Landelijke Verenigingscompetitie Deel 4
Horst (NED),    11-3-2012,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 12. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 14. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 15. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 17. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 19. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 21. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 22. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 24. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 26. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 28. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 31. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    

FINA Point Scoring 2010

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                Heren, 4 x 200m vrije slag           Heren Senioren Open
11-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sg Hgn 1                           Sg Hgn                 7:56.08   643       
        Ruben Klinkers, 94                     Alan Smeets, 84
        Stan Tummers, 94                       Davy Verreussel, 89
            54.11  1:54.44  7:56.08

    2.  Hzpc 1                             Hzpc                   8:32.70   515       
        Sem Hermans, 96                        Sam Derks, 96
        Dennis Brouwers, 78                    Ralph van Megen, 92
            59.24  2:03.20  8:32.70

    3.  ZC Valkenburg 1                    ZC Valkenburg          8:39.00   496       
        Niels van Basten Batenburg, 94         Pim van Basten Batenburg, 94
        Max Grispen, 95                        Jelle Peltzer, 94
            55.60  2:00.02  8:39.00

    4.  ZC Valkenburg 2                    ZC Valkenburg          9:18.87   397       
        Dario van Hulst, 99                    Danny Hamers, 97
        Arthur van Noorden, 95                 Tim Stassen, 97
          1:07.00  2:23.98  9:18.87




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Meisjes, 50m vlinderslag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
11-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Imke van den Hoef             01   Hzpc                     36.12   307       
    2.  Romy Radermacher              00   Sg Hgn                   38.00   264       
    3.  Noa de Vries                  01   Hzpc                     38.47   254  FJ 1 
    4.  Bo Souhoka                    02   Sg Hgn                   38.47   254  FJ 2 
    5.  Kim Rebergen                  01   Sg Hgn                   39.00   244       
    6.  Britt Cornelissens            00   Sg Hgn                   40.83   212  FJ 1 
    7.  Chanour Mercelina             01   Sg Hgn                   40.83   212  FJ 2 
    8.  Iris Dijkstra                 02   Sg Hgn                   41.29   205       
    9.  Robin Schnijderberg           01   Sg Hgn                   45.10   157       
   10.  Maud Weijmans                 01   Hzpc                     45.76   151  FJ 1 
   11.  Anne van Megen                02   Hzpc                     45.76   151  FJ 2 
   12.  Ilse Swinkels                 02   Hzpc                     47.25   137       
   13.  Pleun van den Bergh           02   Hzpc                     50.16   114       
   14.  Demi Schoonbrood              02   ZC Valkenburg            50.79   110       
   15.  Selena Mikulic                00   ZC Valkenburg            53.22    96       
   16.  Lieke Meulenkamp              01   Hzpc                     55.43    85       
   17.  Nikki Starremans              02   Sg Hgn                   57.02    78       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Jongens, 100m vrije slag         Jongens Minioren 4,5,6
11-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas Dijkstra                  00   Sg Hgn                 1:13.62   227       
          1:13.62
    2.  Lars Kerremans                01   Sg Hgn                 1:16.77   200       
          1:16.77
    3.  Jylano Nahr                   01   Sg Hgn                 1:20.20   175       
          1:20.20
    4.  Giel van Megen                00   Hzpc                   1:20.98   170       
          1:20.98
    5.  Jasper Thomas                 02   Sg Hgn                 1:25.19   146       
          1:25.19
    6.  Guido Berghorst               01   ZC Valkenburg          1:25.46   145       
          1:25.46
    7.  Wesley Dohmen                 00   Sg Hgn                 1:31.63   117       
          1:31.63
    8.  Alex van der Zanden           01   Hzpc                   1:36.13   102       
          1:36.13
    9.  Jelle Slots                   01   Hzpc                   1:42.20    85       
          1:42.20
   10.  Sjoerd Spee                   01   Hzpc                   1:48.97    70       
          1:48.97



