Speedo 5
Wageningen (NED),    14-4-2012,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 400m vrije slag, Minioren 5    Nr. 2. Meisjes, 100m wisselslag, Minioren 2 en 3
Nr. 101. Meisjes, 100m wisselslag, Minioren 5    Nr. 102. Jongens, 100m wisselslag, Minioren 6
Nr. 3. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 4 en later    Nr. 4. Meisjes, 200m wisselslag, Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m wisselslag, Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m wisselslag, Junioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m wisselslag, Minioren 5    Nr. 10. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 2 en 3
Nr. 103. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 5    Nr. 104. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 6
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag, Minioren 4 en later    Nr. 12. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 200m wisselslag, Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 400m vrije slag, Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vrije slag, Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m wisselslag, Junioren 1 en 2


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                                        Meisjes, 400m vrije slag                                             Minioren 5
14-4-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maaike Huijsmans              De Rijn                               5:53.11     200100184         5:57.21                    
          5:57.21
    2.  Ishfarah Esseboom             De Rijn                               6:11.48     200100402         6:10.70                    
          6:10.70
    3.  Aïcha Samaké                  De Rijn                               6:11.11     200101504         6:22.16                    
          6:22.16
    4.  Maike Verploegen              De Waalstroom                              NT     200102018         6:38.91                    
          6:38.91
    5.  Maureen van den Bergh         ZV Wijchen                                 NT     200101608         6:39.16                    
          6:39.16
    6.  Femke Panjer                  Aquapoldro                            6:45.00     200102438         6:40.13                    
          6:40.13
    7.  Emma van Schadewijk           ZV Wijchen                                 NT     200101612         6:41.57                    
          6:41.57
    8.  Elisah Velgersdijk            Aquapoldro                            6:40.00     200102436         6:41.96                    
          6:41.96
    9.  Honia Ibrahim                 De Waalstroom                              NT     200102422         6:56.67                    
          6:56.67
   10.  Nikki Pol                     ZV Wijchen                                 NT     200101610         7:07.56                    
          7:07.56
   11.  Kiara Derksen                 Aquapoldro                            6:50.00     200101484         7:30.89                    
          7:30.89



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                                        Meisjes, 100m wisselslag                                        Minioren 2 en 3
14-4-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Annemiek Huijsmans            De Rijn                               1:42.31     200300028         1:38.75                    
          1:38.75
    2.  Nora Brouwer                  Aquapoldro                            1:49.29     200300480         1:43.00                    
          1:43.00
    3.  Judith Neuteboom Spijker      Aquapoldro                            2:13.52     200300612         1:49.79                    
          1:49.79
    4.  Janne Paardenkooper           De Waalstroom                         1:58.85     200300346         1:58.04                    
          1:58.04
    5.  Abigail Ketner                De Rijn                                    NT     200300576         1:58.07                    
          1:58.07
    6.  Esmée van der Poel            De Rijn                                    NT     200300180         2:02.59                    
          2:02.59
    7.  Eloïse Janssen                De Rijn                                    NT     200300330         2:07.95                    
          2:07.95
    8.  Lara Broekhuijsen             De Rijn                                    NT     200300328         2:11.89                    
          2:11.89
   DIS  Noerani Rochman               De Rijn                               2:10.08     200300368         1:57.20          VC        
          1:57.20
   DIS  Frida Sinnema                 De Rijn                                    NT     200300580         2:06.80          SJ        
          2:06.80
   DIS  Vivian Gravemaker             De Rijn                                    NT     200400058         2:18.67          VC        
          2:18.67
   DIS  Rachèl Gallas                 De Rijn                                    NT     200300366         2:38.31                    
        RH VC VH
          2:38.31
 AFGEM  Mana-Luz Ceusters             De Rijn                                    NT     200400066                                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 101                                      Meisjes, 100m wisselslag                                             Minioren 5
14-4-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marieke Haafkes               Aquapoldro                            2:15.00     200104348         1:46.09                    
          1:46.09
    2.  Wieke Boersma                 EZZ                                   1:53.00     200101922         1:48.26          VC        
          1:48.26



