Nr. 1. Dames, 4 x 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 2. Dames, 4 x 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 25m rugslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 401. Alle, 25m rugslag  5 - 7 jaar
Nr. 5. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 8. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Dames, 50m vlinderslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 15. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 16. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 18. Dames, 50m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 19. Heren, 100m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 20. Heren, 50m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 21. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 2101. Alle, 50m vrije slag  5 - 7 jaar
Nr. 22. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 23. Meisjes, 25m rugslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 24. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 25. Jongens, 25m rugslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 26. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 27. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 28. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 50m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 30. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 31. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 32. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 33. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 34. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 35. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 36. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 37. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 38. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 39. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 40. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 41. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later


District competitie deel 1
Dordrecht, 29-9-2012


Programmanr. 1
29-9-2012 - 12:30
Dames, 4 x 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.MNC Dordrecht 1MNC Dordrecht4:15.564:22.39
Laura Advocaat
Birgit Adriaansen
95
95
30.021:03.15Martine Kuijlaars
Alinda Damsteegt
95
94
2.Dwf 1Dwf4:29.264:31.53
Anne de Heer
Julia Mijnster
96
96
32.221:08.11Judith de Heer
Debby Kraaijeveld
96
96
3.De Duck 1De Duck4:33.124:32.24
Céline Verhoef
Geraldine Trainor
96
75
31.111:04.91Kimberley van Buren
Sandra Vermeulen
93
93
4.de Zeehond '73 1de Zeehond '734:32.334:40.41
Esmee Buddenberg
Diana Noordermeer
98
01
30.701:04.02Nienke Pranger
Tamara van Kooij
97
97


<< TOP >>
Programmanr. 2
29-9-2012 - 12:36
Dames, 4 x 50m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Scom 1Scom2:03.752:03.39
Karen van Dee
Quinty Bolander
96
99
28.43Rebecca van Eeren
Renske de Vries
93
97
2.MNC Dordrecht 1MNC Dordrecht2:09.242:12.10
Alisha Vieira
Rosa Smit
99
98
30.98Eva Kelderman
Charlotte van der Hoek
98
99
3.de Zeehond '73 1de Zeehond '732:18.502:25.86
Elise Quak
Merlijn Kuipers
99
99
35.11Eva Groenewoud
Terri Out
00
00
AFGEMde Zeehond '73 2de Zeehond '732:45.12


<< TOP >>
Programmanr. 3
29-9-2012 - 12:39
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.De Duck 1De Duck2:20.342:18.73
Mike Hoek
Rowan de Voogt
97
98
31.96Dylan Kalden
Jari Voogt
00
00
2.de Zeehond '73 1de Zeehond '732:20.802:21.68
Vincent Poldervaart
Ruszo Kiela
99
98
36.09Otto Pranger
Remco van Velzen
00
98
3.Dwf 1Dwf2:27.492:26.37
Luc Veul
Nick Hogendoorn
01
97
45.82Jeroen Flokstra
Bob Hogendoorn
97
99
4.MNC Dordrecht 1MNC Dordrecht2:46.632:46.47
Willem Smit
Merijn Koopmans
00
99
44.11Marijn in 't Veld
Wesley Agterdenbos
00
00


<< TOP >>
Programmanr. 4
29-9-2012 - 12:43
25m rugslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Maxim BolanderScom21.6220030084521.22
2.Patrick van der KnaapDe Duck22.7520040000723.00
3.Carlo Collede Zeehond '7326.7320040057325.41
4.Hidde Prangerde Zeehond '73NT20040060125.88
5.Tim de VisserScomNT20030126727.05
6.Tim SchilderDe DuckNT20040053127.07
7.Santi Noordermeerde Zeehond '7330.2920030165528.74
8.Jardan Montenyde Zeehond '73NT20040091130.06

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Megan de Hoogde Zeehond '7320.4920030021420.09
2.Tessa Quakde Zeehond '7321.8320030002621.22
3.Amy de Bruinde Zeehond '7322.4720030008422.03
4.Daphne Zoetekouwde Zeehond '7324.9920030175023.24
5.Isabella de WitScom24.8620030025423.93
6.Debbie BruijgomsMNC Dordrecht26.2220030167224.67
7.Sarah Groenewoudde Zeehond '7327.1320030121225.18
8.Caitlin KamiesDe DuckNT20030177825.65
Sophie de Bruinde Zeehond '7328.3820030043425.65
10.Lotte van Oudenaardende Zeehond '7329.5220030080427.07
11.Jitske de VriesScom31.1020030056827.97
12.Joy van Doornde Zeehond '7328.0920030147830.35


