Uitnodiging EON deel 1RZ
Roermond (NED),    30-9-2012,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m wisselslag, Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 5. Heren, 400m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 6. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 10. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 11. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 13. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 17. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 18. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 19. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 20. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 21. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 22. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 23. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 24. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 25. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 27. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 29. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 30. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 31. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open

FINA Point Scoring 2012

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2               Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
30-9-2012 - 10:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eurode Kerkrade 1                  Eurode Kerkrade        4:59.98   334       
        Esther Scholz, 01                      Jasmijn van der Valk, 01
        Lieve Göbbels, 00                      Manon Ritten, 00
          1:15.23  4:59.98

    2.  Rz 1                               Rz                     5:21.82   270       
        Sterre Schlicher, 99                   Jolie Dielemans, 00
        Sanne Timmermans, 99                   Kelly van der Sluizen, 00
          1:09.36  5:21.82




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Alle, 4 x 50m wisselslag Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
30-9-2012 - 10:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
   DIS  Rz 1                               Rz                                         
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
        Lisa Smits, 02                         Daphne Broen, 01
        Stefan Tomicic, 01                     Robin Udiljak, 03

 AFGEM  ZC Valkenburg 1                    ZC Valkenburg                              
        Raf Hendriks, 01                       Nikki Smeets, 02
        Guido Berghorst, 01                    Demi van Hulst, 03




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Dames, 100m schoolslag             Dames Senioren Open
30-9-2012 - 10:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shania Haenen                 98   Eurode Kerkrade        1:23.83   418       
    2.  Cato Vrouenraets              90   ZC Valkenburg          1:24.60   407       
    3.  Tessa Kierkels                91   ZC Valkenburg          1:27.79   364       
    4.  Rebecca Vroomen               93   Eurode Kerkrade        1:28.19   359       
    5.  Marian Bouts                  86   Rz                     1:28.29   358       
    6.  Selena Mikulic                00   ZC Valkenburg          1:36.16   277       
    7.  Wendy Knoops                  68   Rz                     1:38.80   255       
    8.  Annik Delissen                94   Rz                     1:43.02   225       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                  Heren, 400m vrije slag             Heren Senioren Open
30-9-2012 - 10:45                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Timo Billman                  96   Eurode Kerkrade        4:31.95   478       
          1:02.80  2:12.45  4:31.95
    2.  Roland De Jong                76   Eurode Kerkrade        4:32.37   476       
          1:01.87  2:11.94  4:32.37
    3.  Sander Bouts                  85   Rz                     4:34.54   465       
          1:02.80  2:12.07  4:34.54
    4.  Bas Kerckhoffs                96   ZC Valkenburg          4:35.57   460       
          1:01.76  2:12.38  4:35.57
    5.  Bert Schlicher                64   Rz                     4:42.51   427       
          1:07.26  2:19.10  4:42.51
    6.  Dario van Hulst               99   ZC Valkenburg          4:46.13   411       
          1:06.32  2:18.89  4:46.13
    7.  Sol Geraedts                  91   Rz                     5:17.28   301       
          1:11.82  2:31.57  5:17.28
    8.  Erik van der Zeijden          86   Rz                     5:37.21   251       
          1:15.96  2:41.28  5:37.21



