Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 2. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m rugslag  Minioren 5 en 6
Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 5. Jongens, 100m vlinderslag  Minioren 5 en 6
Nr. 6. Meisjes, 100m vlinderslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 5 en 6
Nr. 8. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 9. Jongens, 200m wisselslag  Minioren 5 en 6
Nr. 10. Meisjes, 200m wisselslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 2. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1


Minioren 5-6/jun1 Pieter Cup
Eindhoven, 14-4-2012


Programmanr. 1
14-4-2012 - 13:00
Jongens, 100m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten Voorronde


rangnaamverenigingintijdklassetijdRTpunten50m100m
1.Dennis WeeningOceanus1:02.592000008151:03.97+0,8131.071:03.97
2.Axel HanningZPC Stadskanaal1:04.592000007031:06.44+0,7731.571:06.44
3.Jari GroenhartAqua 681:06.152000002711:07.12+0,6132.041:07.12
4.Marc BotterRacing Club1:08.012000003291:09.01+0,6232.511:09.01
5.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn1:06.532000003211:09.28+0,7031.891:09.28
6.Sebastiaan RottierTriVia1:07.912000001471:09.49+0,7232.571:09.49
7.Nick van IrselSbc20001:09.152000003831:09.61+0,7632.961:09.61
8.Florian van EschSbc20001:07.702000013551:09.82+0,5932.721:09.82
9.Kjell BakkerEurode Kerkrade1:08.942000002971:09.83+0,7033.551:09.83
10.Juri DijkstraTriVia1:11.182000021191:10.97+0,6934.051:10.97
11.Bas WensinkDe Berkelduikers1:10.442000006191:11.20+0,8033.731:11.20
12.Koendert KellnerDz&Pc1:09.452000002371:11.42+0,5934.221:11.42
13.Pim VerdaasdonkSbc20001:09.482001006211:11.44+0,7933.951:11.44
14.Bram van GentZV Kerkdriel1:11.932000004071:11.64+0,6732.911:11.64
15.Luc KroonEd-Vo1:10.542001006971:11.74+0,8833.811:11.74
16.Jeroen AerssensDe Schelde1:10.762001000611:11.82+0,6634.031:11.82
17.Arjan DekkerTriVia1:11.052000004991:11.83+0,7034.381:11.83
18.Bas MorelissenIJsselmeer1:15.742001008611:12.32+0,6834.371:12.32
19.Luuk RoosenZwemclub Eijsden1:09.982001005771:12.4134.651:12.41
Camo MierisZ & Pc Dio1:08.632000015571:12.41+0,7434.621:12.41
21.Freek-Jan MelseDz&Pc1:11.722000002351:12.78+0,6135.721:12.78
22.Erik VoetsTriVia1:12.152000020311:12.9234.831:12.92
23.Ruben van VierzenOceanus1:11.172000008031:12.99+0,8735.761:12.99
24.Max ReindersRacing Club1:13.492000042251:13.55+0,7334.931:13.55
25.Marc HoogeveenAqua 681:13.352001015851:13.64+0,7034.111:13.64
26.Nick BontjeDe Columbiaan1:12.702000001411:14.13+0,8435.271:14.13
27.Chiel de PooterDe Schelde1:12.902001013551:14.24+0,5034.811:14.24
28.Jeroen BakkerHoogenboom Tours BZ&PC1:13.552000017311:15.32+0,7835.321:15.32
29.Alex BuijsZwemclub Eijsden1:13.642001008071:15.43+0,8335.071:15.43
30.Wouter van AsperenDe Spatters1:15.082000001251:15.56+0,7235.291:15.56
31.Ivar OldenhofDe Dolfijn1:14.852000000811:15.7137.361:15.71
32.Sem DikZaanstad (SG)1:11.932001004451:15.82+0,7834.961:15.82
33.Sjonnie QuinnRacing Club1:13.842001012191:17.35+0,6636.591:17.35
34.Jelle OpmeerNunspeet1:18.822001002691:17.65+0,6736.771:17.65
35.Xander v.d. PlasEIFFELswimmersPSV1:15.892001010291:17.77+0,5235.401:17.77
36.Youri van LijfZwemclub Eijsden1:19.1520011008111:17.95+0,6838.231:17.95
37.Kenzo DoerkZaanstad (SG)1:20.202001010371:18.01+0,8037.871:18.01
Anton JansenZ & Pc Dio1:20.452000036211:18.01+0,7137.091:18.01
39.Maurice SchlingemannNunspeet1:17.312001000431:18.85+0,7837.291:18.85
40.Mathijs VerdonckEIFFELswimmersPSV1:16.002001016851:18.87+0,6535.681:18.87
41.Mitchell RijksZaanstad (SG)1:19.162001027191:19.35+0,8538.451:19.35
42.Giel van MegenHzpc1:19.852000002651:19.76+0,7238.241:19.76
43.Ian WelborenKzc1:14.802000018631:19.86+0,9137.961:19.86
44.Joshua GomesRacing Club1:20.122001016771:20.27+0,5938.221:20.27
45.Jarno GroenOeza1:19.992001022631:20.72+0,9138.261:20.72
46.Owen WeerheimRacing Club1:21.002000038411:20.80+0,8138.111:20.80
Jan-Willem TopferEIFFELswimmersPSV1:17.162001018251:20.80+0,7039.641:20.80
48.Rowan HoutlosserZaanstad (SG)1:23.302000015051:21.00+0,7237.011:21.00
49.Karl van den BurgGoSwim1:21.662000005531:21.02+0,8838.151:21.02
50.Tom BoltTriVia1:19.162000013471:22.78+0,4839.061:22.78
51.Olav SlootbeekDe Columbiaan1:19.572001004031:22.9739.081:22.97
52.Iwan VosLz 18861:18.242001000351:23.14+0,7139.341:23.14
53.Danny BruijnesNunspeet1:21.522001002671:24.1940.521:24.19
54.Toby van TriestEIFFELswimmersPSV1:19.862000034131:26.79+0,6141.451:26.79
55.Tim WijnbergerZwemvereniging Hoorn1:22.032001004671:28.40+0,9342.601:28.40
56.Joris WassenaarOeza1:33.402001031791:28.73+0,7540.491:28.73
57.Czes KorczynskiZwemclub Eijsden1:25.392001008151:29.03+0,5343.151:29.03
58.Niels MartensKzc1:26.212001001111:29.50+0,721:29.50
59.Nathanaël NijsinkDe Mors1:33.062001009471:30.82+0,8344.251:30.82
60.Alex van der ZandenHzpc1:34.982001022591:30.94+0,6742.881:30.94
61.Jesmer FolkertsTriVia1:31.232000038371:32.20+0,7842.521:32.20
62.Sven NijkampDe Mors1:41.392001001631:33.00+0,6745.331:33.00
63.Rutger NieuwenhuisDe Mors1:37.692001002351:35.35+0,8444.471:35.35
64.Ramon van EmdenEIFFELswimmersPSV2:01.262001032231:41.99+0,7446.631:41.99
65.Maik KosterDe Mors1:47.952001008691:49.72+0,8051.021:49.72
AFGEMTyrese WilsonDe Fuut1:02.75200000223
AFGEMCasper SulstersWz0101:13.920101705