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Meisjes, 400m vrije slag    Meisjes Junioren 3 en later
11-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Chayenne Poorts               98   Sg Hgn                 4:49.13   536       
          1:07.43  2:21.15  3:35.83  4:49.13
    2.  Bente Seijkens                98   Sg Hgn                 5:01.67   472       
          1:12.26  2:31.20  5:01.67
    3.  Rianne de Croock              98   ZC Valkenburg          5:06.20   451       
          1:10.29  2:28.53  3:48.51  5:06.20
    4.  Lynn Meijers                  98   Sg Hgn                 5:08.23   442       
          1:08.45  2:26.42  5:08.23
    5.  Serafina Vlijt                98   Hzpc                   5:12.20   426       
          1:12.42  2:31.60  3:53.00  5:12.20
    6.  Melanie Leunissen             98   Sg Hgn                 5:15.60   412       
          1:12.07  2:32.48  5:15.60
    7.  Minke Theunissen              98   ZC Valkenburg          5:18.35   401       
          1:13.37  2:33.86  3:56.87  5:18.35
    8.  Myrthe van der Haijden        98   Sg Hgn                 5:20.43   394       
          1:13.78  2:36.66  3:59.80  5:20.43
    9.  Denise Craenen                99   Sg Hgn                 5:30.34   359       
          1:19.81  2:46.16  4:11.54  5:30.34
   10.  Denise Blok                   99   ZC Valkenburg          5:31.78   354       
          1:16.51  2:42.06  4:07.54  5:31.78
   11.  Celine Buijssen               98   Hzpc                   5:39.46   331       
          1:21.50  2:46.92  4:13.76  5:39.46
   12.  Arijana Alijagic              99   Sg Hgn                 5:43.32   320       
          1:19.99  2:49.23  4:18.98  5:43.32
   13.  Daphne Erkens                 98   Sg Hgn                 5:49.77   302       
          1:22.15  2:52.39  4:24.18  5:49.77
   14.  Alette Litjens                98   Hzpc                   5:51.82   297       
          1:22.70  2:51.51  4:21.73  5:51.82
   15.  Nina Vriezelaar               99   ZC Valkenburg          6:01.26   274       
          1:26.13  2:59.02  6:01.26
   16.  Marloes Janssen               99   Hzpc                   6:01.42   274       
          1:27.36  3:00.29  4:33.10  6:01.42
   17.  Hilde Litjens                 99   Hzpc                   6:06.27   263       
          1:27.03  3:00.96  4:34.45  6:06.27
   18.  Iris Portegijs                98   ZC Valkenburg          6:11.23   253       
          1:23.74  2:57.80  4:35.02  6:11.23
   19.  Daphne Mans                   99   ZC Valkenburg          6:12.15   251       
          1:27.90  3:01.14  4:37.00  6:12.15
   20.  Kitty-Sofie Hunt Alne         98   Sg Hgn                 6:22.46   231       
          1:29.50  3:07.17  4:44.77  6:22.46




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Jongens, 100m schoolslag    Jongens Junioren 2 en later
11-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dylan Wolters                 98   Sg Hgn                 1:17.76   365       
          1:17.76
    2.  Koen Koster                   99   Hzpc                   1:21.86   313       
          1:21.86
    3.  Stan Stelten                  99   Sg Hgn                 1:24.42   285       
          1:24.42
    4.  Bart Köhlen                   98   Sg Hgn                 1:31.67   223       
          1:31.67
    5.  Lars van der Haijden          99   Sg Hgn                 1:34.42   204       
          1:34.42
    6.  Pieter Otten                  98   Hzpc                   1:34.97   200       
          1:34.97
    7.  Finn Timmermans               98   Hzpc                   1:36.77   189       
          1:36.77
    8.  Pol Ypelaar                   98   Sg Hgn                 1:39.20   176       
          1:39.20
    9.  Sander Aerts                  99   Hzpc                   1:41.72   163       
          1:41.72
   10.  Leroy de Brouwer              99   Sg Hgn                 2:08.43    81       
          2:08.43
   DIS  Pasha Weken                   99   Hzpc                   1:59.67             
        SP - Tijdens de eerste slag na start/keerpunt een vlinderbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.
          1:59.67



