Nr. 1. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 2. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 3. Alle, 100m wisselslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 12. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 14. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 16. Jongens, 100m rugslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 18. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 200m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 22. Alle, 50m schoolslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 23. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 25. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 27. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 28. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 29. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 31. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 33. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 34. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 35. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 36. Heren, 50m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 37. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 38. Alle, 4 x 25m schoolslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 39. Alle, 8 x 50m vrije slag  Mix


D1 Competitie 5e ronde
Zaandam, 1-4-2012


Programmanr. 1
1-4-2012 - 12:30
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Waterland 1Waterland2:09.732:06.73
Jos Kalverboer
Paul de Graaf
96
95
34.89
35.06
Rick van Zanten
Gerco Kalverboer
98
94
2.De Futen 1De Futen2:09.212:07.14
Freek Diepeveen
Thomas Bruning
95
95
32.06
37.09
Roy Graafmans
Nathan Eekhof
95
94
30.58
27.41
3.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:27.392:19.53
Jelle Bets
Otto Bervoets
98
98
37.09Erno Snoek
Tim Wassenaar
96
99

30.43
4.Zaanstad (SG) 2Zaanstad (SG)2:42.182:35.71
Rowan Houtlosser
Mats Sandburg
00
96
39.81
43.37
Lucas Jak
Koen de Jong
00
97
40.27
32.26


<< TOP >>
Programmanr. 2
1-4-2012 - 12:35
Meisjes, 4 x 50m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Waterland 1Waterland2:09.132:07.36
Delia Verheij
Sascha Moenis
97
96
37.60
28.53
Lisa Schellinger
Saritha van Zanten
96
98
31.63
29.60
2.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:08.342:07.67
Maricha Veenendaal
Noortje Rotterdam
99
96
32.17
33.44
Nadine Scheeve
Bente Rogge
97
97
33.16
28.90
3.Zaanstad (SG) 2Zaanstad (SG)2:16.542:15.20
Alessandra Swerissen
Celine Jacobs
99
96
32.62
33.92
Noa Dik
Roxanne Kiks
98
96
35.28
33.38
4.De Futen 1De Futen2:17.202:16.91
Chantal Kosmis
Maaike Pijpers
97
98
33.46
34.83
Isabel Kragtwijk
Jodie van Vlokhoven
98
96
35.30
33.32


<< TOP >>
Programmanr. 3
1-4-2012 - 12:35
100m wisselslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Jelle BoschZaanstad (SG)1:46.952002008871:42.951:42.95
2.Rijk HeereDe Futen1:59.392003008971:46.101:46.10
3.Olaf StaalDe Futen1:59.022002013271:52.861:52.86
4.Aron UidamWaterland2:07.612003007791:59.101:59.10
DISJoel SiebenZaanstad (SG)NT2002008892:16.36RF2:16.36
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGEMMorris VonkZaanstad (SG)NT200300363
AFGEMThierry OldenburgZaanstad (SG)NT200300617

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Melina Carrillo MorenoZaanstad (SG)1:49.942003008801:41.971:41.97
2.Roxanne GrootjenZaanstad (SG)1:58.812002008321:43.931:43.93
3.Indy van SteltenZaanstad (SG)1:54.152003003701:47.691:47.69
4.Nouska de ReusZaanstad (SG)1:46.762002008301:47.871:47.87
5.Marije KelderZaanstad (SG)NT2003004121:51.771:51.77
6.Manou ten HoornZaanstad (SG)2:02.952002020861:53.161:53.16
7.Maaike HogeterpDe Futen1:48.642002009201:53.301:53.30
8.Faith GirothZaanstad (SG)2:05.302002015901:53.831:53.83
9.Fréderique PalsDe Futen2:05.322002024961:56.961:56.96
10.Iris van DuijseZaanstad (SG)NT2003003221:58.921:58.92
DISLisa van NieuwkerkDe Futen2:04.41200200522AQ
AQ - Niet goedgekeurde zwemkleding gebruikt (geen tijden noteren)
DISSanne LagerweijZaanstad (SG)NT2002015522:15.77RF2:15.77
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
NGMadelon HulsingZaanstad (SG)NT200201592


