Nr. 1. Dames, 4 x 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 50m rugslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 15. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 19. Heren, 100m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 21. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 22. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 24. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 26. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 28. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 30. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 32. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 34. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 36. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 38. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 39. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 40. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 41. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later


D1 Competitie 2012-2013 1e Ronde - Zaandam, 30-9-2012


Programmanr. 1
30-9-2012 - 16:00
Dames, 4 x 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.A.Z.V.D. 1A.Z.V.D.4:24.444:19.16
Laura van der Veen
Sheri Zwietering
94
98
1:01.06
1:14.42
Jade Broek
Ingrid Jongert
97
91
1:03.17
1:00.51
2.Waterland 1Waterland4:25.914:30.13
Saritha van Zanten
Sarah de Waart
98
91
32.23Rozemarijn de Waart
Ryanne van Gulik
92
89
31.35
32.37
1:08.15
1:07.36
3.KZC 1KZC4:36.564:34.75
Dyana van Pomeren
Lisa Brantjes
90
98
1:05.59
1:07.91
Nicole Seine
Anouk Dijkman
79
98
1:10.09
1:11.16
4.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)4:40.914:39.65
Maricha Veenendaal
Nadine Scheeve
99
97
32.89
33.71
1:10.09
1:10.57
Ilse van Steen
Melonie Hoonakker
97
92
33.80
31.04
1:11.53
1:07.46
5.Zaanstad (SG) 2Zaanstad (SG)4:52.425:02.90
Eline van Zijl
Esther Mijnen
98
69
33.75
34.57
1:11.84
1:13.28
Michelle Nierop
Celine Jacobs
96
96
37.69
38.22
1:19.01
1:18.77


<< TOP >>
Programmanr. 3
30-9-2012 - 16:05
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.KZC 1KZC2:24.322:21.21
Phil Brantjes
Bjarne Bruijns
00
97
36.23
35.84
Ahmet Liman
Kaj van der Pal
97
99
35.26
33.88
2.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:22.962:25.69
Rowan Houtlosser
Bram Kooi
00
97
40.34
38.00
Raoul Lieverst
Tim Wassenaar
99
99
37.87
29.48
3.A.Z.V.D. 1A.Z.V.D.2:35.652:29.45
Maarten van der Veen
Carlos Ruiz Ariza
99
98
37.51
48.27
Pascal Benjamins
Ingmar Bakker
99
98
36.19
27.48
4.Waterland 1Waterland2:34.592:34.84
Michael van Kerkwijk
Ruben Uidam
01
00
42.25
47.90
Rick van Zanten
Arjen van der Vis
98
00
5.Zaanstad (SG) 2Zaanstad (SG)2:51.182:53.53
Elroy Nagtegaal
Daan In de Braekt
99
99
50.39Bas Bets
Basil Barrett
00
99


<< TOP >>
Programmanr. 4
30-9-2012 - 16:10
50m rugslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Tycho de JongeKZC48.8720040041147.44
2.Morris VonkZaanstad (SG)51.5320030036349.29
3.Aron UidamWaterland50.6220030077950.94
4.Thierry OldenburgZaanstad (SG)54.8520030061753.54

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Iris van't VeerA.Z.V.D.45.6120030125444.36
2.Melina Carrillo MorenoZaanstad (SG)44.7020030088045.31
3.Iris van DuijseZaanstad (SG)50.0120030032250.12
4.Rachella van ZanenA.Z.V.D.59.3520030080650.22
5.Talisa MoskKZC58.6720040060250.79
6.Indy van SteltenZaanstad (SG)49.5220030037051.41
7.Dewi WelborenKZC59.6220030152054.32
8.Lonneke RitmanKZC55.0520040002254.98
9.Emma SoffnerKZC1:02.8820030108256.51
10.Cherel DollKZCNT2003020961:11.44
11.Dana van LeeuwenKZCNT2005001501:18.85


