Nr. 1. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 2. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 3. Alle, 100m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 4. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 5. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 6. Dames, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 7. Heren, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 8. Alle, 50m vlinderslag  Minioren 5 en later
Nr. 9. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 10. Heren, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 11. Dames, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 12. Heren, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 13. Alle, 50m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 14. Dames, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 15. Heren, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 16. Dames, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 17. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 18. Alle, 100m schoolslag  Minioren 5 en later
Nr. 19. Dames, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 20. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 21. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 22. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open



Programmanr. 1
16-9-2012 - 15:00
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Maartje de WitWvz56.0319950236257.71
50m:28.10100m:57.71
2.Maud HoofsRacing Club59.9719950120659.67
50m:29.17100m:59.67
3.Brenda ZwarthoedDaw58.7219960493859.77
50m:28.27100m:59.77
4.Irene TeuferDe Dolfijn1:00.621996023401:01.45
50m:29.35100m:1:01.45
5.Noa OldenhofDe Dolfijn1:02.621997006221:03.26
50m:29.98100m:1:03.26
6.Rebecca MartensDaw1:03.961996043521:03.90
50m:30.02100m:1:03.90
7.Cynthia de GalanDe Dolfijn1:03.701992034161:04.09
50m:30.93100m:1:04.09
8.Daphne LankhorstRacing Club1:05.211994057621:04.15
50m:31.37100m:1:04.15
9.Mandy VerhageDaw1:02.251995013821:04.47
50m:30.35100m:1:04.47
10.Denise BoonstraDaw1:05.381999026621:04.81
50m:30.55100m:1:04.81
11.Leonie VosDaw1:07.691999016621:05.23
50m:30.95100m:1:05.23
12.Fenke BosschertDaw1:05.741997047241:05.29
50m:30.76100m:1:05.29
13.Britt GerritseMSV- Zeemacht1:05.061996055141:05.34
50m:30.82100m:1:05.34
14.Nienke van der zeeDaw1:04.771996054301:05.39
50m:30.62100m:1:05.39
15.Anne NoomDe Dolfijn1:05.951998000621:05.65
50m:30.78100m:1:05.65
16.Maxine AlfonsiDaw1:03.831995029001:05.90
50m:31.05100m:1:05.90
17.Naomi te LindertDaw1:10.331999047821:06.57
50m:30.94100m:1:06.57
18.Lincy de WinterRacing Club1:07.641998058861:06.71
50m:31.93100m:1:06.71
19.Aïcha CroesDe Dolfijn1:05.901998033381:06.81
50m:31.68100m:1:06.81
20.Silke JonkDaw1:04.631998020421:07.52
50m:31.97100m:1:07.52
21.Chantal BeijerZV Haerlem1:09.181997008841:07.58
50m:32.11100m:1:07.58
22.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht1:14.171999037781:08.61
50m:31.84100m:1:08.61
23.Kimberley KortDaw1:10.651998046981:10.05
50m:33.11100m:1:10.05
24.Myrthe van BeekDaw1:11.481999010741:11.77
50m:33.39100m:1:11.77
25.Sabrin el BachaDe Dolfijn1:09.641999005481:12.33
50m:34.09100m:1:12.33
26.Lieke AlofsDaw1:12.191999032321:12.64
50m:34.66100m:1:12.64
27.Elvira KorthagenWZ&PC Purmerend1:14.511998010041:13.88
50m:34.73100m:1:13.88
28.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn1:18.152000043801:14.36
50m:34.43100m:1:14.36
29.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend1:17.981999028921:16.18
50m:36.75100m:1:16.18
30.Lisanne MarselisWZ&PC Purmerend1:15.802001031241:16.83
50m:36.78100m:1:16.83
31.Florianne BultjeZV Haerlem1:17.051998043421:17.39
50m:36.84100m:1:17.39
32.Japke KolkmanZV Haerlem1:21.841999046821:19.78
50m:38.45100m:1:19.78
33.Ilja WijnkerMSV- Zeemacht1:20.192000039001:22.42
50m:38.89100m:1:22.42
34.Josephine LambersMSV- Zeemacht1:28.442001008261:27.09
50m:40.18100m:1:27.09
35.Iris JonkerZV Haerlem1:47.122001029921:36.20
50m:44.62100m:1:36.20
36.Eline JansenZV Haerlem1:39.532001040381:40.98
50m:46.79100m:1:40.98
37.Margot RoelofsDe Dolfijn1:51.722001039841:43.89
50m:46.98100m:1:43.89
38.Sophie KoopmansWZ&PC PurmerendNT2001046722:04.94
Backup
50m:55.80100m:2:04.94
DISJanine RookerWZ&PC Purmerend1:04.26199600316
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren), AA
AFGEMRosa VeermanDe Dolfijn56.28199600862