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Dames, 200m vlinderslag             Dames Senioren Open
11-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith van Meijel             91   Hzpc                   2:21.68   619       
            32.68  1:08.81  2:21.68
    2.  Ingrid van Horen              92   Hzpc                   2:29.15   531       
          1:11.15  2:29.15
    3.  Lotte Greven                  87   Sg Hgn                 2:31.82   503       
          1:10.67  2:31.82
    4.  Vera Weinberg                 93   Sg Hgn                 2:36.45   460       
          1:13.80  2:36.45
    5.  Linda Custers                 86   Hzpc                   2:37.99   446       
            35.52  1:15.72  2:37.99
    6.  Wendy Bex                     97   Sg Hgn                 2:44.81   393       
          1:13.71  2:44.81
    7.  Tessa Kierkels                91   ZC Valkenburg          2:55.02   328       
          1:19.89  2:55.02
 AFGEM  Danique Ubags                 90   ZC Valkenburg                              
 AFGEM  Ilona Remmel                  93   Sg Hgn                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                   Heren, 100m rugslag               Heren Senioren Open
11-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Alan Smeets                   84   Sg Hgn                 1:00.69   524       
          1:00.69
    2.  Sem Hermans                   96   Hzpc                   1:00.98   516       
          1:00.98
    3.  Dennis Brouwers               78   Hzpc                   1:04.05   446       
          1:04.05
    4.  Tim Jansen                    86   Sg Hgn                 1:04.13   444       
          1:04.13
    5.  Hugo Knebel                   79   Sg Hgn                 1:08.33   367       
          1:08.33
    6.  Bram Becks                    93   Hzpc                   1:08.43   365       
          1:08.43
    7.  Ronald Waldus                 92   Sg Hgn                 1:08.87   358       
          1:08.87
    8.  Thijs Villevoije              91   Sg Hgn                 1:09.36   351       
          1:09.36
    9.  Patrick Janssen               93   Hzpc                   1:13.66   293       
          1:13.66
   10.  Kevin van den Bekerom         92   Hzpc                   1:18.32   243       
          1:18.32
 AFGEM  Kiowa Kamaansing              95   Sg Hgn                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Meisjes, 200m schoolslag       Meisjes Jeugd 2 en later
11-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Koster                  97   Hzpc                   2:50.78   489       
          1:21.78  2:50.78
    2.  Elishia Sinkiewicz            97   Sg Hgn                 2:54.98   454       
          1:23.39  2:54.98
    3.  Kayleigh Fortuin              99   Sg Hgn                 3:03.95   391       
          1:27.14  3:03.95
    4.  Milou Peeters                 98   Hzpc                   3:11.26   348       
          1:31.82  3:11.26
    5.  Nina Vriezelaar               99   ZC Valkenburg          3:11.81   345       
          1:33.50  3:11.81
    6.  Kelly Craenen                 97   Sg Hgn                 3:13.96   333       
          1:32.60  3:13.96
    7.  Nieske Janssen                96   Sg Hgn                 3:18.03   313       
          1:35.10  3:18.03
    8.  Lotte van Megen               97   Hzpc                   3:18.10   313       
          1:33.40  3:18.10
    9.  Ilse Litjens                  96   Hzpc                   3:20.89   300       
          1:36.16  3:20.89
   10.  Melissa Engels                96   Hzpc                   3:22.21   294       
          1:39.80  3:22.21




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Jongens, 100m rugslag      Jongens Junioren 4 en later
11-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Björn Piket                   96   Hzpc                   1:08.80   359       
          1:08.80
    2.  Martijn Weinberg              96   Sg Hgn                 1:10.79   330       
          1:10.79
    3.  Jeroen de Croock              97   ZC Valkenburg          1:11.10   326       
          1:11.10
    4.  Danny Hamers                  97   ZC Valkenburg          1:12.43   308       
          1:12.43
    5.  Lars van Didden               97   Sg Hgn                 1:15.10   276       
          1:15.10
    6.  David Paulissen               97   Sg Hgn                 1:20.32   226       
          1:20.32



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                  Dames, 200m rugslag         Dames Senioren 2 en later
11-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle Verouden             94   Hzpc                   2:22.54   599       
          1:09.49  2:22.54
    2.  Rinske Becks                  94   Hzpc                   2:35.31   463       
          1:16.23  2:35.31
    3.  Floor Weijmans                95   Hzpc                   2:39.23   429       
          1:18.49  2:39.23
    4.  Maaike Sanders                96   Sg Hgn                 2:43.16   399       
          1:17.32  2:43.16
    5.  Danique Agterberg             94   Sg Hgn                 2:46.29   377       
          1:20.13  2:46.29
    6.  Eline van der Plas            95   Sg Hgn                 2:47.71   367       
          1:20.06  2:47.71
    7.  Bo Kerkhoff                   95   Sg Hgn                 2:55.76   319       
          1:26.39  2:55.76
    8.  Andra Dols                    95   Sg Hgn                 2:57.71   309       
          1:25.38  2:57.71
   DIS  Kimberley de Brouwer          95   Sg Hgn                 2:56.28             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:25.49  2:56.28