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                   Dames, 100m rugslag         Dames Senioren 2 en later
30-9-2012 - 10:55                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Céline Jennes                 96   Eurode Kerkrade        1:12.98   433       
    2.  Joëlle Savelberg              97   Eurode Kerkrade        1:17.04   368       
    3.  Elisa Helmer                  98   ZC Valkenburg          1:20.75   319       
    4.  Elke Teunissen                97   Rz                     1:27.01   255       
    5.  Evie Roebroek                 96   Rz                     1:27.39   252       
    6.  Ilse Raaijmakers              96   Rz                     1:30.13   230       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 200m schoolslag       Jongens Jeugd 2 en later
30-9-2012 - 11:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maurice Henkel                95   Rz                     2:41.67   415       
          1:16.89  2:41.67
    2.  Jitse Zonneveld               97   Rz                     2:50.86   352       
          1:20.45  2:50.86
    3.  Arthur van Noorden            95   ZC Valkenburg          2:57.26   315       
          1:22.02  2:57.26
    4.  Jeroen de Croock              97   ZC Valkenburg          3:11.96   248       
          1:30.22  3:11.96
 NG.ZA  Guus Wolswinkel               97   Rz                                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Meisjes, 200m vrije slag       Meisjes Jeugd 2 en later
30-9-2012 - 11:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  McKenzie Kelly                98   Eurode Kerkrade        2:23.32   466       
          1:07.36  2:23.32
    2.  Rianne de Croock              98   ZC Valkenburg          2:25.22   448       
          1:08.44  2:25.22
    3.  Shae Bours                    98   Rz                     2:28.82   416       
          1:09.80  2:28.82
    4.  Nina Grispen                  97   ZC Valkenburg          2:32.83   384       
          2:32.83
 AFGEM  Myrthe Cichon                 98   Rz                                         
 AFGEM  Rianne Menten                 98   Rz                                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Jongens, 100m schoolslag    Jongens Junioren 4 en later
30-9-2012 - 11:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jordy Severins                98   Eurode Kerkrade        1:17.92   363       
    2.  Tim Stassen                   97   ZC Valkenburg          1:20.04   335       
    3.  Danny Hamers                  97   ZC Valkenburg          1:22.93   301       
    4.  Tim Peeters                   97   Rz                     1:26.60   264       
    5.  Louis Guveau                  97   Rz                     1:33.98   207       
    6.  Stan Knoops                   98   Rz                     1:48.23   135       
    7.  Rick Spaen                    99   Rz                     1:54.70   113       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                   Dames, 50m rugslag               Dames Senioren Open
30-9-2012 - 11:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Geilen                90   ZC Valkenburg            34.70   406       
    2.  Natascha Hartman              81   Eurode Kerkrade          35.56   377       
    3.  Jara Wassenberg               96   Rz                       36.01   363       
    4.  Marian Bouts                  86   Rz                       36.60   346       
    5.  Linda Dehing                  94   Rz                       36.80   340       
    6.  Roos Lemmen                   84   Eurode Kerkrade          36.86   338       
    7.  Wendy Knoops                  68   Rz                       38.20   304       
    8.  Lisa In 't Zand               94   Rz                       39.82   268       
    9.  Annik Delissen                94   Rz                       43.08   212       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Heren, 100m wisselslag             Heren Senioren Open
30-9-2012 - 11:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Grispen                   95   ZC Valkenburg          1:06.18   451       
    2.  Sander Bouts                  85   Rz                     1:06.39   446       
    3.  Timo Billman                  96   Eurode Kerkrade        1:08.02   415       
    4.  Bert Schlicher                64   Rz                     1:08.64   404       
    5.  Jeffrey Schijns               94   Eurode Kerkrade        1:08.94   399       
    6.  Dario van Hulst               99   ZC Valkenburg          1:11.85   352       
    7.  Sol Geraedts                  91   Rz                     1:16.23   295       
    8.  Erik van der Zeijden          86   Rz                     1:18.16   273       
    9.  Sander Lienaerts              96   Eurode Kerkrade        1:21.47   241       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12               Meisjes, 100m vlinderslag    Meisjes Junioren 3 en later
30-9-2012 - 11:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Ritten                  00   Eurode Kerkrade        1:23.92   282       
    2.  Sterre Schlicher              99   Rz                     1:24.60   275       
    3.  Daphne Mans                   99   ZC Valkenburg          1:33.07   206       
    4.  Anne Mayer                    00   Rz                     1:42.59   154       
    5.  Sanne van Hattum              99   Eurode Kerkrade        1:44.30   147       
    6.  Jolie Dielemans               00   Rz                     1:46.89   136       
    7.  Kelly van der Sluizen         00   Rz                     1:49.20   128       
   DIS  Sanne Timmermans              99   Rz                                    VH   
        VA - Na de start en/of keerpunt meer dan één armdoortrekbeweging onder water gemaakt.
    NG  Jasmijn van der Valk          01   Eurode Kerkrade                            



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Jongens, 200m rugslag      Jongens Junioren 2 en later
30-9-2012 - 11:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cas Louwarts                  99   Rz                     2:39.23   295       
          1:18.60  2:39.23
    2.  Dimitar Kamnarovski           00   Rz                     2:39.78   292       
          1:18.46  2:39.78
    3.  Niels de Boer                 00   Eurode Kerkrade        2:49.39   245       
          1:22.10  2:49.39
    4.  Raf Hendriks                  01   ZC Valkenburg          2:56.54   217       
          1:26.60  2:56.54
    5.  Benjamin Russ                 00   Rz                     3:03.00   194       
          1:28.90  3:03.00
    6.  Maikel van der Linden         00   ZC Valkenburg          3:09.16   176       
          1:33.35  3:09.16




