4-kamp dl 3
Brunssum (NED),    25-3-2012,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 400m wisselslag, Senioren Open    Nr. 2. Dames, 400m wisselslag, Senioren Open
Nr. 4. Meisjes, 200m schoolslag, Minioren 5 en later    Nr. 5. Alle, 25m vrije slag, Minioren 3 en later
Nr. 6. Heren, 50m rugslag, Senioren Open    Nr. 7. Dames, 50m rugslag, Senioren Open
Nr. 8. Jongens, 50m rugslag, Minioren 5 en later    Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag, Minioren 5 en later
Nr. 10. Alle, 50m schoolslag, Minioren 3 en later    Nr. 11. Heren, 200m schoolslag, Senioren Open
Nr. 12. Dames, 200m schoolslag, Senioren Open    Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag, Minioren 5 en later
Nr. 14. Meisjes, 100m wisselslag, Minioren 5 en later    Nr. 15. Alle, 25m rugslag, Minioren 3 en later
Nr. 16. Heren, 200m vrije slag, Senioren Open    Nr. 17. Dames, 200m vrije slag, Senioren Open
Nr. 18. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 5 en later    Nr. 19. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 5 en later
Nr. 20. Heren, 4 x 50m wisselslag, Senioren Open    Nr. 21. Dames, 4 x 50m vrije slag, Senioren Open
Nr. 23. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Minioren 5 en later    Nr. 24. Gemengd, 4 x 25m schoolslag, Minioren 3 en later


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Heren, 400m wisselslag                        Senioren Open
25-3-2012 - 14:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erik Schwillens               Zv Kimbria             5:30.54 19930174   5:24.61           
          1:09.25  5:24.61
  2. Daan Jente                    Brunssum                    NT 19990027   5:46.97           
          1:19.03  5:46.97
AFGE Kirk Koelstra                 Brunssum                    NT 19990347                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Dames, 400m wisselslag                        Senioren Open
25-3-2012 - 14:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne Jente                 Brunssum               5:43.72 19960078   5:34.00           
          1:14.90  5:34.00




