Nr. 1. Dames, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 2. Heren, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 3. Alle, 50m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 4. Dames, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 5. Heren, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 6. Alle, 50m schoolslag  Minioren 5 en later
Nr. 7. Dames, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 8. Heren, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 9. Alle, 50m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 10. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 11. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 12. Alle, 100m wisselslag  Minioren 5 en later
Nr. 13. Dames, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 14. Heren, 100m wisselslag  Senioren Open


Open Zaans Sprintkampioenschap (Zaandam, 16 september 2012)


Programmanr. 1
16-9-2012 - 13:00
Dames, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Junioren 1

1.Nikky KeijzerZaanstad (SG)34.6920010288634.09
2.Julia EijerZaanstad (SG)36.2720010045635.32
3.Yara GaljeZaanstad (SG)40.6120010037241.38
4.Sophie AllersmaDe Reuring42.9620010274041.67
5.Kim GroeneveldEd-Vo42.0520010092441.95
6.Rachel JahnZaanstad (SG)40.1320010095842.76
7.Merel DollKZC43.8620010261043.18
8.Lisanne RietveldA.Z.V.D.NT20010468246.18
9.Eline BaalemanDe Reuring45.9420010273846.86
10.Estelle ChengA.Z.V.D.NT20010468452.58
11.Nikita TeeuwenZaanstad (SG)54.3220010193054.14
12.Bianca KosterZaanstad (SG)55.0020010063054.83

Junioren 2 en 3

1.Chantal HetjesEd-Vo34.8320000151034.41
2.Moïse TimmerZaanstad (SG)35.7919990329235.60
3.Kim KenbeekZaanstad (SG)34.8419990231235.86
4.Michelle VerhoevenEd-Vo36.4020000192236.77
5.Hannah BervoetsZaanstad (SG)36.8420000072637.51
6.Jennifer TuijpZaanstad (SG)38.3420000419838.28
7.Susan BeemsterboerDe Reuring37.9519990415838.59
8.Melissa VallingaZaanstad (SG)37.6820000167638.82
9.Melissa ZeemanZaanstad (SG)39.3420000380438.94
10.Rowie KampDe Reuring38.0020000170639.20
11.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)41.2819990351040.64
12.Kirsten DijkmanKZC44.8220000084243.67
13.Iona van SteltenZaanstad (SG)46.4419990231443.76
14.Ilona StroekEd-Vo43.2320000243443.84
15.Neve BuijsA.Z.V.D.43.6520000472044.52
16.Morgan GirothZaanstad (SG)45.2820000380645.21
17.Anna BruinsZaanstad (SG)46.1419990196645.72
18.Marjolein VisserDe Reuring49.9919990221647.61
19.Renee van KuilenburgKZC48.8319990383647.89
20.Carmen TavenierZaanstad (SG)46.2819990417849.47
21.Merlin TerolZaanstad (SG)55.6420000470854.13
AFGEMJeannine PosZaanstad (SG)47.63200001710

Jeugd 1 en 2

1.Melina KnolZaanstad (SG)32.3819980223232.19
2.Jade BroekA.Z.V.D.32.8419970230032.56
3.Danielle VisserDe Reuring33.8419970134634.21
4.Isabelle OtteEd-Vo33.8019970264634.42
5.Ilse van SteenZaanstad (SG)34.5719970313034.97
6.Isabel van den NieuwendijkZv Aquarius36.3419980322235.72
7.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)35.0619980322836.24
8.Samira MijnenZaanstad (SG)35.3419970132037.37
9.Eline van ZijlZaanstad (SG)39.4819980338238.19
10.Simone GanzevoortDe Reuring39.5819970567439.06
11.Noa DikZaanstad (SG)39.2119980483639.37
12.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)43.6119970217639.66
13.Nadine ScheeveZaanstad (SG)40.1319970068440.83
14.Fréderique van TielKZC48.9319970285241.19
15.Sheri ZwieteringA.Z.V.D.42.4319980203641.67
16.Sharon van der LemEd-Vo46.1619980027043.49
17.Elise RotterdamZaanstad (SG)47.0719980065248.69
18.Franka RotterdamZaanstad (SG)51.2819980065049.74
19.Larissa TeeuwenZaanstad (SG)47.5119970548252.30
NGFleur BonkerkZaanstad (SG)39.00199803376

Senioren 1 en 2

1.Kimberly MijnenZaanstad (SG)30.0819950364432.19
2.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)32.0519950545432.52
3.Mariska van EngeldorpZv Aquarius31.1319950232633.10
4.Amber RuigZaanstad (SG)34.2619960324035.69
5.Celine JacobsZaanstad (SG)35.7219960170039.09
6.Noortje RotterdamZaanstad (SG)42.3719960321847.05
DISAnnemarie OtteEd-Vo39.62199603810AA
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren)

Senioren

1.Ingrid JongertA.Z.V.D.30.0119910149030.58
2.Shelley de BoerZaanstad (SG)29.3019930284030.71FJ 1
3.Laura van der VeenA.Z.V.D.31.5019940409030.71FJ 2
4.Ingrid de Does-SierEd-Vo33.3219800099632.65
5.Sandra WedekindDe Reuring38.9319860397635.11
DISDesiree van der LemEd-Vo37.95196800282AA
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 2
16-9-2012 - 13:15
Heren, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Minioren 6

1.Luc KroonEd-Vo34.1220010069735.09
2.Sem DikZaanstad (SG)36.5120010044537.85
3.Kenzo DoerkZaanstad (SG)40.8420010103740.75
4.Bjorn KeizerEd-Vo42.5620010219941.63
5.Sjoerd JongertA.Z.V.D.42.7120010042742.12
6.Gijs van OuwerkerkZaanstad (SG)51.7020010175745.55
7.Jorn DekkerZaanstad (SG)47.4920010045346.64
8.Remco JakZaanstad (SG)46.3720010103946.69
9.Frank BouquetA.Z.V.D.47.4620010227948.18
10.Stijn van de WeteringZaanstad (SG)55.2520010230751.56
11.Onno PellenkoftDe ReuringNT20010362954.82
12.Ivar KramerZaanstad (SG)56.7620010164755.55
13.Liam LigthartDe ReuringNT20010362555.77
DISMatthé KnolZaanstad (SG)45.83200100309VB
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.