<< TOP >>
Programmanr. 2
14-4-2012 - 13:15
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten Voorronde


rangnaamverenigingintijdklassetijdRTpunten50m100m
1.Jasmijn BoonWvz1:04.612000012801:06.18+0,7332.081:06.18
2.Myrthe BeijenGoSwim1:06.782000023501:06.51+0,8131.931:06.51
3.Marij van der MastSbc20001:07.842000006761:07.78+0,6932.821:07.78
4.Amber RaadschildersZv Kimbria1:07.882000005341:08.31+0,7732.811:08.31
5.Claire VerkijkWvz1:07.892001002401:08.44+0,7133.651:08.44
6.Claudia SchoutenGoSwim1:05.952000008121:08.55+0,9033.701:08.55
7.Inge VieveenWvz1:08.502001000241:08.5733.551:08.57
8.Floor GerritsmaTriVia1:06.562000024641:08.85+0,7033.171:08.85
9.Loulou JanssenDe Columbiaan1:07.852001001321:08.94+0,6132.141:08.94
10.Amber KerkhofsZv Kimbria1:06.502000000741:09.15+0,7533.981:09.15
11.Lianne BouwmeesterOceanus1:08.282000009561:09.82+0,7634.091:09.82
12.Manon RittenEurode Kerkrade1:07.922000024401:09.9833.221:09.98
13.Michelle VerhoevenEd-Vo1:08.792000019221:10.03+0,6832.671:10.03
14.Kim VosSbc20001:09.882000009901:10.33+0,7633.781:10.33
15.Simone van de WolfshaarOlympia1:09.892000001981:10.84+0,8233.261:10.84
16.Elsa BremerDz&Pc1:08.482000010501:10.94+0,8634.171:10.94
17.Serena Tsizi Yu TomWz0101:08.1500040521:10.96+0,7933.901:10.96
18.Chantal HetjesEd-Vo1:10.722000015101:11.24+0,8434.401:11.24
19.Robin GoossensZ&PV Nuenen1:10.222000031281:11.52+0,7934.111:11.52
20.Eline van RuijvenLz 18861:10.492001016761:11.5935.071:11.59
21.Kaylee de JongZpch1:08.702000012341:11.66+0,8434.481:11.66
22.Myrthe BakkerSbc20001:09.732000008041:11.94+0,6034.091:11.94
23.Imke van den HoefHzpc1:11.142001015521:12.18+0,6034.861:12.18
24.Hannah BervoetsZaanstad (SG)1:10.012000007261:12.31+0,6934.351:12.31
25.Samara El KhadriEIFFELswimmersPSV1:12.562000054541:12.55+0,7433.631:12.55
Josee KeizerGzvw1:09.922000002641:12.55+0,7935.071:12.55
27.Sanne HeemskerkLz 18861:11.782001006001:12.81+0,6034.881:12.81
28.Lulu-May VerbeekOceanus1:12.462000009581:13.28+0,8535.451:13.28
29.Alena KutuzovaEIFFELswimmersPSV1:14.712000052061:13.59+0,8234.921:13.59
30.Aukje KoetsierZv Kimbria1:12.332000022601:13.62+0,7934.361:13.62
31.Anne DickensSbc20001:11.712001007341:13.84+0,7334.961:13.84
32.Lené DoomenTrb/Res1:12.512000013301:13.99+0,6035.371:13.99
33.Nikky KeijzerZaanstad (SG)1:12.302001028861:14.06+0,7835.491:14.06
34.Madelon van der PloegDe Kikker1:14.542001000701:14.24+0,6735.661:14.24
35.Demi BramaZV De Aalscholver1:14.132000035641:14.30+0,7135.221:14.30
36.Marieke WildeboerGzvw1:11.232001000161:14.43+0,8035.371:14.43
37.Marloes PotzeGzvw1:15.322000023321:14.49+0,9334.781:14.49
38.Kirsten TheunissenZwemclub Eijsden1:19.122000000721:14.52+0,7935.781:14.52
39.Janneke WeilandWetterwille1:14.232001001281:14.60+0,6835.501:14.60
40.Anneleen VerkerkZwemvereniging Hoorn1:14.992000043001:14.69+0,8736.551:14.69
41.Larissa BakkerSbc20001:13.982000037441:14.71+0,7634.431:14.71
42.Marit de LauTempo Valkenswaard1:11.102001013381:14.78+0,7936.901:14.78
43.Eva Willebrandsde Granaet1:15.572001015101:15.31+0,6935.531:15.31
44.Loes WilligersZwemclub Eijsden1:14.332000012321:15.61+0,8536.051:15.61
45.Melissa ZeemanZaanstad (SG)1:17.802000038041:15.71+0,9838.131:15.71
46.Puck SchroverEIFFELswimmersPSV1:14.362000038501:16.15+0,8535.301:16.15
47.Julia EijerZaanstad (SG)1:15.472001004561:16.45+0,7035.071:16.45
48.Jill BlideDe Kikker1:13.322000047341:16.52+0,7336.731:16.52
49.Giulia CorsiOceanus1:14.872001004681:16.90+0,8936.711:16.90
50.Eline ZuidemaTriVia1:16.532000022921:17.04+0,7338.211:17.04
51.Anja MuntendamEemsrobben1:14.732000000021:17.26+0,8236.071:17.26
52.Birgit KuijstermansZ & Pc Dio1:15.222001027841:17.56+0,8336.271:17.56
53.Zoè SlinkmanDe Mors1:15.642001000621:17.62+0,7136.731:17.62
54.Noa de VriesHzpc1:14.752001015561:17.78+0,7936.971:17.78
55.Daphne RockersDe Kikker1:15.802000013761:18.41+0,9435.551:18.41
56.Wiecke v.d. PutEIFFELswimmersPSV1:16.462000028181:18.67+0,6635.631:18.67
57.Esra ErerTriVia1:19.132000028581:18.70+0,8938.331:18.70
58.Lisa de BeijerEIFFELswimmersPSV1:21.222000028141:19.04+0,8239.161:19.04
59.Sarah BruggenkampAqua 681:17.032001000541:19.10+0,8838.211:19.10
60.Savannah van der KroftLz 18861:19.532001016781:20.01+0,9038.581:20.01
61.Floor de KievitRacing Club1:17.322001002381:20.19+0,6738.341:20.19
Lize Janna de VriesOrca1:19.412001019481:20.19+0,7738.001:20.19
63.Naomi BroekmanDe Spatters1:17.172001000201:20.33+0,5838.991:20.33
64.Demi MiddelGzvw1:16.082000024741:20.38+0,8238.241:20.38
65.Sofie de VriendOeza1:19.772001027861:20.69+0,8737.511:20.69
66.Amy VerhoudenEIFFELswimmersPSV1:20.282001014001:21.20+0,7538.941:21.20
67.Fleur VialleGzvw1:15.662001005541:21.25+0,9038.501:21.25
68.Marian KaterbargDe Kikker1:18.132000012821:21.30+0,8339.591:21.30
69.Noa SandersDe Kikker1:23.162000025421:21.53+0,9439.281:21.53
70.Natascha IwemaDe Spatters1:17.262001000221:21.77+0,8139.481:21.77
71.Chloë de VetterSbc20001:21.312001008421:21.9639.701:21.96
72.Kayleigh GijselsTempo Valkenswaard1:19.202000005381:21.99+0,7338.301:21.99
73.Femke RitmanKzc1:23.642001002861:22.30+0,8539.261:22.30
74.Floor KettingEIFFELswimmersPSV1:20.972001023581:22.67+0,8240.251:22.67
75.Juliet van DintherRacing Club1:16.912001011241:22.72+0,7439.271:22.72
76.Pernilla MulderSbc20001:24.032001011421:24.58+0,6840.391:24.58
77.Naomi BuurOeza1:23.642001015201:25.0241.031:25.02
78.Famke van HeckZwemvereniging Hoorn1:23.922000025781:25.14+0,8140.391:25.14
79.Merel DollKzc1:24.592001026101:25.19+0,6441.611:25.19
80.Maud WeijmansHzpc1:23.802001038301:25.3141.461:25.31
81.Polina SchellekensEIFFELswimmersPSV1:26.522001041101:26.34+0,7839.421:26.34
82.Nouna ChelbiDe Dolfijn1:23.772000049401:27.09+0,7842.931:27.09
83.Fiona KoperOeza1:22.372001028161:28.56+1,0342.091:28.56
84.Emmelie van LeeuwenEIFFELswimmersPSV1:44.202001033221:50.60+0,7648.301:50.60
DISFrederiek GeurtsZ&PV Nuenen1:17.65200002388
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren)
NG.ZAKirsten DijkmanKzc1:21.59200000842
NG.ZAEsmee LanckohrEurode Kerkrade1:17.71200002442
NG.ZANicole van JaarsveldHoogenboom Tours BZ&PC1:19.82200102254
AFGEMJulia van LeeuwenEIFFELswimmersPSV1:07.88200001464
AFGEMKim NijlandDe Berkelduikers1:10.48200000452
AFGEMKirsten PetitOeza1:16.14200002986


