Nr. 1. Alle, 25m schoolslag  5 - 7 jaar
Nr. 2. Meisjes, 25m schoolslag  Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 3. Jongens, 25m schoolslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 5. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 6. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 7. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 8. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 10. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 11. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 12. Alle, 25m rugslag  5 - 7 jaar
Nr. 13. Meisjes, 25m rugslag  Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 14. Jongens, 25m rugslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 15. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 16. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 17. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 18. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 19. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 20. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 21. Dames, 50m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 22. Heren, 50m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 25. Gemengd, 4 x 25m vrije slag  8 - 10 jaar
Nr. 26. Gemengd, 6 x 50m vrije slag  11 jaar en ouder


Fryselcup deel 5
Buitenpost, 17-3-2012


Programmanr. 1
17-3-2012 - 17:45
25m schoolslag5 - 7 jaar
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
Meisjes Minioren 1 en 2, Meisjes

1.Noa TeubenDe VikingsNT20050025428.77

Jongens Minioren 1 en 2, Jongens

1.Hessel BroekstraDe Vikings28.1020040025326.97
2.Eelco PostmaPWC29.8120040051129.98
3.David da Silva MirandaDe VikingsNT20050001930.37
4.Bert RinsmaPWC36.5020040066731.61
5.Damian LigthartDe VikingsNT20050012535.29
6.Frederik MolenkampSG. Bolsward-Workum33.8820050001736.13


<< TOP >>
Programmanr. 2
17-3-2012 - 17:47
Meisjes, 25m schoolslagMeisjes Minioren 3 en 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Silke HuismanDe Vikings25.2120030118224.69FJ 1
2.Anna BulsingAvena25.2220030138624.69FJ 2
3.Tessa PunterDe VikingsNT20030188627.40
4.Inez WijkstraDe Vikings26.7220020240627.64
5.Laura van der VeldeSG. Bolsward-Workum28.6620030063029.12
6.Alicia SchefferDe VikingsNT20020327030.29
7.Naomi SipkemaAvena31.5220020274030.91
8.Mandy LigthartDe Vikings28.1820030118030.92
9.Lejla BecirovicDe VikingsNT20030188432.12
10.Roos MolenkampSG. Bolsward-Workum30.4020020070832.42
11.Tessa VernesAvena33.3820020274233.01


<< TOP >>
Programmanr. 3
17-3-2012 - 17:51
Jongens, 25m schoolslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Jort HoekstraDe VikingsNT20020244327.93
2.Sander NademaDe VikingsNT20020244128.05
3.Yoram van der TuinDe VikingsNT20020243930.91
4.Jerke van ZelmSG. Bolsward-Workum27.6220030001731.05
DISThomas KoornstraDe Vikings28.3320020174327.75
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
DISRichard van SlootenDe VikingsNT20020243730.46
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 4
17-3-2012 - 17:53
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Marike de JongAvena44.4120010107444.09
2.Noël Iris HettingaNeptunia '2447.3620000253644.98
3.Allysha van der VeerPWC47.2620010345046.39
4.Anne VeldmanNeptunia '2447.5920000359046.72
5.Femke-Romy WiersmaNeptunia '2448.1120010307848.13
6.Dieuwke MulderAvena50.4620010226050.11
7.Marije SweeringNeptunia '2450.6820010122851.54
8.Sanne AbmaNeptunia '2453.5420020059052.13
9.Afke van ZijverdenSG. Bolsward-Workum53.0920010029652.37FJ 1
10.Julia de RooijNeptunia '2452.2320000436652.37FJ 2
11.Janneke BiermaPWC51.1620010189252.64
12.Grytsje KazimierPWC51.8820000518852.93
13.Elin van der MeulenAvena56.2320010348054.74
14.Yvanka GerdezPWC52.5220010331054.80
15.Corrien TolsmaSG. Bolsward-Workum55.2620020190455.07
16.Maya NollesPWC55.5020000537255.41
17.Frauke PetersonPWC53.6120000518655.70
18.Janneke de VriesPWC55.8820010345256.66
19.Laura MarinusPWC1:00.0620010381656.76
20.Jildou FolkertsmaSG. Bolsward-Workum56.7820010269657.42
21.Anke FekkenSG. Bolsward-Workum58.9220010127658.42
22.Silke van VeenSG. Bolsward-Workum1:00.9320020220459.34
23.Irene WeijenbergSG. Bolsward-Workum1:01.332001042941:01.13
24.Chantal NijdamAvena1:05.352002027381:01.39
AFGEMMellany BakkerNeptunia '2457.50200004534
AFGEMMarije BlokSG. Bolsward-Workum57.31200202202
AFGEMMaike KuikenDe VikingsNT200104364


<< TOP >>
Programmanr. 5
17-3-2012 - 18:03
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Jesse BrandNeptunia '2449.0420010088551.00
2.Tein HuizingaAvena54.3220010328555.39
3.Marrick AlkemaPWC59.992002006431:01.08
DISJesse LammersAvena57.1820010068557.42
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISHidde ZondervanPWCNT2001036191:01.08
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.


