Nr. 1. Heren, 400m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 2. Dames, 400m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 3. Heren, 200m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 4. Dames, 200m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 5. Heren, 100m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 6. Dames, 100m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 7. Heren, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 8. Dames, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 9. Heren, 50m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 10. Dames, 50m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 11. Dames, 800m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 12. Heren, 200m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 13. Dames, 200m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 14. Heren, 100m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 15. Dames, 100m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 16. Heren, 200m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 17. Dames, 200m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 18. Heren, 200m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 19. Dames, 200m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 20. Heren, 100m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 21. Dames, 100m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 22. Heren, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 23. Dames, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 24. Heren, 50m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 25. Dames, 50m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 26. Heren, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 27. Dames, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep


Limietwedstrijd AZ&PC
Amersfoort, 22-4-2012


Programmanr. 1
22-4-2012 - 14:00
Heren, 400m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Casper MuselaersOctopus4:22.311996003994:34.45
100m:1:00.64200m:2:10.83400m:4:34.45
2.Lars RuessinkOctopus4:38.131998002714:47.10
100m:1:06.32200m:2:19.75400m:4:47.10
3.Thomas VeroudenOceanus4:35.051996028554:48.10
100m:1:04.16200m:2:17.60400m:4:48.10
4.Sook WillemsenDWK4:40.471998009174:48.51
100m:1:07.73200m:2:21.82400m:4:48.51
5.Mark VeldmanZigneaNT1995048014:48.60
100m:1:09.13200m:2:23.76400m:4:48.60
6.Berjen MellemaNova4:37.151998006154:50.82
100m:1:07.20200m:2:21.89400m:4:50.82
7.Gauke EilanderZPC Bikkel Hoogeveen4:42.391998006034:51.09FJ 1
100m:1:09.65200m:2:25.34400m:4:51.09
8.Richard KuipersOrca4:50.821997041714:51.09FJ 2
100m:1:04.32200m:2:17.23400m:4:51.09
9.Jordy van OelWVZ4:46.711998020035:05.40
100m:1:11.12200m:2:30.60400m:5:05.40
10.Niek HeethaarAquapoldro5:18.041999009995:18.66
100m:1:14.68200m:2:35.91400m:5:18.66
11.Jos van HerkVZC  E&P5:11.481998030375:21.83
100m:1:15.66200m:2:38.54400m:5:21.83
12.Arend-Jan OomsSwol 18945:44.121997021695:31.39
100m:1:17.87200m:2:45.14400m:5:31.39
13.Rick CuperusZignea5:39.611999015435:36.95
200m:2:45.69400m:5:36.95
14.Ronald van NoortZ&PC De Gouwe5:59.631999031635:44.94
100m:1:20.77200m:2:50.71400m:5:44.94
15.Ewoud VosSwol 18946:06.471999012155:47.39
100m:1:21.44200m:2:49.36400m:5:47.39
DISJaap van TrijpWZ0105:23.699903225
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 2
22-4-2012 - 14:10
Dames, 400m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Macy OortwijnAZ&PC4:35.071995007224:31.57
100m:1:05.20200m:2:14.16400m:4:31.57
2.Iris PijtakAZ&PC4:29.251993006024:43.20
100m:1:05.74200m:2:17.48400m:4:43.20
3.Marre ZandringaOrca4:50.361997011364:49.14
100m:1:07.35200m:2:20.79400m:4:49.14
4.Aranka SchoutenDe Fuut4:52.651995037424:53.53
100m:1:09.94200m:2:24.55400m:4:53.53
5.Vivianne DortmondDe Pinquin4:51.871998015784:55.86
100m:1:08.54200m:2:24.92400m:4:55.86
6.Jamilla van VeenOne Team Swimming4:47.981996031924:58.23
100m:1:08.45200m:2:25.36400m:4:58.23
7.Desiree VedderHZ&PC Heerenveen4:55.391996008645:05.29
100m:1:08.89200m:2:25.93400m:5:05.29
8.Merlin NijzinghZPC Bikkel Hoogeveen4:56.501997009545:12.48
100m:1:13.86200m:2:33.73400m:5:12.48
9.Sigrid HogendorpOrca5:07.091999009625:14.41
100m:1:10.48200m:2:29.24400m:5:14.41
10.Riemke BosmaAZ&PC5:17.081999022025:24.64
100m:1:16.99200m:2:41.64400m:5:24.64
11.Brigit van der VegteOctopus5:18.102000007145:29.56
100m:1:17.85200m:2:43.34400m:5:29.56
12.Amber ZwamaZignea5:18.212000017345:31.30
100m:1:19.38200m:2:45.16400m:5:31.30
13.Anique CoelinghZPC Bikkel Hoogeveen5:41.952000006385:33.41
100m:1:17.48200m:2:43.25400m:5:33.41
14.Frouke BeeksmaTriVia5:26.532000003465:37.70
100m:1:18.24200m:2:45.45400m:5:37.70
15.Sanne GroenenAZ&PCNT1990074125:51.83
100m:1:23.09200m:2:52.82400m:5:51.83
16.Renske BassantAZ&PCNT1998039405:58.26
100m:1:24.80200m:2:57.39400m:5:58.26
AFGEMAnne van de LooZeester Meerval5:01.81199800628


<< TOP >>
Programmanr. 3
22-4-2012 - 14:25
Heren, 200m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben van LeeuwenVZC  E&P2:27.681997048032:20.96
100m:1:09.99200m:2:20.96
2.Pieter YtsmaOrca2:16.411995018092:21.92
100m:1:08.54200m:2:21.92
3.Derk-Jan KnolZPC Bikkel Hoogeveen2:20.791995042972:25.39
100m:1:10.86200m:2:25.39
4.Josha van den ElzenAquapoldro2:21.571996024232:28.14
100m:1:11.26200m:2:28.14
5.Nino SielingDWK2:21.571997018452:29.30
100m:1:12.43200m:2:29.30
6.Michiel van VlietOne Team Swimming2:26.911995038752:33.34
100m:1:14.27200m:2:33.34
7.Wouter de LangZPC Bikkel Hoogeveen2:28.541998011472:35.00
100m:1:15.80200m:2:35.00
8.Matthijs MulderDe Zwoer2:45.131995025972:35.79
100m:1:17.42200m:2:35.79
9.Leroy van OoijikVZC  E&P2:40.631998003612:36.50
100m:1:17.07200m:2:36.50
10.Twan EenkhoornWS Twente2:36.391998016292:36.98
100m:1:17.98200m:2:36.98
11.Robin DekkerDe Grunte2:58.541998026892:44.90
100m:1:20.50200m:2:44.90
12.Joost Schepersde Meer2:40.831999010172:52.22
100m:1:24.11200m:2:52.22
13.Jelle DekkerDe Grunte2:52.451999016212:54.34
100m:1:27.67200m:2:54.34
DISRick PaardekooperVZC  E&P2:42.33199701321
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMTom JongmansDe Spatters2:20.73199603483


