SwimKickwedstrijd deel 4
Roermond (NED),    17-3-2012,    Korte baan (25m)

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Jongens, 25m vrije slag            Jongens Minioren 4 t/m 6
17-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sybe Bouwels                  De Roersoppers              NT 20020217     23.73           
  2. Sef Boonen                    De Roersoppers           35.67 20020113     28.39           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Meisjes, 25m vrije slag            Meisjes Minioren 4 t/m 5
17-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Esmeé Widdershoven            Patrick                     NT 20020294     29.31           



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Jongens, 25m vrije slag            Jongens Minioren 1 t/m 3
17-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maxime Roussel                RZ                       24.02 20030115     25.13           
  2. Bas Smit                      De Roersoppers           29.27 20030116     27.08           
  3. Sven Doezen                   RZ                       29.95 20040040     28.07           
  4. David Jetten                  Patrick                  27.16 20040048     31.99           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Meisjes, 25m vrije slag            Meisjes Minioren 1 t/m 3
17-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maud Jeurissen                RZ                          NT 20040096     24.59           
  2. Esmée Sonnemans               RZ                          NT 20040059     25.04           
  3. Anne Feldkamp                 Patrick                     NT 20030162     25.29           
  4. Rowena Weggelaar              RZ                       28.80 20040059     27.86           
  5. Fleur de Ronde                RZ                       39.57 20040059     36.53           
AFGE Benthe Bosman                 De Roersoppers              NT 20040023                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Jongens, 50m vrije slag            Jongens Minioren 4 t/m 6
17-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars Hilkens                  RZ                       58.54 20020116     49.48           
  2. Martijn Eerens                De Roersoppers              NT 20010149     49.76           
  3. Sem Oosterbaan                De Roersoppers           49.36 20010167     52.26           
  4. Daan Heijmans                 RZ                     1:22.02 20020108   1:06.07           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Meisjes, 50m vrije slag            Meisjes Minioren 4 t/m 5
17-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nina Neumann                  RZ                       50.70 20020284     45.86           
  2. Lisa Snoeijs                  De Roersoppers           48.55 20020105     47.95           
  3. Luna Schlicher                RZ                       51.06 20020156     51.13           
  4. Karlijn van der Aar           RZ                          NT 20010399     56.20           
  5. Lina Amghar                   RZ                          NT 20020285   1:00.99           
  6. Jenna Jussen                  RZ                     1:00.20 20020206   1:01.54           



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Jongens, 50m vrije slag            Jongens Minioren 1 t/m 3
17-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joshua Russ                   RZ                       49.73 20040009     48.02           
  2. Shane Barten                  Patrick                  58.26 20030046     49.08           
  3. Lars Giesbers                 RZ                       48.86 20030042     50.04           
  4. Jaro Herinx                   RZL                         NT 20030134     54.13           
  5. Glenn Wolfs                   Patrick                1:10.48 20040031   1:22.00           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Meisjes, 50m vrije slag            Meisjes Minioren 1 t/m 3
17-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maud Louwarts                 RZ                       51.50 20030059     50.67           
  2. Lobke van Rooij               RZ                       52.23 20030053     52.40           
  3. Fenna van Rijt                Patrick                  56.07 20030084     53.32           
  4. Luisa Snijders                De Roersoppers              NT 20030061     58.20           
  5. Charlot Gelissen              De Roersoppers         1:08.73 20030152     59.11           
  6. Merel de Ronde                RZ                       59.95 20030053   1:01.80           
  7. Lynn van der Vorst            Patrick                1:10.76 20040048   1:03.95           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 100m vrije slag            Jongens Minioren 4 t/m 6
17-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dimitri Hikspoors             RZL                         NT 20010353   1:38.95           
          1:38.95
  2. Ino Welters                   RZL                         NT 20020115   1:44.04           
          1:44.04
  3. Dylan Wolters                 RZL                         NT 20020116   1:44.16           
          1:44.16
  4. Ivar Dirks                    RZL                         NT 20020115   1:45.08           
          1:45.08
  5. Roan Herinx                   RZL                         NT 20020115   1:54.42           
          1:54.42


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Minioren 4 t/m 5
17-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maike Jetten                  Patrick                1:38.73 20020103   1:33.73           
          1:33.73
  2. Samara Vijvinkel              RZL                         NT 20010295   1:45.64           
          1:45.64
  3. Evie Camp                     Patrick                2:02.13 20020211   1:53.02           
          1:53.02
  4. Tara Rademakers               Patrick                2:04.04 20020061   1:54.04           
          1:54.04
  5. Lotte van Straaten            Patrick                2:08.54 20020211   1:54.58           
          1:54.58
  6. Vera Sonntag                  RZL                         NT 20020166   1:58.23           
          1:58.23
  7. Isa Claessen                  Patrick                2:07.42 20010385   2:00.96           
          2:00.96