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 200m schoolslag                 Minioren 5 en later
25-3-2012 - 14:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fleur Wolfs                   Zwemclub Eijsden            NT 20010077   3:43.57           
          1:48.00  3:43.57
  2. Sara van Vlokhoven            Zwemclub Eijsden            NT 20010248   3:52.42           
          1:51.42  3:52.42
  3. Nikki Douma                   Brunssum                    NT 20010225   3:53.97           
          1:52.82  3:53.97
AFGE Janine Veltrop                Brunssum                    NT 20010320                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Alle, 25m vrije slag                   Minioren 3 en later
25-3-2012 - 14:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maikel Nelissen               Zv Kimbria               23.64 20030030     21.39           
  2. Francesca Theunissen          Zwemclub Eijsden         34.19 20050009     21.62           
  3. Bianca Kieszl                 Zv Kimbria               25.18 20030099     21.64           
  4. Tom van Marum                 Zwemclub Eijsden            NT 20030144     22.47           
  5. Kasper Markus                 Zwemclub Eijsden            NT 20050006     29.51           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                        Heren, 50m rugslag                          Senioren Open
25-3-2012 - 14:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Custers                Zv Kimbria               29.58 19910631     31.05           
  2. Daan Jente                    Brunssum                 32.88 19990027     33.00           
  3. Tom Hinskens                  Sg Hgn                   33.42 19900724     34.26           
  4. Wouter Knibbeler              Brunssum                 40.01 19960161     36.25           
  5. Caio Passos-newman            Zv Kimbria               35.59 19980104     36.36           
  6. David Paulissen               Sg Hgn                   36.87 19970348     36.59           
  7. Jules Sinsel                  Zwemclub Eijsden         39.45 19980038     36.88           
  8. Karsten Meijers               Zv Kimbria               41.82 19900495     41.05 FJ 1      
  9. Jhamiro Habets                Brunssum                 40.17 19980080     41.05 FJ 2      
 10. Sidney Duke                   Zwemclub Eijsden         43.95 20000287     43.68           
 11. Bilal Nezameldin              Brunssum                 47.54 20000291     45.80           
 DIS Victor Knibbeler              Brunssum                 43.98 19970079     40.00           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 50m rugslag                          Senioren Open
25-3-2012 - 14:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Klasens                 Brunssum                 35.10 19960453     34.59           
  2. Michelle Bartelet             Zv Kimbria               37.54 19980218     37.36           
  3. Mariska Craemers              Brunssum                 39.06 19970065     38.66           
  4. Lisa Meyers                   Zv Kimbria               38.01 19960505     38.70           
  5. Kyra Raadschilders            Zv Kimbria               40.82 19960260     39.51           
  6. Emma Willems                  Sg Hgn                   37.32 19930103     39.59           
  7. Bo Kerkhoff                   Sg Hgn                   38.59 19950237     39.63           
  8. Konstantina Skarlatou         Zv Kimbria               40.94 20000463     40.07           
  9. Suzan Vermeere                Sg Hgn                   40.65 19930774     40.70           
 10. Loes Willigers                Zwemclub Eijsden         40.98 20000123     40.84           
 11. Jacqueline Charpentier        Zwemclub Eijsden         44.84 19980137     42.91           
 12. Julie Ouillon                 Zv Kimbria               43.11 20000070     42.92           
 13. Justine Hoeksel               Zwemclub Eijsden         43.92 19980306     43.07           
 14. Kirsten Theunissen            Zwemclub Eijsden         44.65 20000007     44.02           
 15. Dominique Craemers            Brunssum                 49.07 19950319     44.32           
 16. Nikki Godding                 Zv Kimbria               51.45 20000357     48.74           
 17. Quinty Raes                   Brunssum                 49.42 19990456     49.60           
 18. Rabab Nezameldim              Brunssum                    NT 19970593     50.07           
 19. Marieke Huijnen               Zwemclub Eijsden         59.97 20000478     50.50           
 20. Julie Feron                   Zwemclub Eijsden            NT 20000486     51.57           
AFGE Simone Vroemen                Zv Kimbria               38.86 19940579                     