<< TOP >>
Programmanr. 3
14-4-2012 - 13:34
Jongens, 100m rugslagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamverenigingintijdklassetijdRTpunten50m100m
1.Jelle BettenDz&Pc1:16.162000015351:18.53+0,7439.041:18.53
2.Luc KroonEd-Vo1:16.212001006971:19.98+0,7839.991:19.98
3.Phil BrantjesKzc1:18.622000004851:21.28+0,6740.301:21.28
4.Sem DikZaanstad (SG)1:18.452001004451:22.25+0,7038.821:22.25
5.Luciën van EschSbc20001:21.572000013591:23.49+0,7739.671:23.49
6.Bas WensinkDe Berkelduikers1:17.472000006191:24.01+0,6640.511:24.01
7.Bas MorelissenIJsselmeer1:30.302001008611:24.69+0,7341.401:24.69
8.Marc HoogeveenAqua 681:25.462001015851:25.13+0,8141.921:25.13
9.Marc BotterRacing Club1:22.602000003291:25.21+0,7040.651:25.21
10.Daan VeldhuizenNunspeet1:19.892000001011:25.27+0,7641.561:25.27
11.Gerard YspeertTriVia1:27.692001000511:25.30+0,7441.921:25.30
12.Ian TerlouwHoogenboom Tours BZ&PC1:25.192000023451:25.38+0,7942.631:25.38
13.Tjeerd van SteinLz 18861:25.772001014391:25.98+0,6742.381:25.98
14.Rolf BavelaarD'elft1:26.882000017471:26.63+0,7341.571:26.63
15.Valdemar de JongDe Dolfijn1:25.542001002211:27.20+0,7843.781:27.20
16.Tim van DeursenZwemvereniging Hoorn1:32.562000039571:27.34+0,8044.051:27.34
17.Max VisserRacing Club1:30.082001000771:27.50+0,6743.231:27.50
18.Jeroen de MooyLz 18861:21.732001007231:28.44+0,5942.481:28.44
19.Rowan HoutlosserZaanstad (SG)1:26.282000015051:28.51+0,7743.221:28.51
20.Anton JansenZ & Pc Dio1:31.542000036211:30.55+0,7744.101:30.55
21.Lars SchramaTriVia1:29.022001024791:32.11+0,8145.451:32.11
22.Kenzo DoerkZaanstad (SG)1:35.802001010371:32.13+0,9345.161:32.13
23.Romarin van der TangDe Columbiaan1:32.462001021551:32.33+0,5144.131:32.33
24.Maurice SchlingemannNunspeet1:26.302001000431:33.01+0,6845.571:33.01
25.Roan van 't HoogHoogenboom Tours BZ&PC1:29.562000007411:34.39+0,8344.631:34.39
26.Danny BruijnesNunspeet1:31.342001002671:34.48+0,5546.451:34.48
27.Mitchell RijksZaanstad (SG)1:31.952001027191:34.57+0,8445.901:34.57
28.Anvar VeldtDe Dolfijn1:33.902001002811:35.08+1,2048.121:35.08
29.Iwan VosLz 18861:30.402001000351:35.94+0,8446.751:35.94
30.Stijn WesselinkDe Mors1:37.122000000231:35.96+0,7847.101:35.96
31.Jarno GroenOeza1:33.872001022631:36.32+0,7747.051:36.32
32.Thimo ElissenZwemclub Eijsden1:32.332001008091:37.61+0,6947.421:37.61
33.Joris WassenaarOeza1:45.012001031791:39.18+0,8946.871:39.18
34.Sven NijkampDe Mors1:45.672001001631:40.68+1,2450.411:40.68
35.Arie HerremansWvz1:44.652001005911:40.91+1,0649.191:40.91
36.Youri van LijfZwemclub Eijsden1:38.8920011008111:41.2651.211:41.26
37.Nathanaël NijsinkDe Mors1:43.502001009471:41.52+0,9252.811:41.52
38.Nicolas TheunissenZwemclub Eijsden1:52.802001032251:45.58+0,7850.901:45.58
39.Czes KorczynskiZwemclub Eijsden1:46.482001008151:49.33+0,7555.461:49.33
DISJonas AkylidizD'elft1:47.612001025671:39.52+0,7948.641:39.52
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 4
14-4-2012 - 13:43
Meisjes, 100m rugslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamverenigingintijdklassetijdRTpunten50m100m
1.Laura SetzZPC Stadskanaal1:16.352000001301:18.67+0,9139.211:18.67
2.Rizzy KorevaarWz0101:20.0100019781:19.75+0,6838.351:19.75
3.Elsa BremerDz&Pc1:18.592000010501:20.92+0,7440.011:20.92
4.Kaylin StelDe Dolfijn1:18.332001002901:21.78+0,7939.561:21.78
5.Quinty JansenGoSwim1:22.262000008101:22.17+0,7440.071:22.17
6.Door van EedenLz 18861:23.612000022441:22.71+0,8040.331:22.71
7.Danieke van der Kooide Granaet1:20.352000005521:22.74+0,8140.511:22.74
8.Nicoline ScholHoogenboom Tours BZ&PC1:21.622000036001:22.88+0,7440.841:22.88
9.Marieke van der MeerDe Columbiaan1:20.372000001621:22.96+0,7340.971:22.96
10.Maike van de VeldeZpch1:20.492000003821:23.14+0,7640.431:23.14
11.Arianne KooijingaTriVia1:24.802000015441:24.40+0,7541.031:24.40
12.Yara GaljeZaanstad (SG)1:25.622001003721:24.56+0,5741.651:24.56
13.Sanne HeemskerkLz 18861:20.952001006001:25.41+0,6642.521:25.41
14.Annemarie HovingTriVia1:24.392000002481:25.53+0,7541.841:25.53
15.Merel PhaffZ&PV Nuenen1:22.592001004341:26.26+0,6941.881:26.26
16.Eva Willebrandsde Granaet1:31.432001015101:26.39+0,6542.151:26.39
17.Sarah BruggenkampAqua 681:23.542001000541:26.43+0,7541.761:26.43
18.Sanne de BaasDe Columbiaan1:26.502000002101:27.06+0,6842.501:27.06
19.Melissa VallingaZaanstad (SG)1:27.312000016761:27.25+0,8142.861:27.25
20.Janneke WeilandWetterwille1:24.232001001281:27.40+0,6442.901:27.40
21.Frances SpeekenbrinkD'elft1:27.232000028681:27.85+0,7242.941:27.85
22.Marouscha BouwmanEemsrobben1:28.112000027101:28.11+0,8144.301:28.11
23.Rachel JahnZaanstad (SG)1:28.112001009581:28.63+0,7642.731:28.63
24.Jamie StegemanDe Berkelduikers1:24.362000020581:29.39+0,6943.251:29.39
25.Aukje VellingaTriVia1:26.082001009881:29.73+0,7643.501:29.73
26.Daphne RockersDe Kikker1:29.742000013761:29.75+0,8244.401:29.75
27.Celina von BergD'elft1:29.862000025961:29.84+0,6544.211:29.84
28.Maartje JanzenLz 18861:27.522000009101:30.25+0,6743.651:30.25
29.Fiona KoperOeza1:30.902001028161:30.75+0,7645.191:30.75
30.Dagmar AlderliesteSbc20001:31.722001004381:30.77+0,6343.491:30.77
31.Sofie de VriendOeza1:29.702001027861:30.98+0,7744.301:30.98
32.Anneleen VerkerkZwemvereniging Hoorn1:30.602000043001:31.24+0,7545.421:31.24
33.Loes WilligersZwemclub Eijsden1:29.502000012321:31.66+0,7846.321:31.66
34.Valeska WillnerD'elft1:34.512001037841:32.29+0,9243.641:32.29
35.Demi MiddelGzvw1:32.482000024741:32.85+0,7344.951:32.85
36.Naomi BuurOeza1:32.642001015201:34.23+0,6545.821:34.23
37.Inge BelforDe Columbiaan1:30.70200100578S91:36.54+0,8937049.621:36.54
38.Lieke MeulenkampHzpc1:38.652001015541:41.60+0,7549.291:41.60
39.Kirsten DijkmanKzc1:27.652000008421:44.48+0,6951.351:44.48
DISJamilah Loualade Granaet1:27.562000014021:31.57+0,7143.021:31.57
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMKirsten PetitOeza1:26.02200002986


