Nr. 1. Dames, 4 x 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 2. Dames, 4 x 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 25m rugslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 6. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 8. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Dames, 50m vlinderslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 15. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 16. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 18. Dames, 50m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 50m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 21. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 22. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 23. Meisjes, 25m rugslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 24. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 25. Jongens, 25m rugslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 26. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 27. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 28. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 50m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 31. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 33. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 34. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 35. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 36. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 37. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 38. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 39. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 40. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 41. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later


D2 D3 competitie
Stiens, 29-9-2012


Programmanr. 1
29-9-2012 - 14:30
Dames, 4 x 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.SG Middelse-Skelp 1SG Middelse-Skelp4:42.904:45.97
José Snoek
Melanie van der Mossel
96
95
1:19.46Simone Mus
Anja Mus
96
94
2.ZC De Forel Wolvega 1De Forel5:22.085:17.27
Liv Fledderus
Lynn Fledderus
99
01
1:10.73Eline Mulder
Esther Tournier
00
94
3.PWC Buitenpost 1Pwc5:24.755:23.90
Lisanne Postma
Nadine Prins
99
99
1:34.21Janneke Antuma
Ellen Jager
90
98
AFGEMZcnf'34 1Zcnf'345:02.75


<< TOP >>
Programmanr. 2
29-9-2012 - 14:35
Dames, 4 x 50m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.isis 1isis2:20.842:36.22
Anouk van Duijven
Alieke Mepschen
98
98
34.52Anouk Veenstra
Monique Veenstra
96
99


<< TOP >>
Programmanr. 3
29-9-2012 - 14:40
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.ZC De Forel Wolvega 3De Forel2:37.242:33.60
Jelmar Koopman
Remco Staalsmid
01
00
39.22Edwin van Delft
Thomas Kraak
99
98
AFGEMPWC Buitenpost 1Pwc2:57.48


<< TOP >>
Programmanr. 4
29-9-2012 - 14:45
25m rugslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Ruben van VeenenZcnf'3426.2020040042524.09FJ 1
2.Bart FaberZcnf'3425.1720040042324.09FJ 2
3.Quint van HarenDe Forel25.5820040021525.21

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Kyomi GroenhartZcnf'3423.6620040062822.31
2.Sonja SchiphofSG Middelse-Skelp28.5220040043424.78
3.Lianne van den AkkerDe Forel28.3620030061426.47
4.Marleen de RidderSG Middelse-Skelp31.0120040044027.80
AFGEMHilly Hollemansisis43.66
AFGEMMerinthe BuurlageZcnf'3430.47200400626


<< TOP >>
Programmanr. 6
29-9-2012 - 14:45
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Danielle HofstraDe Forel51.0620010201648.81
2.Janneke BiermaPwc49.9920010189250.06
3.Miranda de VegtZcnf'3453.6320010221851.78
4.Marije JonkmanDe Forel55.3220010284252.59
5.Britt KleinsmitDe Forel53.9820020148252.77
6.Lynn FledderusDe Forel55.3620010189653.11
7.Nynke van den BeldDe Forel1:00.3420010143253.87
8.Jantina PostmaSG Middelse-Skelp55.9820030125654.82
9.Liset Sijtemaisis59.6620020076856.87
10.Laura MarinusPwc56.7620010381656.92
11.Linda SchiphofSG Middelse-SkelpNT20020255457.45
12.Umi Kuiphuisisis1:02.4920020021859.62
13.Natasja Wierdaisis1:01.1320020308059.69
AFGEMAllysha van der VeerPwc45.05200103450


<< TOP >>
Programmanr. 8
29-9-2012 - 14:50
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Makai van HarenDe Forel51.5220020062750.85
2.Martijn WestenbergDe Forel52.3520010025151.19
3.Lolke SmitSG Middelse-SkelpNT20020288752.99
4.Tjerk Menno PostmaSG Middelse-Skelp57.1520010361753.32
5.Jurre Jens BroekstraSG Middelse-Skelp57.7920020148355.30
6.Marrick AlkemaPwc59.6520020064358.01
7.Hidde ZondervanPwc58.5320010361958.55
8.Steyn Pascal OosterhofSG Middelse-SkelpNT2002028851:08.36
DISDushan de BruijnDe Forel55.00200201273
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 9
29-9-2012 - 14:50
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Elriecke BuurlageZcnf'341:37.132001005241:32.011:32.01
2.Jeske MoerenhoutDe Forel1:47.222000003901:37.851:37.85
3.Lisanne PostmaPwc1:43.601999053621:44.371:44.37
4.Eline MulderDe Forel1:43.032000021901:45.321:45.32
5.Daisy LangenbergPwc1:54.882000014741:46.091:46.09
6.Monique Veenstraisis1:57.671999002541:50.341:50.34
7.Elina de KeizerSG Middelse-Skelp1:50.902000052401:51.901:51.90
DISNena VeenstraZcnf'342:04.23200003682
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISAlyah de BruijnDe ForelNT200004308
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 10
29-9-2012 - 14:55
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Edwin van DelftDe Forel1:22.921999016091:20.751:20.75
2.Jelmar KoopmanDe Forel1:37.992001002491:30.061:30.06
AFGEMBindert Sietse ReitsmaPwc1:52.17199904093