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 25m vlinderslag            Jongens Minioren 1 t/m 3
17-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joshua Russ                   RZ                       28.43 20040009     26.26           
  2. David Jetten                  Patrick                     NT 20040048     26.52           
  3. Shane Barten                  Patrick                  30.80 20030046     28.88           
  4. Jaro Herinx                   RZL                         NT 20030134     33.14           
  5. Glenn Wolfs                   Patrick                     NT 20040031     38.20           
  6. Sven Doezen                   RZ                          NT 20040040     38.95           
  7. Maxime Roussel                RZ                          NT 20030115     39.13           
  8. Bas Smit                      De Roersoppers              NT 20030116     47.76           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 25m vlinderslag            Meisjes Minioren 1 t/m 3
17-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luisa Snijders                De Roersoppers              NT 20030061     26.52           
  2. Maud Louwarts                 RZ                          NT 20030059     26.84           
  3. Charlot Gelissen              De Roersoppers           29.32 20030152     28.51           
  4. Anne Feldkamp                 Patrick                     NT 20030162     31.07           
  5. Fenna van Rijt                Patrick                  29.05 20030084     31.33           
  6. Rowena Weggelaar              RZ                          NT 20040059     34.33           
  7. Lynn van der Vorst            Patrick                     NT 20040048     43.00           



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 25m vlinderslag            Jongens Minioren 4 t/m 6
17-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dimitri Hikspoors             RZL                         NT 20010353     21.36           
  2. Roan Herinx                   RZL                         NT 20020115     22.05           
  3. Martijn Eerens                De Roersoppers              NT 20010149     22.64           
  4. Ino Welters                   RZL                         NT 20020115     23.83           
  5. Dylan Wolters                 RZL                         NT 20020116     24.22           
  6. Ivar Dirks                    RZL                         NT 20020115     24.41           
  7. Sem Oosterbaan                De Roersoppers           25.70 20010167     28.61           
 DIS Sybe Bouwels                  De Roersoppers              NT 20020217     33.19           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 25m vlinderslag            Meisjes Minioren 4 t/m 5
17-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Samara Vijvinkel              RZL                         NT 20010295     25.23           
  2. Lisa Snoeijs                  De Roersoppers              NT 20020105     25.67           
  3. Luna Schlicher                RZ                       27.26 20020156     26.07           
  4. Isa Claessen                  Patrick                  26.48 20010385     27.42           
  5. Lina Amghar                   RZ                          NT 20020285     28.45           
  6. Vera Sonntag                  RZL                         NT 20020166     28.71           
  7. Tara Rademakers               Patrick                  29.76 20020061     29.31           
  8. Lotte van Straaten            Patrick                  30.16 20020211     29.36           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 50m vlinderslag            Jongens Minioren 1 t/m 3
17-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars Giesbers                 RZ                          NT 20030042   1:00.70           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 50m vlinderslag            Meisjes Minioren 1 t/m 3
17-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 DIS Lobke van Rooij               RZ                          NT 20030053   1:00.10           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 50m vlinderslag            Jongens Minioren 4 t/m 6
17-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 DIS Lars Hilkens                  RZ                          NT 20020116   1:13.70           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 50m vlinderslag            Meisjes Minioren 4 t/m 5
17-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Evie Camp                     Patrick                  53.95 20020211     51.26           
  2. Maike Jetten                  Patrick                  52.57 20020103     52.39           
  3. Karlijn van der Aar           RZ                          NT 20010399   1:01.89           
 DIS Nina Neumann                  RZ                          NT 20020284                     
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Alle, 4 x 25m schoolslag             Mix Minioren 4 t/m (5)6
17-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Patrick 1                     Patrick                1:52.77            1:42.57           
        Evie Camp, 02                              Maike Jetten, 02
        Isa Claessen, 01                           Lotte van Straaten, 02
          1:42.57

  2. RZL 1                         RZL                    1:40.50            1:45.02           
        Ino Welters, 02                            Dimitri Hikspoors, 01
        Vera Sonntag, 02                           Dylan Wolters, 02
          1:45.02

  3. De Roersoppers 1              De Roersoppers         1:51.13            1:49.82           
        Martijn Eerens, 01                         Sem Oosterbaan, 01
        Lisa Snoeijs, 02                           Sybe Bouwels, 02
          1:49.82

  4. RZ 3                          RZ                     2:07.98            2:05.47           
        Karlijn van der Aar, 01                    Jenna Jussen, 02
        Daan Heijmans, 02                          Lars Hilkens, 02
          2:05.47




-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Alle, 4 x 25m schoolslag                Mix Minioren 1 t/m 3
17-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Patrick 1                     Patrick                2:00.46            1:55.54           
        Shane Barten, 03                           David Jetten, 04
        Anne Feldkamp, 03                          Fenna van Rijt, 03
          1:55.54

  2. RZ 1                          RZ                     1:57.13            1:55.73           
        Lars Giesbers, 03                          Maxime Roussel, 03
        Merel de Ronde, 03                         Joshua Russ, 04
          1:55.73

  3. RZ 2                          RZ                     2:13.17            2:18.94           
        Sven Doezen, 04                            Maud Jeurissen, 04
        Fleur de Ronde, 04                         Esmée Sonnemans, 04
          2:18.94


  BM De Roersoppers 1              De Roersoppers         1:59.77            2:02.70           
        Luisa Snijders, 03                         Sef Boonen, 02
        Bas Smit, 03                               Charlot Gelissen, 03
          2:02.70




SPLASH Meet Manager 11Registered to RZ