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                Jongens, 100m vrije slag       Jongens Jeugd 2 en later
11-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelle Peltzer                 94   ZC Valkenburg            54.23   569       
            54.23
    2.  Stan Tummers                  94   Sg Hgn                   55.81   522       
            55.81
    3.  Kenny Sieben                  95   Sg Hgn                   57.00   490       
            57.00
    4.  Sam Derks                     96   Hzpc                     58.02   464       
            58.02
    5.  Arthur van Noorden            95   ZC Valkenburg            58.28   458       
            58.28
    6.  Kevin Wolters                 95   Sg Hgn                   58.53   452       
            58.53
    7.  Bart de Heer                  95   Sg Hgn                   59.84   423       
            59.84
    8.  Max Grispen                   95   ZC Valkenburg          1:00.27   414       
          1:00.27
    9.  Tim Stassen                   97   ZC Valkenburg          1:00.34   413       
          1:00.34
   10.  Stefan Lindenschmidt          95   Sg Hgn                 1:00.86   402       
          1:00.86
   11.  Andreas Waldus                95   Sg Hgn                 1:00.95   400       
          1:00.95
 AFGEM  Mart Theunissen               95   ZC Valkenburg                              
 AFGEM  Max Hermans                   97   Hzpc                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Dames, 50m vrije slag              Dames Senioren Open
11-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith van Meijel             91   Hzpc                     27.98   573       
    2.  Melissa Meijer                93   Sg Hgn                   28.43   546       
    3.  Ingrid van Horen              92   Hzpc                     28.57   538       
    4.  Ingrid Jansen                 87   Sg Hgn                   29.01   514       
    5.  Alice Janssen                 89   Hzpc                     29.57   486       
    6.  Melanie Leunissen             98   Sg Hgn                   29.72   478       
    7.  Vera Weinberg                 93   Sg Hgn                   29.78   475       
    8.  Anke Snijkers                 92   Sg Hgn                   30.30   451       
    9.  Sophie Cleuren                93   Hzpc                     30.63   437       
   10.  Sanne Kerkhoff                93   Sg Hgn                   31.04   420       
   11.  Elisa Helmer                  98   ZC Valkenburg            31.35   407       
   12.  Jannie Janssen                89   Hzpc                     31.54   400       
 AFGEM  Liz Rompelberg                90   ZC Valkenburg                              
 AFGEM  Henriëtte van der Roer        96   ZC Valkenburg                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                 Heren, 200m wisselslag             Heren Senioren Open
11-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Davy Verreussel               89   Sg Hgn                 2:05.66   699       
            26.54    59.44  1:35.70  2:05.66
    2.  Ruben Klinkers                94   Sg Hgn                 2:11.37   612       
            28.76  1:01.41  1:40.08  2:11.37
    3.  Sem Hermans                   96   Hzpc                   2:18.98   517       
            29.76  2:18.98
    4.  Pim van Basten Batenburg      94   ZC Valkenburg          2:21.53   489       
            27.32  2:21.53
    5.  Niels van Basten Batenburg    94   ZC Valkenburg          2:23.11   473       
            28.40  2:23.11
    6.  Tim Jansen                    86   Sg Hgn                 2:23.86   466       
            33.02  1:09.02  1:51.00  2:23.86
    7.  Richard Ricksen               70   Sg Hgn                 2:25.53   450       
            30.73  2:25.53
    8.  Dennis Brouwers               78   Hzpc                   2:26.72   439       
            34.90  1:10.49  1:53.97  2:26.72
    9.  Bram Becks                    93   Hzpc                   2:31.36   400       
            34.16  1:11.51  1:56.39  2:31.36
   10.  Jory Niemark                  92   Sg Hgn                 2:31.66   397       
            32.18  1:11.53  1:56.60  2:31.66
   11.  Patrick Janssen               93   Hzpc                   2:34.25   378       
            33.25  2:34.25
   12.  John Kranendonk               83   Hzpc                   2:36.12   364       
            33.25  2:36.12



