Speedo deel 5
Boxtel (NED),    15.4.2012,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 2. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 10. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 12. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 1 en 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 400m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
15-4-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Merel van de Broek            Dommelbaarzen          8:43.82 20010304   6:49.39           
            43.52  1:33.70  2:27.11  3:19.14  4:12.67  5:07.27  6:00.02  6:49.39
  2. Sophie van der Korst          Z&PC DBD                    NT 20010112   6:52.20           
            44.23  1:35.93  2:29.05  3:22.49  4:16.38  5:10.84  6:03.84  6:52.20
  3. Kim de Laat                   Zegenwerp              7:37.07 20010282   7:01.75           
            49.25  1:41.63  2:35.22  3:28.63  4:23.03  5:18.48  6:12.52  7:01.75
  4. Bissola Adenekan              Zegenwerp              8:22.86 20010219   7:26.78           
            49.16  1:44.78  2:44.16  3:42.13  4:41.40  5:40.89  6:36.51  7:26.78
AFGE Alyssia Marquenie             Dommelbaarzen          8:04.61 20010158                     
AFGE Lonneke Kampman               Zegenwerp              6:43.51 20010014                     
AFGE Jainy Marquenie               Dommelbaarzen          7:27.64 20010158                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Minioren 2 en 3
15-4-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte van de Laak             Zegenwerp              2:02.00 20030115   1:59.98           
          1:59.98
  2. Amber Broecks                 Zegenwerp                   NT 20040047   2:03.90           
          2:03.90
  3. Marit Vermeulen               Zegenwerp                   NT 20030060   2:13.52           
          2:13.52



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Jongens, 50m vrije slag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
15-4-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bobby van Dijk                Z&PC DBD                 35.51 20020015     35.92           
  2. Luc van Eijndhoven            Zegenwerp                37.95 20020013     37.62           
  3. Niels Rooyakkers              Argo                     38.10 20030098     37.91           
  4. Roel Janssen                  Argo                     43.70 20020160     42.26           
  5. Koen de Bonth                 Dommelbaarzen            43.76 20020122     42.42           
  6. Tasso Devetzis                Zegenwerp                49.80 20020125     44.62           
  7. Wiebe Sijpkens                Zegenwerp                53.01 20020045     48.52           
  8. Casper Broecks                Zegenwerp                52.04 20020045     49.08           
  9. Sem van Eijndhoven            Zegenwerp                59.76 20030100     51.51           
 10. Jochem Kampman                Zegenwerp                50.66 20020045     54.64           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 4
15-4-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Isabel Peters                 Dommelbaarzen          4:13.26 20020178   3:43.42           
            55.08  1:48.23  2:53.26  3:43.42
  2. Renske Mutsaars               Zegenwerp                   NT 20020263   4:10.52           
          1:02.97  4:10.52



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Jongens, 50m vrije slag                  Jongens Minioren 5
15-4-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bram Rooyakkers               Argo                     35.66 20010095     34.86           
  2. Kris Raaijmakers              Argo                     37.20 20010096     36.95           
  3. Laurens te Booy               Dommelbaarzen            38.34 20010186     38.71           
  4. Lars Diesch                   Argo                     39.58 20010318     38.80           
  5. Dimo Devetzis                 Zegenwerp                46.17 20010230     41.78           
  6. Bas Faber                     HZV Lutra                41.38 20010192     41.87           
  7. Douwe van Veen                Argo                     42.66 20010326     42.02           
  8. Rick Vermeulen                Zegenwerp                45.36 20010077     44.08           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Minioren 6
15-4-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Julian van Oorschodt          Argo                   1:33.48 20000189   1:25.36           
          1:25.36
  2. Peter de Roij                 Zegenwerp              1:35.66 20000061   1:28.37           
          1:28.37
  3. Jelle Hendriks                HZV Lutra              1:33.40 20000201   1:30.26           