<< TOP >>
Programmanr. 4
1-4-2012 - 12:45
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Rachel JahnZaanstad (SG)42.2820010095840.13
2.Yara GaljeZaanstad (SG)47.3220010037240.61
3.Renske BeekDe Futen42.3920000051641.26
4.Samantha MantelDe Futen41.8120000144242.22FJ 1
5.Kim GroeneveldWaterland43.3620010092442.22FJ 2
6.Wietske WiersmaDe Futen45.7820000051843.12
7.Lieke RoggeZaanstad (SG)49.4220000171245.06
8.Morgan GirothZaanstad (SG)47.5320000380645.28
9.Roos WindtWaterland47.6120000261446.98
10.Jeannine PosZaanstad (SG)53.6220000171047.63
11.Sophie van WijngaardenDe Futen49.4320000144448.77
12.Feline VerheijWaterland53.9520010316049.40FJ 1
13.Sofia MeshcheryakovaDe Futen52.8220000534649.40FJ 2
14.Venna FassaertZaanstad (SG)55.3020010141051.74
15.Audrey TooleDe Futen1:06.0120000520455.20
16.Indy HooijschuurZaanstad (SG)59.9520010213056.10
17.Nikita TeeuwenZaanstad (SG)1:10.9920010193057.10
18.Bianca KosterZaanstad (SG)56.7920010063057.33
19.Jeske WapstraZaanstad (SG)56.0920010332859.37
20.Merlin TerolZaanstad (SG)1:09.742000047081:01.61
21.Aynur AkyolZaanstad (SG)NT2000030981:01.64
AFGEMRoos SchipperWaterland59.34200102408
AFGEMAmber OrfinoWaterland55.42200202644
NGMaxine SchaapZaanstad (SG)44.50200001512


<< TOP >>
Programmanr. 6
1-4-2012 - 12:50
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lucas JakZaanstad (SG)43.4220000112740.18
2.Rowan HoutlosserZaanstad (SG)45.6020000150542.60
3.Yassine BelhadaouiZaanstad (SG)46.9120000353144.20
4.Mitchell RijksZaanstad (SG)45.8820010271944.41
5.Arjen van der VisWaterland46.5520000294545.39
6.Matthé KnolZaanstad (SG)46.5220010030945.83
7.Remco JakZaanstad (SG)46.7620010103946.47
8.Bas BetsZaanstad (SG)46.4220000105946.58
9.Dennis van NieuwkerkDe Futen46.1020000155347.20
10.Baran MattagiZaanstad (SG)54.3220000390149.24
11.Jorn DekkerZaanstad (SG)47.5520010045349.67
12.Ruben UidamWaterland52.0920000294951.35
13.Dave SewnathDe Futen51.7320000380552.66
14.Prajit BhaskaranDe Futen56.4120000321353.67
15.Felix de WildDe Futen58.0620000415154.69
16.Ivar KramerZaanstad (SG)1:02.4320010164758.76
17.Soham KumarDe Futen1:02.7020000322159.86
18.Floris KooiZaanstad (SG)58.592001008011:01.70
19.Damian KerkhofZaanstad (SG)NT2000029291:03.30