<< TOP >>
Programmanr. 5
30-9-2012 - 16:15
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Merel DollKZC1:37.502001026101:36.0845.601:36.08
2.Femke RitmanKZC1:52.552001002861:43.9648.801:43.96
3.Roos SchipperWaterland1:51.052001024081:44.8049.281:44.80
4.Nikita TeeuwenZaanstad (SG)1:51.512001019301:44.8149.161:44.81
5.Venna FassaertZaanstad (SG)1:42.822001014101:45.1848.411:45.18
6.Amber OrfinoWaterland1:51.162002026441:48.1550.251:48.15
7.Estelle ChengA.Z.V.D.NT2001046841:48.6350.061:48.63
8.Merel KrijgsmanA.Z.V.D.1:51.452002015281:48.7050.901:48.70
9.Tara van LeeuwenKZC1:57.962002011121:49.2152.791:49.21
10.Feline VerheijWaterland1:52.942001031601:49.6853.231:49.68
11.Lola van de VeldeKZCNT2002028801:50.1751.721:50.17
12.Gwyneth van den OuwelandA.Z.V.D.NT2002025501:51.471:51.47
13.Indy HooijschuurZaanstad (SG)1:53.092001021301:51.6853.261:51.68
14.Sterre KieftKZC2:07.942002030101:55.5654.091:55.56
15.Manou ten HoornZaanstad (SG)2:00.982002020861:59.9255.591:59.92
16.Bianca KosterZaanstad (SG)2:10.042001006302:00.9357.092:00.93
17.Elsa HoedemaekerZaanstad (SG)1:58.872002005422:03.2858.002:03.28
18.Faith GirothZaanstad (SG)2:09.472002015902:04.2259.752:04.22
19.Jeske WapstraZaanstad (SG)2:05.582001033282:06.0858.252:06.08
20.Madelon HulsingZaanstad (SG)2:09.652002015922:06.8959.632:06.89
21.Lisanne RietveldA.Z.V.D.NT2001046822:08.0058.092:08.00
22.Sanne LagerweijZaanstad (SG)2:21.312002015522:18.971:06.122:18.97
23.Julia WesterborgKZCNT2002018662:28.701:10.682:28.70
AFGEMNouska de ReusZaanstad (SG)2:04.51200200830


<< TOP >>
Programmanr. 7
30-9-2012 - 16:25
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Alex van WaverenWaterland1:42.332002012711:38.0146.761:38.01
2.Sjoerd JongertA.Z.V.D.1:40.932001004271:42.9446.381:42.94
3.Niels MartensKZC1:43.042001001111:45.9650.651:45.96
4.Ivar KramerZaanstad (SG)1:50.162001016471:48.0051.491:48.00
5.Stijn van de WeteringZaanstad (SG)1:50.272001023071:48.1151.821:48.11
6.Jelle BoschZaanstad (SG)1:54.542002008871:48.2451.931:48.24
7.Daan SwartA.Z.V.D.1:57.272001031231:52.5552.411:52.55
8.Michael van KerkwijkWaterland1:56.822001022051:57.4955.341:57.49
9.Floris KooiZaanstad (SG)1:57.892001008011:57.6454.651:57.64
10.Frank BouquetA.Z.V.D.1:59.612001022791:58.6456.061:58.64
11.Sep SmitKZC2:09.862002016872:01.8658.352:01.86
12.Joel SiebenZaanstad (SG)2:06.092002008892:06.7159.872:06.71


<< TOP >>
Programmanr. 9
30-9-2012 - 16:30
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Alessandra SwerissenZaanstad (SG)1:27.971999013021:20.7150.961:20.71
2.Blom van de VeldeKZC1:28.761999012621:20.901:20.90
3.Neve BuijsA.Z.V.D.1:31.522000047201:26.551:26.55
4.Anna BruinsZaanstad (SG)1:30.661999019661:26.561:26.56
5.Lieke RoggeZaanstad (SG)1:35.022000017121:26.7840.771:26.78
6.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)1:27.911999035101:27.2040.611:27.20
7.Iona van SteltenZaanstad (SG)1:27.561999023141:28.1740.371:28.17
8.Kirsten DijkmanKZC1:33.502000008421:28.811:28.81
9.Carmen TavenierZaanstad (SG)1:35.781999041781:34.5144.541:34.51
10.Rebecca SchipperWaterland1:37.921999022401:35.781:35.78
11.Jessie MeijerKZC1:40.691999052521:36.4644.931:36.46
12.Shirley LippusKZC1:37.551999014061:36.791:36.79
13.Morgan GirothZaanstad (SG)1:40.652000038061:36.8744.731:36.87
14.Roos VenemaWaterland1:40.641999054521:37.6647.651:37.66
15.Roos WindtWaterland1:39.782000026141:38.881:38.88
16.Quinty VeenmanA.Z.V.D.1:47.142000023241:38.9748.341:38.97
17.Renee van KuilenburgKZC1:41.911999038361:39.851:39.85
18.Merlin TerolZaanstad (SG)1:44.572000047081:42.851:42.85
19.Tessa WesterborgKZC1:45.311999019141:43.6848.681:43.68
20.Aynur AkyolZV De ZaanNT2000030981:52.961:52.96
DISMerel HooijschuurZaanstad (SG)1:35.82199904630
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.
DISJeannine PosZaanstad (SG)1:43.81200001710
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMHind BoujifZaanstad (SG)NT199905546