AFGE Sanne Kerkhoff                Sg Hgn                   39.78 19930553                     
AFGE Iris Heugen                   Zwemclub Eijsden         46.18 19990311                     
  NG Leonie Pachen                 Zwemclub Eijsden         44.27 19980306                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Jongens, 50m rugslag                   Minioren 5 en later
25-3-2012 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nicolas Theunissen            Zwemclub Eijsden         52.86 20010322     49.69           
  2. Max Markus                    Zwemclub Eijsden         58.54 20020222     52.95           
  3. Guillaume Bams                Zwemclub Eijsden       1:02.17 20020065     54.49           
  4. Mees van Wanroij              Zwemclub Eijsden       1:00.14 20020139     56.77           
  5. Senna Elissen                 Zwemclub Eijsden       1:15.50 20030018     57.54           
  6. Roel Veltrop                  Brunssum               1:05.90 20020216     58.12           
  7. Tom Sinsel                    Zwemclub Eijsden         58.67 20010081     59.39           
 DIS Kamal Moustarieh              Zv Kimbria               52.74 20010039     47.69           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Max van Marum                 Zwemclub Eijsden            NT 20010350     51.57           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Thomas Prikken                Zv Kimbria                  NT 20010215     56.76           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
  NG Mossie Klinkers               Zwemclub Eijsden            NT 20010122                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 50m rugslag                   Minioren 5 en later
25-3-2012 - 14:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Iris Willigers                Zwemclub Eijsden         46.52 20010038     43.80           
  2. Anouk Geyselaers              Zv Kimbria               46.76 20010097     44.66           
  3. Michelle Godding              Zv Kimbria               47.90 20020094     46.57           
  4. Yana Korczynski               Zwemclub Eijsden         50.58 20020219     48.36           
  5. Sofia Sadok                   Zv Kimbria               52.20 20020120     49.36           
  6. Renske Koetsier               Zv Kimbria               52.60 20020024     51.62           
  7. Chelsea Essers                Zv Kimbria               52.26 20010166     52.16           
  8. Inge Cauberg                  Zv Kimbria               57.04 20020141     52.45           
  9. Frederique Theunissen         Zwemclub Eijsden         54.82 20020107     54.45           
 10. Andrea Jaspers                Zv Kimbria                  NT 20020294     59.02           
 11. Jill Budy                     Zv Kimbria                  NT 20010344     59.15           
AFGE Janine Veltrop                Brunssum                 56.92 20010320                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Alle, 50m schoolslag                   Minioren 3 en later
25-3-2012 - 14:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Meyke Eyck                    Zwemclub Eijsden       1:02.11 20030079     59.45           
  2. Guus van Wanroij              Zwemclub Eijsden            NT 20030130   1:02.22           
  3. Manoek van Vlokhoven          Zwemclub Eijsden            NT 20040048   1:02.55           
  4. Job van Wanroij               Zwemclub Eijsden            NT 20030130   1:02.98           
  5. Toine Eyck                    Zwemclub Eijsden            NT 20040045   1:06.82           
 DIS Francesca Theunissen          Zwemclub Eijsden            NT 20050009   1:07.01           
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 200m schoolslag                        Senioren Open
25-3-2012 - 14:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erik Schwillens               Zv Kimbria             2:49.77 19930174   2:51.18           
          1:22.22  2:51.18
  2. Tom Hinskens                  Sg Hgn                 3:14.41 19900724   3:01.68           
          1:27.90  3:01.68
  3. Jules Sinsel                  Zwemclub Eijsden       3:15.74 19980038   3:12.13           
          1:32.76  3:12.13
  4. Wouter Knibbeler              Brunssum               3:24.57 19960161   3:17.47           
          1:36.29  3:17.47
  5. Marciano Wolfs                Zwemclub Eijsden       3:18.82 19980339   3:22.89           
          1:38.76  3:22.89
  6. Victor Knibbeler              Brunssum               3:43.99 19970079   3:33.73           
          1:42.68  3:33.73
  7. Sidney Duke                   Zwemclub Eijsden            NT 20000287   3:42.98           
          1:49.07  3:42.98
  8. Bilal Nezameldin              Brunssum                    NT 20000291   3:53.92           
          1:52.12  3:53.92



