Nr. 1. Dames, 4 x 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 25m rugslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 15. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 19. Heren, 100m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 21. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 22. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 24. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 26. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 28. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 30. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 32. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 34. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 36. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 38. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 39. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 40. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 41. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later


E.O.N. Nationale Zwemcompetitie district klasse 1
Burgum, 29-9-2012


Programmanr. 1
29-9-2012 - 15:00
Dames, 4 x 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.F.Z.C.'54 1F.Z.C.'544:24.334:31.20
Anna-Jetske Baron
Rixt-Nynke Baron
92
96
1:08.83Sanne Grovenstein
Sigrid Hogendorp
98
99
2.Wetterwille 1Wetterwille4:30.284:36.88
Roelie de Boer
Nynke Vlietstra
96
89
1:08.90Anna Regnerus
Nynke Ytsma
97
97
3.Neptunia '24 1Neptunia '244:34.964:37.10
Jolanda Cnossen
Myrna Gorter
86
95
1:08.67Amarins Doevendans
Irene Dotinga
78
96
4.de Granaet 1de Granaet4:36.874:40.73
Danieke van der Kooi
Maayke de Boer
00
95
1:11.12Brigitte van der Veen
Marissa Lindemulder
98
93
5.F.Z.C.'54 2F.Z.C.'545:09.835:21.80
Ilse Harskamp
Judith Metselaar
94
90
1:19.39Imkje Bouma
Lisa Rozema
94
96


<< TOP >>
Programmanr. 3
29-9-2012 - 15:06
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Wetterwille 1Wetterwille2:06.842:07.53
Mirko van Ligtenberg
Wiebe Auke Postma
98
97
32.02Bart Weiland
Koen van der Eems
97
97
2.F.Z.C.'54 1F.Z.C.'542:48.922:43.25
Rik Oevering
Jesper Oevering
97
99
34.96Gerben Oevering
Darren Sieswerda
01
00


<< TOP >>
Programmanr. 4
29-9-2012 - 15:10
25m rugslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Frederik Ademade Granaet22.9120030025320.25
2.Vincent Horsthuisde Granaet23.7820030024722.92

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Lisanne de VriesF.Z.C.'5423.3920030061822.33


<< TOP >>
Programmanr. 5
29-9-2012 - 15:11
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ingrid de Vriesde Granaet1:40.882001005001:37.37
2.Marije SweeringNeptunia '241:45.772001012281:41.45
3.Femke-Romy WiersmaNeptunia '241:39.502001030781:42.60
4.Eva Willebrandsde Granaet1:46.592001015101:43.06
5.Sanne AbmaNeptunia '241:47.612002005901:43.36
6.Frederique PotmaF.Z.C.'54NT2001029621:44.22
7.Lianne SpoelstraF.Z.C.'54NT2001029801:47.84
8.Ielan van MeerloWetterwille1:58.102002010981:53.23FJ 1
9.Wietske Ypmade Granaet1:59.102001024181:53.23FJ 2
10.Lotte GrovensteinF.Z.C.'54NT2001029641:53.99
11.Alies AntonidesWetterwille2:01.932001012462:06.73
12.Nynke ZandstraWetterwille1:49.752002020442:11.27


<< TOP >>
Programmanr. 7
29-9-2012 - 15:17
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jesse BrandNeptunia '241:48.832001008851:43.86
2.Daniel Dijkde Granaet1:49.652001011611:48.78
3.Gerben OeveringF.Z.C.'541:53.322001007551:49.54
4.Jan Berend Sipmade Granaet1:57.132002014431:51.46
5.Lútsen de HaanWetterwille2:00.632002011631:56.29