<< TOP >>
Programmanr. 10
30-9-2012 - 16:40
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Tim WassenaarZaanstad (SG)1:18.821999018691:18.3536.651:18.35
2.Pascal BenjaminsA.Z.V.D.1:22.901999023791:22.2438.071:22.24
3.Phil BrantjesKZC1:24.362000004851:26.401:26.40
4.Ian WelborenKZC1:32.162000018631:28.1943.781:28.19
5.Arjen van der VisWaterland1:28.542000029451:29.041:29.04
6.Rowan HoutlosserZaanstad (SG)1:33.482000015051:31.941:31.94
7.Kaj van der PalKZC1:29.251999021351:32.191:32.19
8.Ruben UidamWaterland1:33.822000029491:32.461:32.46
9.Bas BetsZaanstad (SG)1:37.522000010591:35.141:35.14
10.Basil BarrettZaanstad (SG)1:45.911999021571:38.031:38.03
11.Jeffrey van ZanenA.Z.V.D.NT2000031231:42.441:42.44
12.Jur SmitKZCNT2000018591:47.351:47.35
13.Davey RhebokA.Z.V.D.2:00.551999044011:48.3750.961:48.37
14.Yordi HakvoortWaterland2:06.172000044531:52.7853.371:52.78
DISElroy NagtegaalZaanstad (SG)NT199904549
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISMaarten van der VeenA.Z.V.D.1:33.52199902381
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMDaan In de BraektZaanstad (SG)1:28.48199900571
AFGEMKees DetermanWaterland1:34.87199901365
AFGEMDamian KerkhofZaanstad (SG)1:57.03200002929


<< TOP >>
Programmanr. 11
30-9-2012 - 16:45
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jade BroekA.Z.V.D.29.6319970230029.64
2.Saritha van ZantenWaterland30.3719980122031.12
3.Kitty Lynn JoustraZaanstad (SG)36.1719980079031.71
4.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)34.1619970217632.15
5.Fréderique van TielKZC32.5719970285232.35
6.Anouk DijkmanKZC33.1119980151832.52
7.Eline van ZijlZaanstad (SG)34.3119980338233.59
8.Amber van VelzenKZC35.9819970373034.20
9.Sheri ZwieteringA.Z.V.D.34.6219980203634.28
10.Noa DikZaanstad (SG)34.7919980483634.72
11.Rosa WesterborgKZC37.5319970296635.57
12.Elise RotterdamZaanstad (SG)36.5719980065235.69
13.Franka RotterdamZaanstad (SG)36.4719980065036.00
14.Tamar KaijzerKZC37.9919980551236.10
15.Larissa TeeuwenZaanstad (SG)38.0419970548236.99
AFGEMIlham Taj-dineZaanstad (SG)38.15199803532
AFGEMFleur BonkerkZaanstad (SG)33.53199803376


<< TOP >>
Programmanr. 12
30-9-2012 - 16:50
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ingmar BakkerA.Z.V.D.27.8419980049327.14
2.Rick van ZantenWaterland28.3319980035128.48
3.Bjarne BruijnsKZC29.0419970461728.86
4.Ahmet LimanKZC30.6119970421530.11
5.Daan In de BraektZaanstad (SG)NT19990057131.25
6.Raoul LieverstZaanstad (SG)32.8019990071332.35
7.Carlos Ruiz ArizaA.Z.V.D.39.3619980506537.56
8.Sven MartensKZC41.3319980144538.98
9.Hugo van WezenbeekKZC37.5219980415739.28
10.Marc SchellingerWaterland39.9319980505139.36
NGJelle BetsZaanstad (SG)31.35199801729


<< TOP >>
Programmanr. 13
30-9-2012 - 16:55
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Lisa BrantjesKZC1:23.061998009501:20.7436.831:20.74
2.Lisa SchellingerWaterland1:25.521996020061:26.8838.351:26.88
3.Ilse van SteenZaanstad (SG)NT1997031301:28.9941.211:28.99
4.Daniëlle de ReusKZC1:31.281995059081:32.6842.561:32.68
5.Celine JacobsZaanstad (SG)1:36.201996017001:34.0743.781:34.07
6.Nadine ScheeveZaanstad (SG)1:37.021997006841:34.8840.801:34.88
7.Michelle NieropZaanstad (SG)NT1996032421:36.3444.571:36.34
8.Sascha MoenisWaterland1:29.851996065501:36.6640.491:36.66
9.Robin VeenmanA.Z.V.D.1:44.791995067501:55.9049.141:55.90
AFGEMMandy FijnenbergA.Z.V.D.1:48.17199606248


