2012-04-02 Clubkampioenschappen deel 2
Alkmaar (NED),    2-4-2012,    Lange baan (50m)
FINA Point Scoring 2011

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Heren, 100m vrije slag             Junioren 1 en ouder
2-4-2012 - 18:00                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jorrick Druyven               94   DAW                      56.09   584       
    2.  Fred Bond                     89   Ed-Vo                    56.57   570       
    3.  Felix Geenen                  95   DAW                      57.49   543       
    4.  Jan Peereboom                 95   DAW                      58.17   524       
        F2
        Lars van der Velden           98   DAW                      58.17   524       
        F1
    6.  Mart de Boer                  93   DAW                      58.49   515       
    7.  Rico Roels                    94   DAW                      59.35   493       
        F1
        Rian Visser                   90   DAW                      59.35   493       
        F2
    9.  Vincent Schram                94   DAW                    1:00.04   476       
   10.  Rene de Boer                  64   DAW                    1:00.93   456       
   11.  Kaspur van der Lem            96   Ed-Vo                  1:00.98   455       
   12.  Pepijn Jorink                 95   DAW                    1:01.38   446       
   13.  Jasper Falk                   95   DAW                    1:02.25   427       
   14.  Huub Delicaat                 82   DAW                    1:03.09   411       
   15.  Dani Hoetmer                  96   DAW                    1:04.32   387       
   16.  Fred Heemstra                 65   DAW                    1:04.52   384       
   17.  Frits Delicaat                79   DAW                    1:04.84   378       
   18.  Ron Langelaan                 78   DAW                    1:05.55   366       
   19.  Martijn Falk                  96   DAW                    1:06.45   351       
   20.  Rick Peereboom                96   DAW                    1:08.36   323       
   21.  Joost van Erkelens            99   DAW                    1:09.22   311       
   22.  Brayn Geijs                        DAW                    1:11.13   286       
   23.  Erik Bult                     99   DAW                    1:12.26   273       
   24.  Frank Dekker                  98   DAW                    1:13.24   262       
   25.  Thomas Haneveld               98   DAW                    1:16.15   233       
   26.  Joppe van Beek                99   DAW                    1:18.64   212       
   27.  Jaap Kwakkel                  47   DAW                    1:20.10   200       
   28.  Lucas Brazao                  99   DAW                    1:29.74   142       
 AFGEM  Max Pusch                     98   DAW                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Heren, 100m schoolslag             Junioren 1 en ouder
2-4-2012 - 19:05                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rian Visser                   90   DAW                    1:10.15   582       
    2.  Mart de Boer                  93   DAW                    1:12.75   522       
    3.  Jorrick Druyven               94   DAW                    1:15.68   463       
    4.  Ron Langelaan                 78   DAW                    1:18.79   410       
    5.  Felix Geenen                  95   DAW                    1:19.72   396       
    6.  Lars van der Velden           98   DAW                    1:21.71   368       
    7.  Huub Delicaat                 82   DAW                    1:22.26   361       
    8.  Vincent Schram                94   DAW                    1:23.18   349       
    9.  Rico Roels                    94   DAW                    1:23.34   347       
   10.  Rene de Boer                  64   DAW                    1:23.69   342       
   11.  Pepijn Jorink                 95   DAW                    1:25.89   317       
   12.  Jan Peereboom                 95   DAW                    1:27.71   297       
   13.  Joost van Erkelens            99   DAW                    1:28.98   285       
   14.  Frits Delicaat                79   DAW                    1:29.26   282       
   15.  Dani Hoetmer                  96   DAW                    1:29.44   280       
   16.  Martijn Falk                  96   DAW                    1:32.60   253       
   17.  Erik Bult                     99   DAW                    1:32.70   252       
   18.  Frank Dekker                  98   DAW                    1:33.09   249       
   19.  Brayn Geijs                        DAW                    1:34.15   240       
   20.  Jasper Falk                   95   DAW                    1:35.05   234       
   21.  Fred Heemstra                 65   DAW                    1:38.33   211       
   22.  Joppe van Beek                99   DAW                    1:39.02   207       
        F2
        Rick Peereboom                96   DAW                    1:39.02   207       
        F1
   24.  Jaap Kwakkel                  47   DAW                    1:39.64   203       
   25.  Thomas Haneveld               98   DAW                    1:45.71   170       
   26.  Lucas Brazao                  99   DAW                    2:05.93   100       
 AFGEM  Max Pusch                     98   DAW                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                 Heren, 200m wisselslag             Junioren 1 en ouder
2-4-2012 - 18:25                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jorrick Druyven               94   DAW                    2:18.21   562       