<< TOP >>
Programmanr. 6
17-3-2012 - 18:07
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Meike KuyerNeptunia '241:30.231998048841:30.52
2.Denise HendriksNeptunia '241:39.321999049561:32.75
3.Iza van VeenSG. Bolsward-Workum1:46.802000024701:34.20
4.Dieuwke BoorsmaNeptunia '241:41.631998053141:37.03
5.Picabo TienstraSG. Bolsward-Workum1:39.041999030061:37.67
6.Jantina FekkenSG. Bolsward-WorkumNT1998046961:39.53
7.Tanja BuwaldaSG. Bolsward-Workum1:43.372000004241:40.42
8.Lisanne PostmaPWC1:44.121999053621:43.60
9.Nora VeenstraSG. Bolsward-Workum1:41.881999014461:43.62
10.Djurra DijkstraSG. Bolsward-Workum1:45.942000029721:46.15
11.Belle TienstraSG. Bolsward-Workum1:45.472000018061:47.13
12.Christine BerenschotSG. Bolsward-WorkumNT1999016841:49.91FJ 1
13.Jessy DullemansSG. Bolsward-WorkumNT1998051021:49.91FJ 2
14.Liesette BruinsmaSG. Bolsward-WorkumNT2000043461:55.36
DISAmarins BakkerSG. Bolsward-Workum1:37.631999026001:37.96
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
DISRoelie KlaverPWCNT1998035881:49.16
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 7
17-3-2012 - 18:16
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Laurens TerlaakpootAvena1:35.391999025631:30.84
2.Jacco SchaperSG. Bolsward-WorkumNT1999045691:38.71
3.Bindert Sietse ReitsmaPWC1:49.861999040931:52.17
4.Erik PostmaPWC2:01.201998047811:57.94
5.Jan NollesPWCNT1999038132:10.73
DISRomeo DijkstraSG. Bolsward-Workum1:48.931998032951:30.73
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGEMMark BarteldsNeptunia '241:38.17199801459


<< TOP >>
Programmanr. 8
17-3-2012 - 18:21
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Nadine PrinsPWC1:38.251999047361:39.75
2.Kiri AbeeNeptunia '24NT1997060861:44.57


<< TOP >>
Programmanr. 9
17-3-2012 - 18:24
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Douwe van der SteenPWC1:35.441996042571:28.14
2.Danny HayemaPWC1:37.061997010431:32.32
3.Ygram YpmaNeptunia '241:38.701997042911:40.07
4.Maarten ZuidhoornPWC1:49.271998029791:45.03
5.Foeke-Jan OostenveldAvena1:55.751999039051:55.49

BMHessel BiermaPWC1:21.031996022571:23.63


<< TOP >>
Programmanr. 10
17-3-2012 - 18:29
Dames, 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Anna-Gre IdsingaSG. Bolsward-Workum1:25.361996037181:24.26
2.Marijke PostmaPWC1:35.361996057241:39.30


<< TOP >>
Programmanr. 11
17-3-2012 - 18:31
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Jeroen TijsmaPWC1:13.621995036551:13.26
2.Rutger HovingPWC1:16.161995036611:14.60
3.Bouke van der ZaagPWC1:14.141996022551:14.68
4.Jorn den HamerPWC1:25.411996042511:29.43
5.Sjoerd de JongAvena1:32.361999039071:34.66
AFGEMJoeri LeeuwenSG. Bolsward-WorkumNT199505265


<< TOP >>
Programmanr. 12
17-3-2012 - 18:51
25m rugslag5 - 7 jaar
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
Meisjes Minioren 1 en 2, Meisjes