<< TOP >>
Programmanr. 11
29-9-2012 - 15:00
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Liv FledderusDe Forel33.5319990238831.01
2.Ellen JagerPwc31.8119980138432.33
3.Nelie vd KooiSG Middelse-Skelp36.1819980265234.36
4.Nadine PrinsPwc33.3419990473634.88
5.Rixt Anna JoutaSG Middelse-SkelpNT19990601838.07
6.Alieke Mepschenisis42.1719980515039.84
AFGEMIlse WeggemansZcnf'3435.09199902150


<< TOP >>
Programmanr. 12
29-9-2012 - 15:00
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Herman BuistPwc29.6419980152529.88
2.Hendrik Veldkampisis31.7219970341932.32
3.Jilles KootstraSG Middelse-Skelp33.0719970132732.57
4.Remco StaalsmidDe Forel34.9420000301934.31
5.Thomas KraakDe Forel37.9419980503135.33
6.Evert VeldemaSG Middelse-Skelp39.6219990405540.83
7.Maarten ZuidhoornPwc39.4419980297941.27
AFGEMRico Oude LansinkDe Forel32.39199804879


<< TOP >>
Programmanr. 13
29-9-2012 - 15:00
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Simone MusSG Middelse-Skelp1:19.101996019321:19.741:19.74
2.Melanie van der MosselSG Middelse-Skelp1:34.571995045901:37.631:37.63
3.Annet BiermaSG Middelse-SkelpNT1996041301:37.651:37.65
4.José SnoekSG Middelse-SkelpNT1996060501:44.431:44.43


<< TOP >>
Programmanr. 14
29-9-2012 - 15:05
Dames, 50m vlinderslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anouk van Duijvenisis47.6019980088849.92
AFGEMRianne WeggemansZcnf'3442.53199703306


<< TOP >>
Programmanr. 15
29-9-2012 - 15:05
Jongens, 100m vlinderslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Bart BekkemaDe Forel1:10.201995021331:12.081:12.08
2.Rutger HovingPwc1:14.361995036611:13.491:13.49
3.Bouke van der ZaagPwc1:23.781996022551:15.181:15.18
4.Lars RoelofsDe Forel1:10.271996026671:16.181:16.18
5.Jonne WestenbergDe Forel1:23.721996016951:21.171:21.17
6.Jeroen TijsmaPwc1:25.171995036551:22.061:22.06
7.Elmo DoornDe Forel1:38.021996019951:31.931:31.93
8.Danny DamhuisDe Forel1:42.101996006231:36.091:36.09


<< TOP >>
Programmanr. 16
29-9-2012 - 15:05
Jongens, 50m vlinderslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 18
29-9-2012 - 15:05
Dames, 50m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anja MusSG Middelse-Skelp38.9419940392840.67
2.Anouk Veenstraisis42.0819960141242.76
3.Janneke AntumaPwc43.0719900709243.53
4.Yolanda de VegtZcnf'3439.2419950032844.43
5.Esther TournierDe Forel46.4219940727444.85
AFGEMMartine GoettschZcnf'3441.37199200632


<< TOP >>
Programmanr. 20
29-9-2012 - 15:10
Heren, 50m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Joost MolenaarDe Forel33.5819810209935.07
2.Alex OdingaSG Middelse-Skelp34.1719920555735.87
3.Hessel BiermaPwc37.0419960225737.00
4.Dennis BoekDe Forel37.9419820232537.33
5.Harry DijksmaisisNT19910048739.79
6.Rudy de JongDe Forel39.2019830106139.91
7.Albert DijksmaDe Forel39.7319870071140.03
8.Jouke Minze BenedictusPwc39.5719940114940.21
9.Andrei VonkDe Forel40.6019930345542.20
10.Jorn den HamerPwc42.8719960425142.80
AFGEMRené van Dijkisis37.99198400489


