Nr. 1. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 2. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 9. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 10. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 12. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Minioren 6


Speedo deel 5
De Westereen, 7-4-2012


1 - Speedowedstrijd deel 57-4-2012 - 14:00


Programmanr. 1
7-4-2012 - 14:00
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten

Punten: FINA 2011
PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoPnt
1.Janneke WeilandWetterwille6:10.002001001285:56.55286
2.Kirsten HuismanDe Welleroben7:05.992001015186:15.40245
3.Yvanka VisserSG. Bolsward-WorkumNT2001026986:46.88192
4.Sanne NoordDz&PcNT2001018726:51.72185
5.Marloes GatsonidesZpdNT2001010166:55.98180
6.Afke van ZijverdenSG. Bolsward-WorkumNT2001002967:11.16161
7.Evelien van HarskampZpdNT2001010187:28.62143
8.Tinka KingmaDe VikingsNT2001031767:29.14143
9.Anke FekkenSG. Bolsward-WorkumNT2001012767:41.98131
10.Alies AntonidesWetterwilleNT2001012467:42.72130
11.Ineke van der MeerWetterwille8:02.842001007507:58.58118
12.Anna-Cornelia VeenstraZpdNT2001027608:00.83116
13.Joyce KuipersSG. Bolsward-WorkumNT2001034268:07.12112
14.Marion ZijlstraDe VikingsNT2001031728:15.39106


<< TOP >>
Programmanr. 2
7-4-2012 - 14:26
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten

Punten: FINA 2011
PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoPnt
1.Anna BremerDz&Pc1:58.202003007661:51.03140
2.Merle StavorinusZpd2:00.872004001381:58.67115
3.Jeanette HalmaDe VikingsNT2003004162:00.24110
4.Gerda WoldendorpDe VikingsNT2003004182:04.18100
5.Chantal OuthuijseDe VikingsNT2003004202:06.8394
6.Birgit RozemaDz&PcNT2003015222:08.8090
7.Vera SmitDz&PcNT2003015242:10.1287
DISSilke HuismanDe VikingsNT2003011821:48.83
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISMandy LigthartDe VikingsNT2003011802:23.56
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISJissy KingmaDe VikingsNT2003007762:32.21
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 3
7-4-2012 - 14:31
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten

Punten: FINA 2011
PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoPnt
1.Daan v.d. GootSG. Bolsward-Workum51.3520020148741.49117
2.Mees NiemeijerDz&Pc41.9020020127542.44109
3.Niels ZwaanswijkDz&Pc44.5020020127744.0398
4.Danny VeenstraZpd46.8720020101146.0685
5.Wierd de WitDe Vikings51.1120020092349.7268
AFGEMDurk ToeringDe Vikings41.59200200925
AFGEMMelvin TrinksDe Vikings56.94200400033
AFGEMLútsen de HaanWetterwille44.68200201163


<< TOP >>
Programmanr. 4
7-4-2012 - 14:34
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 4
Resultaten

Punten: FINA 2011
PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoPnt
1.Margriet BremerDz&PcNT2002006163:26.90218
2.Ylsa DijkstraSG. Bolsward-WorkumNT2002007283:39.20183
3.Eefje GroenSG. Bolsward-WorkumNT2002017323:39.32183
4.Martine KammingaZpdNT2002011723:41.06179
5.Sigrid VisserWetterwilleNT2002016703:47.74163
6.Charissa de VriesDz&PcNT2002019143:50.18158
7.Myrthe KingmaDz&PcNT2002019103:54.69149
8.Elisa WesterhuisDz&PcNT2002019123:55.40148
9.Erna SmitDz&PcNT2002019084:02.37135
10.Laura NoordAvvlo-FrisocombinatieNT2002025684:08.92125
11.Silke van VeenSG. Bolsward-WorkumNT2002022044:10.69122
DISLuna van den EndeDe VikingsNT200201518
WB - De wisselslag niet gezwommen in de juiste volgorde (vlinder, rug, school, vrij). (geen tijden noteren)
DISNynke ZandstraWetterwille3:28.622002020443:29.00
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISMarije BlokSG. Bolsward-WorkumNT2002022023:59.12
VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 5
7-4-2012 - 14:48
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten

Punten: FINA 2011
PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoPnt
1.Lennard DusselDz&Pc39.0020010091136.00179
2.Hendrik JilderdaWetterwille36.8920010067338.40147
3.Anne Henk FennemaZpd43.9520010260940.50125
4.Robin de JongSG. Bolsward-Workum41.7920010116541.80114
5.Robin de VriesDz&Pc44.0620010090942.00112
6.Jasper PostmaZpd44.1420010244142.74107
7.Matthijs RozemaDz&Pc45.7620010256145.5888
8.Eibert SytsmaSG. Bolsward-Workum43.9120010244346.3883
AFGEMErik de BoerDe Vikings40.29200101603


<< TOP >>
Programmanr. 6
7-4-2012 - 14:50
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten

Punten: FINA 2011
PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoPnt
1.Jelle BettenDz&Pc1:18.602000015351:18.72268
2.Koendert KellnerDz&Pc1:21.662000002371:20.72248
3.Freek-Jan MelseDz&Pc1:24.852000002351:22.15235
4.Noah Vincent StavorinusZpd1:29.722000003591:25.33210
5.Sjoerd VonkWetterwille1:38.372000042411:26.68200
6.Lieuwe MinnemaWetterwilleNT2000017551:37.66140
7.Reinout BeerdaWetterwilleNT2000018031:44.63114
AFGEMGodert AttemaDe Vikings1:53.72200004059
AFGEMRuben PotsDz&PcNT200004355
AFGEMPieter de BoerDe Vikings1:37.14200002753


