Speedo 4
Veenendaal (NED),    17-3-2012,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag, Jongens Junioren 1 en 2

FINA Point Scoring 2011

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Meisjes, 100m vrije slag        Meisjes Minioren 2 en 3
17-3-2012 - 14:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mayssara Al Kachouti          03   De Zwoer               1:59.02    78       
            51.80  1:59.02
    2.  Sol Terpstra                  03   GoSwim                 2:12.01    57       
            58.90  2:12.01



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Jongens, 100m schoolslag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
17-3-2012 - 14:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anthony Huynh                 02   Vzc  E&P               1:44.28   151       
            50.33  1:44.28
    2.  Danny Seising                 02   Vzc  E&P               1:45.34   147       
            51.27  1:45.34
    3.  Ben de Kok                    02   ZPC Watervlo           1:48.00   136       
            50.99  1:48.00
    4.  Kirill Hrabcuns               02   Z.V. Utrecht           1:53.03   119       
            53.40  1:53.03
    5.  Jasper van Veen               02   De Zwoer               1:57.58   105       
            54.61  1:57.58
    6.  Delano van den Bosch          02   Ijzpc                  1:58.23   104       
          1:58.23
    7.  Jeffrey Huynh                 03   Vzc  E&P               1:59.41   101       
            56.52  1:59.41
    8.  Romke Berkhout                02   De Zwoer               2:02.84    92       
            57.07  2:02.84
    9.  Tim Haanschoten               03   De Haaien Leusden      2:04.83    88       
            57.77  2:04.83
   10.  Luuk Niehoff                  03   De Zwoer               2:06.84    84       
          1:00.77  2:06.84
   11.  Laurens Smit                  03   De Fuut                2:15.34    69       
          1:04.67  2:15.34
   12.  Kai de Jong                   03   Ijzpc                  2:16.45    67       
          1:05.45  2:16.45
   13.  Lucas Haze                    03   GoSwim                 2:35.37    45       
          1:11.09  2:35.37
   DIS  Amin Bouhtala                 02   Z.V. Utrecht           1:59.86             
        SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt.
            57.49  1:59.86
   DIS  Rick Dijkhuizen               04   ZC Zeist               2:09.70             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          1:02.34  2:09.70
   DIS  Stijn van der Schaaf          04   De Haaien Leusden      2:14.41             
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
          2:14.41



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Meisjes, 100m rugslag               Meisjes Minioren 4
17-3-2012 - 14:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke van Boheemen            02   De Haaien Leusden      1:38.81   174       
            48.87  1:38.81
    2.  Monica Walen                  02   De Haaien Leusden      1:44.82   146       
            51.47  1:44.82
    3.  Lisa Shi                      02   Z.V. Utrecht           1:45.70   142       
            53.58  1:45.70
    4.  Daniek Hendriksen of Hendriks 02   De Haaien Leusden      1:47.14   136       
            53.32  1:47.14
    5.  Bo Vierus                     02   De Haaien Leusden      1:50.08   126       
            52.52  1:50.08
    6.  Florence Hietink              02   De Zwoer               1:53.51   115       
            55.30  1:53.51
    7.  Winneke Lauwers               02   ZC Zeist               2:00.79    95       
            55.86  2:00.79
    8.  Lara Rombout                  02   De Haaien Leusden      2:12.08    73       
          1:02.32  2:12.08
   DIS  Marin Harms                   02   GoSwim                 2:12.80             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:02.99  2:12.80