<< TOP >>
Programmanr. 2
16-9-2012 - 15:11
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lars van der VeldenDaw55.2519980017554.96
50m:25.89100m:54.96
2.Jan PeereboomDaw56.3419950137154.97
50m:26.72100m:54.97
3.Alex SchelvisNz&Pc54.8919870292755.10
50m:26.28100m:55.10
4.Martin EmmaneelZ&PC AquaWaarD59.8419970481958.35
50m:28.28100m:58.35
5.Roy van der WoudeZV Haerlem58.701997005791:00.45
50m:28.78100m:1:00.45
6.Jeljer AldershofZV Haerlem59.691998007191:00.63
50m:29.46100m:1:00.63
7.Jasper FalkDaw1:00.841995027851:01.08
50m:28.72100m:1:01.08
8.Jesse FrankenhuizenDe Dolfijn1:01.691997039511:01.26
50m:29.17100m:1:01.26
9.Michael BesMSV- Zeemacht57.611972012051:01.97
50m:29.06100m:1:01.97
10.Erik BultDaw1:07.681999021531:03.50
50m:29.95100m:1:03.50
11.Dani HoetmerDaw1:02.981996045031:03.57
50m:30.23100m:1:03.57
12.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend1:03.071997030331:04.27
50m:30.02100m:1:04.27
13.Martijn FalkDaw1:04.271996014571:05.24
50m:30.59100m:1:05.24
14.Brayn GeijsDawNT1996066441:05.71
50m:31.02100m:1:05.71
15.Dennis RekveltDe Dolfijn1:10.101998052191:07.49
50m:32.09100m:1:07.49
16.Nick van der WoudeZV Haerlem1:07.732000013911:08.02
50m:33.10100m:1:08.02
17.Joe Julien KassisDe Dolfijn1:10.471997041531:10.03
50m:32.87100m:1:10.03
18.Daniel BroekkampDe Dolfijn1:24.231999035451:20.40
50m:38.37100m:1:20.40
19.Ice SangmalaiDaw1:30.432000034291:24.10
50m:39.96100m:1:24.10
20.Jairo KauwohMSV- Zeemacht1:25.122001015991:26.06
50m:40.43100m:1:26.06
21.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend1:30.022000030071:30.29
50m:42.57100m:1:30.29
DISMuharem YilmazDe Dolfijn1:07.39199701931
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren), AA
DISKelvin van LieshoutWZ&PC PurmerendNT200103901
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren), AA


<< TOP >>
Programmanr. 3
16-9-2012 - 15:19
100m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend1:33.072003010061:29.50
50m:42.27100m:1:29.50
2.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend1:38.552003011181:29.78
50m:41.71100m:1:29.78
3.Bram DaalmanZV HaerlemNT2003006291:31.71
50m:45.00100m:1:31.71
4.Thimo van BeekNz&PcNT2003013471:33.55
50m:41.97100m:1:33.55
5.Stefano JonjicWZ&PC Purmerend1:35.632002009991:35.19
50m:45.30100m:1:35.19
6.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend1:39.982003004941:37.08
50m:46.36100m:1:37.08
7.Mabel FarenhorstWZ&PC PurmerendNT2003010041:37.98
50m:46.89100m:1:37.98
8.Marc van MarisWZ&PC Purmerend1:51.892002017031:45.70
50m:47.96100m:1:45.70
9.Dean JonkersWZ&PC PurmerendNT2004003131:46.59
50m:48.76100m:1:46.59
10.Simon AdamsWZ&PC PurmerendNT2004004611:46.80
50m:50.81100m:1:46.80
11.Daphne PetersZV Haerlem1:46.242002010561:47.22
50m:48.62100m:1:47.22
12.Anne van MarisWZ&PC PurmerendNT2004004522:03.81
50m:59.59100m:2:03.81
DISMette LijmerZV HaerlemNT
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren), VRA