    2.  Felix Geenen                  95   DAW                    2:28.57   452       
    3.  Mart de Boer                  93   DAW                    2:29.05   448       
    4.  Rian Visser                   90   DAW                    2:30.00   440       
    5.  Levi Tol                      97   Ed-Vo                  2:30.26   437       
    6.  Lars van der Velden           98   DAW                    2:31.69   425       
    7.  Jan Peereboom                 95   DAW                    2:37.46   380       
    8.  Rene de Boer                  64   DAW                    2:42.93   343       
    9.  Dani Hoetmer                  96   DAW                    2:43.79   338       
   10.  Rico Roels                    94   DAW                    2:46.59   321       
   11.  Bas Vlugt                     99   Ed-Vo                  2:49.88   302       
   12.  Jasper Falk                   95   DAW                    2:49.94   302       
   13.  Joost van Erkelens            99   DAW                    2:50.59   299       
   14.  Erik Bult                     99   DAW                    2:54.64   278       
   15.  Martijn Falk                  96   DAW                    2:59.10   258       
   16.  Rick Peereboom                96   DAW                    3:00.65   251       
   17.  Joppe van Beek                99   DAW                    3:06.93   227       
   18.  Frank Dekker                  98   DAW                    3:07.45   225       
   19.  Thomas Haneveld               98   DAW                    3:07.90   223       
   20.  Lucas Brazao                  99   DAW                    3:43.74   132       
   DIS  Pepijn Jorink                 95   DAW                    2:54.21             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RH
   DIS  Brayn Geijs                        DAW                    3:05.83             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RH
 AFGEM  Max Pusch                     98   DAW                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                 Heren, 400m wisselslag             Junioren 1 en ouder
2-4-2012 - 19:30                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thom de Boer                  91   DAW                    5:18.85   447       
    2.  Rene de Boer                  64   DAW                    5:50.09   337       
    3.  Ron Langelaan                 78   DAW                    5:53.75   327       
    4.  Fred Heemstra                 65   DAW                    6:12.17   281       

    BM  Channe Noort                  86   DAW                    6:54.70   274       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                 Dames, 100m vrije slag                   Senioren Open
2-4-2012 - 18:10                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mirl de Boer                  97   DAW                    1:00.16   648       
    2.  Brenda Zwarthoed              96   DAW                    1:01.88   595       
    3.  Roxann Geenen                 96   DAW                    1:03.92   540       
    4.  Sandra Zwaanswijk             85   DAW                    1:05.63   499       
    5.  Yvanna Zuurveld               97   DAW                    1:06.40   482       
    6.  Laura Badoux                  82   DAW                    1:06.48   480       
    7.  Anouk Zandbergen              98   MSV-Zeemacht           1:06.81   473       
    8.  Bibi Stokvis                  99   DAW                    1:07.23   464       
    9.  Fenke Bosschert               97   DAW                    1:08.06   447       
   10.  Silke Jonk                    98   DAW                    1:08.29   443       
   11.  Maxine Alfonsi                95   DAW                    1:08.38   441       
   12.  Anne Noom                     98   DAW                    1:08.69   435       
   13.  Rosa Schot                    92   DAW                    1:08.82   433       
   14.  Denise Boonstra               99   DAW                    1:09.64   418       
   15.  Channe Noort                  86   DAW                    1:10.86   396       
   16.  Lotte Hoogeterp               97   DAW                    1:11.72   382       
   17.  Naomi te Lindert              99   DAW                    1:12.35   372       
   18.  Milya van Weverwijk           99   ZPC Watervlo           1:12.51   370       
   19.  Tami de Lange                 97   DAW                    1:13.04   362       
   20.  Myrthe van Beek               99   DAW                    1:13.82   350       
   21.  Leonie Vos                    99   DAW                    1:13.99   348       
   22.  Nathalja Wiersma              96   DAW                    1:15.34   330       
   23.  Lieke Alofs                   99   DAW                    1:16.12   320       
   24.  Ilse van Niekerk              94   DAW                    1:16.68   313       
   25.  Kimberley Kort                98   DAW                    1:17.46   303       
   26.  Saskia van der Velden         00   DAW                    1:18.71   289       
   27.  Manouk Vink                   94   DAW                    1:21.37   262       
   28.  Viveka Verhage                00   DAW                    1:23.32   244       
   29.  Talya de Lange                99   DAW                    1:27.62   209       
   30.  Eline Wiersma                 00   DAW                    1:31.32   185       
 AFGEM  Wieteke Elzinga               86   DAW                                        
 AFGEM  Marianne vd Poll              89   DAW                                        
 AFGEM  Melissa Zwaan                 91   DAW                                        