<< TOP >>
Programmanr. 8
1-4-2012 - 12:55
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Saritha van ZantenWaterland2:27.211998012202:26.781:12.002:26.78
2.Eline van ZijlZaanstad (SG)2:44.141998033822:37.021:15.422:37.02
3.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)2:46.841999035102:43.031:18.352:43.03
4.Alessandra SwerissenZaanstad (SG)NT1999013022:46.211:19.492:46.21
5.Anna BruinsZaanstad (SG)2:54.141999019662:47.951:20.892:47.95
6.Franka RotterdamZaanstad (SG)3:07.571998006502:51.251:21.792:51.25
7.Maaike PijpersDe Futen2:57.631998048542:54.281:23.022:54.28
8.Emma DiepeveenDe Futen2:54.541998015042:54.351:22.812:54.35
9.Elise RotterdamZaanstad (SG)3:26.721998006522:55.521:25.002:55.52
10.Isabel KragtwijkDe Futen3:18.821998056062:56.291:25.612:56.29
11.Noa DikZaanstad (SG)2:58.271998048362:58.231:23.092:58.23
12.Carmen TavenierZaanstad (SG)3:04.701999041783:00.451:25.773:00.45
13.Roos VenemaWaterland3:20.871999054523:06.341:29.153:06.34
14.Roanne StolkWaterland3:01.711998010023:09.671:29.053:09.67
15.Georgia DuffDe FutenNT1999057643:11.481:29.403:11.48
16.Rebecca SchipperWaterland3:15.701999022403:12.001:32.643:12.00
17.Merel HooijschuurZaanstad (SG)3:25.911999046303:15.321:32.163:15.32
DISHind BoujifZaanstad (SG)NT199905546AF
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
NGNella DiepeveenDe Futen3:02.22199801520
NGIlham Taj-dineZaanstad (SG)3:10.78199803532


<< TOP >>
Programmanr. 10
1-4-2012 - 13:05
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Rick van ZantenWaterland2:23.561998003512:15.771:05.012:15.77
2.Tim WassenaarZaanstad (SG)2:39.281999018692:33.031:12.742:33.03
3.Otto BervoetsZaanstad (SG)NT1998011932:33.941:13.612:33.94
4.Ricardo GraafmansDe Futen2:32.811999004092:47.451:19.702:47.45
5.Niek ZeldenrustDe Futen3:13.531999033552:50.691:19.322:50.69
6.Vito MeijWaterland2:50.481999007772:52.181:19.882:52.18
7.Kevin NillesenZaanstad (SG)3:15.281999025832:56.081:23.592:56.08
8.Basil BarrettZaanstad (SG)3:29.321999021573:13.951:34.943:13.95
9.Nick NetelenbosZaanstad (SG)3:34.321998048453:17.451:31.923:17.45
10.Marc SchellingerWaterland3:30.911998050513:31.731:38.573:31.73
11.Elroy NagtegaalZaanstad (SG)NT1999045493:33.671:43.043:33.67
AFGEMKees DetermanWaterland3:24.05199901365


<< TOP >>
Programmanr. 12
1-4-2012 - 13:15
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Bente RoggeZaanstad (SG)1:21.961997015361:15.701:15.70
2.Sascha MoenisWaterland1:27.931996065501:21.891:21.89
3.Lisa SchellingerWaterland1:20.761996020061:22.421:22.42
4.Jodie van VlokhovenDe Futen1:24.321996035321:25.561:25.56
5.Celine JacobsZaanstad (SG)1:26.151996017001:25.621:25.62
6.Iona van SteltenZaanstad (SG)1:32.841999023141:27.561:27.56
7.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)1:39.381997021761:31.181:31.18
8.Delia VerheijWaterland1:33.261997061781:31.391:31.39
9.Melanie KerkhofZaanstad (SG)1:38.731996063181:37.101:37.10
DISChantal KosmisDe Futen1:30.501997020341:42.80RH1:42.80
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMIlse van SteenZaanstad (SG)1:25.19199703130
AFGEMLarissa TeeuwenZaanstad (SG)1:33.09199705482


<< TOP >>
Programmanr. 13
1-4-2012 - 13:20
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jos KalverboerWaterland1:16.111996022411:17.041:17.04
2.Brian van KerkwijkWaterland1:22.531996053391:21.511:21.51
3.Casper BruningDe Futen1:33.201997020551:23.071:23.07
4.Koen de JongZaanstad (SG)1:31.281997003471:25.621:25.62
5.Mats SandburgZaanstad (SG)1:27.541996009911:26.091:26.09
6.Jelle BetsZaanstad (SG)1:23.681998017291:26.481:26.48
7.Herke BrugmanWaterland1:29.481996041431:26.561:26.56
8.Tim StevensDe Futen1:37.701997027971:28.781:28.78
NGJack SmithDe Futen1:31.42199704951


