Nr. 1. Meisjes, 25m vrije slag  6 - 8 jaar
Nr. 2. Jongens, 25m vrije slag  6 - 8 jaar
Nr. 3. Meisjes, 25m vrije slag  9 - 10 jaar
Nr. 4. Jongens, 25m vrije slag  9 - 10 jaar
Nr. 5. Dames, 25m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 6. Heren, 25m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 7. Meisjes, 50m vrije slag  6 - 8 jaar
Nr. 8. Jongens, 50m vrije slag  6 - 8 jaar
Nr. 9. Meisjes, 50m vrije slag  9 - 10 jaar
Nr. 10. Jongens, 50m vrije slag  9 - 10 jaar
Nr. 11. Dames, 50m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 12. Heren, 50m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 13. Meisjes, 50m vrije slag  6 - 8 jaar
Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag  6 - 8 jaar
Nr. 15. Meisjes, 100m vrije slag  9 - 10 jaar
Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag  9 - 10 jaar
Nr. 17. Dames, 100m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 18. Heren, 100m vrije slag  11 jaar en ouder


AZ&PC Vrije Slag Festijn
Amersfoort, 24-6-2012


Programmanr. 1
24-6-2012 - 14:00
Meisjes, 25m vrije slag6 - 8 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lieke NijmeijerAZ&PC18.0620030012418.37
2.Judith Neuteboom SpijkerAquapoldro20.0420030061218.83
3.Ymke DragstraAZ&PC19.6420030093020.70
4.Giulia van HeestDe Haaien 31.0820050002023.74
5.Kess VahstalAZ&PC26.6820040025225.10
6.Roos van der KieftAZ&PC27.5520030188025.22


<< TOP >>
Programmanr. 2
24-6-2012 - 14:00
Jongens, 25m vrije slag6 - 8 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Florian van HeestDe Haaien 18.9120030062118.09
2.Timo DekkersZC ZeistNT20030152319.03
3.Freek van DoornDe Haaien 23.6520030016519.13
4.Jur van HunenAquapoldroNT20030070319.22
5.Tim HaanschotenDe Haaien 19.7420030016319.39
6.Rick DijkhuizenZC Zeist21.4220040019719.82
7.Thijs van Spingelenzv Dorestad Dolphins22.9020030144120.62
8.Laurens SmitDe Fuut20.3420030138320.92
9.Anders van NordenAZ&PC23.8120040003922.64
10.Jorick van BonAZ&PC23.1420030009122.79
11.Hidde Sander DragstraAZ&PC38.2320050016134.29
AFGEMAuke GielenAZ&PC21.95200400041


<< TOP >>
Programmanr. 3
24-6-2012 - 14:05
Meisjes, 25m vrije slag9 - 10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Elise HardemanAZ&PC16.5120010106815.27
2.Ellen BootAZ&PC16.1820010015415.44
3.Charlotte van der LendeAZ&PC19.0120010303016.58
4.Lisa ShiZ.V. Utrecht18.7520020093616.78
5.Monica WalenDe Haaien 19.1620020042816.97
6.Esmeralda van Soestzv Dorestad Dolphins18.6920010154617.17
7.Femke van BoheemenDe Haaien 20.8820020150617.60
Louise KoelemeijerAZ&PC18.3020020326817.60
9.Elisah VelgersdijkAquapoldroNT20010243617.80
10.Winneke LauwersZC Zeist19.8020020117418.91
11.Linda CosseeAZ&PC20.4220020097619.05
12.Suze BleekerAZ&PC22.0220020212419.41
13.Quinty van DamDe Fuut24.3020010264820.32
14.Fenna van BredaZC ZeistNT20020333220.41
15.Maaike BassantAZ&PC22.0620020121420.87
AFGEMYasmina BouhtalaZ.V. Utrecht17.17200103018


<< TOP >>
Programmanr. 4
24-6-2012 - 14:05
Jongens, 25m vrije slag9 - 10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Christiaan SmitDe Fuut18.0720010246315.69
2.Rick DoumaDe Zwoer18.6120010120515.94
3.Austin NamesnikZC Zeist17.6020010181715.98
4.Fayssal LantemaZ.V. Utrecht16.1520010137916.34
5.Rijk DragstraAZ&PC18.6220010247316.72
6.Floyd de MönninkAZ&PC17.6320020014316.84
Pieter BreelAZ&PC18.3020010147516.84
8.Jasper de GierDe Duinkikkers18.8320010079316.87
9.Bob BroezeDe Duinkikkers17.0020020007316.88
10.Thijmen OerlemansAZ&PC22.0020010367716.93
11.Sebastiaan van der MeerAZ&PC17.2120010091316.94
12.Mats van de WeerdAZ&PC21.7520010164916.98
13.Naktal AssoussiZ.V. Utrecht16.4820010301117.09
Nick van ZijpDe Haaien 20.6320010093517.09
15.Kirill HrabcunsZ.V. UtrechtNT20020122117.30
16.Benjamin LotfolahianAZ&PC18.1020020033117.60
17.Kaspar van den HoogenAZ&PC19.8620020122517.62
18.Jarmo ten BroekAZ&PC18.3820010008518.09
19.Rick HaanschotenDe Haaien 18.9620010029118.27
20.Haoxuan LiZC Zeist24.6020010355720.38
AFGEMLucas Merlijn van Ipenburgzv Dorestad Dolphins20.25200103025