<< TOP >>
Programmanr. 5
14-4-2012 - 13:52
Jongens, 100m vlinderslagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamverenigingintijdklassetijdRTpunten50m100m
1.Ruben van VierzenOceanus1:18.812000008031:22.04+0,8439.151:22.04
2.Jeroen BakkerHoogenboom Tours BZ&PC1:22.692000017311:23.90+0,8037.541:23.90
3.Noah LegersteeD'elft1:24.972000035931:24.93+0,7739.181:24.93
4.Sebastiaan RottierTriVia1:23.002000001471:25.29+0,7638.541:25.29
5.Koendert KellnerDz&Pc1:22.182000002371:25.89+0,7639.311:25.89
6.Jarno OttensEemsrobben1:22.392000002731:26.3239.921:26.32
7.Freek-Jan MelseDz&Pc1:23.572000002351:26.87+0,7041.241:26.87
8.Niels de BoerEurode Kerkrade1:22.972000019771:29.03+0,7939.831:29.03
9.Erik VoetsTriVia1:28.992000020311:30.95+0,7242.141:30.95
10.Marijn KagchellandZpch1:28.702000006551:33.13+0,8041.341:33.13
11.Karl van den BurgGoSwim1:33.512000005531:36.55+0,7144.171:36.55
12.Jeroen de MooyLz 18861:33.092001007231:41.2446.791:41.24
13.Rolf BavelaarD'elft1:34.792000017471:42.01+0,6645.521:42.01
14.Daan VeldhuizenNunspeet1:30.012000001011:42.23+0,8645.971:42.23
15.Vincent ReintjensD'elft1:39.952000036911:45.30+0,8046.541:45.30
16.Mathijs VerdonckEIFFELswimmersPSVNT2001016851:48.0247.471:48.02
17.Jeroen WillemsenLz 18861:44.232001011011:50.50+0,5944.971:50.50
18.Sidney DukeZwemclub Eijsden1:53.182000028751:55.28+0,9448.381:55.28