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Meisjes, 100m vrije slag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
11-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Imke van den Hoef             01   Hzpc                   1:11.14   368       
          1:11.14
    2.  Romy Radermacher              00   Sg Hgn                 1:13.32   336       
          1:13.32
    3.  Britt Cornelissens            00   Sg Hgn                 1:13.78   330       
          1:13.78
    4.  Kim Rebergen                  01   Sg Hgn                 1:14.43   321       
            35.03  1:14.43
    5.  Bo Souhoka                    02   Sg Hgn                 1:14.73   318       
          1:14.73
    6.  Noa de Vries                  01   Hzpc                   1:14.75   317       
          1:14.75
    7.  Robin Schnijderberg           01   Sg Hgn                 1:19.39   265       
            36.92  1:19.39
    8.  Chanour Mercelina             01   Sg Hgn                 1:19.42   264       
          1:19.42
    9.  Maud Weijmans                 01   Hzpc                   1:24.99   216       
          1:24.99
   10.  Iris Dijkstra                 02   Sg Hgn                 1:26.70   203       
            40.01  1:26.70
   11.  Selena Mikulic                00   ZC Valkenburg          1:27.26   199       
            40.76  1:27.26
   12.  Anne van Megen                02   Hzpc                   1:28.02   194       
            41.45  1:28.02
   13.  Lieke Meulenkamp              01   Hzpc                   1:31.73   171       
          1:31.73
   14.  Pleun van den Bergh           02   Hzpc                   1:32.23   169       
            45.47  1:32.23
   15.  Ilse Swinkels                 02   Hzpc                   1:32.26   169       
          1:32.26
   16.  Demi Schoonbrood              02   ZC Valkenburg          1:38.56   138       
          1:38.56
   17.  Nikki Starremans              02   Sg Hgn                 1:43.00   121       
          1:43.00



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                Jongens, 50m vlinderslag         Jongens Minioren 4,5,6
11-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jylano Nahr                   01   Sg Hgn                   40.37   157       
    2.  Giel van Megen                00   Hzpc                     45.36   111       
    3.  Lars Kerremans                01   Sg Hgn                   45.58   109       
    4.  Guido Berghorst               01   ZC Valkenburg            48.05    93       
    5.  Jelle Slots                   01   Hzpc                     52.95    69       
    6.  Sjoerd Spee                   01   Hzpc                     55.76    59       
    7.  Alex van der Zanden           01   Hzpc                     57.25    55       
    8.  Wesley Dohmen                 00   Sg Hgn                   57.66    54       
    9.  Jasper Thomas                 02   Sg Hgn                   58.11    52       
   DIS  Bas Dijkstra                  00   Sg Hgn                   40.12             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Meisjes, 100m schoolslag    Meisjes Junioren 3 en later
11-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Chayenne Poorts               98   Sg Hgn                 1:12.09   657       
          1:12.09
    2.  Bente Seijkens                98   Sg Hgn                 1:23.96   416       
          1:23.96
    3.  Nina Vriezelaar               99   ZC Valkenburg          1:28.37   357       
          1:28.37
    4.  Lynn Meijers                  98   Sg Hgn                 1:29.39   345       
          1:29.39
    5.  Minke Theunissen              98   ZC Valkenburg          1:31.39   322       
          1:31.39
    6.  Serafina Vlijt                98   Hzpc                   1:31.53   321       
          1:31.53
    7.  Rianne de Croock              98   ZC Valkenburg          1:31.89   317       
            42.86  1:31.89
    8.  Arijana Alijagic              99   Sg Hgn                 1:32.46   311       
          1:32.46
    9.  Celine Buijssen               98   Hzpc                   1:33.25   303       
          1:33.25
   10.  Myrthe van der Haijden        98   Sg Hgn                 1:35.57   282       
          1:35.57
   11.  Alette Litjens                98   Hzpc                   1:35.87   279       
          1:35.87
   12.  Marloes Janssen               99   Hzpc                   1:42.79   226  FJ 1 
          1:42.79
   13.  Hilde Litjens                 99   Hzpc                   1:42.79   226  FJ 2 
            47.92  1:42.79
   14.  Iris Portegijs                98   ZC Valkenburg          1:45.93   207       
          1:45.93
   15.  Kitty-Sofie Hunt Alne         98   Sg Hgn                 1:51.27   178       
            52.29  1:51.27
   DIS  Lotte Roefs                   99   Hzpc                   1:47.59             
        SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt.
          1:47.59



