Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 4. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 200m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 14. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 15. Heren, 200m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 17. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 19. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 21. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 22. Heren, 50m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 24. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 26. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m rugslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 28. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 31. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later


E.ON Nationale zwemcompetitie A-Klasse deel 4
Aalsmeer, 11.3.2012


1 - Deel 4 E.ON Nationale zwemcompetitie landelijk11.03.2012 - 15:00


Programmanr. 1
11.03.2012 - 15:00
Heren, 4 x 200m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.LZ 1886 1LZ 18868:02.627:59.65
Lars Sieval
Kristiaan Lenos
93
83
59.151:59.01Jelmar Kluiwstra
Joost Rijntjes
92
91
2.ZVVS 1ZV Vlaardingen-Schiedam7:53.557:59.91
Alex Catsburg
Boris Galjart
94
92
59.322:00.91Jurrien Hartman
Bart Dunweg
88
93
3.Oceanus 1Oceanus8:06.828:08.26
Wessel de Jong
Jeffrey Reijnders
96
95
1:00.842:06.66Istvan Spaargaren
Vincent Moolhuijsen
94
94


Programmanr. 2
11.03.2012 - 15:09
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lanaya van UffelenZV Vlaardingen-Schiedam36.2320000005835.57
2.Stacey GardenierZV Vlaardingen-Schiedam39.3820000015436.02
3.Door van EedenLZ 188639.5620000224436.22
4.Zoë SmitZV Vlaardingen-Schiedam38.3320000343636.44
5.Lulu-May VerbeekOceanus37.3720000095836.97
6.Giulia CorsiOceanus40.1320010046839.32
7.Sanne HeemskerkLZ 188642.9520010060041.82
8.Maartje BraamLZ 188644.1220000091042.40
9.Jane SommelingOceanus48.3520020040647.71
DISMarielle van de VaartZV Vlaardingen-Schiedam42.0420000099441.97VH
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMIsaa EbbingeOceanus46.60200001314


Programmanr. 3
11.03.2012 - 15:11
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Dennis WeeningOceanus1:02.592000008151:03.9431.691:03.94
2.Tygo van HasselZV Vlaardingen-Schiedam1:12.182001014791:09.8132.681:09.81
3.Ruben van VierzenOceanus1:11.482000008031:11.1734.621:11.17
4.Tjeerd van SteinLZ 18861:13.132001014391:11.4734.211:11.47
5.Luke VerburgZV Vlaardingen-Schiedam1:17.332001000471:15.8635.471:15.86
6.Jeroen de MooyLZ 18861:16.182001007231:17.8436.991:17.84
7.Jens van BakelOceanus1:16.572001015431:18.0936.451:18.09
8.Iwan VosLZ 18861:18.242001000351:19.1538.081:19.15
9.Jeroen WillemsenLZ 18861:18.402001011011:21.5338.901:21.53
10.Sebastian van der BornOceanus1:21.352000008051:24.2241.401:24.22
AFGEMBob de VoogdZV Vlaardingen-Schiedam1:13.43200000313

BMShafi SardarZV Vlaardingen-Schiedam1:24.242001002191:27.9841.121:27.98


Programmanr. 4
11.03.2012 - 15:15
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m300m400m
1.Brighid van UffelenZV Vlaardingen-Schiedam4:52.601998003104:51.811:09.392:22.734:51.81
2.Richenne ZeebregtsZV Vlaardingen-Schiedam5:13.561998018184:52.751:08.432:24.414:52.75
3.Eelke RomanLZ 18865:04.151999003524:53.151:07.732:23.724:53.15
4.Myrthe VreeswijkLZ 18865:12.131998000784:53.391:08.772:24.544:53.39
5.Michelle MeulenbroekOceanus5:12.641998011345:09.661:10.372:31.035:09.66
6.Nina van MaarleLZ 18865:39.151999033705:13.311:13.482:34.505:13.31
7.Luca EbbingeOceanus5:45.751998024065:13.421:17.602:40.225:13.42
8.Nikita VosLZ 18865:20.791999003565:18.391:13.742:34.725:18.39
9.Cheryl ZethofOceanus5:42.511998013145:34.401:17.972:43.875:34.40
10.Anouk van NoordOceanus5:50.691999012945:34.511:17.482:43.465:34.51
NG.ZAKaithlyn BoerZV Vlaardingen-Schiedam6:25.83199903078