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 50m vlinderslag             Jongens Minioren 5
17-3-2012 - 14:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mart Niehoff                  01   De Zwoer                 39.88   163       
    2.  Christiaan Smit               01   De Fuut                  40.00   161       
    3.  Bas van Bentum                01   GoSwim                   40.31   158       
    4.  Austin Namesnik               01   ZC Zeist                 41.63   143       
    5.  Daen Spoor                    01   Vzc  E&P                 43.05   129       
    6.  Stanley Huynh                 01   Vzc  E&P                 43.23   128       
    7.  Rick Douma                    01   De Zwoer                 45.68   108       
    8.  Ahmet Usta                    01   Z.V. Utrecht             46.55   102       
    9.  Stefan Rooze                  01   De Fuut                  47.31    97       
   10.  Rick Haanschoten              01   De Haaien Leusden        48.70    89       
   11.  Naktal Assoussi               01   Z.V. Utrecht             49.39    85       
   12.  Martijn Bolander              01   De Fuut                  50.33    81       
   13.  Anass Cherkaoui               01   Z.V. Utrecht             56.52    57       
   DIS  Ruben Hekkers                 01   ZPC Watervlo             58.99             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Daniël Overwijk               01   ZPC Watervlo           1:15.40             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Meisjes, 200m wisselslag             Meisjes Minioren 5
17-3-2012 - 14:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Saskia Pietersen              01   GoSwim                 3:02.05   320       
            39.87  3:02.05
    2.  Ilse Wijnveld                 01   Vzc  E&P               3:25.57   222       
            49.27  3:25.57
    3.  Ilse van der Zon              01   ZPC Watervlo           3:28.58   213       
            51.66  3:28.58
    4.  Nikki Jonkman                 01   GoSwim                 3:34.52   195       
            50.30  3:34.52
    5.  Myckelle van Weverwijk        01   ZPC Watervlo           3:36.57   190       
            56.69  3:36.57
    6.  Maisy Baas                    01   ZPC Watervlo           3:41.16   178       
            51.52  3:41.16
    7.  Elin Harms                    01   GoSwim                 3:41.50   178       
            57.00  3:41.50
    8.  Sigrid van Stralen            01   Ijzpc                  3:42.62   175       
            55.12  3:42.62
    9.  Emma Meerbeek                 01   Vzc  E&P               3:57.80   143       
          1:00.93  3:57.80
   10.  Anne van Dijken               01   Vzc  E&P               3:58.45   142       
            55.36  3:58.45
   11.  Quinty van Dam                01   De Fuut                4:09.87   123       
          1:01.61  4:09.87
   DIS  Demi van der Meijden          01   Vzc  E&P               3:35.05             
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
            50.22  3:35.05
   DIS  Yasmina Bouhtala              01   Z.V. Utrecht           3:36.62             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            51.06  3:36.62
   DIS  Vera Schuurman                01   Z.V. Utrecht           3:44.12             
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
            56.56  3:44.12
   DIS  Joy de Jong                   01   Ijzpc                  4:00.25             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
            58.71  4:00.25
 NG.ZA  Drew van Huizen               01   Z.V. Utrecht                               



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                Jongens, 100m vlinderslag             Jongens Minioren 6
17-3-2012 - 14:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tyrese Wilson                 00   De Fuut                1:18.73   233       
            37.54  1:18.73
    2.  Samet Bozkurt                 00   Z.V. Utrecht           1:22.25   204       
            37.39  1:22.25
    3.  Aaron Hendriksen of Hendriks  00   De Haaien Leusden      1:33.32   140       
            43.11  1:33.32
    4.  Karl van den Burg             00   GoSwim                 1:33.68   138       
            43.80  1:33.68
    5.  Olivier Jans                  00   De Fuut                1:35.42   131       
            40.33  1:35.42
    6.  Andy Huynh                    00   Vzc  E&P               1:42.74   105       
            45.45  1:42.74
    7.  Corne Verhoef                 00   Vzc  E&P               1:45.77    96       
            46.12  1:45.77
    8.  Pieter van der Meulen         00   ZPC Watervlo           1:47.69    91       
            48.19  1:47.69
    9.  Kobus Kuipers                 00   De Haaien Leusden      1:51.88    81       
            51.27  1:51.88
   10.  Sem Voormolen                 00   De Haaien Leusden      2:09.43    52       
            54.34  2:09.43
   DIS  Mike van Kooten               00   Vzc  E&P               1:56.93             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
            48.60  1:56.93
   DIS  Sander Koot                   00   Vzc  E&P               2:08.36             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            58.11  2:08.36