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                Jongens, 400m vrije slag    Jongens Junioren 2 en later
11-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bart Köhlen                   98   Sg Hgn                 4:45.86   412       
          1:05.33  2:18.34  3:33.40  4:45.86
    2.  Koen Koster                   99   Hzpc                   4:47.38   405       
          1:08.34  2:22.19  3:35.62  4:47.38
    3.  Dario van Hulst               99   ZC Valkenburg          4:52.10   386       
          1:08.86  2:23.00  3:37.80  4:52.10
    4.  Dylan Wolters                 98   Sg Hgn                 4:53.54   380       
          1:07.96  2:22.42  3:38.87  4:53.54
    5.  Lars van der Haijden          99   Sg Hgn                 5:10.03   323       
          1:14.40  2:33.65  3:52.50  5:10.03
    6.  Stan Stelten                  99   Sg Hgn                 5:12.11   316       
          1:13.86  2:33.32  3:52.83  5:12.11
    7.  Finn Timmermans               98   Hzpc                   5:32.67   261       
          1:17.74  2:42.58  4:09.77  5:32.67
    8.  Sander Aerts                  99   Hzpc                   5:51.33   222       
          1:21.66  2:52.46  4:22.97  5:51.33
    9.  Pieter Otten                  98   Hzpc                   6:05.78   196       
          1:25.58  2:56.69  4:30.28  6:05.78
   10.  Pol Ypelaar                   98   Sg Hgn                 6:24.10   169       
          1:25.04  3:04.23  4:46.20  6:24.10
   11.  Leroy de Brouwer              99   Sg Hgn                 6:30.14   162       
          1:28.22  3:08.36  4:50.14  6:30.14
   12.  Pasha Weken                   99   Hzpc                   6:44.65   145       
          1:36.64  3:22.01  5:06.54  6:44.65




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                 Dames, 200m wisselslag             Dames Senioren Open
11-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith van Meijel             91   Hzpc                   2:21.48   683       
            31.33  1:06.80  1:48.18  2:21.48
    2.  Lotte Greven                  87   Sg Hgn                 2:32.50   545  FJ 1 
            32.33  2:32.50
    3.  Ingrid van Horen              92   Hzpc                   2:32.50   545  FJ 2 
            33.53  2:32.50
    4.  Melissa Meijer                93   Sg Hgn                 2:38.07   489       
            33.57  1:13.54  2:38.07
    5.  Alice Janssen                 89   Hzpc                   2:39.68   475       
            34.50  2:39.68
    6.  Sophie Cleuren                93   Hzpc                   2:47.65   410  FJ 1 
            36.05  1:17.25  2:07.83  2:47.65
    7.  Sanne Kerkhoff                93   Sg Hgn                 2:47.65   410  FJ 2 
            36.21  2:47.65
    8.  Jannie Janssen                89   Hzpc                   2:50.36   391       
            38.26  2:50.36
    9.  Denise Craenen                99   Sg Hgn                 2:53.85   368       
            38.16  2:53.85
   10.  Lieke Janssen                 93   Sg Hgn                 3:01.95   321       
            39.73  1:26.07  3:01.95
 AFGEM  Ilona Remmel                  93   Sg Hgn                                     
 AFGEM  Danique Ubags                 90   ZC Valkenburg                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                 Heren, 50m vrije slag              Heren Senioren Open
11-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Alan Smeets                   84   Sg Hgn                   24.41   575       
    2.  Jelle Peltzer                 94   ZC Valkenburg            25.28   517       
    3.  John Kranendonk               83   Hzpc                     25.61   498       
    4.  Richard Ricksen               70   Sg Hgn                   26.31   459       
    5.  Hugo Knebel                   79   Sg Hgn                   26.36   456       
    6.  Ralph van Megen               92   Hzpc                     26.51   449       
    7.  Sander van den Berg           87   Sg Hgn                   26.62   443       
    8.  Ronald Waldus                 92   Sg Hgn                   26.90   429  FJ 1 
    9.  Arthur van Noorden            95   ZC Valkenburg            26.90   429  FJ 2 
   10.  Thijs Villevoije              91   Sg Hgn                   27.53   400       
   11.  Max Grispen                   95   ZC Valkenburg            27.58   398       
   12.  Bram Becks                    93   Hzpc                     27.90   385       
   13.  Kevin van den Bekerom         92   Hzpc                     28.29   369       
 AFGEM  Mart Theunissen               95   ZC Valkenburg                              
 AFGEM  Kiowa Kamaansing              95   Sg Hgn                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                 Meisjes, 100m rugslag         Meisjes Jeugd 2 en later
11-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Koster                  97   Hzpc                   1:08.66   520       
          1:08.66
    2.  Elishia Sinkiewicz            97   Sg Hgn                 1:15.78   387       
          1:15.78
    3.  Ilse Litjens                  96   Hzpc                   1:16.78   372       
          1:16.78
    4.  Wendy Bex                     97   Sg Hgn                 1:16.92   370       
            36.16  1:16.92
    5.  Daphne Erkens                 98   Sg Hgn                 1:17.36   363       
            37.42  1:17.36
    6.  Kelly Craenen                 97   Sg Hgn                 1:19.55   334       
          1:19.55
    7.  Milou Peeters                 98   Hzpc                   1:20.98   317       
          1:20.98
    8.  Denise Blok                   99   ZC Valkenburg          1:22.24   302       
          1:22.24
    9.  Lotte van Megen               97   Hzpc                   1:22.39   301       
            39.92  1:22.39
   10.  Nieske Janssen                96   Sg Hgn                 1:23.59   288       
          1:23.59
   11.  Melissa Engels                96   Hzpc                   1:24.48   279       
          1:24.48
   12.  Daphne Mans                   99   ZC Valkenburg          1:28.70   241       
          1:28.70
 AFGEM  Kayleigh Fortuin              99   Sg Hgn                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                Jongens, 200m schoolslag    Jongens Junioren 4 en later
11-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lars van Didden               97   Sg Hgn                 2:51.09   350       
          1:24.34  2:51.09
    2.  Björn Piket                   96   Hzpc                   2:52.67   341       
            37.97  1:22.87  2:52.67
    3.  Martijn Weinberg              96   Sg Hgn                 2:55.21   326       
          1:24.46  2:55.21
    4.  David Paulissen               97   Sg Hgn                 3:15.61   234       
          1:32.34  3:15.61