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 200m schoolslag                        Senioren Open
25-3-2012 - 14:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lieke Janssen                 Sg Hgn                 3:15.26 19930595   3:16.28           
          1:35.40  3:16.28
  2. Ellen Borger                  Brunssum               3:17.53 19960078   3:17.30           
          1:36.20  3:17.30
  3. Inge Snijkers                 Sg Hgn                 3:15.80 19900811   3:20.51           
          1:36.70  3:20.51
  4. Aniek van der Leij            Brunssum               3:37.52 19980548   3:30.94           
          1:43.53  3:30.94
  5. Rabab Nezameldim              Brunssum               3:49.84 19970593   3:45.31           
          1:47.34  3:45.31
  6. Bo Garritsen                  Brunssum               3:54.21 19980548   3:51.98           
          1:51.02  3:51.98
  7. Melissa Schonewille           Brunssum               4:01.32 20000487   3:57.73           
          1:54.80  3:57.73
  8. Quinty Raes                   Brunssum               4:17.76 19990456   4:06.02           
          2:02.70  4:06.02
 DIS Julie Feron                   Zwemclub Eijsden            NT 20000486   4:15.39           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          1:59.85  4:15.39
AFGE Sanne Kerkhoff                Sg Hgn                 3:08.54 19930553                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m wisselslag                 Minioren 5 en later
25-3-2012 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Roosen                   Zwemclub Eijsden       1:23.31 20010057   1:25.39           
          1:25.39
  2. Czes Korczynski               Zwemclub Eijsden       1:45.91 20010081   1:44.87           
          1:44.87
  3. Nicolas Theunissen            Zwemclub Eijsden       1:55.56 20010322   1:50.64           
          1:50.64
  4. Senna Elissen                 Zwemclub Eijsden       2:30.35 20030018   2:02.70           
          2:02.70
  5. Tom Sinsel                    Zwemclub Eijsden            NT 20010081   2:09.21           
          2:09.21