<< TOP >>
Programmanr. 4
16-9-2012 - 15:23
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Tessa VermeulenDe Dolfijn1:06.701998000681:07.45
50m:33.08100m:1:07.45
2.Suzanne MoschMSV- Zeemacht1:09.241994005481:10.76
50m:34.08100m:1:10.76
3.Evelien JurriansenMSV- Zeemacht1:12.061992075041:13.23
50m:35.62100m:1:13.23
4.Anouk van de SandtMSV- Zeemacht1:12.751996046281:13.44
50m:35.28100m:1:13.44
5.Marcha KempWZ&PC Purmerend1:14.281995048101:13.57
50m:36.00100m:1:13.57
6.Myrthe de JongRacing Club1:13.241998002441:13.72
50m:35.46100m:1:13.72
7.Tessa MoschMSV- Zeemacht1:09.631991021721:15.24
50m:35.91100m:1:15.24
8.Naomi van GoolNz&Pc1:15.521995051661:15.41
50m:35.91100m:1:15.41
9.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht1:20.021998033421:18.17
50m:37.88100m:1:18.17
10.Melissa EliveldZV HaerlemNT1995005241:18.66
50m:38.79100m:1:18.66
11.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht1:21.121999014381:19.92
50m:38.31100m:1:19.92
12.Saskia van der VeldenDaw1:21.442000014781:24.91
50m:41.18100m:1:24.91
13.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend1:29.791999028921:30.02
50m:45.11100m:1:30.02
14.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht1:40.752000015501:31.49
50m:45.69100m:1:31.49
15.Benthe MastWZ&PC PurmerendNT2001047142:12.00
50m:59.85100m:2:12.00
DISNouna ChelbiDe Dolfijn1:33.39200004940
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC
DISFabienne ScholingZwemvereniging Hoorn1:30.51200004380
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren), AA
AFGEMCleo KeijzerZV Haerlem1:42.59199804524


<< TOP >>
Programmanr. 5
16-9-2012 - 15:30
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jorrick DruyvenDaw57.5119940050759.42
50m:28.64100m:59.42
2.Jos de GraafEIFFELswimmersPSV57.481991060951:00.28
50m:29.55100m:1:00.28
3.Joey StokxDaw1:00.741993012511:04.85
50m:31.24100m:1:04.85
4.Vincent SchramDaw1:03.291994020411:07.73
50m:32.89100m:1:07.73
5.Robin van BeekNz&Pc1:11.141997040231:10.39
50m:34.39100m:1:10.39
6.Sander DorlandWZ&PC Purmerend1:12.521999026431:10.75
50m:34.23100m:1:10.75
7.Thomas HaneveldDaw1:12.441998016311:17.23
50m:37.74100m:1:17.23
8.Joost VisserZV HaerlemNT1999032551:26.58
50m:41.69100m:1:26.58
9.Tim van DeursenZwemvereniging Hoorn1:27.102000039571:28.44
50m:43.50100m:1:28.44
10.Jimmy RobinsonWZ&PC Purmerend1:40.342000024571:35.04
50m:45.74100m:1:35.04
DISMuharem YilmazDe Dolfijn1:21.08199701931
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC
DISSjors de BruinWZ&PC Purmerend1:14.91199703609
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren), AA