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Meisjes, 50m vrije slag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
30-9-2012 - 11:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esther Scholz                 01   Eurode Kerkrade          33.26   341       
    2.  Nikki Smeets                  02   ZC Valkenburg            33.95   321       
    3.  Daphne Broen                  01   Rz                       35.11   290       
    4.  Demi van Hulst                03   ZC Valkenburg            36.92   249       
    5.  Demi Schoonbrood              02   ZC Valkenburg            39.49   204       
    6.  Jenny Ven van de              02   Eurode Kerkrade          40.80   185       
    7.  Quinty Rouschop               03   ZC Valkenburg            41.54   175       
    8.  Britt De Jong                 02   Eurode Kerkrade          42.17   167       
    9.  Jesse Goritzer                03   Eurode Kerkrade          43.32   154       
   10.  Lisa Smits                    02   Rz                       43.76   149  FJ 1 
   11.  Julie van Esch                02   ZC Valkenburg            43.76   149  FJ 2 
   12.  Cheyenne Stevens              01   Rz                       44.10   146       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Jongens, 100m wisselslag         Jongens Minioren 4,5,6
30-9-2012 - 11:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan Tomicic                01   Rz                     1:29.64   181       
    2.  Remco van Hattum              01   Eurode Kerkrade        1:31.73   169       
    3.  Robin Udiljak                 03   Rz                     1:41.73   124       
    4.  Dyon de Wit                   02   Rz                     1:44.41   114       
    5.  Joris Knoops                  01   Rz                     1:48.34   102       
 AFGEM  Guido Berghorst               01   ZC Valkenburg                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                 Dames, 400m vrije slag             Dames Senioren Open
30-9-2012 - 11:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shania Haenen                 98   Eurode Kerkrade        4:44.26   564       
          1:05.80  2:18.48  4:44.26
    2.  Cato Vrouenraets              90   ZC Valkenburg          5:08.25   442       
          1:09.00  2:26.18  5:08.25
    3.  Melissa Geilen                90   ZC Valkenburg          5:09.44   437       
          1:10.62  2:29.28  5:09.44
    4.  Rebecca Vroomen               93   Eurode Kerkrade        5:21.10   391       
          1:14.36  2:36.45  5:21.10
    5.  Jara Wassenberg               96   Rz                     5:26.26   373       
          1:14.98  2:37.95  5:26.26
    6.  Natascha Hartman              81   Eurode Kerkrade        5:36.95   338       
          1:15.77  2:41.23  5:36.95
    7.  Linda Dehing                  94   Rz                     5:37.16   338       
          1:13.02  2:38.39  5:37.16
    8.  Lisa In 't Zand               94   Rz                     5:57.16   284       
          1:21.45  2:53.86  5:57.16
    9.  Annik Delissen                94   Rz                     6:31.76   215       
          1:28.84  3:09.41  6:31.76



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                 Heren, 100m schoolslag             Heren Senioren Open
30-9-2012 - 11:50                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Timo Billman                  96   Eurode Kerkrade        1:10.98   480       
    2.  Bert Schlicher                64   Rz                     1:16.20   388       
    3.  Jeffrey Schijns               94   Eurode Kerkrade        1:16.69   381       
    4.  Sander Bouts                  85   Rz                     1:17.08   375       
    5.  Max Grispen                   95   ZC Valkenburg          1:20.98   323       
    6.  Sol Geraedts                  91   Rz                     1:24.26   287       
    7.  Erik van der Zeijden          86   Rz                     1:28.73   246       
   DIS  Bas Kerckhoffs                96   ZC Valkenburg                              
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Dames, 200m schoolslag       Dames Senioren 2 en later
30-9-2012 - 11:50                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joëlle Savelberg              97   Eurode Kerkrade        3:07.34   370       
          1:30.52  3:07.34
    2.  Leonora Arets                 95   Eurode Kerkrade        3:13.82   334       
          1:32.86  3:13.82
    3.  Elisa Helmer                  98   ZC Valkenburg          3:16.08   323       
          1:35.03  3:16.08
    4.  Elke Teunissen                97   Rz                     3:21.60   297       
          1:37.32  3:21.60
    5.  Ilse Raaijmakers              96   Rz                     3:27.12   274       
          1:37.12  3:27.12
    6.  Evie Roebroek                 96   Rz                     3:36.86   238       
          1:42.83  3:36.86