<< TOP >>
Programmanr. 401
29-9-2012 - 12:47
25m rugslag5 - 7 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Jongens Minioren 1 en 2, Jongens

1.Sem AgterdenbosMNC Dordrecht24.2320050004923.09
2.Thom de Hoogde Zeehond '7340.2220060001930.81
3.Peter Zoetekouwde Zeehond '7333.6220050020332.18

Meisjes Minioren 1 en 2, Meisjes

1.Emma de Jongede Zeehond '7327.5520060002029.24
2.Sterre de Langede Zeehond '7333.7420060003629.55


<< TOP >>
Programmanr. 5
29-9-2012 - 12:48
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Sophie de Jongede Zeehond '731:31.702002001181:30.0542.701:30.05
2.Misty de VoogtDe Duck1:40.452001000141:40.0446.741:40.04
3.Giorgia Collede Zeehond '731:40.322002017541:40.3947.821:40.39
4.Channon Montenyde Zeehond '731:49.862002031221:41.4448.541:41.44
5.Laura KwakDe Duck1:52.442001026461:49.0451.001:49.04
6.Julia SchilderDe Duck2:03.562002025141:52.5752.561:52.57
7.Tessa NiksDe Duck1:57.752002034961:53.9953.511:53.99
8.Lotte de NietDe Duck1:58.972001013121:58.2056.601:58.20


<< TOP >>
Programmanr. 6
29-9-2012 - 12:52
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Nienke de VriesScom44.7920010046044.80
2.Sacha van AalstDwf45.5220010314245.81
3.Abigail den BoefMNC Dordrecht49.0020020302648.10
4.Romy TolMNC Dordrecht51.5120010351652.01
5.Anne ElingsScom54.2720010322852.69
6.Fleur FikkersScom53.1320010204053.10
7.Ilse van der KlisDwf52.3620010419453.75
8.Ashley KockScom56.5520010342455.09
DISAngelina Schellende Zeehond '73NT200203618
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISRosa ArkesteijnMNC Dordrecht1:01.61200203024
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGEMValerie KoolMNC Dordrecht53.59200203028


<< TOP >>
Programmanr. 7
29-9-2012 - 12:55
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Ivo Stolkde Zeehond '731:34.482001006151:35.7846.061:35.78
2.Jeroen SchilderDe Duck1:46.782001030831:42.0847.651:42.08
3.Niels Poldervaartde Zeehond '731:41.162001008211:42.4648.081:42.46
4.Jasper van OudheusdenDe Duck1:54.972001024491:52.1153.061:52.11
5.Jort VizeéDe Duck1:57.102002017791:59.3456.441:59.34
6.Jarno van Oyende Zeehond '732:03.502001000552:07.6459.972:07.64


<< TOP >>
Programmanr. 8
29-9-2012 - 12:58
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Rik FiletScom53.3920020188349.94
2.Luc VeulDwf52.2720010253551.45
3.Daan SnijdersMNC DordrechtNT20020247551.58
4.Sjors van der GlasMNC Dordrecht54.9720020228151.81
5.Mattz OrchardDe DuckNT20020274556.53
6.Daniel van LoonDwfNT20010389357.00
7.Jordi KuijlaarsMNC Dordrecht1:02.032002017371:01.50
8.Thom BravenboerMNC Dordrecht1:08.032002024711:09.27
DISRichie van der HeijMNC Dordrecht50.07200201877
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.