<< TOP >>
Programmanr. 5
24-6-2012 - 14:10
Dames, 25m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mette BijemanAquarijn13.6219950628213.22
2.Demelsa KreugerDe Fuut12.4019950574613.32
3.Denise SchulpenAquarijn13.3319970015813.36
4.Lotte StoiberDe Fuut13.3019980365813.65
5.Aranka SchoutenDe Fuut12.7019950374213.73
6.Larissa BrakAZ&PC13.0019880057213.79
7.Cynthia SiebrandDe Haaien NT19960182813.81
8.Suzanne LangeDe Zwoer13.3619920299813.83
9.Elles BeckerZC Zeist13.8019960062813.99
10.Melissa BaarsAquarijn14.0019990037614.00
11.Sabine LinaAquarijn13.6419890268014.02
12.Mijke BergkotteDe Zwoer15.2819990343414.04
13.Shireen PostAZ&PC13.0019950328614.05
14.Sophie BrouwerAZ&PC15.1019980213414.09
15.Shannon MommersteegAquarijn17.7619970239814.18
16.Lidia v. Bon-RosenbrandAZ&PC14.4319700005414.25
17.Chiara van WinsumAZ&PC14.5719980036414.28
18.Esther KuhlmanAquapoldro12.5019960167814.29
19.Kirsten NamesnikZC Zeist14.9019710092814.33
20.Felicia SwetsAquapoldro13.0019980127214.37
21.Manon BroezeAZ&PC15.1119970346814.38
22.Charlotte AnraadZC Zeist15.0119930758814.46
23.Jessica van de GeerAquarijn15.7119960533814.51
24.Riemke BosmaAZ&PC14.7619990220214.55
25.Sigrid DoggerDe Zwoer14.0719920045214.58
26.Marije VerhofstadtZPC WatervloNT19970103614.63
27.Amber LauwersZC Zeist15.0019950492614.65
28.Sanne WillemsenAquarijn15.0019950208014.69
29.Henriëtte v. NordenAZ&PC16.0019680004614.74
30.Linda KampermanAquarijn13.0019960123814.76
31.Demi BunteZC Zeist15.5019980179414.78
32.Laura SchefferAquarijn14.8119940722214.81
33.Esmee MorelAZ&PC15.6619980235614.83
34.Sanne DitzelAquapoldro14.3019990109214.91
Laura WillemsenAquarijn15.0019970016814.91
36.Wynnona GroenewoudDe Haaien NT19960182614.93
37.Renske BassantAZ&PC15.5619980394015.01
38.Vivian de KokDe Haaien NT19980185215.02
39.Michelle van KuijzenAZ&PC16.9219960632615.08
40.Milya van WeverwijkZPC WatervloNT19990299015.12
41.Eline HendriksAZ&PC16.0019980279415.13
42.Atie Pijtak-RadersmaAZ&PC14.4219560004815.15
43.Louisa ShiZ.V. Utrecht15.1019990497015.21
44.Marlies NoteboomDe Haaien 14.7019970080215.23
45.Marlene BezemAZ&PC15.7519980170415.28
46.Ilona VerschoorDe Albatros17.9519990347815.35
47.Suzan HeurnemanAquapoldro14.5019980487415.47
48.Mendy KooDe Haaien 15.9419990590415.50
49.Cheyenne van de PortAZ&PC16.0019980471815.53
50.Michelle ZaalbergAquarijn16.0019970512415.55
51.Elja DoumaDe Zwoer17.1419980032815.56
52.Angie SloekersDe Zwoer17.4519980508415.63
53.Vera WillersAquarijn15.9319960207615.65
54.Demi MolenaarDe Fuut15.4519980315615.71
55.Stella RijksDe Fuut15.6619960377615.72
56.Sanne BolanderDe Fuut15.4319970415215.74
57.Kimberley HemmelderAquarijn16.3719970487215.83
58.Jessica KorzeliusAZ&PC16.0019950208615.91
59.Rianne HesseAquapoldro15.3319970349415.95
60.Melissa PentekerDe Fuut16.9519980529215.97FJ 1
61.Renske TinneveltAZ&PC17.4620000360415.97FJ 2
62.Mayli BerenschotAquapoldro15.5019990443416.00
63.Susanne SchelhaasDe Albatros15.2619980522416.04
64.Zoë de VroedAquapoldro15.0019960474216.19
65.Michelle BartenAquarijn19.8919990372416.24
66.Hella HopDe Albatros15.7919980187816.32
67.Judith MurkAquarijn16.0019970370016.38
68.June van GroesenZC Zeist18.6020000388016.39
69.Sarai LeanderDe Haaien 16.3219970079816.44
70.Kathy BaarsAquarijn16.0019950637416.45
71.Sybel van HelmDe Fuut15.4519980327016.46
72.Sophie van HunenAquapoldro16.5019980215216.54
73.Jonne van IngenDe Haaien NT19990120016.64
74.Brenda BaarsAquarijn16.0019980428416.69
75.Kirsten BeckerZC Zeist17.5019980108016.71
76.Maaike SiersmaDe Zwoer19.1219980472016.74
77.Eline ZuidemaAZ&PC17.8719990369016.97
78.Noha ZwiersDe Duinkikkers18.9520000279617.07
79.Ellen RoofZC Zeist17.9019990397817.31
80.Vera RijksDe Fuut17.1819990343217.86
81.Kelly KurowskiAquarijn23.3920000423017.91
82.Noah SchielenDe Fuut21.8019980599017.93
83.Manon HerberDe Fuut18.0020000417217.95
84.Nora AarendonkZC Zeist20.2019990479618.10
85.Esmée KostermanDe Fuut20.0019970587018.41
86.Yentl HoefakkerZC Zeist22.0020000404818.78
87.Talitha DerksenAquapoldro19.5019990270419.61FJ 1
88.Anika van GesselAZ&PC22.6419980343019.61FJ 2
89.Merel GijsbersAZ&PC25.6720000480819.93
90.Kim Overkampzv Dorestad Dolphins21.4120000549420.72
91.Mathilde BlokDe Fuut28.0019990573821.74
AFGEMMariska RoestDe Duinkikkers17.00199804134
AFGEMInge BooijDe Fuut15.00199603774
AFGEMIlayda HotamisDe FuutNT199905848
AFGEMDesiree MonrooyDe Fuut14.20199307380
AFGEMLisanne HavekotteZC ZeistNT199701500
AFGEMTico van WijkDe FuutNT200005686
AFGEMJasmin LotfolahianAZ&PC14.32199703148
AFGEMMarja BloemzaadAZ&PC13.00196100014
NGLaura van DijkAquarijn16.00198905642