<< TOP >>
Programmanr. 6
16-9-2012 - 15:34
Dames, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anouk ElzermanDe Dolfijn2:31.111990059142:36.51
50m:35.78100m:1:15.93150m:1:56.47200m:2:36.51
2.Yvanna ZuurveldDaw2:40.941997029982:45.63
50m:36.17100m:1:18.32150m:2:01.68200m:2:45.63
3.Maxine AlfonsiDaw2:51.351995029003:00.22
50m:40.21100m:1:24.93150m:2:12.04200m:3:00.22
4.Cynthia de GalanDe DolfijnNT1992034163:09.07
50m:42.79100m:1:30.26150m:2:19.06200m:3:09.07
5.Nicolah CowlesDaw3:07.111999029123:12.00
50m:41.81100m:1:30.15150m:2:20.90200m:3:12.00
6.Japke KolkmanZV Haerlem3:31.981999046823:27.93
50m:46.41100m:1:39.28150m:2:34.58200m:3:27.93


<< TOP >>
Programmanr. 7
16-9-2012 - 15:39
Heren, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Brayn GeijsDawNT1996066443:09.81
50m:41.65100m:1:29.06150m:2:19.49200m:3:09.81
2.Joe Julien KassisDe Dolfijn3:28.491997041533:23.85
50m:43.00100m:1:33.08150m:2:28.87200m:3:23.85
3.Joost VisserZV HaerlemNT1999032553:35.96
50m:46.74100m:1:40.54150m:2:37.73200m:3:35.96
4.Timo GolverdingenWZ&PC Purmerend4:00.692000034754:01.32
50m:52.92100m:1:55.75150m:2:59.70200m:4:01.32


<< TOP >>
Programmanr. 8
16-9-2012 - 15:44
50m vlinderslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend49.0620030100653.60
2.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend59.4520030049456.88
Backup
3.Daphne PetersZV Haerlem56.9220020105659.62
4.Anne van MarisWZ&PC Purmerend1:00.662004004521:03.66
DISBram DaalmanZV Haerlem55.50200300629
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren), AE
DISMarc van MarisWZ&PC Purmerend1:00.27200201703
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren), AA


<< TOP >>
Programmanr. 9
16-9-2012 - 15:46
Dames, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Maartje de WitWvz1:04.321995023621:04.25
50m:30.47100m:1:04.25
2.Irene TeuferDe Dolfijn1:04.461996023401:05.73
50m:30.42100m:1:05.73
3.Brenda ZwarthoedDaw1:08.601996049381:10.60
50m:31.99100m:1:10.60
4.Laura StokxDaw1:11.671996015101:11.63
50m:32.63100m:1:11.63
5.Daphne LankhorstRacing Club1:11.621994057621:11.92
50m:33.26100m:1:11.92
6.Nienke van der zeeDaw1:14.531996054301:16.58
50m:34.84100m:1:16.58
7.Naomi te LindertDaw1:28.261999047821:19.96
50m:35.42100m:1:19.96
8.Chantal BeijerZV Haerlem1:20.241997008841:20.67
50m:37.40100m:1:20.67
9.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht1:39.362000015461:28.25
50m:39.50100m:1:28.25
10.Myrthe van BeekDaw1:31.131999010741:29.07
50m:39.07100m:1:29.07
11.Elvira KorthagenWZ&PC Purmerend1:26.701998010041:31.41
50m:42.17100m:1:31.41
12.Kimberley KortDaw1:30.591998046981:33.98
50m:41.16100m:1:33.98
13.Iris JonkerZV Haerlem2:14.412001029921:59.85
50m:54.93100m:1:59.85
AFGEMCleo KeijzerZV Haerlem1:55.13199804524