<< TOP >>
Programmanr. 4
22-4-2012 - 14:30
Dames, 200m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jakonien KosterZPC Bikkel Hoogeveen2:20.451994000682:29.48
100m:1:13.70200m:2:29.48
2.Dieudonnée HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen2:26.551996009822:34.70
100m:1:14.13200m:2:34.70
3.Mette BijemanAquarijn2:32.801995062822:36.23
100m:1:16.39200m:2:36.23
4.Elles BeckerZC Zeist2:26.481996006282:37.19
100m:1:17.32200m:2:37.19
5.Sharonne UrbanusZPC Bikkel Hoogeveen2:30.741997009442:38.33
100m:1:16.77200m:2:38.33
6.Willeke WonderDe Spatters2:29.411996045102:38.57
100m:1:17.30200m:2:38.57
7.Sedona de KeijzerAZ&PC2:34.381996031642:40.05
100m:1:16.68200m:2:40.05
8.Rixt MengerOrca2:31.611996020522:40.89
100m:1:19.01200m:2:40.89
9.Michelle MeulenbroekOceanus2:39.741998011342:41.82
100m:1:17.73200m:2:41.82
10.Anouk van NellestijnDWK2:32.701998003662:42.87
100m:1:20.25200m:2:42.87
11.Lauri Lesscherde Veene2:46.681999003182:43.22
100m:1:21.00200m:2:43.22
12.Daphne Jurriënsde Veene2:49.751999003162:43.23
100m:1:20.96200m:2:43.23
13.Melissa BaarsAquarijn2:48.071999003762:47.30
100m:1:21.52200m:2:47.30
14.Floor GerritsmaTriVia2:56.372000024642:52.25
100m:1:25.96200m:2:52.25
15.Lotte BreukelmanDe Grunte3:00.222000018283:00.70
100m:1:31.54200m:3:00.70
16.Laura KeijserDWK2:44.021998000463:00.97
100m:1:27.46200m:3:00.97


<< TOP >>
Programmanr. 5
22-4-2012 - 14:35
Heren, 100m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Koen LemsDe Kikker1:10.651996037091:13.23
2.Daan RoordinkDe Fuut1:07.371995039791:13.61
3.Ardi KnolZPC Bikkel Hoogeveen1:10.281996034471:13.87
4.Pieter PickhardtZPC De Hof1:10.311983016571:16.14
5.Bobby VisserZeester Meerval1:13.101996014371:16.93
6.Arn van LondenDe Fuut1:14.951991044971:18.48
7.Thomas de LangeWS Twente1:16.451997014751:19.23
8.Marc den OudstenWS Twente1:17.901998005971:20.16
9.Jurre StammesDWK1:13.361997018431:20.92
10.Friso StolkDe Fuut1:20.411998014171:22.12
11.Jeffrey HahnZC Zeist1:17.981998024891:22.17
12.Marcel GroenNova1:21.961997002391:24.89
13.Thomas GerberDe Amer1:23.381997049791:26.17
14.Arjan BijlDWK1:25.051998001171:27.03
15.Alex StevensDe Spatters1:20.681997035451:27.90
16.Michael den OudstenAquarijn1:23.841997031811:28.76
17.Leon HuynhVZC  E&P1:29.331997043011:32.52
18.Wessel Everloode Veene1:33.191989065971:32.63
19.Vincent AtresWidex GZC Donk1:31.431998050411:40.90
20.Stein BellersAquarijn1:40.001998050191:45.92
DISDamiën de GrootDe Fuut1:16.10199603365
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISThijs van HofweegenAZ&PC1:54.461996052531:54.48
SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
AFGEMDjamal van der HoevenAZ&PC1:19.04199800127
AFGEMHenk Jan VerkaikOrca1:09.02199305447


<< TOP >>
Programmanr. 6
22-4-2012 - 14:40
Dames, 100m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Suzanne BrummelOctopus1:14.951994013661:18.60
2.Karin RijkelijkhuizenZignea1:16.551994033581:19.63
3.Valerie van RoonWVZ1:16.581998023261:21.18
4.Maaike van VeenZPC Bikkel Hoogeveen1:15.741997002921:22.30
5.Marsha BeukeveldZPC Bikkel Hoogeveen1:16.761995035521:23.48
6.Lotte StoiberDe Fuut1:22.511998036581:24.19
7.Rebecca JagerDe Pinquin1:21.031998004021:24.76
8.Carolien BaardaOrca1:22.761997040601:25.52
9.Eline ZuidemaTriVia1:23.822000022921:27.03
10.Renée VanderheydenTriVia1:22.881999031301:27.56
11.Sanne ScheltesAqua 681:27.531994041641:28.37
12.Brigit BeukeveldZPC Bikkel Hoogeveen1:22.671998002161:29.26
13.Revecka ReiberZPC Bikkel Hoogeveen1:24.371998029621:29.44
14.Bibi StokvisDAW1:33.211999008921:32.29FJ 1
15.Esra ErerTriVia1:30.702000028581:32.29FJ 2
16.Eileen KremerZPC Bikkel Hoogeveen1:30.101999020341:33.17
17.Babet KrugerVZC  E&P1:29.572000033901:33.39
18.Marloes PotzeGZVW1:30.482000023321:34.98
19.Esmee MorelAZ&PC1:30.381998023561:35.80
20.Margriet BiezeDe Pinquin1:33.601999005081:36.31FJ 1
21.Melissa de LangDe Grunte1:33.762000011861:36.31FJ 2
22.Michelle MojetAZ&PC1:34.341996064761:37.36
23.Maritte PistersZeester Meerval1:32.131998021901:37.98
NG.ZAJessica van de GeerAquarijn1:28.78199605338


<< TOP >>
Programmanr. 7
22-4-2012 - 14:45
Heren, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Taco WonderDe Spatters25.1619930319726.26
2.Joey NijboerHet Ravijn26.9119950465926.71
3.Jeroen LoriusZPC Bikkel Hoogeveen26.1719950052326.92
4.Wouter OversteegenSwol 189426.5619950558926.97
5.Valentijn StolkDe Fuut26.2719960156327.08
6.Donny van den BoschAquarijn26.1019950200127.10
7.Rick de MercadoOceanus26.6319970067327.18
8.Erik WilmesZignea26.9719940057527.23
9.Sven DoggerDe Zwoer28.1019960061727.24
10.Auke KoopsDe Zwoer27.0619950245527.30
11.Rick SmitDe Fuut27.0919960152127.37
12.Sander AsjesWZ01025.91950378727.48
Koen RooseboomDe Spatters26.8019950270327.48
14.Richard KuipersOrca27.7219970417127.54
15.Stijn BuurmanNova27.8619970033727.80
16.Daniël van DijkZeester Meerval26.5019970157727.81
17.Lennart KruizingaAZ&PC27.4219970263327.89
18.Tim BredenhofAquarijn28.1519970224328.14
19.Martijn BartelsAZ&PC27.5419960349328.20
20.Tico WindHet Ravijn28.2319950270528.25
21.Michael BolkSwol 189427.7419970159928.36
22.Jeroen SnelWidex GZC Donk27.2819960265328.48
23.Arie van der Vlistde Meer31.2319980494528.56
24.Hans StoffersDWK27.3819960402728.73
25.Luc NieuwenhuisHet Ravijn30.0219980218528.88
26.Roel PeterinckWS Twente28.8219980146728.89FJ 1
27.Tim de JongNoordwijkerhout28.7119970180728.89FJ 2
28.Sook WillemsenDWK28.4419980091729.16
29.Alex StevensDe Spatters28.4619970354529.18
30.Arjan RoozeDe Fuut28.8119980255329.36
31.Lars RuessinkOctopus28.3619980027129.72
32.Gideon Teeuwde Veene33.2819980123729.77
33.Louis FlothuisZPC Bikkel Hoogeveen29.5719980039329.80
34.Vincent AtresWidex GZC Donk29.2019980504129.91
35.Twan EenkhoornWS Twente30.9019980162930.10
36.Camiel BootAZ&PC30.2919980164730.14
37.Ruben SchepersDe Grunte28.9819980357130.39
38.Skip de MönninkAZ&PC31.1319990103530.59
39.Chiel de BoerLZ 188630.3719990154730.72
40.Robin DekkerDe Grunte32.3619980268930.77
41.Joshua VerkuilAquarijn29.8019970085930.86
42.Niek HeethaarAquapoldro30.8619990099931.32
43.Jelle DekkerDe Grunte34.2419990162133.30
44.Stein BellersAquarijn32.7919980501934.18
AFGEMRamon FredrikOrca26.15199403933
AFGEMMarc BlauwNova26.48199600017