<< TOP >>
Programmanr. 6
24-6-2012 - 14:25
Heren, 25m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daan RoordinkDe Fuut11.5019950397912.22
Daniël BuijsAZ&PC13.7519960018312.22
3.Donny van den BoschAquarijn12.1619950200112.33
4.Kevin Buddingzv Dorestad Dolphins12.5019920321112.46
5.Edwin v. NordenAZ&PC15.0019630056312.50
6.Damiën de GrootDe Fuut11.4019960336512.51
7.Ron KorzeliusAZ&PC13.0019650051312.58
8.Lennart KruizingaAZ&PC13.6519970263312.60
9.Sven DoggerDe Zwoer12.9819960061712.71
Mitchell van WinsumAZ&PC12.8419950061912.71
11.Josha van den ElzenAquapoldro11.5019960242312.77
12.Auke KoopsDe Zwoer13.7119950245512.80
13.Martijn BartelsAZ&PC13.1819960349312.97
14.Valentijn StolkDe Fuut12.0019960156313.10
15.Thijmen van de WaalAquarijn14.4019920308513.15
16.Matthijs MulderDe Zwoer14.1219950259713.19
17.Jeffrey HahnZC Zeist13.5019980248913.37
18.Jens van Egmondzv Dorestad Dolphins12.6819870085113.38
19.Djamal van der HoevenAZ&PC15.2519980012713.42
Alex BraamsAquarijn14.0019930663713.42
21.Jeroen EssinkDe Fuut12.7519950380113.43
22.Jeffrey RoestDe Duinkikkers13.0019970340113.45
23.Marcin BraamsAquarijn14.0019930662313.51
24.Tim DoumaDe Zwoer16.1419950240113.52
25.Niels van Beurdenzv Dorestad Dolphins12.6719880566913.73
26.Joshua VerkuilAquarijn15.4019970085913.78
27.Efrim van BarneveldZC Zeist13.8019960525113.81
28.Camiel BootAZ&PCNT19980164713.90
29.Tim de ZoeteDe Duinkikkers13.5019970187513.95
30.Mart RoksAquapoldro13.0019980168714.02
31.David BlomAZ&PC14.4319700157714.06
32.Jelle Otterzv Dorestad Dolphins13.0019870248314.15
33.Laurèn PenningsAZ&PC15.0019960540714.22
Bas GiezemanZC Zeist14.6019970228514.22
35.Ruben de BruinZC Zeist14.7019980405714.25
36.Mike VerschoorDe Albatros13.2219950561514.29
Skip de MönninkAZ&PC15.2919990103514.29
38.Martin WenderichAquapoldro12.5019970096114.31
39.Sven van ZantenDe Duinkikkers12.8219900340514.32
40.Martin LimpersAquapoldro14.0019980150514.58
41.Milan ten BroekAZ&PC16.1620000022914.63
42.Jelle BlankestijnDe Duinkikkers14.0019980373714.66
43.Niek HeethaarAquapoldro13.4019990099914.77
44.Stijn van AkenAZ&PC15.0019990264914.88
45.Stein BellersAquarijn16.0019980501915.06
46.Vincent van EmousAquapoldro14.0019980278315.13
47.Olivier JansDe Fuut16.0320000181515.23
48.Rick van der PalDe Fuut12.8019920332115.28
49.Justin PostDe Fuut13.3019920700915.77
50.Bob ValentijnZC Zeist15.4019860388515.79
51.Tobias van den HoogenAZ&PC18.1919990398315.82
52.Rik Doornenbalzv Dorestad Dolphins17.4319980387115.89FJ 1
53.Youva AfajjayZ.V. Utrecht16.1819990322915.89FJ 2
54.Robbert SchelhaasDe Albatros15.9819980440515.94
55.Menno BasZC Zeist17.5019990294716.03
Sven van den ElzenAquapoldro15.0020000216116.03
57.Melvin KlompAZ&PC17.4719980263916.07
58.Aziz You YouZ.V. Utrecht15.4019970375116.08
59.Jamil KoertsZC Zeist17.5019990418516.13
60.Lucas NijstadAZ&PC16.1819970182916.16
61.Jim SchimmelAZ&PC17.2019970495516.30
62.Tom de RuiterAZ&PC18.4020000175116.39
63.Jurrian BuitenhuisAquapoldro16.0019990196716.57
64.Steven PauwDe AlbatrosNT19970181717.09
65.Glendon SwetsAquapoldro19.0020000216317.37
66.Mike Overkampzv Dorestad Dolphins18.7819980448917.68
67.David van HelmDe Fuut22.0020000368119.87
68.Robin SedneyZC Zeist24.4020000194320.03
69.Joost LeeuwenbergAZ&PC20.6420000377920.05
AFGEMSamet BozkurtZ.V. Utrecht16.52200001071
AFGEMJohann KaemingkZC Zeist13.50199001441
AFGEMRick SmitDe Fuut12.05199601521
AFGEMLuc van de SantZC Zeist15.50199501931
AFGEMJevgeny JegorovDe Albatros13.55199704815
AFGEMDavid FogelbergAZ&PC25.00199605547
AFGEMDennis van der Lindenzv Dorestad Dolphins17.39199604185
NGJesper HolmAquarijn16.00199802343


<< TOP >>
Programmanr. 7
24-6-2012 - 14:35
Meisjes, 50m vrije slag6 - 8 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lieke NijmeijerAZ&PC39.5320030012439.54
2.Judith Neuteboom SpijkerAquapoldro43.8320030061241.96
3.Ymke DragstraAZ&PC45.9120030093046.15
4.Roos van der KieftAZ&PC1:08.0020030188056.00
5.Kess VahstalAZ&PC1:10.6820040025258.30
6.Giulia van HeestDe Haaien 1:16.2020050002059.43


<< TOP >>
Programmanr. 8
24-6-2012 - 14:40
Jongens, 50m vrije slag6 - 8 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Florian van HeestDe Haaien 41.3320030062141.19
2.Timo DekkersZC ZeistNT20030152343.28
3.Jur van HunenAquapoldro44.8320030070344.19
4.Rick DijkhuizenZC Zeist47.3220040019744.64
5.Freek van DoornDe Haaien 43.2920030016544.65
6.Tim HaanschotenDe Haaien 42.5720030016345.35
7.Laurens SmitDe Fuut46.3120030138347.28
8.Thijs van Spingelenzv Dorestad Dolphins49.7920030144149.93
9.Jorick van BonAZ&PC52.0620030009152.21
10.Anders van NordenAZ&PC1:00.6820040003954.76
11.Hidde Sander DragstraAZ&PC1:34.002005001611:18.19
AFGEMAuke GielenAZ&PC48.86200400041


