ABC competitie deel 1
Veenendaal (NED),    29-9-2012,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m wisselslag, Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 5. Heren, 400m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 6. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 10. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 11. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 13. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 17. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 19. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 20. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 21. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 22. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 23. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 24. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 25. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 26. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 27. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 29. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 30. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 31. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open

FINA Point Scoring 2012

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2               Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
29-9-2012 - 14:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GoSwim 1                           GoSwim                 4:27.79             
        Claudia Schouten, 00                   Saskia Pietersen, 01
        Merve Ozdemir, 99                      Myrthe Beijen, 00
            31.50  1:06.28  4:27.79

    2.  Barracuda 1                        Barracuda              4:44.60             
        Isabelle den Hartog, 00                Soraya Kuipers, 99
        Iris van Berkel, 00                    Eva Mommers, 99
            31.54  1:05.07  4:44.60

    3.  Rzc 1                              Rzc                    4:46.89             
        Laura Kajim, 01                        Marieke de Boer, 99
        Ellen ter Stege, 99                    Anna Janssen, 00
            33.07  1:11.16  4:46.89

    4.  VZC E&P 1                          VZC E&P                4:49.25             
        Amber van de Kraats, 99                Silke Molendijk, 01
        Sterre Sterenborg, 99                  Babet Kruger, 00
            33.74  1:11.94  4:49.25




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Alle, 4 x 50m wisselslag Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
29-9-2012 - 14:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VZC E&P 1                          VZC E&P                2:30.26             
        Ilse Wijnveld, 01                      Maaike Huijsmans, 01
        Vincent Crooijmans, 01                 Sander Crooijmans, 01
            38.80  2:30.26

    2.  VZC E&P 2                          VZC E&P                2:38.02             
        Aïcha Samaké, 01                       Lindsey de Harde, 02
        Daen Spoor, 01                         Stanley Huynh, 01
            39.02  2:38.02

    3.  Rzc 1                              Rzc                    2:44.89             
        Laura Kajim, 01                        Linde van Duinhoven, 01
        Thijs Marskamp, 01                     Thomas Mantel, 01
            38.67  2:44.89

    4.  Barracuda 1                        Barracuda              2:49.98             
        Rosha Khelawan, 01                     Merlijn den Hartog, 01
        Christina Agussalim, 03                Sven Davids, 02
            40.16  2:49.98

    5.  GoSwim 1                           GoSwim                 2:50.89             
        Ishak Ozdemir, 01                      Nikki Jonkman, 01
        Bas van Bentum, 01                     Saskia Pietersen, 01
            49.89  2:50.89

    6.  VZC E&P 3                          VZC E&P                2:52.32             
        Demi van der Meijden, 01               Anouk Meurs, 02
        Anthony Huynh, 02                      Rik Uijlenhoet, 01
            42.20  2:52.32

    7.  VZC E&P 4                          VZC E&P                3:10.27             
        Annemiek Huijsmans, 03                 Danny Seising, 02
        Emma Meerbeek, 01                      Jeffrey Huynh, 03
            47.41  3:10.27




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Dames, 100m schoolslag             Dames Senioren Open
29-9-2012 - 14:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marijke Kommers               93   Barracuda              1:20.13             
            37.83  1:20.13
    2.  Lobke Schoonderbeek           98   VZC E&P                1:25.51             
            40.00  1:25.51
    3.  Ines Muilwijk                 92   Barracuda              1:27.18        FJ 1 
            41.73  1:27.18
    4.  Sanne Rodenburg               94   Rzc                    1:27.18        FJ 2 
            40.19  1:27.18
    5.  Linda Janssen                 88   Barracuda              1:28.45             
            41.54  1:28.45
    6.  Chantal van de Kraats         96   VZC E&P                1:28.80             
            42.26  1:28.80
    7.  Esther van Mierlo             89   Rzc                    1:29.57             
            42.57  1:29.57
    8.  Yvonne van Slagmaat-van den Hu64   GoSwim                 1:33.32             
            44.86  1:33.32
    9.  Sandra den Oudsten            89   GoSwim                 1:34.10             
            43.89  1:34.10
   10.  Nadine van Nimwegen           93   VZC E&P                1:34.62             
            43.90  1:34.62
   11.  Romy van Slagmaat             94   GoSwim                 1:34.66             
            44.78  1:34.66
 AFGEM  Marike Boersen                88   VZC E&P                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                  Heren, 400m vrije slag             Heren Senioren Open
29-9-2012 - 14:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pascal Timmermans             92   Rzc                    4:25.13             
            59.73  2:07.92  4:25.13
    2.  Joeri Scheidt                 91   VZC E&P                4:26.55             
          1:02.65  2:10.22  4:26.55
    3.  Yelmar van der Veer           88   GoSwim                 4:28.14             
            59.33  2:06.54  4:28.14
    4.  Kas Kop Jansen                85   Barracuda              4:28.21             
          1:02.03  2:10.16  4:28.21
    5.  Tim Niekus                    91   VZC E&P                4:29.34             
          1:01.98  2:10.44  4:29.34
    6.  Emiel van Beusekom            94   Barracuda              4:31.92             
          1:04.40  2:15.31  4:31.92
    7.  Floyd van Hoof                97   Barracuda              4:33.16             
          1:06.42  2:16.95  4:33.16
    8.  Edgar van Oosten              91   Barracuda              4:50.59             
          1:05.65  2:20.97  4:50.59
    9.  Arno van Schuijlenborgh       84   Rzc                    4:51.11             
          1:06.45  2:18.82  4:51.11
   10.  Peter van den Dool            87   GoSwim                 5:02.92             
          1:08.23  2:25.32  5:02.92
   11.  Rudi Butselaar                87   GoSwim                 5:23.36             
          1:13.26  2:33.93  5:23.36