<< TOP >>
Programmanr. 8
22-4-2012 - 14:50
Dames, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Denise van ArkAZ&PC26.1819960480027.26
2.Rachelle VisserAZ&PC27.7019950010628.28
3.Kinge ZandringaOrca27.3119980142228.29
4.Lynn DybionaAZ&PC26.9719950178628.38
5.Anneliene ZuidemaOrca28.3619980076828.61
6.Aniek BroekhuizenDWK28.8519960005228.92
7.Denise SchulpenAquarijn28.2319970015829.10
8.Jamilla van VeenOne Team Swimming28.1419960319229.26
9.Karin GroenNova28.2519950244029.28
10.Aranka SchoutenDe Fuut28.4619950374229.67
11.Laura StokxDAW29.8019960151029.82
12.Gabriëlle BolkSwol 189429.4519990034429.89
13.Leandra VedderHZ&PC Heerenveen29.7519960086629.92
14.Britt SchoonhovenOctopus29.9519970246830.00
15.Eva van der BornOceanus29.5419970238030.04
16.Nilce Mendes BarbosaWZ01028.77980021430.11
17.Lianne MolkenboerOZ&PC28.7619960203430.13
18.Wiëlle WolbersDe Valken29.7219970046230.20
19.Sabine LinaAquarijn29.4319890268030.36
20.Anaëlle De Briais Backerde Meer31.4119980349030.60FJ 1
21.Francine BuremaDe Amer30.6919960435430.60FJ 2
22.Myrthe OffengaOrca31.0319990187430.60FJ 3
23.Lisa BruggenkampAqua 6831.9519980152630.65
24.Wivineke BolkSwol 189430.3219960375230.70
25.Danique ScheltesAqua 6830.2219960131630.76
26.Myrthe MeierDe Grunte30.5420000183030.82
Noor Uiterwijk winkelDe Spatters31.8719980055630.82
28.Luca EbbingeOceanus30.9819980240630.96
29.Esra HoogeveenZPC Bikkel Hoogeveen30.6019980094630.97
30.Lobke SchoonderbeekDWK29.4019980207031.02
31.Esmee In der MaurOne Team Swimming29.4519960191231.06
32.Annick van der Kraatsde Veene30.5919980080831.10
33.Laura KeijserDWK30.3919980004631.11
34.Mijke BergkotteDe Zwoer34.1519990343431.24
35.Willeke WonderDe Spatters29.3219960451031.45
36.Lisette GroeneveldDWK31.4819980197231.55
37.Danique Smitde Veene34.1619990351431.74
38.Cynthia KoerhuisDe Spatters31.3619990008831.82
39.Sanne WillemsenAquarijn30.0019950208031.89
40.Sterre KellerDES31.4219990414231.96
41.Anne SpeelmanDe Spatters30.6419970611832.26
42.Michelle MojetAZ&PC31.6519960647632.28
43.Marije VerhofstadtZPC Watervlo31.0119970103632.36
44.Maaike BakerNoordwijkerhout30.1719990293032.81
45.Rosalie BaardaOrca31.8919990346032.92
46.Eline HendriksAZ&PC32.1619980279433.39
47.Milya van WeverwijkZPC Watervlo33.1719990299033.62
48.Rebecca HietinkDe ZwoerNT19980341233.96
49.Cheyenne van de PortAZ&PC33.1419980471834.04
50.Michelle BartenAquarijn34.5219990372435.53
51.Kathy BaarsAquarijn34.9819950637437.02
DISDaphne Jurriënsde Veene32.72199900316
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMIsabelle Abbink SpainkDe Zwoer37.12199803414
AFGEMJosien WijkhuijsOrca27.94199902866
AFGEMKimberley HemmelderAquarijn32.91199704872


<< TOP >>
Programmanr. 9
22-4-2012 - 14:55
Heren, 50m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dominique SikkemaZignea29.7119950039929.78
2.Tico WindHet Ravijn33.0619950270533.20
3.Michiel van VlietOne Team Swimming32.2419950387533.39


<< TOP >>
Programmanr. 10
22-4-2012 - 15:00
Dames, 50m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hanny van DijkOrca31.3719980451431.27
2.Claris de VriesOrca31.1419970094232.20
3.Sabine van den Hoevende Veene31.6719960001432.54
4.Anouk FriemanTriVia30.4019950239032.59
5.Macy OortwijnAZ&PC31.0919950072232.70
6.Jamilla van VeenOne Team Swimming31.5719960319233.00
7.Dieudonnée HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen31.6419960098233.42
8.Sharonne UrbanusZPC Bikkel Hoogeveen33.2219970094434.85
9.Demelsa KreugerDe Fuut32.9819950574634.87
10.Kathelijne TijmsDe SpattersNT19980481035.08
11.Revecka ReiberZPC Bikkel Hoogeveen34.4819980296235.32
12.Laura OosterbroekSwol 189434.7619880326435.54
13.Wiëlle WolbersDe Valken33.7619970046235.94
14.Lisanne HassingHZ&PC Heerenveen35.8719970258436.10
15.Sabine LinaAquarijn35.8219890268036.23
16.Jasmin LotfolahianAZ&PC34.4519970314836.49
17.Sanne NijholtZeester Meerval34.5719980331636.52
18.Merel BrinkmanDWK36.4919980204036.86
19.Anne van AsperenDe SpattersNT19980030837.07
20.Denise KoerhuisDe Spatters35.1019940030637.17
21.Nicole van ZuilenDe Amer36.3419950542837.30
22.Alien WaaijmanSwol 1894NT19960613437.99
23.Lisa BruggenkampAqua 6835.2019980152638.69
24.Kathy BaarsAquarijn39.2519950637442.45
25.Anya DekkerOceanus48.8019910844850.12
26.Willemijn VosSwol 189450.8419950656253.02
AFGEMKimberley HemmelderAquarijn36.48199704872
AFGEMAnouk Rekersde Veene33.84199703416


<< TOP >>
Programmanr. 11
22-4-2012 - 15:00
Dames, 800m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Angelique van VarkZ&PC De Gouwe10:07.6719970147810:15.73
100m:1:10.20200m:2:25.45400m:5:00.39800m:10:15.73
2.Dèlenn van OostromGoSwim10:13.9319960005610:25.88
100m:1:10.70200m:2:27.60400m:5:05.77800m:10:25.88
3.Lotte van de KampDe Vrije Slag11:38.5019950310411:56.00
100m:1:21.40200m:2:52.86400m:5:59.30800m:11:56.00
AFGEMTamara Peelen-GroeneveltDe Vrije Slag11:22.60198701406