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                 Dames, 100m vrije slag       Dames Senioren 2 en later
11-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle Verouden             94   Hzpc                     59.95   616       
            59.95
    2.  Rinske Becks                  94   Hzpc                   1:03.17   526       
          1:03.17
    3.  Danique Agterberg             94   Sg Hgn                 1:05.50   472       
            31.40  1:05.50
    4.  Maaike Sanders                96   Sg Hgn                 1:06.01   461       
          1:06.01
    5.  Floor Weijmans                95   Hzpc                   1:06.44   452       
          1:06.44
    6.  Eline van der Plas            95   Sg Hgn                 1:07.20   437       
            31.80  1:07.20
    7.  Elisa Helmer                  98   ZC Valkenburg          1:09.40   397       
          1:09.40
    8.  Bo Kerkhoff                   95   Sg Hgn                 1:10.30   382       
            34.07  1:10.30
    9.  Andra Dols                    95   Sg Hgn                 1:11.18   368       
          1:11.18
   10.  Kimberley de Brouwer          95   Sg Hgn                 1:11.35   365       
          1:11.35
 AFGEM  Henriëtte van der Roer        96   ZC Valkenburg                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                 Jongens, 200m rugslag         Jongens Jeugd 2 en later
11-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kenny Sieben                  95   Sg Hgn                 2:19.44   440       
          1:07.72  2:19.44
    2.  Stan Tummers                  94   Sg Hgn                 2:19.52   439       
            31.96  1:06.76  1:42.91  2:19.52
    3.  Bart de Heer                  95   Sg Hgn                 2:26.37   380       
          1:12.03  2:26.37
    4.  Sam Derks                     96   Hzpc                   2:28.72   363  FJ 1 
            34.54  1:12.76  2:28.72
    5.  Kevin Wolters                 95   Sg Hgn                 2:28.72   363  FJ 2 
          1:14.36  2:28.72
    6.  Dario van Hulst               99   ZC Valkenburg          2:31.99   340       
            36.25  1:15.04  1:54.43  2:31.99
    7.  Stefan Lindenschmidt          95   Sg Hgn                 2:32.92   334       
            36.23  1:14.23  2:32.92
    8.  Danny Hamers                  97   ZC Valkenburg          2:36.02   314       
          1:15.85  2:36.02
    9.  Jeroen de Croock              97   ZC Valkenburg          2:39.02   297       
            37.58  1:18.50  2:39.02
   10.  Andreas Waldus                95   Sg Hgn                 2:42.10   280       
          1:17.12  2:42.10
 AFGEM  Max Hermans                   97   Hzpc                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                  Dames, 100m rugslag               Dames Senioren Open
11-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith van Meijel             91   Hzpc                   1:05.70   594       
          1:05.70
    2.  Ingrid van Horen              92   Hzpc                   1:12.02   450       
            35.57  1:12.02
    3.  Alice Janssen                 89   Hzpc                   1:12.03   450       
          1:12.03
    4.  Ingrid Jansen                 87   Sg Hgn                 1:12.66   439       
          1:12.66
    5.  Linda Custers                 86   Hzpc                   1:13.63   422       
          1:13.63
    6.  Lotte Greven                  87   Sg Hgn                 1:15.79   386       
          1:15.79
    7.  Tessa Kierkels                91   ZC Valkenburg          1:16.86   371       
          1:16.86
    8.  Anke Snijkers                 92   Sg Hgn                 1:17.78   358       
            37.81  1:17.78
    9.  Melissa Meijer                93   Sg Hgn                 1:18.73   345       
            38.36  1:18.73
   10.  Jannie Janssen                89   Hzpc                   1:19.67   333       
            38.92  1:19.67
   11.  Lieke Janssen                 93   Sg Hgn                 1:24.18   282       
          1:24.18
 AFGEM  Liz Rompelberg                90   ZC Valkenburg                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                Heren, 200m vlinderslag             Heren Senioren Open
11-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Davy Verreussel               89   Sg Hgn                 2:09.55   597       
          1:04.07  2:09.55
    2.  Niels van Basten Batenburg    94   ZC Valkenburg          2:12.49   558       
          1:02.51  2:12.49
    3.  Sem Hermans                   96   Hzpc                   2:15.84   518       
            30.67  1:05.77  2:15.84
    4.  Ruben Klinkers                94   Sg Hgn                 2:20.95   463       
          1:07.66  2:20.95
    5.  Jelle Peltzer                 94   ZC Valkenburg          2:22.20   451       
            30.64  1:07.00  2:22.20
    6.  Pim van Basten Batenburg      94   ZC Valkenburg          2:25.56   421       
          1:02.36  2:25.56
    7.  Ralph van Megen               92   Hzpc                   2:28.53   396       
          1:11.24  2:28.53
    8.  Jory Niemark                  92   Sg Hgn                 2:30.16   383       
            31.70  1:08.39  2:30.16
    9.  Sander van den Berg           87   Sg Hgn                 2:37.72   331       
          1:09.49  2:37.72
   10.  Max Grispen                   95   ZC Valkenburg          2:38.72   324       
          1:14.86  2:38.72
   11.  Patrick Janssen               93   Hzpc                   2:40.80   312       
          1:11.11  2:40.80
   12.  John Kranendonk               83   Hzpc                   2:52.36   253       
            35.10  1:18.07  2:52.36
 AFGEM  Mart Theunissen               95   ZC Valkenburg                              