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                   Dames, 100m rugslag         Dames Senioren 2 en later
29-9-2012 - 14:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Saskia Kommers                95   Barracuda              1:11.37             
            34.88  1:11.37
    2.  Dèlenn van Oostrom            96   GoSwim                 1:13.89             
            35.20  1:13.89
    3.  Melissa van der Heijden       96   Barracuda              1:16.79             
            37.79  1:16.79
    4.  Giulia Rolloos                95   Barracuda              1:16.82             
            37.55  1:16.82
    5.  Maaike Tijhof                 98   VZC E&P                1:18.26             
            37.48  1:18.26
    6.  Kayleigh Brouwers             96   GoSwim                 1:18.70             
            38.26  1:18.70
    7.  Lisette Raijmann              95   Rzc                    1:21.80             
            39.95  1:21.80
    8.  Laura ter Stege               96   Rzc                    1:22.09             
            40.70  1:22.09
    9.  Vera Martens                  96   Rzc                    1:25.60             
            42.15  1:25.60
   10.  Tamara van Kooten             96   VZC E&P                1:29.48             
            44.10  1:29.48
   DIS  Kirsten van der Poel          96   VZC E&P                                    
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Georgette Wortelboer          96   Rzc                                        
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 200m schoolslag       Jongens Jeugd 2 en later
29-9-2012 - 14:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Martijn Houweling             96   Barracuda              2:39.54             
            36.51  1:16.36  2:39.54
    2.  Jelle Nap                     95   VZC E&P                2:39.58             
            37.31  1:18.54  2:39.58
    3.  Stijn van Duinhoven           96   Rzc                    2:45.73             
            36.07  1:18.39  2:45.73
    4.  Mitchel Bom                   95   Barracuda              2:57.45             
            39.61  1:24.26  2:57.45
    5.  Niels Röder                   96   Barracuda              2:58.97             
            39.34  1:24.63  2:58.97
    6.  Bas Neeleman                  96   Rzc                    3:03.78             
            39.66  1:25.66  3:03.78
    7.  Leon Huynh                    97   VZC E&P                3:07.92             
            41.42  1:29.07  3:07.92
    8.  Mike van de Bovenkamp         97   VZC E&P                3:08.26             
            42.51  1:30.61  3:08.26
    9.  Lorenzo Missione              96   GoSwim                 3:09.28             
            40.81  1:29.16  3:09.28
   10.  Niels van Beek                98   VZC E&P                3:11.49             
            42.90  1:32.92  3:11.49
   11.  Merijn Huiberts               96   GoSwim                 3:11.80             
            41.81  1:29.47  3:11.80



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Meisjes, 200m vrije slag       Meisjes Jeugd 2 en later
29-9-2012 - 14:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claudia Schouten              00   GoSwim                 2:23.10             
            33.03  1:09.94  2:23.10
    2.  Anne Petersen                 97   Barracuda              2:27.82             
            33.76  1:11.67  2:27.82
    3.  Merve Ozdemir                 99   GoSwim                 2:31.67             
            35.97  1:15.62  2:31.67
    4.  Annelou de Jong               97   Barracuda              2:32.45             
            34.82  1:13.60  2:32.45
    5.  Lodieke Rodenburg             98   Rzc                    2:35.26             
            35.59  1:15.31  2:35.26
    6.  Marijn Mantel                 98   Rzc                    2:35.84             
            35.80  1:15.70  2:35.84
    7.  Sterre Sterenborg             99   VZC E&P                2:40.44             
            37.13  1:17.66  2:40.44
    8.  Lotte de Brabander            98   Rzc                    2:40.89             
            36.92  1:17.64  2:40.89
    9.  Esmée Rolloos                 98   Barracuda              2:42.70             
            35.00  1:16.72  2:42.70
   10.  Amber van de Kraats           99   VZC E&P                2:42.86             
            36.86  1:18.76  2:42.86
   11.  Janine Verkerk                99   VZC E&P                2:44.02             
            36.13  1:18.42  2:44.02
   12.  Tamara van den Brink          98   Barracuda              2:46.31             
            35.84  1:18.11  2:46.31
   13.  Elise ter Elst                98   Rzc                    2:47.67             
            36.89  1:18.92  2:47.67
   14.  Eveline Houweling             98   Barracuda              2:49.26             
            37.74  1:19.86  2:49.26
   15.  Eline van Bergen van der Grijp97   Barracuda              2:49.73             
            37.70  1:20.48  2:49.73
   16.  Wietske Blijjenberg           98   Rzc                    3:04.26             
            38.48  1:24.76  3:04.26
   17.  Sanne Zuijdendorp             00   GoSwim                 3:11.89             
            43.04  1:31.26  3:11.89