<< TOP >>
Programmanr. 9
29-9-2012 - 13:02
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Quinty BolanderScom1:22.141999025221:18.031:18.03
2.Somalee VrijlandDe Duck1:19.762000020041:18.421:18.42
3.Britt OrchardDe Duck1:19.932000041021:19.001:19.00
4.Alisha VieiraMNC Dordrecht1:20.441999045541:21.341:21.34
5.Charlotte van der HoekMNC Dordrecht1:21.841999040201:21.451:21.45
6.Merlijn Kuipersde Zeehond '731:27.311999019321:25.101:25.10
7.Terri Outde Zeehond '731:25.862000000261:25.161:25.16
8.Evi MijnsterDwf1:24.041999004501:26.031:26.03
9.Claire RijnaardMNC Dordrecht1:29.562000036481:27.081:27.08
10.Eveline van OudheusdenDe Duck1:27.101999042441:28.351:28.35
11.Lotte van der GlasMNC Dordrecht1:26.111999040181:28.671:28.67
12.Isabella de LangeDwf1:33.452001016801:29.771:29.77
13.Elise Quakde Zeehond '731:35.921999007061:30.981:30.98
14.Melissa TiemanScom1:35.251999049881:31.901:31.90
15.Roos van HollandMNC Dordrecht1:32.652001014901:32.461:32.46
16.Kayra DegerMNC Dordrecht1:34.222000038901:32.611:32.61
17.Eva Groenewoudde Zeehond '731:39.202000046241:36.061:36.06
18.Fay de Bruinde Zeehond '731:42.022000053121:36.471:36.47
19.Liza KooringDwf1:51.892000049021:45.781:45.78
DISAnnika van der Flierde Zeehond '731:50.84200002976
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMNathalie van Peltde Zeehond '731:51.28200001604


<< TOP >>
Programmanr. 10
29-9-2012 - 13:09
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Bob HogendoornDwf1:22.171999030891:18.461:18.46
2.Vincent Poldervaartde Zeehond '731:21.131999014931:18.741:18.74
3.Otto Prangerde Zeehond '731:26.232000000071:25.371:25.37
4.Marijn in 't VeldMNC Dordrecht1:31.412000029071:25.471:25.47
5.Jari VoogtDe Duck1:30.592000042371:28.341:28.34
6.Robert van NassauMNC Dordrecht1:39.212000039731:33.461:33.46
7.Jesse KamiesDe Duck1:37.592000033271:39.021:39.02
8.Wesley AgterdenbosMNC Dordrecht1:32.482000013271:44.891:44.89
9.Jim van VlietScom1:52.102000042651:45.201:45.20
10.Geert den OudenDwfNT2000047891:56.801:56.80


<< TOP >>
Programmanr. 11
29-9-2012 - 13:14
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Tamara van Kooijde Zeehond '7330.3219970003230.82
2.Renske de VriesScom31.4919970333031.18FJ 1
3.Judith KleinjanDe Duck30.9219980271031.18FJ 2
4.Annemarie MeijerDe Duck32.6619990096431.89
5.Chémène de KleinDwf33.1719990044833.56
6.Nicky KamiesDe Duck34.3319980380233.66
7.Diana Noordermeerde Zeehond '7334.6820010211034.00
8.Eva KeldermanMNC Dordrecht34.1119980255634.20
9.Rosa SmitMNC Dordrecht33.6419980189034.93
10.Desiree van EerenScom35.1319980307035.72
11.Claudia van EerenScom36.4519980306836.93
12.Ilse BlaakMNC Dordrecht41.8019990465037.67
13.Lauri Stolkde Zeehond '7346.4919980424856.72


<< TOP >>
Programmanr. 12
29-9-2012 - 13:17
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Remco van Velzende Zeehond '7326.4619980001126.24FJ 1
2.Mike HoekDe Duck26.0919970222926.24FJ 2
3.Rowan de VoogtDe Duck28.4219980071328.22
4.Koen BloklandScom30.8819980479129.53
5.Ruszo Kielade Zeehond '7330.3419980256330.27
6.Dylan KaldenDe Duck32.5520000328331.68
7.Jorn Veldade Zeehond '7333.0119970241131.89
8.Merijn KoopmansMNC Dordrecht32.1519990211532.83FJ 1
9.Nick HogendoornDwf32.5519970417932.83FJ 2
10.Willem SmitMNC Dordrecht35.6920000111336.92FJ 1
11.Eduardo RodriguesScom37.5119970493136.92FJ 2
12.Lorentz OrchardDe Duck38.9219980533737.95


<< TOP >>
Programmanr. 13
29-9-2012 - 13:20
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Laura AdvocaatMNC Dordrecht1:08.771995029881:09.7231.791:09.72
2.Debby KraaijeveldDwf1:09.721996013581:13.3033.471:13.30
3.Kathy GrootMNC Dordrecht1:17.541997004441:14.0534.361:14.05
4.Birgit AdriaansenMNC Dordrecht1:12.141995033421:15.0634.221:15.06
5.Esmee Buddenbergde Zeehond '731:18.051998003041:16.8134.561:16.81
6.Lenneke BagijnDe Duck1:23.421996049921:23.5437.411:23.54
7.Céline VerhoefDe Duck1:24.311996044761:23.6336.461:23.63
8.Judith de HeerDwf1:27.301996027381:26.1139.551:26.11
9.Iris RoskamDe Duck1:36.501995058541:40.9243.381:40.92