<< TOP >>
Programmanr. 12
22-4-2012 - 15:15
Heren, 200m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daniël BuijsAZ&PC2:14.681996001832:20.73
2.Marnix YkemaDWK2:16.661996015552:23.19
3.Daan RoordinkDe Fuut2:21.531995039792:25.23
4.Sander AsjesWZ0102:18.4095037872:25.72
5.Allard VeenstraHZ&PC Heerenveen2:30.521997034532:28.79
6.Sven DoggerDe Zwoer2:34.391996006172:33.14
7.Robin van GrolDe KikkerNT1998001292:36.75
8.Stan RuessinkOctopus2:37.391997008292:38.47
9.Berjen MellemaNova2:32.261998006152:38.69FJ 1
10.Thomas KappeZPC Bikkel Hoogeveen2:33.061998051412:38.69FJ 2
11.Beeke BeeksmaTriVia2:43.241998015372:41.44
12.Mike van de BovenkampVZC  E&P2:46.851997033512:44.77
13.Justus YkemaDWK2:43.891999000292:49.12
14.Joshua VerkuilAquarijn2:55.021997008592:59.20
DISRuben van LeeuwenVZC  E&P2:18.961997048032:21.63
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISLuc NieuwenhuisHet Ravijn2:47.301998021852:40.01
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMArend-Jan OomsSwol 18942:50.80199702169


<< TOP >>
Programmanr. 13
22-4-2012 - 15:20
Dames, 200m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wendan PoelstraHZ&PC Heerenveen2:25.281991024962:28.60
2.Kelly de JongAZ&PC2:27.151991014742:29.87
3.Maaike van VeenZPC Bikkel Hoogeveen2:27.051997002922:31.42
4.Milou SchraverusAZ&PC2:33.161995038782:33.02
5.Marre ZandringaOrca2:28.401997011362:35.68
6.Lotte StoiberDe Fuut2:37.301998036582:38.94
7.Lynn DybionaAZ&PC2:30.801995017862:39.04
8.Elles BeckerZC Zeist2:32.771996006282:39.90
9.Caroline DamenDe Spatters2:36.101997030882:40.95
10.Nikki HabersZeester Meerval2:31.521996005942:41.48
11.Valerie van RoonWVZ2:26.651998023262:42.18
12.Marsha BeukeveldZPC Bikkel Hoogeveen2:33.071995035522:42.24
13.Anouk van NellestijnDWK2:35.571998003662:42.39
14.Brigit BeukeveldZPC Bikkel Hoogeveen2:36.661998002162:42.73
15.Anne NoomDAW2:41.831998000622:43.52FJ 1
16.Manon BroezeAZ&PC2:39.311997034682:43.52FJ 2
17.Sophie BrouwerAZ&PC2:42.421998021342:44.49
18.Anne van de LooZeester Meerval2:42.671998006282:45.26
19.Judith KooistraHet Ravijn2:40.201994005262:45.83
20.Simone KransDe Kikker2:43.721999007562:46.73
21.Hilde DekkerTriVia2:39.361999019262:47.17
22.Laura OosterbroekSwol 18942:39.831988032642:47.27
23.Melissa de ZeeuwWVZ2:41.821993056742:48.72
24.Lonneke GraansmaTriVia2:44.581999009362:50.97
25.Sanne WillemsenAquarijn2:43.991995020802:53.13
26.Irith BuursmaHZ&PC Heerenveen3:01.052000016482:54.24
27.Frouke BeeksmaTriVia2:48.782000003462:55.78
28.Amber ZwamaZignea2:52.602000017342:56.31
29.Jessica van de GeerAquarijn2:53.761996053382:56.90
30.Lauren van IJllWVZ2:53.122000010642:58.83
31.Riemke BosmaAZ&PC2:51.651999022023:00.61
32.Bibi StokvisDAW2:59.941999008923:01.54
33.Marloes PotzeGZVW2:57.572000023323:03.51
34.Margo van LoonZC Ooievaar (SG)3:04.581998041843:04.21
35.Alinda DingshoffZPC Bikkel Hoogeveen3:08.242000009283:04.92
36.Maritte PistersZeester Meerval2:58.681998021903:07.54
37.Lotte BreukelmanDe Grunte3:07.942000018283:08.52
38.Simone van de KraatsDWK3:05.182000014203:08.77
39.Mathilde BauschDe Kikker2:54.371996006423:10.05
40.Renske BassantAZ&PC3:00.421998039403:15.91
AFGEMCynthia VerkaikOrca2:19.66199601288
AFGEMJosien WijkhuijsOrca2:31.65199902866


<< TOP >>
Programmanr. 14
22-4-2012 - 15:35
Heren, 100m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Minne KoopmansOrca1:04.181996035571:03.51
2.Wietse WiersmaZignea1:04.131995042991:04.23
3.Selim BarrahoWZ0101:03.9896042491:06.16FJ 1
4.Joey StokxDAW1:05.741993012511:06.16FJ 2
5.Rick SmitDe Fuut1:08.101996015211:06.75
6.Hans-Jan WesterhofWS Twente1:05.631997014811:06.88
7.Daniël van DijkZeester Meerval1:04.771997015771:07.26
8.Donny van den BoschAquarijn1:04.391995020011:08.55
9.Jordy van OelWVZ1:07.891998020031:10.30
10.Hans StoffersDWK1:08.731996040271:10.82
11.Friso StolkDe Fuut1:09.941998014171:14.06FJ 1
12.Elliot FalcesDES1:13.151998027131:14.06FJ 2
13.Arn van LondenDe Fuut1:11.421991044971:14.26
14.Arjan BijlDWK1:16.881998001171:16.64
15.Michael den OudstenAquarijn1:24.201997031811:22.53
AFGEMTom JongmansDe Spatters1:04.62199603483


<< TOP >>
Programmanr. 15
22-4-2012 - 15:40
Dames, 100m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Chantal NapHZ&PC Heerenveen1:03.721989030041:04.84
2.Kinge ZandringaOrca1:04.701998014221:06.11
3.Lianne MolkenboerOZ&PC1:07.231996020341:10.14
4.Kristel HormannDe Spatters1:08.701996010841:13.46
5.Karin RijkelijkhuizenZignea1:16.391994033581:13.78
6.Dieudonnée HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen1:09.601996009821:14.04
7.Jakonien KosterZPC Bikkel Hoogeveen1:09.451994000681:14.94
8.Merlin NijzinghZPC Bikkel Hoogeveen1:14.061997009541:15.51
9.Renée VanderheydenTriVia1:16.551999031301:15.89
10.Rixt MengerOrca1:14.001996020521:15.98
11.Sanne ScheltesAqua 681:15.641994041641:16.57
12.Danique ScheltesAqua 681:16.111996013161:20.26
13.Inez DuursmaDe Spatters1:18.991997002561:22.55
14.Lotte van de KampDe Vrije Slag1:20.171995031041:25.42
15.Arianne KooijingaTriVia1:25.142000015441:25.69
16.Lisette GroeneveldDWK1:20.761998019721:33.10
AFGEMJeanine WesterhofWS Twente1:18.57199901070