Junioren 1 en 2

1.Mike MoriannerZaanstad (SG)32.3819990213731.64
2.Brian OtjesZv Aquarius32.8019990113534.47
3.Bas VlugtEd-Vo34.5019990072734.50
4.Tim KieftZaanstad (SG)33.9619990192134.95
5.Raoul LieverstZaanstad (SG)35.1819990071335.44
6.Maarten van der VeenA.Z.V.D.39.1919990238135.58FJ 1
7.Tim WassenaarZaanstad (SG)36.6519990186935.58FJ 2
8.Barry van EngeldorpZv Aquarius36.8919990008936.50
9.Pascal BenjaminsA.Z.V.D.37.5119990237937.24
10.Phil BrantjesKZC37.7420000048537.82
11.Lucas JakZaanstad (SG)40.1820000112738.02
12.Friso DatemaZv Aquarius41.6120000302743.44
13.Yassine BelhadaouiZaanstad (SG)43.3520000353143.61
14.Jordi van der LemEd-Vo43.7620000018943.80
15.Kaj van der PalKZC45.5419990213546.14
16.Jeffrey van ZanenA.Z.V.D.NT20000312352.06
17.Damian KerkhofZaanstad (SG)58.3020000292959.77
DISRense RuigZaanstad (SG)37.77199901627AE
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)

Junioren 3 en 4

1.Tim TuijpZaanstad (SG)28.7519980097529.66
2.Chris DekkerZaanstad (SG)29.9219970091529.90
3.Jelle SchelvisZaanstad (SG)30.1219970199330.21
4.Ingmar BakkerA.Z.V.D.32.9419980049331.49
5.Simon KoopenZaanstad (SG)32.7619980212731.84
6.Lex SandburgZaanstad (SG)32.1719980069932.22
7.Bjarne BruijnsKZC40.1119970461734.50
8.Otto BervoetsZaanstad (SG)38.0119980119338.59
AFGEMLevi TolEd-Vo29.25199700351

Jeugd 1 en 2

1.Kaspur van der LemEd-Vo30.7319960027930.15FJ 1
2.Jeroen JongertA.Z.V.D.30.5919960044530.15FJ 2
3.Danny SchmidtZaanstad (SG)31.1819960231131.08
4.Remco VisserDe Reuring34.9119950318535.16
DISDavid LangerveldEd-VoNT199605529VB
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.

Senioren 1 en ouder

1.Jeffrey AppelZaanstad (SG)26.5819920002726.85
2.Quintin TrauselA.Z.V.D.27.3519870340327.68
3.Metten de VriesZaanstad (SG)30.5719890347330.61
4.Sander van SchaikA.Z.V.D.30.6619910200530.91
5.Kevin BeersDe Reuring32.5219850012532.11
6.Kristian StamZaanstad (SG)31.2119910218733.22
7.Thom ScheeveZaanstad (SG)33.5119920308933.72
8.Marcel van der LemEd-Vo33.0119650056333.99
9.Casper GrasZaanstad (SG)35.4319920040335.64
10.Sebastien v ZundertA.Z.V.D.35.5419930398937.10
11.Steven van DraanenZaanstad (SG)43.8619900682543.12


<< TOP >>
Programmanr. 3
16-9-2012 - 13:25
50m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Minioren 3, Meisjes

1.Mandy de DoesEd-Vo53.1720040021250.10
2.Lonneke RitmanKZC56.0920040002255.05
DISTalisa MoskKZC58.67200400602RE
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)

Minioren 3, Jongens

1.Tycho de JongeKZC54.2420040041148.87
2.Marc TolEd-Vo52.2020040012551.91

Minioren 4, Meisjes

1.Melina Carrillo MorenoZaanstad (SG)46.1220030088044.70
2.Kim VeermanEd-Vo49.4320030055845.36
3.Iris van't VeerA.Z.V.D.45.6120030125445.83
4.Meike KooistraDe Reuring49.3120030184248.72
5.Indy van SteltenZaanstad (SG)50.6020030037049.52
6.Iris van DuijseZaanstad (SG)50.2720030032250.01
7.Marije KelderZaanstad (SG)52.9520030041250.71
8.Rachella van ZanenA.Z.V.D.59.3520030080654.28

Minioren 4, Jongens

1.Owen BarkerKZC58.3920030067952.23
2.Jeff KroonEd-Vo50.5820030040152.65
3.Thierry OldenburgZaanstad (SG)59.9320030061754.85

Minioren 5, Meisjes

1.Calina van der LemEd-Vo41.4420020008641.59
2.Tara van LeeuwenKZC46.4320020111243.72
3.Roxanne GrootjenZaanstad (SG)44.3620020083245.18
4.Merel KrijgsmanA.Z.V.D.47.6120020152845.78
5.Kimberley BrinkDe Reuring53.4020020321246.23
6.Manou ten HoornZaanstad (SG)52.6320020208646.25
7.Nouska de ReusZaanstad (SG)50.0020020083047.01
8.Gwyneth van den OuwelandA.Z.V.D.48.0320020255047.90
9.Faith GirothZaanstad (SG)55.1020020159050.64
10.Daphne van HalZv Aquarius52.9320020300851.87
11.Sanne LagerweijZaanstad (SG)1:00.1420020155253.52
12.Madelon HulsingZaanstad (SG)55.1320020159254.09
13.Elsa HoedemaekerZaanstad (SG)58.0620020054256.70
DISDanique BernardEd-Vo38.79200200224RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Minioren 5, Jongens

1.Tom VeermanEd-Vo46.4120020096545.14
2.Jelle BoschZaanstad (SG)47.6520020088746.44
3.Patrick VisserDe Reuring51.8320020098148.99
4.Sep SmitKZC50.0020020168750.95
5.Joel SiebenZaanstad (SG)57.0920020088957.19


<< TOP >>
Programmanr. 4
16-9-2012 - 13:30
Dames, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Junioren 1

1.Nikky KeijzerZaanstad (SG)38.1520010288637.70
2.Yara GaljeZaanstad (SG)40.6720010037238.06
3.Kim GroeneveldEd-Vo40.4520010092441.73
4.Rachel JahnZaanstad (SG)41.0620010095841.74
5.Julia EijerZaanstad (SG)41.9920010045642.06
6.Eline BaalemanDe Reuring40.8420010273843.14
7.Sophie AllersmaDe Reuring40.8120010274043.50
8.Femke RitmanKZC46.9520010028643.94
9.Estelle ChengA.Z.V.D.45.4420010468444.53
10.Bianca KosterZaanstad (SG)47.3020010063046.18
11.Nikita TeeuwenZaanstad (SG)47.7620010193048.83
12.Lisanne RietveldA.Z.V.D.53.2520010468250.85
13.Jonell BarkerKZC59.2920010346853.72
14.Semmie van KuilenburgKZC53.6020010261254.09

Junioren 2 en 3

1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)36.5420000072637.04
2.Melissa VallingaZaanstad (SG)39.4020000167638.00
3.Moïse TimmerZaanstad (SG)37.7119990329238.13
4.Jennifer TuijpZaanstad (SG)38.9720000419838.24
5.Michelle VerhoevenEd-Vo38.2820000192238.32
6.Kirsten DijkmanKZC38.6620000084239.29
7.Rowie KampDe Reuring38.0020000170639.59
8.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)40.4919990351039.83
9.Chantal HetjesEd-Vo40.1820000151040.13
10.Iona van SteltenZaanstad (SG)38.9319990231440.31
11.Melissa ZeemanZaanstad (SG)40.5720000380440.53
12.Anna BruinsZaanstad (SG)42.2319990196640.61
13.Kim KenbeekZaanstad (SG)39.2319990231240.70
14.Susan BeemsterboerDe Reuring37.6619990415841.47
15.Carmen TavenierZaanstad (SG)43.0619990417842.56
16.Ilona StroekEd-Vo42.3920000243442.65
17.Renee van KuilenburgKZC42.6219990383644.11
18.Neve BuijsA.Z.V.D.42.8820000472044.36
19.Marjolein VisserDe Reuring44.0919990221644.53FJ 2
20.Jessie MeijerKZC46.1419990525244.53FJ 3
21.Morgan GirothZaanstad (SG)45.7320000380645.37
22.Merlin TerolZaanstad (SG)48.9020000470848.83
AFGEMJeannine PosZaanstad (SG)44.75200001710