<< TOP >>
Programmanr. 10
16-9-2012 - 15:51
Heren, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jan PeereboomDaw1:02.741995013711:02.42
50m:28.74100m:1:02.42
2.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht1:03.211995038811:03.52
50m:29.21100m:1:03.52
3.Martin EmmaneelZ&PC AquaWaarD1:04.771997048191:03.95
50m:30.06100m:1:03.95
4.Jordi de NijsMSV- Zeemacht1:09.701998018511:06.61
50m:30.36100m:1:06.61
5.Michael BesMSV- Zeemacht1:02.321972012051:08.92
50m:30.95100m:1:08.92
6.Jesse FrankenhuizenDe Dolfijn1:10.011997039511:09.36
50m:31.24100m:1:09.36
7.Roy van der WoudeZV Haerlem1:08.851997005791:09.57
50m:30.87100m:1:09.57
8.Jeljer AldershofZV Haerlem1:11.441998007191:11.25
50m:32.04100m:1:11.25
9.Vito MeijWZ&PC Purmerend1:26.631999007771:21.83
50m:37.18100m:1:21.83
10.Joppe van BeekDaw1:30.151999006271:22.05
50m:37.25100m:1:22.05
11.Sander van BeekNz&Pc1:24.182000029171:23.90
50m:37.62100m:1:23.90
12.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend1:19.201997030331:24.49
50m:36.14100m:1:24.49
13.Nick van der WoudeZV Haerlem1:19.832000013911:29.08
50m:41.20100m:1:29.08
DISDaniel BroekkampDe DolfijnNT199903545
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak., VD


<< TOP >>
Programmanr. 11
16-9-2012 - 15:55
Dames, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Elise BouwensDe Dolfijn1:57.251991039642:01.65
50m:28.64100m:1:00.14150m:1:31.42200m:2:01.65
2.Maud HoofsRacing Club2:12.401995012062:11.56
50m:30.40100m:1:04.24150m:1:38.36200m:2:11.56
3.Sandra ZwaanswijkDaw2:20.481985039342:19.53
50m:31.23100m:1:06.56150m:1:43.21200m:2:19.53
4.Myrthe de JongRacing Club2:17.621998002442:21.75
50m:34.23100m:1:11.92150m:1:47.82200m:2:21.75
5.Denise BoonstraDaw2:21.341999026622:21.94
50m:32.40100m:1:09.14150m:1:47.07200m:2:21.94
6.Aïcha CroesDe Dolfijn2:26.981998033382:29.53
50m:34.24100m:1:12.53150m:1:51.63200m:2:29.53
7.Lincy de WinterRacing Club2:28.641998058862:31.98
50m:35.59100m:1:15.10150m:1:54.27200m:2:31.98
8.Melissa EliveldZV HaerlemNT1995005242:41.41
50m:36.24100m:1:17.62150m:1:59.53200m:2:41.41
9.Florianne BultjeZV Haerlem2:57.951998043422:54.13
50m:39.21100m:1:23.51150m:2:09.18200m:2:54.13
AFGEMTamara van VlietDe Columbiaan2:08.29199403562
AFGEMRosa VeermanDe Dolfijn2:01.76199600862


<< TOP >>
Programmanr. 12
16-9-2012 - 16:02
Heren, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Joost ReijnsDe Dolfijn1:44.211987027251:50.33
50m:25.94100m:53.50150m:1:21.60200m:1:50.33
2.Alex SchelvisNz&Pc1:59.981987029272:01.75
50m:27.50100m:57.46150m:1:29.27200m:2:01.75
3.Joey StokxDaw2:06.551993012512:14.36
50m:30.08100m:1:03.94150m:1:39.45200m:2:14.36
4.Jasper FalkDaw2:12.611995027852:16.47
50m:30.29100m:1:05.10150m:1:41.29200m:2:16.47
5.Martijn FalkDaw2:23.241996014572:22.29
50m:31.82100m:1:08.15150m:1:45.33200m:2:22.29
DISErik BultDaw2:28.42199902153
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren), AA


<< TOP >>
Programmanr. 13
16-9-2012 - 16:05
50m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend48.7020030049445.90
2.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend54.5120030111853.10
3.Stefano JonjicWZ&PC Purmerend53.0220020099953.98
4.Thimo van BeekNz&Pc51.8420030134755.23
5.Marc van MarisWZ&PC Purmerend53.2720020170356.98
6.Dean JonkersWZ&PC Purmerend1:03.142004003131:02.46
7.Anne van MarisWZ&PC Purmerend1:03.302004004521:03.00
DISMette LijmerZV HaerlemNT
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren), RE
DISYamilla BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend1:00.47200301480
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren), AA
DISKim SchoonemanWZ&PC Purmerend46.86200301006
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC


<< TOP >>
Programmanr. 14
16-9-2012 - 16:09
Dames, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Noa OldenhofDe Dolfijn2:32.601997006222:30.96
50m:34.63100m:1:12.29150m:1:51.73200m:2:30.96
2.Anne NoomDe Dolfijn2:33.351998000622:36.92
50m:35.11100m:1:14.24150m:1:56.31200m:2:36.92
3.Cynthia de GalanDe Dolfijn2:38.641992034162:44.90
50m:39.02100m:1:20.14150m:2:03.28200m:2:44.90
4.Janine RookerWZ&PC Purmerend2:44.821996003162:46.25
50m:39.50100m:1:21.09150m:2:03.93200m:2:46.25


<< TOP >>
Programmanr. 15
16-9-2012 - 16:12
Heren, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jos de GraafEIFFELswimmersPSV2:01.931991060952:05.40
50m:29.23100m:1:00.69150m:1:32.65200m:2:05.40
2.Thomas HaneveldDaw2:37.471998016312:49.69
50m:39.39100m:1:22.43150m:2:06.78200m:2:49.69
3.Tim van DeursenZwemvereniging Hoorn3:04.162000039573:08.78
50m:46.25100m:1:34.73150m:2:23.07200m:3:08.78


<< TOP >>
Programmanr. 16
16-9-2012 - 16:16
Dames, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Yvanna ZuurveldDaw1:16.851997029981:16.68
50m:36.50100m:1:16.68
2.Irene TeuferDe Dolfijn1:15.001996023401:16.77
50m:36.37100m:1:16.77
3.Marcha KempWZ&PC Purmerend1:21.471995048101:23.09
50m:39.53100m:1:23.09
4.Nicolah CowlesDaw1:25.701999029121:28.36
50m:41.55100m:1:28.36
5.Lieke AlofsDaw1:26.521999032321:28.76
50m:41.76100m:1:28.76
6.Leonie VosDaw1:31.141999016621:29.04
50m:41.50100m:1:29.04
7.Sabrin el BachaDe Dolfijn1:26.121999005481:29.40
50m:42.08100m:1:29.40
8.Lisanne MarselisWZ&PC Purmerend1:31.612001031241:31.59
50m:43.54100m:1:31.59
9.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht1:32.771998033421:33.95
50m:43.39100m:1:33.95
10.Japke KolkmanZV Haerlem1:42.851999046821:35.78
50m:44.84100m:1:35.78
11.Florianne BultjeZV Haerlem1:31.441998043421:36.30
50m:45.90100m:1:36.30
12.Nouna ChelbiDe Dolfijn1:41.892000049401:43.53
50m:47.63100m:1:43.53
13.Ilja WijnkerMSV- Zeemacht1:50.402000039001:48.27
50m:52.44100m:1:48.27
14.Josephine LambersMSV- Zeemacht1:51.422001008261:49.75
50m:51.50100m:1:49.75
15.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend1:49.941999028921:49.80
50m:51.35100m:1:49.80
16.Eline JansenZV HaerlemNT2001040381:55.92
50m:54.86100m:1:55.92
17.Sophie KoopmansWZ&PC PurmerendNT2001046721:56.19
50m:54.40100m:1:56.19
18.Margot RoelofsDe Dolfijn2:02.792001039842:07.17
50m:58.72100m:2:07.17
DISBenthe MastWZ&PC PurmerendNT200104714
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt., SL