<< TOP >>
Programmanr. 16
22-4-2012 - 15:40
Heren, 200m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Koen LemsDe Kikker2:34.381996037092:39.87
100m:1:16.72200m:2:39.87
2.Ardi KnolZPC Bikkel Hoogeveen2:32.661996034472:43.08
100m:1:19.08200m:2:43.08
3.Derk-Jan KnolZPC Bikkel Hoogeveen2:34.301995042972:43.78
100m:1:18.01200m:2:43.78
4.Casper MuselaersOctopus2:36.761996003992:43.94
100m:1:18.32200m:2:43.94
5.Sook WillemsenDWK2:46.691998009172:52.58
100m:1:24.00200m:2:52.58
6.Thomas VeroudenOceanus2:52.531996028552:55.09
100m:1:24.45200m:2:55.09
7.Thomas de LangeWS Twente2:48.161997014752:56.14
100m:1:26.26200m:2:56.14
8.Jurre StammesDWK2:43.091997018432:57.21
100m:1:26.93200m:2:57.21
9.Wouter de LangZPC Bikkel Hoogeveen2:57.241998011472:58.56
100m:1:26.99200m:2:58.56
10.Thomas KappeZPC Bikkel Hoogeveen2:51.161998051412:58.86
100m:1:27.57200m:2:58.86
11.Marc den OudstenWS Twente2:50.841998005973:03.70
100m:1:26.67200m:3:03.70
12.Thomas GerberDe Amer3:02.591997049793:18.42
100m:1:35.86200m:3:18.42
AFGEMRobin van GrolDe Kikker2:59.83199800129


<< TOP >>
Programmanr. 17
22-4-2012 - 15:50
Dames, 200m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Suzanne BrummelOctopus2:38.451994013662:53.08
100m:1:23.37200m:2:53.08
2.Suzanne de VriesAZ&PC2:44.051995006282:54.75
100m:1:23.35200m:2:54.75
3.Carolien BaardaOrca2:56.311997040603:02.89
100m:1:27.21200m:3:02.89
4.Leandra VedderHZ&PC Heerenveen2:57.531996008663:05.02
100m:1:28.63200m:3:05.02
5.Rebecca JagerDe Pinquin2:56.841998004023:08.43
100m:1:28.14200m:3:08.43
6.Brigit van der VegteOctopus3:12.022000007143:17.80
100m:1:34.67200m:3:17.80
7.Eileen KremerZPC Bikkel Hoogeveen3:11.781999020343:20.00
100m:1:37.82200m:3:20.00
8.Myrthe MeierDe Grunte3:18.292000018303:22.72
100m:1:38.27200m:3:22.72
9.Lauren van IJllWVZ3:18.112000010643:23.60
100m:1:39.64200m:3:23.60
10.Amber van de KraatsVZC  E&P3:25.271999002363:26.36
100m:1:39.48200m:3:26.36
11.Esmee MorelAZ&PC3:19.131998023563:26.85
100m:1:39.90200m:3:26.85
12.Anne DuivenvoordenNoordwijkerhout3:33.182000019843:30.53
100m:1:42.03200m:3:30.53
13.Margriet BiezeDe Pinquin3:19.591999005083:31.36
100m:1:40.58200m:3:31.36
14.Maaike BakerNoordwijkerhout3:14.731999029303:33.54
100m:1:43.76200m:3:33.54
15.Laura CronauAquarijn3:26.921999007423:35.50
100m:1:43.47200m:3:35.50
16.Michelle BartenAquarijn3:32.081999037243:37.20
100m:1:46.60200m:3:37.20


<< TOP >>
Programmanr. 18
22-4-2012 - 15:55
Heren, 200m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeroen LoriusZPC Bikkel Hoogeveen2:04.421995005232:06.57
100m:1:01.84200m:2:06.57
2.Marnix YkemaDWK2:01.261996015552:07.90
100m:1:01.96200m:2:07.90
3.Allard VeenstraHZ&PC Heerenveen2:11.281997034532:09.25
100m:1:04.77200m:2:09.25
4.Auke KoopsDe Zwoer2:14.181995024552:09.44
100m:1:01.10200m:2:09.44
5.Bart VerbonDe Kikker2:06.381993022732:11.60
100m:1:02.82200m:2:11.60
6.Mark VeldmanZignea2:08.701995048012:11.73
100m:1:03.26200m:2:11.73
7.Michael BolkSwol 18942:10.491997015992:12.07
8.Jelle NapVZC  E&P2:12.881995028752:13.13
100m:1:04.07200m:2:13.13
9.Valentijn StolkDe Fuut2:07.141996015632:13.25
100m:1:02.62200m:2:13.25
10.Peter HummelDe Kikker2:07.321993006992:13.73
100m:1:04.72200m:2:13.73
11.Koen RooseboomDe Spatters2:07.801995027032:14.07
100m:1:03.95200m:2:14.07
12.Pieter PickhardtZPC De Hof2:04.421983016572:15.90
100m:1:04.77200m:2:15.90
13.Richard KuipersOrca2:09.311997041712:16.94
100m:1:04.18200m:2:16.94
14.Gauke EilanderZPC Bikkel Hoogeveen2:10.261998006032:17.21
100m:1:07.79200m:2:17.21
15.Damiën de GrootDe Fuut2:09.101996033652:17.37
100m:1:06.48200m:2:17.37
16.Stan RuessinkOctopus2:17.331997008292:17.43
100m:1:06.23200m:2:17.43
17.Sven DoggerDe Zwoer2:07.421996006172:18.55
100m:1:06.20200m:2:18.55
18.Matthijs MulderDe Zwoer2:17.721995025972:20.32
100m:1:09.15200m:2:20.32
19.Nino SielingDWK2:14.331997018452:20.65
100m:1:08.81200m:2:20.65
20.Martijn BartelsAZ&PC2:19.461996034932:23.12
100m:1:10.91200m:2:23.12
21.Jeffrey HahnZC Zeist2:19.201998024892:24.28
100m:1:10.39200m:2:24.28
22.Skip de MönninkAZ&PC2:25.151999010352:28.00
100m:1:11.13200m:2:28.00
23.Jaap van TrijpWZ0102:27.7099032252:30.00
100m:1:13.48200m:2:30.00
24.Justus YkemaDWK2:26.011999000292:32.77
100m:1:14.58200m:2:32.77
25.Joshua VerkuilAquarijn2:28.481997008592:32.97
100m:1:14.02200m:2:32.97
26.Rick PaardekooperVZC  E&P2:28.021997013212:33.43
100m:1:13.64200m:2:33.43
27.Ronald van NoortZ&PC De Gouwe2:43.251999031632:43.88
100m:1:17.34200m:2:43.88
28.Thijs van HofweegenAZ&PC3:15.641996052533:10.93
100m:1:29.22200m:3:10.93
AFGEMDjamal van der HoevenAZ&PC2:18.52199800127