BMRaya SardarZV Vlaardingen-Schiedam6:11.891999015625:54.961:23.962:57.435:54.96


Programmanr. 6
11.03.2012 - 15:28
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Bas VerdoesLZ 18861:19.291998014871:20.7038.501:20.70
2.Bart SommelingOceanus1:27.541998007651:21.8138.141:21.81
3.Enrico StrikLZ 18861:26.941998007471:27.1542.061:27.15
4.Aage VermeerenOceanus1:29.301998025011:30.3942.791:30.39
5.Daan SommelingOceanus1:31.701999007671:30.7642.991:30.76
6.Yves-Maurice VorkOceanus1:35.451998005831:32.7043.461:32.70
7.Floris BoendermakerLZ 18861:35.101999026191:34.8844.541:34.88
8.Ricardo van der SteenZV Vlaardingen-Schiedam1:33.552000006251:36.7045.031:36.70
9.Vincent v.d. WeijdenLZ 18861:43.441999026571:39.8249.031:39.82
DISBob de VoogdZV Vlaardingen-SchiedamNT2000003131:39.46SD47.341:39.46
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGEMHunter VosZV Vlaardingen-Schiedam1:42.07199804233
AFGEMTim SpaansZV Vlaardingen-Schiedam1:30.15199802041


Programmanr. 7
11.03.2012 - 15:32
Dames, 200m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Chantal GroveOceanus2:41.541994018442:33.151:13.192:33.15
2.Jasmijn BinkLZ 18862:37.221997003322:38.191:13.552:38.19
3.Seline KoekLZ 18862:47.711994006222:40.781:14.912:40.78
4.Rosanne de BoerLZ 18862:42.581991040602:41.321:16.622:41.32
5.Jasmijn RuijgrokLZ 18862:46.831994010322:53.081:18.442:53.08
6.Margriet Grove-LingemanOceanus2:55.361962000802:53.541:21.422:53.54
7.Karlien VeldscholteZV Vlaardingen-Schiedam2:55.861993058802:54.111:19.042:54.11
8.Laura StaalOceanus3:12.821967003582:59.391:24.002:59.39
AFGEMKarin SteinZV Vlaardingen-SchiedamNT197100554
AFGEMManon van RooijenZV Vlaardingen-Schiedam2:40.34198201404
NGDanique GielenOceanus2:50.00199105922


Programmanr. 8
11.03.2012 - 15:40
Heren, 100m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Finn van der BasZV Vlaardingen-Schiedam1:01.231984000671:02.6430.131:02.64
2.Jelmar KluiwstraLZ 18861:02.881992043231:03.0931.231:03.09
3.Paul BrinkmanZV Vlaardingen-SchiedamNT1984003091:04.0931.411:04.09
4.Bart DunwegZV Vlaardingen-Schiedam1:03.761993017631:04.8330.951:04.83
5.Dennis ReijndersOceanus1:06.301992027271:05.6732.401:05.67
6.Arjan BellaartOceanus1:06.961969000791:07.1532.051:07.15
7.Boris GaljartZV Vlaardingen-Schiedam1:04.691992019971:07.1933.381:07.19
8.Lars SievalLZ 18861:04.061993007231:07.5232.601:07.52
9.Robin HofmanOceanus1:07.601991028451:08.9133.221:08.91
10.Kristiaan LenosLZ 18861:03.411983013311:09.0933.001:09.09
11.Thomas HansenLZ 18861:06.541992043271:10.8834.561:10.88
12.Gijsbert van WijkOceanus1:13.171987037931:11.7534.361:11.75
AFGEMTimo DinkelbergZV Vlaardingen-Schiedam59.42199300773