<< TOP >>
Programmanr. 9
29-9-2012 - 15:20
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anna RozemaF.Z.C.'541:17.452000006221:16.93
2.Sigrid HogendorpF.Z.C.'541:23.4199009621:17.34
3.Danieke van der Kooide Granaet1:23.352000005521:22.15
4.Ilse Marije SijpersmaNeptunia '241:21.391999010141:22.57
5.Jamilah Loualade Granaet1:29.812000014021:27.36
6.Tabitha de Haande Granaet1:25.882000005501:28.37
7.Denise HendriksNeptunia '241:32.751999049561:28.69
8.Noël Iris HettingaNeptunia '241:35.022000025361:30.29
9.Frida de VriesWetterwille1:32.952000021661:31.36
10.Anne VeldmanNeptunia '241:39.032000035901:32.92
11.Mallika VriesWetterwille1:35.482000039041:33.99
12.Rjimke BottemaF.Z.C.'54NT1999051581:35.04
13.Julia de RooijNeptunia '24NT2000043661:43.54
DISAmarens Wilbersde Granaet1:43.48200002000
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISIneke van der MeerWetterwille1:44.84200100750
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.
AFGEMAnnewietske VisserNeptunia '241:20.57199902674


<< TOP >>
Programmanr. 10
29-9-2012 - 15:28
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sjoerd VonkWetterwille1:26.682000042411:19.28
2.Almar KleefstraWetterwille1:24.031999005551:21.04
3.Folkert AlgraWetterwille1:35.581999014711:27.99
4.Gerwin de Jagerde GranaetNT1999024531:30.94
5.Darren SieswerdaF.Z.C.'541:33.102000017631:31.36
6.Reinout BeerdaWetterwille1:40.342000018031:32.86
7.Rutger Horsthuisde Granaet1:38.602001004191:37.29
8.Ulbe KuipersF.Z.C.'541:47.771999027151:38.54
9.Jesper OeveringF.Z.C.'541:47.261999002571:42.48
10.Jurre van MeerloWetterwille1:40.822000006471:43.81
DISSieberen Ademade GranaetNT200002207
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISRoel Jan van ZonneveldF.Z.C.'54NT199903943
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMBas KosterWetterwille1:33.84200000415


<< TOP >>
Programmanr. 11
29-9-2012 - 15:35
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sanne GrovensteinF.Z.C.'5430.9519980337030.53
2.Gwen SieswerdaF.Z.C.'5431.5919980234231.53
3.Heleen VisserNeptunia '2432.6919970341432.96
4.Meike KuyerNeptunia '2433.9719980488433.00
5.Eva KosterWetterwille32.2920000072833.13
6.Fardau van der MeulenWetterwille33.3720000040833.23
7.Brigitte van der Veende Granaet32.3519980260033.42
8.Evelien de JongNeptunia '2433.2719980531633.84
9.Rosalie SpekreijseNeptunia '2435.4119980385634.12
10.Kiri AbeeNeptunia '2438.7319970608634.22
11.Marike de Boerde Granaet34.0919970530235.23
12.Ilona HofmanF.Z.C.'5435.2019980279635.28
13.Jannie RienksF.Z.C.'5435.6719980576835.93
14.Christine GrondsmaF.Z.C.'5436.1319970337236.61
15.Lummigje BottemaF.Z.C.'5439.1019970609238.86
16.Inge WalingaF.Z.C.'5445.0719970629241.33
AFGEMMarlijn BerendsF.Z.C.'5439.17199704094


<< TOP >>
Programmanr. 12
29-9-2012 - 15:39
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mirko van LigtenbergWetterwille28.0219980073527.29
2.Koen van der EemsWetterwille26.9019970080727.62
3.Wiebe Auke PostmaWetterwille27.9519970265728.81
4.Daniël WestraWetterwille28.6819970418928.83
5.Ygram YpmaNeptunia '2431.8719970429130.02
6.Kevin de Joodede Granaet30.0919980037130.34
7.Mark BarteldsNeptunia '2432.2219980145930.56
8.Rik OeveringF.Z.C.'5430.1119970009131.33
9.Jorrit MulderWetterwille35.4419980139134.16
10.Durk-Jan de Vriesde Granaet37.4819980412135.96