<< TOP >>
Programmanr. 19
22-4-2012 - 16:05
Dames, 200m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marion van den BergDWK2:04.271986002722:07.28
100m:1:02.70200m:2:07.28
2.Denise van ArkAZ&PC2:07.061996048002:08.89
100m:1:03.82200m:2:08.89
3.Kelly de JongAZ&PC2:03.541991014742:08.96
100m:1:02.71200m:2:08.96
4.Mette BijemanAquarijn2:11.601995062822:14.06
100m:1:05.43200m:2:14.06
5.Wendan PoelstraHZ&PC Heerenveen2:11.491991024962:14.32
100m:1:05.88200m:2:14.32
6.Marre ZandringaOrca2:08.741997011362:14.56
100m:1:05.60200m:2:14.56
7.Rachelle VisserAZ&PC2:05.591995001062:16.10
100m:1:04.58200m:2:16.10
8.Aniek BroekhuizenDWK2:14.731996000522:17.39
100m:1:05.82200m:2:17.39
9.Demelsa KreugerDe Fuut2:14.651995057462:19.35
100m:1:07.56200m:2:19.35
10.Vivianne DortmondDe Pinquin2:16.801998015782:20.62
100m:1:07.30200m:2:20.62
11.Desiree VedderHZ&PC Heerenveen2:15.411996008642:20.78
100m:1:07.68200m:2:20.78
12.Sophie BrouwerAZ&PC2:22.501998021342:22.19
100m:1:09.37200m:2:22.19
13.Aranka SchoutenDe Fuut2:14.421995037422:22.29
100m:1:08.60200m:2:22.29
14.Kristel HormannDe Spatters2:14.881996010842:23.64
100m:1:10.60200m:2:23.64
15.Annick van der Kraatsde Veene2:22.291998008082:24.18
100m:1:11.07200m:2:24.18
16.Sanne NijholtZeester Meerval2:20.291998033162:24.49
100m:1:10.30200m:2:24.49
17.Hilde DekkerTriVia2:18.811999019262:24.73
100m:1:10.16200m:2:24.73
18.Anne van de LooZeester Meerval2:23.971998006282:24.95
100m:1:11.54200m:2:24.95
19.Kathelijne TijmsDe Spatters2:21.511998048102:25.53
100m:1:09.07200m:2:25.53
20.Lotte VerbiesenZeester Meerval2:21.301998021202:26.46
100m:1:11.66200m:2:26.46
21.Merel BrinkmanDWK2:21.181998020402:27.39
100m:1:11.24200m:2:27.39
22.Sigrid HogendorpOrca2:20.001999009622:28.06
100m:1:10.38200m:2:28.06
23.Esmee In der MaurOne Team Swimming2:21.441996019122:28.48
100m:1:11.91200m:2:28.48
24.Rosanne LeeuwisDWK2:16.191998019742:29.20
100m:1:09.48200m:2:29.20
25.Inez DuursmaDe Spatters2:26.561997002562:29.35FJ 1
100m:1:11.80200m:2:29.35
26.Esra HoogeveenZPC Bikkel Hoogeveen2:25.371998009462:29.35FJ 2
100m:1:12.51200m:2:29.35
27.Luca EbbingeOceanus2:27.231998024062:30.63
100m:1:14.91200m:2:30.63
28.Jasmin LotfolahianAZ&PC2:27.681997031482:31.45
100m:1:13.04200m:2:31.45
29.Britt SchoonhovenOctopus2:25.761997024682:31.57
100m:1:12.83200m:2:31.57
30.Iris Tjonkde Veene2:39.552000040662:32.33
100m:1:13.23200m:2:32.33
31.Lonneke GraansmaTriVia2:28.071999009362:36.43
100m:1:16.27200m:2:36.43
32.Anique CoelinghZPC Bikkel Hoogeveen2:37.392000006382:38.34
100m:1:16.68200m:2:38.34
33.Marije VerhofstadtZPC Watervlo2:34.541997010362:39.28
100m:1:16.03200m:2:39.28
34.Irith BuursmaHZ&PC Heerenveen3:01.832000016482:40.64
100m:1:16.12200m:2:40.64
35.Alinda DingshoffZPC Bikkel Hoogeveen2:42.292000009282:41.21
100m:1:18.11200m:2:41.21
36.Mathilde BauschDe Kikker2:38.681996006422:41.84
100m:1:19.00200m:2:41.84
37.Milya van WeverwijkZPC Watervlo2:34.511999029902:43.10
100m:1:16.48200m:2:43.10
38.Lotte BreukelmanDe Grunte2:50.332000018282:44.05
100m:1:21.71200m:2:44.05
39.Margo van LoonZC Ooievaar (SG)2:43.361998041842:47.50
100m:1:18.93200m:2:47.50
40.Anya DekkerOceanus3:19.311991084483:23.16
100m:1:37.92200m:3:23.16


<< TOP >>
Programmanr. 20
22-4-2012 - 16:20
Heren, 100m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pieter YtsmaOrca1:03.601995018091:05.43
2.Selim BarrahoWZ0101:05.8596042491:06.39
3.Josha van den ElzenAquapoldro1:04.441996024231:08.42
4.Ivo van DijckDe Meeuwen Diemen1:10.021997029851:10.00
5.Wessel Everloode Veene1:09.821989065971:10.07
6.Michiel van VlietOne Team Swimming1:08.411995038751:12.13
7.Beeke BeeksmaTriVia1:06.921998015371:12.78
8.Robin van GrolDe Kikker1:12.391998001291:13.08
9.Leroy van OoijikVZC  E&P1:13.691998003611:13.14
10.Berjen MellemaNova1:08.171998006151:15.67
11.Robin DekkerDe Grunte1:22.391998026891:16.38
12.Elliot FalcesDES1:23.011998027131:16.80
13.Friso StolkDe Fuut1:16.321998014171:18.02
14.Arjan BijlDWK1:12.191998001171:18.18
15.Roel PeterinckWS Twente1:13.451998014671:19.35
16.Michael den OudstenAquarijn1:16.411997031811:21.70
17.Arjan RoozeDe Fuut1:21.021998025531:22.00
18.Jelle DekkerDe Grunte1:27.761999016211:23.82
19.Camiel BootAZ&PC1:24.931998016471:23.86


<< TOP >>
Programmanr. 21
22-4-2012 - 16:25
Dames, 100m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Claris de VriesOrca1:06.321997009421:08.38
2.Maaike van VeenZPC Bikkel Hoogeveen1:05.761997002921:09.16
3.Hanny van DijkOrca1:06.351998045141:10.01
4.Macy OortwijnAZ&PC1:06.221995007221:10.16
5.Denise SchulpenAquarijn1:05.361997001581:11.72
6.Esther KuhlmanAquapoldro1:09.081996016781:12.25
7.Sabine van den Hoevende Veene1:08.671996000141:12.67
8.Sharonne UrbanusZPC Bikkel Hoogeveen1:10.671997009441:13.94
9.Lotte StoiberDe Fuut1:09.781998036581:14.64
10.Revecka ReiberZPC Bikkel Hoogeveen1:12.741998029621:15.29
11.Nilce Mendes BarbosaWZ0101:13.6398002141:15.92FJ 1
12.Lobke SchoonderbeekDWK1:10.431998020701:15.92FJ 2
13.Carmen WeistraOrca1:11.381998021481:17.28
14.Lisanne HassingHZ&PC Heerenveen1:14.201997025841:17.29
15.Melissa BaarsAquarijn1:16.231999003761:17.42
16.Francine BuremaDe Amer1:15.761996043541:18.73
17.Wiëlle WolbersDe Valken1:13.531997004621:18.74
18.Simone KransDe Kikker1:13.871999007561:18.94
19.Judith KooistraHet Ravijn1:19.331994005261:19.51
20.Babet KrugerVZC  E&P1:20.052000033901:20.21
21.Eline HendriksAZ&PC1:17.301998027941:21.13
22.Nicole van ZuilenDe Amer1:17.561995054281:22.25
23.Annemarie HovingTriVia1:23.752000002481:23.48
24.Cheyenne van de PortAZ&PC1:22.401998047181:23.57
25.Laura KeijserDWK1:17.251998000461:23.96FJ 1
26.Sanne WillemsenAquarijn1:16.611995020801:23.96FJ 2
27.Rosalie BaardaOrca1:21.471999034601:25.12
28.Merel HermansDe Grunte1:25.321999023021:25.70
29.Simone van de KraatsDWK1:27.112000014201:28.53
30.Michelle BartenAquarijn1:26.961999037241:29.74
31.Sanne GroenenAZ&PC1:25.431990074121:30.14
32.Kathy BaarsAquarijn1:29.521995063741:34.64
AFGEMKimberley HemmelderAquarijn1:21.76199704872
AFGEMCynthia VerkaikOrca1:10.19199601288