<< TOP >>
Programmanr. 14
29-9-2012 - 13:25
Dames, 50m vlinderslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Karen van DeeScom32.5519960407431.98
2.Janine ElsebosMNC Dordrecht36.3419960318435.94
3.Martine KuijlaarsMNC Dordrecht35.2019950055436.00FJ 1
4.Quinty BolanderScom37.2919990252236.00FJ 2
5.Melissa TiemanScom45.5919990498842.00


<< TOP >>
Programmanr. 15
29-9-2012 - 13:27
Jongens, 100m vlinderslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.John SmitMNC Dordrecht57.9219950061358.1026.9658.10
2.Jeffrey Buddenbergde Zeehond '7359.0319950228959.2827.3159.28
3.Daniël DikkenDe Duck1:08.241995003851:05.1829.611:05.18
4.Tim 's GravemadeDe Duck1:13.881996049071:13.0433.631:13.04
5.Jeroen FlokstraDwf1:20.631997041811:16.4734.721:16.47


<< TOP >>
Programmanr. 16
29-9-2012 - 13:29
Jongens, 50m vlinderslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Tai Wei KanScom28.9119950241730.00
2.Dennis Bergwerffde Zeehond '7341.1619960173541.88


<< TOP >>
Programmanr. 17
29-9-2012 - 13:31
Dames, 100m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Sandra VermeulenDe Duck1:29.541993035221:34.4244.341:34.42
2.Kimberley van BurenDe Duck1:36.701993041361:36.7445.361:36.74
3.Nienke Prangerde Zeehond '731:46.951997016121:45.1447.911:45.14


<< TOP >>
Programmanr. 18
29-9-2012 - 13:34
Dames, 50m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Astrid KoertMNC Dordrecht35.8919800061237.10
2.Alinda DamsteegtMNC Dordrecht36.4219940022238.70
3.Julia MijnsterDwf39.1319960274239.75
4.Anne de HeerDwf39.5819960273641.08
5.Renske de VriesScom40.4819970333041.42
6.Rebecca van EerenScom40.3019930691042.50
7.Anouk KuijlaarsMNC Dordrecht46.4819940170043.15
8.Marian NederlofDwf43.1719760095043.60
9.Daniëlle de KleinDwf48.8719940478647.49
10.Lauri Stolkde Zeehond '7347.5019980424851.43
11.Talitha BoelenDwf52.0419950291051.84


<< TOP >>
Programmanr. 19
29-9-2012 - 13:37
Heren, 100m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Rick de Waardde Zeehond '731:11.451994010951:09.5731.121:09.57
2.Jesper OranjeDe Duck1:18.361992009971:14.8834.851:14.88
3.Gertjan v.d. KnaapDe Duck1:23.361973004591:19.1137.911:19.11
4.Nick Outde Zeehond '731:29.391994008811:24.7538.651:24.75
5.Paco de VoogtDe Duck1:29.641994008591:24.8340.271:24.83
6.Robin van Oyende Zeehond '731:34.181996008971:32.9842.241:32.98


<< TOP >>
Programmanr. 20
29-9-2012 - 13:40
Heren, 50m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Johnny den UilDwf32.0519840229332.78
2.Martijn DolkMNC Dordrecht32.1119890073733.38
3.Jasper de JongMNC Dordrecht36.2119850121933.86
4.Koen FlorijnMNC Dordrecht35.9119860085135.83
5.Laurens KalisDwf35.8019910114136.20
6.Tai Wei KanScom35.4419950241736.91
7.John van HeterenDwf43.0019930501741.65
8.Dennis Bergwerffde Zeehond '7350.3419960173550.00


<< TOP >>
Programmanr. 21
29-9-2012 - 13:41
50m vrije slagMix Minioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Maxim BolanderScom40.1420030084539.57
2.Patrick van der KnaapDe Duck43.6520040000745.82
3.Carlo Collede Zeehond '73NT20040057347.28
4.Tim de VisserScom54.5620030126747.93
5.Tim SchilderDe Duck59.4520040053151.51
6.Hidde Prangerde Zeehond '731:08.1520040060157.36
7.Santi Noordermeerde Zeehond '73NT20030165559.42
8.Jardan Montenyde Zeehond '7358.072004009111:01.33