 AFGEM  Nienke van der zee            96   DAW                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                 Dames, 100m schoolslag                   Senioren Open
2-4-2012 - 19:15                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laura Badoux                  82   DAW                    1:20.07   521       
    2.  Yvanna Zuurveld               97   DAW                    1:21.38   496       
    3.  Mirl de Boer                  97   DAW                    1:22.03   485       
        F1
    4.  Brenda Zwarthoed              96   DAW                    1:28.38   387       
    5.  Roxann Geenen                 96   DAW                    1:29.00   379       
    6.  Maxine Alfonsi                95   DAW                    1:29.55   372       
    7.  Michelle Verhoeven            00   Ed-Vo                  1:30.89   356       
        F1
        Sandra Zwaanswijk             85   DAW                    1:30.89   356       
        F2
    9.  Lieke Alofs                   99   DAW                    1:31.25   352       
   10.  Anne Noom                     98   DAW                    1:32.95   333       
   11.  Bibi Stokvis                  99   DAW                    1:33.21   330       
   12.  Silke Jonk                    98   DAW                    1:33.50   327       
   13.  Channe Noort                  86   DAW                    1:35.66   305       
   14.  Tami de Lange                 97   DAW                    1:35.67   305       
   15.  Lotte Hoogeterp               97   DAW                    1:36.67   296       
   16.  Leonie Vos                    99   DAW                    1:37.58   288       
   17.  Ilse van Niekerk              94   DAW                    1:38.53   279       
   18.  Fenke Bosschert               97   DAW                    1:40.45   264       
   19.  Talya de Lange                99   DAW                    1:40.59   263       
   20.  Milya van Weverwijk           99   ZPC Watervlo           1:42.01   252       
   21.  Nathalja Wiersma              96   DAW                    1:42.24   250       
   22.  Kimberley Kort                98   DAW                    1:42.98   245       
   23.  Denise Boonstra               99   DAW                    1:43.15   243       
   24.  Manouk Vink                   94   DAW                    1:43.33   242       
   25.  Rosa Schot                    92   DAW                    1:45.42   228       
   26.  Myrthe van Beek               99   DAW                    1:47.62   214       
   27.  Eline Wiersma                 00   DAW                    1:49.12   206       
        F1
        Viveka Verhage                00   DAW                    1:49.12   206       
        F2
   29.  Naomi te Lindert              99   DAW                    1:49.47   204       
   30.  Saskia van der Velden         00   DAW                    1:50.82   196       
 AFGEM  Wieteke Elzinga               86   DAW                                        
 AFGEM  Melissa Zwaan                 91   DAW                                        
 AFGEM  Marianne vd Poll              89   DAW                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                 Dames, 200m wisselslag                   Senioren Open
2-4-2012 - 18:40                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mirl de Boer                  97   DAW                    2:30.24   591       
    2.  Brenda Zwarthoed              96   DAW                    2:35.66   532       
    3.  Anne Noom                     98   DAW                    2:43.60   458       
    4.  Roxann Geenen                 96   DAW                    2:45.00   446       
    5.  Yvanna Zuurveld               97   DAW                    2:48.33   420       
    6.  Silke Jonk                    98   DAW                    2:51.89   395       
    7.  Maxine Alfonsi                95   DAW                    2:53.83   382       
    8.  Lotte Hoogeterp               97   DAW                    2:53.88   381       
    9.  Sandra Zwaanswijk             85   DAW                    2:54.21   379       
   10.  Anouk Zandbergen              98   MSV-Zeemacht           2:54.32   378       
   11.  Denise Boonstra               99   DAW                    2:55.70   370       
   12.  Tami de Lange                 97   DAW                    2:58.77   351       
   13.  Bibi Stokvis                  99   DAW                    2:59.94   344       
   14.  Michelle Verhoeven            00   Ed-Vo                  3:00.73   340       
   15.  Rosa Schot                    92   DAW                    3:02.00   333       
   16.  Naomi te Lindert              99   DAW                    3:06.82   307       
   17.  Milya van Weverwijk           99   ZPC Watervlo           3:07.44   304       
   18.  Leonie Vos                    99   DAW                    3:07.49   304       
   19.  Fenke Bosschert               97   DAW                    3:08.44   300       
   20.  Myrthe van Beek               99   DAW                    3:09.85   293       
   21.  Lieke Alofs                   99   DAW                    3:15.36   269       
   22.  Kimberley Kort                98   DAW                    3:15.80   267       
   23.  Ilse van Niekerk              94   DAW                    3:18.82   255       
   24.  Saskia van der Velden         00   DAW                    3:21.40   245       
   25.  Viveka Verhage                00   DAW                    3:28.56   221       
   26.  Talya de Lange                99   DAW                    3:29.31   218       
   27.  Eline Wiersma                 00   DAW                    3:33.32   206       