<< TOP >>
Programmanr. 22
22-4-2012 - 16:35
Heren, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dominique SikkemaZignea33.1919950039932.14
2.Marc den OudstenWS Twente35.5719980059736.54
3.Alex StevensDe Spatters36.8119970354536.64
4.Thomas GerberDe Amer38.7719970497939.25
5.Stein BellersAquarijn43.2219980501946.10
AFGEMHenk Jan VerkaikOrca32.16199305447


<< TOP >>
Programmanr. 23
22-4-2012 - 16:35
Dames, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Karin RijkelijkhuizenZignea34.6019940335835.21
2.Sedona de KeijzerAZ&PC35.3319960316436.54
3.Anouk FriemanTriVia35.3919950239037.39
4.Marsha BeukeveldZPC Bikkel Hoogeveen35.2019950355237.49
5.Carolien BaardaOrca38.4119970406039.38FJ 1
6.Denise KoerhuisDe Spatters37.9419940030639.38FJ 2
7.Sanne GroenenAZ&PC39.2919900741239.73
8.Sabine LinaAquarijn41.2019890268041.29
9.Michelle MojetAZ&PC44.1219960647643.14
10.Bibi StokvisDAW45.8319990089243.51
11.Brenda BaarsAquarijn48.0719980428449.87
12.Willemijn VosSwol 1894NT19950656254.03
13.Anya DekkerOceanus1:02.751991084481:05.16
NG.ZAJessica van de GeerAquarijn39.37199605338


<< TOP >>
Programmanr. 24
22-4-2012 - 16:35
Heren, 50m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joey StokxDAW27.5419930125128.30FJ 1
2.Marnix YkemaDWK27.8819960155528.30FJ 2
3.Wietse WiersmaZignea27.9319950429928.42FJ 1
4.Erik WilmesZignea27.9519940057528.42FJ 2
5.Minne KoopmansOrca28.7019960355728.78
6.Wouter OversteegenSwol 189428.3919950558928.91
7.Hans-Jan WesterhofWS Twente29.6419970148129.94
8.Justus YkemaDWK34.1419990002935.36
9.Arend-Jan OomsSwol 189437.9119970216937.80
10.Ewoud VosSwol 189443.3419990121544.24
AFGEMRamon FredrikOrca26.08199403933


<< TOP >>
Programmanr. 25
22-4-2012 - 16:40
Dames, 50m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kinge ZandringaOrca29.1419980142229.11
2.Chantal NapHZ&PC Heerenveen29.6819890300430.11
3.Denise van ArkAZ&PC30.3919960480030.39
4.Laura StokxDAW31.3919960151031.56
5.Dieudonnée HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen30.4519960098231.57
6.Elles BeckerZC Zeist31.1719960062831.70
7.Lynn DybionaAZ&PC31.2619950178632.12
8.Jakonien KosterZPC Bikkel Hoogeveen30.4519940006832.23
9.Laura OosterbroekSwol 189432.2819880326432.63
10.Demelsa KreugerDe Fuut31.1419950574632.67
11.Danique ScheltesAqua 6831.6319960131633.05
12.Rixt MengerOrca32.0919960205233.26
13.Sanne ScheltesAqua 6831.8019940416433.82
14.Jasmin LotfolahianAZ&PC33.0019970314833.91
15.Brigit BeukeveldZPC Bikkel Hoogeveen32.0219980021634.02
16.Esra HoogeveenZPC Bikkel Hoogeveen33.9719980094635.47
17.Wivineke BolkSwol 189434.8119960375235.67
18.Esmee MorelAZ&PC37.0319980235635.80
19.Sanne WillemsenAquarijn35.0019950208036.02
20.Denise KoerhuisDe Spatters33.4619940030637.23
21.Maritte PistersZeester Meerval36.8819980219038.38
22.Sanne GroenenAZ&PC35.7319900741239.67
23.Alinda DingshoffZPC Bikkel Hoogeveen37.3820000092841.76
24.Kathy BaarsAquarijn42.8819950637445.58
AFGEMJeanine WesterhofWS Twente34.78199901070
AFGEMAnouk Rekersde Veene31.34199703416
NGRebecca HietinkDe Zwoer35.65199803412


<< TOP >>
Programmanr. 26
22-4-2012 - 16:40
Heren, 100m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Taco WonderDe Spatters54.7219930319756.99
2.Daniël BuijsAZ&PC55.3319960018357.64
3.Minne KoopmansOrca58.1619960355758.33
4.Bart VerbonDe Kikker56.1319930227358.39FJ 1
5.Daan RoordinkDe Fuut55.7019950397958.39FJ 2
6.Jeroen LoriusZPC Bikkel Hoogeveen56.6619950052358.62
7.Valentijn StolkDe Fuut56.6419960156358.77
8.Sander AsjesWZ01056.40950378758.94
9.Ruben van LeeuwenVZC  E&P58.4919970480358.96
10.Sven DoggerDe Zwoer59.1819960061759.41FJ 1
11.Auke KoopsDe Zwoer59.1819950245559.41FJ 2
12.Stijn BuurmanNova59.7119970033759.64
13.Mark VeldmanZignea58.4319950480159.75
14.Donny van den BoschAquarijn57.661995020011:00.38
15.Damiën de GrootDe Fuut56.811996033651:00.45FJ 1
16.Peter HummelDe Kikker57.221993006991:00.45FJ 2
17.Thomas KappeZPC Bikkel Hoogeveen58.511998051411:00.65
18.Rick SmitDe Fuut58.071996015211:00.86
19.Daniël van DijkZeester Meerval56.361997015771:01.02
20.Rick de MercadoOceanus58.711997006731:01.05
21.Lennart KruizingaAZ&PC1:00.381997026331:01.30
22.Gauke EilanderZPC Bikkel Hoogeveen58.361998006031:01.42
23.Berjen MellemaNova58.591998006151:01.94
24.Matthijs MulderDe Zwoer1:01.231995025971:02.00
25.Martijn BartelsAZ&PC1:01.321996034931:02.22FJ 1
26.Joey NijboerHet Ravijn1:02.001995046591:02.22FJ 2
27.Arie van der Vlistde Meer1:01.291998049451:02.40FJ 1
28.Marcel GroenNova1:02.071997002391:02.40FJ 2
29.Jeroen SnelWidex GZC Donk59.961996026531:02.82
30.Mike van de BovenkampVZC  E&P1:00.651997033511:03.02
31.Hans StoffersDWK1:00.571996040271:03.61
32.Jordy van OelWVZ59.311998020031:03.82
33.Bobby VisserZeester Meerval1:00.511996014371:04.02
34.Tim de JongNoordwijkerhout1:04.051997018071:04.42
35.Jurre StammesDWK59.751997018431:04.73
36.Roel PeterinckWS Twente1:02.801998014671:04.94
37.Arn van LondenDe Fuut1:03.131991044971:05.13
38.Nino SielingDWK1:02.761997018451:05.41
39.Thomas de LangeWS Twente1:05.201997014751:05.82
40.Twan EenkhoornWS Twente1:06.261998016291:06.02
41.Gideon Teeuwde Veene1:06.231998012371:06.60
42.Elliot FalcesDES1:08.911998027131:07.16
43.Arjan RoozeDe Fuut1:03.441998025531:07.27
44.Wouter de LangZPC Bikkel Hoogeveen1:05.391998011471:08.28
45.Skip de MönninkAZ&PC1:07.621999010351:08.72
46.Louis FlothuisZPC Bikkel Hoogeveen1:07.721998003931:08.76
47.Chiel de BoerLZ 18861:06.821999015471:09.47
48.Ruben SchepersDe Grunte1:05.921998035711:09.48
49.Niek HeethaarAquapoldro1:07.511999009991:09.53
50.Joshua VerkuilAquarijn1:07.991997008591:10.35
51.Vincent AtresWidex GZC Donk1:10.371998050411:10.64
52.Joost Schepersde Meer1:09.071999010171:11.62
53.Camiel BootAZ&PC1:11.991998016471:11.64
54.Jaap van TrijpWZ0101:08.9199032251:14.38
55.Leon HuynhVZC  E&P1:11.691997043011:14.46
56.Stein BellersAquarijn1:18.131998050191:18.48
57.Thijs van HofweegenAZ&PC1:23.891996052531:27.11
AFGEMMarc BlauwNova59.73199600017
AFGEMRamon FredrikOrca54.26199403933
AFGEMDjamal van der HoevenAZ&PC1:02.99199800127