Jeugd 1 en 2

1.Jade BroekA.Z.V.D.33.5919970230033.24
2.Samira MijnenZaanstad (SG)34.6319970132034.46
3.Melina KnolZaanstad (SG)35.4119980223235.39
4.Isabelle OtteEd-Vo34.4719970264636.51
5.Isabel van den NieuwendijkZv Aquarius37.0119980322237.17
6.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)37.2119980322837.22
7.Danielle VisserDe Reuring37.1219970134638.07
8.Eline van ZijlZaanstad (SG)41.5719980338240.28
9.Nadine ScheeveZaanstad (SG)40.3119970068440.69
10.Franka RotterdamZaanstad (SG)41.8619980065040.85
11.Sheri ZwieteringA.Z.V.D.40.4819980203640.95
12.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)42.4319970217641.16
13.Noa DikZaanstad (SG)40.3519980483641.42
14.Simone GanzevoortDe Reuring40.4419970567441.46
15.Larissa TeeuwenZaanstad (SG)40.6019970548242.74
16.Elise RotterdamZaanstad (SG)45.5019980065243.43
17.Sharon van der LemEd-Vo42.0119980027043.50
NGFleur BonkerkZaanstad (SG)39.04199803376

Senioren 1 en 2

1.Kimberly MijnenZaanstad (SG)32.8519950364433.79
2.Amber RuigZaanstad (SG)34.1519960324034.30
3.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)34.9219950545435.51
4.Mariska van EngeldorpZv Aquarius32.8419950232637.34
5.Annemarie OtteEd-Vo38.8619960381038.08
6.Toet de VriesDe Reuring40.5619960233040.03
7.Celine JacobsZaanstad (SG)38.1919960170041.85
8.Noortje RotterdamZaanstad (SG)42.6519960321842.58

Senioren

1.Shelley de BoerZaanstad (SG)30.4919930284031.28
2.Ingrid JongertA.Z.V.D.31.9519910149031.97
3.Laura van der VeenA.Z.V.D.33.8919940409033.10
4.Ingrid de Does-SierEd-Vo38.3219800099636.46
5.Sandra WedekindDe Reuring37.7119860397637.22
6.Desiree van der LemEd-Vo39.9819680028238.83


<< TOP >>
Programmanr. 5
16-9-2012 - 13:45
Heren, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Minioren 6

1.Sem DikZaanstad (SG)35.2920010044536.27
2.Luc KroonEd-Vo35.5120010069736.83
3.Kenzo DoerkZaanstad (SG)44.0820010103742.11
4.Sjoerd JongertA.Z.V.D.41.2420010042742.61
5.Jorn DekkerZaanstad (SG)45.2920010045344.80
6.Gijs van OuwerkerkZaanstad (SG)48.5020010175745.63
7.Matthé KnolZaanstad (SG)43.8220010030946.52
8.Stijn van de WeteringZaanstad (SG)54.2020010230748.24
9.Frank BouquetA.Z.V.D.48.9820010227948.76
10.Remco JakZaanstad (SG)49.7920010103949.43
11.Onno PellenkoftDe ReuringNT20010362949.66
12.Ivar KramerZaanstad (SG)56.2020010164751.35
13.Liam LigthartDe ReuringNT20010362552.75
DISBjorn KeizerEd-Vo45.04200102199RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Junioren 1 en 2

1.Tim KieftZaanstad (SG)34.6919990192134.28
2.Rense RuigZaanstad (SG)36.0619990162734.75
3.Phil BrantjesKZC36.0020000048535.70
4.Mike MoriannerZaanstad (SG)36.9019990213736.43
5.Bas VlugtEd-Vo36.8919990072737.15
6.Tim WassenaarZaanstad (SG)36.7119990186937.18
7.Friso DatemaZv Aquarius36.7020000302738.03
8.Raoul LieverstZaanstad (SG)38.5219990071338.61
9.Barry van EngeldorpZv Aquarius37.8419990008938.99
10.Pascal BenjaminsA.Z.V.D.39.7619990237939.03
11.Brian OtjesZv Aquarius36.4219990113539.50
12.Maarten van der VeenA.Z.V.D.39.8219990238140.64
13.Kaj van der PalKZC41.4719990213541.14
14.Ian WelborenKZC42.5020000186342.22
15.Yassine BelhadaouiZaanstad (SG)42.9620000353142.61
16.Jordi van der LemEd-Vo43.1320000018942.94
17.Jeffrey van ZanenA.Z.V.D.44.3920000312346.13
18.Jur SmitKZC53.7320000185950.47
19.Damian KerkhofZaanstad (SG)1:02.5720000292956.10
DISLucas JakZaanstad (SG)48.30200001127RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Junioren 3 en 4

1.Tim TuijpZaanstad (SG)29.9519980097531.05
2.Chris DekkerZaanstad (SG)31.6019970091531.47
3.Lex SandburgZaanstad (SG)32.2819980069931.72FJ 1
4.Ingmar BakkerA.Z.V.D.32.5219980049331.72FJ 2
5.Jelle SchelvisZaanstad (SG)32.3419970199332.15
6.Simon KoopenZaanstad (SG)33.2919980212732.43
7.Bjarne BruijnsKZC35.4019970461735.74
8.Otto BervoetsZaanstad (SG)34.6519980119336.73
AFGEMLevi TolEd-Vo32.47199700351

Jeugd 1 en 2

1.Jeroen JongertA.Z.V.D.31.5019960044531.57
2.Kaspur van der LemEd-Vo31.4419960027932.00
3.Danny SchmidtZaanstad (SG)33.5619960231134.28
4.Remco VisserDe Reuring34.5919950318536.73
5.David LangerveldEd-VoNT19960552940.13

Senioren 1 en ouder

1.Jeffrey AppelZaanstad (SG)26.6319920002727.42
2.Quintin TrauselA.Z.V.D.30.4719870340331.28
3.Sander van SchaikA.Z.V.D.31.7619910200531.84
4.Kristian StamZaanstad (SG)33.6319910218733.91
5.Marcel van der LemEd-Vo33.7319650056334.17FJ 1
6.Metten de VriesZaanstad (SG)33.6019890347334.17FJ 2
7.Kevin BeersDe Reuring33.2119850012535.86
8.Sebastien v ZundertA.Z.V.D.34.3419930398935.98
9.Thom ScheeveZaanstad (SG)34.4619920308936.11
10.Casper GrasZaanstad (SG)37.4419920040337.15
11.Steven van DraanenZaanstad (SG)38.3319900682538.46


<< TOP >>
Programmanr. 6
16-9-2012 - 13:55
50m schoolslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Minioren 3, Meisjes

1.Talisa MoskKZC57.8920040060253.65
2.Mandy de DoesEd-Vo59.9020040021256.16
3.Lonneke RitmanKZC59.6120040002256.75

Minioren 3, Jongens

1.Marc TolEd-Vo1:02.862004001251:00.47
2.Tycho de JongeKZC1:07.652004004111:03.14

