Nr. 1. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 2. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 3. Meisjes, 200m rugslag  Junioren 3 en later
Nr. 4. Jongens, 200m rugslag  Junioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 50m vlinderslag  Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 50m vlinderslag  Junioren 4 en later
Nr. 7. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 8. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 9. Meisjes, 50m schoolslag  Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 50m schoolslag  Junioren 4 en later
Nr. 11. Meisjes, 400m wisselslag  Junioren 3 en later
Nr. 12. Jongens, 400m wisselslag  Junioren 4 en later
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 3 en later
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 4 en later
Nr. 15. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 3 en later
Nr. 16. Jongens, 100m rugslag  Junioren 4 en later
Nr. 17. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 3 en later
Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 4 en later
Nr. 7. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 8. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 4 en later



Programmanr. 1
15-4-2012 - 12:45
Meisjes, 200m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Shania HaenenEurode Kerkrade2:20.581998025282:16.47
50m:30.0930.09100m:1:04.9234.83150m:1:41.2036.28200m:2:16.4735.27
2.Iris ForkinkDe Columbiaan2:22.261998056802:20.98
50m:31.2631.26100m:1:07.8936.63150m:1:44.9937.10200m:2:20.9835.99
3.Laura van SabbenDe Schelde2:20.951998043322:21.68
50m:31.8131.81100m:1:08.1236.31150m:1:45.6937.57200m:2:21.6835.99
4.Amber VisserEemsrobben2:17.621998014162:23.32
50m:32.0132.01100m:1:08.7236.71150m:1:46.8538.13200m:2:23.3236.47
5.Kelly McKenzieEurode Kerkrade2:27.961998054382:24.41
50m:33.5133.51100m:1:10.5437.03150m:1:48.4437.90200m:2:24.4135.97
6.Senna LimburgDe Dolfijn2:26.841999058462:24.72
50m:34.2634.26100m:1:11.6837.42150m:1:49.0437.36200m:2:24.7235.68
7.Kathelijne TijmsDe Spatters2:21.511998048102:24.93
50m:31.0531.05100m:1:07.3336.28150m:1:45.6538.32200m:2:24.9339.28
8.Melina KnolZaanstad (SG)2:21.801998022322:25.97
50m:32.3132.31100m:1:09.9737.66150m:1:48.4538.48200m:2:25.9737.52
9.Myrthe VreeswijkLz 18862:23.871998000782:26.13
50m:33.6233.62100m:1:11.0037.38150m:1:49.4738.47200m:2:26.1336.66
10.Luca BruinDe Columbiaan2:22.701998042282:26.27
50m:32.6732.67100m:1:09.8337.16150m:1:48.6338.80200m:2:26.2737.64
11.Carmen ter WeeleOctopus2:23.051998003842:27.34
50m:32.9132.91100m:1:10.9037.99150m:1:49.9739.07200m:2:27.3437.37
12.Bo van IeperenArethusa2:32.251998027202:29.69
50m:33.8633.86100m:1:11.3037.44150m:1:50.1338.83200m:2:29.6939.56
13.Daphne de WildtAqua-Novio ´942:13.881998007102:30.02
50m:32.6232.62100m:1:10.0737.45150m:1:50.0239.95200m:2:30.0240.00
14.Fenne VervoortNoord Limburg(SG)2:27.061998029162:30.33
50m:34.1334.13100m:1:12.3038.17150m:1:52.1039.80200m:2:30.3338.23
15.Hannah van WestreenenDe Dolfijn2:36.141999046042:32.18
50m:34.1534.15100m:1:12.1538.00150m:1:52.0439.89200m:2:32.1840.14
16.Eline HartogsEIFFELswimmersPSV2:31.581999013882:32.35
50m:34.2634.26100m:1:13.7639.50150m:1:53.3739.61200m:2:32.3538.98
17.Nikita VosLz 18862:29.411999003562:33.57
50m:34.9334.93100m:1:14.6939.76150m:1:55.3140.62200m:2:33.5738.26
18.Manon RittenEurode Kerkrade2:32.172000024402:33.81
50m:34.7434.74100m:1:14.8940.15150m:1:55.0740.18200m:2:33.8138.74
19.Dian van LeeuwenEIFFELswimmersPSV2:42.101998038382:33.93
50m:35.0835.08100m:1:14.1739.09150m:1:54.4140.24200m:2:33.9339.52
20.Anne SmitEIFFELswimmersPSV2:32.621999042782:34.31
50m:34.6534.65100m:1:13.1038.45150m:1:53.6840.58200m:2:34.3140.63
21.Lené DoomenTrb/Res2:38.862000013302:37.28
50m:36.0536.05100m:1:16.2040.15150m:1:58.0441.84200m:2:37.2839.24
22.Sabrin el BachaDe Dolfijn2:37.301999005482:37.99
50m:35.3235.32100m:1:15.0439.72150m:1:56.7441.70200m:2:37.9941.25
23.Samara El KhadriEIFFELswimmersPSV2:44.102000054542:38.43
50m:36.3336.33100m:1:17.1240.79150m:1:58.9541.83200m:2:38.4339.48
24.Danique de VegtESCA Zwemmen2:32.321998026922:39.01
50m:36.3836.38100m:1:18.2441.86150m:2:00.1141.87200m:2:39.0138.90
25.Marieke van der MeerDe Columbiaan2:29.892000001622:39.04
50m:36.9236.92100m:1:17.5740.65150m:1:59.1541.58200m:2:39.0439.89
26.Jennifer TuijpWZ&PC Purmerend2:43.422000041982:39.88
50m:35.9435.94100m:1:16.9441.00150m:1:59.5442.60200m:2:39.8840.34
27.Lieve GöbbelsEurode Kerkrade2:40.962000005142:42.04
50m:37.0137.01100m:1:19.6242.61150m:2:02.3042.68200m:2:42.0439.74
28.Alena KutuzovaEIFFELswimmersPSV2:58.142000052062:42.26
50m:36.4836.48100m:1:17.7641.28150m:2:00.5142.75200m:2:42.2641.75
29.Puck SchroverEIFFELswimmersPSV2:57.552000038502:50.61
50m:37.1037.10100m:1:20.4243.32150m:2:05.5945.17200m:2:50.6145.02
30.Rosalie DerksZ&PV Nuenen2:48.101998043162:51.29
50m:36.9136.91100m:1:20.8243.91150m:2:06.8446.02200m:2:51.2944.45
31.Lisa de BeijerEIFFELswimmersPSV2:59.752000028142:55.74
50m:40.5840.58100m:1:26.7446.16150m:2:13.1046.36200m:2:55.7442.64
32.Wiecke v.d. PutEIFFELswimmersPSV3:00.262000028183:00.68
50m:39.7239.72100m:59.5919.87150m:2:16.161:16.57200m:3:00.6844.52
33.Amber BakenEIFFELswimmersPSV3:08.542000028163:03.91
50m:41.4541.45100m:1:28.9947.54150m:2:18.2349.24200m:3:03.9145.68


