinkikkersNT2000044084:07.0055.001:58.444:07.00
17.Elif YilmazDe AmerNT2001028684:41.861:02.592:16.564:41.86
18.Kaylee de VriesIJZ&PCNT2000026084:45.261:01.802:14.894:45.26
19.Anniek ReuijlDe AmerNT2001002464:46.371:07.514:46.37
DISJoy de JongIJZ&PCNT200101284
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISCharlotte van der LendeAZ&PCNT200103030
SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt gemaakt.
DISSigrid StralenIJZ&PCNT200101288
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
NGMirjam van WaaijDe Zwoer4:01.14200003194


<< TOP >>
Programmanr. 17
6-10-2012 - 16:00
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Bas van BentumGoSwim1:36.662001011091:34.8644.461:34.86
2.Mart NiehoffDe Zwoer1:39.442001007591:36.8145.811:36.81
3.Sebastiaan van der MeerAZ&PC1:39.782001009131:37.8956.961:37.89
4.Rick DoumaDe Zwoer1:45.352001012051:40.1747.521:40.17
5.Austin NamesnikZwemclub Zeist1:39.132001018171:40.3948.581:40.39
6.Max KarelsenDe Duinkikkers1:39.772001022271:41.40FJ 148.591:41.40
7.Koen van KeulenDe Duinkikkers1:41.142001003791:41.40FJ 248.391:41.40
8.Pieter BreelAZ&PC1:41.892001014751:41.9646.501:41.96
9.Rijk DragstraAZ&PC1:48.482001024731:43.0748.751:43.07
10.Jasper de GierDe Duinkikkers1:43.312001007931:43.3649.071:43.36
11.Thijmen OerlemansAZ&PCNT2001036771:49.0450.951:49.04
12.Ishak OzdemirGoSwim1:58.572001020611:53.9354.811:53.93
13.Rick HaanschotenAZ&PC1:51.802001002911:54.0353.991:54.03
14.Querijn HensenDe Duinkikkers1:52.642001021211:54.9352.951:54.93
15.Mats van de WeerdAZ&PC2:00.872001016491:55.8156.241:55.81
16.Jarmo ten BroekAZ&PC1:59.962001000852:01.9256.132:01.92
17.Haoxuan LiZwemclub Zeist2:07.852001035572:16.111:02.412:16.11
18.Semi ErciyasDe Haaien2:39.492001026972:25.501:07.862:25.50
DISRyan de BoerDe Amer1:53.14200102193
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISSjoerd LuijckxDe Amer2:15.37200103585
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISMartijn OnverzaagtWoerden1:52.76200101239
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
NGLucas BuddingDe Zwoer2:11.29200102605


<< TOP >>
Programmanr. 18
6-10-2012 - 16:10
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Dyonne StamAZ&PC1:33.712002002921:32.3844.891:32.38
2.Femke van BoheemenDe Haaien1:36.122002015061:34.9647.711:34.96
3.Monica WalenDe Haaien1:39.752002004281:36.9047.831:36.90
4.Djelo GuddeAZ&PC1:36.352002004021:41.9450.471:41.94
5.Marleen HoeksmaAZ&PC1:54.622002024781:43.1450.971:43.14
6.Winneke LauwersZwemclub Zeist1:58.362002011741:45.0949.871:45.09
7.Maaike BassantAZ&PC1:46.852002012141:47.0851.181:47.08
8.Daniek Hendriksen of HendriksDe Haaien1:47.142002003601:48.4854.671:48.48
9.Suze BleekerAZ&PC1:56.982002021241:51.4156.771:51.41
10.Louise KoelemeijerAZ&PCNT2002032681:51.6651.861:51.66
11.Bente WestermanDe Zwoer2:03.422002025621:52.0955.331:52.09
12.Janet ImmerzeelWoerdenNT2002025041:54.3255.641:54.32
13.Lara RomboutDe Haaien2:06.712002028601:56.4557.861:56.45
14.Maartje de KlaverDe Zwoer2:05.382002007541:56.8555.411:56.85
15.Joelle van de GriftDe AmerNT2002008641:59.6656.441:59.66
16.Fenna van BredaZwemclub ZeistNT2002033322:01.7458.722:01.74
17.Myrthe MuthertWoerden2:11.262002020582:06.141:02.462:06.14
18.Marin HarmsGoSwimNT2002013382:22.262:22.26
DISFlorence HietinkDe Zwoer1:53.01200200654
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMerel VerhulstDe Haaien2:08.64200203140
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISLinda CosseeAZ&PC1:50.06200200976
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISRobin KuijerDe DuinkikkersNT200201400
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.