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 102                                      Jongens, 100m wisselslag                                             Minioren 6
14-4-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rutger Kerlen                 EZZ                                   1:55.32     200001689         1:46.98                    
          1:46.98
    NG  Roan de Vor                   ZVW '74                               1:50.83     200003911                                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                                         Jongens, 50m vrije slag                                    Minioren 4 en later
14-4-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gjalt Panjer                  Aquapoldro                              41.34     200201943           38.19          FJ 1      
    2.  Timo Zittersteijn             De Rijn                                 40.45     200300025           38.19          FJ 2      
    3.  Otto Joosten                  De Rijn                                 43.14     200200243           43.02                    
    4.  Koen Scheepens                De Rijn                                 49.13     200300045           44.32                    
    5.  Jur van Hunen                 Aquapoldro                              48.86     200300703           44.83                    
    6.  Luke Jansen                   De Rijn                                 48.65     200200247           44.84          FJ 1      
    7.  Max van Silfhout              De Rijn                                 43.29     200200245           44.84          FJ 2      
    8.  Angelo Rou                    De Rijn                                 49.26     200300027           45.02                    
    9.  Bart Arends                   De Waalstroom                           45.26     200200761           49.59                    
   10.  Lex Bootsman                  De Rijn                                 50.42     200300177           52.46                    
   11.  Hezha Ibrahim                 De Waalstroom                           53.89     200400243           56.34                    
   12.  Bas Samaké                    De Rijn                                 51.14     200400067           58.89                    
    NG  Olaf Chwedorzewski            De Rijn                                    NT     200202399                                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                                        Meisjes, 200m wisselslag                                             Minioren 4
14-4-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lindsey de Harde              De Rijn                               3:15.81     200200098         3:14.62                    
          3:14.62
    2.  Anouk Meurs                   De Rijn                               3:30.33     200200070         3:29.64                    
          3:29.64
    3.  Dewi Janssen                  ZV Wijchen                                 NT     200201288         3:40.38                    
          3:40.38
    4.  Aicha Zwemmer                 De Rijn                                    NT     200200022         3:48.36                    
          3:48.36
    5.  Inge Meydam                   EZZ                                        NT     200200828         4:10.13                    
          4:10.13



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                                         Jongens, 50m vrije slag                                             Minioren 5
14-4-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander Crooijmans             De Rijn                                 31.20     200100383           31.14                    
    2.  Vincent Crooijmans            De Rijn                                 32.49     200100381           32.07                    
    3.  Wessel van Deelen             De Rijn                                 35.87     200100049           34.10                    
    4.  Anthony Markmann              Aquapoldro                              37.84     200102785           34.87                    
    5.  Rik Uijlenhoet                De Rijn                                 43.60     200101591           36.69                    
    6.  Rick Theunissen               ZV Wijchen                              37.40     200101257           37.39                    
    7.  Thijmen Demaret               ZV Wijchen                              43.51     200102095           41.25                    
    8.  Dyonn Veens                   ZVW '74                                 44.39     200102735           41.77                    
    9.  Danny de Nijs                 EZZ                                     44.70     200101657           45.73                    
   10.  Nino Rochman                  De Rijn                                 53.60     200102781           51.36                    
 AFGEM  Sven Hogewoning               De Waalstroom                           49.81     200102303                                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                                        Jongens, 100m wisselslag                                             Minioren 6
14-4-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thom Delno                    De Rijn                               1:18.34     200000013         1:17.31                    
          1:17.31
    2.  Sten Postma                   De Rijn                               1:20.22     200000011         1:18.02                    
          1:18.02
    3.  Sven van den Elzen            Aquapoldro                            1:34.64     200002161         1:26.29                    
          1:26.29
    4.  Okke Jansen                   De Waalstroom                         1:36.58     200002475         1:27.10                    
          1:27.10
    5.  Thije Poelman                 Aquapoldro                            1:38.17     200002057         1:31.78                    
          1:31.78
    6.  Glendon Swets                 Aquapoldro                            1:39.83     200002163         1:33.77                    
          1:33.77
    7.  Joost Geerdink                De Waalstroom                         1:44.05     200002467         1:40.04                    
          1:40.04
    8.  Delano Weijn                  Aquapoldro                            1:47.16     200003965         1:41.31                    
          1:41.31
    9.  Rik Cillessen                 De Waalstroom                         1:43.06     200000599         1:43.45                    
          1:43.45
   10.  Ulke Wijbenga                 De Rijn                               1:46.98     200003013         1:43.71                    
          1:43.71
   DIS  Zeno Koutsocheras             ZV Wijchen                            1:35.08     200003273         1:33.89          VI        
          1:33.89