<< TOP >>
Programmanr. 2
15-4-2012 - 12:59
Jongens, 200m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ivar de JongDe Dolfijn2:05.141997008692:07.66
50m:29.9129.91100m:1:02.3632.45150m:1:35.5033.14200m:2:07.6632.16
2.Ruben ForkinkDe Columbiaan2:04.831996013052:08.07
50m:29.5629.56100m:1:03.6234.06150m:1:37.1233.50200m:2:08.0730.95
3.Derk Jan SpeelmanDe Spatters2:07.501996024252:08.42
50m:28.5028.50100m:1:01.6133.11150m:1:35.1433.53200m:2:08.4233.28
4.Michel van NieuwkerkDe Dolfijn2:12.811997024132:08.81
50m:30.0430.04100m:1:03.2233.18150m:1:36.4633.24200m:2:08.8132.35
5.Jorn SteenbergenDZ&PC2:10.381997000392:13.07
50m:29.8629.86100m:1:02.9933.13150m:1:38.3035.31200m:2:13.0734.77
6.Ruben GriffioenDe Columbiaan2:12.181999007712:13.09
50m:30.4730.47100m:1:04.3933.92150m:1:39.5335.14200m:2:13.0933.56
7.Thomas VeroudenOceanus2:09.861996028552:13.67
50m:30.8130.81100m:1:04.8134.00150m:1:39.5434.73200m:2:13.6734.13
8.Dwight van SchoorlDe Dolfijn2:13.581996003272:14.39
50m:30.5330.53100m:1:06.1535.62150m:1:41.7235.57200m:2:14.3932.67
9.Lars RuessinkOctopus2:17.961998002712:16.70
50m:31.4031.40100m:1:06.6435.24150m:1:42.4935.85200m:2:16.7034.21
10.Stan RuessinkOctopus2:17.331997008292:17.07
50m:30.3930.39100m:1:04.6634.27150m:1:41.1536.49200m:2:17.0735.92
11.Gijs RuijgrokLz 18862:12.011996008632:17.25
50m:31.0831.08100m:1:06.3235.24150m:1:42.2035.88200m:2:17.2535.05
12.Tobias GeurtsZ&PV Nuenen2:12.631998011852:17.50
50m:32.4432.44100m:1:07.7935.35150m:1:42.6034.81200m:2:17.5034.90
13.Jan-Arnoud MelseDZ&PC2:14.971999007852:19.24
50m:31.5231.52100m:1:06.8135.29150m:1:43.8637.05200m:2:19.2435.38
14.Lex SandburgZaanstad (SG)2:16.221998006992:20.40
50m:31.6831.68100m:1:07.6435.96150m:1:44.5936.95200m:2:20.4035.81
15.Stefan van den BergDe Dolfijn2:18.381996026832:22.31
50m:31.6631.66100m:1:07.7836.12150m:1:45.0337.25200m:2:22.3137.28
16.Sieb WesselingNoord Limburg(SG)2:28.681998004892:22.32
50m:30.5130.51100m:1:07.5437.03150m:1:46.1038.56200m:2:22.3236.22
17.Michael den OudstenAquarijn2:18.391997031812:22.45
50m:31.6031.60100m:1:06.8835.28150m:1:44.3337.45200m:2:22.4538.12
18.Bonk StoutDe Dolfijn2:18.551999021812:24.02
50m:32.2532.25100m:1:08.4936.24150m:1:46.6938.20200m:2:24.0237.33
19.Enrico StrikLz 18862:21.921998007472:24.39
50m:33.4833.48100m:1:10.5937.11150m:1:48.2937.70200m:2:24.3936.10
20.Timo van LintEIFFELswimmersPSV2:27.001998017852:25.11
50m:34.1434.14100m:1:11.5237.38150m:1:49.3937.87200m:2:25.1135.72
21.Rense RuigWZ&PC Purmerend2:32.251999016272:25.13
50m:33.8333.83100m:1:11.0437.21150m:1:48.6237.58200m:2:25.1336.51
22.Stijn SimonsEIFFELswimmersPSV2:29.331999008132:28.99
50m:34.0034.00100m:1:12.5138.51150m:1:51.9339.42200m:2:28.9937.06
23.Elwin van GerwenEIFFELswimmersPSV2:26.881998011252:29.98
50m:33.9033.90100m:1:12.8338.93150m:1:52.4339.60200m:2:29.9837.55
24.Niek HeethaarAquapoldro2:30.021999009992:31.82
50m:33.6633.66100m:1:13.2639.60150m:1:54.6241.36200m:2:31.8237.20
25.Thomas ManuelEIFFELswimmersPSV2:41.891998009192:33.89
50m:34.7234.72100m:1:13.8639.14150m:1:54.8741.01200m:2:33.8939.02
26.Ruben NijzinkDe Mors2:37.291998050232:39.25
50m:34.9734.97100m:1:14.7339.76150m:1:58.0043.27200m:2:39.2541.25
27.Matthijs van den DijkDe Mors2:51.641998006692:47.67
50m:36.5536.55100m:1:19.5042.95150m:2:03.3343.83200m:2:47.6744.34
AFGEMMatthijs KooijmanArethusa2:50.04199900537
AFGEMNyls KorstanjeAqua-Novio ´942:08.48199901941


<< TOP >>
Programmanr. 3
15-4-2012 - 13:09
Meisjes, 200m rugslagJunioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ruby BelforDe Columbiaan2:35.261999003282:40.52
50m:37.9437.94100m:1:17.6339.69150m:1:59.3341.70200m:2:40.5241.19
2.Felicia SwetsAquapoldro2:38.071998012722:42.24
50m:38.5438.54100m:1:19.9041.36150m:2:02.2342.33200m:2:42.2440.01
3.Ellen van DurenNoord Limburg(SG)2:51.441999014122:44.20
50m:37.6237.62100m:1:19.0941.47150m:2:02.2643.17200m:2:44.2041.94
4.Nina GeulAqua-Novio ´942:38.301999010802:44.26
50m:38.6038.60100m:1:20.2041.60150m:2:03.0542.85200m:2:44.2641.21
5.Lotte ArtsArethusa3:02.481998039782:44.27
50m:37.6937.69100m:1:18.9341.24150m:2:01.4142.48200m:2:44.2742.86
6.Nathalie BakkerDe Columbiaan2:41.671999037322:49.15
50m:39.3439.34100m:1:21.8942.55150m:2:06.4744.58200m:2:49.1542.68
7.Brigit van der VegteOctopus2:41.042000007142:54.75
50m:41.2241.22100m:1:26.4545.23150m:2:12.2045.75200m:2:54.7542.55
8.Chazia SlinkmanDe Mors3:00.551998003323:01.28
50m:41.3841.38100m:1:26.7445.36150m:2:14.5147.77200m:3:01.2846.77
AFGEMEsmée-Carlijn KiffenArethusaNT200004336