<< TOP >>
Programmanr. 15
30-9-2012 - 17:00
Jongens, 100m vlinderslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jeroen JongertA.Z.V.D.1:10.411996004451:08.4430.531:08.44
2.Paul de GraafWaterland1:09.151995001071:09.561:09.56
3.Jos KalverboerWaterland1:18.871996022411:19.4535.841:19.45
4.Justin KorbeeKZC1:28.171996009231:20.1134.491:20.11
5.Bram KooiZaanstad (SG)1:29.531997009791:24.4337.401:24.43
6.Herke BrugmanWaterland1:44.611996041431:40.3143.151:40.31
AFGEMWouter van VelzenKZC1:21.97199501049
AFGEMKoen van de VeldeKZC1:15.67199600915


<< TOP >>
Programmanr. 17
30-9-2012 - 17:05
Dames, 100m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Laura van der VeenA.Z.V.D.1:29.471994040901:27.4641.371:27.46
2.Hester BoesWaterland1:27.231994036701:28.0941.571:28.09
3.Ryanne van GulikWaterland1:27.481989054701:28.3742.681:28.37
4.Sarah de WaartWaterland1:25.661991034001:28.4341.131:28.43
5.Dyana van PomerenKZC1:29.761990029901:30.5343.161:30.53
6.Nicole SeineKZC1:29.151979014461:31.9343.521:31.93
7.Esther MijnenZaanstad (SG)1:31.531969008461:32.0143.701:32.01
8.Ingrid JongertA.Z.V.D.1:30.691991014901:32.2843.441:32.28
9.Melonie HoonakkerZaanstad (SG)1:35.541992008041:32.3143.631:32.31
10.Mieke van DrielWaterland1:34.391989010081:33.061:33.06
11.Rozemarijn de WaartWaterland1:28.811992019541:35.7544.901:35.75
12.Amber van BergeZaanstad (SG)1:41.751992036701:39.7245.931:39.72
13.Ellen HoornZaanstad (SG)1:38.571993011321:41.0746.381:41.07
AFGEMStephanie HavenaarWaterland1:40.50198901604
AFGEMNoortje RotterdamZaanstad (SG)1:36.79199603218


<< TOP >>
Programmanr. 19
30-9-2012 - 17:10
Heren, 100m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.João SchilderWaterland1:11.271992021451:12.4634.431:12.46
2.Nick VenemaWaterland1:12.111993009511:15.8734.801:15.87
3.Tom van GulikWaterland1:12.401984007991:16.95FJ 135.931:16.95
4.Robin SchortinghuisZaanstad (SG)1:16.341990026151:16.95FJ 235.751:16.95
5.Jordy KokWaterland1:14.761987017831:17.3636.531:17.36
6.Gerco KalverboerWaterland1:16.571994002311:19.2936.831:19.29
7.Wibo MooibroekZaanstad (SG)1:21.401974013391:19.5636.831:19.56
8.Sander van SchaikA.Z.V.D.1:20.661991020051:21.5438.111:21.54
9.Nicky KokWaterland1:17.601988019311:23.5239.481:23.52
10.Jouke BoomA.Z.V.D.1:17.431985035091:24.0239.201:24.02
11.Thom ScheeveZaanstad (SG)1:26.421992030891:24.5739.571:24.57
12.Kees-Jan BrantjesKZC1:24.641963001131:25.2239.351:25.22
13.Maikel BoesWaterland1:26.451992046291:26.5340.561:26.53
14.Steven van DraanenZaanstad (SG)1:27.001990068251:29.2339.551:29.23
15.Dennis de ReeZaanstad (SG)1:26.371980012231:29.9841.881:29.98
16.Casper GrasZaanstad (SG)1:27.671992004031:30.2441.071:30.24
17.Reinier WillemsenA.Z.V.D.1:26.031990051771:30.2841.071:30.28
18.Jeroen SchortinghuisZaanstad (SG)1:31.301987029811:30.3542.191:30.35
19.Sebastien v ZundertA.Z.V.D.1:25.181993039891:30.6941.361:30.69
20.Lars KleijnKZC1:29.151989056451:31.1643.291:31.16
21.Arno de GraafZaanstad (SG)1:36.411960008411:35.6045.461:35.60
22.Patrick de RuijterKZCNT1989067531:37.0144.621:37.01
AFGEMBobby BakkerKZC1:21.50198600093