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Megan de Hoogde Zeehond '7339.9420030021438.98
2.Tessa Quakde Zeehond '7339.9920030002641.70
3.Amy de Bruinde Zeehond '7340.4620030008443.84
4.Daphne Zoetekouwde Zeehond '7346.8220030175044.30
5.Isabella de WitScom46.3620030025444.64
6.Debbie BruijgomsMNC Dordrecht45.4220030167245.16
7.Sophie de Bruinde Zeehond '7347.2320030043448.71
8.Sarah Groenewoudde Zeehond '7349.6520030121250.10
9.Caitlin KamiesDe Duck57.5020030177854.13
10.Jitske de VriesScom53.0720030056856.02
11.Joy van Doornde Zeehond '731:03.1120030147859.15
12.Lotte van Oudenaardende Zeehond '731:07.882003008041:05.99


<< TOP >>
Programmanr. 2101
29-9-2012 - 13:47
50m vrije slag5 - 7 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Jongens Minioren 1 en 2, Jongens

1.Sem AgterdenbosMNC Dordrecht45.9620050004944.33
2.Peter Zoetekouwde Zeehond '73NT2005002031:06.17
3.Thom de Hoogde Zeehond '73NT2006000191:10.11

Meisjes Minioren 1 en 2, Meisjes

1.Emma de Jongede Zeehond '73NT20060002054.05
2.Sterre de Langede Zeehond '73NT2006000361:04.30


<< TOP >>
Programmanr. 22
29-9-2012 - 13:49
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sophie de Jongede Zeehond '7339.0020020011838.62
2.Giorgia Collede Zeehond '7342.8420020175440.80
3.Misty de VoogtDe Duck40.9120010001442.17
4.Abigail den BoefMNC Dordrecht45.6220020302643.18
5.Megan de Hoogde Zeehond '7343.0920030021443.46
6.Tessa Quakde Zeehond '7347.9520030002647.71
7.Sacha van AalstDwf49.3620010314247.87
8.Laura KwakDe Duck47.5520010264647.89
9.Julia SchilderDe Duck52.6420020251448.13
10.Amy de Bruinde Zeehond '7345.0920030008448.88
11.Channon Montenyde Zeehond '7348.9520020312249.66
12.Tessa NiksDe DuckNT20020349650.35
13.Ilse van der KlisDwf1:04.1820010419452.34
14.Lotte de NietDe Duck50.2720010131253.41
15.Rosa ArkesteijnMNC Dordrecht50.9620020302453.49
16.Sophie de Bruinde Zeehond '73NT20030043457.14
17.Angelina Schellende Zeehond '73NT2002036181:02.11
AFGEMValerie KoolMNC Dordrecht56.09200203028


<< TOP >>
Programmanr. 23
29-9-2012 - 13:54
Meisjes, 25m rugslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Nienke de VriesScom21.5520010046020.48
2.Anne ElingsScom21.5520010322821.58FJ 1
3.Ashley KockScom22.4520010342421.58FJ 2
4.Fleur FikkersScom23.3220010204023.52


<< TOP >>
Programmanr. 24
29-9-2012 - 13:55
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ivo Stolkde Zeehond '7338.2820010061538.77
2.Jeroen SchilderDe Duck45.3120010308340.59
3.Jasper van OudheusdenDe Duck40.6720010244942.06
4.Niels Poldervaartde Zeehond '7343.5420010082142.93
5.Jarno van Oyende Zeehond '7347.4820010005547.51
6.Richie van der HeijMNC Dordrecht45.6920020187748.20
7.Luc VeulDwf45.2620010253550.23
8.Sjors van der GlasMNC Dordrecht52.9220020228152.89
9.Jort VizeéDe Duck50.8720020177954.93
10.Jordi KuijlaarsMNC Dordrecht55.3320020173755.62
11.Daan SnijdersMNC DordrechtNT20020247556.07
DISThom BravenboerMNC DordrechtNT200202471
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISDaniel van LoonDwfNT200103893
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 25
29-9-2012 - 13:58
Jongens, 25m rugslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Rik FiletScom22.0320020188321.50
2.Mattz OrchardDe DuckNT20020274534.08