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Jongens, 100m schoolslag    Jongens Junioren 4 en later
29-9-2012 - 14:50                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben van Leeuwen             97   VZC E&P                1:14.41             
            34.90  1:14.41
    2.  Leroy van Ooijik              98   VZC E&P                1:20.36             
            37.29  1:20.36
    3.  Willem Zorg                   98   Barracuda              1:23.95             
            38.20  1:23.95
    4.  Jos van Herk                  98   VZC E&P                1:33.39             
            43.80  1:33.39
    5.  Ids de Klerk                  98   Barracuda              1:33.57             
            42.82  1:33.57
    6.  Dave van Leerdam              98   Rzc                    1:33.85             
            44.17  1:33.85
    7.  Bryan Wijnveld                99   VZC E&P                1:36.83             
            45.49  1:36.83
    8.  Kevin Slagmolen               97   Barracuda              1:36.96             
            46.56  1:36.96
    9.  Rick Paardekooper             97   VZC E&P                1:38.80             
            46.07  1:38.80
   10.  Mees van Duinhoven            98   Rzc                    1:41.57             
            46.16  1:41.57
   DIS  Balder Haze                   98   GoSwim                                     
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
 AFGEM  Jelle van Dijk                97   Rzc                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                   Dames, 50m rugslag               Dames Senioren Open
29-9-2012 - 14:55                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kris Siegers                  93   Barracuda                32.68             
    2.  Lobke Schoonderbeek           98   VZC E&P                  33.45             
    3.  Esther van Mierlo             89   Rzc                      34.10             
    4.  Ivana Lingen                  93   Barracuda                34.19             
    5.  Danya Muilwijk                88   Barracuda                34.35             
    6.  Sanne Rodenburg               94   Rzc                      34.54             
    7.  Ines Muilwijk                 92   Barracuda                36.61             
    8.  Romy van Slagmaat             94   GoSwim                   36.67             
    9.  Marijke Kommers               93   Barracuda                36.71             
   10.  Linda Hulsteijn               93   Rzc                      38.23             
   11.  Yvonne van Slagmaat-van den Hu64   GoSwim                   39.23             
   12.  Nadine van Nimwegen           93   VZC E&P                  39.28             
   13.  Sandra den Oudsten            89   GoSwim                   42.36             
 AFGEM  Marike Boersen                88   VZC E&P                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Heren, 100m wisselslag             Heren Senioren Open
29-9-2012 - 14:55                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robert Lijesen                85   Barracuda              1:00.11             
          1:00.11
    2.  Pascal Timmermans             92   Rzc                    1:02.73             
          1:02.73
    3.  Raynor Wolf                   89   Rzc                    1:03.84             
          1:03.84
    4.  Yelmar van der Veer           88   GoSwim                 1:05.51             
          1:05.51
    5.  Thommy Nickel                 84   Barracuda              1:05.57             
          1:05.57
    6.  Stefan Timmermans             94   Rzc                    1:05.92             
          1:05.92
    7.  Emiel Ghali                   87   Barracuda              1:06.23             
          1:06.23
    8.  Quint Ottens                  87   VZC E&P                1:06.53             
          1:06.53
    9.  Joeri Scheidt                 91   VZC E&P                1:07.13             
          1:07.13
   10.  Emiel van Beusekom            94   Barracuda              1:07.45             
          1:07.45
   11.  Tim Niekus                    91   VZC E&P                1:07.86             
          1:07.86
   12.  Frank van der Loo             90   GoSwim                 1:08.63             
          1:08.63
   13.  Menno van Ginkel              91   VZC E&P                1:09.20             
          1:09.20
   14.  Jorian Aantjes                94   Barracuda              1:09.38             
          1:09.38
   15.  Jochem Benthem                92   Rzc                    1:12.61             
          1:12.61
   16.  Rudi Butselaar                87   GoSwim                 1:14.98             
          1:14.98
   17.  Jeffrey Tito                  94   GoSwim                 1:22.82             
          1:22.82
   DIS  Mark Hensen                   79   Barracuda                                  
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12               Meisjes, 100m vlinderslag    Meisjes Junioren 3 en later
29-9-2012 - 15:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Beijen                 00   GoSwim                 1:11.96             
            32.69  1:11.96
    2.  Ellen ter Stege               99   Rzc                    1:26.16             
            38.48  1:26.16
    3.  Kim de Vries                  99   VZC E&P                1:26.45             
            38.48  1:26.45
    4.  Babet Kruger                  00   VZC E&P                1:26.99             
            39.37  1:26.99
    5.  Quinty Jansen                 00   GoSwim                 1:27.53             
            40.69  1:27.53
    6.  Isabelle den Hartog           00   Barracuda              1:27.57             
            41.36  1:27.57
    7.  Silke Molendijk               01   VZC E&P                1:28.43             
            40.27  1:28.43
    8.  Anna Janssen                  00   Rzc                    1:32.70             
            40.13  1:32.70
    9.  Marieke de Boer               99   Rzc                    1:34.73             
            49.89  1:34.73
   10.  Soraya Kuipers                99   Barracuda              1:37.08             
            44.98  1:37.08
   11.  Sanne Zitter                  00   VZC E&P                1:38.06             
            45.97  1:38.06
   12.  Tara Haze                     00   GoSwim                 1:39.01             
            43.33  1:39.01
   13.  Eva Mommers                   99   Barracuda              1:39.36             
            45.32  1:39.36
   14.  Maaike Koedoot                99   Barracuda              1:40.13             
            44.64  1:40.13
   15.  Iris van Berkel               00   Barracuda              1:40.26             
            45.60  1:40.26
   16.  Manon Kalmeijer               99   Barracuda              1:40.85             
            44.08  1:40.85
   17.  Lisanne Seising               00   VZC E&P                1:43.81             
            48.49  1:43.81
   18.  Marit van Kooten              00   VZC E&P                1:51.86             
            49.89  1:51.86



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Jongens, 200m rugslag      Jongens Junioren 2 en later
29-9-2012 - 15:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Bechtold               00   Barracuda              2:43.44             
            36.79  1:18.12  2:43.44
    2.  Karl van den Burg             00   GoSwim                 3:09.11             
            46.92  1:36.00  3:09.11
    3.  Thomas Hesper                 00   Barracuda              3:43.36             
            50.73  1:46.89  3:43.36