Programmanr. 9
11.03.2012 - 15:43
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Asmara RitmeijerZV Vlaardingen-Schiedam2:44.341996007902:43.221:18.002:43.22
2.Moniek HeemskerkLZ 18862:55.501996019642:52.871:22.102:52.87
3.Lara BinkLZ 18862:56.751998000762:58.481:24.712:58.48
4.Marije DinkelbergZV Vlaardingen-Schiedam3:11.871997031923:01.511:27.843:01.51
5.Lianne BouwmeesterOceanus3:05.432000009563:01.601:28.333:01.60
6.Fabiënne VorkOceanus3:14.271999024943:02.221:27.973:02.22
7.Eva van der BornOceanus3:03.291997023803:02.971:26.723:02.97
8.Carmen RoskamOceanus3:12.561996035623:19.161:34.693:19.16
9.Hanneke SchoenmakersZV Vlaardingen-Schiedam3:36.331998018203:25.951:37.043:25.95

BMRaiesha SardarZV Vlaardingen-Schiedam3:17.501998006043:10.771:33.173:10.77


Programmanr. 11
11.03.2012 - 15:51
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Wessel de JongOceanus1:04.141996014471:03.6330.721:03.63
2.Fernando MoolhuijsenOceanus1:06.921996008711:07.2831.551:07.28
3.Tim van der SteenZV Vlaardingen-Schiedam1:10.771997029611:07.3233.101:07.32
4.Vincent van der KraanZV Vlaardingen-Schiedam1:10.101996032571:10.8734.131:10.87
5.Thomas VeroudenOceanus1:10.301996028551:11.6134.851:11.61
6.Rick de MercadoOceanus1:11.441997006731:13.5235.151:13.52
7.Gijs RuijgrokLZ 18861:14.851996008631:13.7435.581:13.74
8.Martijn van der ZwaardOceanus1:12.081996023431:14.2636.161:14.26
9.Matthijs HellingOceanus1:16.321996010431:14.6636.271:14.66
AFGEMThomas de JagerLZ 18861:16.67199602373
AFGEMTwan de WilligenZV Vlaardingen-Schiedam1:33.97199803381


Programmanr. 12
11.03.2012 - 15:55
Dames, 200m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Mariska TeskeLZ 18862:27.341996017122:24.071:10.672:24.07
2.Tamara GroveOceanus2:26.851996012662:24.361:11.632:24.36
3.Laura van der GraafZV Vlaardingen-Schiedam2:35.861994018862:32.321:15.122:32.32
4.Robin Pagano MiraniOceanus2:30.681995025562:38.611:19.352:38.61
5.Tamara van der SteenZV Vlaardingen-Schiedam2:38.561996051562:39.471:16.882:39.47
6.Nine RomanLZ 18862:32.951997023102:43.391:16.042:43.39
7.Beau van der JagtOceanus2:58.541997026962:56.131:24.752:56.13
8.Dana BosmanOceanus3:03.361999012962:57.221:26.662:57.22
9.Tess Pagano MiraniOceanus3:01.481999021022:59.031:28.042:59.03
10.Astrid DunwegZV Vlaardingen-Schiedam3:05.811995019523:03.631:28.993:03.63
DISMarit PlatOceanus2:55.001994073962:52.84RD1:19.702:52.84
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMNadia MetselaarZV Vlaardingen-Schiedam3:04.75199406782


Programmanr. 13
11.03.2012 - 16:02
Jongens, 100m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Istvan SpaargarenOceanus56.5819940119955.4926.6855.49
2.Alex CatsburgZV Vlaardingen-Schiedam55.0519940475356.1928.2256.19
3.Jeffrey ReijndersOceanus55.7119950087757.0827.7657.08
4.Nick CleintuarZV Vlaardingen-Schiedam58.5619950378158.0627.5458.06
5.Michael van AmstelOceanus57.9819940121758.1127.9358.11
6.Eli WeiszZV Vlaardingen-Schiedam1:00.2619950202759.6928.8059.69
7.Kjell SievalLZ 18861:01.691995008231:00.3429.021:00.34
8.Menno KoolhaasOceanus1:03.881995058631:01.0229.481:01.02
9.Dion de MooyLZ 18861:02.951997018031:02.4729.501:02.47