<< TOP >>
Programmanr. 14
1-4-2012 - 13:25
Dames, 100m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Hester BoesWaterland1:21.511994036701:21.3138.791:21.31
2.Nadine ScheeveZaanstad (SG)1:25.141997006841:24.8942.071:24.89
3.Noortje RotterdamZaanstad (SG)1:33.611996032181:32.7846.641:32.78
4.Mara van GulikDe Futen1:42.451995066721:38.5148.381:38.51
5.Aslesha KumarDe Futen1:41.201995053281:40.4747.871:40.47
NGDorien HeinDe Futen1:27.12199503010


<< TOP >>
Programmanr. 16
1-4-2012 - 13:30
Jongens, 100m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Freek DiepeveenDe Futen1:09.481995027431:10.3035.211:10.30
2.Thomas BruningDe Futen1:10.291995011611:11.8135.321:11.81
3.Roy GraafmansDe Futen1:11.611995021191:12.3534.701:12.35
4.Erno SnoekZaanstad (SG)1:17.771996009251:14.1336.091:14.13
5.Gerco KalverboerWaterland1:10.041994002311:14.5735.951:14.57
6.Paul de GraafWaterland1:15.571995001071:15.581:15.58
7.Nathan EekhofDe Futen1:20.051994044991:21.7039.511:21.70


<< TOP >>
Programmanr. 18
1-4-2012 - 13:30
Dames, 200m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Rozemarijn de WaartWaterland2:48.201992019542:46.832:46.83
2.Ryanne van GulikWaterland2:46.541989054702:48.702:48.70
3.Sarah de WaartWaterland2:46.791991034002:54.102:54.10
4.Mieke van DrielWaterland2:49.001989010082:55.242:55.24
5.Jora BroerseDe Futen3:06.041992039463:02.203:02.20
6.Michelle NieropZaanstad (SG)3:01.701996032423:05.893:05.89
7.Maaike PijpersDe Futen3:17.361998048543:10.483:10.48
8.Stephanie HavenaarWaterland3:00.421989016043:15.553:15.55
DISRoxanne KiksZaanstad (SG)3:04.361996051703:01.63RH3:01.63
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
NGKitty Lynn JoustraZaanstad (SG)2:57.79199800790


<< TOP >>
Programmanr. 20
1-4-2012 - 13:40
Heren, 200m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Jordy KokWaterland2:19.371987017832:20.132:20.13
2.João SchilderWaterland2:22.791992021452:21.652:21.65
3.Nick VenemaWaterland2:22.451993009512:26.122:26.12
4.Tom van GulikWaterland2:19.471984007992:27.262:27.26
5.Kristian StamZaanstad (SG)2:29.851991021872:32.392:32.39
6.Mike HereijgersDe Futen2:32.261985010072:33.222:33.22
7.André KosterDe Futen2:35.621976014652:33.612:33.61
8.Bjorn de GoedeZaanstad (SG)2:31.551987010412:38.942:38.94
9.Erwin ZuijderveltDe Futen2:35.591975010152:39.702:39.70
10.Dennis de ReeZaanstad (SG)2:45.731980012232:44.372:44.37
11.Maikel BoesWaterland2:40.731992046292:44.632:44.63
12.Nicky KokWaterland2:27.181988019312:48.812:48.81
13.Thom ScheeveZaanstad (SG)2:46.551992030892:48.922:48.92
14.Casper GrasZaanstad (SG)2:46.421992004032:51.152:51.15
15.Niels Groot ObbinkDe Futen2:48.081989010472:52.232:52.23
16.Arno de GraafZaanstad (SG)3:01.621960008413:03.423:03.42
17.Steven van DraanenZaanstad (SG)NT1990068253:08.773:08.77