          1:30.26
  4. Mike Krielaart                Dommelbaarzen          1:39.86 20000369   1:34.28           
          1:34.28
  5. Koen Stassen                  Dommelbaarzen          1:43.26 20000333   1:35.14           
          1:35.14
  6. Johan Peijnenburg             Argo                   1:39.86 20000270   1:37.35           
          1:37.35
  7. Dylan van Kilsdonk            HZV Lutra              1:43.89 20000310   1:42.95           
          1:42.95
 DIS Jelle van Bost                BZV 's-Hertogenbosch   1:59.22 20000352   1:41.85 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:41.85
  NG Enzo Widdershoven             Dommelbaarzen          1:47.07 20000303                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 200m wisselslag             Meisjes Junioren 1 en 2
15-4-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Kampman                 Zegenwerp              2:55.00 20000061   2:54.95           
            38.60  1:22.04  2:15.57  2:54.95
  2. Loes van Eindhoven            Argo                   3:07.80 19990152   3:03.92           
            41.28  3:03.92
  3. Ilse Verhagen                 Argo                   3:11.88 19990455   3:09.08           
            42.92  1:30.95  2:25.42  3:09.08
  4. Femke van Eck                 Argo                   3:13.44 19990152   3:09.88           
            48.40  1:35.16  2:29.17  3:09.88
  5. Colette van Happen            Argo                   3:14.45 19990152   3:13.99           
            45.43  1:35.15  2:29.83  3:13.99
  6. Isa Schellekens               Zegenwerp              3:27.15 20000233   3:15.72           
            47.46  1:35.67  2:31.29  3:15.72
  7. Kayleigh van Breugel          BZV 's-Hertogenbosch   3:14.76 19990128   3:15.82           
            45.86  1:36.57  2:31.35  3:15.82
  8. Dempsy van Lieshout           BZV 's-Hertogenbosch   3:33.60 20000046   3:20.92           
            47.05  1:37.52  2:37.61  3:20.92
  9. Dana Janssen                  Argo                   3:24.32 20000306   3:22.02           
            48.67  1:41.11  2:38.58  3:22.02
 10. Daphne van Noorden            BZV 's-Hertogenbosch   3:31.15 20000218   3:22.13           
            49.82  1:44.00  2:38.02  3:22.13
 11. Aniek Santegoeds              Argo                   3:33.28 20000354   3:26.75           
            49.34  1:41.84  2:42.27  3:26.75
 12. Fleur Gibbels                 Argo                   3:36.45 19990252   3:28.16           
            53.20  1:49.02  2:48.39  3:28.16
 13. Ellen Gibbels                 Argo                   3:29.76 20000133   3:30.55           
            52.08  1:49.02  2:42.14  3:30.55
 14. Loes van Eck                  Argo                   3:33.51 20000306   3:31.80           
            51.10  1:44.81  2:41.61  3:31.80
 15. Mika van den Berg             Argo                   3:54.80 20000351   3:31.89           
            51.76  1:43.47  2:44.22  3:31.89
 16. Nienke Versteegen             Z&PC DBD               3:30.73 20000454   3:33.82           
            51.37  1:47.46  2:48.47  3:33.82
 17. Janneke Wouters               BZV 's-Hertogenbosch   3:24.95 19990093   3:34.98           
            49.97  3:34.98
 18. Bente Linssen                 Zegenwerp              3:43.70 19990565   3:48.72           
            54.36  3:48.72
 19. Katie Brunnen                 Argo                   3:48.52 20000134   3:54.08           
            54.25  1:00.29  2:59.47  3:54.08
 20. Lisa Teunissen                BZV 's-Hertogenbosch   4:06.94 20000434   4:13.89           
          1:08.08  2:08.46  3:21.05  4:13.89
 DIS Saartje Vermeulen             BZV 's-Hertogenbosch   3:26.84 19990093   3:28.86 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            42.92  1:35.41  2:42.40  3:28.86
 DIS Elina Le                      BZV 's-Hertogenbosch   3:33.82 19990511   3:35.60 VD        
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
            51.66  1:44.38  2:45.38  3:35.60
  NG Lisa Paijmans                 HZV Lutra              3:31.27 19990488                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 200m vrije slag             Jongens Junioren 1 en 2
15-4-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Peters                    Dommelbaarzen          2:36.15 19990312   2:24.33           
            32.51  1:09.48  1:47.74  2:24.33
  2. Bas Gibbels                   Argo                   2:28.76 19980197   2:24.40           
            32.06  1:07.43  1:48.00  2:24.40
  3. Jannus van Dinther            Argo                   2:26.79 19980197   2:24.87           
          2:24.87
  4. Pascal van Bakel              Argo                   2:29.87 19980305   2:27.43           