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31              Jongens, 4 x 50m vrije slag   Jongens Junioren 4 en later
11-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hzpc 1                             Hzpc                   1:51.16   422       
        Koen Koster, 99                        Sam Derks, 96
        Björn Piket, 96                        Sem Hermans, 96
            24.61  1:51.16

    2.  Sg Hgn 1                           Sg Hgn                 1:54.38   387       
        Bart Köhlen, 98                        David Paulissen, 97
        Lars van Didden, 97                    Martijn Weinberg, 96
            28.47    57.41  1:54.38

    3.  ZC Valkenburg 1                    ZC Valkenburg          1:57.40   358       
        Tim Stassen, 97                        Jeroen de Croock, 97
        Danny Hamers, 97                       Dario van Hulst, 99
            27.68    56.36  1:27.76  1:57.40

    4.  Sg Hgn 2                           Sg Hgn                 2:05.00   296       
        Stan Stelten, 99                       Bas Dijkstra, 00
        Dylan Wolters, 98                      Lars van der Haijden, 99
            30.21  2:05.00




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32              Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
11-3-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sg Hgn 1                           Sg Hgn                 5:00.32   437       
        Chayenne Poorts, 98                    Bente Seijkens, 98
        Kayleigh Fortuin, 99                   Melanie Leunissen, 98
          1:12.03  5:00.32

    2.  Hzpc 1                             Hzpc                   5:12.16   389       
        Alette Litjens, 98                     Serafina Vlijt, 98
        Milou Peeters, 98                      Celine Buijssen, 98
            38.64  1:20.60  2:50.35  4:00.88  5:12.16

    3.  ZC Valkenburg 1                    ZC Valkenburg          5:27.09   338       
        Rianne de Croock, 98                   Denise Blok, 99
        Nina Vriezelaar, 99                    Minke Theunissen, 98
          1:19.46  5:27.09

    4.  Sg Hgn 2                           Sg Hgn                 5:33.94   318       
        Daphne Erkens, 98                      Myrthe van der Haijden, 98
        Lynn Meijers, 98                       Arijana Alijagic, 99
          1:22.96  2:54.65  4:23.63  5:33.94

   DIS  ZC Valkenburg 2                    ZC Valkenburg          6:07.86             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
        Elisa Helmer, 98                       Daphne Mans, 99
        Selena Mikulic, 00                     Iris Portegijs, 98
            41.00  1:24.70  3:06.83  4:50.14  6:07.86




SPLASH Meet Manager 11Registered to HZPC