Minioren 4, Meisjes

1.Melina Carrillo MorenoZaanstad (SG)50.0120030088050.41
2.Marije KelderZaanstad (SG)54.2620030041253.00
3.Iris van't VeerA.Z.V.D.51.7420030125453.18
4.Meike KooistraDe Reuring55.4320030184253.50
5.Iris van DuijseZaanstad (SG)53.1120030032253.72
6.Indy van SteltenZaanstad (SG)56.7020030037054.87
7.Kim VeermanEd-Vo58.0420030055857.13
8.Dewi WelborenKZC1:05.942003015201:05.50
9.Rachella van ZanenA.Z.V.D.1:02.002003008061:08.34

Minioren 4, Jongens

1.Thierry OldenburgZaanstad (SG)58.2520030061752.86
2.Owen BarkerKZC56.8020030067954.43
3.Jeff KroonEd-Vo1:00.2220030040159.17

Minioren 5, Meisjes

1.Danique BernardEd-Vo47.8220020022447.66
2.Kimberley BrinkDe Reuring50.3020020321247.95
3.Calina van der LemEd-Vo49.6220020008648.35
4.Merel KrijgsmanA.Z.V.D.49.3120020152849.23
5.Gwyneth van den OuwelandA.Z.V.D.50.4020020255049.75
6.Daphne van HalZv Aquarius53.5320020300852.76
7.Tara van LeeuwenKZC54.2520020111253.00
8.Roxanne GrootjenZaanstad (SG)55.7020020083253.99
9.Elsa HoedemaekerZaanstad (SG)56.8820020054257.15FJ 1
10.Nouska de ReusZaanstad (SG)57.1520020083057.15FJ 2
11.Manou ten HoornZaanstad (SG)57.4320020208658.27
12.Faith GirothZaanstad (SG)1:01.222002015901:01.31
13.Madelon HulsingZaanstad (SG)1:01.842002015921:04.15
14.Sanne LagerweijZaanstad (SG)1:06.422002015521:05.43

Minioren 5, Jongens

1.Jelle BoschZaanstad (SG)52.3620020088749.17
2.Tom VeermanEd-Vo55.1620020096551.23
3.Patrick VisserDe Reuring52.8720020098153.70
4.Sep SmitKZC57.7820020168756.68
5.Joel SiebenZaanstad (SG)57.6420020088959.92


<< TOP >>
Programmanr. 7
16-9-2012 - 14:05
Dames, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Junioren 1

1.Nikky KeijzerZaanstad (SG)42.2920010288642.88
2.Merel DollKZC44.0220010261043.80
3.Rachel JahnZaanstad (SG)47.1420010095846.13
4.Kim GroeneveldEd-Vo46.5420010092446.76
5.Yara GaljeZaanstad (SG)47.6820010037246.80
6.Sophie AllersmaDe Reuring47.6020010274047.33
7.Eline BaalemanDe Reuring46.2420010273848.24
8.Femke RitmanKZC52.6020010028648.41
9.Estelle ChengA.Z.V.D.51.7820010468448.95
10.Nikita TeeuwenZaanstad (SG)50.2220010193050.03
11.Lisanne RietveldA.Z.V.D.56.9420010468255.38
12.Jonell BarkerKZC56.6120010346859.76
13.Bianca KosterZaanstad (SG)59.1020010063059.88
14.Semmie van KuilenburgKZC58.292001026121:03.90
DISJulia EijerZaanstad (SG)45.01200100456SA
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.

Junioren 2 en 3

1.Michelle VerhoevenEd-Vo39.3920000192240.63
2.Hannah BervoetsZaanstad (SG)41.4820000072641.75
3.Chantal HetjesEd-Vo43.5020000151042.71
4.Moïse TimmerZaanstad (SG)43.1319990329243.35
5.Melissa VallingaZaanstad (SG)43.9420000167643.61
6.Rowie KampDe Reuring42.2520000170643.76
7.Neve BuijsA.Z.V.D.44.4620000472044.03
8.Kim KenbeekZaanstad (SG)44.6919990231245.09
9.Anna BruinsZaanstad (SG)47.4819990196646.57
10.Melissa ZeemanZaanstad (SG)44.8420000380447.33
11.Shirley LippusKZC46.7719990140648.49
12.Susan BeemsterboerDe Reuring47.8819990415849.56
13.Jennifer TuijpZaanstad (SG)51.7520000419849.85
14.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)50.8019990351050.06
15.Carmen TavenierZaanstad (SG)48.1319990417850.51
16.Iona van SteltenZaanstad (SG)49.2419990231450.93
17.Ilona StroekEd-Vo54.4720000243453.06
18.Marjolein VisserDe Reuring51.3119990221653.15
19.Morgan GirothZaanstad (SG)51.6020000380653.27
20.Merlin TerolZaanstad (SG)56.3520000470854.02
AFGEMJeannine PosZaanstad (SG)48.18200001710

Jeugd 1 en 2

1.Jade BroekA.Z.V.D.37.9219970230035.71
2.Melina KnolZaanstad (SG)39.3819980223238.64
3.Isabelle OtteEd-Vo40.5719970264640.58
4.Fréderique van TielKZC40.8719970285240.72
5.Isabel van den NieuwendijkZv Aquarius42.6119980322241.96
6.Samira MijnenZaanstad (SG)42.6819970132042.17
7.Danielle VisserDe Reuring41.5719970134643.08
8.Eline van ZijlZaanstad (SG)45.2519980338244.41
9.Franka RotterdamZaanstad (SG)45.0219980065044.68
10.Simone GanzevoortDe Reuring42.8419970567445.18
11.Sharon van der LemEd-Vo43.3619980027045.40
12.Sheri ZwieteringA.Z.V.D.44.9319980203645.75
13.Noa DikZaanstad (SG)43.2819980483646.04
14.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)44.7619980322846.60
15.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)45.8519970217647.42
16.Nadine ScheeveZaanstad (SG)45.7119970068448.06
17.Elise RotterdamZaanstad (SG)47.2119980065248.07
18.Larissa TeeuwenZaanstad (SG)48.8119970548250.06
NGFleur BonkerkZaanstad (SG)45.51199803376

Senioren 1 en 2

1.Amber RuigZaanstad (SG)33.5819960324034.80
2.Mariska van EngeldorpZv Aquarius36.5419950232638.64FJ 2
3.Kimberly MijnenZaanstad (SG)36.2319950364438.64FJ 3
4.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)37.8619950545439.16
5.Noortje RotterdamZaanstad (SG)44.5319960321845.09
6.Annemarie OtteEd-Vo45.0219960381045.18
7.Celine JacobsZaanstad (SG)47.5119960170054.09

Senioren

1.Laura van der VeenA.Z.V.D.39.5119940409038.83
2.Shelley de BoerZaanstad (SG)39.6119930284040.72
3.Sandra WedekindDe Reuring43.3219860397640.76
4.Desiree van der LemEd-Vo40.4219680028241.28
5.Ingrid JongertA.Z.V.D.41.6819910149041.33
6.Ingrid de Does-SierEd-Vo40.9519800099644.70


<< TOP >>
Programmanr. 8
16-9-2012 - 14:15
Heren, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Minioren 6

1.Sem DikZaanstad (SG)44.7420010044544.41
2.Jorn DekkerZaanstad (SG)48.1120010045347.11FJ 1
3.Sjoerd JongertA.Z.V.D.47.0120010042747.11FJ 2
4.Luc KroonEd-Vo46.7320010069747.18
5.Kenzo DoerkZaanstad (SG)49.6420010103747.88
6.Gijs van OuwerkerkZaanstad (SG)49.6920010175749.90
7.Ivar KramerZaanstad (SG)50.6420010164750.52
8.Remco JakZaanstad (SG)53.0020010103953.43
9.Stijn van de WeteringZaanstad (SG)52.3820010230753.90
10.Frank BouquetA.Z.V.D.55.3620010227954.98
11.Onno PellenkoftDe ReuringNT20010362956.20
12.Liam LigthartDe ReuringNT20010362558.77
DISMatthé KnolZaanstad (SG)52.04200100309SA
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
DISBjorn KeizerEd-Vo53.57200102199SA
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.