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                                        Meisjes, 200m wisselslag                                        Junioren 1 en 2
14-4-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gallyon Olde Hengel           De Waalstroom                         3:07.92     199902926         3:08.95                    
          3:08.95
    2.  Lisa Rambach                  De Waalstroom                         3:21.03     199903652         3:18.95          FJ 1      
          3:18.95
    3.  Kyra Theunissen               ZVW '74                               3:19.63     200001174         3:18.95          FJ 2      
          3:18.95
    4.  Daphne Helsper                De Waalstroom                         3:21.13     199904100         3:21.23                    
          3:21.23
    5.  Odilia Smitsmans              De Rijn                               3:25.27     199900430         3:23.05                    
          3:23.05
    6.  Isabel Bruins                 ZV Wijchen                            3:29.08     200004084         3:23.86                    
          3:23.86
    7.  Suze Sips                     De Waalstroom                         3:50.10     200003788         3:33.96                    
          3:33.96
    8.  Talitha Derksen               Aquapoldro                            3:45.55     199902704         3:35.20                    
          3:35.20
    9.  Quinty Mol                    De Rijn                               3:24.95     200000680         3:36.85                    
          3:36.85
 AFGEM  Anna Witteveen                ZVW '74                               3:06.94     199900770                                    
 AFGEM  Tessa Witteveen               ZVW '74                               3:37.40     199900772                                    
 AFGEM  Elena Haszing                 De Waalstroom                         3:29.06     200002174                                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                                        Jongens, 200m vrije slag                                        Junioren 1 en 2
14-4-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wilko Blaauw                  De Waalstroom                         2:17.41     199801513         2:20.30                    
          2:20.30
    2.  Aron Keemers                  De Waalstroom                         2:33.49     199802283         2:28.82                    
          2:28.82
    3.  Bartho van den Broeke         De Waalstroom                         2:34.84     199803773         2:32.77                    
          2:32.77
    4.  Bram Janssen                  EZZ                                   2:44.41     199804347         2:39.55                    
          2:39.55
    5.  Omyron Verwey                 ZVW '74                               2:41.67     199902509         2:49.03                    
          2:49.03
    6.  Pieter Bruyn                  EZZ                                   3:00.64     199801999         2:53.60                    
          2:53.60
    7.  Stijn Moors                   ZV Wijchen                            2:47.76     199903751         2:55.25                    
          2:55.25
    8.  Nick Jansen                   De Rijn                               3:04.01     199800467         2:58.00                    
          2:58.00
    9.  Bart Maas                     ZV Wijchen                            2:56.81     199901777         3:17.47                    
          3:17.47



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                                        Meisjes, 100m wisselslag                                             Minioren 5
14-4-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ishfarah Esseboom             De Rijn                               1:36.11     200100402         1:26.92                    
          1:26.92
    2.  Maaike Huijsmans              De Rijn                               1:28.98     200100184         1:27.35                    
          1:27.35
    3.  Aïcha Samaké                  De Rijn                               1:36.09     200101504         1:32.64                    
          1:32.64
    4.  Nikki Pol                     ZV Wijchen                            1:33.95     200101610         1:35.07                    
          1:35.07
    5.  Maureen van den Bergh         ZV Wijchen                            1:34.88     200101608         1:35.70                    
          1:35.70
    6.  Femke Panjer                  Aquapoldro                            1:39.66     200102438         1:37.77                    
          1:37.77
    7.  Elisah Velgersdijk            Aquapoldro                            1:42.77     200102436         1:38.57                    
          1:38.57
    8.  Maike Verploegen              De Waalstroom                         1:44.70     200102018         1:40.64                    
          1:40.64
    9.  Honia Ibrahim                 De Waalstroom                         1:48.06     200102422         1:41.48                    
          1:41.48
   10.  Emma van Schadewijk           ZV Wijchen                            1:42.48     200101612         1:43.54                    
          1:43.54
   11.  Kiara Derksen                 Aquapoldro                            1:45.86     200101484         1:49.79                    
          1:49.79