<< TOP >>
Programmanr. 21
30-9-2012 - 17:20
50m vrije slagMix Minioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Tycho de JongeKZC42.5420040041140.96
2.Morris VonkZaanstad (SG)44.0020030036342.69
3.Aron UidamWaterland50.4420030077945.32
4.Thierry OldenburgZaanstad (SG)49.0220030061747.09

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Melina Carrillo MorenoZaanstad (SG)40.4020030088039.25
2.Iris van't VeerA.Z.V.D.41.1920030125442.00
3.Indy van SteltenZaanstad (SG)43.2120030037044.67
4.Emma SoffnerKZC46.9620030108246.89
5.Rachella van ZanenA.Z.V.D.59.8920030080647.53
6.Lonneke RitmanKZC48.9120040002247.89
7.Iris van DuijseZaanstad (SG)49.1520030032248.33
8.Talisa MoskKZC47.1220040060249.16
9.Dewi WelborenKZC56.0720030152056.43
10.Cherel DollKZCNT20030209659.25
11.Dana van LeeuwenKZC1:28.362005001501:11.74


<< TOP >>
Programmanr. 22
30-9-2012 - 17:25
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Merel DollKZC42.0020010261042.24
2.Tara van LeeuwenKZC43.7220020111244.79
3.Femke RitmanKZC43.9420010028645.42
4.Feline VerheijWaterland46.1820010316045.56
5.Venna FassaertZaanstad (SG)46.9720010141046.24
6.Merel KrijgsmanA.Z.V.D.47.6120020152846.25
7.Indy HooijschuurZaanstad (SG)49.6620010213046.59
8.Amber OrfinoWaterland48.0920020264447.27
9.Gwyneth van den OuwelandA.Z.V.D.48.0320020255047.43
10.Nikita TeeuwenZaanstad (SG)47.7620010193048.33
11.Nouska de ReusZaanstad (SG)47.0120020083048.43
12.Manou ten HoornZaanstad (SG)46.2520020208648.59
13.Lola van de VeldeKZC52.8920020288049.32
14.Madelon HulsingZaanstad (SG)54.0920020159251.09
15.Roos SchipperWaterland51.2420010240851.41
16.Faith GirothZaanstad (SG)50.6420020159052.27
17.Jeske WapstraZaanstad (SG)59.5620010332852.74
18.Lisanne RietveldA.Z.V.D.53.2520010468253.71
19.Sanne LagerweijZaanstad (SG)53.5220020155255.43
20.Elsa HoedemaekerZaanstad (SG)56.7020020054258.37
21.Julia WesterborgKZCNT2002018661:14.04
DISEstelle ChengA.Z.V.D.45.44200104684
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISSterre KieftKZC59.99200203010
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISBianca KosterZaanstad (SG)46.18200100630
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 24
30-9-2012 - 17:30
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sjoerd JongertA.Z.V.D.41.2420010042741.76
2.Michael van KerkwijkWaterland41.8420010220541.95
3.Alex van WaverenWaterland48.2020020127142.99
4.Daan SwartA.Z.V.D.49.0720010312344.37
5.Stijn van de WeteringZaanstad (SG)48.2420010230745.59
6.Floris KooiZaanstad (SG)50.1120010080146.41
7.Jelle BoschZaanstad (SG)46.4420020088746.68
8.Niels MartensKZC51.6120010011149.15
9.Sep SmitKZC50.0020020168750.97
10.Ivar KramerZaanstad (SG)51.3520010164752.40
11.Joel SiebenZaanstad (SG)57.092002008891:00.49
DISFrank BouquetA.Z.V.D.48.98200102279
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 26
30-9-2012 - 17:35
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Alessandra SwerissenZaanstad (SG)1:17.261999013021:12.001:12.00
2.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)1:11.421999035101:12.1634.871:12.16
3.Blom van de VeldeKZC1:18.841999012621:13.0635.431:13.06
4.Kirsten DijkmanKZC1:21.322000008421:15.5736.451:15.57
5.Anna BruinsZaanstad (SG)1:17.391999019661:16.5236.591:16.52
6.Neve BuijsA.Z.V.D.1:18.132000047201:17.4938.341:17.49
7.Iona van SteltenZaanstad (SG)1:20.251999023141:18.8438.151:18.84
8.Lieke RoggeZaanstad (SG)1:22.252000017121:22.391:22.39
9.Rebecca SchipperWaterland1:25.431999022401:23.0839.581:23.08
10.Jessie MeijerKZC1:24.481999052521:23.5940.091:23.59
11.Carmen TavenierZaanstad (SG)1:24.231999041781:24.1139.201:24.11
12.Roos VenemaWaterland1:24.491999054521:24.3341.801:24.33
13.Jeannine PosZaanstad (SG)1:27.752000017101:24.8440.801:24.84
14.Morgan GirothZaanstad (SG)1:27.862000038061:25.3441.581:25.34
15.Shirley LippusKZC1:21.031999014061:27.8742.361:27.87
16.Merel HooijschuurZaanstad (SG)1:30.811999046301:27.9341.551:27.93
17.Tessa WesterborgKZC1:33.961999019141:29.1942.821:29.19
18.Roos WindtWaterland1:29.682000026141:29.5343.011:29.53
19.Renee van KuilenburgKZC1:29.311999038361:30.191:30.19
20.Quinty VeenmanA.Z.V.D.1:33.652000023241:30.9043.391:30.90
21.Merlin TerolZaanstad (SG)1:39.052000047081:31.111:31.11
22.Aynur AkyolZV De ZaanNT2000030981:49.4251.191:49.42
AFGEMHind BoujifZaanstad (SG)NT199905546