Junioren 1 en 2

1.Mike MoriannerZaanstad (SG)36.8619990213736.67
2.Barry van EngeldorpZv Aquarius41.2919990008940.48
3.Rense RuigZaanstad (SG)42.8919990162742.04
4.Tim KieftZaanstad (SG)42.0119990192142.19
5.Raoul LieverstZaanstad (SG)42.3519990071342.96
6.Bas VlugtEd-Vo43.0719990072743.14
7.Tim WassenaarZaanstad (SG)43.0019990186943.23
8.Pascal BenjaminsA.Z.V.D.43.5419990237944.41
9.Brian OtjesZv Aquarius40.0119990113545.00
10.Friso DatemaZv Aquarius43.3820000302745.49
11.Maarten van der VeenA.Z.V.D.47.2819990238145.50
12.Ian WelborenKZC43.8820000186346.27
13.Phil BrantjesKZC47.2720000048546.69
14.Lucas JakZaanstad (SG)49.3920000112747.06
15.Jordi van der LemEd-Vo47.9520000018948.41
16.Kaj van der PalKZC48.6819990213548.58
17.Yassine BelhadaouiZaanstad (SG)51.4320000353149.90
18.Jur SmitKZC52.0720000185953.22
19.Jeffrey van ZanenA.Z.V.D.52.8220000312354.98
20.Damian KerkhofZaanstad (SG)57.7220000292959.81

Junioren 3 en 4

1.Jelle SchelvisZaanstad (SG)37.0819970199336.96
2.Ingmar BakkerA.Z.V.D.37.8819980049337.07
3.Bjarne BruijnsKZC38.7919970461737.88
4.Chris DekkerZaanstad (SG)38.8519970091538.96
5.Lex SandburgZaanstad (SG)38.8919980069939.59
6.Simon KoopenZaanstad (SG)48.3219980212741.37
7.Otto BervoetsZaanstad (SG)40.4719980119341.96
DISTim TuijpZaanstad (SG)37.99199800975SH
SH - Bij de achterwaartse beweging van de beenslag de voeten niet naar buiten bewogen.
AFGEMLevi TolEd-Vo35.49199700351

Jeugd 1 en 2

1.Danny SchmidtZaanstad (SG)36.4319960231136.36
2.Kaspur van der LemEd-Vo37.4419960027937.28
3.Jeroen JongertA.Z.V.D.40.7919960044540.91
4.David LangerveldEd-Vo45.9119960552944.76
5.Remco VisserDe Reuring43.9819950318545.91

Senioren 1 en ouder

1.Jeffrey AppelZaanstad (SG)31.3419920002731.85
2.Quintin TrauselA.Z.V.D.31.9519870340332.69
3.Metten de VriesZaanstad (SG)36.4519890347336.65
4.Marcel van der LemEd-Vo35.3519650056337.31
5.Sander van SchaikA.Z.V.D.37.1719910200537.74
6.Thom ScheeveZaanstad (SG)37.6419920308938.07
7.Kristian StamZaanstad (SG)35.5219910218738.23
8.Sebastien v ZundertA.Z.V.D.38.5019930398939.08
9.Kevin BeersDe Reuring38.9819850012539.23
10.Steven van DraanenZaanstad (SG)38.3419900682539.41
11.Casper GrasZaanstad (SG)39.0819920040340.37


<< TOP >>
Programmanr. 9
16-9-2012 - 14:30
50m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Minioren 3, Meisjes

1.Mandy de DoesEd-Vo47.6720040021245.40
2.Talisa MoskKZC50.4220040060247.12
3.Lonneke RitmanKZC48.9120040002249.18

Minioren 3, Jongens

1.Tycho de JongeKZC43.5720040041142.54
2.Marc TolEd-Vo46.6920040012546.91

Minioren 4, Meisjes

1.Meike KooistraDe Reuring40.0320030184239.98
2.Kim VeermanEd-Vo40.9920030055840.34
3.Melina Carrillo MorenoZaanstad (SG)43.3820030088040.40
4.Iris van't VeerA.Z.V.D.41.1920030125443.08
5.Marije KelderZaanstad (SG)45.4820030041243.35
6.Indy van SteltenZaanstad (SG)43.2120030037046.35
7.Iris van DuijseZaanstad (SG)49.1920030032249.15
8.Dewi WelborenKZC58.4120030152056.07
9.Rachella van ZanenA.Z.V.D.59.8920030080657.27

Minioren 4, Jongens

1.Jeff KroonEd-Vo41.6120030040139.75
2.Owen BarkerKZC43.3320030067943.03
3.Thierry OldenburgZaanstad (SG)49.0220030061749.09

Minioren 5, Meisjes

1.Danique BernardEd-Vo33.0820020022434.83
2.Calina van der LemEd-Vo37.4120020008637.02
3.Tara van LeeuwenKZC38.9220020111237.83
4.Roxanne GrootjenZaanstad (SG)37.4420020083237.89
5.Merel KrijgsmanA.Z.V.D.41.5320020152840.34
6.Gwyneth van den OuwelandA.Z.V.D.39.9420020255041.87
7.Kimberley BrinkDe Reuring44.7920020321242.72
8.Nouska de ReusZaanstad (SG)44.5620020083044.23
9.Manou ten HoornZaanstad (SG)46.6420020208644.43
10.Faith GirothZaanstad (SG)48.4320020159046.91
11.Elsa HoedemaekerZaanstad (SG)53.4320020054247.04
12.Sanne LagerweijZaanstad (SG)50.5120020155248.37
13.Daphne van HalZv Aquarius51.1720020300849.02
14.Madelon HulsingZaanstad (SG)49.9520020159249.68

Minioren 5, Jongens

1.Tom VeermanEd-Vo37.8220020096537.75
2.Jelle BoschZaanstad (SG)38.2820020088737.83
3.Patrick VisserDe Reuring41.8820020098142.22
4.Sep SmitKZC44.8720020168744.66
5.Joel SiebenZaanstad (SG)48.8920020088950.92


<< TOP >>
Programmanr. 10
16-9-2012 - 14:35
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Junioren 1