<< TOP >>
Programmanr. 9
24-6-2012 - 14:40
Meisjes, 50m vrije slag9 - 10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ellen BootAZ&PC35.8820010015433.86
2.Elise HardemanAZ&PC34.0820010106833.93
3.Charlotte van der LendeAZ&PC41.0220010303036.74
4.Esmeralda van Soestzv Dorestad Dolphins38.7320010154637.93
5.Elisah VelgersdijkAquapoldro40.5120010243638.01
6.Monica WalenDe Haaien 39.3920020042838.38
7.Femke van BoheemenDe Haaien 40.1720020150638.64
8.Lisa ShiZ.V. Utrecht38.1520020093639.06
9.Louise KoelemeijerAZ&PCNT20020326841.00
10.Winneke LauwersZC Zeist43.0020020117441.26FJ 1
11.Linda CosseeAZ&PC44.1420020097641.26FJ 2
12.Maaike BassantAZ&PC44.6320020121444.60FJ 1
13.Suze BleekerAZ&PC44.4820020212444.60FJ 2
14.Quinty van DamDe Fuut44.1920010264845.53
15.Fenna van BredaZC ZeistNT20020333247.77
AFGEMYasmina BouhtalaZ.V. Utrecht35.01200103018


<< TOP >>
Programmanr. 10
24-6-2012 - 14:45
Jongens, 50m vrije slag9 - 10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Christiaan SmitDe Fuut34.2120010246334.25
2.Fayssal LantemaZ.V. Utrecht34.7420010137935.43
3.Austin NamesnikZC Zeist37.2020010181735.72
4.Sebastiaan van der MeerAZ&PC37.0920010091335.90
5.Rick DoumaDe Zwoer38.0720010120536.78
6.Floyd de MönninkAZ&PC38.2620020014337.04
7.Pieter BreelAZ&PC36.6320010147537.09
8.Jasper de GierDe Duinkikkers37.8620010079337.87
9.Mats van de WeerdAZ&PC39.9320010164937.93
10.Bob BroezeDe Duinkikkers36.3620020007338.00
11.Naktal AssoussiZ.V. Utrecht35.6020010301138.08
12.Rijk DragstraAZ&PC39.8020010247338.26
13.Nick van ZijpDe Haaien 39.3620010093538.35
14.Kaspar van den HoogenAZ&PC40.2820020122539.22
15.Kirill HrabcunsZ.V. UtrechtNT20020122139.26
16.Rick HaanschotenDe Haaien 38.1820010029139.56
17.Benjamin LotfolahianAZ&PC41.3420020033139.63
18.Thijmen OerlemansAZ&PC48.0020010367739.87
19.Jarmo ten BroekAZ&PC39.6720010008540.11
20.Haoxuan LiZC Zeist50.3720010355748.16
AFGEMLucas Merlijn van Ipenburgzv Dorestad Dolphins42.40200103025