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Meisjes, 100m wisselslag                 Minioren 5 en later
25-3-2012 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikki Douma                   Brunssum               1:36.20 20010225   1:38.79           
          1:38.79
  2. Sara van Vlokhoven            Zwemclub Eijsden       1:43.07 20010248   1:44.29           
          1:44.29
  3. Yana Korczynski               Zwemclub Eijsden            NT 20020219   1:51.42           
          1:51.42
  4. Frederique Theunissen         Zwemclub Eijsden       1:55.16 20020107   1:56.67           
          1:56.67
 DIS Fleur Wolfs                   Zwemclub Eijsden       1:35.42 20010077   1:38.16           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:38.16



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                        Alle, 25m rugslag                    Minioren 3 en later
25-3-2012 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Guus van Wanroij              Zwemclub Eijsden            NT 20030130     25.12           
  2. Maikel Nelissen               Zv Kimbria               28.50 20030030     26.95           
  3. Bianca Kieszl                 Zv Kimbria               26.32 20030099     27.01 FJ 1      
  4. Tom van Marum                 Zwemclub Eijsden            NT 20030144     27.01 FJ 2      
  5. Manoek van Vlokhoven          Zwemclub Eijsden            NT 20040048     27.19           
  6. Job van Wanroij               Zwemclub Eijsden            NT 20030130     27.56           
  7. Toine Eyck                    Zwemclub Eijsden         29.95 20040045     33.09           
  8. Kasper Markus                 Zwemclub Eijsden         32.65 20050006     35.70           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 200m vrije slag                        Senioren Open
25-3-2012 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Custers                Zv Kimbria             2:08.99 19910631   2:14.93           
          1:03.84  2:14.93
  2. Rick Hellenbrand              Sg Hgn                 2:16.73 19890117   2:22.45           
          1:09.18  2:22.45
  3. Caio Passos-newman            Zv Kimbria             2:30.47 19980104   2:29.04           
          1:12.73  2:29.04
  4. David Paulissen               Sg Hgn                 2:26.36 19970348   2:29.48           
          1:12.80  2:29.48
  5. Marciano Wolfs                Zwemclub Eijsden       2:33.35 19980339   2:31.35           
          1:14.02  2:31.35
  6. Wouter Knibbeler              Brunssum               2:32.41 19960161   2:34.67           
          1:14.83  2:34.67
  7. Karsten Meijers               Zv Kimbria             2:32.57 19900495   2:36.86           
          1:16.28  2:36.86
  8. Jhamiro Habets                Brunssum               2:38.09 19980080   2:37.20           
          1:15.64  2:37.20
  9. Victor Knibbeler              Brunssum               2:57.51 19970079   2:55.31           
          1:23.57  2:55.31
AFGE Kirk Koelstra                 Brunssum               2:33.95 19990347                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 200m vrije slag                        Senioren Open
25-3-2012 - 15:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Klasens                 Brunssum               2:29.59 19960453   2:29.53           
          1:13.34  2:29.53
  2. Bo Kerkhoff                   Sg Hgn                 2:38.98 19950237   2:30.79           
          1:13.10  2:30.79
  3. Mariska Craemers              Brunssum               2:39.78 19970065   2:36.64           
          1:16.45  2:36.64
  4. Suzan Vermeere                Sg Hgn                 2:43.24 19930774   2:37.45           
          1:16.74  2:37.45
  5. Michelle Bartelet             Zv Kimbria             2:40.96 19980218   2:40.53           
          1:17.70  2:40.53
  6. Inge Snijkers                 Sg Hgn                 2:42.28 19900811   2:43.76           
          1:18.04  2:43.76
  7. Lieke Janssen                 Sg Hgn                 2:39.54 19930595   2:47.16           
          1:19.02  2:47.16
  8. Kirsten Theunissen            Zwemclub Eijsden       2:54.60 20000007   2:50.23           
          1:24.57  2:50.23
  9. Emma Willems                  Sg Hgn                 2:46.32 19930103   2:51.72           
          1:23.87  2:51.72
 10. Julie Ouillon                 Zv Kimbria             3:02.55 20000070   2:52.25           
          1:23.71  2:52.25
 11. Jacqueline Charpentier        Zwemclub Eijsden       3:07.77 19980137   2:52.27           
          1:23.15  2:52.27
 12. Lisa Meyers                   Zv Kimbria             2:43.60 19960505   2:54.89           
          1:24.57  2:54.89
 13. Loes Willigers                Zwemclub Eijsden       2:55.68 20000123   2:56.42           
          1:27.42  2:56.42
 14. Aniek van der Leij            Brunssum               2:54.23 19980548   3:00.98           
          1:29.98  3:00.98
 15. Dominique Craemers            Brunssum               3:12.58 19950319   3:01.16           
          1:26.45  3:01.16
 16. Konstantina Skarlatou         Zv Kimbria                  NT 20000463   3:01.64           
          1:27.32  3:01.64
 17. Justine Hoeksel               Zwemclub Eijsden       3:08.22 19980306   3:07.45           
          1:30.13  3:07.45
 18. Bo Garritsen                  Brunssum               3:28.54 19980548   3:09.36           
          1:30.63  3:09.36
 19. Nikki Godding                 Zv Kimbria                  NT 20000357   3:33.03           
          1:39.74  3:33.03
 20. Marieke Huijnen               Zwemclub Eijsden       3:46.32 20000478   3:39.09           
          1:50.93  3:39.09
 21. Melissa Schonewille           Brunssum               4:03.73 20000487   3:42.32           
          1:47.86  3:42.32
 DIS Kyra Raadschilders            Zv Kimbria             2:42.43 19960260                     
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Simone Vroemen                Zv Kimbria             2:46.18 19940579                     
AFGE Iris Heugen                   Zwemclub Eijsden       3:13.11 19990311                     
  NG Leonie Pachen                 Zwemclub Eijsden       3:01.03 19980306                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Jongens, 50m vrije slag                 Minioren 5 en later
25-3-2012 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Roosen                   Zwemclub Eijsden         32.59 20010057     34.04           
  2. Czes Korczynski               Zwemclub Eijsden         39.04 20010081     38.77           
  3. Kamal Moustarieh              Zv Kimbria               41.32 20010039     39.98           
  4. Max van Marum                 Zwemclub Eijsden            NT 20010350     41.58           
  5. Max Markus                    Zwemclub Eijsden            NT 20020222     47.10           
  6. Thomas Prikken                Zv Kimbria               46.67 20010215     48.73           
  7. Roel Veltrop                  Brunssum                 49.91 20020216     49.21           
  8. Mees van Wanroij              Zwemclub Eijsden         52.51 20020139     49.77           
  9. Guillaume Bams                Zwemclub Eijsden         54.33 20020065     53.58           
  NG Mossie Klinkers               Zwemclub Eijsden            NT 20010122                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Meisjes, 50m vrije slag                 Minioren 5 en later
25-3-2012 - 15:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Iris Willigers                Zwemclub Eijsden         38.34 20010038     37.04           
  2. Anouk Geyselaers              Zv Kimbria               40.03 20010097     38.32           
  3. Sofia Sadok                   Zv Kimbria               39.17 20020120     38.52           
  4. Michelle Godding              Zv Kimbria               40.79 20020094     41.67           
  5. Renske Koetsier               Zv Kimbria               41.33 20020024     41.71           
  6. Inge Cauberg                  Zv Kimbria               44.59 20020141     41.88           
  7. Chelsea Essers                Zv Kimbria               42.37 20010166     42.50           
  8. Andrea Jaspers                Zv Kimbria               46.07 20020294     46.33           
  9. Meyke Eyck                    Zwemclub Eijsden         47.80 20030079     49.67           
 10. Jill Budy                     Zv Kimbria                  NT 20010344     50.70           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Heren, 4 x 50m wisselslag                      Senioren Open
25-3-2012 - 15:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zv Kimbria 1                  Zv Kimbria             2:08.70            2:14.76           
        Jeroen Custers, 91                         Erik Schwillens, 93
        Caio Passos-newman, 98                     Karsten Meijers, 90
            31.44  2:14.76