<< TOP >>
Programmanr. 9
7-4-2012 - 15:11
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten

Punten: FINA 2011
PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoPnt
1.Janneke WeilandWetterwille1:29.782001001281:27.27289
2.Kirsten HuismanDe Welleroben1:56.202001015181:34.97224
3.Yvanka VisserSG. Bolsward-Workum1:40.412001026981:37.57207
4.Marloes GatsonidesZpd1:39.382001010161:37.76206
5.Joyce KuipersSG. Bolsward-Workum1:44.002001034261:39.62194
6.Sanne NoordDz&Pc1:44.082001018721:42.41179
7.Afke van ZijverdenSG. Bolsward-Workum1:48.812001002961:45.83162
8.Trasi de GrootAvvlo-Frisocombinatie2:10.892001037661:50.53142
9.Alies AntonidesWetterwille2:04.682001012461:50.60142
10.Ineke van der MeerWetterwille1:44.842001007501:51.65138
11.Anke FekkenSG. Bolsward-WorkumNT2001012761:52.93133
12.Anna-Cornelia VeenstraZpd1:59.502001027601:53.47131
13.Evelien van HarskampZpd1:47.092001010181:54.41128
14.Tinka KingmaDe Vikings2:02.982001031761:57.40118
15.Marion ZijlstraDe Vikings2:15.252001031721:58.93114


<< TOP >>
Programmanr. 10
7-4-2012 - 15:19
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten

Punten: FINA 2011
PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoPnt
1.Silke HuismanDe VikingsNT20030118243.47153
2.Anna BremerDz&Pc44.5920030076644.92138
3.Merle StavorinusZpd50.2020040013848.01113
4.Chantal OuthuijseDe Vikings48.6520030042049.08106
5.Jeanette HalmaDe Vikings50.8420030041650.6896
6.Gerda WoldendorpDe Vikings50.2820030041852.1988
7.Birgit RozemaDz&Pc55.3820030152252.4986
8.Vera SmitDz&Pc57.2120030152456.3270
9.Mandy LigthartDe VikingsNT20030118058.1863
10.Jissy KingmaDe Vikings58.232003007761:00.4057


<< TOP >>
Programmanr. 11
7-4-2012 - 15:22
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten

Punten: FINA 2011
PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoPnt
1.Mees NiemeijerDz&Pc1:48.292002012751:47.47105
2.Danny VeenstraZpdNT2002010111:50.8096
3.Daan v.d. GootSG. Bolsward-Workum2:18.032002014871:58.1279
4.Niels ZwaanswijkDz&Pc2:07.302002012772:00.2675
5.Wierd de WitDe VikingsNT2002009232:01.8872
AFGEMDurk ToeringDe VikingsNT200200925
AFGEMLútsen de HaanWetterwilleNT200201163
AFGEMMelvin TrinksDe VikingsNT200400033


<< TOP >>
Programmanr. 12
7-4-2012 - 15:27
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten

Punten: FINA 2011
PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoPnt
1.Margriet BremerDz&Pc37.1220020061636.22264
2.Nynke ZandstraWetterwille37.7820020204436.59256
3.Eefje GroenSG. Bolsward-Workum45.9420020173239.69201
4.Ylsa DijkstraSG. Bolsward-Workum41.6020020072840.09195
5.Charissa de VriesDz&Pc43.2820020191441.68173
6.Sigrid VisserWetterwille44.3420020167041.71173
7.Luna van den EndeDe Vikings43.9920020151842.29166
8.Myrthe KingmaDz&Pc44.2820020191043.10156
9.Elisa WesterhuisDz&Pc42.7120020191243.12156
10.Martine KammingaZpd49.5520020117244.89138
11.Marije BlokSG. Bolsward-Workum50.2520020220245.35134
12.Erna SmitDz&Pc48.6020020190846.16127
13.Laura NoordAvvlo-Frisocombinatie46.1120020256846.98121
14.Silke van VeenSG. Bolsward-Workum47.5120020220447.37118
15.Marin BerendsDz&Pc57.1320020286248.53109
16.Inez WijkstraDe VikingsNT20020240659.3760
17.Nicole MiddelkampDz&Pc1:07.772002019161:00.9655


<< TOP >>
Programmanr. 13
7-4-2012 - 15:33
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 5
Resultaten

Punten: FINA 2011
PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoPnt
1.Hendrik JilderdaWetterwilleNT2001006733:42.17121
2.Anne Henk FennemaZpdNT2001026093:57.7399
3.Eibert SytsmaSG. Bolsward-WorkumNT2001024434:07.5087
4.Robin de JongSG. Bolsward-WorkumNT2001011654:09.8285
DISLennard DusselDz&PcNT2001009113:34.33
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISJasper PostmaZpdNT2001024413:53.65
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
DISMatthijs RozemaDz&PcNT2001025613:57.94
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISRobin de VriesDz&PcNT2001009094:09.82
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
AFGEMErik de BoerDe VikingsNT200101603


<< TOP >>
Programmanr. 14
7-4-2012 - 15:42
Jongens, 400m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten

Punten: FINA 2011
PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoPnt
1.Jelle BettenDz&PcNT2000015355:22.38287
2.Freek-Jan MelseDz&PcNT2000002355:23.82283
3.Koendert KellnerDz&PcNT2000002375:30.32267
4.Noah Vincent StavorinusZpd6:29.202000003596:02.92201
5.Sjoerd VonkWetterwilleNT2000042416:17.01179
6.Reinout BeerdaWetterwilleNT2000018037:12.32119
7.Lieuwe MinnemaWetterwilleNT2000017557:15.03116
AFGEMRuben PotsDz&PcNT200004355
AFGEMGodert AttemaDe VikingsNT200004059
AFGEMPieter de BoerDe VikingsNT200002753