<< TOP >>
Programmanr. 11
24-6-2012 - 14:50
Dames, 50m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mette BijemanAquarijn27.4519950628227.94
2.Denise SchulpenAquarijn28.2319970015828.20
3.Demelsa KreugerDe Fuut27.6419950574628.42
4.Suzanne LangeDe Zwoer28.7019920299828.48
5.Sabine LinaAquarijn28.2619890268028.56
6.Aranka SchoutenDe Fuut28.4619950374228.83
Larissa BrakAZ&PC28.6419880057228.83
8.Lotte StoiberDe Fuut29.5919980365829.09
9.Shireen PostAZ&PC28.8219950328629.16
10.Elles BeckerZC Zeist28.9519960062829.25
11.Cynthia SiebrandDe Haaien 28.9519960182829.43
12.Lidia v. Bon-RosenbrandAZ&PC29.5719700005429.46
Esther KuhlmanAquapoldro29.2619960167829.46
14.Sigrid DoggerDe Zwoer29.9119920045229.58
15.Shannon MommersteegAquarijn29.4819970239829.69
16.Melissa BaarsAquarijn29.8719990037629.84
17.Felicia SwetsAquapoldro30.0619980127229.95
18.Sophie BrouwerAZ&PC30.1719980213430.06
19.Mijke BergkotteDe Zwoer32.4219990343430.08
20.Jessica van de GeerAquarijn30.5819960533830.35
21.Manon BroezeAZ&PC29.9719970346830.38
22.Kirsten NamesnikZC Zeist31.0119710092830.40
23.Linda KampermanAquarijn29.5119960123830.44
24.Charlotte AnraadZC Zeist30.9719930758830.56
25.Chiara van WinsumAZ&PC30.4819980036430.62
26.Laura WillemsenAquarijn29.9519970016830.69
27.Riemke BosmaAZ&PC31.0419990220230.71
28.Marije VerhofstadtZPC Watervlo31.0119970103630.86
29.Sanne WillemsenAquarijn30.0019950208030.88
30.Atie Pijtak-RadersmaAZ&PC32.3219560004830.90
31.Henriëtte v. NordenAZ&PC33.2319680004631.06
32.Demi BunteZC Zeist32.6419980179431.35
33.Esmee MorelAZ&PC32.5319980235631.51
34.Vivian de KokDe Haaien 32.1019980185231.53
35.Laura SchefferAquarijn31.7619940722231.78
36.Eline HendriksAZ&PC34.1319980279431.89
37.Renske BassantAZ&PC32.6719980394031.93
38.Amber LauwersZC Zeist31.4619950492631.95
39.Wynnona GroenewoudDe Haaien 32.1619960182631.96
40.Marlies NoteboomDe Haaien 30.3319970080232.17
41.Sanne DitzelAquapoldro32.6219990109232.24
42.Sanne BolanderDe Fuut32.1019970415232.53
43.Rianne HesseAquapoldro31.8119970349432.54
44.Michelle van KuijzenAZ&PC36.4819960632632.90
45.Michelle ZaalbergAquarijn32.5619970512433.17
46.Milya van WeverwijkZPC Watervlo33.3019990299033.28
47.Vera WillersAquarijn33.0519960207633.47
48.Stella RijksDe Fuut34.1819960377633.53
49.Elja DoumaDe Zwoer35.5219980032833.60
50.Kimberley HemmelderAquarijn32.9119970487233.61
51.Cheyenne van de PortAZ&PC33.1419980471833.79
52.Louisa ShiZ.V. Utrecht33.4519990497033.94
53.Suzan HeurnemanAquapoldro33.3319980487433.96
54.Sarai LeanderDe Haaien 33.8119970079834.28
55.Judith MurkAquarijn35.2319970370034.32
56.Kathy BaarsAquarijn34.9819950637434.35
57.Angie SloekersDe Zwoer35.6819980508434.39
58.Zoë de VroedAquapoldro32.9719960474234.46
59.Ilona VerschoorDe Albatros34.2619990347834.59
60.Marlene BezemAZ&PC34.5219980170434.89
61.Demi MolenaarDe Fuut33.0419980315634.92
62.Mayli BerenschotAquapoldro35.4619990443435.15
63.Jessica KorzeliusAZ&PC34.0519950208635.16
Sophie van HunenAquapoldro36.2319980215235.16
65.Susanne SchelhaasDe Albatros34.5219980522435.35
66.Melissa PentekerDe Fuut34.6819980529235.36
67.Mendy KooDe Haaien 35.1419990590435.50
68.Maaike SiersmaDe Zwoer39.3119980472035.58
69.Sybel van HelmDe Fuut34.7719980327035.72
70.Brenda BaarsAquarijn35.5019980428435.77
71.Renske TinneveltAZ&PC37.4520000360435.82
72.Hella HopDe Albatros35.5719980187835.96
73.Michelle BartenAquarijn34.5219990372436.05
74.June van GroesenZC Zeist37.8620000388036.14
75.Eline ZuidemaAZ&PC37.0919990369036.27
76.Kirsten BeckerZC Zeist35.7719980108036.41
77.Jonne van IngenDe Haaien 38.0519990120036.60
78.Ellen RoofZC Zeist36.7719990397836.85
79.Noha ZwiersDe Duinkikkers39.1420000279637.79
80.Vera RijksDe Fuut38.3619990343238.56
81.Manon HerberDe Fuut40.1220000417239.03
82.Anika van GesselAZ&PC41.4619980343039.53
83.Kelly KurowskiAquarijn40.4020000423040.10
84.Yentl HoefakkerZC Zeist45.6920000404840.86
85.Noah SchielenDe Fuut41.9519980599041.11
86.Nora AarendonkZC Zeist42.4719990479642.00
87.Esmée KostermanDe Fuut41.8519970587042.35FJ 1
88.Talitha DerksenAquapoldro42.5619990270442.35FJ 2
89.Kim Overkampzv Dorestad Dolphins46.8220000549444.44
90.Merel GijsbersAZ&PC52.2920000480845.28
91.Mathilde BlokDe Fuut57.4819990573849.28
AFGEMMariska RoestDe Duinkikkers38.04199804134
AFGEMInge BooijDe Fuut33.98199603774
AFGEMIlayda HotamisDe FuutNT199905848
AFGEMDesiree MonrooyDe Fuut32.41199307380
AFGEMLisanne HavekotteZC ZeistNT199701500
AFGEMTico van WijkDe FuutNT200005686
AFGEMJasmin LotfolahianAZ&PC30.92199703148
AFGEMMarja BloemzaadAZ&PC29.58196100014
NGLaura van DijkAquarijn34.62198905642


<< TOP >>
Programmanr. 12
24-6-2012 - 15:10
Heren, 50m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Edwin v. NordenAZ&PC32.1419630056325.88
2.Daniël BuijsAZ&PC26.0519960018325.97
3.Daan RoordinkDe Fuut26.0119950397926.13
4.Donny van den BoschAquarijn26.1019950200126.29
5.Josha van den ElzenAquapoldro26.8919960242326.43
6.Damiën de GrootDe Fuut25.8519960336526.56
7.Sven DoggerDe Zwoer26.9519960061726.75FJ 1
8.Auke KoopsDe Zwoer26.9319950245526.75FJ 2
9.Matthijs MulderDe Zwoer27.0219950259726.80
10.Ron KorzeliusAZ&PC27.3619650051326.87
Mitchell van WinsumAZ&PC25.8019950061926.87
12.Lennart KruizingaAZ&PC27.7419970263326.99
13.Valentijn StolkDe Fuut26.2719960156327.14
14.Martijn BartelsAZ&PC27.5419960349327.28
15.Thijmen van de WaalAquarijn26.3419920308527.29
16.Kevin Buddingzv Dorestad Dolphins26.6719920321127.33
17.Jeffrey HahnZC Zeist27.1719980248927.41
18.Marcin BraamsAquarijn27.7619930662327.60
19.Jeffrey RoestDe Duinkikkers27.9119970340128.41
20.Jens van Egmondzv Dorestad Dolphins27.2319870085128.44
21.Djamal van der HoevenAZ&PC28.0819980012728.74
22.Niels van Beurdenzv Dorestad Dolphins27.9119880566928.77
23.Alex BraamsAquarijn28.5919930663728.85FJ 1
24.Efrim van BarneveldZC Zeist28.9719960525128.85FJ 2
25.Tim DoumaDe Zwoer29.4919950240129.12FJ 1
26.Jeroen EssinkDe Fuut29.5319950380129.12FJ 2
27.Laurèn PenningsAZ&PC31.4519960540729.35
28.Joshua VerkuilAquarijn29.8019970085929.78
29.Martin WenderichAquapoldro29.3319970096129.88
30.Sven van ZantenDe Duinkikkers26.8719900340530.06
31.Tim de ZoeteDe Duinkikkers29.6819970187530.25
32.Camiel BootAZ&PCNT19980164730.28
33.Jelle Otterzv Dorestad Dolphins29.8919870248330.31
34.Skip de MönninkAZ&PC31.1319990103530.38
35.Jelle BlankestijnDe Duinkikkers29.9219980373730.40
36.Mart RoksAquapoldro30.0819980168730.44
37.Bas GiezemanZC Zeist30.1919970228530.60
38.Niek HeethaarAquapoldro30.8619990099930.75
39.Mike VerschoorDe Albatros30.4319950561530.98
40.David BlomAZ&PC29.5019700157731.06
41.Ruben de BruinZC Zeist30.5419980405731.52
Olivier JansDe Fuut31.9820000181531.52
Rick van der PalDe Fuut29.6619920332131.52
44.Milan ten BroekAZ&PC31.6020000022932.02
45.Bob ValentijnZC Zeist32.1619860388532.16
46.Vincent van EmousAquapoldro32.1319980278332.57
47.Martin LimpersAquapoldro31.6219980150532.61
48.Justin PostDe Fuut30.5219920700932.83
49.Stein BellersAquarijn32.7919980501933.02
50.Stijn van AkenAZ&PC33.2219990264933.28
51.Youva AfajjayZ.V. Utrecht35.7219990322933.66
52.Aziz You YouZ.V. Utrecht34.4819970375133.96
53.Sven van den ElzenAquapoldro33.6120000216134.23
54.Lucas NijstadAZ&PC39.1019970182934.28
55.Tobias van den HoogenAZ&PC38.5019990398334.47
56.Rik Doornenbalzv Dorestad Dolphins35.9519980387134.96
57.Menno BasZC Zeist35.3919990294735.02
58.Jim SchimmelAZ&PC36.9819970495535.22
59.Tom de RuiterAZ&PC37.8520000175135.56
60.Melvin KlompAZ&PC37.8419980263935.63
61.Robbert SchelhaasDe Albatros35.9519980440535.74
62.Jurrian BuitenhuisAquapoldro36.9519990196736.18
63.Steven PauwDe AlbatrosNT19970181736.87
64.Jamil KoertsZC Zeist36.8119990418537.41
65.Mike Overkampzv Dorestad Dolphins39.0819980448938.55
66.Glendon SwetsAquapoldro42.0420000216338.96
67.Joost LeeuwenbergAZ&PC47.2620000377943.56
68.Robin SedneyZC Zeist49.3520000194343.93
69.David van HelmDe Fuut47.7820000368151.66
AFGEMSamet BozkurtZ.V. Utrecht35.51200001071
AFGEMLuc van de SantZC Zeist31.93199501931
AFGEMJohann KaemingkZC Zeist28.09199001441
AFGEMRick SmitDe Fuut27.09199601521
AFGEMDennis van der Lindenzv Dorestad Dolphins30.79199604185
AFGEMDavid FogelbergAZ&PC55.00199605547
AFGEMJevgeny JegorovDe Albatros31.09199704815
NGJesper HolmAquarijn31.97199802343