<< TOP >>
Programmanr. 27
22-4-2012 - 16:55
Dames, 100m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Milou SchraverusAZ&PC58.6019950387859.98
2.Marion van den BergDWK58.491986002721:00.83
3.Karin GroenNova1:02.001995024401:03.36
4.Anneliene ZuidemaOrca1:02.121998007681:04.24
5.Gabriëlle BolkSwol 18941:03.601999003441:04.78
6.Claris de VriesOrca1:02.991997009421:05.01
7.Caroline DamenDe Spatters1:02.551997030881:05.08
8.Merlin NijzinghZPC Bikkel Hoogeveen1:04.461997009541:05.10
9.Esther KuhlmanAquapoldro1:02.381996016781:05.50
10.Lianne MolkenboerOZ&PC1:02.941996020341:05.81
11.Nikki HabersZeester Meerval1:02.451996005941:06.04
12.Rosanne LeeuwisDWK1:02.891998019741:06.21
13.Annick van der Kraatsde Veene1:04.701998008081:06.55
14.Daphne Jurriënsde Veene1:08.801999003161:06.84
15.Sigrid HogendorpOrca1:02.861999009621:07.12
16.Manon BroezeAZ&PC1:05.361997034681:07.21FJ 1
17.Lotte VerbiesenZeester Meerval1:05.481998021201:07.21FJ 2
18.Merel BrinkmanDWK1:05.011998020401:07.30FJ 1
19.Britt SchoonhovenOctopus1:05.041997024681:07.30FJ 2
20.Carmen WeistraOrca1:04.671998021481:07.42
21.Luca EbbingeOceanus1:07.721998024061:07.96
22.Sabine LinaAquarijn1:06.231989026801:08.22
23.Wiëlle WolbersDe Valken1:05.481997004621:08.67
24.Danique Smitde Veene1:08.131999035141:08.77
25.Lobke SchoonderbeekDWK1:04.221998020701:09.16
26.Michelle MeulenbroekOceanus1:03.501998011341:09.17
27.Lisette GroeneveldDWK1:07.591998019721:09.40FJ 1
28.Myrthe MeierDe Grunte1:07.562000018301:09.40FJ 2
29.Iris Tjonkde Veene1:10.972000040661:09.45
30.Rebecca JagerDe Pinquin1:03.341998004021:09.55
31.Noor Uiterwijk winkelDe Spatters1:06.701998005561:09.86
32.Lauri Lesscherde Veene1:09.011999003181:09.93
33.Myrthe OffengaOrca1:05.951999018741:09.94
34.Anne NoomDAW1:06.591998000621:09.99
35.Tamara Peelen-GroeneveltDe Vrije Slag1:07.101987014061:10.22
36.Nathalie HerbersDe Grunte1:08.821994008881:10.67
37.Riemke BosmaAZ&PC1:08.441999022021:10.72
38.Sterre KellerDES1:10.041999041421:10.81
39.Laura KeijserDWK1:07.261998000461:10.84
40.Lisa BruggenkampAqua 681:11.231998015261:10.89
41.Anique CoelinghZPC Bikkel Hoogeveen1:08.322000006381:11.53
42.Francine BuremaDe Amer1:07.291996043541:11.74
43.Marije VerhofstadtZPC Watervlo1:08.511997010361:11.81
44.Rosalie BaardaOrca1:10.391999034601:11.98
45.Nicole van ZuilenDe Amer1:09.191995054281:12.29
46.Anne van AsperenDe Spatters1:12.601998003081:12.58
47.Anne SpeelmanDe Spatters1:07.661997061181:13.36
48.Michelle MojetAZ&PC1:12.261996064761:13.40
49.Eline HendriksAZ&PC1:11.271998027941:13.73
50.Cynthia KoerhuisDe Spatters1:12.231999000881:13.92
51.Milya van WeverwijkZPC Watervlo1:11.291999029901:14.23
52.Mijke BergkotteDe Zwoer1:20.471999034341:14.34FJ 1
53.Janine VerkerkVZC  E&P1:19.221999042361:14.34FJ 2
54.Arianne KooijingaTriVia1:09.462000015441:14.41
55.Simone van de KraatsDWK1:13.702000014201:14.89
56.Cheyenne van de PortAZ&PC1:12.121998047181:15.13
57.Anne DuivenvoordenNoordwijkerhout1:14.952000019841:15.42
58.Alien WaaijmanSwol 18941:13.451996061341:16.20
59.Renske BassantAZ&PC1:12.541998039401:16.52
60.Michelle BartenAquarijn1:14.841999037241:18.38
61.Laura CronauAquarijn1:17.611999007421:18.62
62.Eileen KremerZPC Bikkel Hoogeveen1:15.241999020341:19.22
63.Brenda BaarsAquarijn1:19.391998042841:20.86
64.Esra ErerTriVia1:18.502000028581:21.23
65.Kathy BaarsAquarijn1:18.701995063741:21.26
DISEva van der BornOceanus1:04.21199702380
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
DISMelissa BaarsAquarijn1:04.49199900376
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NG.ZAJessica van de GeerAquarijn1:07.36199605338
AFGEMCynthia VerkaikOrca59.03199601288
AFGEMJosien WijkhuijsOrca1:00.93199902866
NGAnya DekkerOceanus1:34.26199108448