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                 Jongens, 100m rugslag         Jongens Jeugd 2 en later
30-9-2012 - 11:55                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jitse Zonneveld               97   Rz                     1:08.10   371       
    2.  Arthur van Noorden            95   ZC Valkenburg          1:09.97   342       
    3.  Maurice Henkel                95   Rz                     1:11.68   318       
    4.  Jeroen de Croock              97   ZC Valkenburg          1:14.97   278       
 NG.ZA  Guus Wolswinkel               97   Rz                                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                Meisjes, 100m schoolslag       Meisjes Jeugd 2 en later
30-9-2012 - 12:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rianne de Croock              98   ZC Valkenburg          1:28.95   350       
    2.  Lieve Göbbels                 00   Eurode Kerkrade        1:29.98   338       
    3.  Shae Bours                    98   Rz                     1:32.36   312       
    4.  Selena Mikulic                00   ZC Valkenburg          1:38.12   260       
    5.  Nina Grispen                  97   ZC Valkenburg          1:39.85   247       
   DIS  McKenzie Kelly                98   Eurode Kerkrade                            
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
 AFGEM  Myrthe Cichon                 98   Rz                                         
 AFGEM  Rianne Menten                 98   Rz                                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                Jongens, 200m vrije slag    Jongens Junioren 4 en later
30-9-2012 - 12:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jordy Severins                98   Eurode Kerkrade        2:07.52   473       
          1:01.32  2:07.52
    2.  Tim Stassen                   97   ZC Valkenburg          2:11.26   433       
          1:00.86  2:11.26
    3.  Danny Hamers                  97   ZC Valkenburg          2:17.50   377       
          1:03.64  2:17.50
    4.  Tim Peeters                   97   Rz                     2:24.42   325       
          1:09.39  2:24.42
    5.  Louis Guveau                  97   Rz                     2:31.70   281       
          1:12.02  2:31.70
    6.  Stan Knoops                   98   Rz                     3:04.44   156       
          1:28.24  3:04.44
    7.  Rick Spaen                    99   Rz                     3:15.77   130       
          1:32.29  3:15.77



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                 Dames, 100m wisselslag             Dames Senioren Open
30-9-2012 - 12:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shania Haenen                 98   Eurode Kerkrade        1:13.73   480       
    2.  Roos Lemmen                   84   Eurode Kerkrade        1:16.76   425       
    3.  Tessa Kierkels                91   ZC Valkenburg          1:17.07   420       
    4.  Marian Bouts                  86   Rz                     1:19.15   388       
    5.  Linda Dehing                  94   Rz                     1:19.95   376       
    6.  Wendy Knoops                  68   Rz                     1:23.49   330       
    7.  Lisa In 't Zand               94   Rz                     1:30.51   259       
    8.  Annik Delissen                94   Rz                     1:35.30   222       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                   Heren, 50m rugslag               Heren Senioren Open
30-9-2012 - 12:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander Bouts                  85   Rz                       30.17   420       
    2.  Bas Kerckhoffs                96   ZC Valkenburg            30.86   393       
    3.  Bert Schlicher                64   Rz                       30.88   392       
    4.  Dario van Hulst               99   ZC Valkenburg            31.82   358       
    5.  Jordy Vroomen                 94   Eurode Kerkrade          32.37   340       
    6.  Roland De Jong                76   Eurode Kerkrade          32.86   325       
    7.  Jeroen de Croock              97   ZC Valkenburg            35.36   261       
    8.  Sol Geraedts                  91   Rz                       35.51   258       
    9.  Erik van der Zeijden          86   Rz                       36.93   229       
   10.  Sander Lienaerts              96   Eurode Kerkrade          37.99   210       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                 Meisjes, 200m rugslag      Meisjes Junioren 3 en later
30-9-2012 - 12:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Ritten                  00   Eurode Kerkrade        2:46.72   373       
          1:21.31  2:46.72
    2.  Sterre Schlicher              99   Rz                     2:50.36   349       
          1:24.39  2:50.36
    3.  Daphne Mans                   99   ZC Valkenburg          2:55.29   321       
          1:24.23  2:55.29
    4.  Jolie Dielemans               00   Rz                     3:15.87   230       
          1:38.36  3:15.87
    5.  Anne Mayer                    00   Rz                     3:20.45   214       
          1:37.86  3:20.45
    6.  Kelly van der Sluizen         00   Rz                     3:28.43   190       
          1:43.91  3:28.43
    7.  Sanne Timmermans              99   Rz                     3:29.56   187       
          1:43.05  3:29.56
    8.  Sanne van Hattum              99   Eurode Kerkrade        3:33.61   177       
          1:41.76  3:33.61
    NG  Jasmijn van der Valk          01   Eurode Kerkrade                            