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Meisjes, 200m rugslag          Meisjes Junioren 1 en 2
17-3-2012 - 14:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Beijen                 00   GoSwim                 2:39.53   427       
            37.64  1:18.84  2:39.53
    2.  Claudia Schouten              00   GoSwim                 2:43.92   394       
            37.96  1:20.48  2:43.92
    3.  Milya van Weverwijk           99   ZPC Watervlo           2:47.73   367       
            40.23  1:23.09  2:47.73
    4.  Merve Ozdemir                 99   GoSwim                 2:54.68   325       
            40.61  1:25.14  2:54.68
    5.  Quinty Jansen                 00   GoSwim                 2:59.50   300       
            43.74  1:29.52  2:59.50
    6.  Shania Wijk van               00   De Fuut                3:01.93   288       
            44.00  1:30.11  3:01.93
    7.  Maartje Stoof                 99   ZPC Watervlo           3:06.13   269       
            44.60  1:33.54  3:06.13
    8.  Suzanne Albers                99   Ijzpc                  3:09.46   255       
            44.91  1:33.80  3:09.46
    9.  Tara Haze                     00   GoSwim                 3:13.02   241       
            45.48  1:35.28  3:13.02
   10.  Michelle Miltenburg           00   ZPC Watervlo           3:15.43   232       
            46.09  1:35.99  3:15.43
   11.  Louisa Shi                    99   Z.V. Utrecht           3:16.58   228       
            46.19  1:35.58  3:16.58
   12.  Lisanne Seising               00   Vzc  E&P               3:19.04   220       
            47.23  1:38.41  3:19.04
   13.  Masha Odijk                   99   GoSwim                 3:20.02   216       
            47.80  1:38.84  3:20.02
   14.  Linda van den Hoogen          99   ZPC Watervlo           3:21.43   212       
            47.75  1:40.17  3:21.43
   15.  Youssra Tagmouti              99   Z.V. Utrecht           3:25.61   199       
            47.09  1:39.29  3:25.61
   16.  Anne Middelkoop               00   Ijzpc                  3:31.69   182       
            50.84  3:31.69
   17.  Sanne Zuijdendorp             00   GoSwim                 3:58.01   128       
            56.81  1:58.31  3:58.01
   18.  Lisa Geurts                   99   GoSwim                 4:00.81   124       
            53.40  1:56.40  4:00.81
   19.  Fleur Rosier                  00   ZC Zeist               4:18.42   100       
          1:00.33  2:08.42  4:18.42
   DIS  Phira Otten                   99   ZPC Watervlo                               
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren), RE - RC
   DIS  Laura Butter                  00   ZPC Watervlo           3:33.90             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            48.58  1:42.61  3:33.90
   DIS  Mirjam van Waaij              00   De Zwoer               3:40.96             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            51.78  1:48.27  3:40.96



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 1 en 2
17-3-2012 - 14:50                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joey Kreuning                 99   Ijzpc                  2:43.75   272       
            39.09  1:20.86  2:43.75
    2.  Thijmen van Hattum            99   De Meent               2:52.77   231       
            41.62  1:26.13  2:52.77
    3.  Geert-Jan Mol                 98   Ijzpc                  2:53.52   228       
            40.09  1:23.34  2:53.52
    4.  Menno Bas                     99   ZC Zeist               2:58.33   210       
            42.20  1:27.48  2:58.33
    5.  Stefan Jonkman                98   Ijzpc                  3:05.33   187       
            43.33  1:30.39  3:05.33
    6.  Tom Niehoff                   99   De Zwoer               3:27.98   132       
            48.14  1:41.60  3:27.98
   DIS  Jamil Koerts                  99   ZC Zeist                                   
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
   DIS  Tim van Schenkhof             99   Vzc  E&P               3:52.19             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            52.38  1:53.37  3:52.19



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Minioren 2 en 3
17-3-2012 - 15:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mayssara Al Kachouti          03   De Zwoer               2:19.07    62       
          1:08.45  2:19.07
    2.  Sol Terpstra                  03   GoSwim                 2:29.08    50       
          1:08.39  2:29.08