<< TOP >>
Programmanr. 22
1-4-2012 - 13:50
50m schoolslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Olaf StaalDe Futen50.8420020132751.64
2.Rijk HeereDe Futen54.0220030089752.67FJ 1
3.Jelle BoschZaanstad (SG)52.3620020088752.67FJ 2
4.Aron UidamWaterland56.2620030077956.39
5.Joel SiebenZaanstad (SG)59.712002008891:01.14
AFGEMMorris VonkZaanstad (SG)1:00.35200300363
AFGEMThierry OldenburgZaanstad (SG)58.55200300617

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Melina Carrillo MorenoZaanstad (SG)51.3320030088050.29
2.Fréderique PalsDe Futen47.4820020249655.58
3.Roxanne GrootjenZaanstad (SG)57.1620020083256.94
4.Indy van SteltenZaanstad (SG)56.7020030037057.13
5.Marije KelderZaanstad (SG)55.1520030041257.31
6.Manou ten HoornZaanstad (SG)57.4320020208658.40
7.Nouska de ReusZaanstad (SG)57.1520020083058.52
8.Iris van DuijseZaanstad (SG)57.5120030032258.83
9.Maaike HogeterpDe Futen59.012002009201:01.44
10.Faith GirothZaanstad (SG)1:01.232002015901:01.84
11.Sanne LagerweijZaanstad (SG)1:11.242002015521:13.49
AFGEMLisa van NieuwkerkDe Futen56.83200200522
NGMadelon HulsingZaanstad (SG)1:01.84200201592


<< TOP >>
Programmanr. 23
1-4-2012 - 13:55
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Yara GaljeZaanstad (SG)1:17.352001003721:16.2837.361:16.28
2.Kim GroeneveldWaterland1:17.382001009241:16.8336.611:16.83
3.Rachel JahnZaanstad (SG)1:18.572001009581:20.0038.101:20.00
4.Renske BeekDe Futen1:19.022000005161:20.44FJ 138.031:20.44
5.Wietske WiersmaDe Futen1:19.762000005181:20.44FJ 238.291:20.44
6.Lieke RoggeZaanstad (SG)1:23.892000017121:22.2538.921:22.25
7.Samantha MantelDe Futen1:21.562000014421:22.9839.111:22.98
8.Jeannine PosZaanstad (SG)1:33.502000017101:27.7541.441:27.75
9.Morgan GirothZaanstad (SG)1:27.862000038061:28.5143.021:28.51
10.Roos WindtWaterland1:29.942000026141:29.6842.831:29.68
11.Audrey TooleDe Futen1:37.942000052041:34.8241.721:34.82
12.Venna FassaertZaanstad (SG)1:36.462001014101:35.9145.081:35.91
13.Sofia MeshcheryakovaDe Futen1:35.012000053461:36.2945.871:36.29
14.Nikita TeeuwenZaanstad (SG)1:37.112001019301:38.7246.691:38.72
15.Merlin TerolZaanstad (SG)2:02.232000047081:39.0546.221:39.05
16.Bianca KosterZaanstad (SG)1:36.042001006301:41.4949.351:41.49
17.Feline VerheijWaterland1:37.712001031601:41.5548.691:41.55
18.Indy HooijschuurZaanstad (SG)1:43.012001021301:41.7548.641:41.75
19.Jeske WapstraZaanstad (SG)1:50.802001033281:49.6849.801:49.68
20.Aynur AkyolZaanstad (SG)1:57.812000030981:56.5654.671:56.56
AFGEMRoos SchipperWaterland1:43.04200102408
AFGEMAmber OrfinoWaterland1:39.00200202644
NGMaxine SchaapZaanstad (SG)1:15.83200001512