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Jongens, 100m rugslag      Jongens Junioren 2 en later
29-9-2012 - 15:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thijs Molendijk               99   VZC E&P                1:14.07             
            36.80  1:14.07
    2.  Sten Postma                   00   VZC E&P                1:16.84             
            37.68  1:16.84
    3.  Thom Delno                    00   VZC E&P                1:17.10             
            38.29  1:17.10
    4.  Andy Huynh                    00   VZC E&P                1:21.18             
            39.57  1:21.18
    5.  Joost Paardekooper            99   VZC E&P                1:25.61             
            41.63  1:25.61
    6.  Corne Verhoef                 00   VZC E&P                1:29.73             
            44.26  1:29.73
    7.  Sander Koot                   00   VZC E&P                1:33.01             
            44.59  1:33.01
    8.  Mike van Kooten               00   VZC E&P                1:35.28             
            46.75  1:35.28



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Meisjes, 50m vrije slag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
29-9-2012 - 15:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Saskia Pietersen              01   GoSwim                   31.63             
    2.  Laura Kajim                   01   Rzc                      31.70             
    3.  Aïcha Samaké                  01   VZC E&P                  33.38             
    4.  Maaike Huijsmans              01   VZC E&P                  34.36             
    5.  Linde van Duinhoven           01   Rzc                      34.57             
    6.  Ylva Visser                   01   Barracuda                35.42             
    7.  Lindsey de Harde              02   VZC E&P                  35.56             
    8.  Rosha Khelawan                01   Barracuda                35.60             
    9.  Ilse Wijnveld                 01   VZC E&P                  35.66             
   10.  Lisa Spanbroek                02   Rzc                      35.86             
   11.  Demi van der Meijden          01   VZC E&P                  35.88             
   12.  Fleur Gerritsen               01   Rzc                      36.04             
   13.  Robin Pienaar                 01   Barracuda                36.30             
   14.  Nikki Jonkman                 01   GoSwim                   36.73             
   15.  Marre Flantua                 01   Rzc                      37.32             
   16.  Anouk Meurs                   02   VZC E&P                  37.72             
   17.  Amber Hesper                  02   Barracuda                39.11             
   18.  Janneke Zweers                01   Rzc                      40.16             
   19.  Annemiek Huijsmans            03   VZC E&P                  40.72             
   20.  Emma Meerbeek                 01   VZC E&P                  42.09             
   21.  Yara Visser                   03   Barracuda                42.78             
   22.  Christina Agussalim           03   Barracuda                43.01             
   23.  Lieke van Hofwegen            01   Rzc                      45.15             
   24.  Emma Dreuning                 02   Rzc                      45.36             
   25.  Sanne Vonk                    03   VZC E&P                  45.85             
   26.  Abigail Ketner                03   VZC E&P                  47.32             
   27.  Sylvie Brussen                03   Rzc                      48.01             
 AFGEM  Isa van der Wal               02   Barracuda                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Jongens, 100m wisselslag         Jongens Minioren 4,5,6
29-9-2012 - 15:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander Crooijmans             01   VZC E&P                1:20.67             
          1:20.67
    2.  Vincent Crooijmans            01   VZC E&P                1:22.73             
          1:22.73
    3.  Merlijn den Hartog            01   Barracuda              1:23.76             
          1:23.76
    4.  Bas van Bentum                01   GoSwim                 1:27.38             
          1:27.38
    5.  Daen Spoor                    01   VZC E&P                1:31.43             
          1:31.43
    6.  Stanley Huynh                 01   VZC E&P                1:33.88             
          1:33.88
    7.  Rik Uijlenhoet                01   VZC E&P                1:37.87             
          1:37.87
    8.  Danny Seising                 02   VZC E&P                1:39.52             
          1:39.52
    9.  Jeffrey Huynh                 03   VZC E&P                1:49.45             
          1:49.45
   10.  Sven Davids                   02   Barracuda              1:49.84             
          1:49.84
   11.  Thijs Marskamp                01   Rzc                    1:52.02             
          1:52.02
   12.  Thomas Mantel                 01   Rzc                    1:55.16             
          1:55.16
   13.  Mark van Berkel               03   Barracuda              2:05.36             
          2:05.36
   14.  Koen Bak                      03   Rzc                    2:12.20             
          2:12.20
   DIS  Koen Janssen                  02   Rzc                                        
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
   DIS  Axel van Dijk                 02   Rzc                                        
        VA - Na de start en/of keerpunt meer dan één armdoortrekbeweging onder water gemaakt.
   DIS  Anthony Huynh                 02   VZC E&P                                    
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                 Dames, 400m vrije slag             Dames Senioren Open
29-9-2012 - 15:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Petra de Groot                87   Barracuda              4:38.96             
          1:05.58  2:14.78  4:38.96
    2.  Kris Siegers                  93   Barracuda              4:53.61             
          1:07.21  2:21.29  4:53.61
    3.  Kayleigh Brouwers             96   GoSwim                 4:53.77             
          1:07.33  2:22.67  4:53.77
    4.  Sanne Rodenburg               94   Rzc                    5:02.04             
          1:07.86  2:25.20  5:02.04
    5.  Marijke Kommers               93   Barracuda              5:03.43             
          1:12.21  2:30.58  5:03.43
    6.  Lobke Schoonderbeek           98   VZC E&P                5:07.55             
          1:11.96  2:29.86  5:07.55
    7.  Esther van Mierlo             89   Rzc                    5:11.48             
          1:11.62  2:30.58  5:11.48
    8.  Linda Janssen                 88   Barracuda              5:24.02             
          1:16.03  2:36.97  5:24.02
    9.  Romy van Slagmaat             94   GoSwim                 5:25.32             
          1:12.50  2:36.20  5:25.32
   10.  Sandra den Oudsten            89   GoSwim                 5:38.86             
          1:16.94  2:43.32  5:38.86
   11.  Linda Hulsteijn               93   Rzc                    5:42.65             
          1:18.93  2:46.20  5:42.65
   12.  Chantal van de Kraats         96   VZC E&P                5:45.52             
          1:18.90  2:48.08  5:45.52
 AFGEM  Ivana Lingen                  93   Barracuda                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                 Heren, 100m schoolslag             Heren Senioren Open
29-9-2012 - 15:55                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robert Lijesen                85   Barracuda              1:08.37             
            32.93  1:08.37
    2.  Kas Kop Jansen                85   Barracuda              1:12.08             
            33.86  1:12.08
    3.  Mark Hensen                   79   Barracuda              1:13.42             
            33.58  1:13.42
    4.  Raynor Wolf                   89   Rzc                    1:14.02             
            33.77  1:14.02
    5.  Quint Ottens                  87   VZC E&P                1:14.09             
            34.30  1:14.09
    6.  Tim Niekus                    91   VZC E&P                1:14.22             
            33.97  1:14.22
    7.  Arno van Schuijlenborgh       84   Rzc                    1:14.67             
            33.67  1:14.67
    8.  Thommy Nickel                 84   Barracuda              1:15.37        FJ 1 
            35.81  1:15.37
    9.  Yelmar van der Veer           88   GoSwim                 1:15.37        FJ 2 
            34.52  1:15.37
   10.  Frank van der Loo             90   GoSwim                 1:16.30             
            35.78  1:16.30
   11.  Edgar van Oosten              91   Barracuda              1:16.90             
            35.43  1:16.90
   12.  Jorian Aantjes                94   Barracuda              1:18.27             
            36.34  1:18.27
   13.  Jochem Benthem                92   Rzc                    1:21.54             
            31.64  1:21.54
   14.  Menno van Ginkel              91   VZC E&P                1:24.21             
            37.65  1:24.21
   15.  Jeffrey Tito                  94   GoSwim                 1:29.51             
            42.23  1:29.51