<< TOP >>
Programmanr. 4
15-4-2012 - 13:13
Jongens, 200m rugslagJunioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Joris DiepeveenDe Dolfijn2:17.361997009412:22.99
50m:33.5933.59100m:1:08.7935.20150m:1:45.5036.71200m:2:22.9937.49
2.Luuk NijlandDe Berkelduikers2:20.291997003332:23.57
50m:32.3832.38100m:1:08.2735.89150m:1:45.6637.39200m:2:23.5737.91
3.Rodney den UijlArethusa2:22.621996028612:26.05
50m:33.5233.52100m:1:10.2136.69150m:1:48.5638.35200m:2:26.0537.49
4.Jeroen OosthoekDe Columbiaan2:24.921996025472:29.70
50m:33.6633.66100m:1:11.6437.98150m:1:51.5739.93200m:2:29.7038.13
5.Wessel de JongOceanus2:23.611996014472:30.55
50m:34.8634.86100m:1:12.4237.56150m:1:52.2839.86200m:2:30.5538.27
6.Ruben StamDe Dolfijn2:24.691998003312:31.33
50m:34.7334.73100m:1:12.8938.16150m:1:52.8639.97200m:2:31.3338.47
7.Sander KirillovaDe Dolfijn2:32.591998001212:37.79
50m:37.8937.89100m:1:18.0440.15150m:1:58.6640.62200m:2:37.7939.13
8.Antoine HabeckAqua-Novio ´942:36.201999000172:41.33
50m:37.5437.54100m:1:18.7241.18150m:2:00.7442.02200m:2:41.3340.59
9.Lars van TuylDe Treffers2:36.651999004252:42.52
50m:37.9537.95100m:1:19.1941.24150m:2:01.4642.27200m:2:42.5241.06
10.Rick AbenAqua-Novio ´942:38.861999021312:43.73
50m:38.0038.00100m:1:19.2941.29150m:2:02.6043.31200m:2:43.7341.13
11.Thijs van WieringenDe Columbiaan2:32.001999005772:44.56
50m:37.1937.19100m:1:19.0341.84150m:2:02.6543.62200m:2:44.5641.91
12.Joko VievermannsEIFFELswimmersPSV2:34.131999019152:44.60
50m:39.1439.14100m:1:20.8341.69150m:2:03.9843.15200m:2:44.6040.62
13.Martijn KiefferEemsrobben2:33.191997006852:45.98
50m:37.8237.82100m:1:19.9742.15150m:2:03.2343.26200m:2:45.9842.75
14.Max-Fernon TroenokarsoArethusaNT1999031512:46.44
50m:38.8438.84100m:1:21.3142.47150m:2:04.6143.30200m:2:46.4441.83
15.Daniel NijzinkDe Mors2:59.031999001712:53.05
50m:40.3240.32100m:1:23.7843.46150m:2:09.4645.68200m:2:53.0543.59
16.Jeroen SchellingZ&PV Nuenen2:46.181997018372:54.82
50m:40.3240.32100m:1:23.7243.40150m:2:09.8346.11200m:2:54.8244.99


<< TOP >>
Programmanr. 5
15-4-2012 - 13:20
Meisjes, 50m vlinderslagJunioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Michelle MeulenbroekOceanus32.1419980113432.37
2.Maud RuiterESCA Zwemmen32.5719980333632.55
3.Luca EbbingeOceanus33.6419980240633.93
4.Melissa BaarsAquarijn33.0219990037634.00
5.Iris van HasselZ & Pc Dio35.3519980534434.87
6.Lené DoomenTrb/Res35.9320000133036.48
7.Danielle BijsterboschOctopus38.5819990072238.22
8.Celina von BergD'elft43.7320000259646.28
AFGEMSophie t HartDe Columbiaan30.73200001596


<< TOP >>
Programmanr. 6
15-4-2012 - 13:21
Jongens, 50m vlinderslagJunioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Casper MuselaersOctopus28.1219960039928.02
2.Simon CornelissenZV Hydra31.0819970403928.30
3.Jeremy van TrichtAqua-Novio ´9432.0119970351330.65
4.Jelle PostDZT6239.0019980202537.04
5.Marnix KuijtenZ&PV Nuenen38.1819960466138.50
DISMischa RozemaD'elft59.67200004215


<< TOP >>
Programmanr. 7
15-4-2012 - 13:23
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Manon AerssensDe Schelde1:00.721999002941:02.46A
50m:29.8329.83100m:1:02.4632.63
2.Naomi VisserDe Dolfijn1:01.851999030381:04.06A
50m:30.8530.85100m:1:04.0633.21
3.Iris ForkinkDe Columbiaan1:01.871998056801:04.58A
50m:31.0331.03100m:1:04.5833.55
4.Kathelijne TijmsDe Spatters1:04.571998048101:04.90A
50m:30.9030.90100m:1:04.9034.00
5.Fitria EngelsmanEemsrobben1:02.631998018961:05.35A
50m:30.7830.78100m:1:05.3534.57
6.Noortje de RondeD'elft1:06.001998038301:05.46A
50m:32.1932.19100m:1:05.4633.27
7.Eelke RomanLz 18861:02.941999003521:06.12A
50m:31.1031.10100m:1:06.1235.02
8.Melina KnolZaanstad (SG)1:05.091998022321:06.50A
50m:31.4231.42100m:1:06.5035.08
9.Tialda PrinsEemsrobben1:03.451998013101:06.58R
50m:32.0332.03100m:1:06.5834.55
10.Rafaëlla van NeeDe Dolfijn1:05.131999003581:07.27R
50m:31.8531.85100m:1:07.2735.42
11.Nikki HerremansESCA Zwemmen1:06.101999012701:07.45
50m:32.8032.80100m:1:07.4534.65
12.Soraya WasserEIFFELswimmersPSV1:06.681999013581:07.83
50m:32.8632.86100m:1:07.8334.97
13.Myrthe VreeswijkLz 18861:07.451998000781:08.00
50m:33.4133.41100m:1:08.0034.59
14.Fenne VervoortNoord Limburg(SG)1:05.611998029161:08.15
50m:32.2932.29100m:1:08.1535.86
15.Bo van AalstArethusa1:08.421998006301:08.77
50m:33.0733.07100m:1:08.7735.70
Noor Uiterwijk winkelDe Spatters1:06.701998005561:08.77
50m:33.0733.07100m:1:08.7735.70
17.Lisa BruggenkampAqua 681:06.981998015261:09.51
50m:32.5432.54100m:1:09.5136.97
18.Eline HartogsEIFFELswimmersPSV1:07.691999013881:09.89
50m:33.4733.47100m:1:09.8936.42
19.Aïcha CroesDe Dolfijn1:10.351998033381:10.31
50m:33.1233.12100m:1:10.3137.19
20.Daniek PlatjeEemsrobben1:10.081998002261:10.56
50m:34.5034.50100m:1:10.5636.06
21.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)1:08.621998032281:10.68
50m:34.2634.26100m:1:10.6836.42
22.Kim KenbeekZaanstad (SG)1:10.651999023121:11.24
50m:34.5634.56100m:1:11.2436.68
23.Jennifer TuijpWZ&PC Purmerend1:12.042000041981:11.72
50m:34.6334.63100m:1:11.7237.09
24.Dian van LeeuwenEIFFELswimmersPSV1:11.631998038381:12.40
50m:34.4634.46100m:1:12.4037.94
25.Femke RongenD'elft1:13.091998046821:12.96
50m:35.1535.15100m:1:12.9637.81
26.Frances SpeekenbrinkD'elft1:15.822000028681:16.87
50m:36.5036.50100m:1:16.8740.37
27.Anja MuntendamEemsrobben1:14.732000000021:17.99
50m:36.0236.02100m:1:17.9941.97
28.Astrid KuijstermansZ & Pc Dio1:18.021999050461:19.89
50m:36.7436.74100m:1:19.8943.15
29.Stéphanie van MilD'elft1:24.581998045481:20.02
50m:37.6537.65100m:1:20.0242.37