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                                        Meisjes, 50m vrije slag                                        Minioren 2 en 3
14-4-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Annemiek Huijsmans            De Rijn                                 40.62     200300028           39.55                    
    2.  Nora Brouwer                  Aquapoldro                              42.33     200300480           42.22                    
    3.  Vera Poelman                  Aquapoldro                              51.66     200301130           43.71                    
    4.  Judith Neuteboom Spijker      Aquapoldro                              44.92     200300612           43.83                    
    5.  Janne Paardenkooper           De Waalstroom                           45.92     200300346           44.35                    
    6.  Frida Sinnema                 De Rijn                                 50.39     200300580           47.67                    
    7.  Abigail Ketner                De Rijn                                 50.03     200300576           49.27                    
    8.  Noerani Rochman               De Rijn                                 44.78     200300368           49.36                    
    9.  Daphne van Rees               Aquapoldro                              55.00     200301766           49.42                    
   10.  Lara Broekhuijsen             De Rijn                                 55.48     200300328           52.32                    
   11.  Esmée van der Poel            De Rijn                                 54.06     200300180           52.80                    
   12.  Eloïse Janssen                De Rijn                                 55.42     200300330           53.61                    
   13.  Vivian Gravemaker             De Rijn                                 56.75     200400058           56.44                    
   14.  Rachèl Gallas                 De Rijn                                 59.59     200300366         1:07.75                    
 AFGEM  Mana-Luz Ceusters             De Rijn                                    NT     200400066                                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 103                                       Meisjes, 50m vrije slag                                             Minioren 5
14-4-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marieke Haafkes               Aquapoldro                              45.00     200104348           42.37                    
    2.  Wieke Boersma                 EZZ                                     44.19     200101922           43.82                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 104                                       Jongens, 50m vrije slag                                             Minioren 6
14-4-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rutger Kerlen                 EZZ                                     42.06     200001689           43.51                    
    NG  Roan de Vor                   ZVW '74                                 40.82     200003911                                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                                       Jongens, 100m wisselslag                                    Minioren 4 en later
14-4-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Timo Zittersteijn             De Rijn                               1:43.05     200300025         1:39.91                    
          1:39.91
    2.  Otto Joosten                  De Rijn                                    NT     200200243         1:47.58                    
          1:47.58
    3.  Jur van Hunen                 Aquapoldro                            2:14.00     200300703         1:51.26                    
          1:51.26
    4.  Koen Scheepens                De Rijn                               2:01.77     200300045         1:55.88                    
          1:55.88
    5.  Luke Jansen                   De Rijn                               2:02.37     200200247         1:56.24                    
          1:56.24
    6.  Max van Silfhout              De Rijn                                    NT     200200245         2:00.73                    
          2:00.73
    7.  Bart Arends                   De Waalstroom                         2:04.51     200200761         2:06.12                    
          2:06.12
    8.  Hezha Ibrahim                 De Waalstroom                         2:16.18     200400243         2:22.44                    
          2:22.44
   DIS  Lex Bootsman                  De Rijn                                    NT     200300177                          VK        
   DIS  Gjalt Panjer                  Aquapoldro                            1:55.00     200201943         1:46.09          RF        
          1:46.09
   DIS  Angelo Rou                    De Rijn                               2:01.00     200300027         1:57.33          SK        
          1:57.33
   DIS  Bas Samaké                    De Rijn                                    NT     200400067         2:16.62          VD        
          2:16.62
    NG  Olaf Chwedorzewski            De Rijn                                    NT     200202399                                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                                        Meisjes, 50m vrije slag                                             Minioren 4
14-4-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lindsey de Harde              De Rijn                                 35.57     200200098           35.10                    
    2.  Anouk Meurs                   De Rijn                                 39.48     200200070           37.57                    
    3.  Dewi Janssen                  ZV Wijchen                              38.80     200201288           40.27                    
    4.  Aicha Zwemmer                 De Rijn                                 43.16     200200022           41.16                    
    5.  Inge Meydam                   EZZ                                     45.28     200200828           43.76                    
    6.  Emma Rook                     De Rijn                                 48.00     200200540           44.89                    
    7.  Anne Ambagtsheer              Aquapoldro                              47.26     200202244           45.60                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                                       Jongens, 200m wisselslag                                             Minioren 5
14-4-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander Crooijmans             De Rijn                               2:57.39     200100383         2:59.38                    
          2:59.38
    2.  Vincent Crooijmans            De Rijn                               2:53.77     200100381         3:03.27                    
          3:03.27
    3.  Wessel van Deelen             De Rijn                               3:14.94     200100049         3:17.02                    
          3:17.02
    4.  Rick Theunissen               ZV Wijchen                                 NT     200101257         3:20.80                    
          3:20.80
    5.  Anthony Markmann              Aquapoldro                            3:25.00     200102785         3:25.62                    
          3:25.62
    6.  Rik Uijlenhoet                De Rijn                               3:51.65     200101591         3:34.54                    
          3:34.54
    7.  Dyonn Veens                   ZVW '74                                    NT     200102735         4:03.19                    
          4:03.19
   DIS  Thijmen Demaret               ZV Wijchen                                 NT     200102095         3:50.42          RH        
          3:50.42



