Speedo 4
Nieuwegein (NED),    17.3.2012,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag, Jongens Junioren 1 en 2



--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Meisjes, 100m vrije slag        Meisjes Minioren 2 en 3
17-3-2012 - 15:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Nijmeijer               03   Az&pc                  1:24.36             
            41.02  1:24.36
    2.  Ymke Dragstra                 03   Az&pc                  1:42.31             
            50.90  1:42.31
    3.  Sophie Stekelenburg           04   Zwemlust den Hommel    1:43.82             
            46.24  1:43.82
    4.  Joëlle Engel                  03   Woerden                1:52.21             
            51.38  1:52.21



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Jongens, 100m schoolslag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
17-3-2012 - 15:34                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim Kannegieter               02   ZC de Vuursche         1:47.21             
            51.76  1:47.21
    2.  Benjamin Lotfolahian          02   Az&pc                  1:53.71             
            54.75  1:53.71
    3.  Bob Broeze                    02   De Duinkikkers         1:54.60             
            54.76  1:54.60
    4.  Bjorn Doesburg                02   Zwemlust den Hommel    1:55.16             
            54.80  1:55.16
    5.  Nick van de Velde             02   Aquarijn               1:55.39             
            54.75  1:55.39
    6.  Sander Zuidema                02   Az&pc                  1:57.45             
            54.51  1:57.45
    7.  Kaspar van den Hoogen         02   Az&pc                  1:58.12             
            56.12  1:58.12
    8.  Hans Blankensteijn            02   Aquarijn               2:08.30             
          1:01.27  2:08.30
    9.  Auke Gielen                   04   Az&pc                  2:09.09             
          1:00.39  2:09.09
 NG.ZA  Simon van Kuijk               04   Aquarijn                                   
 AFGEM  Floyd de Mönnink              02   Az&pc                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Meisjes, 100m rugslag               Meisjes Minioren 4
17-3-2012 - 15:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dyonne Stam                   02   Az&pc                  1:35.32             
            46.39  1:35.32
    2.  Djelo Gudde                   02   Az&pc                  1:39.56             
            50.10  1:39.56
    3.  Maaike Bassant                02   Az&pc                  1:47.60             
            52.34  1:47.60
    4.  Linda Cossee                  02   Az&pc                  1:51.97             
            55.18  1:51.97
    5.  Marleen Hoeksma               02   Az&pc                  1:54.62             
            54.93  1:54.62
    6.  Charlotte Hoogendoorn         02   Ots                    2:04.86             
          1:00.11  2:04.86
    7.  Tessa de Kruif                02   Aquarijn               2:08.59             
          1:03.41  2:08.59
    8.  Myrthe Muthert                02   Woerden                2:11.26             
          1:06.00  2:11.26
   DIS  Janet Immerzeel               02   Woerden                                    
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
   DIS  Suze Bleeker                  02   Az&pc                  1:53.93             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            56.06  1:53.93
 NG.ZA  Lianne van de Kamp            02   Az&pc                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 50m vlinderslag             Jongens Minioren 5
17-3-2012 - 15:46                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sebastiaan van der Meer       01   Az&pc                    40.48             
    2.  Milan de Roo                  01   Ots                      41.88             
    3.  Jonah Stekelenburg            01   Zwemlust den Hommel      42.19             
    4.  Koen van Keulen               01   De Duinkikkers           45.52             
    5.  Rijk Dragstra                 01   Az&pc                    47.59             
    6.  Pieter Breel                  01   Az&pc                    47.95             
    7.  Swen van Elteren              01   Aquarijn                 48.21             
    8.  Jasper de Gier                01   De Duinkikkers           50.57             
    9.  Querijn Hensen                01   De Duinkikkers           50.62             
   10.  Jarmo ten Broek               01   Az&pc                    52.15             