<< TOP >>
Programmanr. 8
15-4-2012 - 13:29
Jongens, 100m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Laurent BamsZwemclub Eijsden53.8819960019355.05A
50m:26.6926.69100m:55.0528.36
2.Peter RothengatterESCA Zwemmen54.3719970118955.34A
50m:26.6726.67100m:55.3428.67
3.Oliver BracheDe Dolfijn53.7719960531755.79A
50m:27.1027.10100m:55.7928.69
Lars HaarsmaDe Dolfijn53.6519960074555.79A
50m:26.8326.83100m:55.7928.96
5.Ruben ForkinkDe Columbiaan54.3319960130557.65A
50m:27.8327.83100m:57.6529.82
6.Max GuthmanDe Dolfijn56.2219960331758.14A
50m:27.8327.83100m:58.1430.31
7.Derk Jan SpeelmanDe Spatters57.8019960242558.28A
50m:27.8527.85100m:58.2830.43
8.Torben LammerdinkDe Berkelduikers57.4919990074558.39A
50m:27.0827.08100m:58.3931.31
9.Loed JacobsDZT6258.9719980044158.74R
50m:28.0028.00100m:58.7430.74
10.Tim TuijpWZ&PC Purmerend57.1519980097558.82R
50m:28.3528.35100m:58.8230.47
11.Jelle SchelvisZaanstad (SG)59.871997019931:00.51
50m:29.3729.37100m:1:00.5131.14
12.Simon CornelissenZV Hydra1:01.201997040391:00.80
50m:29.6429.64100m:1:00.8031.16
13.Dwight van SchoorlDe Dolfijn59.681996003271:01.17
50m:29.7829.78100m:1:01.1731.39
14.Jasper van RietDe Schelde1:00.761996041371:02.63
50m:29.6829.68100m:1:02.6332.95
15.Alex StevensDe Spatters1:03.891997035451:03.08
50m:30.5130.51100m:1:03.0832.57
16.Joeri PhaffZ&PV Nuenen1:02.351997010991:03.22
50m:30.8330.83100m:1:03.2232.39
17.Floris van der MeerD'elft1:01.151997010411:03.88
50m:30.8330.83100m:1:03.8833.05
18.Danny SchmidtZaanstad (SG)1:02.801996023111:03.89
50m:30.3630.36100m:1:03.8933.53
19.Sam HeckDe Columbiaan1:01.261997007791:03.94
50m:30.8130.81100m:1:03.9433.13
20.Chris DekkerZaanstad (SG)1:02.691997009151:03.96
50m:31.1531.15100m:1:03.9632.81
21.Jimmy DukkerD'elft1:02.121997035311:03.97
50m:30.3530.35100m:1:03.9733.62
22.Sieb WesselingNoord Limburg(SG)1:07.441998004891:04.02
50m:29.7929.79100m:1:04.0234.23
23.Cristhian van SchijndelDZT621:01.351998001311:04.40
50m:30.8330.83100m:1:04.4033.57
24.Jens KrijgsmanDe Columbiaan1:02.531999014291:04.62
50m:30.6230.62100m:1:04.6234.00
25.Jesse FrankenhuizenDe Dolfijn1:02.441997039511:04.83
50m:31.0031.00100m:1:04.8333.83
26.Jan-Arnoud MelseDZ&PC1:02.851999007851:04.97
50m:31.6031.60100m:1:04.9733.37
27.Timo van LintEIFFELswimmersPSV1:06.861998017851:06.00
50m:31.8231.82100m:1:06.0034.18
28.Joey DukkerD'elft1:04.471997035331:06.25
50m:31.7531.75100m:1:06.2534.50
29.Jeroen KokDe Berkelduikers1:08.881999012891:06.65
50m:31.5031.50100m:1:06.6535.15
30.Mike MoriannerZaanstad (SG)1:09.141999021371:06.66
50m:31.4531.45100m:1:06.6635.21
31.Martijn CaiDe Berkelduikers1:05.481997017451:07.05
50m:31.6431.64100m:1:07.0535.41
32.Jomme BruijnzeelDe Schelde1:05.181999007551:07.28
50m:32.2132.21100m:1:07.2835.07
33.Luca van de CoeveringDZT621:05.321998041411:07.62
50m:32.8532.85100m:1:07.6234.77
34.Jens van LieropZ&PV Nuenen1:10.431996046631:07.79
50m:31.8431.84100m:1:07.7935.95
35.Niels DielemanDe Schelde1:07.501999034791:07.89
50m:31.6831.68100m:1:07.8936.21
36.Sebastiaan van der LedenD'elft1:07.161998037451:08.59
50m:32.6132.61100m:1:08.5935.98
37.Tim KieftZaanstad (SG)1:08.001999019211:09.25
50m:31.8131.81100m:1:09.2537.44
38.Tim WassenaarZaanstad (SG)1:11.321999018691:09.57
50m:33.1533.15100m:1:09.5736.42
39.Matthijs van MeerendonkAqua 681:08.961999003751:09.71
50m:33.1133.11100m:1:09.7136.60
40.Djurre StoovéArethusa1:08.431999015551:09.73
50m:33.0033.00100m:1:09.7336.73
41.Sander van den DijkDe Mors1:08.031996026571:10.25
50m:32.5032.50100m:1:10.2537.75
42.Noah LegersteeD'elft1:11.012000035931:12.12
50m:34.7734.77100m:1:12.1237.35
43.Stein BellersAquarijn1:18.131998050191:13.45
50m:33.7733.77100m:1:13.4539.68
44.Rolf BavelaarD'elft1:15.562000017471:15.11
50m:36.2136.21100m:1:15.1138.90
45.Maarten WesselinkDe Mors1:17.221997007691:17.55
50m:35.1435.14100m:1:17.5542.41
AFGEMThomas LuchiesDe Berkelduikers1:08.16199800839
AFGEMKyle StolkEIFFELswimmersPSV50.99199605231
AFGEMRichie van EmpelArethusa58.32199603631