<< TOP >>
Programmanr. 25
1-4-2012 - 14:05
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Arjen van der VisWaterland1:18.742000029451:16.8337.551:16.83
2.Dennis van NieuwkerkDe Futen1:16.582000015531:17.7436.341:17.74
3.Mitchell RijksZaanstad (SG)1:19.162001027191:20.3938.391:20.39
4.Lucas JakZaanstad (SG)1:25.262000011271:22.2338.681:22.23
5.Bas BetsZaanstad (SG)1:20.172000010591:22.5939.501:22.59
6.Rowan HoutlosserZaanstad (SG)1:23.302000015051:23.6639.121:23.66
7.Dave SewnathDe Futen1:24.432000038051:24.9840.211:24.98
8.Remco JakZaanstad (SG)1:27.232001010391:25.0042.011:25.00
9.Yassine BelhadaouiZaanstad (SG)1:20.202000035311:25.3341.151:25.33
10.Matthé KnolZaanstad (SG)1:25.642001003091:25.4341.641:25.43
11.Ruben UidamWaterland1:27.972000029491:27.7940.501:27.79
12.Baran MattagiZaanstad (SG)1:28.112000039011:27.9242.951:27.92
13.Jorn DekkerZaanstad (SG)1:25.932001004531:30.9441.561:30.94
14.Floris KooiZaanstad (SG)1:38.832001008011:34.6244.911:34.62
15.Ivar KramerZaanstad (SG)1:39.322001016471:36.3745.591:36.37
16.Felix de WildDe Futen1:34.202000041511:38.7746.831:38.77
17.Damian KerkhofZaanstad (SG)1:40.212000029291:44.5250.891:44.52
18.Soham KumarDe Futen1:59.922000032211:46.5348.651:46.53
19.Prajit BhaskaranDe Futen2:07.882000032132:01.1854.152:01.18


<< TOP >>
Programmanr. 27
1-4-2012 - 14:10
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Saritha van ZantenWaterland41.9719980122040.93
2.Maaike PijpersDe Futen40.8619980485442.57
3.Noa DikZaanstad (SG)44.5319980483643.28
4.Franka RotterdamZaanstad (SG)46.4419980065045.02
5.Eline van ZijlZaanstad (SG)45.9319980338245.25
6.Merel HooijschuurZaanstad (SG)48.3119990463046.97
7.Elise RotterdamZaanstad (SG)49.4219980065247.21
8.Anna BruinsZaanstad (SG)48.6119990196647.48
9.Alessandra SwerissenZaanstad (SG)50.4719990130248.05
10.Roanne StolkWaterland47.9319980100249.22
11.Sophie van WijngaardenDe Futen49.6920000144449.83FJ 1
12.Roos VenemaWaterland49.0019990545249.83FJ 2
13.Carmen TavenierZaanstad (SG)48.1319990417850.01
14.Emma DiepeveenDe Futen50.8819980150451.09
15.Rebecca SchipperWaterland50.3919990224051.15
16.Hind BoujifZaanstad (SG)1:03.0619990554655.88
DISMaricha VeenendaalZaanstad (SG)50.8019990351049.65SK
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
NGIlham Taj-dineZaanstad (SG)50.15199803532
NGNella DiepeveenDe Futen55.37199801520


<< TOP >>
Programmanr. 28
1-4-2012 - 14:15
Jongens, 50m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Rick van ZantenWaterland38.6819980035137.41
2.Otto BervoetsZaanstad (SG)42.8719980119340.49
3.Niek ZeldenrustDe Futen40.4519990335540.77
4.Vito MeijWaterland44.2119990077743.33
5.Nick NetelenbosZaanstad (SG)48.1219980484545.29
6.Tim WassenaarZaanstad (SG)43.7919990186945.31
7.Kevin NillesenZaanstad (SG)47.4919990258345.57
8.Marc SchellingerWaterland49.8319980505150.61
9.Ricardo GraafmansDe Futen45.3619990040951.85
10.Basil BarrettZaanstad (SG)54.4619990215754.90
DISElroy NagtegaalZaanstad (SG)1:00.9019990454956.82SR
SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt.
AFGEMKees DetermanWaterland46.69199901365