            33.05  1:10.82  1:49.91  2:27.43
  5. Ramón Pleijers                Dommelbaarzen          2:30.14 19980201   2:28.38           
            33.58  1:12.16  1:51.29  2:28.38
  6. Ivar Wijffels                 Dommelbaarzen          2:33.22 19980136   2:33.49           
            34.37  1:14.27  1:55.18  2:33.49
  7. Joris te Booy                 Dommelbaarzen          2:36.57 19990153   2:37.10           
            35.58  1:16.04  1:57.37  2:37.10
  8. Rik den Otter                 Neptunus'58            2:56.51 19990447   2:40.17           
            36.02  1:18.20  1:59.58  2:40.17
  9. Luc vd Loo                    Neptunus'58            2:44.20 19980377   2:41.11           
            35.99  1:19.20  2:02.34  2:41.11
 10. Wessel Brands                 Argo                   2:33.32 19990156   2:41.28           
            35.98  1:17.78  2:00.50  2:41.28
 11. Gijs Mulder                   BZV 's-Hertogenbosch   3:03.31 19990074   2:49.57           
            38.73  1:23.89  2:09.60  2:49.57
 12. Luuk Santegoeds               Argo                   2:49.24 19990202   2:49.72           
            37.10  1:21.31  2:06.61  2:49.72
 13. Macs vd Doelen                Neptunus'58            3:00.06 19980235   2:55.60           
            36.86  1:21.39  2:10.01  2:55.60
 14. Pim de Crom                   Neptunus'58            3:06.95 19990036   2:58.68           
            38.85  1:23.72  2:06.70  2:58.68
 15. Xander Houtappels             HZV Lutra              3:08.97 19990361   3:00.37           
            41.50  1:29.27  2:17.61  3:00.37
 16. Remco van de Waarsenburg      HZV Lutra              3:16.74 19990362   3:09.29           
            44.32  1:34.23  2:23.42  3:09.29
 17. Bram Diesch                   Argo                   3:24.75 19980420   3:12.60           
            40.82  1:30.15  2:23.19  3:12.60
 18. Bas Bozelie                   Neptunus'58            4:04.85 19990378   3:47.22           
            48.28  1:46.70  2:46.40  3:47.22
  NG Rens van Veggel               HZV Lutra              3:06.89 19980398                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Minioren 5
15-4-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sophie van der Korst          Z&PC DBD               1:37.18 20010112   1:36.36           
          1:36.36
  2. Bissola Adenekan              Zegenwerp              1:46.93 20010219   1:38.55           
          1:38.55
  3. Merel van de Broek            Dommelbaarzen          1:49.81 20010304   1:43.41           
          1:43.41
  4. Kim de Laat                   Zegenwerp              1:47.09 20010282   1:45.62           
          1:45.62
  5. Zoï van der Staak             Zegenwerp                   NT 20010105   1:58.03           
          1:58.03
AFGE Lonneke Kampman               Zegenwerp              1:27.41 20010014                     
AFGE Jainy Marquenie               Dommelbaarzen          1:42.76 20010158                     
AFGE Alyssia Marquenie             Dommelbaarzen          1:41.97 20010158                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Meisjes, 50m vrije slag             Meisjes Minioren 2 en 3
15-4-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marit Vermeulen               Zegenwerp                56.99 20030060     51.33           
  2. Lotte van de Laak             Zegenwerp                54.50 20030115     51.46           
  3. Amber Broecks                 Zegenwerp                59.67 20040047     53.11           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 100m wisselslag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
15-4-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bobby van Dijk                Z&PC DBD               1:36.44 20020015   1:32.61           
          1:32.61
  2. Niels Rooyakkers              Argo                   1:35.81 20030098   1:34.55           
          1:34.55
  3. Luc van Eijndhoven            Zegenwerp              1:35.92 20020013   1:38.06           
          1:38.06
  4. Koen de Bonth                 Dommelbaarzen          1:51.40 20020122   1:44.36           
          1:44.36
  5. Roel Janssen                  Argo                   1:51.58 20020160   1:52.22           
          1:52.22
  6. Wiebe Sijpkens                Zegenwerp                   NT 20020045   2:03.18           
          2:03.18
 DIS Jochem Kampman                Zegenwerp                   NT 20020045   2:01.41           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
          2:01.41
 DIS Tasso Devetzis                Zegenwerp              2:06.00 20020125   2:05.06           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:05.06
