4e Speedo Jaargangwedstrijd
Melick (NED),    18-3-2012,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag, Jongens Junioren 1 en 2

FINA Point Scoring 2011

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Meisjes, 100m vrije slag        Meisjes Minioren 2 en 3
18-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sabine Strijp                 03   Patrick                1:43.37   120       
          1:43.37
    2.  Isa van Loon                  03   Eszet                  2:08.26    62       
          2:08.26



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Jongens, 100m schoolslag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
18-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan Wijnands                 02   De Roersoppers         1:56.89   107       
          1:56.89
    2.  Dyon de Wit                   02   Patrick                1:59.56   100       
          1:59.56
    3.  Mike Jansen                   02   De Roersoppers         1:59.82    99       
          1:59.82
    4.  Andy van Poll                 02   De Roersoppers         2:02.58    93       
          2:02.58
    5.  Kyle Sanders                  03   Eszet                  2:06.58    84       
          2:06.58
    6.  Youri Driessen                03   Eszet                  2:15.13    69       
          2:15.13
    7.  Sybren Bisschop               02   ROB                    2:18.54    64       
          2:18.54
   DIS  Kevin Cuijpers                02   ROB                    2:23.39             
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
          2:23.39



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Meisjes, 100m rugslag               Meisjes Minioren 4
18-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fleur Beckers                 02   Patrick                1:35.18   195       
          1:35.18
    2.  Davina Wolfs                  02   Patrick                1:43.25   153       
          1:43.25
    3.  Jesse Giesen                  02   ROB                    1:51.48   121       
          1:51.48
    4.  Carmen Thijssen               02   ROB                    1:53.00   116       
          1:53.00
    5.  Jill Winands                  02   Eszet                  2:06.10    84       
          2:06.10



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 50m vlinderslag             Jongens Minioren 5
18-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daniël Vlijt                  01   Patrick                  35.90   223       
            35.90
    2.  Ian Sanders                   01   Eszet                    43.47   126       
            43.47
    3.  Tim van Poll                  01   De Roersoppers           52.11    73       
            52.11
    4.  Tim van Loon                  01   Eszet                    59.22    49       
            59.22
    5.  Eloy Mooren                   01   De Roersoppers         1:00.65    46       
          1:00.65



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Meisjes, 200m wisselslag             Meisjes Minioren 5
18-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Loes Gelissen                 01   De Roersoppers         3:31.74   203       
            48.38  3:31.74
    2.  Naomi Driessen                01   Eszet                  3:34.57   195       
            54.70  3:34.57
    3.  Joyce Hawinkels               01   Eszet                  3:37.67   187       
            50.89  3:37.67
   DIS  Kiki de Nies                  01   De Roersoppers         3:45.71             
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            51.73  3:45.71



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                Jongens, 100m vlinderslag             Jongens Minioren 6
18-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Timo van de Laar              00   Patrick                1:54.20    76       
          1:54.20
    2.  Aaron Camp                    00   Patrick                1:54.94    75       
          1:54.94
    3.  Lesley Hawinkels              00   ROB                    2:15.06    46       
          2:15.06