<< TOP >>
Programmanr. 26
29-9-2012 - 14:00
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Britt OrchardDe Duck1:11.412000041021:08.9634.271:08.96
2.Charlotte van der HoekMNC Dordrecht1:11.861999040201:09.0933.691:09.09
3.Somalee VrijlandDe Duck1:12.062000020041:13.4435.641:13.44
4.Eveline van OudheusdenDe Duck1:28.991999042441:16.6136.051:16.61
5.Evi MijnsterDwf1:15.051999004501:16.8335.831:16.83
6.Claire RijnaardMNC Dordrecht1:21.242000036481:17.2438.561:17.24
7.Isabella de LangeDwf1:19.202001016801:17.5436.891:17.54
8.Merlijn Kuipersde Zeehond '731:15.791999019321:17.6637.881:17.66
9.Terri Outde Zeehond '731:16.452000000261:17.8638.681:17.86
10.Roos van HollandMNC Dordrecht1:19.772001014901:18.6437.251:18.64
11.Lotte van der GlasMNC Dordrecht1:22.261999040181:20.3139.031:20.31
12.Elise Quakde Zeehond '731:19.501999007061:22.9138.981:22.91
13.Fay de Bruinde Zeehond '731:27.832000053121:25.6941.191:25.69
14.Eva Groenewoudde Zeehond '731:24.872000046241:28.6441.061:28.64
15.Annika van der Flierde Zeehond '731:33.782000029761:31.6843.271:31.68
16.Liza KooringDwf1:36.362000049021:35.5845.641:35.58
AFGEMNathalie van Peltde Zeehond '731:31.52200001604
NGAlisha VieiraMNC Dordrecht1:07.64199904554


<< TOP >>
Programmanr. 27
29-9-2012 - 14:07
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Quinty BolanderScom37.7419990252237.45
2.Kayra DegerMNC Dordrecht43.0220000389040.60
3.Melissa TiemanScom43.4619990498842.56
4.Romy TolMNC Dordrecht46.1920010351646.12


<< TOP >>
Programmanr. 28
29-9-2012 - 14:09
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Bob HogendoornDwf1:08.541999030891:05.6231.671:05.62
2.Otto Prangerde Zeehond '731:09.092000000071:08.8733.441:08.87
3.Vincent Poldervaartde Zeehond '731:05.521999014931:09.0032.451:09.00
4.Marijn in 't VeldMNC Dordrecht1:16.012000029071:14.3335.171:14.33
5.Jari VoogtDe Duck1:19.772000042371:19.1936.811:19.19
6.Robert van NassauMNC Dordrecht1:21.862000039731:24.3539.261:24.35
7.Wesley AgterdenbosMNC Dordrecht1:18.582000013271:26.5440.951:26.54
8.Jesse KamiesDe Duck1:34.232000033271:29.0341.291:29.03
9.Geert den OudenDwfNT2000047891:41.7145.711:41.71


<< TOP >>
Programmanr. 29
29-9-2012 - 14:13
Jongens, 50m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jim van VlietScom50.5220000426551.22


<< TOP >>
Programmanr. 30
29-9-2012 - 14:15
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Annemarie MeijerDe Duck2:58.361999009643:00.4239.161:25.363:00.42
2.Tamara van Kooijde Zeehond '733:22.991997000323:23.4742.961:35.263:23.47
3.Diana Noordermeerde Zeehond '73NT2001021103:28.7647.761:14.763:28.76
4.Judith KleinjanDe Duck3:21.941998027103:29.3147.091:40.773:29.31
5.Nicky KamiesDe Duck3:47.351998038023:30.0548.101:42.423:30.05


<< TOP >>
Programmanr. 31
29-9-2012 - 14:20
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Renske de VriesScom1:33.021997033301:31.4743.681:31.47
2.Desiree van EerenScom1:35.181998030701:33.0043.571:33.00
3.Rosa SmitMNC Dordrecht1:38.071998018901:38.1545.741:38.15
4.Chémène de KleinDwf1:38.441999004481:38.7046.201:38.70
5.Eva KeldermanMNC Dordrecht1:40.811998025561:44.9848.071:44.98
6.Ilse BlaakMNC Dordrecht1:55.061999046501:45.6449.971:45.64
DISClaudia van EerenScom1:47.00199803068
SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt gemaakt.