<< TOP >>
Programmanr. 28
30-9-2012 - 17:40
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Tim WassenaarZaanstad (SG)1:06.531999018691:07.5632.401:07.56
2.Pascal BenjaminsA.Z.V.D.1:13.181999023791:12.4135.031:12.41
3.Phil BrantjesKZC1:12.032000004851:12.861:12.86
4.Maarten van der VeenA.Z.V.D.1:16.121999023811:13.9734.841:13.97
5.Arjen van der VisWaterland1:15.412000029451:16.8837.391:16.88
6.Ian WelborenKZC1:14.572000018631:17.2037.871:17.20
7.Kaj van der PalKZC1:15.401999021351:19.6737.441:19.67
8.Bas BetsZaanstad (SG)1:20.172000010591:20.641:20.64
9.Basil BarrettZaanstad (SG)1:31.101999021571:25.2740.081:25.27
10.Rowan HoutlosserZaanstad (SG)1:21.002000015051:26.3839.921:26.38
11.Jeffrey van ZanenA.Z.V.D.NT2000031231:28.1040.581:28.10
12.Ruben UidamWaterland1:27.792000029491:30.7342.291:30.73
13.Elroy NagtegaalZaanstad (SG)1:39.391999045491:33.0743.881:33.07
14.Jur SmitKZC1:29.462000018591:33.5043.121:33.50
15.Davey RhebokA.Z.V.D.1:40.131999044011:37.191:37.19
16.Yordi HakvoortWaterland1:43.512000044531:38.6946.341:38.69
AFGEMDaan In de BraektZaanstad (SG)1:16.10199900571
AFGEMDamian KerkhofZaanstad (SG)1:40.21200002929
AFGEMKees DetermanWaterland1:23.65199901365


<< TOP >>
Programmanr. 30
30-9-2012 - 17:50
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Jade BroekA.Z.V.D.3:05.441997023002:56.4737.421:21.232:08.382:56.47
2.Eline van ZijlZaanstad (SG)3:33.591998033823:18.0745.261:35.212:26.503:18.07
3.Saritha van ZantenWaterland3:09.121998012203:18.6544.301:35.302:27.893:18.65
4.Amber van VelzenKZC3:19.891997037303:19.1645.771:36.052:28.733:19.16
5.Fréderique van TielKZC3:18.831997028523:22.7444.461:36.562:31.043:22.74
6.Noa DikZaanstad (SG)3:41.071998048363:26.4146.731:39.972:32.913:26.41
7.Anouk DijkmanKZC3:33.271998015183:27.1246.611:39.922:33.833:27.12
8.Kitty Lynn JoustraZaanstad (SG)NT1998007903:32.3247.311:41.432:36.913:32.32
9.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)3:28.321997021763:33.4547.691:41.752:37.403:33.45
10.Franka RotterdamZaanstad (SG)3:43.371998006503:33.5546.911:41.822:38.403:33.55
11.Sheri ZwieteringA.Z.V.D.3:42.001998020363:34.5948.561:44.052:40.183:34.59
12.Elise RotterdamZaanstad (SG)3:55.801998006523:40.3249.531:45.132:42.483:40.32
13.Tamar KaijzerKZCNT1998055123:57.7852.251:53.522:55.423:57.78
14.Larissa TeeuwenZaanstad (SG)3:53.511997054824:04.9653.961:56.123:00.394:04.96
15.Rosa WesterborgKZC4:02.581997029664:08.0152.581:54.463:01.104:08.01
AFGEMIlham Taj-dineZaanstad (SG)3:56.59199803532
AFGEMFleur BonkerkZaanstad (SG)3:29.10199803376