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Meisjes, 200m rugslag          Meisjes Junioren 1 en 2
18-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amber Thevissen               99   De Roersoppers         2:57.36   311       
          1:26.35  2:57.36
    2.  Marjolein Schoonheim          00   De Roersoppers         3:05.70   271       
          1:29.42  3:05.70
    3.  Bo van der Vorst              99   Patrick                3:08.45   259       
          1:32.67  3:08.45
    4.  Jiska van Rijt                99   Patrick                3:10.28   251       
          1:32.89  3:10.28
    5.  Sarine van Rijt               00   Patrick                3:19.29   219       
          1:38.07  3:19.29
    6.  Daphne Thijssen               00   ROB                    3:20.02   216       
          1:36.27  3:20.02
    7.  Lianne Geraets                00   ROB                    3:21.39   212       
          1:31.10  3:21.39
    8.  Amy Mooren                    00   De Roersoppers         3:23.16   207       
          1:40.87  3:23.16
    9.  Marit van Emmerik             00   ROB                    3:24.35   203       
          1:41.77  3:24.35
   10.  Amber Vervoort                99   De Roersoppers         3:27.02   195       
          1:39.80  3:27.02
   11.  Gwenn Wouters                 00   Eszet                  3:28.20   192       
          1:41.10  3:28.20
   12.  Sharon Wolfs                  00   Patrick                3:28.64   191       
          1:43.33  3:28.64
   13.  Eva Vullers                   99   De Roersoppers         3:32.61   180       
          1:43.00  3:32.61
   14.  Gwenn Winkel                  99   ROB                    3:33.58   178       
          1:44.14  3:33.58
   15.  Lotte Beckers                 00   Patrick                3:36.57   170       
          1:49.89  3:36.57
   16.  Tara Riemens                  00   Patrick                3:42.75   157       
          1:45.40  3:42.75
   17.  Nina Claessen                 99   Patrick                3:51.69   139       
          1:51.71  3:51.69
   18.  Lyan Smeets                   00   Eszet                  3:59.92   125       
          1:55.39  3:59.92
   19.  Bo-Jenna Engelen              00   Eszet                  4:03.27   120       
          4:03.27
   DIS  Mayra Snijders                00   De Roersoppers         3:53.14             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:49.65  3:53.14
 AFGEM  Lissa van der Beek            00   Eszet                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 1 en 2
18-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Koen Wijnands                 98   De Roersoppers         2:49.42   245       
          1:25.54  2:49.42
    2.  Serve Nelissen                99   De Roersoppers         2:49.75   244       
          1:23.30  2:49.75
    3.  Robbin Vonk                   98   De Roersoppers         3:04.36   190       
          1:29.36  3:04.36
    4.  Roel Wijnands                 99   De Roersoppers         3:06.45   184       
          1:32.43  3:06.45
    5.  Daan Zenden                   99   De Roersoppers         3:06.48   184       
          1:31.74  3:06.48
    6.  Jiry Maassen                  98   ROB                    3:09.67   175       
          1:33.48  3:09.67
    7.  Roel Slobbe                   99   Patrick                3:11.06   171       
          1:34.15  3:11.06
    8.  Pim Vrehen                    98   Patrick                3:17.70   154       
          1:35.16  3:17.70
    9.  Luuk Meerten                  99   Patrick                3:24.07   140       
          1:40.43  3:24.07
   10.  Jasper Strijp                 98   Patrick                3:24.67   139       
          1:39.80  3:24.67
   11.  Mariano Paulussen             99   Patrick                3:30.72   127       
          1:41.86  3:30.72
   12.  Martijn Verheyden             99   Patrick                3:45.69   103       
          1:51.16  3:45.69
   DIS  Camiel Heijnen                98   Patrick                3:14.21             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:32.70  3:14.21



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Minioren 2 en 3
18-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sabine Strijp                 03   Patrick                1:56.20   107       
          1:56.20
    2.  Isa van Loon                  03   Eszet                  2:18.67    63       
          2:18.67



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Jongens, 50m vlinderslag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
18-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan Wijnands                 02   De Roersoppers           51.16    77       
            51.16
    2.  Dyon de Wit                   02   Patrick                  52.18    72       
            52.18
    3.  Mike Jansen                   02   De Roersoppers           53.07    69       
            53.07
    4.  Sybren Bisschop               02   ROB                      59.11    50       
            59.11
    5.  Kyle Sanders                  03   Eszet                  1:07.82    33       
          1:07.82
    6.  Andy van Poll                 02   De Roersoppers         1:08.36    32       
          1:08.36
   DIS  Kevin Cuijpers                02   ROB                    1:20.89             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          1:20.89



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 4
18-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fleur Beckers                 02   Patrick                1:29.95   182       
          1:29.95
    2.  Davina Wolfs                  02   Patrick                1:33.10   164       
          1:33.10
    3.  Carmen Thijssen               02   ROB                    1:36.66   146       
          1:36.66
    4.  Jesse Giesen                  02   ROB                    1:44.07   117       
          1:44.07
    5.  Jill Winands                  02   Eszet                  1:45.11   114       
          1:45.11