<< TOP >>
Programmanr. 13
29-9-2012 - 15:42
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Rixt-Nynke BaronF.Z.C.'541:17.161996018961:16.03
2.Myrna GorterNeptunia '241:18.971995031581:17.89
3.Nynke YtsmaWetterwille1:16.221997007921:19.97
4.Irene DotingaNeptunia '241:21.391996035161:20.34
5.Lisa RozemaF.Z.C.'541:30.531996008601:25.50
6.Anna RegnerusWetterwille1:25.221997016561:28.21
7.Rinske BoumaF.Z.C.'541:42.121996013141:37.06
8.Anne van ZalingeF.Z.C.'541:45.701995061001:44.86


<< TOP >>
Programmanr. 15
29-9-2012 - 15:47
Jongens, 100m vlinderslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Bart WeilandWetterwille1:11.941997007771:10.28
2.Lennart van LigtenbergWetterwille1:12.271995019511:12.16
3.Hendrik RozemaNeptunia '241:26.321996002811:20.59
4.Kevin de Joodede Granaet1:22.811998003711:29.17
5.Bart de VosF.Z.C.'541:33.151995014351:33.18
6.Sven HarskampF.Z.C.'541:48.381996050731:42.97
7.Bart van WijkF.Z.C.'54NT1996040471:53.23


<< TOP >>
Programmanr. 17
29-9-2012 - 15:52
Dames, 100m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anna-Jetske BaronF.Z.C.'541:28.661992030441:29.45
2.Nynke VlietstraWetterwille1:29.901989071101:29.84
3.Marissa Lindemulderde Granaet1:32.861993063921:31.08
4.Jolanda CnossenNeptunia '241:28.801986007121:32.03
5.Roelie de BoerWetterwille1:30.121996005081:32.96
6.Maayke de Boerde Granaet1:29.181995059061:35.64
7.José AlkemaF.Z.C.'541:36.001994029781:38.96
8.Ilse HarskampF.Z.C.'541:40.601994034921:40.29
9.Imkje BoumaF.Z.C.'541:38.581994029801:40.78
10.Judith MetselaarF.Z.C.'541:43.401990069601:45.00


<< TOP >>
Programmanr. 19
29-9-2012 - 15:57
Heren, 100m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jildert PrinsF.Z.C.'541:12.071989025091:11.23
2.Robert WesterdijkNeptunia '241:14.601994021391:15.38
3.Bauke YtsmaWetterwille1:17.071993013111:17.46
4.Matthijs JansenWetterwille1:21.421996023791:18.27
5.Frans PlatF.Z.C.'541:16.781984017811:18.32
6.Jurjen HoomansNeptunia '241:18.881988015271:22.51
7.Sybe van Hijumde Granaet1:29.861992064371:24.82
8.Jorrit PrinsF.Z.C.'541:28.791987026611:29.96
9.Ewoud EppingaF.Z.C.'541:33.711994031691:33.14
10.Jasper KnipF.Z.C.'541:35.031994025511:34.27
AFGEMEddy Staphorsius SmedesWetterwilleNT199007395
AFGEMThomas SchiphofF.Z.C.'54NT199406499


<< TOP >>
Programmanr. 21
29-9-2012 - 16:17
50m vrije slagMix Minioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Frederik Ademade Granaet41.7720030025341.61
2.Vincent Horsthuisde Granaet47.4420030024747.11

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Lisanne de VriesF.Z.C.'54NT20030061844.31


<< TOP >>
Programmanr. 22
29-9-2012 - 16:19
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Eva Willebrandsde Granaet36.7620010151037.92
2.Nynke ZandstraWetterwille41.6620020204439.22
3.Marije SweeringNeptunia '2440.7820010122839.37
4.Ingrid de Vriesde Granaet41.0620010050041.95
5.Femke-Romy WiersmaNeptunia '2442.4320010307844.00
6.Sanne AbmaNeptunia '2446.0220020059044.11
7.Lianne SpoelstraF.Z.C.'5445.4020010298044.22FJ 1
8.Frederique PotmaF.Z.C.'5446.1320010296244.22FJ 2
9.Wietske Ypmade Granaet44.0320010241845.43
10.Lotte GrovensteinF.Z.C.'5449.2220010296446.71
11.Ielan van MeerloWetterwille50.6720020109848.60
12.Alies AntonidesWetterwille53.4220010124652.07