<< TOP >>
Programmanr. 32
30-9-2012 - 18:00
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Ingmar BakkerA.Z.V.D.2:57.651998004932:55.4838.531:23.992:10.482:55.48
2.Rick van ZantenWaterland2:56.061998003512:57.0837.791:22.642:10.332:57.08
3.Bjarne BruijnsKZC3:04.891997046172:59.5140.181:25.362:12.662:59.51
4.Daan In de BraektZaanstad (SG)NT1999005713:20.9446.651:37.422:29.533:20.94
5.Raoul LieverstZaanstad (SG)3:22.641999007133:23.1844.511:35.842:29.393:23.18
6.Ahmet LimanKZC3:42.611997042153:25.7845.831:39.512:33.243:25.78
7.Sven MartensKZC3:58.961998014453:57.3954.731:55.602:56.953:57.39
8.Carlos Ruiz ArizaA.Z.V.D.4:17.431998050654:01.2353.271:55.893:00.464:01.23
9.Marc SchellingerWaterland4:02.671998050514:03.0456.211:59.063:03.914:03.04
10.Hugo van WezenbeekKZCNT1998041574:14.0057.872:03.133:09.084:14.00
NGJelle BetsZaanstad (SG)3:39.41199801729


<< TOP >>
Programmanr. 34
30-9-2012 - 18:10
Dames, 200m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Lisa BrantjesKZC2:24.091998009502:30.9435.051:12.611:51.782:30.94
2.Nadine ScheeveZaanstad (SG)2:37.431997006842:36.0735.041:14.421:55.962:36.07
3.Sascha MoenisWaterland2:38.141996065502:38.1835.181:14.681:56.402:38.18
4.Daniëlle de ReusKZC2:49.641995059082:50.6838.821:21.162:05.472:50.68
5.Lisa SchellingerWaterland2:41.251996020062:53.3937.061:19.912:06.762:53.39
6.Michelle NieropZaanstad (SG)3:05.921996032422:53.7939.831:23.122:09.242:53.79
7.Celine JacobsZaanstad (SG)2:49.571996017003:01.0540.201:26.272:15.553:01.05
8.Robin VeenmanA.Z.V.D.3:03.671995067503:05.7241.241:26.722:16.533:05.72
AFGEMMandy FijnenbergA.Z.V.D.2:52.53199606248
AFGEMIlse van SteenZaanstad (SG)2:48.36199703130
AFGEMNoortje RotterdamZaanstad (SG)2:48.00199603218


<< TOP >>
Programmanr. 36
30-9-2012 - 18:20
Jongens, 200m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Jeroen JongertA.Z.V.D.2:12.091996004452:12.5929.531:03.011:38.202:12.59
2.Koen van de VeldeKZC2:20.561996009152:19.8331.291:06.801:43.942:19.83
3.Paul de GraafWaterland2:21.571995001072:25.5532.311:08.891:48.132:25.55
4.Jos KalverboerWaterland2:22.931996022412:28.0833.671:11.381:50.392:28.08
5.Justin KorbeeKZC2:40.581996009232:38.1553.931:14.111:57.062:38.15
6.Bram KooiZaanstad (SG)2:38.541997009792:42.1336.141:17.041:59.762:42.13
7.Herke BrugmanWaterland3:09.261996041432:51.4935.411:17.672:05.062:51.49
AFGEMWouter van VelzenKZC2:25.54199501049


<< TOP >>
Programmanr. 38
30-9-2012 - 18:25
Dames, 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Laura van der VeenA.Z.V.D.1:12.101994040901:11.101:11.10
2.Ingrid JongertA.Z.V.D.1:12.231991014901:12.631:12.63
3.Sarah de WaartWaterland1:14.671991034001:17.181:17.18
4.Dyana van PomerenKZC1:17.201990029901:18.181:18.18
5.Melonie HoonakkerZaanstad (SG)1:16.541992008041:18.871:18.87
6.Ryanne van GulikWaterland1:17.341989054701:19.461:19.46
7.Rozemarijn de WaartWaterland1:16.901992019541:19.801:19.80
8.Hester BoesWaterland1:20.361994036701:21.511:21.51
9.Nicole SeineKZC1:20.871979014461:22.331:22.33
10.Mieke van DrielWaterland1:20.221989010081:23.701:23.70
11.Amber van BergeZaanstad (SG)1:23.781992036701:26.501:26.50
12.Esther MijnenZaanstad (SG)1:28.071969008461:27.281:27.28
13.Ellen HoornZaanstad (SG)1:30.071993011321:32.551:32.55
AFGEMStephanie HavenaarWaterland1:23.54198901604