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Dames, 200m schoolslag       Dames Senioren 2 en later
29-9-2012 - 15:55                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa van der Heijden       96   Barracuda              3:01.45             
            41.40  1:27.20  3:01.45
    2.  Saskia Kommers                95   Barracuda              3:06.74             
            41.65  1:29.23  3:06.74
    3.  Maaike Tijhof                 98   VZC E&P                3:09.88             
            42.91  1:31.28  3:09.88
    4.  Kayleigh Brouwers             96   GoSwim                 3:10.19             
            43.75  1:32.42  3:10.19
    5.  Giulia Rolloos                95   Barracuda              3:12.02             
            42.47  1:30.86  3:12.02
    6.  Dèlenn van Oostrom            96   GoSwim                 3:12.28             
            43.40  1:31.81  3:12.28
    7.  Laura ter Stege               96   Rzc                    3:14.14             
            43.30  1:33.16  3:14.14
    8.  Georgette Wortelboer          96   Rzc                    3:19.32             
            42.23  1:31.70  3:19.32
    9.  Lisette Raijmann              95   Rzc                    3:20.96             
            44.33  1:35.46  3:20.96
   10.  Tamara van Kooten             96   VZC E&P                3:23.79             
            46.02  1:40.32  3:23.79
   11.  Vera Martens                  96   Rzc                    3:27.11        FJ 1 
            45.82  1:38.82  3:27.11
   12.  Kirsten van der Poel          96   VZC E&P                3:27.11        FJ 2 
            42.57  1:32.97  3:27.11



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                 Jongens, 100m rugslag         Jongens Jeugd 2 en later
29-9-2012 - 16:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas Neeleman                  96   Rzc                    1:06.11             
            31.78  1:06.11
    2.  Jelle Nap                     95   VZC E&P                1:09.30             
            34.17  1:09.30
    3.  Stijn van Duinhoven           96   Rzc                    1:11.77             
            34.72  1:11.77
    4.  Mitchel Bom                   95   Barracuda              1:13.17             
            35.46  1:13.17
    5.  Niels van Beek                98   VZC E&P                1:14.59             
            36.56  1:14.59
    6.  Mike van de Bovenkamp         97   VZC E&P                1:14.68             
            36.62  1:14.68
    7.  Martijn Houweling             96   Barracuda              1:15.43             
            36.84  1:15.43
    8.  Niels Röder                   96   Barracuda              1:16.46             
            36.74  1:16.46
    9.  Merijn Huiberts               96   GoSwim                 1:19.08             
            38.34  1:19.08
   10.  Leon Huynh                    97   VZC E&P                1:23.86             
            40.60  1:23.86
   11.  Lorenzo Missione              96   GoSwim                 1:25.58             
            41.19  1:25.58