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Jongens, 100m schoolslag             Jongens Minioren 5
18-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ian Sanders                   01   Eszet                  1:31.48   224       
          1:31.48
    2.  Tim van Poll                  01   De Roersoppers         1:50.04   129       
          1:50.04
    3.  Daniël Vlijt                  01   Patrick                1:50.26   128       
          1:50.26
    4.  Tim van Loon                  01   Eszet                  1:54.73   113       
          1:54.73
    5.  Eloy Mooren                   01   De Roersoppers         1:59.34   101       
          1:59.34



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13               Meisjes, 100m vlinderslag             Meisjes Minioren 5
18-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Loes Gelissen                 01   De Roersoppers         1:49.54   126       
          1:49.54
    2.  Joyce Hawinkels               01   Eszet                  1:51.92   119       
          1:51.92
    3.  Naomi Driessen                01   Eszet                  1:53.99   112       
          1:53.99
    4.  Kiki de Nies                  01   De Roersoppers         2:05.92    83       
          2:05.92



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Jongens, 200m wisselslag             Jongens Minioren 6
18-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aaron Camp                    00   Patrick                3:30.67   142       
            50.82  3:30.67
    2.  Rick Vervoort                 00   De Roersoppers         3:38.75   127       
            50.78  3:38.75
    3.  Timo van de Laar              00   Patrick                3:43.66   119       
            55.23  3:43.66
    4.  Lesley Hawinkels              00   ROB                    4:15.57    79       
          1:01.51  4:15.57
   DIS  Lars Rademakers               00   Patrick                3:59.23             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., +dis SL
          1:02.36  3:59.23



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15               Meisjes, 200m vlinderslag        Meisjes Junioren 1 en 2
18-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amber Thevissen               99   De Roersoppers         3:16.48   232       
          1:31.20  3:16.48
    2.  Bo van der Vorst              99   Patrick                3:27.92   196       
          1:35.07  3:27.92
    3.  Jiska van Rijt                99   Patrick                3:44.35   156       
          1:44.18  3:44.35
    4.  Lotte Beckers                 00   Patrick                3:51.73   141       
          1:49.64  3:51.73
    5.  Sarine van Rijt               00   Patrick                3:52.29   140       
          1:47.60  3:52.29
    6.  Daphne Thijssen               00   ROB                    3:58.36   130       
          1:44.70  3:58.36
    7.  Marit van Emmerik             00   ROB                    4:03.96   121       
          1:51.18  4:03.96
    8.  Lianne Geraets                00   ROB                    4:29.45    90       
          2:06.70  4:29.45
    9.  Sharon Wolfs                  00   Patrick                4:31.46    88       
          2:02.46  4:31.46
   DIS  Marjolein Schoonheim          00   De Roersoppers         3:29.98             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          1:36.10  3:29.98



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16               Jongens, 200m vlinderslag        Jongens Junioren 1 en 2
18-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Koen Wijnands                 98   De Roersoppers         3:00.60   220       
          1:26.02  3:00.60
    2.  Serve Nelissen                99   De Roersoppers         3:22.32   156       
          1:30.70  3:22.32
    3.  Camiel Heijnen                98   Patrick                3:25.00   150       
          1:38.07  3:25.00
    4.  Roel Slobbe                   99   Patrick                3:29.25   141       
          1:39.82  3:29.25
    5.  Jiry Maassen                  98   ROB                    3:40.60   120       
          1:45.42  3:40.60
    6.  Roel Wijnands                 99   De Roersoppers         3:47.89   109       
          1:45.17  3:47.89
    7.  Pim Vrehen                    98   Patrick                4:11.33    81       
          1:54.18  4:11.33
    8.  Luuk Meerten                  99   Patrick                4:18.26    75       
          2:01.86  4:18.26
    9.  Mariano Paulussen             99   Patrick                5:07.28    44       
          2:26.61  5:07.28
   DIS  Jasper Strijp                 98   Patrick                                    
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren)., +dis VB+VC+VE



SPLASH Meet Manager 11Registered to De Roersoppers