<< TOP >>
Programmanr. 24
29-9-2012 - 16:22
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jesse BrandNeptunia '2443.8820010088542.74
2.Jan Berend Sipmade Granaet44.8920020144346.15
3.Gerben OeveringF.Z.C.'5449.1620010075546.18
4.Lútsen de HaanWetterwille51.0620020116346.20
5.Daniel Dijkde Granaet46.6820010116147.95


<< TOP >>
Programmanr. 26
29-9-2012 - 16:24
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sigrid HogendorpF.Z.C.'541:09.5299009621:07.53
2.Anna RozemaF.Z.C.'541:06.452000006221:08.52
3.Ilse Marije SijpersmaNeptunia '241:13.511999010141:11.50
4.Danieke van der Kooide Granaet1:12.142000005521:13.25
5.Jamilah Loualade Granaet1:15.502000014021:15.70
6.Tabitha de Haande Granaet1:19.812000005501:19.83
7.Noël Iris HettingaNeptunia '241:20.002000025361:21.73
8.Denise HendriksNeptunia '241:20.751999049561:21.75
9.Frida de VriesWetterwille1:20.692000021661:22.07
10.Mallika VriesWetterwille1:23.152000039041:24.59
11.Anne VeldmanNeptunia '241:26.262000035901:26.08
12.Julia de RooijNeptunia '24NT2000043661:27.22
13.Rjimke BottemaF.Z.C.'54NT1999051581:28.09
14.Amarens Wilbersde Granaet1:32.842000020001:30.89
DISIneke van der MeerWetterwille1:31.25200100750
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.
AFGEMAnnewietske VisserNeptunia '241:11.54199902674


<< TOP >>
Programmanr. 28
29-9-2012 - 16:31
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sjoerd VonkWetterwille1:09.232000042411:10.12
2.Almar KleefstraWetterwille1:12.311999005551:13.27
3.Folkert AlgraWetterwille1:21.041999014711:16.69
4.Darren SieswerdaF.Z.C.'541:17.732000017631:20.34
5.Reinout BeerdaWetterwille1:24.802000018031:21.86
6.Gerwin de Jagerde GranaetNT1999024531:26.32
7.Rutger Horsthuisde Granaet1:21.892001004191:26.54
8.Roel Jan van ZonneveldF.Z.C.'541:31.641999039431:26.76
9.Jurre van MeerloWetterwille1:27.962000006471:32.27
10.Ulbe KuipersF.Z.C.'541:35.821999027151:34.68
11.Jesper OeveringF.Z.C.'541:34.291999002571:34.87
12.Sieberen Ademade GranaetNT2000022071:43.86
AFGEMBas KosterWetterwille1:24.56200000415


