Nr. 1. Heren, 400m wisselslag  Senioren Open
Nr. 2. Dames, 400m wisselslag  Senioren Open
Nr. 3. Heren, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 4. Dames, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 5. Heren, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 6. Dames, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 7. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 8. Dames, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 9. Heren, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 10. Dames, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 11. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 12. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 13. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 14. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 15. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 16. Dames, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 17. Heren, 400m vrije slag  Senioren Open
Nr. 18. Dames, 400m vrije slag  Senioren Open
Nr. 19. Heren, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 20. Dames, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 21. Heren, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 22. Dames, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 23. Heren, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 24. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 25. Heren, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 26. Dames, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 27. Heren, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 28. Dames, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 29. Heren, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 30. Dames, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 31. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 32. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open



Programmanr. 1
17-3-2012 - 16:00
Heren, 400m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sjors VerweijAvenaNT1999005595:50.76
100m:1:22.231:22.23200m:2:50.511:28.28300m:4:31.071:40.56400m:5:50.761:19.69


<< TOP >>
Programmanr. 2
17-3-2012 - 16:06
Dames, 400m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 3
17-3-2012 - 16:06
Heren, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Luuk VeldmanNeptunia '2433.5019990098129.85
2.Bart WeilandWetterwille32.9219970077731.42
3.Wiebe Auke PostmaWetterwille32.7619970265731.74
4.Almar KleefstraWetterwille38.4619990055537.62


<< TOP >>
Programmanr. 4
17-3-2012 - 16:07
Dames, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Irene DotingaNeptunia '2435.9819960351633.60
2.Nynke VlietstraWetterwille34.8919890711034.02
3.Jildou TemmingAvena37.6419980276835.26
4.Lysbeth KosterAvena38.2319990195236.64
5.Fardau van der MeulenWetterwille38.2720000040836.87
AFGEMBianca JongsmaAvena36.51199601006


<< TOP >>
Programmanr. 5
17-3-2012 - 16:11
Heren, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Guido PostmaAvena2:12.991997020652:11.76
100m:1:02.231:02.23200m:2:11.761:09.53


<< TOP >>
Programmanr. 6
17-3-2012 - 16:14
Dames, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Saskia Bergsmawellerobben2:28.341993016862:33.16
100m:1:09.821:09.82200m:2:33.161:23.34
2.Winnie De Vrieswellerobben2:40.901996014562:37.26
100m:1:13.001:13.00200m:2:37.261:24.26
3.Marrit van AalzumAvena2:44.071998032062:42.58
100m:1:16.651:16.65200m:2:42.581:25.93
4.Sigrid HuismanwellerobbenNT1999040502:44.03
100m:1:18.681:18.68200m:2:44.031:25.35


<< TOP >>
Programmanr. 7
17-3-2012 - 16:18
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Herman van Dijkwellerobben1:12.191989006911:13.20
2.Matthijs JansenWetterwille1:22.061996023791:21.42
3.Cor PolitiekAvena1:29.071998042731:28.20
4.Werner VeltmanAvena1:28.591998034171:28.54
5.Hendrik Veldkampisis1:33.451997034191:33.45
6.Hugo Jan Bosscherde Granaet1:35.452000001851:37.41


<< TOP >>
Programmanr. 8
17-3-2012 - 16:24
Dames, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Daphne de JongAfc1:26.391993023881:26.23
2.Femke de JongAvena1:33.631997050921:28.89
3.Nynke VlietstraWetterwille1:37.621989071101:29.90
4.Rixt Wilbersde Granaet1:30.321995034801:30.10
5.Roelie de BoerWetterwille1:31.261996005081:30.12
6.Judith Brug van derAvena1:33.881997040821:31.86
7.Eva KosterWetterwille1:32.012000007281:32.82
8.Indyra Hummelwellerobben1:31.081996006241:33.33
9.Amarins v.d. Bijisis1:36.111996035581:33.38
10.Manouk ZijlstraAfc1:41.972000012301:36.84
11.Annewietske VisserNeptunia '241:41.851999026741:37.54
12.Marleen Leistrawellerobben1:37.281998015921:38.21
13.Evelien de JongNeptunia '241:40.401998053161:41.80
14.Marjolein van HarskampWetterwille1:43.761999042061:42.10
15.Hilja Groenwellerobben1:42.981999035361:42.50
DISAmarens Wilbersde Granaet1:45.51200002000
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren)
DISMayke VeltmanAvena1:43.86200003662
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 9
17-3-2012 - 16:36
Heren, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jelmer PostAvena2:38.441997026092:36.07
100m:1:12.101:12.10200m:2:36.071:23.97
2.Mirko van LigtenbergWetterwille2:56.951998007353:00.64
100m:1:21.101:21.10200m:3:00.641:39.54