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Jongens, 50m vlinderslag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
17-3-2012 - 15:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danny Seising                 02   Vzc  E&P                 49.39    85       
    2.  Anthony Huynh                 02   Vzc  E&P                 50.15    82       
    3.  Delano van den Bosch          02   Ijzpc                    50.67    79       
    4.  Kirill Hrabcuns               02   Z.V. Utrecht             54.95    62       
    5.  Jeffrey Huynh                 03   Vzc  E&P                 56.46    57       
    6.  Jasper van Veen               02   De Zwoer                 59.70    48       
    7.  Ben de Kok                    02   ZPC Watervlo           1:00.10    47  FJ 1 
    8.  Amin Bouhtala                 02   Z.V. Utrecht           1:00.10    47  FJ 2 
    9.  Laurens Smit                  03   De Fuut                1:00.49    46       
   10.  Rick Dijkhuizen               04   ZC Zeist               1:02.42    42       
   DIS  Tim Haanschoten               03   De Haaien Leusden                          
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
   DIS  Luuk Niehoff                  03   De Zwoer               1:06.45             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VB - VC
   DIS  Kai de Jong                   03   Ijzpc                  1:07.10             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 4
17-3-2012 - 15:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke van Boheemen            02   De Haaien Leusden      1:30.08   181       
            43.69  1:30.08
    2.  Lisa Shi                      02   Z.V. Utrecht           1:30.74   177       
            43.41  1:30.74
    3.  Monica Walen                  02   De Haaien Leusden      1:33.52   162       
            43.65  1:33.52
    4.  Daniek Hendriksen of Hendriks 02   De Haaien Leusden      1:37.44   143       
            46.06  1:37.44
    5.  Bo Vierus                     02   De Haaien Leusden      1:38.27   139       
            44.56  1:38.27
    6.  Winneke Lauwers               02   ZC Zeist               1:42.07   124       
          1:42.07
    7.  Florence Hietink              02   De Zwoer               1:47.05   108       
            49.08  1:47.05
    8.  Marin Harms                   02   GoSwim                 1:56.93    83       
            53.59  1:56.93
    9.  Lara Rombout                  02   De Haaien Leusden      2:03.89    69       
            57.61  2:03.89



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Jongens, 100m schoolslag             Jongens Minioren 5
17-3-2012 - 15:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas van Bentum                01   GoSwim                 1:36.76   189       
            45.26  1:36.76
    2.  Mart Niehoff                  01   De Zwoer               1:40.28   170       
            47.94  1:40.28
    3.  Naktal Assoussi               01   Z.V. Utrecht           1:42.68   158       
            48.41  1:42.68
    4.  Daen Spoor                    01   Vzc  E&P               1:43.59   154       
            48.12  1:43.59
    5.  Rick Douma                    01   De Zwoer               1:45.35   147       
          1:45.35
    6.  Austin Namesnik               01   ZC Zeist               1:45.89   144       
            51.43  1:45.89
    7.  Christiaan Smit               01   De Fuut                1:46.92   140       
            50.24  1:46.92
    8.  Ruben Hekkers                 01   ZPC Watervlo           1:50.34   128       
            52.10  1:50.34
    9.  Stanley Huynh                 01   Vzc  E&P               1:50.89   126       
            52.14  1:50.89
   10.  Rick Haanschoten              01   De Haaien Leusden      1:51.80   123       
            52.75  1:51.80
   11.  Martijn Bolander              01   De Fuut                1:52.95   119       
            54.39  1:52.95
   12.  Stefan Rooze                  01   De Fuut                1:54.01   116       
            53.67  1:54.01
   13.  Ok de Kiefte                  01   Z.V. Utrecht           1:55.73   110       
            55.38  1:55.73
   14.  Ahmet Usta                    01   Z.V. Utrecht           1:58.90   102       
            57.54  1:58.90
   15.  Daniël Overwijk               01   ZPC Watervlo           2:15.98    68       
          1:04.58  2:15.98
   16.  Anass Cherkaoui               01   Z.V. Utrecht           2:16.81    67       
          1:03.81  2:16.81
   DIS  Leander van der Schaaf        01   De Haaien Leusden      2:10.40             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:00.09  2:10.40



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13               Meisjes, 100m vlinderslag             Meisjes Minioren 5
17-3-2012 - 15:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Saskia Pietersen              01   GoSwim                 1:38.25   175       
            41.80  1:38.25
    2.  Demi van der Meijden          01   Vzc  E&P               1:48.32   131       
            50.11  1:48.32
    3.  Maisy Baas                    01   ZPC Watervlo           1:48.49   130       
            50.55  1:48.49
    4.  Ilse van der Zon              01   ZPC Watervlo           1:51.65   119       
            51.18  1:51.65
    5.  Myckelle van Weverwijk        01   ZPC Watervlo           1:52.38   117       
            50.95  1:52.38
    6.  Yasmina Bouhtala              01   Z.V. Utrecht           1:52.86   116       
            50.10  1:52.86
    7.  Vera Schuurman                01   Z.V. Utrecht           1:57.41   103       
            53.82  1:57.41
    8.  Anne van Dijken               01   Vzc  E&P               2:04.40    86       
            57.88  2:04.40
    9.  Quinty van Dam                01   De Fuut                2:19.15    61       
          1:02.67  2:19.15
   DIS  Ilse Wijnveld                 01   Vzc  E&P               1:49.49             
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
            50.15  1:49.49
   DIS  Sigrid van Stralen            01   Ijzpc                  2:06.09             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            56.21  2:06.09
   DIS  Joy de Jong                   01   Ijzpc                  2:14.01             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:00.37  2:14.01
   DIS  Emma Meerbeek                 01   Vzc  E&P               2:20.90             
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          1:03.26  2:20.90
 NG.ZA  Drew van Huizen               01   Z.V. Utrecht                               