<< TOP >>
Programmanr. 21
29-9-2012 - 15:25
50m vrije slagMix Minioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Quint van HarenDe Forel50.3520040021546.78
2.Ruben van VeenenZcnf'3452.9020040042547.82
3.Bart FaberZcnf'341:01.0620040042357.97

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Kyomi GroenhartZcnf'3445.7220040062843.91
2.Lianne van den AkkerDe Forel52.6620030061451.11
3.Sonja SchiphofSG Middelse-Skelp1:08.8420040043455.52
4.Marleen de RidderSG Middelse-Skelp1:04.5420040044056.31
AFGEMMerinthe BuurlageZcnf'3453.36200400626
AFGEMHilly Hollemansisis1:23.68


<< TOP >>
Programmanr. 22
29-9-2012 - 15:30
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Danielle HofstraDe Forel41.7120010201641.58
2.Lynn FledderusDe Forel45.6520010189643.93
3.Nynke van den BeldDe Forel52.5620010143251.97
4.Jantina PostmaSG Middelse-Skelp50.8620030125652.00
5.Linda SchiphofSG Middelse-Skelp58.4120020255453.37
6.Marije JonkmanDe Forel56.5020010284253.48
7.Britt KleinsmitDe Forel54.1520020148254.18
8.Janneke BiermaPwc56.9120010189258.22
AFGEMAllysha van der VeerPwc48.90200103450


<< TOP >>
Programmanr. 23
29-9-2012 - 15:30
Meisjes, 25m rugslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Miranda de VegtZcnf'3426.4120010221822.80
2.Liset Sijtemaisis24.9320020076824.78
3.Umi Kuiphuisisis32.8520020021828.23
4.Natasja Wierdaisis37.8320020308035.87


<< TOP >>
Programmanr. 24
29-9-2012 - 15:30
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Makai van HarenDe Forel46.1420020062744.70
2.Lolke SmitSG Middelse-SkelpNT20020288748.85
3.Martijn WestenbergDe Forel48.0420010025150.19
4.Marrick AlkemaPwcNT20020064352.43
5.Jurre Jens BroekstraSG Middelse-Skelp59.2520020148354.75
6.Tjerk Menno PostmaSG Middelse-SkelpNT20010361757.68
7.Hidde ZondervanPwc56.5620010361959.06
8.Dushan de BruijnDe ForelNT20020127359.57
9.Steyn Pascal OosterhofSG Middelse-SkelpNT2002028851:08.28


<< TOP >>
Programmanr. 25
29-9-2012 - 15:35
Jongens, 25m rugslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 26
29-9-2012 - 15:35
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jeske MoerenhoutDe Forel1:29.642000003901:24.531:24.53
2.Eline MulderDe Forel1:27.502000021901:26.461:26.46
3.Alyah de BruijnDe Forel1:31.062000043081:28.431:28.43
4.Daisy LangenbergPwc1:42.872000014741:38.431:38.43
5.Elina de KeizerSG Middelse-Skelp1:42.182000052401:39.561:39.56
6.Laura MarinusPwcNT2001038161:45.091:45.09


<< TOP >>
Programmanr. 27
29-9-2012 - 15:35
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Elriecke BuurlageZcnf'3444.1620010052443.17
2.Monique Veenstraisis52.0019990025454.99
3.Nena VeenstraZcnf'3439.2920000368255.41


<< TOP >>
Programmanr. 28
29-9-2012 - 15:40
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Edwin van DelftDe Forel1:12.131999016091:07.371:07.37
2.Jelmar KoopmanDe Forel1:21.282001002491:18.411:18.41
AFGEMBindert Sietse ReitsmaPwc1:35.00199904093


<< TOP >>
Programmanr. 29
29-9-2012 - 15:40
Jongens, 50m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 31
29-9-2012 - 15:40
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Nelie vd KooiSG Middelse-Skelp1:45.861998026521:37.501:37.50
2.Liv FledderusDe Forel1:44.111999023881:38.131:38.13
3.Ellen JagerPwc1:40.591998013841:38.581:38.58
4.Nadine PrinsPwc1:38.251999047361:39.431:39.43
5.Rixt Anna JoutaSG Middelse-SkelpNT1999060181:41.211:41.21
6.Alieke Mepschenisis1:48.341998051501:45.661:45.66
AFGEMIlse WeggemansZcnf'341:37.44199902150