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                                       Jongens, 400m vrije slag                                             Minioren 6
14-4-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thom Delno                    De Rijn                               5:23.30     200000013         5:24.77                    
          5:24.77
    2.  Sten Postma                   De Rijn                               5:23.60     200000011         5:26.20                    
          5:26.20
    3.  Okke Jansen                   De Waalstroom                         6:00.00     200002475         5:49.39                    
          5:49.39
    4.  Sven van den Elzen            Aquapoldro                            6:06.74     200002161         6:01.42                    
          6:01.42
    5.  Thije Poelman                 Aquapoldro                            6:40.00     200002057         6:16.35                    
          6:16.35
    6.  Zeno Koutsocheras             ZV Wijchen                                 NT     200003273         6:24.31                    
          6:24.31
    7.  Joost Geerdink                De Waalstroom                         6:21.29     200002467         6:28.35                    
          6:28.35
    8.  Rik Cillessen                 De Waalstroom                              NT     200000599         6:30.31                    
          6:30.31
    9.  Ulke Wijbenga                 De Rijn                               6:38.32     200003013         6:34.73                    
          6:34.73
   10.  Glendon Swets                 Aquapoldro                            6:45.00     200002163         6:44.66                    
          6:44.66
   11.  Delano Weijn                  Aquapoldro                            7:00.00     200003965         7:22.51                    
          7:22.51



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                                       Meisjes, 200m vrije slag                                        Junioren 1 en 2
14-4-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gallyon Olde Hengel           De Waalstroom                         2:41.47     199902926         2:51.46                    
          2:51.46
    2.  Daphne Helsper                De Waalstroom                         2:56.55     199904100         2:56.30                    
          2:56.30
    3.  Lisa Rambach                  De Waalstroom                         2:55.84     199903652         2:57.77                    
          2:57.77
    4.  Odilia Smitsmans              De Rijn                               3:13.03     199900430         3:02.39                    
          3:02.39
    5.  Kyra Theunissen               ZVW '74                               3:30.00     200001174         3:04.02                    
          3:04.02
    6.  Isabel Bruins                 ZV Wijchen                            3:18.79     200004084         3:05.15                    
          3:05.15
    7.  Suze Sips                     De Waalstroom                         3:39.97     200003788         3:13.29                    
          3:13.29
    8.  Quinty Mol                    De Rijn                               3:10.46     200000680         3:13.55                    
          3:13.55
    9.  Talitha Derksen               Aquapoldro                            3:23.55     199902704         3:18.24                    
          3:18.24
   10.  Joelle de Jong                ZVW '74                               3:45.00     200003766         3:24.98                    
          3:24.98
   11.  Esmee-Anne de Meulenmeester   ZVW '74                               4:00.42     199903430         3:32.80                    
          3:32.80
   12.  Kim van Wely                  EZZ                                        NT     200001534         3:34.66                    
          3:34.66
   13.  Caitlin Vrijdag               Aquapoldro                            4:15.00     200003356         3:40.89                    
          3:40.89
   14.  Semegn de Bruin               ZV Wijchen                            4:43.92     200004086         3:59.40                    
          3:59.40
 AFGEM  Anna Witteveen                ZVW '74                               2:45.70     199900770                                    
 AFGEM  Tessa Witteveen               ZVW '74                               3:28.41     199900772                                    
 AFGEM  Elena Haszing                 De Waalstroom                              NT     200002174                                    
 AFGEM  Romy van den Heuvel           ZV Wijchen                            4:41.22     200004088                                    
    NG  Jolie Willems                 De Rijn                                    NT     200005498                                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                                       Jongens, 200m wisselslag                                        Junioren 1 en 2
14-4-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wilko Blaauw                  De Waalstroom                         2:42.42     199801513         2:41.91                    
          2:41.91
    2.  Aron Keemers                  De Waalstroom                         2:53.48     199802283         2:47.98                    
          2:47.98
    3.  Bartho van den Broeke         De Waalstroom                         2:57.83     199803773         3:00.64                    
          3:00.64
    4.  Bram Janssen                  EZZ                                   2:59.83     199804347         3:02.27                    
          3:02.27
    5.  Pieter Bruyn                  EZZ                                   3:01.12     199801999         3:03.09                    
          3:03.09
    6.  Nick Jansen                   De Rijn                               3:15.21     199800467         3:07.78                    
          3:07.78
    7.  Stijn Moors                   ZV Wijchen                            3:05.44     199903751         3:08.35                    
          3:08.35
    8.  Omyron Verwey                 ZVW '74                               3:04.04     199902509         3:12.11                    
          3:12.11
    9.  Bart Maas                     ZV Wijchen                            3:17.72     199901777         3:13.13                    
          3:13.13



SPLASH Meet Manager 11Registered to De Rijn