<< TOP >>
Programmanr. 10
17-3-2012 - 16:40
Dames, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 11
17-3-2012 - 16:40
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Bas VerweijAvena27.5419970249327.29
2.Koen van der EemsWetterwille28.2019970080727.42
3.Bart WeilandWetterwille30.5919970077728.12
4.Hendrik Veldkampisis31.7219970341932.14


<< TOP >>
Programmanr. 12
17-3-2012 - 16:41
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jildou TemmingAvena31.3119980276831.60


<< TOP >>
Programmanr. 13
17-3-2012 - 16:43
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sjors VerweijAvena1:19.381999005591:16.60
2.Almar KleefstraWetterwille1:21.841999005551:20.92
3.Hugo Jan Bosscherde Granaet1:25.042000001851:26.85


<< TOP >>
Programmanr. 14
17-3-2012 - 16:45
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Rosanna van Teijenisis1:21.261998035241:21.42
2.Eva KosterWetterwille1:33.452000007281:24.48
3.Marleen Leistrawellerobben1:25.161998015921:26.64
4.Raijsa BalasinghamAvena1:30.751997021821:29.44
5.Mallika VriesWetterwille1:37.612000039041:32.30
6.Amarens Wilbersde Granaet1:35.202000020001:34.82


<< TOP >>
Programmanr. 15
17-3-2012 - 16:51
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Robert WesterdijkNeptunia '242:29.841994021392:32.77
50m:32.0832.08200m:2:32.772:00.69


<< TOP >>
Programmanr. 16
17-3-2012 - 16:54
Dames, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anna RegnerusWetterwille2:50.711997016562:48.67
50m:36.4836.48200m:2:48.672:12.19
2.Winnie De Vrieswellerobben3:00.501996014562:56.00
50m:41.5141.51200m:2:56.002:14.49
3.Hilja Groenwellerobben3:28.081999035363:28.95
4.Anouk van Duijvenisis3:36.331998008883:40.46
50m:52.9752.97200m:3:40.462:47.49


<< TOP >>
Programmanr. 17
17-3-2012 - 17:14
Heren, 400m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jouke v.d. MeerisisNT1994050035:10.07
100m:1:11.501:11.50200m:2:29.291:17.79300m:3:48.601:19.31400m:5:10.071:21.47
2.Matthijs JansenWetterwille5:18.001996023795:12.61
100m:1:14.401:14.40200m:2:35.341:20.94300m:3:56.881:21.54400m:5:12.611:15.73


<< TOP >>
Programmanr. 18
17-3-2012 - 17:20
Dames, 400m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Rixt Wilbersde Granaet5:02.871995034805:14.30
100m:1:15.011:15.01200m:2:36.431:21.42300m:3:57.261:20.83400m:5:14.301:17.04
2.Annemiek Meulenbeldde Granaet5:47.741995062305:28.93
100m:1:14.881:14.88200m:2:36.911:22.03300m:4:02.141:25.23400m:5:28.931:26.79
3.Annewietske VisserNeptunia '24NT1999026745:32.65
100m:1:21.411:21.41200m:2:47.151:25.74300m:4:12.631:25.48400m:5:32.651:20.02
4.Indyra Hummelwellerobben5:36.191996006245:32.94
100m:1:18.621:18.62200m:2:43.871:25.25300m:4:09.111:25.24400m:5:32.941:23.83
5.Sigrid HuismanwellerobbenNT1999040505:49.68
100m:1:20.451:20.45200m:2:50.201:29.75300m:4:21.571:31.37400m:5:49.681:28.11


<< TOP >>
Programmanr. 19
17-3-2012 - 17:27
Heren, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Wiebe Auke PostmaWetterwille36.7019970265736.41


<< TOP >>
Programmanr. 20
17-3-2012 - 17:29
Dames, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Irene DotingaNeptunia '2440.8219960351639.84
2.Winnie De Vrieswellerobben40.1919960145640.95


<< TOP >>
Programmanr. 21
17-3-2012 - 17:30
Heren, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 22
17-3-2012 - 17:30
Dames, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Saskia Bergsmawellerobben2:41.261993016862:49.76
100m:1:21.061:21.06200m:2:49.761:28.70
2.Roelie de BoerWetterwille2:45.271996005082:51.16
100m:1:26.091:26.09200m:2:51.161:25.07
AFGEMBianca JongsmaAvena2:47.51199601006