<< TOP >>
Programmanr. 29
1-4-2012 - 14:20
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Bente RoggeZaanstad (SG)2:39.661997015362:38.221:18.802:38.22
2.Iona van SteltenZaanstad (SG)2:55.361999023142:51.591:24.212:51.59
3.Jodie van VlokhovenDe Futen2:54.801996035322:57.231:27.732:57.23
Lisa SchellingerWaterland2:49.561996020062:57.231:24.642:57.23
5.Sascha MoenisWaterland3:21.651996065503:06.291:28.863:06.29
6.Isabel KragtwijkDe Futen3:09.061998056063:06.831:32.303:06.83
7.Delia VerheijWaterland3:15.471997061783:06.961:33.973:06.96
8.Chantal KosmisDe Futen3:17.641997020343:12.511:32.613:12.51
9.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)3:22.911997021763:14.831:37.363:14.83
10.Celine JacobsZaanstad (SG)NT1996017003:18.111:40.643:18.11
11.Melanie KerkhofZaanstad (SG)NT1996063183:44.801:50.403:44.80
AFGEMLarissa TeeuwenZaanstad (SG)3:16.63199705482
AFGEMIlse van SteenZaanstad (SG)3:24.88199703130


<< TOP >>
Programmanr. 31
1-4-2012 - 14:25
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Jos KalverboerWaterland2:46.001996022412:46.561:22.992:46.56
2.Brian van KerkwijkWaterland2:51.771996053392:49.721:23.292:49.72
3.Jelle BetsZaanstad (SG)3:03.041998017292:59.431:28.682:59.43
4.Herke BrugmanWaterland3:19.411996041433:09.551:31.943:09.55
5.Koen de JongZaanstad (SG)NT1997003473:12.661:32.783:12.66
6.Casper BruningDe FutenNT1997020553:12.851:34.303:12.85
7.Mats SandburgZaanstad (SG)NT1996009913:20.521:36.883:20.52
8.Tim StevensDe FutenNT1997027973:30.441:43.073:30.44


<< TOP >>
Programmanr. 33
1-4-2012 - 14:35
Dames, 100m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Hester BoesWaterland1:10.471994036701:10.6433.891:10.64
2.Noortje RotterdamZaanstad (SG)1:13.481996032181:11.42FJ 134.701:11.42
3.Nadine ScheeveZaanstad (SG)1:14.251997006841:11.42FJ 234.181:11.42
4.Mara van GulikDe Futen1:33.081995066721:35.9544.171:35.95
NG.ZAAslesha KumarDe Futen1:27.73199505328
NGDorien HeinDe Futen1:19.48199503010


<< TOP >>
Programmanr. 34
1-4-2012 - 14:35
Jongens, 100m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Gerco KalverboerWaterland57.7719940023159.1428.6959.14
2.Roy GraafmansDe Futen58.8919950211959.9228.8859.92
3.Erno SnoekZaanstad (SG)1:08.921996009251:01.0228.681:01.02
4.Freek DiepeveenDe Futen1:01.851995027431:01.3929.931:01.39
5.Thomas BruningDe Futen1:01.111995011611:02.2830.001:02.28
6.Nathan EekhofDe Futen1:02.511994044991:02.3629.181:02.36
7.Paul de GraafWaterland1:02.401995001071:02.8430.321:02.84
8.Tim WassenaarZaanstad (SG)1:11.321999018691:09.1832.581:09.18


<< TOP >>
Programmanr. 35
1-4-2012 - 14:40
Dames, 50m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sarah de WaartWaterland29.9219910340030.56
2.Ryanne van GulikWaterland30.7219890547031.08FJ 1
3.Rozemarijn de WaartWaterland30.3319920195431.08FJ 2
4.Jora BroerseDe Futen33.6919920394632.62
5.Mieke van DrielWaterland31.3519890100833.06
6.Roxanne KiksZaanstad (SG)33.6619960517033.18
7.Stephanie HavenaarWaterland31.6119890160433.63
8.Michelle NieropZaanstad (SG)33.3619960324234.59
9.Georgia DuffDe Futen36.3419990576435.47
NGKitty Lynn JoustraZaanstad (SG)36.17199800790