<< TOP >>
Programmanr. 6
14-4-2012 - 13:57
Meisjes, 100m vlinderslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamverenigingintijdklassetijdRTpunten50m100m
1.Myrthe BeijenGoSwim1:17.842000023501:16.09+0,7835.421:16.09
2.Claire VerkijkWvz1:15.482001002401:18.52+0,5836.121:18.52
3.Nikky KeijzerZaanstad (SG)1:21.132001028861:21.39+0,7936.721:21.39
4.Marij van der MastSbc20001:18.832000006761:21.58+0,7437.311:21.58
5.Chantal HetjesEd-Vo1:26.492000015101:22.77+0,8037.281:22.77
6.Danieke van der Kooide Granaet1:23.012000005521:23.70+0,8036.831:23.70
7.Lené DoomenTrb/Res1:30.052000013301:26.18+0,7737.781:26.18
8.Danique PomperDe Spatters1:25.332000015661:28.97+0,7739.581:28.97
9.Lieve GöbbelsEurode Kerkrade1:23.672000005141:29.7039.831:29.70
10.Imke van den HoefHzpc1:28.562001015521:30.44+0,6541.241:30.44
11.Jill BlideDe Kikker1:39.422000047341:32.67+0,7041.541:32.67
12.Noa de VriesHzpc1:29.232001015561:32.81+0,7741.711:32.81
13.Julie OuillonZv Kimbria1:30.682000007041:35.22+0,9343.311:35.22
14.Kayleigh GijselsTempo Valkenswaard1:35.752000005381:37.30+0,7845.031:37.30
15.Kirsten TheunissenZwemclub Eijsden1:30.652000000721:38.68+0,8243.031:38.68
16.Marlijn WelmerDe Berkelduikers1:37.472000013061:42.4944.061:42.49
17.Floor de KievitRacing Club1:34.312001002381:43.0345.841:43.03
18.Rachel JahnZaanstad (SG)1:39.962001009581:46.09+0,7446.441:46.09
19.Celina von BergD'elft1:44.322000025961:50.95+0,8148.711:50.95
AFGEMKim NijlandDe Berkelduikers1:28.70200000452