1.Nikky KeijzerZaanstad (SG)32.1620010288632.89
2.Julia EijerZaanstad (SG)32.9420010045633.44
3.Kim GroeneveldEd-Vo33.9220010092435.69
4.Yara GaljeZaanstad (SG)35.6120010037236.40
5.Sophie AllersmaDe Reuring36.3720010274036.49
6.Femke RitmanKZC38.5120010028636.51
7.Eline BaalemanDe Reuring35.0620010273836.67
8.Merel DollKZC37.0720010261037.31
9.Rachel JahnZaanstad (SG)35.6120010095837.46
10.Bianca KosterZaanstad (SG)42.1320010063042.36
11.Estelle ChengA.Z.V.D.46.6620010468443.30
12.Lisanne RietveldA.Z.V.D.43.0020010468244.12FJ 1
13.Nikita TeeuwenZaanstad (SG)44.2720010193044.12FJ 2
14.Jonell BarkerKZC49.5420010346845.79
15.Semmie van KuilenburgKZC45.6320010261249.24

Junioren 2 en 3

1.Michelle VerhoevenEd-Vo30.3120000192231.34
2.Chantal HetjesEd-Vo32.1920000151032.06
3.Kim KenbeekZaanstad (SG)31.7519990231232.26
4.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)32.1319990351032.41
5.Jennifer TuijpZaanstad (SG)32.7120000419832.44
6.Hannah BervoetsZaanstad (SG)31.9920000072632.53
7.Moïse TimmerZaanstad (SG)33.3919990329233.17
8.Melissa VallingaZaanstad (SG)34.4020000167634.25
9.Melissa ZeemanZaanstad (SG)34.3720000380434.94
10.Susan BeemsterboerDe Reuring33.3219990415835.01
11.Rowie KampDe Reuring33.2420000170635.15
12.Neve BuijsA.Z.V.D.33.9920000472035.57
13.Anna BruinsZaanstad (SG)36.8319990196635.68
14.Iona van SteltenZaanstad (SG)37.7519990231436.36
15.Jessie MeijerKZC38.3819990525238.29
16.Renee van KuilenburgKZC40.5319990383638.63
17.Carmen TavenierZaanstad (SG)38.4019990417838.70
18.Shirley LippusKZC36.7019990140638.78
19.Ilona StroekEd-Vo38.5920000243438.97
20.Marjolein VisserDe Reuring38.8319990221639.16
21.Morgan GirothZaanstad (SG)39.6320000380639.84
22.Merlin TerolZaanstad (SG)40.2920000470840.73
AFGEMJeannine PosZaanstad (SG)38.30200001710

Jeugd 1 en 2

1.Melina KnolZaanstad (SG)29.6119980223229.56
2.Jade BroekA.Z.V.D.29.6319970230029.76
3.Isabelle OtteEd-Vo30.5119970264630.84
4.Danielle VisserDe Reuring30.5319970134631.34
5.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)31.1719980322832.16
6.Isabel van den NieuwendijkZv Aquarius32.4619980322232.27
7.Ilse van SteenZaanstad (SG)32.2019970313032.37
8.Samira MijnenZaanstad (SG)32.0219970132032.89
9.Nadine ScheeveZaanstad (SG)33.3219970068432.94
10.Simone GanzevoortDe Reuring32.5719970567433.52
11.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)34.2219970217634.16
12.Eline van ZijlZaanstad (SG)34.7519980338234.31
13.Sheri ZwieteringA.Z.V.D.34.6219980203635.23
14.Sharon van der LemEd-Vo34.6519980027036.01
15.Noa DikZaanstad (SG)34.7919980483636.30
16.Elise RotterdamZaanstad (SG)36.5719980065237.11FJ 1
17.Franka RotterdamZaanstad (SG)36.4719980065037.11FJ 2
18.Larissa TeeuwenZaanstad (SG)38.0419970548241.06
NGFleur BonkerkZaanstad (SG)33.53199803376

Senioren 1 en 2

1.Kimberly MijnenZaanstad (SG)27.9619950364429.02
2.Amber RuigZaanstad (SG)28.8619960324029.77
3.Mariska van EngeldorpZv Aquarius28.6919950232630.54FJ 1
4.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)29.5419950545430.54FJ 2
5.Annemarie OtteEd-Vo34.0919960381031.84
6.Toet de VriesDe Reuring31.4319960233032.41
7.Noortje RotterdamZaanstad (SG)33.4719960321834.71
8.Celine JacobsZaanstad (SG)34.6219960170038.63

Senioren

1.Laura van der VeenA.Z.V.D.28.0119940409028.52
2.Ingrid JongertA.Z.V.D.27.5419910149028.63
3.Shelley de BoerZaanstad (SG)27.6119930284029.02
4.Ingrid de Does-SierEd-Vo30.4119800099630.05
5.Sandra WedekindDe Reuring31.0619860397631.29
6.Desiree van der LemEd-Vo32.5019680028233.82


<< TOP >>
Programmanr. 11
16-9-2012 - 14:50
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Minioren 6

1.Luc KroonEd-Vo31.1520010069731.66
2.Sem DikZaanstad (SG)32.0320010044532.96
3.Sjoerd JongertA.Z.V.D.34.8420010042734.35
4.Kenzo DoerkZaanstad (SG)35.2920010103735.78
5.Gijs van OuwerkerkZaanstad (SG)37.4220010175738.33
6.Bjorn KeizerEd-Vo37.6820010219938.72
7.Frank BouquetA.Z.V.D.39.4020010227939.35
8.Remco JakZaanstad (SG)40.0620010103939.40
9.Matthé KnolZaanstad (SG)37.7320010030939.60
10.Jorn DekkerZaanstad (SG)38.0420010045340.65
11.Onno PellenkoftDe ReuringNT20010362941.95
12.Stijn van de WeteringZaanstad (SG)43.6520010230743.09
13.Ivar KramerZaanstad (SG)42.0820010164744.43
14.Liam LigthartDe ReuringNT20010362545.87

Junioren 1 en 2

1.Rense RuigZaanstad (SG)30.4019990162728.90
2.Mike MoriannerZaanstad (SG)29.5819990213729.25
3.Tim WassenaarZaanstad (SG)30.3419990186929.61
4.Tim KieftZaanstad (SG)30.2619990192130.76
5.Barry van EngeldorpZv Aquarius32.4019990008931.86
6.Maarten van der VeenA.Z.V.D.32.8819990238132.36
7.Bas VlugtEd-Vo30.7619990072732.37
8.Brian OtjesZv Aquarius30.4619990113532.40
9.Raoul LieverstZaanstad (SG)32.8019990071332.81
10.Phil BrantjesKZC31.8220000048533.12
11.Lucas JakZaanstad (SG)37.4120000112734.28
12.Pascal BenjaminsA.Z.V.D.33.6319990237934.54
13.Yassine BelhadaouiZaanstad (SG)35.7620000353135.61
14.Friso DatemaZv Aquarius33.1120000302735.90
15.Ian WelborenKZC34.6020000186336.74
16.Jordi van der LemEd-Vo37.8120000018936.92
17.Jeffrey van ZanenA.Z.V.D.40.0720000312339.01
18.Jur SmitKZC41.7220000185941.65
19.Damian KerkhofZaanstad (SG)44.1620000292946.75

Junioren 3 en 4

1.Tim TuijpZaanstad (SG)26.0419980097526.97
2.Ingmar BakkerA.Z.V.D.27.8419980049327.71
3.Jelle SchelvisZaanstad (SG)27.5419970199327.75
4.Chris DekkerZaanstad (SG)27.8319970091527.86
5.Lex SandburgZaanstad (SG)27.7919980069928.13
6.Simon KoopenZaanstad (SG)28.8719980212728.32
7.Bjarne BruijnsKZC29.0419970461729.24
8.Otto BervoetsZaanstad (SG)31.1019980119331.61
9.Hugo van WezenbeekKZC38.0219980415737.52
AFGEMLevi TolEd-Vo25.92199700351

Jeugd 1 en 2

1.Kaspur van der LemEd-Vo26.9219960027927.28
2.Jeroen JongertA.Z.V.D.27.3719960044527.41
3.Remco VisserDe Reuring28.7419950318529.66
4.Danny SchmidtZaanstad (SG)28.2319960231129.68
DISDavid LangerveldEd-Vo36.98199605529AB
AB - Veroorzaakte valse start. (uitgesloten voor prog.nr.)