<< TOP >>
Programmanr. 32
29-9-2012 - 14:23
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Mike HoekDe Duck2:59.751997022292:52.8039.471:25.692:52.80
2.Remco van Velzende Zeehond '73NT1998000112:53.0936.701:21.322:53.09
3.Rowan de VoogtDe Duck3:22.711998007133:14.3442.771:33.013:14.34
4.Dylan KaldenDe DuckNT2000032833:24.6446.281:38.973:24.64
5.Ruszo Kielade Zeehond '733:41.101998025633:40.9447.681:42.913:40.94


<< TOP >>
Programmanr. 33
29-9-2012 - 14:27
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Nick HogendoornDwf1:21.031997041791:22.9739.221:22.97
2.Merijn KoopmansMNC Dordrecht1:29.921999021151:31.9843.321:31.98
3.Koen BloklandScom1:33.821998047911:32.9443.481:32.94
4.Eduardo RodriguesScom1:34.821997049311:37.4845.731:37.48
5.Jorn Veldade Zeehond '73NT1997024111:39.9146.451:39.91
6.Lorentz OrchardDe DuckNT1998053371:42.8848.801:42.88
7.Willem SmitMNC Dordrecht1:49.502000011131:48.8653.261:48.86


<< TOP >>
Programmanr. 34
29-9-2012 - 14:30
Dames, 200m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Laura AdvocaatMNC Dordrecht2:21.491995029882:19.6031.111:06.622:19.60
2.Céline VerhoefDe Duck2:20.411996044762:22.5632.491:08.362:22.56
3.Esmee Buddenbergde Zeehond '732:19.061998003042:23.5532.851:10.052:23.55
4.Debby KraaijeveldDwf2:21.331996013582:24.1833.881:10.852:24.18
5.Birgit AdriaansenMNC Dordrecht2:21.691995033422:26.7633.571:11.322:26.76
6.Judith de HeerDwf2:29.671996027382:27.1433.991:11.542:27.14
7.Kathy GrootMNC Dordrecht2:28.041997004442:29.0932.751:11.052:29.09
8.Lenneke BagijnDe Duck2:30.861996049922:31.7334.181:12.972:31.73
9.Nienke Prangerde Zeehond '732:40.361997016122:32.0433.501:12.192:32.04
10.Iris RoskamDe Duck2:42.511995058542:46.6037.561:19.722:46.60


<< TOP >>
Programmanr. 35
29-9-2012 - 14:37
Dames, 100m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Karen van DeeScom1:02.341996040741:01.8329.511:01.83
2.Martine KuijlaarsMNC Dordrecht1:06.351995005541:07.2532.611:07.25
3.Janine ElsebosMNC Dordrecht1:12.181996031841:15.1435.461:15.14
4.Claudia van EerenScom1:24.701998030681:25.4841.581:25.48
5.Desiree van EerenScom1:23.261998030701:27.2640.451:27.26


<< TOP >>
Programmanr. 36
29-9-2012 - 14:40
Jongens, 200m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.John SmitMNC Dordrecht1:56.701995006131:55.4226.2956.211:55.42
2.Jeffrey Buddenbergde Zeehond '732:01.231995022892:01.9427.4458.002:01.94
3.Daniël DikkenDe Duck2:15.971995003852:12.7629.861:03.262:12.76
4.Tim 's GravemadeDe Duck2:17.011996049072:18.7331.381:07.302:18.73
5.Jeroen FlokstraDwf2:23.901997041812:20.6731.801:07.982:20.67


<< TOP >>
Programmanr. 37
29-9-2012 - 14:43
Jongens, 100m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Tai Wei KanScom59.661995024171:01.8329.221:01.83
2.Ivo Stolkde Zeehond '731:08.412001006151:13.4135.521:13.41
3.Niels Poldervaartde Zeehond '731:17.452001008211:17.6637.591:17.66
4.Dennis Bergwerffde Zeehond '731:23.301996017351:19.2737.471:19.27
5.Jarno van Oyende Zeehond '731:32.812001000551:25.2238.981:25.22
6.Eduardo RodriguesScom1:23.951997049311:25.8939.201:25.89