<< TOP >>
Programmanr. 9
15-4-2012 - 13:38
Meisjes, 50m schoolslagJunioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Uma KrausD'elft37.2519980232839.16
2.Dagmar VeldmanEemsrobben39.8019980230039.57
3.Charlotte AllonsiusDe Schelde41.9619990197641.58
4.Sytske van der LaanD'elft43.0019990200842.24
5.Iris van HasselZ & Pc Dio41.4419980534442.34
6.Kato KuijpersDZT6246.5220000316447.61
AFGEMFemke StevensZaanstad (SG)42.56199901546
AFGEMLoraine KoekoekDe Mors46.78199902422


<< TOP >>
Programmanr. 10
15-4-2012 - 13:40
Jongens, 50m schoolslagJunioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Thom AllonsiusDe Schelde35.4819970235535.99
2.Gert MuntendamEemsrobben36.0219970011536.11
3.Jacob de RoosDZ&PC35.2519990055336.14
4.Rick van den EngD'elft35.9719980075536.64
5.Michael den OudstenAquarijn38.9719970318139.90
6.Joshua VerkuilAquarijn41.7819970085943.20
7.Stein BellersAquarijn43.2219980501944.31
8.Vincent ReintjensD'elft49.7920000369148.32
9.Mischa RozemaD'elft52.7220000421557.09


<< TOP >>
Programmanr. 11
15-4-2012 - 13:41
Meisjes, 400m wisselslagJunioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Serena StelDe Dolfijn5:21.791998015285:42.66
100m:1:24.581:24.58400m:5:42.664:18.08
2.Moesha WartesDe Dolfijn5:35.151999017245:43.40
100m:1:18.171:18.17400m:5:43.404:25.23
3.Melissa BaarsAquarijn5:38.401999003765:45.50
100m:1:18.111:18.11400m:5:45.504:27.39
4.Chazia SlinkmanDe Mors6:06.531998003326:17.45
100m:1:24.991:24.99400m:6:17.454:52.46
5.Celina von BergD'elft7:00.542000025967:19.34
100m:1:53.021:53.02400m:7:19.345:26.32


<< TOP >>
Programmanr. 12
15-4-2012 - 13:49
Jongens, 400m wisselslagJunioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Luuk NijlandDe Berkelduikers5:00.001997003335:10.31
100m:1:09.221:09.22400m:5:10.314:01.09
2.Timo BillmanEurode Kerkrade5:13.031996010335:13.24
100m:1:08.341:08.34400m:5:13.244:04.90
3.Josha van den ElzenAquapoldro5:04.251996024235:15.31
100m:1:09.991:09.99400m:5:15.314:05.32
4.Ruben JeurissenZV Wijchen5:12.821997009695:22.94
100m:1:13.871:13.87400m:5:22.944:09.07
5.Ruben GriffioenDe Columbiaan5:15.821999007715:23.94
100m:1:21.481:21.48400m:5:23.944:02.46
6.Jorn SteenbergenDZ&PC5:17.721997000395:33.73
100m:1:19.421:19.42400m:5:33.734:14.31
7.Tobias GeurtsZ&PV Nuenen5:24.611998011855:44.70
100m:1:21.591:21.59400m:5:44.704:23.11
8.Marcoen SmitsEIFFELswimmersPSV5:54.481999008155:58.74
100m:1:22.821:22.82400m:5:58.744:35.92


<< TOP >>
Programmanr. 13
15-4-2012 - 13:56
Meisjes, 100m vlinderslagJunioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Naomi VisserDe Dolfijn1:08.601999030381:10.09
50m:33.4333.43100m:1:10.0936.66
2.Amber VisserEemsrobben1:08.011998014161:11.12
50m:32.0232.02100m:1:11.1239.10
3.Kelly McKenzieEurode Kerkrade1:13.211998054381:13.21
50m:33.3633.36100m:1:13.2139.85
4.Felicia SwetsAquapoldro1:11.771998012721:13.55
50m:33.9133.91100m:1:13.5539.64
5.Elise van ManenDe Columbiaan1:09.001998016761:14.33
50m:32.0232.02100m:1:14.3342.31
6.Lotte ArtsArethusa1:16.421998039781:14.36
50m:34.5434.54100m:1:14.3639.82
7.Maud RuiterESCA Zwemmen1:14.271998033361:16.16
50m:34.4834.48100m:1:16.1641.68
8.Luca BruinDe Columbiaan1:15.261998042281:17.86
50m:35.1835.18100m:1:17.8642.68
9.Aïcha CroesDe Dolfijn1:21.911998033381:19.58
50m:35.4635.46100m:1:19.5844.12
10.Lotte van den BoogaardAqua-Novio ´941:19.191999007201:20.10
50m:36.9036.90100m:1:20.1043.20
11.Nikki HerremansESCA Zwemmen1:19.781999012701:24.11
50m:35.8035.80100m:1:24.1148.31
12.Kim KenbeekZaanstad (SG)1:21.201999023121:25.07
50m:38.2938.29100m:1:25.0746.78
13.Alena KutuzovaEIFFELswimmersPSV1:45.682000052061:39.54
50m:43.5343.53100m:1:39.5456.01