<< TOP >>
Programmanr. 13
24-6-2012 - 15:20
Meisjes, 50m vrije slag6 - 8 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lieke NijmeijerAZ&PC39.5320030012440.08
2.Judith Neuteboom SpijkerAquapoldro43.8320030061241.85
3.Ymke DragstraAZ&PC45.9120030093046.50
4.Roos van der KieftAZ&PC1:08.002003018801:00.26
5.Giulia van HeestDe Haaien 1:16.202005000201:01.01
6.Kess VahstalAZ&PC1:10.682004002521:02.98


<< TOP >>
Programmanr. 14
24-6-2012 - 15:25
Jongens, 50m vrije slag6 - 8 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Florian van HeestDe Haaien 41.3320030062141.61
2.Rick DijkhuizenZC Zeist47.3220040019743.86
3.Jur van HunenAquapoldro44.8320030070344.32
4.Timo DekkersZC ZeistNT20030152344.36
5.Tim HaanschotenDe Haaien 42.5720030016344.98
6.Freek van DoornDe Haaien 43.2920030016545.73
7.Laurens SmitDe Fuut46.3120030138346.63
8.Thijs van Spingelenzv Dorestad Dolphins49.7920030144150.04
9.Jorick van BonAZ&PC52.0620030009153.06
10.Anders van NordenAZ&PC1:00.6820040003954.20
11.Hidde Sander DragstraAZ&PC1:34.002005001611:31.14
AFGEMAuke GielenAZ&PC48.86200400041


<< TOP >>
Programmanr. 15
24-6-2012 - 15:30
Meisjes, 100m vrije slag9 - 10 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangTijdPnt50m100m
1.Ellen Boot200100154AZ&PC1:15.86
2.Elise Hardeman200101068AZ&PC1:16.00
3.Charlotte van der Lende200103030AZ&PC1:22.75
4.Esmeralda van Soest200101546zv Dorestad Dolphins1:23.85
5.Elisah Velgersdijk200102436Aquapoldro1:26.77
6.Femke van Boheemen200201506De Haaien 1:26.85
7.Monica Walen200200428De Haaien 1:28.23
8.Lisa Shi200200936Z.V. Utrecht1:29.03
9.Louise Koelemeijer200203268AZ&PC1:33.12
10.Linda Cossee200200976AZ&PC1:35.65
11.Winneke Lauwers200201174ZC Zeist1:36.44
12.Maaike Bassant200201214AZ&PC1:40.79
13.Suze Bleeker200202124AZ&PC1:41.38
14.Quinty van Dam200102648De Fuut1:42.24
15.Fenna van Breda200203332ZC Zeist1:52.45
AFGEMYasmina Bouhtala200103018Z.V. Utrecht


<< TOP >>
Programmanr. 16
24-6-2012 - 15:35
Jongens, 100m vrije slag9 - 10 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangTijdPnt50m100m
1.Christiaan Smit200102463De Fuut1:15.30
2.Fayssal Lantema200101379Z.V. Utrecht1:15.94
3.Sebastiaan van der Meer200100913AZ&PC1:19.48
4.Austin Namesnik200101817ZC Zeist1:22.66
5.Pieter Breel200101475AZ&PC1:24.19
6.Rick Douma200101205De Zwoer1:24.36
7.Floyd de Mönnink200200143AZ&PC1:25.47
8.Mats van de Weerd200101649AZ&PC1:25.61
9.Bob Broeze200200073De Duinkikkers1:26.13
10.Naktal Assoussi200103011Z.V. Utrecht1:26.33
11.Rijk Dragstra200102473AZ&PC1:27.61
12.Kaspar van den Hoogen200201225AZ&PC1:28.53
13.Jasper de Gier200100793De Duinkikkers1:30.11
14.Kirill Hrabcuns200201221Z.V. Utrecht1:30.68
15.Benjamin Lotfolahian200200331AZ&PC1:30.90
16.Nick van Zijp200100935De Haaien 1:31.11
17.Jarmo ten Broek200100085AZ&PC1:31.94
18.Rick Haanschoten200100291De Haaien 1:32.59
19.Thijmen Oerlemans200103677AZ&PC1:34.56
20.Haoxuan Li200103557ZC Zeist1:51.51
AFGEMLucas Merlijn van Ipenburg200103025zv Dorestad Dolphins