<< TOP >>
Programmanr. 7
14-4-2012 - 14:01
Jongens, 100m schoolslagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamverenigingintijdklassetijdRTpunten50m100m
1.Camo MierisZ & Pc Dio1:23.872000015571:25.15+0,7640.961:25.15
2.Juri DijkstraTriVia1:21.982000021191:25.48+0,6740.271:25.48
3.Bram van GentZV Kerkdriel1:26.882000004071:29.05+0,6942.131:29.05
4.Max ReindersRacing Club1:26.882000042251:29.28+0,7242.901:29.28
5.Dennis WeeningOceanus1:24.102000008151:29.5742.121:29.57
6.Kjell BakkerEurode Kerkrade1:29.602000002971:30.20+0,7142.011:30.20
7.Marcel Delfstrade Granaet1:31.752001000371:34.74+0,6745.531:34.74
8.Pim VerdaasdonkSbc20001:29.142001006211:35.01+0,7945.201:35.01
9.Chiel de PooterDe Schelde1:34.052001013551:35.40+0,5144.651:35.40
10.Luciën van EschSbc20001:30.802000013591:35.90+0,6944.351:35.90
11.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn1:29.452000003211:36.82+0,7045.191:36.82
12.Arjan DekkerTriVia1:30.162000004991:37.05+0,7246.281:37.05
13.Jeroen AerssensDe Schelde1:34.712001000611:38.22+0,6046.391:38.22
14.Ian WelborenKzc1:33.962000018631:38.60+0,8447.501:38.60
15.Ivar OldenhofDe Dolfijn1:38.702000000811:39.36+0,5548.551:39.36
16.Jaron van VeenDe Spatters1:38.512001002531:39.56+0,7647.501:39.56
17.Hugo Jan Bosscherde Granaet1:35.452000001851:39.89+0,5248.441:39.89
18.Joshua GomesRacing Club1:36.542001016771:40.75+0,5048.081:40.75
19.Sjonnie QuinnRacing Club1:34.592001012191:41.40+0,6548.811:41.40
20.Jelle OpmeerNunspeet1:41.292001002691:41.4247.491:41.42
21.Tjeerd van SteinLz 18861:38.282001014391:42.11+0,6548.961:42.11
22.Xander v.d. PlasEIFFELswimmersPSV1:41.452001010291:42.60+0,5548.041:42.60
23.Roan van 't HoogHoogenboom Tours BZ&PC1:37.092000007411:42.79+0,7848.921:42.79
24.Jeroen WillemsenLz 18861:45.292001011011:43.6749.801:43.67
25.Luca DellantonioDe Columbiaan1:43.172000027591:43.75+0,6948.491:43.75
26.Alex BuijsZwemclub Eijsden1:39.072001008071:44.0348.931:44.03
27.Valdemar de JongDe Dolfijn1:44.102001002211:44.20+0,7449.641:44.20
28.Max VisserRacing Club1:43.812001000771:44.35+0,5350.621:44.35
29.Thimo ElissenZwemclub Eijsden1:38.062001008091:45.09+0,8648.231:45.09
30.Sidney DukeZwemclub Eijsden1:41.042000028751:45.94+0,9851.141:45.94
31.Jordi van der LemEd-Vo1:42.892000001891:45.9850.781:45.98
32.Owen WeerheimRacing Club1:46.662000038411:47.49+0,7952.171:47.49
33.Lars SchramaTriVia1:46.362001024791:48.64+0,8552.961:48.64
34.Romarin van der TangDe Columbiaan1:45.492001021551:49.03+0,6651.771:49.03
35.Niels MartensKzc1:43.042001001111:51.05+0,5753.611:51.05
36.Arie HerremansWvz1:46.592001005911:51.84+0,6953.071:51.84
37.Anvar VeldtDe Dolfijn1:45.822001002811:53.6152.541:53.61
38.Maik KosterDe Mors1:51.612001008691:56.86+0,8557.391:56.86
39.Ramon van EmdenEIFFELswimmersPSVNT2001032232:06.92+0,7059.602:06.92
DISJan-Willem TopferEIFFELswimmersPSV1:43.412001018251:46.50+0,7652.031:46.50
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 8
14-4-2012 - 14:11
Meisjes, 100m schoolslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamverenigingintijdklassetijdRTpunten50m100m
1.Tes SchoutenHoogenboom Tours BZ&PC1:22.142000031201:23.93+0,9040.771:23.93
2.Claudia SchoutenGoSwim1:23.982000008121:25.96+0,8841.151:25.96
3.Myrthe BakkerSbc20001:24.192000008041:26.09+0,6840.851:26.09
4.Inge VieveenWvz1:23.922001000241:26.78+0,7941.461:26.78
5.Marieke WildeboerGzvw1:24.922001000161:27.87+0,6941.721:27.87
6.Kim VosSbc20001:25.752000009901:28.88+0,8441.551:28.88
7.Amber KerkhofsZv Kimbria1:27.142000000741:32.26+0,7542.811:32.26
8.Hannah BervoetsZaanstad (SG)1:30.662000007261:32.39+0,8944.141:32.39
9.Anja MuntendamEemsrobben1:30.022000000021:32.95+0,8742.961:32.95
10.Serena Tsizi Yu TomWz0101:33.0600040521:33.39+0,6742.701:33.39
11.Eline van RuijvenLz 18861:28.292001016761:33.59+0,6144.301:33.59
12.Esra ErerTriVia1:30.702000028581:33.7145.141:33.71
13.Marloes PotzeGzvw1:30.482000023321:35.14+0,7744.791:35.14
14.Marit de LauTempo Valkenswaard1:33.022001013381:36.86+0,7646.101:36.86
15.Demi BramaZV De Aalscholver1:35.982000035641:36.88+0,7245.551:36.88
16.Larissa BakkerSbc20001:35.512000037441:37.58+0,7845.231:37.58
17.Melissa VallingaZaanstad (SG)1:34.712000016761:38.95+0,9447.161:38.95
18.Maartje JanzenLz 18861:37.052000009101:39.58+0,8847.611:39.58
19.Melissa ZeemanZaanstad (SG)1:43.062000038041:39.80+0,9348.591:39.80
20.Elin HarmsGoSwim1:41.362001025981:39.98+0,9346.311:39.98
21.Celine VerspagetZ&PV Nuenen1:42.282000047901:41.07+0,8545.751:41.07
22.Yara GaljeZaanstad (SG)1:40.172001003721:42.41+0,6148.491:42.41
23.Noa SandersDe Kikker1:37.452000025421:42.89+1,1349.681:42.89
24.Marian KaterbargDe Kikker1:38.242000012821:42.96+0,8250.311:42.96
25.Naomi BroekmanDe Spatters1:39.832001000201:43.04+0,6050.161:43.04
26.Amy VerhoudenEIFFELswimmersPSV1:51.882001014001:43.06+0,7750.271:43.06
27.Chloë de VetterSbc20001:41.952001008421:43.24+0,8249.471:43.24
28.Juliet van DintherRacing Club1:38.392001011241:44.1250.291:44.12
29.Floor KettingEIFFELswimmersPSV1:43.642001023581:44.24+0,7349.821:44.24
30.Ingrid de Vriesde Granaet1:42.922001005001:44.4749.951:44.47
31.Merel DollKzc1:38.822001026101:44.63+0,7651.391:44.63
32.Frances SpeekenbrinkD'elft1:40.702000028681:45.16+0,8350.061:45.16
33.Kayleigh KnightOeza1:49.622000029841:45.99+0,9949.221:45.99
34.Polina SchellekensEIFFELswimmersPSVNT2001041101:46.47+0,8849.121:46.47
35.Fleur WolfsZwemclub Eijsden1:43.672001007781:46.75+0,8250.671:46.75
36.Aukje VellingaTriVia1:39.202001009881:47.2051.391:47.20
37.Pernilla MulderSbc20001:48.272001011421:50.66+0,5451.971:50.66
38.Nouna ChelbiDe Dolfijn1:50.232000049401:51.91+0,8854.031:51.91
39.Vera WeyzenZv Kimbria1:48.392001009801:54.03+0,8752.351:54.03
40.Valeska WillnerD'elft1:55.092001037841:54.7652.611:54.76
41.Famke van HeckZwemvereniging Hoorn1:48.542000025781:55.40+0,8954.961:55.40
42.Iris WilligersZwemclub Eijsden1:56.512001003841:56.4454.761:56.44
43.Rebekka NijzinkDe Mors1:55.172001024601:58.63+0,7754.821:58.63
44.Maud WeijmansHzpc1:51.162001038302:00.9557.372:00.95
DISBirgit KuijstermansZ & Pc Dio1:35.912001027841:38.88+0,8346.681:38.88
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
DISEmmelie van LeeuwenEIFFELswimmersPSV1:56.212001033222:00.7255.952:00.72
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
NG.ZAEsmee LanckohrEurode Kerkrade1:28.03200002442
NG.ZAEline WilminkD'elft1:50.91200005158
NG.ZANicole van JaarsveldHoogenboom Tours BZ&PC1:42.17200102254