Programmanr. 14
11.03.2012 - 16:05
Dames, 50m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Noëlla HondOceanus27.2419860161827.16
2.Janet van der PoelLZ 188628.5819930184228.91
3.Wyke NieuwenhuizenOceanus28.5419910386229.13
4.Jasmijn RuijgrokLZ 188629.6819940103229.36
5.Seline KoekLZ 188630.1519940062229.50
6.Karlien VeldscholteZV Vlaardingen-Schiedam29.9919930588030.14
7.Rosanne de BoerLZ 188630.3319910406030.23
8.Kitty van BakelOceanus30.8819680080630.57
9.Laura StaalOceanus31.8919670035830.63
10.Nadia MetselaarZV Vlaardingen-SchiedamNT19940678230.71
11.Monique StantOceanus31.2319820159230.83
12.Simone HuismanOceanus31.6519980240231.26
13.Danique GielenOceanus30.0519910592232.80
AFGEMManon van RooijenZV Vlaardingen-Schiedam28.45198201404
AFGEMKarin SteinZV Vlaardingen-Schiedam31.11197100554


Programmanr. 15
11.03.2012 - 16:09
Heren, 200m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Vincent MoolhuijsenOceanus2:15.821994012152:11.062:11.06
2.Bart DunwegZV Vlaardingen-Schiedam2:11.441993017632:14.222:14.22
3.Jurrien HartmanZV Vlaardingen-Schiedam2:15.511988012972:16.292:16.29
4.Jos VergeerOceanus2:17.691991027472:18.692:18.69
5.Kristiaan LenosLZ 18862:14.781983013312:19.262:19.26
6.Lars SievalLZ 18862:19.571993007232:19.662:19.66
7.Paul BrinkmanZV Vlaardingen-Schiedam2:19.811984003092:20.292:20.29
8.Ralf van der PoelLZ 18862:20.411984017832:22.692:22.69
9.Boris GaljartZV Vlaardingen-SchiedamNT1992019972:28.012:28.01
10.Jelmar KluiwstraLZ 18862:23.391992043232:29.282:29.28
11.Robin HofmanOceanus2:28.401991028452:30.132:30.13
12.Arjan BellaartOceanus2:29.641969000792:30.182:30.18
AFGEMTimo DinkelbergZV Vlaardingen-Schiedam2:09.62199300773


Programmanr. 16
11.03.2012 - 16:14
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Lanaya van UffelenZV Vlaardingen-Schiedam1:10.992000000581:11.4834.071:11.48
2.Lulu-May VerbeekOceanus1:12.462000009581:12.6935.321:12.69
3.Sanne HeemskerkLZ 18861:13.692001006001:12.7135.041:12.71
4.Door van EedenLZ 18861:14.882000022441:13.0934.881:13.09
5.Giulia CorsiOceanus1:18.842001004681:14.8736.111:14.87
6.Zoë SmitZV Vlaardingen-Schiedam1:22.692000034361:15.6137.641:15.61
7.Maartje BraamLZ 18861:16.502000009101:16.8736.771:16.87
8.Stacey GardenierZV Vlaardingen-Schiedam1:20.262000001541:19.2037.671:19.20
9.Jane SommelingOceanus1:23.432002004061:22.43FJ 138.901:22.43
10.Marielle van de VaartZV Vlaardingen-Schiedam1:25.772000009941:22.43FJ 239.091:22.43
AFGEMIsaa EbbingeOceanus1:25.38200001314


Programmanr. 17
11.03.2012 - 16:18
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Dennis WeeningOceanus32.5720000081532.95
2.Ruben van VierzenOceanus34.9920000080336.56
3.Tygo van HasselZV Vlaardingen-Schiedam38.1620010147937.46
4.Thomas WeeningOceanus39.8920020052338.05
5.Luke VerburgZV Vlaardingen-Schiedam44.9120010004739.98
6.Jens van BakelOceanus41.5120010154340.21
7.Tjeerd van SteinLZ 188642.7820010143942.39
8.Jeroen de MooyLZ 188641.3620010072343.06
9.Jeroen WillemsenLZ 188644.2620010110145.40
10.Iwan VosLZ 188644.9120010003546.79
AFGEMBob de VoogdZV Vlaardingen-Schiedam46.47200000313