   11.  Ruben Zwartenbol              01   Ots                      52.66             
   DIS  Wim van Duuren                01   Woerden                  59.08             
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
   DIS  Martijn Onverzaagt            01   Woerden                1:08.02        VEVG 
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Meisjes, 200m wisselslag             Meisjes Minioren 5
17-3-2012 - 15:54                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sanne Barten                  01   Aquarijn               3:00.86             
            41.36  1:25.70  3:00.86
    2.  Jessica Baars                 01   Aquarijn               3:11.31             
            42.60  1:32.36  3:11.31
    3.  Yara Weldam                   01   Aquarijn               3:14.11             
            46.03  1:35.68  3:14.11
    4.  Elise Hardeman                01   Az&pc                  3:19.00             
            44.09  1:31.32  3:19.00
    5.  Charlotte van der Lende       01   Az&pc                  3:26.62             
            49.25  1:41.76  3:26.62
    6.  Esmeralda van Soest           01   zvDD                   3:27.88             
            48.44  1:37.22  3:27.88
    7.  Veerle van Munster            01   Ots                    3:30.59             
            49.18  1:42.98  3:30.59
    8.  Deborah Visser                01   De Duinkikkers         3:47.01             
            52.87  1:48.69  3:47.01
   DIS  Ellen Boot                    01   Az&pc                                      
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
   DIS  Karen Splint                  01   ZC de Vuursche         4:39.53             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          2:18.18  4:39.53
 AFGEM  Ella Rietveld                 01   Az&pc                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                Jongens, 100m vlinderslag             Jongens Minioren 6
17-3-2012 - 16:04                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roan Buijs                    00   Aquarijn               1:28.45             
            40.02  1:28.45
    2.  Milan ten Broek               00   Az&pc                  1:31.19             
            39.34  1:31.19
    3.  Boris Glijn                   00   Aquarijn               1:43.58             
            45.97  1:43.58
    4.  Niels de Leeuw                00   Ots                    1:46.60             
            49.32  1:46.60
    5.  Luuk de Ruiter                00   Ots                    1:47.13             
            47.05  1:47.13
    6.  Thomas Groenendijk            00   Aquarijn               1:48.56             
            47.94  1:48.56
    7.  Bram Buijvoets                00   De Duinkikkers         1:54.06             
            51.13  1:54.06
    8.  Batikan Dulger                00   De Duinkikkers         1:58.45             
            53.38  1:58.45
    9.  Mink Rietveld                 00   Az&pc                  2:00.52             
            55.75  2:00.52
   10.  Sem Koelewijn                 00   Az&pc                  2:13.95             
            58.33  2:13.95
   DIS  Kevin Roest                   00   De Duinkikkers         1:41.96             
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            46.32  1:41.96
   DIS  Tom de Ruiter                 00   Az&pc                  1:46.41             
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            49.17  1:46.41
   DIS  Tobias van Vulpen             00   ZC de Vuursche         2:06.25             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            59.91  2:06.25
 NG.ZA  Floris Reinders               00   Az&pc                                      
 AFGEM  Stefan Orizarov               00   ZC de Vuursche                             
 AFGEM  Bryan Kuijer                  00   De Duinkikkers                             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Meisjes, 200m rugslag          Meisjes Junioren 1 en 2
17-3-2012 - 16:14                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ilona Verschoor               99   De Albatros            3:00.80             
            41.60  1:28.58  3:00.80
    2.  Fleur Treep                   99   De Duinkikkers         3:04.81             
            44.91  1:32.16  3:04.81
    3.  Babette van Bergenhenegouwen  99   De Duinkikkers         3:13.76             
            45.95  1:34.46  3:13.76
    4.  Eline Zuidema                 99   Az&pc                  3:16.62             
            45.81  1:36.46  3:16.62