 DIS Casper Broecks                Zegenwerp              2:30.00 20020045   2:24.43           
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
          2:24.43



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Meisjes, 50m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
15-4-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Isabel Peters                 Dommelbaarzen            43.13 20020178     41.52           
  2. Lisa Verheij                  Zegenwerp                51.52 20020262     47.85           
  3. Renske Mutsaars               Zegenwerp                50.02 20020263     48.18           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 200m wisselslag                  Jongens Minioren 5
15-4-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bram Rooyakkers               Argo                   3:05.04 20010095   3:06.86           
            43.02  3:06.86
  2. Laurens te Booy               Dommelbaarzen          3:54.89 20010186   3:41.73           
            54.32  3:41.73
  3. Bas Faber                     HZV Lutra                   NT 20010192   3:43.76           
            51.00  3:43.76
  4. Kris Raaijmakers              Argo                   3:28.28 20010096   3:46.01           
            53.02  3:46.01
  5. Lars Diesch                   Argo                   3:46.46 20010318   3:48.43           
            58.03  3:48.43
  6. Douwe van Veen                Argo                   4:06.06 20010326   4:01.56           
            58.64  4:01.56
  7. Dimo Devetzis                 Zegenwerp                   NT 20010230   4:02.84           
          1:05.55  4:02.84
  8. Rick Vermeulen                Zegenwerp                   NT 20010077   4:44.71           
          1:23.27  4:44.71



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 400m vrije slag                  Jongens Minioren 6
15-4-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelle Hendriks                HZV Lutra                   NT 20000201   6:00.17           
            43.29  1:29.70  2:16.26  3:03.16  3:48.73  4:34.56  5:19.31  6:00.17
  2. Julian van Oorschodt          Argo                   6:31.26 20000189   6:06.59           
            39.31  1:24.74  2:11.93  2:59.43  3:47.96  4:36.65  5:23.31  6:06.59
  3. Peter de Roij                 Zegenwerp                   NT 20000061   6:30.44           
            41.33  1:29.55  2:19.46  3:10.14  4:02.02  4:53.99  5:46.77  6:30.44
  4. Dylan van Kilsdonk            HZV Lutra                   NT 20000310   6:31.47           
            45.22  1:34.40  2:23.30  3:11.58  4:01.55  4:50.75  5:38.47  6:31.47
  5. Johan Peijnenburg             Argo                   6:44.44 20000270   6:32.78           
            42.34  1:31.24  2:21.31  3:12.57  4:04.89  4:56.49  5:46.53  6:32.78
  6. Mike Krielaart                Dommelbaarzen          7:15.46 20000369   6:32.96           
            42.58  1:31.93  2:24.24  3:15.11  4:06.20  4:57.65  5:48.63  6:32.96
  7. Koen Stassen                  Dommelbaarzen          8:34.86 20000333   6:41.49           
            43.33  1:33.05  2:23.67  3:14.92  4:07.64  4:59.17  5:50.92  6:41.49
  8. Jelle van Bost                BZV 's-Hertogenbosch   6:32.23 20000352   6:44.54           
            40.54  1:31.41  2:23.82  3:16.30  4:09.85  5:03.66  5:58.42  6:44.54
  NG Enzo Widdershoven             Dommelbaarzen          7:19.52 20000303                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 200m vrije slag             Meisjes Junioren 1 en 2
15-4-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Kampman                 Zegenwerp              2:38.32 20000061   2:36.80           
            35.46  1:16.77  1:57.89  2:36.80
  2. Loes van Eindhoven            Argo                   2:40.76 19990152   2:38.85           
            36.51  1:17.10  1:58.95  2:38.85
  3. Femke van Eck                 Argo                   2:55.49 19990152   2:44.76           
            37.52  1:19.87  2:03.16  2:44.76
  4. Fleur Gibbels                 Argo                   2:53.07 19990252   2:48.63           
            37.51  1:20.16  2:05.06  2:48.63
  5. Ilse Verhagen                 Argo                   2:56.14 19990455   2:55.14           
            38.05  1:22.08  2:09.64  2:55.14
  6. Colette van Happen            Argo                   2:56.15 19990152   2:56.68           
            40.23  1:25.16  2:12.37  2:56.68
  7. Kayleigh van Breugel          BZV 's-Hertogenbosch   2:57.52 19990128   2:57.45           
            40.14  1:26.89  2:14.27  2:57.45
  8. Isa Schellekens               Zegenwerp              3:05.26 20000233   2:57.62           
            41.08  1:28.08  2:14.55  2:57.62
  9. Daphne van Noorden            BZV 's-Hertogenbosch   3:00.20 20000218   2:59.91           