BMShafi SardarZV Vlaardingen-Schiedam45.3820010021953.43


Programmanr. 18
11.03.2012 - 16:21
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Brighid van UffelenZV Vlaardingen-Schiedam1:18.831998003101:23.3239.951:23.32
2.Michelle MeulenbroekOceanus1:23.831998011341:25.3339.651:25.33
3.Eelke RomanLZ 18861:28.081999003521:26.0140.471:26.01
4.Luca EbbingeOceanus1:27.281998024061:26.1140.981:26.11
5.Richenne ZeebregtsZV Vlaardingen-Schiedam1:26.821998018181:27.0640.261:27.06
6.Myrthe VreeswijkLZ 18861:27.391998000781:28.6642.371:28.66
7.Nina van MaarleLZ 18861:33.401999033701:29.8441.681:29.84
8.Nikita VosLZ 18861:31.111999003561:34.0845.001:34.08
9.Cheryl ZethofOceanus1:35.311998013141:36.3944.881:36.39
10.Tess Pagano MiraniOceanus1:33.081999021021:36.6246.271:36.62
NG.ZAKaithlyn BoerZV Vlaardingen-Schiedam1:40.21199903078

BMRaya SardarZV Vlaardingen-Schiedam1:54.171999015621:49.6950.871:49.69


Programmanr. 19
11.03.2012 - 16:26
Jongens, 400m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m300m400m
1.Bart SommelingOceanus4:43.321998007654:40.571:05.042:16.704:40.57
2.Bas VerdoesLZ 18864:48.961998014874:47.521:05.572:18.644:47.52
3.Enrico StrikLZ 18865:02.841998007474:58.741:09.712:25.744:58.74
4.Daan SommelingOceanus5:20.341999007675:12.411:13.272:32.845:12.41
5.Floris BoendermakerLZ 18865:17.791999026195:12.601:12.742:32.665:12.60
6.Yves-Maurice VorkOceanus5:31.081998005835:22.891:16.832:39.335:22.89
7.Vincent v.d. WeijdenLZ 18865:32.751999026575:23.531:18.902:39.905:23.53
8.Aage VermeerenOceanus5:50.761998025015:36.821:22.672:48.235:36.82
9.Bob de VoogdZV Vlaardingen-SchiedamNT2000003135:47.631:21.732:51.525:47.63
10.Ricardo van der SteenZV Vlaardingen-Schiedam6:04.502000006256:02.311:24.062:58.566:02.31
AFGEMHunter VosZV Vlaardingen-SchiedamNT199804233
AFGEMTim SpaansZV Vlaardingen-Schiedam5:26.58199802041


Programmanr. 21
11.03.2012 - 16:38
Dames, 200m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Noëlla HondOceanus2:29.081986016182:26.862:26.86
2.Chantal GroveOceanus2:31.321994018442:28.712:28.71
3.Janet van der PoelLZ 18862:34.391993018422:33.032:33.03
4.Jasmijn BinkLZ 18862:31.151997003322:34.272:34.27
5.Rosanne de BoerLZ 18862:33.821991040602:34.412:34.41
6.Karlien VeldscholteZV Vlaardingen-Schiedam2:36.311993058802:40.982:40.98
7.Monique StantOceanus2:47.001982015922:41.192:41.19
8.Daniëlle BrouwerOceanus2:51.371993034842:47.272:47.27
9.Nadia MetselaarZV Vlaardingen-SchiedamNT1994067822:53.262:53.26
10.Margriet Grove-LingemanOceanus3:00.001962000802:59.132:59.13
AFGEMManon van RooijenZV Vlaardingen-Schiedam2:34.55198201404


Programmanr. 22
11.03.2012 - 16:45
Heren, 50m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Joost RijntjesLZ 188624.6419910189924.93
2.Bart DunwegZV Vlaardingen-Schiedam24.5619930176325.04
3.Jos VergeerOceanus24.7119910274725.07
4.Paul BrinkmanZV Vlaardingen-Schiedam25.4619840030925.26
5.Lars SievalLZ 188624.8119930072325.50
6.Finn van der BasZV Vlaardingen-Schiedam25.2819840006725.79
7.Jelmar KluiwstraLZ 188625.8119920432325.82
8.Boris GaljartZV Vlaardingen-Schiedam25.4019920199725.89
9.Robin HofmanOceanus25.6119910284526.26
10.Dennis ReijndersOceanus26.2419920272726.72
11.Thomas HansenLZ 188627.0819920432727.03
12.Martijn de MercadoOceanus27.2919950221327.18
13.Arjan BellaartOceanus27.1419690007927.20
14.Gijsbert van WijkOceanus28.5619870379327.29
AFGEMTimo DinkelbergZV Vlaardingen-Schiedam24.76199300773