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                Meisjes, 100m schoolslag       Meisjes Jeugd 2 en later
29-9-2012 - 16:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claudia Schouten              00   GoSwim                 1:24.47             
            39.92  1:24.47
    2.  Annelou de Jong               97   Barracuda              1:26.67             
            40.99  1:26.67
    3.  Anne Petersen                 97   Barracuda              1:31.82             
            42.32  1:31.82
    4.  Merve Ozdemir                 99   GoSwim                 1:33.00             
            43.59  1:33.00
    5.  Tamara van den Brink          98   Barracuda              1:33.30             
            43.41  1:33.30
    6.  Amber van de Kraats           99   VZC E&P                1:34.90             
            43.89  1:34.90
    7.  Sanne Zuijdendorp             00   GoSwim                 1:36.93             
            47.18  1:36.93
    8.  Lotte de Brabander            98   Rzc                    1:38.49             
            45.87  1:38.49
    9.  Esmée Rolloos                 98   Barracuda              1:40.48             
            46.97  1:40.48
   10.  Janine Verkerk                99   VZC E&P                1:40.49             
            47.09  1:40.49
   11.  Eline van Bergen van der Grijp97   Barracuda              1:42.99             
            48.17  1:42.99
   12.  Wietske Blijjenberg           98   Rzc                    1:43.02             
            48.59  1:43.02
   13.  Sterre Sterenborg             99   VZC E&P                1:43.28             
            48.76  1:43.28
   14.  Marijn Mantel                 98   Rzc                    1:43.42             
            49.64  1:43.42
   15.  Eveline Houweling             98   Barracuda              1:47.52             
            50.36  1:47.52
   16.  Elise ter Elst                98   Rzc                    1:49.73             
            51.52  1:49.73



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                Jongens, 200m vrije slag    Jongens Junioren 4 en later
29-9-2012 - 16:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben van Leeuwen             97   VZC E&P                2:01.05             
            27.65    58.84  2:01.05
    2.  Floyd van Hoof                97   Barracuda              2:07.89             
            29.16  1:01.76  2:07.89
    3.  Leroy van Ooijik              98   VZC E&P                2:08.94             
            29.30  1:01.50  2:08.94
    4.  Jos van Herk                  98   VZC E&P                2:27.30             
            34.29  1:12.00  2:27.30
    5.  Rick Paardekooper             97   VZC E&P                2:28.88             
            33.07  1:10.37  2:28.88
    6.  Balder Haze                   98   GoSwim                 2:30.77             
            35.22  1:13.73  2:30.77
    7.  Ids de Klerk                  98   Barracuda              2:36.70             
            34.78  1:16.28  2:36.70
    8.  Mees van Duinhoven            98   Rzc                    2:37.66             
            33.78  1:13.35  2:37.66
    9.  Willem Zorg                   98   Barracuda              2:41.80             
            35.64  1:18.36  2:41.80
   10.  Kevin Slagmolen               97   Barracuda              2:43.28             
            36.91  1:18.53  2:43.28
   11.  Dave van Leerdam              98   Rzc                    2:45.09             
            36.09  1:17.15  2:45.09
   12.  Bryan Wijnveld                99   VZC E&P                2:52.76             
            38.68  1:22.26  2:52.76
 AFGEM  Jelle van Dijk                97   Rzc                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                 Dames, 100m wisselslag             Dames Senioren Open
29-9-2012 - 16:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ivana Lingen                  93   Barracuda              1:11.52             
          1:11.52
    2.  Esther van Mierlo             89   Rzc                    1:13.57             
          1:13.57
    3.  Kris Siegers                  93   Barracuda              1:13.67             
          1:13.67
    4.  Sanne Rodenburg               94   Rzc                    1:14.23             
          1:14.23
    5.  Lobke Schoonderbeek           98   VZC E&P                1:16.98             
          1:16.98
    6.  Danya Muilwijk                88   Barracuda              1:17.89             
          1:17.89
    7.  Ines Muilwijk                 92   Barracuda              1:18.41             
          1:18.41
    8.  Romy van Slagmaat             94   GoSwim                 1:19.31             
          1:19.31
    9.  Petra de Groot                87   Barracuda              1:20.52             
          1:20.52
   10.  Nadine van Nimwegen           93   VZC E&P                1:21.86             
          1:21.86
   11.  Sandra den Oudsten            89   GoSwim                 1:24.72             
          1:24.72