    5.  Renske Tinnevelt              00   Az&pc                  3:21.61             
            47.95  1:39.51  3:21.61
    6.  Dannique Koolen               99   ZC de Vuursche         3:36.50             
            47.51  1:42.58  3:36.50
    7.  Famke Wilhelm                 00   De Duinkikkers         3:45.86             
            54.97  1:54.61  3:45.86
 NG.ZA  Kelly Kurowski                00   Aquarijn                                   
 AFGEM  Liselotte Boonman             00   ZC de Vuursche                             
 AFGEM  Iris de Kruijf                99   Zwemlust den Hommel                        
 AFGEM  Riemke Bosma                  99   Az&pc                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 1 en 2
17-3-2012 - 16:24                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelle Blankestijn             98   De Duinkikkers         2:43.66             
            39.74  1:20.88  2:43.66
    2.  Martijn de Leeuw              98   Ots                    2:44.34             
            38.98  1:20.96  2:44.34
    3.  Erik Ambergen                 98   De Duinkikkers         2:53.32             
            40.75  1:25.13  2:53.32
    4.  Koen van Heertum              98   Zwemlust den Hommel    2:55.11             
            41.14  1:26.56  2:55.11
    5.  Cyriel Muthert                98   Woerden                2:56.63             
            41.98  1:26.48  2:56.63
    6.  Wouter Netto                  98   Zwemlust den Hommel    2:59.10             
            42.26  1:27.16  2:59.10
    7.  Gijs van Eck                  99   Zwemlust den Hommel    3:07.24             
            44.76  1:32.24  3:07.24
    8.  Ostayo van de Haar            98   Aquarijn               3:08.36             
            46.26  1:35.20  3:08.36
    9.  Alex Algra                    99   ZC de Vuursche         3:09.71             
            42.77  1:32.18  3:09.71
   10.  Stijn Sickenga                98   ZC de Vuursche         3:10.66             
            46.91  1:34.96  3:10.66
   11.  Max van Keulen                99   De Duinkikkers         3:14.02             
            46.71  1:36.19  3:14.02
   12.  Derk van der Sluis            98   De Duinkikkers         3:14.76             
            48.04  1:38.26  3:14.76
   13.  Stein Bellers                 98   Aquarijn               3:27.23             
            47.11  1:40.80  3:27.23
   14.  Maarten van Vliet             99   Ots                    3:27.74             
            52.18  1:44.58  3:27.74
   15.  Santino Grittner              99   Ots                    3:40.22             
            48.72  1:45.97  3:40.22
   16.  Bart Odijk                    98   zvDD                   3:41.50             
            53.53  1:51.16  3:41.50
   DIS  Rik Doornenbal                98   zvDD                   3:36.74             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            50.56  1:46.04  3:36.74
 NG.ZA  Sijmen Witteveen              99   Az&pc                                      
 AFGEM  Djamal van der Hoeven         98   Az&pc                                      
 AFGEM  Alex Razzak                   99   Az&pc                                      
 AFGEM  Daniël Harmsen                99   Az&pc                                      
 AFGEM  Luc Cantor                    99   Zwemlust den Hommel                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Minioren 2 en 3
17-3-2012 - 16:42                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Nijmeijer               03   Az&pc                  1:44.76             
            53.83  1:44.76
    2.  Sophie Stekelenburg           04   Zwemlust den Hommel    1:57.84             
            59.97  1:57.84
    3.  Ymke Dragstra                 03   Az&pc                  2:03.17             
            59.07  2:03.17
    4.  Joëlle Engel                  03   Woerden                2:14.07             
          1:06.15  2:14.07



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Jongens, 50m vlinderslag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
17-3-2012 - 16:44                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn Doesburg                02   Zwemlust den Hommel      43.52             
    2.  Tim Kannegieter               02   ZC de Vuursche           45.72             
    3.  Kaspar van den Hoogen         02   Az&pc                    54.28             
    4.  Bob Broeze                    02   De Duinkikkers           55.28             
    5.  Nick van de Velde             02   Aquarijn                 57.05             