Senioren 1 en ouder

1.Jeffrey AppelZaanstad (SG)23.4319920002723.76
2.Quintin TrauselA.Z.V.D.25.4919870340326.03
3.Metten de VriesZaanstad (SG)26.2319890347326.47
4.Sander van SchaikA.Z.V.D.26.7819910200527.49
5.Thom ScheeveZaanstad (SG)28.2819920308928.26
6.Marcel van der LemEd-Vo28.2019650056328.27
7.Kevin BeersDe Reuring28.3819850012528.94
8.Kristian StamZaanstad (SG)27.7919910218729.52
9.Casper GrasZaanstad (SG)29.7119920040329.84
10.Sebastien v ZundertA.Z.V.D.28.5519930398930.08
11.Steven van DraanenZaanstad (SG)31.5819900682531.02


<< TOP >>
Programmanr. 12
16-9-2012 - 15:00
100m wisselslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Minioren 3, Meisjes

1.Mandy de DoesEd-Vo1:54.352004002121:56.44
2.Lonneke RitmanKZC2:03.052004000221:58.82

Minioren 3, Jongens

1.Tycho de JongeKZC2:05.332004004111:52.67
2.Marc TolEd-Vo2:05.512004001251:59.88

Minioren 4, Meisjes

1.Melina Carrillo MorenoZaanstad (SG)1:41.972003008801:39.55
2.Kim VeermanEd-Vo1:41.192003005581:43.79FJ 1
3.Meike KooistraDe Reuring1:40.362003018421:43.79FJ 2
4.Indy van SteltenZaanstad (SG)1:45.362003003701:47.82
5.Marije KelderZaanstad (SG)1:51.772003004121:48.15
6.Iris van't VeerA.Z.V.D.1:42.282003012541:50.06
DISIris van DuijseZaanstad (SG)1:50.16200300322RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISDewi WelborenKZC2:13.53200301520RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISRachella van ZanenA.Z.V.D.NT200300806AE
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)

Minioren 4, Jongens

1.Jeff KroonEd-Vo1:57.612003004011:47.27
2.Thierry OldenburgZaanstad (SG)2:06.462003006171:58.27
DISOwen BarkerKZCNT200300679RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.

Minioren 5, Meisjes

1.Danique BernardEd-Vo1:26.462002002241:29.63
2.Calina van der LemEd-Vo1:37.292002000861:31.84
3.Tara van LeeuwenKZC1:38.022002011121:36.41
4.Merel KrijgsmanA.Z.V.D.1:44.872002015281:38.62
5.Roxanne GrootjenZaanstad (SG)1:43.932002008321:39.98
6.Kimberley BrinkDe Reuring1:43.552002032121:40.52
7.Gwyneth van den OuwelandA.Z.V.D.1:47.362002025501:46.49
8.Manou ten HoornZaanstad (SG)1:53.162002020861:48.58
9.Faith GirothZaanstad (SG)1:53.832002015901:50.32
10.Nouska de ReusZaanstad (SG)1:46.762002008301:52.50
11.Sanne LagerweijZaanstad (SG)2:15.772002015521:59.95
12.Daphne van HalZv Aquarius2:02.752002030082:02.84
DISMadelon HulsingZaanstad (SG)NT200201592RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISElsa HoedemaekerZaanstad (SG)2:14.84200200542RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Minioren 5, Jongens

1.Tom VeermanEd-Vo1:35.472002009651:37.62
2.Jelle BoschZaanstad (SG)1:41.182002008871:38.49
3.Patrick VisserDe Reuring1:47.882002009811:47.31
DISJoel SiebenZaanstad (SG)2:11.27200200889RF
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


<< TOP >>
Programmanr. 13
16-9-2012 - 15:15
Dames, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Junioren 1

1.Nikky KeijzerZaanstad (SG)1:20.672001028861:18.53
2.Yara GaljeZaanstad (SG)1:27.522001003721:28.43
3.Rachel JahnZaanstad (SG)1:28.102001009581:31.67
4.Merel DollKZC1:30.072001026101:32.29
5.Julia EijerZaanstad (SG)1:23.432001004561:32.49
6.Kim GroeneveldEd-Vo1:29.092001009241:33.14
7.Eline BaalemanDe Reuring1:32.282001027381:33.60
8.Sophie AllersmaDe Reuring1:34.082001027401:34.32
9.Femke RitmanKZC1:40.452001002861:36.47
10.Nikita TeeuwenZaanstad (SG)1:44.572001019301:43.59
11.Estelle ChengA.Z.V.D.NT2001046841:46.63
12.Bianca KosterZaanstad (SG)1:50.022001006301:47.38
13.Lisanne RietveldA.Z.V.D.NT2001046821:52.07

Junioren 2 en 3

1.Moïse TimmerZaanstad (SG)1:22.031999032921:20.73
2.Hannah BervoetsZaanstad (SG)1:18.242000007261:20.86
3.Chantal HetjesEd-Vo1:26.982000015101:21.11
4.Michelle VerhoevenEd-Vo1:21.742000019221:21.53
5.Kim KenbeekZaanstad (SG)1:23.791999023121:22.97
6.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)1:31.731999035101:27.91
Melissa VallingaZaanstad (SG)1:29.502000016761:27.91
8.Rowie KampDe Reuring1:22.992000017061:28.08
9.Jennifer TuijpZaanstad (SG)1:33.082000041981:29.31
10.Anna BruinsZaanstad (SG)1:31.451999019661:30.66
11.Iona van SteltenZaanstad (SG)1:27.561999023141:30.77
12.Neve BuijsA.Z.V.D.1:31.522000047201:32.61
13.Susan BeemsterboerDe Reuring1:27.191999041581:34.96
14.Carmen TavenierZaanstad (SG)1:38.941999041781:35.78
15.Jessie MeijerKZC1:40.691999052521:39.23
16.Marjolein VisserDe Reuring1:38.651999022161:39.72FJ 1
17.Ilona StroekEd-Vo1:40.742000024341:39.72FJ 2
18.Shirley LippusKZC1:37.551999014061:40.35
19.Morgan GirothZaanstad (SG)1:43.182000038061:40.65
20.Merlin TerolZaanstad (SG)2:06.282000047081:44.57
DISRenee van KuilenburgKZC1:41.91199903836VA
VA - Na de start en/of keerpunt meer dan één arm-doortrekbeweging onder water gemaakt.
AFGEMMelissa ZeemanZaanstad (SG)1:30.69200003804
AFGEMJeannine PosZaanstad (SG)1:43.81200001710