<< TOP >>
Programmanr. 33
29-9-2012 - 15:45
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Herman BuistPwc1:27.031998015251:29.201:29.20
2.Hendrik Veldkampisis1:33.451997034191:31.131:31.13
3.Jilles KootstraSG Middelse-Skelp1:42.671997013271:37.681:37.68
4.Remco StaalsmidDe Forel1:53.932000030191:41.691:41.69
5.Evert VeldemaSG Middelse-SkelpNT1999040551:42.061:42.06
6.Maarten ZuidhoornPwc1:45.031998029791:44.061:44.06
DISThomas KraakDe Forel2:01.03199805031
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
AFGEMRico Oude LansinkDe Forel1:51.12199804879


<< TOP >>
Programmanr. 34
29-9-2012 - 15:45
Dames, 200m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Simone MusSG Middelse-Skelp2:26.431996019322:32.241:13.882:32.24
2.Melanie van der MosselSG Middelse-Skelp2:44.641995045902:51.501:22.362:51.50
3.Annet BiermaSG Middelse-SkelpNT1996041303:01.861:28.963:01.86
4.José SnoekSG Middelse-SkelpNT1996060503:01.881:27.523:01.88


<< TOP >>
Programmanr. 35
29-9-2012 - 15:50
Dames, 100m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Anouk van Duijvenisis1:21.531998008881:25.781:25.78
AFGEMRianne WeggemansZcnf'341:17.75199703306


<< TOP >>
Programmanr. 36
29-9-2012 - 15:50
Jongens, 200m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Bouke van der ZaagPwc2:19.311996022552:19.471:09.042:19.47
2.Bart BekkemaDe Forel2:20.811995021332:25.441:10.212:25.44
3.Rutger HovingPwc2:34.141995036612:29.611:13.032:29.61
4.Jonne WestenbergDe Forel2:31.171996016952:31.321:13.162:31.32
5.Jeroen TijsmaPwc2:36.271995036552:31.751:14.962:31.75
6.Lars RoelofsDe Forel2:27.241996026672:36.211:14.772:36.21
7.Elmo DoornDe Forel3:03.691996019952:52.621:22.882:52.62
8.Danny DamhuisDe Forel3:03.341996006232:56.461:22.992:56.46


<< TOP >>
Programmanr. 37
29-9-2012 - 15:55
Jongens, 100m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
<< TOP >>
Programmanr. 38
29-9-2012 - 15:55
Dames, 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Anja MusSG Middelse-Skelp1:13.461994039281:15.841:15.84
2.Anouk Veenstraisis1:24.041996014121:24.501:24.50
3.Janneke AntumaPwc1:24.131990070921:25.281:25.28
4.Yolanda de VegtZcnf'341:21.461995003281:25.521:25.52
5.Esther TournierDe Forel1:32.181994072741:31.901:31.90
AFGEMJeanette van Dijkisis1:20.99198700880
AFGEMMartine GoettschZcnf'341:24.77199200632


<< TOP >>
Programmanr. 39
29-9-2012 - 15:55
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Alex OdingaSG Middelse-Skelp1:05.861992055571:08.371:08.37
2.Joost MolenaarDe Forel1:09.211981020991:09.691:09.69
3.Harry DijksmaisisNT1991004871:12.021:12.02
4.Dennis BoekDe Forel1:13.461982023251:15.801:15.80
5.Albert DijksmaDe Forel1:14.761987007111:16.201:16.20
6.Jouke Minze BenedictusPwc1:14.411994011491:16.691:16.69
7.Rudy de JongDe Forel1:15.261983010611:17.771:17.77
8.Hessel BiermaPwc1:20.531996022571:22.071:22.07
9.Andrei VonkDe Forel1:17.341993034551:22.501:22.50
10.Jorn den HamerPwc1:25.411996042511:31.281:31.28
AFGEMRené van Dijkisis1:14.98198400489


<< TOP >>
Programmanr. 40
29-9-2012 - 16:00
Meisjes, 4 x 50m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.ZC De Forel Wolvega 40De Forel2:26.752:31.66
Lynn Fledderus
Danielle Hofstra
01
01
37.86Alyah de Bruijn
Jeske Moerenhout
00
00
2.PWC Buitenpost 1Pwc2:38.432:50.65
Janneke Bierma
Laura Marinus
01
01
47.52Lisanne Postma
Nadine Prins
99
99
AFGEMZcnf'34 1Zcnf'342:46.69


<< TOP >>
Programmanr. 41
29-9-2012 - 16:05
Jongens, 4 x 100m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.ZC De Forel Wolvega 41De Forel4:16.014:27.33
Lars Roelofs
Bart Bekkema
96
95
1:09.30Jonne Westenberg
Edwin van Delft
96
99
2.PWC Buitenpost 1Pwc4:19.834:28.06
Hessel Bierma
Jeroen Tijsma
96
95
34.02Rutger Hoving
Bouke van der Zaag
95
96