    6.  Benjamin Lotfolahian          02   Az&pc                    58.03             
    7.  Sander Zuidema                02   Az&pc                  1:03.17             
    8.  Hans Blankensteijn            02   Aquarijn               1:32.10             
 AFGEM  Floyd de Mönnink              02   Az&pc                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 4
17-3-2012 - 16:50                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dyonne Stam                   02   Az&pc                  1:25.13             
            40.97  1:25.13
    2.  Djelo Gudde                   02   Az&pc                  1:35.46             
            45.78  1:35.46
    3.  Maaike Bassant                02   Az&pc                  1:38.80             
            47.09  1:38.80
    4.  Linda Cossee                  02   Az&pc                  1:39.76             
            49.37  1:39.76
    5.  Suze Bleeker                  02   Az&pc                  1:47.01             
            49.08  1:47.01
    6.  Janet Immerzeel               02   Woerden                1:48.91             
            52.45  1:48.91
    7.  Tessa de Kruif                02   Aquarijn               1:54.63             
            52.32  1:54.63
    8.  Myrthe Muthert                02   Woerden                1:56.34             
            55.15  1:56.34
    9.  Charlotte Hoogendoorn         02   Ots                    1:56.36             
            54.35  1:56.36
   10.  Marleen Hoeksma               02   Az&pc                  2:12.75             
            58.72  2:12.75
 NG.ZA  Lianne van de Kamp            02   Az&pc                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Jongens, 100m schoolslag             Jongens Minioren 5
17-3-2012 - 16:56                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sebastiaan van der Meer       01   Az&pc                  1:42.43             
            48.80  1:42.43
    2.  Pieter Breel                  01   Az&pc                  1:44.93             
            49.22  1:44.93
    3.  Koen van Keulen               01   De Duinkikkers         1:45.26             
            51.69  1:45.26
    4.  Rijk Dragstra                 01   Az&pc                  1:48.48             
            54.18  1:48.48
    5.  Jasper de Gier                01   De Duinkikkers         1:49.80             
            52.30  1:49.80
    6.  Jonah Stekelenburg            01   Zwemlust den Hommel    1:53.11             
            53.28  1:53.11
    7.  Swen van Elteren              01   Aquarijn               1:58.51             
            56.59  1:58.51
    8.  Jarmo ten Broek               01   Az&pc                  1:59.96             
            56.24  1:59.96
    9.  Wim van Duuren                01   Woerden                2:02.24             
            58.83  2:02.24
   10.  Ruben Zwartenbol              01   Ots                    2:09.99             
          1:00.83  2:09.99
   DIS  Milan de Roo                  01   Ots                    1:51.36             
        SP - Tijdens de eerste slag na start/keerpunt een vlinderbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.
            52.94  1:51.36
   DIS  Martijn Onverzaagt            01   Woerden                1:54.48             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
            53.89  1:54.48
   DIS  Querijn Hensen                01   De Duinkikkers         1:56.53             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
            56.16  1:56.53
 AFGEM  Luc Besseling                 01   Az&pc                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13               Meisjes, 100m vlinderslag             Meisjes Minioren 5
17-3-2012 - 17:06                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sanne Barten                  01   Aquarijn               1:30.59             
            42.65  1:30.59
    2.  Jessica Baars                 01   Aquarijn               1:31.91             
            42.44  1:31.91
    3.  Elise Hardeman                01   Az&pc                  1:41.09             
            46.50  1:41.09
    4.  Esmeralda van Soest           01   zvDD                   1:42.78             
            47.48  1:42.78
    5.  Veerle van Munster            01   Ots                    1:55.43             
            55.97  1:55.43
    6.  Deborah Visser                01   De Duinkikkers         1:59.88             
            55.09  1:59.88
    7.  Charlotte van der Lende       01   Az&pc                  2:19.65             
            59.75  2:19.65
   DIS  Ellen Boot                    01   Az&pc                  1:40.35             