1.Noa TeubenDe VikingsNT20050025427.80

Jongens Minioren 1 en 2, Jongens

1.Hessel BroekstraDe Vikings25.9720040025327.04
2.Bert RinsmaPWC28.4220040066727.23
3.David da Silva MirandaDe VikingsNT20050001933.17
4.Frederik MolenkampSG. Bolsward-WorkumNT20050001735.58
5.Eelco PostmaPWC36.7020040051135.74
6.Damian LigthartDe VikingsNT20050012538.93


<< TOP >>
Programmanr. 13
17-3-2012 - 18:53
Meisjes, 25m rugslagMeisjes Minioren 3 en 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Silke HuismanDe Vikings21.5920030118220.87
2.Anna BulsingAvena29.2720030138626.27
3.Tessa PunterDe VikingsNT20030188626.79
4.Tessa VernesAvena28.2220020274227.20
5.Alicia SchefferDe VikingsNT20020327027.48
6.Naomi SipkemaAvena27.7820020274028.02
7.Roos MolenkampSG. Bolsward-WorkumNT20020070828.87
8.Laura van der VeldeSG. Bolsward-Workum28.2520030063029.42
9.Mandy LigthartDe Vikings29.2720030118029.86
10.Lejla BecirovicDe VikingsNT20030188432.45
11.Inez WijkstraDe Vikings30.1120020240635.37


<< TOP >>
Programmanr. 14
17-3-2012 - 18:56
Jongens, 25m rugslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Jerke van ZelmSG. Bolsward-Workum23.1920030001723.99
2.Yoram van der TuinDe VikingsNT20020243925.27
3.Thomas KoornstraDe Vikings28.4520020174326.20
4.Jort HoekstraDe VikingsNT20020244327.92
5.Sander NademaDe VikingsNT20020244128.23
6.Richard van SlootenDe VikingsNT20020243734.78


<< TOP >>
Programmanr. 15
17-3-2012 - 18:59
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Marike de JongAvena39.6620010107439.37
2.Femke-Romy WiersmaNeptunia '2443.5720010307842.43
3.Noël Iris HettingaNeptunia '2444.1020000253642.65
4.Anne VeldmanNeptunia '2447.0020000359044.09
5.Sanne AbmaNeptunia '2446.0220020059046.86
6.Julia de RooijNeptunia '2450.3820000436647.71
7.Elin van der MeulenAvena49.0820010348048.63
8.Dieuwke MulderAvena47.4420010226048.84
9.Anke FekkenSG. Bolsward-WorkumNT20010127648.86
10.Allysha van der VeerPWC48.9020010345049.99
11.Afke van ZijverdenSG. Bolsward-Workum52.1620010029651.31
12.Grytsje KazimierPWC55.1120000518851.95
13.Corrien TolsmaSG. Bolsward-Workum53.5020020190452.70
14.Jildou FolkertsmaSG. Bolsward-Workum52.5620010269652.97
15.Silke van VeenSG. Bolsward-WorkumNT20020220453.19
16.Frauke PetersonPWC56.2020000518654.31
17.Laura MarinusPWC53.9520010381656.53
18.Janneke de VriesPWC57.0720010345257.66
19.Janneke BiermaPWC56.9120010189258.08
20.Chantal NijdamAvenaNT20020273858.86
21.Irene WeijenbergSG. Bolsward-WorkumNT2001042941:08.43
DISMarije SweeringNeptunia '2445.9320010122840.37
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISYvanka GerdezPWCNT20010331056.29
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
AFGEMMarije BlokSG. Bolsward-WorkumNT200202202
AFGEMMellany BakkerNeptunia '241:00.97200004534
AFGEMMaike KuikenDe VikingsNT200104364


<< TOP >>
Programmanr. 16
17-3-2012 - 19:08
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Jesse BrandNeptunia '2444.6120010088546.54
2.Tein HuizingaAvena48.4020010328547.08
3.Jesse LammersAvena50.6820010068550.61
4.Hidde ZondervanPWCNT20010361956.56
DISMarrick AlkemaPWCNT20020064351.71
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