<< TOP >>
Programmanr. 17
24-6-2012 - 15:40
Dames, 100m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangTijdPnt50m100m
1.Mette Bijeman199506282Aquarijn1:00.10
2.Denise Schulpen199700158Aquarijn1:01.04
3.Demelsa Kreuger199505746De Fuut1:01.66
4.Suzanne Lange199202998De Zwoer1:01.93
5.Lotte Stoiber199803658De Fuut1:01.94
Sabine Lina198902680Aquarijn1:01.94
7.Shireen Post199503286AZ&PC1:02.05
8.Larissa Brak198800572AZ&PC1:02.32
9.Esther Kuhlman199601678Aquapoldro1:03.00
10.Elles Becker199600628ZC Zeist1:03.21FJ 1
11.Aranka Schouten199503742De Fuut1:03.21FJ 2
12.Melissa Baars199900376Aquarijn1:03.83
13.Cynthia Siebrand199601828De Haaien 1:04.26
14.Sophie Brouwer199802134AZ&PC1:04.68
15.Felicia Swets199801272Aquapoldro1:04.72
16.Sigrid Dogger199200452De Zwoer1:04.73
17.Linda Kamperman199601238Aquarijn1:05.51
18.Shannon Mommersteeg199702398Aquarijn1:05.56
19.Lidia v. Bon-Rosenbrand197000054AZ&PC1:05.70
20.Jessica van de Geer199605338Aquarijn1:06.82
21.Manon Broeze199703468AZ&PC1:07.04
22.Riemke Bosma199902202AZ&PC1:07.11
23.Kirsten Namesnik197100928ZC Zeist1:07.71
24.Chiara van Winsum199800364AZ&PC1:07.90
25.Henriëtte v. Norden196800046AZ&PC1:08.43
26.Atie Pijtak-Radersma195600048AZ&PC1:08.69FJ 1
27.Charlotte Anraad199307588ZC Zeist1:08.69FJ 2
28.Laura Scheffer199407222Aquarijn1:09.19
29.Laura Willemsen199700168Aquarijn1:09.44
30.Esmee Morel199802356AZ&PC1:09.62
31.Eline Hendriks199802794AZ&PC1:09.89
32.Marije Verhofstadt199701036ZPC Watervlo1:09.91
33.Mijke Bergkotte199903434De Zwoer1:10.59
34.Sanne Bolander199704152De Fuut1:10.93
35.Sanne Ditzel199901092Aquapoldro1:11.44
36.Amber Lauwers199504926ZC Zeist1:11.73
37.Vera Willers199602076Aquarijn1:11.80
38.Vivian de Kok199801852De Haaien 1:11.83
39.Wynnona Groenewoud199601826De Haaien 1:12.02
40.Sanne Willemsen199502080Aquarijn1:12.06
41.Cheyenne van de Port199804718AZ&PC1:12.10
42.Kimberley Hemmelder199704872Aquarijn1:12.52
43.Suzan Heurneman199804874Aquapoldro1:12.59
44.Renske Bassant199803940AZ&PC1:12.79
45.Demi Bunte199801794ZC Zeist1:12.85
46.Rianne Hesse199703494Aquapoldro1:13.10
47.Milya van Weverwijk199902990ZPC Watervlo1:13.72
48.Marlies Noteboom199700802De Haaien 1:14.46
49.Elja Douma199800328De Zwoer1:14.69
50.Demi Molenaar199803156De Fuut1:14.79
51.Angie Sloekers199805084De Zwoer1:14.94
52.Zoë de Vroed199604742Aquapoldro1:15.16
53.Michelle Zaalberg199705124Aquarijn1:15.20
54.Michelle van Kuijzen199606326AZ&PC1:15.32
55.Louisa Shi199904970Z.V. Utrecht1:15.49
56.Marlene Bezem199801704AZ&PC1:16.26
57.Sophie van Hunen199802152Aquapoldro1:16.98
58.Mayli Berenschot199904434Aquapoldro1:17.18
59.Judith Murk199703700Aquarijn1:17.23
60.Stella Rijks199603776De Fuut1:17.25
61.Sybel van Helm199803270De Fuut1:17.38
62.Sarai Leander199700798De Haaien 1:17.70
63.Kathy Baars199506374Aquarijn1:17.94
64.Susanne Schelhaas199805224De Albatros1:18.59
65.Maaike Siersma199804720De Zwoer1:19.81
66.Michelle Barten199903724Aquarijn1:19.95
67.Renske Tinnevelt200003604AZ&PC1:19.98FJ 1
68.Ilona Verschoor199903478De Albatros1:19.98FJ 2
69.Hella Hop199801878De Albatros1:20.73
70.Mendy Koo199905904De Haaien 1:20.83
71.Brenda Baars199804284Aquarijn1:21.16
72.Jonne van Ingen199901200De Haaien 1:21.62
Melissa Penteker199805292De Fuut1:21.62
74.June van Groesen200003880ZC Zeist1:22.48
75.Eline Zuidema199903690AZ&PC1:22.75
76.Jessica Korzelius199502086AZ&PC1:23.75
77.Ellen Roof199903978ZC Zeist1:24.34
78.Manon Herber200004172De Fuut1:25.04
79.Vera Rijks199903432De Fuut1:26.54
80.Kirsten Becker199801080ZC Zeist1:26.82
81.Noha Zwiers200002796De Duinkikkers1:28.61
82.Anika van Gessel199803430AZ&PC1:31.92
83.Noah Schielen199805990De Fuut1:32.07
84.Kelly Kurowski200004230Aquarijn1:33.09
85.Nora Aarendonk199904796ZC Zeist1:34.42
86.Yentl Hoefakker200004048ZC Zeist1:36.11
87.Talitha Derksen199902704Aquapoldro1:36.13
88.Esmée Kosterman199705870De Fuut1:40.87
89.Kim Overkamp200005494zv Dorestad Dolphins1:43.41
90.Merel Gijsbers200004808AZ&PC1:46.39
91.Mathilde Blok199905738De Fuut1:53.76
AFGEMLisanne Havekotte199701500ZC Zeist
AFGEMIlayda Hotamis199905848De Fuut
AFGEMMariska Roest199804134De Duinkikkers
AFGEMDesiree Monrooy199307380De Fuut
AFGEMInge Booij199603774De Fuut
AFGEMJasmin Lotfolahian199703148AZ&PC
AFGEMMarja Bloemzaad196100014AZ&PC
AFGEMTico van Wijk200005686De Fuut
NGLaura van Dijk198905642Aquarijn