<< TOP >>
Programmanr. 30
29-9-2012 - 16:38
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Gwen SieswerdaF.Z.C.'543:33.391998023423:21.66
100m:1:38.141:38.14200m:3:21.661:43.52
2.Eva KosterWetterwille3:22.572000007283:23.29
100m:1:38.001:38.00200m:3:23.291:45.29
3.Heleen VisserNeptunia '243:23.751997034143:24.67
100m:1:39.751:39.75200m:3:24.671:44.92
4.Meike KuyerNeptunia '243:49.461998048843:25.18
100m:1:39.271:39.27200m:3:25.181:45.91
5.Kiri AbeeNeptunia '24NT1997060863:27.24
100m:1:41.711:41.71200m:3:27.241:45.53
6.Marike de Boerde Granaet3:15.021997053023:29.80
100m:1:36.611:36.61200m:3:29.801:53.19
7.Fardau van der MeulenWetterwille3:35.272000004083:30.59
100m:1:39.101:39.10200m:3:30.591:51.49
8.Evelien de JongNeptunia '243:33.381998053163:30.99
100m:1:41.151:41.15200m:3:30.991:49.84
9.Christine GrondsmaF.Z.C.'543:21.611997033723:32.89
100m:1:40.781:40.78200m:3:32.891:52.11
10.Rosalie SpekreijseNeptunia '243:32.801998038563:33.92
100m:1:44.001:44.00200m:3:33.921:49.92
11.Brigitte van der Veende Granaet3:29.451998026003:34.43
100m:1:40.641:40.64200m:3:34.431:53.79
12.Ilona HofmanF.Z.C.'54NT1998027963:44.74
100m:1:47.661:47.66200m:3:44.741:57.08
13.Inge WalingaF.Z.C.'54NT1997062923:48.91
100m:1:47.341:47.34200m:3:48.912:01.57
14.Lummigje BottemaF.Z.C.'54NT1997060923:50.81
100m:1:47.991:47.99200m:3:50.812:02.82
15.Sanne GrovensteinF.Z.C.'54NT1998033703:54.62
100m:1:51.041:51.04200m:3:54.622:03.58
16.Jannie RienksF.Z.C.'54NT1998057683:57.21
100m:1:55.181:55.18200m:3:57.212:02.03
AFGEMMarlijn BerendsF.Z.C.'543:46.94199704094


<< TOP >>
Programmanr. 32
29-9-2012 - 16:51
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mirko van LigtenbergWetterwille2:55.411998007352:52.69
100m:1:20.861:20.86200m:2:52.691:31.83
2.Wiebe Auke PostmaWetterwille2:52.021997026573:01.63
100m:1:24.621:24.62200m:3:01.631:37.01
3.Koen van der EemsWetterwille3:06.951997008073:02.44
100m:1:29.651:29.65200m:3:02.441:32.79
4.Ygram YpmaNeptunia '24NT1997042913:18.22
100m:1:36.251:36.25200m:3:18.221:41.97
5.Rik OeveringF.Z.C.'543:19.331997000913:23.46
100m:1:32.461:32.46200m:3:23.461:51.00
6.Jorrit MulderWetterwilleNT1998013913:32.11
100m:1:39.311:39.31200m:3:32.111:52.80
7.Daniël WestraWetterwilleNT1997041893:32.17
100m:1:39.181:39.18200m:3:32.171:52.99
8.Mark BarteldsNeptunia '242:47.941998014593:36.43
100m:1:39.181:39.18200m:3:36.431:57.25
9.Durk-Jan de Vriesde GranaetNT1998041213:45.18
100m:1:43.401:43.40200m:3:45.182:01.78


<< TOP >>
Programmanr. 34
29-9-2012 - 16:59
Dames, 200m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Myrna GorterNeptunia '242:30.841995031582:30.20
100m:1:14.281:14.28200m:2:30.201:15.92
2.Irene DotingaNeptunia '242:36.441996035162:30.92
100m:1:13.871:13.87200m:2:30.921:17.05
3.Anna RegnerusWetterwille2:30.691997016562:33.54
100m:1:15.441:15.44200m:2:33.541:18.10
4.Rixt-Nynke BaronF.Z.C.'542:30.001996018962:34.60
100m:1:13.911:13.91200m:2:34.601:20.69
5.Nynke YtsmaWetterwille2:29.781997007922:36.27
100m:1:15.341:15.34200m:2:36.271:20.93
6.Lisa RozemaF.Z.C.'542:39.971996008602:45.77
100m:1:19.991:19.99200m:2:45.771:25.78
7.Rinske BoumaF.Z.C.'542:56.631996013142:51.95
100m:1:20.531:20.53200m:2:51.951:31.42
8.Anne van ZalingeF.Z.C.'543:06.961995061003:06.75
100m:1:30.111:30.11200m:3:06.751:36.64