Programmanr. 23
11.03.2012 - 16:48
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Asmara RitmeijerZV Vlaardingen-Schiedam1:09.451996007901:07.8933.801:07.89
2.Marije DinkelbergZV Vlaardingen-Schiedam1:11.311997031921:08.7734.521:08.77
3.Fabiënne VorkOceanus1:19.151999024941:15.2036.701:15.20
4.Moniek HeemskerkLZ 18861:11.821996019641:16.1036.991:16.10
5.Eva van der BornOceanus1:14.791997023801:16.4437.271:16.44
6.Carmen RoskamOceanus1:16.861996035621:18.3637.921:18.36
7.Lara BinkLZ 18861:15.831998000761:18.7338.241:18.73
8.Lianne BouwmeesterOceanus1:17.492000009561:19.7638.001:19.76
9.Anouk van NoordOceanus1:21.291999012941:19.8638.491:19.86
10.Hanneke SchoenmakersZV Vlaardingen-Schiedam1:18.531998018201:20.6939.641:20.69
11.Simone HuismanOceanus1:20.811998024021:20.8739.201:20.87

BMRaiesha SardarZV Vlaardingen-Schiedam1:09.541998006041:13.4635.501:13.46


Programmanr. 24
11.03.2012 - 16:52
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Wessel de JongOceanus2:44.531996014472:39.981:15.512:39.98
2.Fernando MoolhuijsenOceanus2:46.801996008712:49.431:19.372:49.43
3.Gijs RuijgrokLZ 18863:00.121996008632:59.621:26.602:59.62
4.Vincent van der KraanZV Vlaardingen-Schiedam3:07.631996032573:02.301:26.203:02.30
5.Rick de MercadoOceanus3:07.891997006733:02.811:27.483:02.81
6.Matthijs HellingOceanus3:30.571996010433:20.831:35.293:20.83
DISTim van der SteenZV Vlaardingen-Schiedam2:52.841997029612:44.06SL1:18.562:44.06
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISThomas VeroudenOceanus2:52.531996028552:46.27SR1:19.482:46.27
SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt.
DISMartijn van der ZwaardOceanus3:03.241996023433:01.13SK1:28.103:01.13
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
AFGEMTwan de WilligenZV Vlaardingen-Schiedam3:47.34199803381
AFGEMThomas de JagerLZ 18862:55.40199602373


Programmanr. 26
11.03.2012 - 17:00
Dames, 100m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Mariska TeskeLZ 18861:00.0519960171259.3128.6559.31
2.Tamara GroveOceanus59.6219960126659.7628.3959.76
3.Laura van der GraafZV Vlaardingen-Schiedam1:07.181994018861:00.8729.251:00.87
4.Nine RomanLZ 18861:02.081997023101:02.6130.441:02.61
5.Seline KoekLZ 18861:02.811994006221:03.1530.611:03.15
6.Marit PlatOceanus1:05.981994073961:04.5731.391:04.57
7.Tamara van der SteenZV Vlaardingen-Schiedam1:02.571996051561:05.5031.191:05.50
8.Robin Pagano MiraniOceanus1:04.251995025561:05.8931.951:05.89
9.Astrid DunwegZV Vlaardingen-Schiedam1:12.871995019521:12.2334.701:12.23
10.Dana BosmanOceanus1:16.981999012961:14.6835.611:14.68
11.Beau van der JagtOceanus1:16.071997026961:14.8035.101:14.80


Programmanr. 27
11.03.2012 - 17:03
Jongens, 200m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Istvan SpaargarenOceanus2:17.151994011992:13.261:04.802:13.26
2.Alex CatsburgZV Vlaardingen-Schiedam2:19.471994047532:18.791:10.252:18.79
3.Nick CleintuarZV Vlaardingen-Schiedam2:27.271995037812:20.871:07.572:20.87
4.Jeffrey ReijndersOceanus2:28.001995008772:24.711:12.192:24.71
5.Dion de MooyLZ 18862:31.081997018032:28.141:12.262:28.14
6.Menno KoolhaasOceanus2:45.001995058632:29.72FJ 11:14.132:29.72
7.Michael van AmstelOceanus2:33.891994012172:29.72FJ 21:12.542:29.72
8.Kjell SievalLZ 18862:30.881995008232:32.971:13.902:32.97
9.Eli WeiszZV Vlaardingen-Schiedam2:45.961995020272:38.521:18.472:38.52