<< TOP >>
Programmanr. 18
24-6-2012 - 16:10
Heren, 100m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangTijdPnt50m100m
1.Daniël Buijs199600183AZ&PC56.11
2.Sven Dogger199600617De Zwoer56.61FJ 1
3.Josha van den Elzen199602423Aquapoldro56.61FJ 2
4.Daan Roordink199503979De Fuut56.61FJ 3
5.Edwin v. Norden196300563AZ&PC56.65
6.Auke Koops199502455De Zwoer57.43
7.Matthijs Mulder199502597De Zwoer58.63
8.Thijmen van de Waal199203085Aquarijn58.67
9.Donny van den Bosch199502001Aquarijn58.82
10.Valentijn Stolk199601563De Fuut59.26
11.Ron Korzelius196500513AZ&PC59.38
12.Damiën de Groot199603365De Fuut1:00.15
13.Jeffrey Hahn199802489ZC Zeist1:00.23
14.Lennart Kruizinga199702633AZ&PC1:00.27
15.Martijn Bartels199603493AZ&PC1:00.82
16.Marcin Braams199306623Aquarijn1:00.99
17.Mitchell van Winsum199500619AZ&PC1:01.04
18.Jeffrey Roest199703401De Duinkikkers1:02.22
19.Efrim van Barneveld199605251ZC Zeist1:02.67
20.Niels van Beurden198805669zv Dorestad Dolphins1:03.30
21.Alex Braams199306637Aquarijn1:03.92
22.Tim Douma199502401De Zwoer1:04.07
23.Djamal van der Hoeven199800127AZ&PC1:04.62
24.Jeroen Essink199503801De Fuut1:04.94
25.Tim de Zoete199701875De Duinkikkers1:05.60
26.Jelle Blankestijn199803737De Duinkikkers1:05.95
27.Mart Roks199801687Aquapoldro1:06.06
28.Martin Wenderich199700961Aquapoldro1:06.37
29.Skip de Mönnink199901035AZ&PC1:06.62
30.Jens van Egmond198700851zv Dorestad Dolphins1:06.82
31.Joshua Verkuil199700859Aquarijn1:07.59
32.Jelle Otter198702483zv Dorestad Dolphins1:08.02
33.Niek Heethaar199900999Aquapoldro1:08.14
34.Kevin Budding199203211zv Dorestad Dolphins1:08.40
35.Sven van Zanten199003405De Duinkikkers1:08.49
36.Olivier Jans200001815De Fuut1:08.59
37.Laurèn Pennings199605407AZ&PC1:08.90
38.Ruben de Bruin199804057ZC Zeist1:09.11
39.Bob Valentijn198603885ZC Zeist1:09.16
40.David Blom197001577AZ&PC1:09.50
41.Camiel Boot199801647AZ&PC1:09.55
42.Bas Giezeman199702285ZC Zeist1:09.56
43.Milan ten Broek200000229AZ&PC1:10.27
44.Martin Limpers199801505Aquapoldro1:11.42
45.Vincent van Emous199802783Aquapoldro1:11.61
46.Rick van der Pal199203321De Fuut1:11.72
47.Mike Verschoor199505615De Albatros1:12.20
48.Aziz You You199703751Z.V. Utrecht1:13.17
49.Sven van den Elzen200002161Aquapoldro1:13.35
50.Stein Bellers199805019Aquarijn1:13.73
51.Justin Post199207009De Fuut1:15.40
52.Youva Afajjay199903229Z.V. Utrecht1:16.44
53.Menno Bas199902947ZC Zeist1:16.77
54.Stijn van Aken199902649AZ&PC1:16.78
55.Rik Doornenbal199803871zv Dorestad Dolphins1:18.97
56.Lucas Nijstad199701829AZ&PC1:19.13
57.Robbert Schelhaas199804405De Albatros1:19.28
58.Jurrian Buitenhuis199901967Aquapoldro1:20.58
59.Tobias van den Hoogen199903983AZ&PC1:21.96
60.Steven Pauw199701817De Albatros1:22.58
61.Tom de Ruiter200001751AZ&PC1:22.74
62.Jamil Koerts199904185ZC Zeist1:25.88
63.Jim Schimmel199704955AZ&PC1:26.22
64.Melvin Klomp199802639AZ&PC1:26.43
65.Glendon Swets200002163Aquapoldro1:28.89
66.Mike Overkamp199804489zv Dorestad Dolphins1:33.79
67.Robin Sedney200001943ZC Zeist1:42.62
68.Joost Leeuwenberg200003779AZ&PC1:43.19
69.David van Helm200003681De Fuut2:10.42
AFGEMSamet Bozkurt200001071Z.V. Utrecht
AFGEMDavid Fogelberg199605547AZ&PC
AFGEMLuc van de Sant199501931ZC Zeist
AFGEMJohann Kaemingk199001441ZC Zeist
AFGEMDennis van der Linden199604185zv Dorestad Dolphins
AFGEMJevgeny Jegorov199704815De Albatros
AFGEMRick Smit199601521De Fuut
NGJesper Holm199802343Aquarijn