<< TOP >>
Programmanr. 23
17-3-2012 - 17:34
Heren, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Daniël WestraWetterwille1:26.941997041891:16.05


<< TOP >>
Programmanr. 24
17-3-2012 - 17:37
Dames, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Rixt Wilbersde Granaet1:20.401995034801:23.79
2.Rosanna van TeijenisisNT1998035241:27.02
3.Eva KosterWetterwille1:29.372000007281:33.75
4.Fardau van der MeulenWetterwille1:33.912000004081:34.26


<< TOP >>
Programmanr. 25
17-3-2012 - 17:39
Heren, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Bas VerweijAvena1:10.351997024931:09.41
2.Luuk VeldmanNeptunia '241:12.181999009811:09.42
3.Koen van der EemsWetterwille1:14.171997008071:12.03
4.Bart WeilandWetterwille1:17.111997007771:14.63


<< TOP >>
Programmanr. 26
17-3-2012 - 17:41
Dames, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Irene DotingaNeptunia '241:19.911996035161:18.45
2.Ilse Marije SijpersmaNeptunia '241:26.751999010141:22.29


<< TOP >>
Programmanr. 27
17-3-2012 - 17:44
Heren, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Herman van Dijkwellerobben2:35.481989006912:40.71
100m:1:16.651:16.65200m:2:40.711:24.06
2.Robert WesterdijkNeptunia '242:44.411994021392:46.76
100m:1:19.761:19.76200m:2:46.761:27.00
3.Mirko van LigtenbergWetterwille2:55.411998007352:58.68
100m:1:25.121:25.12200m:2:58.681:33.56
4.Cor PolitiekAvena3:04.971998042733:06.60
100m:1:30.331:30.33200m:3:06.601:36.27
5.Werner VeltmanAvena3:20.911998034173:15.12
100m:1:32.331:32.33200m:3:15.121:42.79


<< TOP >>
Programmanr. 28
17-3-2012 - 17:48
Dames, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Daphne de JongAfc3:09.501993023883:10.72
100m:1:30.581:30.58200m:3:10.721:40.14
2.Anouk VeenstraisisNT1996014123:12.61
100m:1:32.481:32.48200m:3:12.611:40.13
3.Amber van der LeyAvena3:17.471997051723:15.08
100m:1:34.061:34.06200m:3:15.081:41.02
4.Judith Brug van derAvena3:21.421997040823:21.66
100m:1:38.821:38.82200m:3:21.661:42.84
5.Marrit van AalzumAvena3:31.791998032063:27.64
100m:1:39.201:39.20200m:3:27.641:48.44
6.Ilse Marije SijpersmaNeptunia '243:43.851999010143:32.22
100m:1:41.631:41.63200m:3:32.221:50.59
7.Mayke VeltmanAvena3:41.222000036623:34.26
100m:1:44.741:44.74200m:3:34.261:49.52


<< TOP >>
Programmanr. 29
17-3-2012 - 17:58
Heren, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 30
17-3-2012 - 17:58
Dames, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Irene DotingaNeptunia '2435.3319960351636.05
2.Lysbeth KosterAvena38.2019990195238.58
3.Femke de JongAvena38.7719970509239.41


<< TOP >>
Programmanr. 31
17-3-2012 - 18:00
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jelmer PostAvena1:00.1019970260959.08
2.Guido PostmaAvena59.2319970206559.28
3.Jouke v.d. Meerisis1:03.291994050031:03.20
4.Daniël WestraWetterwille1:09.141997041891:04.32
5.Almar KleefstraWetterwille1:12.761999005551:12.31


<< TOP >>
Programmanr. 32
17-3-2012 - 18:02
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anna RegnerusWetterwille1:09.041997016561:07.49
2.Annemiek Meulenbeldde Granaet1:17.301995062301:09.03
3.Rosanna van Teijenisis1:11.101998035241:10.60
4.Anouk Veenstraisis1:12.441996014121:11.41
5.Amber van der LeyAvena1:12.701997051721:12.13
6.Amarins v.d. Bijisis1:18.811996035581:15.61FJ 1
7.Raijsa BalasinghamAvena1:17.791997021821:15.61FJ 2
8.Marleen Leistrawellerobben1:14.761998015921:15.87
9.Evelien de JongNeptunia '241:20.631998053161:16.91
10.Manouk ZijlstraAfc1:18.192000012301:19.52
11.Fardau van der MeulenWetterwille1:18.512000004081:20.32
12.Mallika VriesWetterwille1:23.622000039041:23.94
13.Anouk van Duijvenisis1:27.501998008881:27.15
14.Marjolein van HarskampWetterwille1:28.361999042061:27.98