<< TOP >>
Programmanr. 14
15-4-2012 - 14:00
Jongens, 100m vlinderslagJunioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Laurent BamsZwemclub Eijsden57.6619960019359.21
50m:27.4627.46100m:59.2131.75
2.Ivar de JongDe Dolfijn1:05.621997008691:06.56
50m:31.0931.09100m:1:06.5635.47
3.Jelle SchelvisZaanstad (SG)1:06.271997019931:07.32
50m:31.9931.99100m:1:07.3235.33
4.Sander KirillovaDe Dolfijn1:13.161998001211:10.24
50m:33.1333.13100m:1:10.2437.11
5.Thomas VeroudenOceanus1:06.861996028551:11.04
50m:32.5032.50100m:1:11.0438.54
6.Navin KeizerDe Dolfijn1:09.901997013371:11.23
50m:33.1733.17100m:1:11.2338.06
7.Jeremy van TrichtAqua-Novio ´941:10.401997035131:11.78
50m:32.9932.99100m:1:11.7838.79
8.Joris DiepeveenDe Dolfijn1:10.571997009411:12.49
50m:33.5833.58100m:1:12.4938.91
9.Lars RuessinkOctopus1:10.961998002711:13.74
50m:34.0034.00100m:1:13.7439.74
10.Jesse FrankenhuizenDe Dolfijn1:13.051997039511:15.35
50m:35.3035.30100m:1:15.3540.05
11.Floris van der MeerD'elft1:11.941997010411:16.68
50m:33.7033.70100m:1:16.6842.98
12.Danny SchmidtZaanstad (SG)1:16.831996023111:16.78
50m:33.3533.35100m:1:16.7843.43
13.Joeri PhaffZ&PV Nuenen1:19.481997010991:19.71
50m:35.5735.57100m:1:19.7144.14
14.Gijs RuijgrokLz 18861:11.271996008631:19.77
50m:34.4634.46100m:1:19.7745.31
15.Mike MoriannerZaanstad (SG)1:20.921999021371:22.76
50m:36.9536.95100m:1:22.7645.81
16.Joshua VerkuilAquarijn1:23.591997008591:28.32
50m:38.3238.32100m:1:28.3250.00
17.Raoul LieverstZaanstad (SG)1:26.671999007131:28.83
50m:39.1439.14100m:1:28.8349.69
18.Ruben NijzinkDe Mors1:29.491998050231:33.44
50m:39.4639.46100m:1:33.4453.98


<< TOP >>
Programmanr. 15
15-4-2012 - 14:04
Meisjes, 100m rugslagJunioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Eelke RomanLz 18861:06.831999003521:11.65
50m:34.9734.97100m:1:11.6536.68
2.Laura van SabbenDe Schelde1:15.541998043321:13.91
50m:36.0636.06100m:1:13.9137.85
3.Ruby BelforDe Columbiaan1:10.041999003281:14.37
50m:37.3737.37100m:1:14.3737.00
4.Michelle MeulenbroekOceanus1:11.861998011341:14.99
50m:36.5736.57100m:1:14.9938.42
5.Ellen van DurenNoord Limburg(SG)1:18.231999014121:16.22
50m:37.2637.26100m:1:16.2238.96
6.Noortje de RondeD'elft1:17.211998038301:17.37
50m:38.5038.50100m:1:17.3738.87
7.Fitria EngelsmanEemsrobben1:15.701998018961:18.90
50m:38.3838.38100m:1:18.9040.52
8.Daphne de WildtAqua-Novio ´941:12.881998007101:19.09
50m:38.4738.47100m:1:19.0940.62
9.Bo van AalstArethusa1:16.681998006301:19.73
50m:38.1238.12100m:1:19.7341.61
10.Lotte van den BoogaardAqua-Novio ´941:15.931999007201:20.21
50m:38.9038.90100m:1:20.2141.31
11.Noor Uiterwijk winkelDe Spatters1:15.301998005561:20.72
50m:39.8739.87100m:1:20.7240.85
12.Daniek PlatjeEemsrobben1:15.181998002261:20.91
50m:40.1740.17100m:1:20.9140.74
13.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)1:19.751998032281:21.11
50m:39.7239.72100m:1:21.1141.39
14.Moïse TimmerZaanstad (SG)1:20.201999032921:21.21
50m:39.3339.33100m:1:21.2141.88
15.Bo van IeperenArethusa1:21.991998027201:24.16
50m:40.3740.37100m:1:24.1643.79
16.Marieke van der MeerDe Columbiaan1:20.372000001621:24.20
50m:41.7241.72100m:1:24.2042.48
17.Hannah van WestreenenDe Dolfijn1:20.361999046041:24.50
50m:41.9741.97100m:1:24.5042.53
18.Nikita VosLz 18861:20.231999003561:24.61
50m:41.4441.44100m:1:24.6143.17
19.Femke StevensZaanstad (SG)1:18.651999015461:24.67
50m:40.1340.13100m:1:24.6744.54
20.Samara El KhadriEIFFELswimmersPSVNT2000054541:26.06
50m:40.2440.24100m:1:26.0645.82
21.Anne SmitEIFFELswimmersPSV1:20.541999042781:27.42
50m:42.7042.70100m:1:27.4244.72
22.Rosalie DerksZ&PV Nuenen1:24.971998043161:28.31
50m:42.8342.83100m:1:28.3145.48
23.Amber BakenEIFFELswimmersPSV1:28.222000028161:31.64
50m:44.7644.76100m:1:31.6446.88
AFGEMSophie t HartDe Columbiaan1:17.47200001596
AFGEMEsmée-Carlijn KiffenArethusa1:22.48200004336