<< TOP >>
Programmanr. 39
30-9-2012 - 18:30
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.João SchilderWaterland1:04.921992021451:04.531:04.53
2.Nick VenemaWaterland1:05.971993009511:06.541:06.54
3.Jordy KokWaterland1:04.931987017831:07.001:07.00
4.Tom van GulikWaterland1:04.571984007991:08.191:08.19
5.Gerco KalverboerWaterland1:06.751994002311:09.241:09.24
6.Sander van SchaikA.Z.V.D.1:12.021991020051:09.651:09.65
7.Robin SchortinghuisZaanstad (SG)1:09.231990026151:10.401:10.40
8.Wibo MooibroekZaanstad (SG)1:12.601974013391:13.941:13.94
9.Maikel BoesWaterland1:11.921992046291:14.411:14.41
10.Thom ScheeveZaanstad (SG)1:15.541992030891:15.511:15.51
11.Jouke BoomA.Z.V.D.1:15.001985035091:17.45FJ 11:17.45
12.Reinier WillemsenA.Z.V.D.1:12.121990051771:17.45FJ 21:17.45
13.Nicky KokWaterland1:08.041988019311:18.041:18.04
14.Sebastien v ZundertA.Z.V.D.1:16.101993039891:18.191:18.19
15.Lars KleijnKZC1:17.311989056451:18.841:18.84
16.Casper GrasZaanstad (SG)1:17.701992004031:19.391:19.39
17.Dennis de ReeZaanstad (SG)1:14.051980012231:19.401:19.40
18.Kees-Jan BrantjesKZC1:21.721963001131:19.941:19.94
19.Patrick de RuijterKZCNT1989067531:20.591:20.59
20.Jeroen SchortinghuisZaanstad (SG)1:20.601987029811:20.701:20.70
21.Arno de GraafZaanstad (SG)1:22.391960008411:23.131:23.13
22.Steven van DraanenZaanstad (SG)1:26.301990068251:28.401:28.40
AFGEMBobby BakkerKZC1:11.65198600093


<< TOP >>
Programmanr. 40
30-9-2012 - 18:40
Meisjes, 4 x 50m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:16.792:13.72
Alessandra Swerissen
Iona van Stelten
99
99
32.34
35.46
Anna Bruins
Maricha Veenendaal
99
99
34.93
30.99
2.KZC 1KZC2:27.022:18.46
Blom van de Velde
Kirsten Dijkman
99
00
32.93
34.07
Merel Doll
Femke Ritman
01
01
35.22
36.24
3.Zaanstad (SG) 2Zaanstad (SG)2:33.702:28.02
Merel Hooijschuur
Carmen Tavenier
99
99
37.64
37.67
Lieke Rogge
Jeannine Pos
00
00
35.73
36.98
4.Waterland 1Waterland2:37.382:33.04
Feline Verheij
Roos Windt
01
00
40.32
39.36
Rebecca Schipper
Roos Venema
99
99
36.16
37.20
5.A.Z.V.D. 1A.Z.V.D.2:42.812:43.24
Quinty Veenman
Lisanne Rietveld
00
01
40.76
46.46
Estelle Cheng
Neve Buijs
01
00
43.78
32.24


<< TOP >>
Programmanr. 41
30-9-2012 - 18:40
Jongens, 4 x 100m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.KZC 1KZC4:22.704:23.30
Justin Korbee
Bjarne Bruijns
96
97
31.47
31.53
1:08.00
1:05.03
Wouter van Velzen
Koen van de Velde
95
96
32.09
28.28
1:08.82
1:01.45
2.Waterland 1Waterland4:22.974:25.51
Herke Brugman
Jos Kalverboer
96
96
1:13.84
1:06.70
Paul de Graaf
Rick van Zanten
95
98
1:02.21
1:02.76
3.A.Z.V.D. 1A.Z.V.D.4:30.084:26.92
Jeroen Jongert
Maarten van der Veen
96
99
28.55
34.59
59.51
1:13.75
Pascal Benjamins
Ingmar Bakker
99
98
34.27
28.83
1:12.84
1:00.82
4.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)4:45.774:43.30
Tim Wassenaar
Bram Kooi
99
97
33.60
33.28
1:09.03
1:09.69
Raoul Lieverst
Daan In de Braekt
99
99
34.22
31.94
1:15.46
1:09.12