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                   Heren, 50m rugslag               Heren Senioren Open
29-9-2012 - 16:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pascal Timmermans             92   Rzc                      27.93             
    2.  Yelmar van der Veer           88   GoSwim                   28.57             
    3.  Mark Hensen                   79   Barracuda                29.75             
    4.  Stefan Timmermans             94   Rzc                      30.35             
    5.  Thommy Nickel                 84   Barracuda                31.05             
    6.  Joeri Scheidt                 91   VZC E&P                  31.70             
    7.  Emiel Ghali                   87   Barracuda                32.00             
    8.  Emiel van Beusekom            94   Barracuda                32.55             
    9.  Quint Ottens                  87   VZC E&P                  32.65             
   10.  Menno van Ginkel              91   VZC E&P                  33.24             
   11.  Peter van den Dool            87   GoSwim                   34.52        FJ 1 
   12.  Jorian Aantjes                94   Barracuda                34.52        FJ 2 
   13.  Jochem Benthem                92   Rzc                      35.35             
   14.  Rudi Butselaar                87   GoSwim                   36.61             
   15.  Jeffrey Tito                  94   GoSwim                   39.65             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                 Meisjes, 200m rugslag      Meisjes Junioren 3 en later
29-9-2012 - 16:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Beijen                 00   GoSwim                 2:41.84             
            36.77  1:16.58  2:41.84
    2.  Isabelle den Hartog           00   Barracuda              2:48.64             
            40.42  1:24.13  2:48.64
    3.  Ellen ter Stege               99   Rzc                    2:53.29             
            40.42  1:24.28  2:53.29
    4.  Quinty Jansen                 00   GoSwim                 2:53.76             
            41.29  1:25.63  2:53.76
    5.  Marieke de Boer               99   Rzc                    3:04.22        FJ 1 
            42.41  1:29.63  3:04.22
    6.  Manon Kalmeijer               99   Barracuda              3:04.22        FJ 2 
            42.05  1:29.32  3:04.22
    7.  Maaike Koedoot                99   Barracuda              3:05.95             
            44.23  1:31.51  3:05.95
    8.  Tara Haze                     00   GoSwim                 3:06.00             
            45.40  1:33.43  3:06.00
    9.  Anna Janssen                  00   Rzc                    3:08.90             
            46.44  1:34.20  3:08.90
   10.  Soraya Kuipers                99   Barracuda              3:09.61             
            43.13  1:30.02  3:09.61
   11.  Masha Odijk                   99   GoSwim                 3:13.97             
            45.65  1:35.91  3:13.97
   12.  Eva Mommers                   99   Barracuda              3:21.54             
            47.89  1:38.73  3:21.54
 AFGEM  Iris van Berkel               00   Barracuda                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                 Meisjes, 100m rugslag      Meisjes Junioren 3 en later
29-9-2012 - 16:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Babet Kruger                  00   VZC E&P                1:22.16             
            40.25  1:22.16
    2.  Sanne Zitter                  00   VZC E&P                1:27.07             
            42.72  1:27.07
    3.  Silke Molendijk               01   VZC E&P                1:28.13             
            43.57  1:28.13
    4.  Kim de Vries                  99   VZC E&P                1:35.02             
            45.52  1:35.02
    5.  Marit van Kooten              00   VZC E&P                1:39.41             
            47.34  1:39.41
    6.  Lisanne Seising               00   VZC E&P                1:40.05             
            50.82  1:40.05



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27               Jongens, 100m vlinderslag    Jongens Junioren 2 en later
29-9-2012 - 16:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thijs Molendijk               99   VZC E&P                1:16.25             
            35.96  1:16.25
    2.  Jeroen Bechtold               00   Barracuda              1:23.83             
            38.28  1:23.83
    3.  Thom Delno                    00   VZC E&P                1:25.20             
            38.74  1:25.20
    4.  Sten Postma                   00   VZC E&P                1:25.39             
            39.76  1:25.39
    5.  Merlijn den Hartog            01   Barracuda              1:28.65             
            40.31  1:28.65
    6.  Karl van den Burg             00   GoSwim                 1:31.49             
            42.17  1:31.49
    7.  Andy Huynh                    00   VZC E&P                1:32.38             
            39.17  1:32.38
    8.  Joost Paardekooper            99   VZC E&P                1:37.61             
            42.64  1:37.61
    9.  Corne Verhoef                 00   VZC E&P                1:40.73             
            42.38  1:40.73
   10.  Thomas Hesper                 00   Barracuda              1:48.13             
            46.60  1:48.13
   11.  Sander Koot                   00   VZC E&P                2:03.79             
            52.89  2:03.79
   DIS  Mike van Kooten               00   VZC E&P                                    
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                Meisjes, 100m wisselslag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
29-9-2012 - 16:45                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Saskia Pietersen              01   GoSwim                 1:21.96             
          1:21.96
    2.  Laura Kajim                   01   Rzc                    1:22.87             
          1:22.87
    3.  Maaike Huijsmans              01   VZC E&P                1:25.67             
          1:25.67
    4.  Linde van Duinhoven           01   Rzc                    1:26.95             
          1:26.95
    5.  Aïcha Samaké                  01   VZC E&P                1:30.33        FJ 1 
          1:30.33
    6.  Ilse Wijnveld                 01   VZC E&P                1:30.33        FJ 2 
          1:30.33
    7.  Rosha Khelawan                01   Barracuda              1:31.30             
          1:31.30
    8.  Demi van der Meijden          01   VZC E&P                1:31.68             
          1:31.68
    9.  Lindsey de Harde              02   VZC E&P                1:32.12             
          1:32.12
   10.  Fleur Gerritsen               01   Rzc                    1:32.86             
          1:32.86
   11.  Marre Flantua                 01   Rzc                    1:32.90             
          1:32.90
   12.  Ylva Visser                   01   Barracuda              1:32.96             
          1:32.96
   13.  Robin Pienaar                 01   Barracuda              1:34.91             
          1:34.91
   14.  Anouk Meurs                   02   VZC E&P                1:36.39             
          1:36.39
   15.  Nikki Jonkman                 01   GoSwim                 1:36.56             
          1:36.56
   16.  Janneke Zweers                01   Rzc                    1:40.00             
          1:40.00
   17.  Amber Hesper                  02   Barracuda              1:42.05             
          1:42.05
   18.  Annemiek Huijsmans            03   VZC E&P                1:45.18             
          1:45.18
   19.  Emma Meerbeek                 01   VZC E&P                1:45.90             
          1:45.90
   20.  Yara Visser                   03   Barracuda              1:50.75        FJ 1 
          1:50.75
   21.  Christina Agussalim           03   Barracuda              1:50.75        FJ 2 
          1:50.75
   22.  Sanne Vonk                    03   VZC E&P                1:54.70             
          1:54.70
   23.  Lieke van Hofwegen            01   Rzc                    2:02.84             
          2:02.84
   24.  Abigail Ketner                03   VZC E&P                2:05.13             
          2:05.13
   DIS  Emma Dreuning                 02   Rzc                                        
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
   DIS  Lisa Spanbroek                02   Rzc                                        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
   DIS  Sylvie Brussen                03   Rzc                                        
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 AFGEM  Isa van der Wal               02   Barracuda                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                Jongens, 50m vrije slag          Jongens Minioren 4,5,6
29-9-2012 - 16:55                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander Crooijmans             01   VZC E&P                  30.36             
    2.  Vincent Crooijmans            01   VZC E&P                  31.50             
    3.  Merlijn den Hartog            01   Barracuda                33.82             
    4.  Bas van Bentum                01   GoSwim                   33.98             
    5.  Daen Spoor                    01   VZC E&P                  34.75             
    6.  Stanley Huynh                 01   VZC E&P                  36.23             
    7.  Anthony Huynh                 02   VZC E&P                  37.14             
    8.  Rik Uijlenhoet                01   VZC E&P                  38.33             
    9.  Danny Seising                 02   VZC E&P                  40.78             
   10.  Thomas Mantel                 01   Rzc                      41.64             
   11.  Jeffrey Huynh                 03   VZC E&P                  43.53             
   12.  Sven Davids                   02   Barracuda                44.48             
   13.  Koen Janssen                  02   Rzc                      45.43        FJ 1 
   14.  Axel van Dijk                 02   Rzc                      45.43        FJ 2 
   15.  Mark van Berkel               03   Barracuda                51.59             
   16.  Koen Bak                      03   Rzc                      54.23             
   DIS  Thijs Marskamp                01   Rzc                                        
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30               Dames, 4 x 100m wisselslag           Dames Senioren Open
29-9-2012 - 17:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Barracuda 1                        Barracuda              4:47.99             
        Kris Siegers, 93                       Ivana Lingen, 93
        Marijke Kommers, 93                    Petra de Groot, 87
            33.93  1:10.55  4:47.99