<< TOP >>
Programmanr. 16
15-4-2012 - 14:11
Jongens, 100m rugslagJunioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Oliver BracheDe Dolfijn1:00.861996053171:03.60
50m:31.4631.46100m:1:03.6032.14
2.Peter RothengatterESCA Zwemmen1:02.791997011891:05.07
50m:31.8031.80100m:1:05.0733.27
3.Rodney den UijlArethusa1:03.471996028611:06.91
50m:32.3632.36100m:1:06.9134.55
4.Tim TuijpWZ&PC Purmerend1:04.361998009751:07.81
50m:33.7033.70100m:1:07.8134.11
5.Wessel de JongOceanus1:03.631996014471:08.17
50m:33.3133.31100m:1:08.1734.86
6.Jeroen OosthoekDe Columbiaan1:06.071996025471:08.43
50m:33.7733.77100m:1:08.4334.66
7.Josha van den ElzenAquapoldro1:04.441996024231:10.10
50m:33.9433.94100m:1:10.1036.16
8.Ruben StamDe Dolfijn1:04.761998003311:11.02
50m:34.1434.14100m:1:11.0236.88
9.Loed JacobsDZT621:06.421998004411:11.65
50m:35.1535.15100m:1:11.6536.50
10.Chris DekkerZaanstad (SG)1:07.481997009151:11.74
50m:35.1235.12100m:1:11.7436.62
11.Cristhian van SchijndelDZT621:09.321998001311:12.67
50m:35.3535.35100m:1:12.6737.32
12.Martijn KiefferEemsrobben1:11.191997006851:13.81
50m:35.9035.90100m:1:13.8137.91
13.Lex SandburgZaanstad (SG)1:11.201998006991:13.91
50m:36.0936.09100m:1:13.9137.82
14.Antoine HabeckAqua-Novio ´941:12.461999000171:15.39
50m:36.7336.73100m:1:15.3938.66
15.Rick AbenAqua-Novio ´941:13.831999021311:16.55
50m:37.1237.12100m:1:16.5539.43
16.Thijs van WieringenDe Columbiaan1:09.831999005771:16.63
50m:36.9636.96100m:1:16.6339.67
17.Niek HeethaarAquapoldro1:14.641999009991:16.64
50m:36.4636.46100m:1:16.6440.18
18.Lars van TuylDe Treffers1:15.641999004251:16.85
50m:38.0638.06100m:1:16.8538.79
19.Elwin van GerwenEIFFELswimmersPSV1:13.951998011251:16.89
50m:37.5537.55100m:1:16.8939.34
20.Enrico StrikLz 18861:14.551998007471:18.30
50m:38.7538.75100m:1:18.3039.55
21.Joko VievermannsEIFFELswimmersPSV1:14.181999019151:18.31
50m:38.2138.21100m:1:18.3140.10
22.Rense RuigWZ&PC Purmerend1:16.311999016271:19.60
50m:38.3238.32100m:1:19.6041.28
23.Jimmy DukkerD'elft1:12.481997035311:19.63
50m:39.0339.03100m:1:19.6340.60
24.Jomme BruijnzeelDe Schelde1:16.391999007551:19.76
50m:39.1239.12100m:1:19.7640.64
25.Jeroen SchellingZ&PV Nuenen1:17.141997018371:19.84
50m:38.7438.74100m:1:19.8441.10
26.Joey DukkerD'elft1:14.281997035331:23.43
50m:41.1241.12100m:1:23.4342.31
27.Noah LegersteeD'elft1:24.512000035931:23.95
50m:40.7740.77100m:1:23.9543.18
28.Tim WassenaarZaanstad (SG)1:22.731999018691:24.20
50m:41.2541.25100m:1:24.2042.95
29.Tim KieftZaanstad (SG)1:19.401999019211:24.30
50m:40.6540.65100m:1:24.3043.65
30.Marnix KuijtenZ&PV Nuenen1:23.551996046611:25.89
50m:40.4040.40100m:1:25.8945.49
31.Matthijs van den DijkDe Mors1:29.771998006691:32.71
50m:45.0845.08100m:1:32.7147.63
32.Vincent ReintjensD'elft1:35.772000036911:36.26
50m:48.8748.87100m:1:36.2647.39
AFGEMNyls KorstanjeAqua-Novio ´941:04.86199901941
AFGEMMatthijs KooijmanArethusa1:19.43199900537


<< TOP >>
Programmanr. 17
15-4-2012 - 14:19
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Rafaëlla van NeeDe Dolfijn1:16.161999003581:17.06
50m:35.4335.43100m:1:17.0641.63
2.Elise van ManenDe Columbiaan1:13.461998016761:18.67
50m:37.4037.40100m:1:18.6741.27
3.Manon AerssensDe Schelde1:19.241999002941:25.81
50m:40.9940.99100m:1:25.8144.82
4.Senna LimburgDe Dolfijn1:22.821999058461:26.28
50m:42.2742.27100m:1:26.2844.01
5.Carmen ter WeeleOctopus1:22.911998003841:26.39
50m:40.4340.43100m:1:26.3945.96
6.Tialda PrinsEemsrobben1:22.711998013101:26.52
50m:40.1340.13100m:1:26.5246.39
7.Nathalie BakkerDe Columbiaan1:21.211999037321:26.79
50m:40.8740.87100m:1:26.7945.92
8.Uma KrausD'elft1:20.101998023281:27.03
50m:40.4640.46100m:1:27.0346.57
9.Soraya WasserEIFFELswimmersPSV1:21.561999013581:27.51
50m:41.7041.70100m:1:27.5145.81
10.Brigit van der VegteOctopus1:25.282000007141:27.59
50m:41.4341.43100m:1:27.5946.16
11.Nina GeulAqua-Novio ´941:22.921999010801:27.81
50m:41.6841.68100m:1:27.8146.13
12.Luca EbbingeOceanus1:26.111998024061:27.89
50m:42.1742.17100m:1:27.8945.72
13.Dagmar VeldmanEemsrobben1:26.431998023001:28.04
50m:41.3641.36100m:1:28.0446.68
14.Sytske van der LaanD'elft1:30.821999020081:30.82
50m:43.0743.07100m:1:30.8247.75
15.Shania HaenenEurode Kerkrade1:25.481998025281:30.95
50m:42.9242.92100m:1:30.9548.03
16.Sabrin el BachaDe Dolfijn1:26.121999005481:31.06
50m:43.1443.14100m:1:31.0647.92
17.Lisa BruggenkampAqua 681:28.071998015261:31.54
50m:42.3142.31100m:1:31.5449.23
18.Danique de VegtESCA Zwemmen1:28.621998026921:32.92
50m:43.3543.35100m:1:32.9249.57
19.Moïse TimmerZaanstad (SG)1:31.521999032921:33.13
50m:45.2945.29100m:1:33.1347.84
20.Anja MuntendamEemsrobben1:30.022000000021:33.25
50m:43.0643.06100m:1:33.2550.19
21.Femke RongenD'elft1:31.511998046821:34.50
50m:44.8444.84100m:1:34.5049.66
22.Manon RittenEurode Kerkrade1:34.502000024401:34.97
50m:43.3343.33100m:1:34.9751.64
23.Charlotte AllonsiusDe Schelde1:28.861999019761:35.04
50m:44.2544.25100m:1:35.0450.79
24.Lieve GöbbelsEurode Kerkrade1:30.752000005141:36.49
50m:46.1346.13100m:1:36.4950.36
25.Danielle BijsterboschOctopus1:32.901999007221:37.30
50m:46.0446.04100m:1:37.3051.26
26.Puck SchroverEIFFELswimmersPSV1:36.132000038501:38.59
50m:46.7246.72100m:1:38.5951.87
27.Astrid KuijstermansZ & Pc Dio1:38.061999050461:41.60
50m:46.7446.74100m:1:41.6054.86
28.Frances SpeekenbrinkD'elft1:40.702000028681:43.54
50m:49.6849.68100m:1:43.5453.86
29.Wiecke v.d. PutEIFFELswimmersPSV1:40.852000028181:44.16
50m:48.9048.90100m:1:44.1655.26
30.Stéphanie van MilD'elft1:42.561998045481:45.40
50m:49.8449.84100m:1:45.4055.56
31.Kato KuijpersDZT621:41.112000031641:48.12
50m:50.9950.99100m:1:48.1257.13
32.Lisa de BeijerEIFFELswimmersPSV1:43.822000028141:50.04
50m:52.6652.66100m:1:50.0457.38
AFGEMLoraine KoekoekDe Mors1:41.07199902422