<< TOP >>
Programmanr. 17
16-9-2012 - 16:24
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mart de BoerDaw1:08.591993035891:09.57
50m:32.02100m:1:09.57
2.Lars van der VeldenDaw1:11.381998001751:14.17
50m:34.14100m:1:14.17
3.Sander DorlandWZ&PC Purmerend1:23.531999026431:22.54
50m:38.52100m:1:22.54
4.Dani HoetmerDaw1:26.111996045031:28.17
50m:41.12100m:1:28.17
5.Dennis RekveltDe Dolfijn1:31.751998052191:29.30
50m:41.72100m:1:29.30
6.Joppe van BeekDaw1:36.261999006271:29.44
50m:42.40100m:1:29.44
7.Devon JacobsWZ&PC Purmerend1:42.451999016851:37.93
50m:45.61100m:1:37.93
8.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend1:37.681997036091:38.91
50m:45.43100m:1:38.91
9.Jairo KauwohMSV- Zeemacht1:55.322001015991:41.98
50m:48.47100m:1:41.98
10.Ice SangmalaiDaw1:43.872000034291:43.80
50m:50.12100m:1:43.80
11.Daniel BroekkampDe Dolfijn1:51.281999035451:49.18
50m:50.48100m:1:49.18
12.Timo GolverdingenWZ&PC Purmerend1:45.892000034751:52.99
50m:52.44100m:1:52.99
13.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend1:59.382000030072:01.87
50m:56.46100m:2:01.87
DISKelvin van LieshoutWZ&PC PurmerendNT200103901
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., SD


<< TOP >>
Programmanr. 18
16-9-2012 - 16:29
100m schoolslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend1:55.322003010061:52.35
50m:53.52100m:1:52.35
2.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend1:53.762003004941:54.73
50m:55.01100m:1:54.73
3.Bram DaalmanZV Haerlem2:07.422003006291:57.69
50m:58.39100m:1:57.69
4.Anne van MarisWZ&PC Purmerend2:04.142004004522:00.09
50m:57.39100m:2:00.09
5.Marc van MarisWZ&PC Purmerend1:56.552002017032:00.16
50m:56.29100m:2:00.16
6.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend2:07.352003011182:01.53
50m:57.58100m:2:01.53
7.Mabel FarenhorstWZ&PC PurmerendNT2003010042:01.69
50m:59.76100m:2:01.69
8.Simon AdamsWZ&PC Purmerend2:05.432004004612:01.96
50m:57.18100m:2:01.96
9.Stefano JonjicWZ&PC Purmerend2:01.172002009992:02.38
50m:57.83100m:2:02.38
10.Dean JonkersWZ&PC PurmerendNT2004003132:07.60
50m:59.14100m:2:07.60
11.Mette LijmerZV HaerlemNT2:12.40
50m:1:02.07100m:2:12.40
12.Yamilla BrinkhuijsenWZ&PC PurmerendNT2003014802:19.09
50m:1:06.72100m:2:19.09


<< TOP >>
Programmanr. 19
16-9-2012 - 16:35
Dames, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Tessa VermeulenDe Dolfijn2:21.471998000682:26.60
Handgeklokte tijd
50m:31.46200m:2:26.60
2.Lotte HoogeterpDaw2:47.441997038782:43.73
Handgeklokte tijd
50m:35.90200m:2:43.73
3.Silke JonkDaw2:38.171998020422:45.53
Handgeklokte tijd
50m:36.00200m:2:45.53
4.Chantal BeijerZV Haerlem2:45.781997008842:52.75
Handgeklokte tijd
50m:37.12200m:2:52.75
5.Myrthe van BeekDaw2:59.831999010743:05.95
Handgeklokte tijd
50m:38.60200m:3:05.95
6.Lisanne MarselisWZ&PC Purmerend3:17.162001031243:13.68
Handgeklokte tijd
50m:47.45200m:3:13.68
AFGEMTamara van VlietDe Columbiaan2:28.74199403562
Handgeklokte tijd


<< TOP >>
Programmanr. 20
16-9-2012 - 16:39
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jens BakkerDe Dolfijn1:58.911993000212:05.55
Handgeklokte tijd
50m:27.21200m:2:05.55
2.Joost ReijnsDe DolfijnNT1987027252:05.72
Handgeklokte tijd
50m:27.39200m:2:05.72
3.Jorrick DruyvenDaw2:11.601994005072:17.37
Handgeklokte tijd
50m:28.53200m:2:17.37
4.Vito MeijWZ&PC Purmerend2:57.281999007772:53.66
Handgeklokte tijd
50m:37.25200m:2:53.66