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27               Jongens, 100m vlinderslag    Jongens Junioren 2 en later
30-9-2012 - 12:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Niels de Boer                 00   Eurode Kerkrade        1:23.06   198       
    2.  Cas Louwarts                  99   Rz                     1:24.45   189       
    3.  Dimitar Kamnarovski           00   Rz                     1:28.47   164       
    4.  Maikel van der Linden         00   ZC Valkenburg          1:32.49   144       
    5.  Raf Hendriks                  01   ZC Valkenburg          1:34.42   135       
   DIS  Benjamin Russ                 00   Rz                                         
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                Meisjes, 100m wisselslag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
30-9-2012 - 12:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nikki Smeets                  02   ZC Valkenburg          1:27.17   290       
    2.  Esther Scholz                 01   Eurode Kerkrade        1:31.26   253       
    3.  Daphne Broen                  01   Rz                     1:33.58   234       
    4.  Demi van Hulst                03   ZC Valkenburg          1:34.64   227       
    5.  Jenny Ven van de              02   Eurode Kerkrade        1:36.64   213       
    6.  Lisa Smits                    02   Rz                     1:42.04   181       
    7.  Demi Schoonbrood              02   ZC Valkenburg          1:42.97   176       
    8.  Jesse Goritzer                03   Eurode Kerkrade        1:43.23   174       
    9.  Quinty Rouschop               03   ZC Valkenburg          1:44.41   169       
   10.  Britt De Jong                 02   Eurode Kerkrade        1:48.80   149       
   11.  Cheyenne Stevens              01   Rz                     1:55.51   124       
   DIS  Julie van Esch                02   ZC Valkenburg                              
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                Jongens, 50m vrije slag          Jongens Minioren 4,5,6
30-9-2012 - 12:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan Tomicic                01   Rz                       34.47   204       
    2.  Remco van Hattum              01   Eurode Kerkrade          38.30   148       
    3.  Robin Udiljak                 03   Rz                       39.26   138       
    4.  Dyon de Wit                   02   Rz                       40.45   126       
    5.  Joris Knoops                  01   Rz                       41.50   117       
 AFGEM  Guido Berghorst               01   ZC Valkenburg                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30               Dames, 4 x 100m wisselslag           Dames Senioren Open
30-9-2012 - 12:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eurode Kerkrade 1                  Eurode Kerkrade        5:05.53   415       
        Manon Ritten, 00                       Joëlle Savelberg, 97
        Céline Jennes, 96                      Roos Lemmen, 84
          1:18.37  5:05.53

    2.  ZC Valkenburg 1                    ZC Valkenburg          5:09.32   400       
        Rianne de Croock, 98                   Cato Vrouenraets, 90
        Tessa Kierkels, 91                     Melissa Geilen, 90
          1:20.39  5:09.32

    3.  Rz 1                               Rz                     5:18.86   365       
        Jara Wassenberg, 96                    Linda Dehing, 94
        Marian Bouts, 86                       Wendy Knoops, 68
          1:19.90  5:18.86

    4.  ZC Valkenburg 2                    ZC Valkenburg          5:26.02   341       
        Daphne Mans, 99                        Nina Grispen, 97
        Selena Mikulic, 00                     Elisa Helmer, 98
          1:23.83  5:26.02




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31               Heren, 4 x 100m vrije slag           Heren Senioren Open
30-9-2012 - 12:45                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZC Valkenburg 1                    ZC Valkenburg          3:52.28   491       
        Tim Stassen, 97                        Bas Kerckhoffs, 96
        Arthur van Noorden, 95                 Max Grispen, 95
            57.98  3:52.28

    2.  Rz 1                               Rz                     3:53.25   485       
        Sander Bouts, 85                       Bert Schlicher, 64
        Maurice Henkel, 95                     Jitse Zonneveld, 97
            58.18  3:53.25

    3.  Eurode Kerkrade 1                  Eurode Kerkrade        4:01.98   434       
        Timo Billman, 96                       Jordy Severins, 98
        Jordy Vroomen, 94                      Roland De Jong, 76
            57.14  4:01.98




SPLASH Meet Manager 11Registered to RZ