Programmanr. 28
11.03.2012 - 17:10
Dames, 100m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Chantal GroveOceanus1:05.061994018441:05.4231.861:05.42
2.Noëlla HondOceanus1:07.701986016181:07.5633.301:07.56
3.Jasmijn BinkLZ 18861:09.701997003321:12.2035.621:12.20
4.Wyke NieuwenhuizenOceanus1:12.021991038621:13.3335.011:13.33
5.Janet van der PoelLZ 18861:13.531993018421:13.7535.771:13.75
6.Jasmijn RuijgrokLZ 18861:14.071994010321:16.0236.061:16.02
7.Nadia MetselaarZV Vlaardingen-Schiedam1:16.191994067821:17.7038.571:17.70
8.Karlien VeldscholteZV Vlaardingen-Schiedam1:16.241993058801:18.7538.601:18.75
9.Hanneke SchoenmakersZV Vlaardingen-Schiedam1:18.531998018201:18.8738.311:18.87
10.Daniëlle BrouwerOceanus1:18.821993034841:20.2238.681:20.22
11.Kitty van BakelOceanus1:18.361968008061:20.6139.151:20.61


Programmanr. 29
11.03.2012 - 17:14
Heren, 200m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Vincent MoolhuijsenOceanus2:17.341994012152:13.341:03.282:13.34
2.Jurrien HartmanZV Vlaardingen-Schiedam2:21.581988012972:21.821:05.292:21.82
3.Kristiaan LenosLZ 18862:20.921983013312:23.741:06.172:23.74
4.Boris GaljartZV Vlaardingen-Schiedam2:16.611992019972:23.761:08.822:23.76
5.Joost RijntjesLZ 18862:19.041991018992:26.641:06.372:26.64
6.Bart DunwegZV Vlaardingen-SchiedamNT1993017632:27.591:05.022:27.59
7.Thomas HansenLZ 18862:20.041992043272:30.601:09.782:30.60
8.Ralf van der PoelLZ 18862:30.141984017832:36.351:11.262:36.35
9.Martijn de MercadoOceanus2:39.981995022132:39.091:11.352:39.09
DISJos VergeerOceanus2:24.461991027472:25.15VH1:05.242:25.15
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMTimo DinkelbergZV Vlaardingen-Schiedam2:20.40199300773


Programmanr. 31
11.03.2012 - 17:20
Jongens, 4 x 50m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Oceanus 1Oceanus1:47.961:47.02
Wessel de Jong
Rick de Mercado
96
97
26.02Martijn van der Zwaard
Fernando Moolhuijsen
96
96
2.LZ 1886 1LZ 18861:56.671:57.15
Bas Verdoes
Dion de Mooy
98
97
29.50Thomas de Jager
Gijs Ruijgrok
96
96
3.ZVVS 1ZV Vlaardingen-Schiedam1:55.712:03.50
Vincent van der Kraan
Ricardo van der Steen
96
00
26.92Bob de Voogd
Tim van der Steen
00
97


Programmanr. 32
11.03.2012 - 17:22
Meisjes, 4 x 100m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.LZ 1886 1LZ 18864:53.054:52.39
Eelke Roman
Lara Bink
99
98
32.801:08.29Nina van Maarle
Myrthe Vreeswijk
99
98
2.Oceanus 1Oceanus5:05.355:09.19
Michelle Meulenbroek
Lianne Bouwmeester
98
00
35.171:13.45Anouk van Noord
Fabiënne Vork
99
99
3.ZVVS 1ZV Vlaardingen-Schiedam5:04.305:13.59
Hanneke Schoenmakers
Brighid van Uffelen
98
98
40.251:22.43Richenne Zeebregts
Lanaya van Uffelen
98
00
4.Oceanus 2Oceanus5:28.865:24.58
Cheryl Zethof
Tess Pagano Mirani
98
99
37.151:18.08Luca Ebbinge
Simone Huisman
98
98