 AFGEM  Marianne vd Poll              89   DAW                                        
 AFGEM  Melissa Zwaan                 91   DAW                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                   Alle, 50m rugslag Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l
2-4-2012 - 18:20                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tyrese Wilson                 00   De Fuut                  38.14   250       
    2.  Terrence Power                00   DAW                      40.88   203       
    3.  Jente Dekker                  01   DAW                      41.47   277       
    4.  Stephania Bos                 01   DAW                      41.78   271       
    5.  Jens de Groot                 00   DAW                      43.00   174       
    6.  Nick Stikkelman               01   DAW                      45.68   145       
    7.  Ice Sangmalai                 00   DAW                      46.42   138       
    8.  Luc Mul                       02   DAW                      47.22   131       
    9.  Maurits Sebastiaan Bos        02   DAW                      47.47   129       
   10.  Marjet Geenen                 02   DAW                      47.61   183       
   11.  Jitka Oudshoorn               01   DAW                      47.89   180       
   12.  Ilse Kruizinga                01   DAW                      48.06   178       
   13.  Noortje Wisselo               02   DAW                      48.62   172       
   14.  Liam Burger                   02   DAW                      48.81   119       
   15.  Roel Wit                      02   DAW                      49.05   117       
   16.  Anna Hartman                  01   DAW                      49.97   158       
   17.  Marlon Bil                    01   DAW                      49.99   111       
   18.  Stella Poort                  02   DAW                      51.66   143       
   19.  Debra de Lange                02   DAW                      53.74   127       
   20.  Emma Huizinga                 02   DAW                    1:11.98    53       
   DIS  Annabel Luke                  00   DAW                      51.09             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC



--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                   Alle, 50m rugslag                    Minioren 2 en 3
2-4-2012 - 18:25                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eva Schijf                    03   DAW                      50.67   152       
    2.  Juiliano Soliani              04   DAW                      50.71   106       
    3.  Danique Henneman              04   DAW                      55.57   115       
        F1
        Iris Brunt                    04   DAW                      55.57   115       
        f2
    5.  Jens Thaler                   03   Aquafit                1:00.32    63       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                 Alle, 50m vlinderslag                  Minioren 2 en 3
2-4-2012 - 19:05                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eva Schijf                    03   DAW                      58.02    80       
    2.  Jens Thaler                   03   Aquafit                1:04.66    41       



--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                 Alle, 50m vlinderslag Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l
2-4-2012 - 19:00                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tyrese Wilson                 00   De Fuut                  34.19   282       
    2.  Jens de Groot                 00   DAW                      39.25   186       
    3.  Stephania Bos                 01   DAW                      41.04   227       
    4.  Terrence Power                00   DAW                      41.89   153       
    5.  Maurits Sebastiaan Bos        02   DAW                      45.67   118       
    6.  Ice Sangmalai                 00   DAW                      47.79   103       
    7.  Jente Dekker                  01   DAW                      48.10   141       
    8.  Nick Stikkelman               01   DAW                      48.67    97       
    9.  Ilse Kruizinga                01   DAW                      54.48    97       
   10.  Luc Mul                       02   DAW                      55.10    67       
   11.  Jitka Oudshoorn               01   DAW                      56.67    86       
   12.  Stella Poort                  02   DAW                      57.69    82       
   13.  Annabel Luke                  00   DAW                    1:00.34    71       
   14.  Marjet Geenen                 02   DAW                    1:00.78    70       
   15.  Liam Burger                   02   DAW                    1:02.11    47       
   16.  Debra de Lange                02   DAW                    1:06.14    54       
   DIS  Emma Huizinga                 02   DAW                                        
        AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren), AA
   DIS  Noortje Wisselo               02   DAW                                        
        AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren), AA
   DIS  Anna Hartman                  01   DAW                      56.63             
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt., VH
   DIS  Marlon Bil                    01   DAW                      58.11             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VB
   DIS  Roel Wit                      02   DAW                    1:05.52             
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., VI/VC



SPLASH Meet Manager 11Registered to DAW-FINENZO