<< TOP >>
Programmanr. 36
29-9-2012 - 17:06
Jongens, 200m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Bart WeilandWetterwille2:17.911997007772:14.99
100m:1:05.151:05.15200m:2:14.991:09.84
2.Hendrik RozemaNeptunia '242:21.541996002812:26.19
100m:1:10.851:10.85200m:2:26.191:15.34
3.Lennart van LigtenbergWetterwille2:22.021995019512:29.99
100m:1:08.961:08.96200m:2:29.991:21.03
4.Sven HarskampF.Z.C.'542:53.891996050732:46.02
100m:1:20.131:20.13200m:2:46.021:25.89
5.Bart de VosF.Z.C.'542:56.471995014352:57.52
100m:1:25.641:25.64200m:2:57.521:31.88
6.Bart van WijkF.Z.C.'54NT1996040473:05.77
100m:1:32.561:32.56200m:3:05.771:33.21


<< TOP >>
Programmanr. 38
29-9-2012 - 17:10
Dames, 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Marissa Lindemulderde Granaet1:15.951993063921:17.17
2.Jolanda CnossenNeptunia '241:16.691986007121:18.69
3.Nynke VlietstraWetterwille1:19.501989071101:21.00
4.Roelie de BoerWetterwille1:19.221996005081:21.20
5.Maayke de Boerde Granaet1:18.041995059061:21.78
6.Ilse HarskampF.Z.C.'541:32.181994034921:30.07
7.Imkje BoumaF.Z.C.'541:27.611994029801:34.28
8.José AlkemaF.Z.C.'541:29.811994029781:37.52
9.Judith MetselaarF.Z.C.'541:36.771990069601:38.57


<< TOP >>
Programmanr. 39
29-9-2012 - 17:15
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jildert PrinsF.Z.C.'541:03.941989025091:05.49
2.Bauke YtsmaWetterwille1:07.181993013111:08.79
3.Robert WesterdijkNeptunia '241:09.351994021391:11.11
4.Matthijs JansenWetterwille1:13.221996023791:11.29
5.Jurjen HoomansNeptunia '241:14.451988015271:13.89
6.Jorrit PrinsF.Z.C.'541:15.731987026611:17.68
7.Frans PlatF.Z.C.'541:15.391984017811:18.30
8.Sybe van Hijumde Granaet1:19.631992064371:19.03
9.Jasper KnipF.Z.C.'541:21.361994025511:25.10
10.Ewoud EppingaF.Z.C.'541:24.561994031691:33.35
AFGEMThomas SchiphofF.Z.C.'54NT199406499
AFGEMEddy Staphorsius SmedesWetterwilleNT199007395


<< TOP >>
Programmanr. 40
29-9-2012 - 17:20
Meisjes, 4 x 50m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.de Granaet 2de Granaet2:15.182:14.20
Eva Willebrands
Jamilah Louala
01
00
32.02Tabitha de Haan
Danieke van der Kooi
00
00
2.Neptunia '24 1Neptunia '242:16.812:14.77
Femke-Romy Wiersma
Ilse Marije Sijpersma
01
99
34.74Marije Sweering
Denise Hendriks
01
99
3.Wetterwille 2Wetterwille2:18.392:22.32
Eva Koster
Frida de Vries
00
00
34.91Mallika Vries
Fardau van der Meulen
00
00
4.F.Z.C.'54 1F.Z.C.'542:25.892:25.58
Anna Rozema
Rjimke Bottema
00
99
30.36Frederique Potma
Lianne Spoelstra
01
01


<< TOP >>
Programmanr. 41
29-9-2012 - 17:23
Jongens, 4 x 100m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Wetterwille 2Wetterwille4:13.324:18.09
Matthijs Jansen
Lennart van Ligtenberg
96
95
1:05.49Daniël Westra
Bart Weiland
97
97
2.Neptunia '24 1Neptunia '244:45.534:45.53
Ygram Ypma
Jesse Brand
97
01
1:10.50Mark Bartelds
Hendrik Rozema
98
96
3.F.Z.C.'54 1F.Z.C.'545:31.805:21.34
Bart de Vos
Bart van Wijk
95
96
1:17.45Roel Jan van Zonneveld
Sven Harskamp
99
96