    2.  GoSwim 1                           GoSwim                 4:58.26             
        Dèlenn van Oostrom, 96                 Myrthe Beijen, 00
        Claudia Schouten, 00                   Kayleigh Brouwers, 96
            36.51  1:15.02  4:58.26

    3.  Barracuda 2                        Barracuda              4:59.63             
        Danya Muilwijk, 88                     Giulia Rolloos, 95
        Isabelle den Hartog, 00                Ines Muilwijk, 92
            35.72  1:14.18  4:59.63

    4.  Barracuda 3                        Barracuda              5:02.92             
        Saskia Kommers, 95                     Melissa van der Heijden, 96
        Linda Janssen, 88                      Anne Petersen, 97
            35.06  1:12.97  5:02.92

    5.  VZC E&P 1                          VZC E&P                5:15.99             
        Lobke Schoonderbeek, 98                Kim de Vries, 99
        Babet Kruger, 00                       Maaike Tijhof, 98
            34.80  1:12.20  5:15.99

    6.  Rzc 2                              Rzc                    5:34.14             
        Linda Hulsteijn, 93                    Vera Martens, 96
        Lisette Raijmann, 95                   Lodieke Rodenburg, 98
            39.96  1:23.86  5:34.14

    7.  Rzc 3                              Rzc                    5:55.48             
        Elise ter Elst, 98                     Marijn Mantel, 98
        Lotte de Brabander, 98                 Wietske Blijjenberg, 98
            42.25  1:24.62  5:55.48

   DIS  Rzc 1                              Rzc                                        
        EA - Te vroeg overgenomen., 2.de zwemmer te vroeg overgenomen.
        Sanne Rodenburg, 94                    Esther van Mierlo, 89
        Georgette Wortelboer, 96               Laura ter Stege, 96




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31               Heren, 4 x 100m vrije slag           Heren Senioren Open
29-9-2012 - 17:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Barracuda 1                        Barracuda              3:40.99             
        Emiel Ghali, 87                        Kas Kop Jansen, 85
        Mark Hensen, 79                        Robert Lijesen, 85
            27.46    57.02  3:40.99

    2.  Rzc 1                              Rzc                    3:44.59        FJ 1 
        Pascal Timmermans, 92                  Stefan Timmermans, 94
        Stijn van Duinhoven, 96                Bas Neeleman, 96
            25.02    53.23  3:44.59

    3.  VZC E&P 1                          VZC E&P                3:44.59        FJ 2 
        Ruben van Leeuwen, 97                  Joeri Scheidt, 91
        Tim Niekus, 91                         Quint Ottens, 87
            26.96    55.95  3:44.59

    4.  Barracuda 2                        Barracuda              4:01.71             
        Emiel van Beusekom, 94                 Jorian Aantjes, 94
        Edgar van Oosten, 91                   Floyd van Hoof, 97
            28.49    59.96  4:01.71

    5.  GoSwim 1                           GoSwim                 4:01.76             
        Frank van der Loo, 90                  Peter van den Dool, 87
        Rudi Butselaar, 87                     Yelmar van der Veer, 88
            27.69    57.77  4:01.76

    6.  VZC E&P 2                          VZC E&P                4:05.33             
        Jelle Nap, 95                          Mike van de Bovenkamp, 97
        Niels van Beek, 98                     Leroy van Ooijik, 98
            29.14    59.36  4:05.33

    7.  Rzc 2                              Rzc                    4:28.96             
        Jochem Benthem, 92                     Dave van Leerdam, 98
        Arno van Schuijlenborgh, 84            Mees van Duinhoven, 98
            28.58  1:01.21  4:28.96

    8.  VZC E&P 3                          VZC E&P                4:31.67             
        Thijs Molendijk, 99                    Andy Huynh, 00
        Thom Delno, 00                         Sten Postma, 00
          1:06.10  4:31.67




SPLASH Meet Manager 11Registered to VZC Veenendaal