<< TOP >>
Programmanr. 9
14-4-2012 - 14:23
Jongens, 200m wisselslagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamverenigingintijdklassetijdRTpnt50m100m150m200m
1.Axel HanningZPC Stadskanaal2:38.282000007032:44.84+0,8035.051:17.922:07.702:44.84
2.Jari GroenhartAqua 682:38.782000002712:46.92+0,6337.811:19.612:08.902:46.92
3.Jelle BettenDz&Pc2:46.352000015352:50.15+0,7238.251:21.212:11.442:50.15
4.Noah LegersteeD'elft2:54.732000035932:55.84+0,7939.121:26.452:16.572:55.84
5.Luuk RoosenZwemclub Eijsden3:02.842001005773:00.9639.211:24.692:20.403:00.96
6.Marcel Delfstrade Granaet2:55.312001000373:02.33+0,6441.621:29.652:21.693:02.33
7.Florian van EschSbc20002:57.522000013553:02.78+0,6839.031:25.942:24.183:02.78
8.Niels de BoerEurode Kerkrade2:54.772000019773:03.61+0,8440.001:26.772:24.763:03.61
9.Marijn KagchellandZpch3:04.222000006553:06.13+0,8541.501:31.992:24.783:06.13
10.Phil BrantjesKzc3:00.832000004853:06.36+0,7042.861:28.862:26.923:06.36
11.Hugo Jan Bosscherde Granaet2:59.642000001853:09.95+0,6944.721:33.712:27.783:09.95
12.Gerard YspeertTriVia3:11.702001000513:10.04+0,8146.091:34.262:29.023:10.04
13.Nick BontjeDe Columbiaan3:01.512000001413:10.11+0,8645.741:32.462:27.113:10.11
14.Ian TerlouwHoogenboom Tours BZ&PC3:17.002000023453:18.23+0,8046.871:35.202:35.573:18.23
15.Jordi van der LemEd-Vo3:26.442000001893:23.60+0,8148.231:38.482:37.283:23.60
16.Luca DellantonioDe Columbiaan3:20.012000027593:24.49+0,8051.281:43.112:41.213:24.49
17.Tim van DeursenZwemvereniging Hoorn3:21.972000039573:25.37+0,7652.321:39.082:40.573:25.37
18.Vincent ReintjensD'elft3:21.132000036913:27.38+0,8446.751:42.242:41.443:27.38
19.Tom BoltTriVia3:44.452000013473:35.33+0,7751.311:44.562:48.813:35.33
20.Toby van TriestEIFFELswimmersPSV3:39.862000034133:37.58+0,7951.221:45.292:45.623:37.58
21.Stijn WesselinkDe Mors3:33.072000000233:38.97+0,9053.931:46.642:51.903:38.97
22.Tim WijnbergerZwemvereniging Hoorn3:43.912001004673:52.171:01.061:57.533:02.473:52.17
DISNick van IrselSbc20002:53.322000003832:58.67+0,7938.951:26.262:20.222:58.67
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISJarno OttensEemsrobben2:59.202000002733:12.95+0,5341.111:30.862:30.863:12.95
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISGiel van MegenHzpc3:21.832000002653:25.13+0,6752.541:41.362:43.343:25.13
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
AFGEMCasper SulstersWz0103:08.390101705
AFGEMTyrese WilsonDe Fuut2:46.90200000223