<< TOP >>
Programmanr. 17
17-3-2012 - 19:11
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Dieuwke BoorsmaNeptunia '2437.8419980531435.27
2.Denise HendriksNeptunia '2435.9419990495635.28
3.Picabo TienstraSG. Bolsward-Workum36.8819990300636.85
4.Jantina FekkenSG. Bolsward-Workum36.6919980469638.29
5.Iza van VeenSG. Bolsward-Workum38.0220000247039.13
6.Amarins BakkerSG. Bolsward-Workum38.5419990260039.40
7.Tanja BuwaldaSG. Bolsward-Workum37.6820000042439.73
8.Nora VeenstraSG. Bolsward-Workum38.0019990144641.93
9.Lisanne PostmaPWC43.0919990536242.40
10.Djurra DijkstraSG. Bolsward-Workum44.3020000297242.85
11.Jessy DullemansSG. Bolsward-Workum43.6019980510243.37
12.Roelie KlaverPWC42.9719980358843.43
13.Belle TienstraSG. Bolsward-Workum38.4720000180643.81
14.Christine BerenschotSG. Bolsward-Workum42.3119990168444.14
15.Liesette BruinsmaSG. Bolsward-Workum49.4720000434646.63
16.Maya NollesPWC53.5020000537250.89


<< TOP >>
Programmanr. 18
17-3-2012 - 19:16
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Romeo DijkstraSG. Bolsward-Workum35.8319980329536.10
2.Foeke-Jan OostenveldAvena38.9819990390537.36
3.Jacco SchaperSG. Bolsward-Workum42.4919990456939.34
4.Bindert Sietse ReitsmaPWC40.7819990409341.07
5.Maarten ZuidhoornPWC39.4419980297941.95
6.Erik PostmaPWC41.7819980478142.46
7.Jan NollesPWC49.9919990381352.30
AFGEMMark BarteldsNeptunia '2433.03199801459


<< TOP >>
Programmanr. 19
17-3-2012 - 19:19
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Meike KuyerNeptunia '2435.1919980488435.73
2.Marijke PostmaPWC36.0919960572437.61
3.Kiri AbeeNeptunia '2437.2019970608638.73


<< TOP >>
Programmanr. 20
17-3-2012 - 19:21
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Bouke van der ZaagPWC26.9119960225527.39
2.Douwe van der SteenPWC31.4419960425730.29
3.Ygram YpmaNeptunia '2433.1019970429132.62
4.Laurens TerlaakpootAvena33.6719990256334.64
5.Jorn den HamerPWC32.1919960425134.89
NGDanny HayemaPWC31.66199701043


<< TOP >>
Programmanr. 21
17-3-2012 - 19:23
Dames, 50m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Nadine PrinsPWC43.3319990473645.59
2.Anna-Gre IdsingaSG. Bolsward-Workum45.1119960371846.87


<< TOP >>
Programmanr. 22
17-3-2012 - 19:25
Heren, 50m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Jeroen TijsmaPWC37.3219950365537.59
2.Rutger HovingPWC40.1619950366141.37
3.Sjoerd de JongAvena47.8419990390751.37
AFGEMJoeri LeeuwenSG. Bolsward-Workum43.16199505265
NGHessel BiermaPWC37.40199602257


<< TOP >>
Programmanr. 25
17-3-2012 - 19:28
Gemengd, 4 x 25m vrije slag8 - 10 jaar
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.PWC Buitenpost 1PWC1:29.121:21.83
Laura Marinus
Hidde Zondervan
01
01
Allysha van der Veer
Marrick Alkema
01
02
2.De Vikings 1De Vikings1:46.391:39.24
Silke Huisman
Thomas Koornstra
03
02
Mandy Ligthart
Yoram van der Tuin
03
02

BMAvena 1Avena1:26.441:31.47
Anna Bulsing
Naomi Sipkema
03
02
Tessa Vernes
Chantal Nijdam
02
02


<< TOP >>
Programmanr. 26
17-3-2012 - 19:31
Gemengd, 6 x 50m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.PWC Buitenpost 1PWC3:33.733:36.40
Nadine Prins
Bindert Sietse Reitsma
Roelie Klaver
99
99
98
Douwe van der Steen
Marijke Postma
Rutger Hoving
96
96
95
2.SG. Bolsward-Workum 1SG. Bolsward-Workum3:36.403:42.77
Jantina Fekken
Jacco Schaper
Picabo Tienstra
98
99
99
Romeo Dijkstra
Anna-Gre Idsinga
Amarins Bakker
98
96
99
3.PWC Buitenpost 2PWC3:58.854:00.18
Frauke Peterson
Erik Postma
Grytsje Kazimier
00
98
00
Jorn den Hamer
Lisanne Postma
Bouke van der Zaag
96
99
96

BMNeptunia '24 1Neptunia '24NT3:35.56
Dieuwke Boorsma
Noël Iris Hettinga
Ygram Ypma
98
00
97
Denise Hendriks
Anne Veldman
Meike Kuyer
99
00
98