<< TOP >>
Programmanr. 38
29-9-2012 - 14:46
Dames, 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Astrid KoertMNC Dordrecht1:12.151980006121:14.601:14.60
2.Anne de HeerDwf1:16.371996027361:16.711:16.71
3.Alinda DamsteegtMNC Dordrecht1:13.691994002221:18.501:18.50
4.Rebecca van EerenScom1:17.061993069101:20.861:20.86
5.Anouk KuijlaarsMNC Dordrecht1:27.711994017001:22.081:22.08
6.Julia MijnsterDwf1:20.301996027421:22.451:22.45
7.Sandra VermeulenDe Duck1:21.411993035221:23.541:23.54
8.Kimberley van BurenDe Duck1:24.641993041361:23.551:23.55
9.Nienke Prangerde Zeehond '731:22.571997016121:25.711:25.71
10.Marian NederlofDwf1:24.451976009501:26.901:26.90
11.Diana Noordermeerde Zeehond '731:26.542001021101:27.691:27.69
12.Daniëlle de KleinDwf1:29.041994047861:29.761:29.76
13.Talitha BoelenDwf1:33.841995029101:35.321:35.32
14.Lauri Stolkde Zeehond '731:53.991998042482:00.752:00.75


<< TOP >>
Programmanr. 39
29-9-2012 - 14:51
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jesper OranjeDe Duck1:03.901992009971:02.911:02.91
2.Johnny den UilDwf1:02.171984022931:04.13FJ 11:04.13
3.Rick de Waardde Zeehond '731:06.981994010951:04.13FJ 21:04.13
4.Martijn DolkMNC Dordrecht1:03.771989007371:04.581:04.58
5.Jasper de JongMNC Dordrecht1:12.001985012191:06.021:06.02
6.Nick Outde Zeehond '731:09.201994008811:10.641:10.64
7.Gertjan v.d. KnaapDe Duck1:11.381973004591:11.001:11.00
8.Koen FlorijnMNC Dordrecht1:09.601986008511:12.191:12.19
9.Laurens KalisDwf1:13.141991011411:12.741:12.74
10.Paco de VoogtDe Duck1:16.401994008591:16.181:16.18
11.Koen BloklandScom1:21.361998047911:16.781:16.78
12.John van HeterenDwf1:22.761993050171:22.671:22.67
13.Robin van Oyende Zeehond '731:22.441996008971:23.701:23.70
14.Otto Prangerde Zeehond '731:26.232000000071:27.221:27.22
15.Jorn Veldade Zeehond '731:27.381997024111:29.161:29.16


<< TOP >>
Programmanr. 40
29-9-2012 - 14:55
Meisjes, 4 x 50m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.De Duck 1De Duck2:14.322:11.49
Annemarie Meijer
Britt Orchard
99
00
32.71Somalee Vrijland
Eveline van Oudheusden
00
99
2.MNC Dordrecht 1MNC Dordrecht2:13.852:14.77
Charlotte van der Hoek
Kayra Deger
99
00
Roos van Holland
Claire Rijnaard
01
00
3.Dwf 1Dwf2:21.442:21.49
Evi Mijnster
Sacha van Aalst
99
01
34.02Isabella de Lange
Chémène de Klein
01
99
4.de Zeehond '73 1de Zeehond '732:18.502:23.69
Terri Out
Elise Quak
00
99
34.18Merlijn Kuipers
Diana Noordermeer
99
01
5.Scom 1Scom2:27.042:26.32
Quinty Bolander
Ashley Kock
99
01
32.09Melissa Tieman
Nienke de Vries
99
01
AFGEMde Zeehond '73 2de Zeehond '732:38.24


<< TOP >>
Programmanr. 41
29-9-2012 - 14:59
Jongens, 4 x 100m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.De Duck 1De Duck4:04.414:11.31
Rowan de Voogt
Mike Hoek
98
97
31.771:07.58Tim 's Gravemade
Daniël Dikken
96
95
2.de Zeehond '73 1de Zeehond '734:06.684:16.72
Vincent Poldervaart
Remco van Velzen
99
98
32.351:10.70Otto Pranger
Jeffrey Buddenberg
00
95
3.MNC Dordrecht 1MNC Dordrecht4:36.244:45.24
John Smit
Merijn Koopmans
95
99
26.0653.07Wesley Agterdenbos
Marijn in 't Veld
00
00
DISDwf 1Dwf4:59.26
EA - Te vroeg overgenomen., Diskwalificatie 2e zwemmer
Jeroen Flokstra
Bob Hogendoorn
97
99
30.441:04.06Nick Hogendoorn
Luc Veul
97
01