<< TOP >>
Programmanr. 21
16-9-2012 - 16:43
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Brenda ZwarthoedDaw27.0619960493827.58
2.Maud HoofsRacing Club28.7519950120628.07
3.Rebecca MartensDaw28.8619960435229.04
4.Tessa MoschMSV- Zeemacht27.3419910217229.10
5.Sandra ZwaanswijkDaw28.5319850393429.11
Evelien JurriansenMSV- Zeemacht28.9219920750429.11
7.Laura StokxDaw28.8319960151029.18
8.Myrthe de JongRacing Club28.8419980024429.19
9.Suzanne MoschMSV- Zeemacht28.1119940054829.23
10.Anouk van de SandtMSV- Zeemacht29.0319960462829.26
11.Daphne LankhorstRacing Club29.4619940576229.42
12.Fenke BosschertDaw29.5219970472429.58
Leonie VosDaw30.3719990166229.58
14.Marcha KempWZ&PC Purmerend29.4319950481029.69
15.Naomi van GoolNz&Pc31.0919950516629.79
16.Nienke van der zeeDaw30.3019960543029.82
17.Mandy VerhageDaw28.9819950138229.86
18.Denise BoonstraDaw29.6119990266229.99
19.Britt GerritseMSV- Zeemacht29.1019960551430.05
20.Cynthia de GalanDe Dolfijn29.3019920341630.51
21.Maxine AlfonsiDaw29.2219950290030.62
22.Naomi te LindertDaw31.2919990478230.70
23.Lincy de WinterRacing Club30.1519980588630.81
24.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht32.8619990377831.77
25.Kimberley KortDaw31.2119980469832.45
26.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht32.7319990143833.05
27.Saskia van der VeldenDaw34.5920000147833.11
28.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht34.7720000154633.51
29.Elvira KorthagenWZ&PC Purmerend33.7919980100433.98
30.Lieke AlofsDaw33.1719990323234.31
31.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht37.7020000155037.87
32.Eline JansenZV Haerlem51.9420010403846.05
33.Benthe MastWZ&PC Purmerend48.7320010471451.26
AFGEMCleo KeijzerZV Haerlem41.82199804524


<< TOP >>
Programmanr. 22
16-9-2012 - 16:49
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Vincent SchramDaw24.7919940204124.77
2.Lars van der VeldenDaw25.0219980017525.05
3.Jan PeereboomDaw26.3719950137125.39
4.Mart de BoerDaw25.4819930358925.82
5.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht25.6319950388125.91
6.Martin EmmaneelZ&PC AquaWaarD27.0219970481926.67
7.Jordi de NijsMSV- Zeemacht27.6719980185127.42
8.Jesse FrankenhuizenDe Dolfijn28.3619970395127.69
9.Roy van der WoudeZV Haerlem27.1219970057927.76
10.Erik BultDaw28.7519990215327.92
11.Robin van BeekNz&Pc28.1619970402328.13
12.Jasper FalkDaw28.3219950278528.27
13.Jeljer AldershofZV Haerlem27.9119980071928.53
14.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend29.1219970360928.95
15.Dani HoetmerDaw28.5419960450329.44
16.Martijn FalkDaw30.2419960145729.76
17.Joppe van BeekDaw34.1019990062732.30
18.Nick van der WoudeZV Haerlem31.2120000139132.92
19.Sander van BeekNz&Pc32.8620000291733.63
20.Devon JacobsWZ&PC Purmerend36.2219990168533.94
21.Joost VisserZV Haerlem40.8019990325536.48
22.Jimmy RobinsonWZ&PC Purmerend42.1020000245739.38
23.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend40.7020000300740.00
NG.ZALucas BrazaoDaw41.51199904459