<< TOP >>
Programmanr. 36
1-4-2012 - 14:40
Heren, 50m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mike HereijgersDe Futen25.8719850100726.09FJ 1
2.João SchilderWaterland26.2519920214526.09FJ 2
3.Jordy KokWaterland26.1819870178326.30
4.Nick VenemaWaterland26.4719930095126.73
5.Tom van GulikWaterland25.7919840079927.05
6.André KosterDe Futen28.3019760146527.74
7.Erwin ZuijderveltDe Futen27.1619750101527.96
8.Thom ScheeveZaanstad (SG)28.3319920308928.28
9.Nicky KokWaterland26.5119880193128.72
10.Niels Groot ObbinkDe Futen28.7619890104728.78
11.Maikel BoesWaterland28.3119920462928.85FJ 1
12.Bjorn de GoedeZaanstad (SG)28.0719870104128.85FJ 2
13.Casper GrasZaanstad (SG)29.8619920040329.71
14.Kristian StamZaanstad (SG)29.7319910218729.73
Dennis de ReeZaanstad (SG)28.9619800122329.73
16.Steven van DraanenZaanstad (SG)NT19900682531.58
17.Arno de GraafZaanstad (SG)31.0819600084131.96


<< TOP >>
Programmanr. 37
1-4-2012 - 14:45
Jongens, 4 x 50m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:12.382:09.34
Kevin Nillesen
Tim Wassenaar
99
99
33.97Jelle Bets
Otto Bervoets
98
98
2.Waterland 1Waterland2:13.542:15.57
Rick van Zanten
Marc Schellinger
98
98
28.54Arjen van der Vis
Vito Meij
00
99
3.De Futen 1De Futen2:20.272:25.52
Dave Sewnath
Ricardo Graafmans
00
99
37.66Dennis van Nieuwkerk
Niek Zeldenrust
00
99
4.Zaanstad (SG) 2Zaanstad (SG)2:32.232:26.72
Bas Bets
Lucas Jak
00
00
37.02Nick Netelenbos
Rowan Houtlosser
98
00


<< TOP >>
Programmanr. 38
1-4-2012 - 14:50
4 x 25m schoolslag
(1j, 1m, 1j, 1m)
Mix Minioren 4 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)NT1:40.45
Joel Sieben
Marije Kelder
02
03
Jelle Bosch
Melina Carrillo Moreno
02
03
2.De Futen 1De Futen1:50.301:41.68
Rijk Heere
Fréderique Pals
03
02
Olaf Staal
Maaike Hogeterp
02
02


<< TOP >>
Programmanr. 39
1-4-2012 - 14:50
8 x 50m vrije slag
(1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m)
Mix
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Waterland 1Waterland3:54.393:53.62
Rick van Zanten
Saritha van Zanten
Jos Kalverboer
Lisa Schellinger
98
98
96
96
Gerco Kalverboer
Hester Boes
João Schilder
Sarah de Waart
94
94
92
91
2.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)4:06.614:09.51
Tim Wassenaar
Maricha Veenendaal
Otto Bervoets
Noortje Rotterdam
99
99
98
96
30.58Erno Snoek
Nadine Scheeve
Thom Scheeve
Bente Rogge
96
97
92
97
3.De Futen 1De Futen4:19.724:17.64
Ricardo Graafmans
Maaike Pijpers
Casper Bruning
Chantal Kosmis
99
98
97
97
35.75Roy Graafmans
Jodie van Vlokhoven
Mike Hereijgers
Jora Broerse
95
96
85
92
4.Zaanstad (SG) 2Zaanstad (SG)4:25.834:22.53
Jelle Bets
Noa Dik
Koen de Jong
Celine Jacobs
98
98
97
96
31.35Mats Sandburg
Alessandra Swerissen
Bjorn de Goede
Roxanne Kiks
96
99
87
96