<< TOP >>
Programmanr. 10
14-4-2012 - 14:36
Meisjes, 200m wisselslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamverenigingintijdklassetijdRTpnt50m100m150m200m
1.Jasmijn BoonWvz2:40.192000012802:44.38+0,8437.221:19.262:08.652:44.38
2.Loulou JanssenDe Columbiaan2:45.372001001322:47.70+0,7534.561:18.132:08.082:47.70
3.Laura SetzZPC Stadskanaal2:48.762000001302:53.1040.981:24.402:15.082:53.10
4.Robin GoossensZ&PV Nuenen2:47.982000031282:53.49+0,7837.431:24.402:14.332:53.49
5.Nicoline ScholHoogenboom Tours BZ&PC2:58.102000036002:54.69+0,7440.851:28.102:16.092:54.69
6.Manon RittenEurode Kerkrade2:52.672000024402:54.70+0,9339.691:24.332:17.712:54.70
7.Kaylee de JongZpch2:50.222000012342:54.95+0,8640.671:26.252:18.122:54.95
8.Quinty JansenGoSwim2:57.972000008102:56.06+0,8040.561:25.522:15.552:56.06
9.Michelle VerhoevenEd-Vo2:48.612000019222:56.50+0,8539.141:25.082:16.692:56.50
10.Lianne BouwmeesterOceanus2:49.872000009562:57.07+0,7941.141:26.162:18.192:57.07
11.Marieke van der MeerDe Columbiaan2:49.272000001622:58.86+0,7639.911:25.912:18.772:58.86
12.Eline ZuidemaTriVia3:03.562000022922:58.87+0,7039.911:26.782:15.282:58.87
13.Josee KeizerGzvw2:58.392000002643:00.91+0,8137.401:23.862:19.543:00.91
14.Amber RaadschildersZv Kimbria2:57.872000005343:01.13+0,8438.571:28.262:22.853:01.13
15.Lulu-May VerbeekOceanus3:02.702000009583:01.92+0,7637.751:24.762:20.863:01.92
16.Rizzy KorevaarWz0103:03.7300019783:02.03+0,7337.201:23.822:21.913:02.03
17.Tes SchoutenHoogenboom Tours BZ&PC3:00.862000031203:02.37+0,7441.911:33.352:19.673:02.37
18.Madelon van der PloegDe Kikker3:02.532001000703:02.56+0,7141.511:26.622:21.883:02.56
19.Arianne KooijingaTriVia3:04.022000015443:02.80+0,8038.841:26.402:24.523:02.80
20.Door van EedenLz 18863:01.512000022443:03.08+0,8339.701:27.012:21.673:03.08
21.Lieve GöbbelsEurode Kerkrade2:54.072000005143:03.44+0,7040.861:30.432:23.263:03.44
22.Maike van de VeldeZpch3:02.672000003823:04.48+0,8644.281:29.322:22.633:04.48
23.Samara El KhadriEIFFELswimmersPSV3:21.682000054543:04.74+0,8042.751:28.412:23.673:04.74
24.Anne DickensSbc20003:00.892001007343:05.89+0,7943.111:28.502:25.843:05.89
25.Giulia CorsiOceanus3:06.612001004683:06.57+0,9441.971:30.392:25.363:06.57
26.Simone van de WolfshaarOlympia3:04.892000001983:07.13+0,7042.401:31.702:29.233:07.13
27.Julia EijerZaanstad (SG)3:13.872001004563:08.46+0,7137.291:26.132:24.133:08.46
28.Alena KutuzovaEIFFELswimmersPSV3:15.322000052063:08.78+0,8443.171:30.722:26.923:08.78
29.Kaylin StelDe Dolfijn3:03.252001002903:09.62+0,8042.821:29.532:27.123:09.62
30.Annemarie HovingTriVia3:16.752000002483:09.74+0,8344.811:32.322:26.663:09.74
31.Puck SchroverEIFFELswimmersPSV3:14.252000038503:10.10+0,8646.221:29.342:25.003:10.10
32.Zoè SlinkmanDe Mors3:04.992001000623:10.63+0,8544.371:33.542:28.953:10.63
33.Danique PomperDe Spatters3:04.202000015663:10.80+0,6541.331:31.252:29.233:10.80
34.Aukje KoetsierZv Kimbria3:07.332000022603:10.83+0,8043.851:31.932:29.483:10.83
35.Fleur VialleGzvw3:09.302001005543:11.71+0,8742.921:32.892:30.363:11.71
36.Jamie StegemanDe Berkelduikers3:07.312000020583:12.31+0,8945.311:34.592:29.213:12.31
37.Merel PhaffZ&PV Nuenen3:08.082001004343:14.21+0,7643.751:30.972:29.093:14.21
38.Sanne de BaasDe Columbiaan3:11.582000002103:18.32+0,7144.351:34.482:35.173:18.32
39.Marouscha BouwmanEemsrobben3:22.082000027103:18.87+0,7046.491:36.062:36.563:18.87
40.Ingrid de Vriesde Granaet3:12.002001005003:19.97+0,8745.291:37.462:33.533:19.97
41.Lisa de BeijerEIFFELswimmersPSV3:11.082000028143:20.14+0,7048.161:41.272:39.073:20.14
42.Lize Janna de VriesOrca3:15.762001019483:20.21+0,8147.241:38.842:35.253:20.21
43.Wiecke v.d. PutEIFFELswimmersPSV3:13.422000028183:22.70+0,7046.021:38.872:37.693:22.70
44.Melanie OosterhuisEemsrobben3:24.752000048563:23.31+0,8543.861:36.042:37.063:23.31
45.Savannah van der KroftLz 18863:21.322001016783:23.3747.451:39.592:39.293:23.37
46.Marlijn WelmerDe Berkelduikers3:18.022000013063:26.91+0,8047.681:39.552:39.413:26.91
47.Iris van den BergD'elft3:29.272001037823:37.83+0,6553.321:46.682:48.193:37.83
48.Lieke MeulenkampHzpc3:56.922001015544:06.321:02.631:58.693:11.044:06.32
DISFloor GerritsmaTriVia2:52.472000024642:51.90+0,7637.991:23.792:13.112:51.90
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMJulia van LeeuwenEIFFELswimmersPSV2:56.68200001464


<< TOP >>
Programmanr. 1
14-4-2012
Jongens, 100m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten Finale


rangnaamverenigingintijdklassetijdRTpunten50m100m
Finale A
1.Dennis WeeningOceanus1:03.972000008151:04.44+0,7531.521:04.44
2.Axel HanningZPC Stadskanaal1:06.442000007031:06.02+0,8232.011:06.02
3.Jari GroenhartAqua 681:07.122000002711:06.90+0,6232.481:06.90
4.Sebastiaan RottierTriVia1:09.492000001471:08.85+0,8032.951:08.85
5.Nick van IrselSbc20001:09.612000003831:08.97+0,7832.571:08.97
6.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn1:09.282000003211:09.01+0,6632.771:09.01
7.Marc BotterRacing Club1:09.012000003291:09.19+0,6432.961:09.19
8.Florian van EschSbc20001:09.822000013551:11.70+0,6934.091:11.70


<< TOP >>
Programmanr. 2
14-4-2012
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten Finale


rangnaamverenigingintijdklassetijdRTpunten50m100m
Finale A
1.Jasmijn BoonWvz1:06.182000012801:05.49+0,7331.871:05.49
2.Marij van der MastSbc20001:07.782000006761:06.39+0,7331.951:06.39
3.Myrthe BeijenGoSwim1:06.512000023501:06.79+0,7931.951:06.79
4.Amber RaadschildersZv Kimbria1:08.312000005341:07.55+0,8532.331:07.55
5.Floor GerritsmaTriVia1:08.852000024641:07.66+0,7433.441:07.66
6.Claudia SchoutenGoSwim1:08.552000008121:08.91+0,7233.931:08.91
7.Inge VieveenWvz1:08.572001000241:09.04+0,6833.461:09.04
8.Claire VerkijkWvz1:08.442001002401:09.1633.521:09.16