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
            48.85  1:40.35
   DIS  Yara Weldam                   01   Aquarijn               1:44.82             
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
            47.64  1:44.82
 AFGEM  Karen Splint                  01   ZC de Vuursche                             
 AFGEM  Ella Rietveld                 01   Az&pc                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Jongens, 200m wisselslag             Jongens Minioren 6
17-3-2012 - 17:14                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Milan ten Broek               00   Az&pc                  2:57.57             
            40.76  1:25.69  2:57.57
    2.  Roan Buijs                    00   Aquarijn               3:09.20             
            41.99  1:29.07  3:09.20
    3.  Kevin Roest                   00   De Duinkikkers         3:10.27             
            46.56  1:33.05  3:10.27
    4.  Boris Glijn                   00   Aquarijn               3:14.04             
            48.11  3:14.04
    5.  Thomas Groenendijk            00   Aquarijn               3:24.59             
            48.94  1:39.86  3:24.59
    6.  Luuk de Ruiter                00   Ots                    3:26.53             
            50.76  1:42.44  3:26.53
    7.  Tom de Ruiter                 00   Az&pc                  3:30.03             
            47.77  1:43.69  3:30.03
    8.  Niels de Leeuw                00   Ots                    3:31.00             
            47.91  3:31.00
    9.  Bram Buijvoets                00   De Duinkikkers         3:34.52             
            49.38  1:42.47  3:34.52
   10.  Batikan Dulger                00   De Duinkikkers         3:35.48             
            54.12  1:44.96  3:35.48
   11.  Tobias van Vulpen             00   ZC de Vuursche         3:52.00             
            54.88  1:50.18  3:52.00
   12.  Mink Rietveld                 00   Az&pc                  3:52.53             
            59.79  1:59.47  3:52.53
   13.  Joost Leeuwenberg             00   Az&pc                  4:00.11             
          1:03.90  2:06.86  4:00.11
   DIS  Sem Koelewijn                 00   Az&pc                  3:53.81             
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
            58.25  1:54.49  3:53.81
 NG.ZA  Floris Reinders               00   Az&pc                                      
 AFGEM  Stefan Orizarov               00   ZC de Vuursche                             
 AFGEM  Bryan Kuijer                  00   De Duinkikkers                             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15               Meisjes, 200m vlinderslag        Meisjes Junioren 1 en 2
17-3-2012 - 17:26                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ilona Verschoor               99   De Albatros            3:35.54             
            43.44  1:40.55  3:35.54
    2.  Fleur Treep                   99   De Duinkikkers         3:39.77             
            47.58  1:44.03  3:39.77
    3.  Babette van Bergenhenegouwen  99   De Duinkikkers         3:49.89             
            48.40  1:44.83  3:49.89
   DIS  Dannique Koolen               99   ZC de Vuursche                        VIVD 
        VK - Keerpunt of eindpunt in het geheel niet aangeraakt. (geen tijd noteren)



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16               Jongens, 200m vlinderslag        Jongens Junioren 1 en 2
17-3-2012 - 17:32                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Martijn de Leeuw              98   Ots                    2:56.11             
            36.99  1:20.79  2:56.11
    2.  Erik Ambergen                 98   De Duinkikkers         3:04.62             
            39.60  1:26.59  3:04.62
    3.  Jelle Blankestijn             98   De Duinkikkers         3:15.53             
            42.38  1:31.46  3:15.53
    4.  Wouter Netto                  98   Zwemlust den Hommel    3:24.49             
            41.09  1:32.08  3:24.49
    5.  Stijn Sickenga                98   ZC de Vuursche         3:48.68             
            48.02  1:47.09  3:48.68
    6.  Maarten van Vliet             99   Ots                    4:07.38             
            53.67  1:55.40  4:07.38
   DIS  Alex Algra                    99   ZC de Vuursche         3:35.38             
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
            42.65  1:37.75  3:35.38
 AFGEM  Alex Razzak                   99   Az&pc                                      



SPLASH Meet Manager 11Registered to Aquarijn