            41.41  1:27.72  2:15.34  2:59.91
 10. Dana Janssen                  Argo                   3:14.32 20000306   3:02.03           
            42.25  1:30.22  2:18.87  3:02.03
 11. Saartje Vermeulen             BZV 's-Hertogenbosch   3:03.63 19990093   3:02.35           
            40.62  1:27.80  2:16.26  3:02.35
 12. Aniek Santegoeds              Argo                   3:09.58 20000354   3:02.90           
            43.57  1:31.78  2:20.37  3:02.90
 13. Dempsy van Lieshout           BZV 's-Hertogenbosch   3:06.82 20000046   3:05.03           
            42.44  1:31.15  2:20.97  3:05.03
 14. Ellen Gibbels                 Argo                   3:13.21 20000133   3:05.35           
            41.81  1:30.45  2:19.35  3:05.35
 15. Janneke Wouters               BZV 's-Hertogenbosch   3:07.36 19990093   3:10.40           
            40.55  1:29.65  2:20.90  3:10.40
 16. Nienke Versteegen             Z&PC DBD               2:58.26 20000454   3:13.02           
            44.94  1:35.73  2:27.31  3:13.02
 17. Mika van den Berg             Argo                   3:32.58 20000351   3:13.45           
            44.95  1:34.49  2:26.31  3:13.45
 18. Loes van Eck                  Argo                   3:18.73 20000306   3:16.56           
            44.71  1:35.21  2:27.46  3:16.56
 19. Bente Linssen                 Zegenwerp              3:34.02 19990565   3:21.96           
            46.39  1:38.66  2:31.09  3:21.96
 20. Elina Le                      BZV 's-Hertogenbosch   3:30.17 19990511   3:27.98           
            45.82  1:39.73  2:35.86  3:27.98
 21. Katie Brunnen                 Argo                   3:29.03 20000134   3:30.43           
            45.24  1:37.83  2:35.05  3:30.43
 22. Robin Hamers                  BZV 's-Hertogenbosch   3:43.61 19990580   3:36.19           
            47.02  1:44.02  2:40.03  3:36.19
 23. Lisa Teunissen                BZV 's-Hertogenbosch   3:42.88 20000434   3:37.72           
            49.62  1:45.27  2:44.05  3:37.72
  NG Lisa Paijmans                 HZV Lutra              3:20.34 19990488                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 200m wisselslag             Jongens Junioren 1 en 2
15-4-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ramón Pleijers                Dommelbaarzen          2:46.82 19980201   2:43.62           
            35.79  2:43.62
  2. Max Peters                    Dommelbaarzen          2:53.67 19990312   2:45.94           
            37.46  1:20.52  2:09.17  2:45.94
  3. Jannus van Dinther            Argo                   2:44.04 19980197   2:46.52           
            37.93  2:46.52
  4. Bas Gibbels                   Argo                   2:49.43 19980197   2:47.19           
            41.37  2:47.19
  5. Ivar Wijffels                 Dommelbaarzen          2:56.28 19980136   2:53.99           
            41.46  2:53.99
  6. Pascal van Bakel              Argo                   2:53.54 19980305   2:54.18           
            39.01  2:54.18
  7. Wessel Brands                 Argo                   3:00.45 19990156   2:56.08           
            43.24  2:56.08
  8. Joris te Booy                 Dommelbaarzen          2:54.02 19990153   3:03.52           
            41.47  1:28.75  2:22.65  3:03.52
  9. Luc vd Loo                    Neptunus'58            3:07.93 19980377   3:05.99           
            42.81  3:05.99
 10. Xander Houtappels             HZV Lutra              3:08.88 19990361   3:07.38           
            41.12  1:30.93  2:22.83  3:07.38
 11. Rik den Otter                 Neptunus'58                 NT 19990447   3:07.44           
            39.79  3:07.44
 12. Macs vd Doelen                Neptunus'58                 NT 19980235   3:08.22           
            42.23  3:08.22
 13. Luuk Santegoeds               Argo                   3:02.40 19990202   3:12.20           
            42.85  3:12.20
 14. Gijs Mulder                   BZV 's-Hertogenbosch   3:16.01 19990074   3:14.56           
            47.18  3:14.56
 15. Pim de Crom                   Neptunus'58            3:20.86 19990036   3:20.92           
            47.08  3:20.92
 16. Remco van de Waarsenburg      HZV Lutra              3:29.05 19990362   3:30.65           
            53.42  3:30.65
 17. Bas Bozelie                   Neptunus'58                 NT 19990378   4:08.12           
          1:01.96  4:08.12
 DIS Bram Diesch                   Argo                   3:31.33 19980420   3:31.84           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            50.00  3:31.84
  NG Rens van Veggel               HZV Lutra              3:29.25 19980398                     



SPLASH Meet Manager 11Registered to Zegenwerp