  2. Brunssum 1                    Brunssum               2:37.82            2:40.57           
        Victor Knibbeler, 97                       Jhamiro Habets, 98
        Bilal Nezameldin, 00                       Wouter Knibbeler, 96
            41.96  2:40.57




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Dames, 4 x 50m vrije slag                      Senioren Open
25-3-2012 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sg Hgn 1                      Sg Hgn                 2:09.26            2:12.09           
        Emma Willems, 93                           Inge Snijkers, 90
        Bo Kerkhoff, 95                            Suzan Vermeere, 93
            33.72  2:12.09

  2. Brunssum 1                    Brunssum               2:08.19            2:16.47           
        Dominique Craemers, 95                     Robin Klasens, 96
        Mariska Craemers, 97                       Ellen Borger, 96
            38.12  2:16.47

  3. Zv Kimbria 1                  Zv Kimbria             2:13.06            2:19.76           
        Konstantina Skarlatou, 00                  Kyra Raadschilders, 96
        Michelle Bartelet, 98                      Lisa Meyers, 96
            37.02  2:19.76

  4. Zce 1                         Zwemclub Eijsden       2:23.15            2:24.35           
        Justine Hoeksel, 98                        Jacqueline Charpentier, 98
        Kirsten Theunissen, 00                     Loes Willigers, 00
            38.71  2:24.35

  5. Brunssum 2                    Brunssum               2:38.01            2:33.45           
        Quinty Raes, 99                            Melissa Schonewille, 00
        Bo Garritsen, 98                           Aniek van der Leij, 98
            39.42  2:33.45

AFGE Zce 2                         Zwemclub Eijsden       2:50.14                              
        Marieke Huijnen, 00                        Julie Feron, 00
        Iris Heugen, 99                            Justine Hoeksel, 98





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag               Minioren 5 en later
25-3-2012 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zv Kimbria 1                  Zv Kimbria             3:11.91            3:16.07           
        Anouk Geyselaers, 01                       Sofia Sadok, 02
        Inge Cauberg, 02                           Michelle Godding, 02
            46.18  3:16.07

  2. Zv Kimbria 2                  Zv Kimbria             3:39.37            3:41.70           
        Chelsea Essers, 01                         Renske Koetsier, 02
        Andrea Jaspers, 02                         Bianca Kieszl, 03
            52.00  3:41.70

 DIS Zce 1                         Zwemclub Eijsden       3:08.85            3:06.70           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
        Iris Willigers, 01                         Fleur Wolfs, 01
        Frederique Theunissen, 02                  Sara van Vlokhoven, 01
            45.26  3:06.70




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                   Gemengd, 4 x 25m schoolslag               Minioren 3 en later
25-3-2012 - 15:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zce 1                         Zwemclub Eijsden            NT            2:07.01           
        Toine Eyck, 04                             Senna Elissen, 03
        Francesca Theunissen, 05                   Manoek van Vlokhoven, 04
          2:07.01




SPLASH Meet Manager 11Registered to Brunssum