Jeugd 1 en 2

1.Jade BroekA.Z.V.D.1:13.201997023001:12.66
2.Melina KnolZaanstad (SG)1:13.831998022321:15.45
3.Isabelle OtteEd-Vo1:18.891997026461:18.90
4.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)1:18.331998032281:20.18
5.Danielle VisserDe Reuring1:18.451997013461:21.77
6.Samira MijnenZaanstad (SG)1:19.711997013201:22.24
7.Isabel van den NieuwendijkZv Aquarius1:22.591998032221:22.66
8.Ilse van SteenZaanstad (SG)1:25.191997031301:24.47
9.Eline van ZijlZaanstad (SG)1:29.651998033821:24.70
10.Fréderique van TielKZC1:23.451997028521:25.14
11.Simone GanzevoortDe Reuring1:23.551997056741:26.17
12.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)1:31.181997021761:27.66
13.Nadine ScheeveZaanstad (SG)1:28.071997006841:28.53
14.Noa DikZaanstad (SG)1:28.861998048361:29.21
15.Sheri ZwieteringA.Z.V.D.1:31.491998020361:30.55
16.Franka RotterdamZaanstad (SG)1:34.091998006501:32.57
17.Sharon van der LemEd-Vo1:34.271998002701:33.53
18.Elise RotterdamZaanstad (SG)1:37.501998006521:36.29
19.Larissa TeeuwenZaanstad (SG)1:33.091997054821:41.71
NGFleur BonkerkZaanstad (SG)1:25.19199803376

Senioren 1 en 2

1.Amber RuigZaanstad (SG)1:11.811996032401:13.12
2.Kimberly MijnenZaanstad (SG)1:10.361995036441:14.11
3.Mariska van EngeldorpZv Aquarius1:10.751995023261:14.78
4.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)1:12.801995054541:16.18
5.Annemarie OtteEd-Vo1:27.141996038101:24.78
6.Toet de VriesDe Reuring1:25.871996023301:26.43
7.Noortje RotterdamZaanstad (SG)1:28.391996032181:30.38
8.Celine JacobsZaanstad (SG)1:25.621996017001:37.13

Senioren

1.Shelley de BoerZaanstad (SG)1:11.321993028401:13.53
2.Ingrid JongertA.Z.V.D.1:12.231991014901:13.70
3.Laura van der VeenA.Z.V.D.1:12.101994040901:14.11
4.Ingrid de Does-SierEd-Vo1:21.811980009961:17.65
5.Sandra WedekindDe ReuringNT1986039761:20.13
6.Desiree van der LemEd-Vo1:25.261968002821:26.14


<< TOP >>
Programmanr. 14
16-9-2012 - 15:35
Heren, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Minioren 6

1.Luc KroonEd-Vo1:22.052001006971:22.40
2.Sem DikZaanstad (SG)1:21.942001004451:24.91
3.Kenzo DoerkZaanstad (SG)1:30.572001010371:30.74
4.Sjoerd JongertA.Z.V.D.1:29.722001004271:31.87
5.Remco JakZaanstad (SG)1:42.472001010391:39.68
6.Jorn DekkerZaanstad (SG)1:36.772001004531:39.88
7.Bjorn KeizerEd-Vo1:34.652001021991:40.06
8.Frank BouquetA.Z.V.D.1:40.692001022791:44.67
9.Stijn van de WeteringZaanstad (SG)1:57.432001023071:45.10
10.Ivar KramerZaanstad (SG)1:51.072001016471:47.93
11.Onno PellenkoftDe ReuringNT2001036291:48.53
DISLiam LigthartDe ReuringNT200103625RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISMatthé KnolZaanstad (SG)1:40.20200100309RF/VB
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGEMGijs van OuwerkerkZaanstad (SG)1:39.88200101757

Junioren 1 en 2

1.Mike MoriannerZaanstad (SG)1:17.651999021371:13.16
2.Rense RuigZaanstad (SG)1:19.191999016271:15.83
3.Tim WassenaarZaanstad (SG)1:24.061999018691:18.82
4.Tim KieftZaanstad (SG)1:20.851999019211:19.81
5.Barry van EngeldorpZv Aquarius1:21.441999000891:24.32
6.Raoul LieverstZaanstad (SG)1:22.321999007131:24.44
7.Bas VlugtEd-Vo1:21.321999007271:24.65
8.Maarten van der VeenA.Z.V.D.1:33.521999023811:25.12
9.Phil BrantjesKZC1:24.362000004851:26.18
10.Pascal BenjaminsA.Z.V.D.1:22.901999023791:26.49
11.Friso DatemaZv Aquarius1:25.042000030271:27.79
12.Lucas JakZaanstad (SG)1:34.912000011271:30.10
13.Jordi van der LemEd-Vo1:35.252000001891:36.00
14.Yassine BelhadaouiZaanstad (SG)1:35.932000035311:36.20
15.Jeffrey van ZanenA.Z.V.D.NT2000031231:47.03
16.Damian KerkhofZaanstad (SG)1:57.032000029292:00.11
AFGEMBrian OtjesZv Aquarius1:18.97199901135

Junioren 3 en 4

1.Jelle SchelvisZaanstad (SG)1:08.131997019931:09.91
2.Tim TuijpZaanstad (SG)1:10.701998009751:10.29
3.Chris DekkerZaanstad (SG)1:12.061997009151:11.99
4.Ingmar BakkerA.Z.V.D.1:12.511998004931:12.01
5.Lex SandburgZaanstad (SG)1:13.741998006991:12.12
6.Simon KoopenZaanstad (SG)1:17.651998021271:13.76
7.Bjarne BruijnsKZC1:15.351997046171:17.21
8.Otto BervoetsZaanstad (SG)1:49.651998011931:24.15
9.Hugo van WezenbeekKZC1:40.211998041571:41.35
AFGEMLevi TolEd-Vo1:07.24199700351

Jeugd 1 en 2

1.Jeroen JongertA.Z.V.D.1:11.371996004451:10.71
2.Kaspur van der LemEd-Vo1:11.811996002791:11.99
3.Danny SchmidtZaanstad (SG)1:13.431996023111:13.57
4.Remco VisserDe Reuring1:17.571995031851:21.87

Senioren 1 en ouder

1.Jeffrey AppelZaanstad (SG)59.201992000271:01.27
2.Quintin TrauselA.Z.V.D.1:02.991987034031:06.77
3.Sander van SchaikA.Z.V.D.1:12.021991020051:10.89
4.Metten de VriesZaanstad (SG)1:10.851989034731:12.76
5.Kristian StamZaanstad (SG)1:11.171991021871:14.30
6.Kevin BeersDe Reuring1:13.461985001251:14.47
7.Thom ScheeveZaanstad (SG)1:15.541992030891:16.51
8.Marcel van der LemEd-Vo1:12.861965005631:17.96
9.Casper GrasZaanstad (SG)1:15.141992004031:18.69
10.Steven van DraanenZaanstad (SG)1:30.211990068251:26.30
11.Sebastien v ZundertA.Z.V.D.1:16.101993039891:27.70