<< TOP >>
Programmanr. 18
15-4-2012 - 14:28
Jongens, 100m schoolslagJunioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lars HaarsmaDe Dolfijn1:09.891996007451:12.37
50m:34.2134.21100m:1:12.3738.16
2.Casper MuselaersOctopus1:11.571996003991:13.03
50m:33.5833.58100m:1:13.0339.45
3.Timo BillmanEurode Kerkrade1:14.511996010331:14.90
50m:35.3835.38100m:1:14.9039.52
4.Michel van NieuwkerkDe Dolfijn1:14.461997024131:16.07
50m:36.3636.36100m:1:16.0739.71
5.Stan RuessinkOctopus1:13.661997008291:16.08
50m:34.9934.99100m:1:16.0841.09
6.Rick van den EngD'elft1:16.191998007551:19.96
50m:37.6037.60100m:1:19.9642.36
7.Jacob de RoosDZ&PC1:14.821999005531:20.19
50m:36.9936.99100m:1:20.1943.20
8.Thom AllonsiusDe Schelde1:16.781997023551:20.57
50m:38.5438.54100m:1:20.5742.03
9.Stefan van den BergDe Dolfijn1:14.951996026831:21.45
50m:37.6137.61100m:1:21.4543.84
10.Gert MuntendamEemsrobben1:18.021997001151:21.53
50m:37.9737.97100m:1:21.5343.56
11.Navin KeizerDe Dolfijn1:18.891997013371:21.63
50m:38.4938.49100m:1:21.6343.14
12.Jasper van RietDe Schelde1:16.591996041371:22.21
50m:38.0638.06100m:1:22.2144.15
13.Max GuthmanDe Dolfijn1:16.971996033171:22.87
50m:38.4038.40100m:1:22.8744.47
14.Sam HeckDe Columbiaan1:19.601997007791:23.21
50m:39.3639.36100m:1:23.2143.85
15.Torben LammerdinkDe Berkelduikers1:17.001999007451:23.56
50m:38.6338.63100m:1:23.5644.93
16.Djurre StoovéArethusa1:20.531999015551:23.94
50m:40.2240.22100m:1:23.9443.72
17.Bonk StoutDe Dolfijn1:20.761999021811:24.95
50m:40.2840.28100m:1:24.9544.67
18.Jens KrijgsmanDe Columbiaan1:19.821999014291:25.81
50m:40.2440.24100m:1:25.8145.57
19.Alex StevensDe Spatters1:20.681997035451:26.31
50m:41.3141.31100m:1:26.3145.00
20.Max-Fernon TroenokarsoArethusa1:25.281999031511:26.48
50m:40.1940.19100m:1:26.4846.29
21.Matthijs van MeerendonkAqua 681:24.701999003751:28.46
50m:42.0942.09100m:1:28.4646.37
22.Niels DielemanDe Schelde1:20.521999034791:28.72
50m:41.2741.27100m:1:28.7247.45
23.Stijn SimonsEIFFELswimmersPSV1:24.321999008131:29.17
50m:42.7842.78100m:1:29.1746.39
24.Luca van de CoeveringDZT621:27.521998041411:31.28
50m:42.8242.82100m:1:31.2848.46
25.Sebastiaan van der LedenD'elft1:29.261998037451:35.44
50m:44.1544.15100m:1:35.4451.29
26.Raoul LieverstZaanstad (SG)1:32.331999007131:36.68
50m:45.3045.30100m:1:36.6851.38
27.Thomas ManuelEIFFELswimmersPSV1:23.491998009191:39.83
50m:47.0147.01100m:1:39.8352.82
28.Daniel NijzinkDe Mors1:37.601999001711:40.08
50m:46.8046.80100m:1:40.0853.28
29.Rolf BavelaarD'elft1:36.772000017471:40.95
50m:48.4648.46100m:1:40.9552.49
30.Maarten WesselinkDe Mors1:34.701997007691:45.36
50m:49.1249.12100m:1:45.3656.24
DISJens van LieropZ&PV Nuenen1:32.22199604663
DISSander van den DijkDe Mors1:32.32199602657
AFGEMRichie van EmpelArethusa1:20.19199603631


<< TOP >>
Programmanr. 7
15-4-2012
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten Finale


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Finale A
1.Manon AerssensDe Schelde1:02.461999002941:01.83
50m:29.5429.54100m:1:01.8332.29
2.Iris ForkinkDe Columbiaan1:04.581998056801:02.85
50m:29.5129.51100m:1:02.8533.34
3.Naomi VisserDe Dolfijn1:04.061999030381:03.94
50m:30.9830.98100m:1:03.9432.96
4.Fitria EngelsmanEemsrobben1:05.351998018961:05.06
50m:30.8630.86100m:1:05.0634.20
5.Eelke RomanLz 18861:06.121999003521:05.34
50m:30.3130.31100m:1:05.3435.03
Kathelijne TijmsDe Spatters1:04.901998048101:05.34
50m:30.7730.77100m:1:05.3434.57
7.Melina KnolZaanstad (SG)1:06.501998022321:05.63
50m:30.8230.82100m:1:05.6334.81
8.Noortje de RondeD'elft1:05.461998038301:05.84
50m:31.7431.74100m:1:05.8434.10


<< TOP >>
Programmanr. 8
15-4-2012
Jongens, 100m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten Finale


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Finale A
1.Laurent BamsZwemclub Eijsden55.0519960019353.98
50m:26.2026.20100m:53.9827.78
2.Oliver BracheDe Dolfijn55.7919960531754.92
50m:26.5326.53100m:54.9228.39
3.Ruben ForkinkDe Columbiaan57.6519960130555.44
50m:26.7926.79100m:55.4428.65
4.Peter RothengatterESCA Zwemmen55.3419970118955.76
50m:27.0127.01100m:55.7628.75
5.Lars HaarsmaDe Dolfijn55.7919960074555.78
50m:27.2327.23100m:55.7828.55
6.Derk Jan SpeelmanDe Spatters58.2819960242557.05
50m:27.1227.12100m:57.0529.93
7.Max GuthmanDe Dolfijn58.1419960331757.84
50m:27.9227.92100m:57.8429.92
8.Torben LammerdinkDe Berkelduikers58.3919990074558.27
50m:27.7727.77100m:58.2730.50