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Jongens, 200m wisselslag             Jongens Minioren 6
17-3-2012 - 15:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tyrese Wilson                 00   De Fuut                2:47.14   285       
            35.74  2:47.14
    2.  Aaron Hendriksen of Hendriks  00   De Haaien Leusden      2:57.42   238       
            39.79  2:57.42
    3.  Olivier Jans                  00   De Fuut                3:02.11   220       
          3:02.11
    4.  Andy Huynh                    00   Vzc  E&P               3:06.56   205       
            45.41  3:06.56
    5.  Pieter van der Meulen         00   ZPC Watervlo           3:31.30   141       
            48.66  3:31.30
    6.  Sem Voormolen                 00   De Haaien Leusden      3:34.89   134       
            57.50  3:34.89
    7.  Kobus Kuipers                 00   De Haaien Leusden      3:38.69   127       
            51.71  3:38.69
    8.  Sander Koot                   00   Vzc  E&P               3:42.20   121       
            57.10  3:42.20
   DIS  Samet Bozkurt                 00   Z.V. Utrecht           3:10.07             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt., RD - SL
            38.58  3:10.07
   DIS  Karl van den Burg             00   GoSwim                 3:17.50             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC- SK - SL
            44.05  3:17.50
   DIS  Corne Verhoef                 00   Vzc  E&P               3:26.89             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            47.44  3:26.89
   DIS  Mike van Kooten               00   Vzc  E&P               3:34.18             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VB - RH
            54.22  3:34.18
   DIS  David van Helm                00   De Fuut                4:23.07             
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:04.82  4:23.07



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15               Meisjes, 200m vlinderslag        Meisjes Junioren 1 en 2
17-3-2012 - 15:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Beijen                 00   GoSwim                 3:00.83   297       
            38.82  1:26.19  3:00.83
    2.  Claudia Schouten              00   GoSwim                 3:06.99   269       
            41.04  1:29.49  3:06.99
    3.  Linda van den Hoogen          99   ZPC Watervlo           3:32.07   184       
            43.92  1:37.04  3:32.07
    4.  Suzanne Albers                99   Ijzpc                  3:32.25   184       
            42.88  1:36.66  3:32.25
    5.  Shania Wijk van               00   De Fuut                3:36.57   173       
            46.59  1:41.41  3:36.57
    6.  Lisanne Seising               00   Vzc  E&P               3:55.99   134       
            48.21  1:49.28  3:55.99
    7.  Michelle Miltenburg           00   ZPC Watervlo           4:01.17   125       
            49.19  1:49.36  4:01.17
    8.  Mirjam van Waaij              00   De Zwoer               4:26.58    93       
            55.09  2:04.40  4:26.58
   DIS  Milya van Weverwijk           99   ZPC Watervlo                               
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
   DIS  Laura Butter                  00   ZPC Watervlo           3:57.14             
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            48.25  1:51.18  3:57.14



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16               Jongens, 200m vlinderslag        Jongens Junioren 1 en 2
17-3-2012 - 15:45                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joey Kreuning                 99   Ijzpc                  3:02.96   212       
            38.53  1:25.91  3:02.96
    2.  Stefan Jonkman                98   Ijzpc                  3:06.72   199       
            37.34  1:25.25  3:06.72
   DIS  Geert-Jan Mol                 98   Ijzpc                  3:28.36             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            41.22  1:32.88  3:28.36
   DIS  Thijmen van Hattum            99   De Meent               3:36.34             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
            43.77  1:36.31  3:36.34
   DIS  Youva Afajjay                 99   Z.V. Utrecht           3:58.68             
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            46.51  1:49.95  3:58.68



SPLASH Meet Manager 11Registered to VZC Veenendaal